Reitingas
Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

75.4% Complete
3.8

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

71.2% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

71.3% Complete
3.6

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

68.3% Complete
3.4

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

70% Complete
3.5

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

57.8% Complete
2.9

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

75% Complete
3.8

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

87.5% Complete
4.4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

77.8% Complete
3.9

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

87.4% Complete
4.4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

79.1% Complete
4

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

78.1% Complete
3.9

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

39.6% Complete
2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

63.5% Complete
3.2

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

28.8% Complete
1.4

Internetas veikė prastai

Licencija

Nr. 1230

Gydytojai, kurie dirba VILNIAUS UNIVERSITETO LIGONINĖS ŽALGIRIO KLINIKA
Pacientų atsiliepimai
2018-08-09, 21:38 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 5)

Kaip vieša įstaiga puiki, vienoje vietoje daug aukštos kvalifikacijos odontologijos specialistų. Eilės kaip ir visur Lietuvoje.. tenka laukti konsultacijų kelis mėnesius. Tačiau kiek teko laukti - nenusivylėme. Daug jaunų specialistų, teikiančių geros kokybės paslaugas.
Rekomenduojame

2018-07-18, 17:53 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 41)

Baisi istaiga. Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-03-03, 17:42 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Šalinau 4 protinius dantis pas gydytoją Vaičiūną. Viskas buvo atlikta labai profesionaliai. Seselės raip.pat buvo visad malonios. Ačiū

2017-11-15, 17:20 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Ligoninės personalą vertinu 100 iš 100, tiek gydytojus, tiek seseles. Maistas (nors ir keista) labai skanus ir gan didelės porcijos. Gydytoja ir seselės labai rūpestingos. Tik su palata man nelabai pasisiekė, tačiau žinau, kad kitos suremontuotos ir tvarkingesnės.
O vat poliklinikos registratūros darbuotojoms 1 iš 100!!! Peržengia visas įmanomas ribas, vos ne šaukia ant pacientų, šmeižia, juokiasi į akis, klausia kodėl siuntimas blogai parašytas atseit pacientas pats sau jį rašo. Kompetencijos nulis, pagarbos sergantiems taip pat. Su 3 darbuotojom teko susidurti, ir visos nachališkos ir naglos, elementarių dalykų paklausi - jos nežino, sako eikit ten ar kitur paklauskit. Visko esu mačius, bet tokio naglumo dar paieškoti reikia. Informuoja atvirkščiai nei parašyta Žalgirio klinikos internetinėje svetainėje. Įvertina ar reikia žmogui skubiosios pagalbos "iš akies". Man pasakė kad gerai atrodau, nepakankamai patinus, todėl galite užsirašyti vizitui po dviejų mėnesių. Po valandos jau nualpau nuo skausko tiesiai klinikoje. Vat tokios šaunios moteriškės dirba registratūroje. Su jomis reikia bendraut lygiai taip pat kaip ir jos, nes kitaip jausites kaltu kad kreipiatės pagalbos.

2017-09-25, 12:53 | IP: 93.125.107.11 Kas parašė?

Per pastaruosius metus teko pora kartų susidurti su šios įstaigos medikais - ekstra ir planinis atvejai. Abiem atvejais medikai atliko darbą profesionaliai, kitų darbuotojų elgesys taip pat nustebino nuoširdumu ir atsidavimu darbui. Viena geriausių LT ligoninių, kur požiūris į pacientą yra tinkamas. Gal tik priekaištą dėl palatų turėčiau, kurios jau prašosi remonto.

2017-09-14, 23:03 | IP: 5.20.157.12 Kas parašė?

Siaubingas aptarnavimas registratūroje..
Žmogus atėjo pagalbos, nes lb skaudėjo dantis.pradėjo viskas pulioti..parodė siuntima o jo net nepriėmė joks daktaras..
Registraturos darbotoja su nepatenkinta fizionomija pasiūlė ateit kita diena nes šiandien niekas nebepriims nors tu mirk toj poliklinikoj.
Aš siūlau reg.darbotojom nepatenkintom eit lauk iš to darbo ir surast kita darba kuris patiktu ir jos būtų patenkintos..

2017-08-17, 14:58 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 6)

Gydytojai super profesionalai, labai gerai ir greitai atlieka savo darba, visas personalas labai malonus ir paslaugus, padrasina ir nuramina. Protinius dantis pasalino be priekaistu. Tiesa, kaikurios palatos sovietu laiku, bet yra ir labai graziu.

