Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.1

1.8

Gydytojai, kurie dirba "VILNIAUS UNIVERSITETO LIGONINĖS ŽALGIRIO KLINIKA"
2020-12-16, 19:06 | 24

Geri gydytojai ir sesutes. Man patiko. Reikia zinoti pas koki gydytoja eini

2020-10-09, 13:23 | 1

Šiandien atvezem skubios pagalbos 1,5 metuku vaika, ji prieme ir apziurejo labai greit, maloniai ir profesionaliai. Likome labai patenkinti uz greita ir profesionalia skubia pagalba .

2020-06-10, 06:20 | 1

Jaunas malonus gydytojas peržiūrėjęs tyrimus, kuriuos greitai ir patogiai gavau vienoje vietoje, paskyrė veido operaciją. Laukdamas eilėje registruotis operacijai patyriau déjà vu, kai pacientę atlydėjęs vyras, akivaizdžiai pasinaudodamas pažintimi, telefonu išsikvietė docentą, su kuriuo matomai iš anksto buvo susitarta, kad jis tą pacientę priims ir apžiūrės be eilės. Kai pažįstamojo iškviestas docentas atėjo ir be eilės pasikvietė apžiūrėti tą pacientę, buvau labai nepatenkintas ta iš sovietmečio atpažįstama situacija, kai kažkas yra lygesnis už kitus. Visgi, į tą patį kabinetą ir aš buvau tuo pat metu pakviestas paraleliai [jame dvi nedidelės susietos patalpos - gydytojo ir procedūrų] - mane priėmė kitas, jaunas gydytojas, o minėtas docentas gretimoje patalpoje konsultavo tą be eilės priimtą pacientę. Jaunajam gydytojui LABAI ATIDŽIAI peržiūrėjus mano traumos nuotraukas kilo dvejonių, ar tikrai būtina man daryti operaciją, ir jis kreipėsi patarimo į greta esantį docentą [galbūt, jo mokytoją?], kuris vos užmetęs akį į nuotraukas ir uždavęs man vos porą klausimų, konstatavo, kad nėra prasmės daryti operaciją, kuri gali ir nepavykti [užspausto nervo išlaisvinimas po traumos]. Ką tik laukdamas koridoriuje ir patyręs tą sovietinį déjà vu bei probėgšmomis docento pakomentuotą mano traumą, pasipiktinau tokiu grubiu, kaip man tuomet atrodė, to docento vertinimu ir komentaru. Visgi, jaunasis gydytojas, man pageidaujant, registravo mane operacijai po savaitės ar dviejų [db jau nebeprisimenu], bet visą to vizito metu išgirstą informaciją įsidėmėjau ir, kai atėjo laikas vykti operuotis, susirinkau ne tik daiktus, bet ir mintis: visų pirma, dar kartą pasitikslinti, ar ta operacija man tikrai būtina? Atvykęs operacijai į Žalgirio kliniką būtent tą klausimą [ir dvejonę] tame pačiame kabinete uždaviau dar kartą. Be to paties jauno [labai nuoširdaus ir atidaus] gydytojo buvo ir kita, vyresnio amžiaus gydytoja, kuri išklausiusi mano dvejones ir susipažinusi su mano traumos istorija, priėmė labai išmintingą sprendimą - kad galutinai nuspręstų trijų gydytojų konsiliumas - ir į kabinetą iškvietė dar vieną - vidutinio amžiaus - specialistą, kurio komentaras buvo toks eiliniam pacientui suprantamas, detalus ir konkretus, kad aš nedvejodamas atsisakiau operacijos, kuriai jau buvau visiškai nusiteikęs (nes turėjau analogišką ankstesnių metų patirtį, kai po traumos užspaustą veido nervą jau buvo tekę operuoti). Šiandien esu sveikas [po minėtos veido traumos] - man TOS operacijos tikrai nereikėjo, - dabar tikrai aišku, kad tas "sovietinis", mane papiktinęs [grubus] docentas buvo teisus [nerūpestingai, kaip man tuomet atrodė, užmetęs akį], todėl linkėčiau PASITIKĖTI GYDYTOJAIS ir nesipiktinti, kai geras savo srities specialistas nesugeba subtiliai komunikuoti su savo pacientais. Absoliuiti dauguma mūsų gydytojų yra PUIKŪS, PASIAUKOJANTYS ir ITIN SĄŽININGI mūsų bendrapiliečiai, didelė dalis LT populiacijos jiems neprolygsta savo sąžiningumu ir pilietiškumu. Prašau, nevarykime ant gydytojų!