2017-08-16, 19:07 | IP: 88.119.11.65 Kas parašė?

Nerekomenduotina įstaiga. Jeigu tik įmanoma, eikite į kitą odontologijos kliniką, ar tai būtų privati ar ne. Žalgirio klinikos registratorės tyčiojasi iš žmonių, neregistruoja tam tikriems gydytojams mėnesių mėnesiais negali vien užsirašyti pas gydytoją, o ką jau kalbėti apie priėjimą, kuris būtų po kelių mėnesių. Jie niekad neturi gydytojų grafikų. Jau keli siuntimai nuėjo veltui vien dėlto, kad niekaip per mėnesį negalima buvo užsirašyti į šią "įstaigą". Kai paaiškini situaciją, registratorės tik juokiasi ir sako, kad "taip būti negali". Nors akivaizdžiai tas vyksta. Norint skambintis telefonu - misija neįmanoma, nes beveik niekada niekas nekelia ragelio, kai galiausiai pakelia, pasako nugvildentą atsakymą: "skambinkite kitą mėnesį, kad užrašytume dar kitam mėnesiui, nes dabar neturime gydytojo grafiko." Tragikomedija!

2017-03-14, 22:01 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Gydytojų kompetencija labai aukšta, visas personalas yra dėmesingas, rūpestingas ir malonus. Valdžiažmogiai turėtų skirti didesnį finansavimą įstaigos sutvarkymui, nes kai kurios palatos tiesiog kvepia giliu giliu sovietmečiu.

2017-01-13, 23:28 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Norime padėkoti anesteziologui Jonui Makauskui už puikiai atliktą darbą tiek prieš operaciją, tiek operacijos metu! Džiaugiamės, kad atvykome operuotis iš Mažeikių į šią kliniką, veido ir žandikaulių chirurgijos skyrių. Čia tvyro ypatingai gera aura ir atmosfera. Neįtikėtinai nuostabus visas personalas, nuostabių seselių šypsenos ir pagalba, malonus bendravimas su ligoniu. Ačiū Jums visiems. Stanislava.

2017-01-13, 23:04 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Norime padėkoti gydytojai Jurgitai Povilaitytei! Gydytoja, kuri tikrai laikosi Hipokrato priesaikos, yra verta didelės pagarbos. Nėra žodžių jai padėkoti už atsakingą ir malonų bendravimą su ligoniu, bei atliktą darbą. AČIŪ dar kartą! Mažeikiai.

2016-07-15, 15:03 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 15)

Teko savaitgalio metu dėl staigaus danties skausmo atvykti į šią įstaigą. Gal mano lūkesčiai yra neproporcingi realybei, nes lankausi tik privačiose odontologų klinikose, bet įspūdis kurį paliko Žalgirio klinika yra kraupus.
1. Registratūroje sėdėjo ne kompetentingas vyriškis (gal apsaugos darbuotojas koks?), kuris paklausus, kur čia eiti su skaudančiu dantimi nurodė eiti ne į tą pusę.
2. Kai labai skauda gali būti nuo to skausmo apdujęs, todėl nėra lengva orientuotis šioje klinikoje, o personalas nepasisiūlo palydėti per koridorius iki reikiamo kabineto, nors pacientų ir darbo nėra.
3. Atradus kabinetą kur turi budėti gydytojas pasirodo, kad jis užrakintas ir nieko nėra. Na ką suradau seselę ir ji praneša, kad gydytoja tuoj bus ir eina ieškoti gydytojos. Gydytoja, mano manymu, užsiima kažkokia su darbu nesusijusia veikla, nes tik po kurio laiko apsireiškia lyg niekur nieko ir paklausus kodėl tiek reikia laukti tik kažką neaiškiai sumurma.
4. Apžiūros metu savo veiksmais išsiliejo savo nepasitenkinimą, kad išviso atėjau pas ją. Labai grubiai klibino skaudantį dantį ir į prašymą, kad skauda tik pasakė, kad kentėčiau.
Galiausiai aš neapsikenčiau ir tiesiog išėjau iš kabineto, nes negalėjau pakęsti tokio pasityčiojimo iš paciento. Vaistinėje pirkau vaistų ir laukiau pirmadienio.
Žalgirio klinikoje dirba daug gerų profesionalų, bet tikrai ne savaitgaliais, todėl jeigu ne darbo metu kažkas atsitiko ten geriau neiti.

2014-11-25, 14:25 | IP: 78.59.219.113 Kas parašė?

Labai patenkinta personalu,visi paslaugus.Gydytojai kompetetingi.

2014-08-19, 15:36 | IP: 78.56.176.109 Kas parašė?

Po ilgesnes pertraukos teko apsilankyti. Nustebino ir pradziugino visapusiska pazanga. Gydytoju akiratis platus. Profesionalumas ir galimybes isauge. Zmogiskumas neprarastas. Jauciausi oriai. Aciu.

2014-07-04, 21:37 | IP: 78.60.34.11 Kas parašė?

Žalgirio klinika tikrai saugo ir gydo net problemiškiausius dantis, kai tuo tarpu komercinės klinikos iš dantų pelnosi bet kokiois priemonėmis

2014-07-03, 17:17 | IP: 78.60.43.160 Kas parašė?

Iskilus problemai su dantims, tik i sia istaiga, likau patenkinta. Personalas labai geras.

2013-10-18, 12:58 | IP: 88.119.159.38 Kas parašė?

Labai šauni klinika.Labai maloni gydytoja Jurgita Povilaitytė, ji darė operaciją,labai patiko, viską poaaiškino. Taip poat malonus personalas, seselės, teko gulėti ligoninėje parą po operacijos, niekas nepalieka likimo valioje, visados pasiklausia kaipp sveikata. Palotos naujos, su patogumais.

2012-11-05, 20:01 | IP: 5.20.212.233 Kas parašė?

2.5 valandos sedėjau prie kabineto su aštru skausmu ir siūntimu. Gydytojos pagalbos taip ir negavau. Seselė paaiškino, kad reikės laukti iki 7 valandos!!!!! pabėgau į privatį kliniką.

Ačiū visiems darbuotojams!!

2012-02-24, 14:56 | IP: 90.130.138.3 Kas parašė?

Viskas gerai su sia istaiga. Mane gyde Vainermanas, likau jo darbu patenkintas.

2012-01-24, 14:13 | IP: 78.57.186.85 Kas parašė?

Esu is Alytaus,mums patare pasirinkti Kauno miesto medikus arba Vilniaus Zalgirio klinikos,labai dziaugiuosi,kad pasirinkome butent sia klinika.

2010-11-26, 13:57 | IP: 195.182.67.130 Kas parašė?

Yra GYDYTOJŲ , pas kuriuos iš skausmo keturiom nušliaužtum. Ir žinai, kad padėtų! Kuriems ne tas pats, kokios stadijos pacientas išeis namo. ir kurie nuoširdžiai nori padėti. :) Ir fantastiškos skyrių seselės!:) AČIŪ IR yra gydytojų, pas kuriuos savo noru antrą kartą negrįžtum! Kuriems įdomiau, kas darosi tavo piniginėje, o tavo liga ir skausmas yra tavo asmeninis reikalas ir pats turi žinoti kaip su juo kovoti. Kurie niekaip neprsisimena, ką žadėjo Hipokratui:(

2010-11-02, 14:39 | IP: 82.135.219.146 Kas parašė?

vilioja pasitikėti gydytojų "laipsniai" šalia pavardės .

2010-03-30, 16:30 | IP: 77.79.31.121 Kas parašė?

Žmones nevažiuokit į Žalgirio ligoninę, arba gerai apgalvokit besirinkdami gydytoją pas ką kreipsites.

2010-01-26, 17:03 | IP: 212.122.72.182 Kas parašė?

yra tikrai gerų specialistų. Ir labai džiaugiusoi, kad "mėsininkas" Vainermanas ten nebedirba, tai nebebaisu eit bus:)

2008-11-28, 15:10 | IP: 77.90.75.30 Kas parašė?

Beveik visi sutikti čia gydytojai labai kruopštus, demėsingi, labai maloniai bendrauja. Registratūroje irgi neblogos mergaitės dirba.

2008-07-18, 14:10 | IP: 78.59.137.66 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-06-05, 09:49 | IP: 193.219.87.24 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-04-28, 15:30 | IP: 195.14.189.170 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-04-15, 16:11 | IP: 82.135.201.127 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-03-11, 12:36 | IP: 86.100.240.82 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-11-27, 16:23 | IP: 213.190.41.14 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-08-06, 19:38 | IP: 78.60.50.198 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-05-11, 14:34 | IP: 84.240.6.13 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-01-26, 02:08 | IP: 85.206.130.138 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.