2020-01-29, 20:42 | 1

Gydytojas odontologas Deivydas Blažys ir jo asistentė man atliko protinio danties šalinimo operaciją. Buvo rūpestingi, kruopščiai ir profesionaliai atliko savo darbą. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju.

2019-02-22, 12:22 | 9

Lankiausi keletą kartų, teko palaukti iki 15min. Gydytojai - patikimi profesionalai, sesutės rūpestingos, registratūroje bendrauja maloniai, darbuotojos linkusios padėti. Eilės didelės, bet jei esate suinteresuoti greičiau patekti pas specialistus - skambinkite kasdien ir klauskite ar kas nors neatsisakė vizito ir neatsirado laisva vieta arba stebėkite sergu.lt puslapyje esančius laisvus vizitus. Palatos šviesios, tvarkingos, puikiai veikė WiFi, trūko tik dušo kabinos. Maitinimas geras, porcijos ne mažos. Pastatė galėtų būti kavinė ar valgykla. Trumpai - puiki gydymo įstaiga Lietuvos mastu. Turint siuntimus visos paslaugos nemokamos.

2018-12-14, 11:32 | 2

Įstaigą rekomenduoju, profesionaliai atliktas darbas, tačiau galbūt dėl pacientų gausybės trūksta dėmesio ir iškyla komunikacijos problemų. Būtų paprasčiau, jei po operacijos pacientas turėtų atmintinę kaip elgtis.

2018-12-05, 07:02 | 3

AČIŪ vedėjai I. Martusevičiūtei už profesionaliai atliktą darbą, operacinės darbuotojoms už šiltą atmosferą, slaugytojoms už puikią priežiūrą!
L. Raskova

2018-08-09, 18:38 | 20

Kaip vieša įstaiga puiki, vienoje vietoje daug aukštos kvalifikacijos odontologijos specialistų. Eilės kaip ir visur Lietuvoje.. tenka laukti konsultacijų kelis mėnesius. Tačiau kiek teko laukti - nenusivylėme. Daug jaunų specialistų, teikiančių geros kokybės paslaugas.
Rekomenduojame

2018-03-03, 15:42 | 2

Šalinau 4 protinius dantis pas gydytoją Vaičiūną. Viskas buvo atlikta labai profesionaliai. Seselės raip.pat buvo visad malonios. Ačiū

2017-11-15, 15:20 | 3

Ligoninės personalą vertinu 100 iš 100, tiek gydytojus, tiek seseles. Maistas (nors ir keista) labai skanus ir gan didelės porcijos. Gydytoja ir seselės labai rūpestingos. Tik su palata man nelabai pasisiekė, tačiau žinau, kad kitos suremontuotos ir tvarkingesnės.
O vat poliklinikos registratūros darbuotojoms 1 iš 100!!! Peržengia visas įmanomas ribas, vos ne šaukia ant pacientų, šmeižia, juokiasi į akis, klausia kodėl siuntimas blogai parašytas atseit pacientas pats sau jį rašo. Kompetencijos nulis, pagarbos sergantiems taip pat. Su 3 darbuotojom teko susidurti, ir visos nachališkos ir naglos, elementarių dalykų paklausi - jos nežino, sako eikit ten ar kitur paklauskit. Visko esu mačius, bet tokio naglumo dar paieškoti reikia. Informuoja atvirkščiai nei parašyta Žalgirio klinikos internetinėje svetainėje. Įvertina ar reikia žmogui skubiosios pagalbos "iš akies". Man pasakė kad gerai atrodau, nepakankamai patinus, todėl galite užsirašyti vizitui po dviejų mėnesių. Po valandos jau nualpau nuo skausko tiesiai klinikoje. Vat tokios šaunios moteriškės dirba registratūroje. Su jomis reikia bendraut lygiai taip pat kaip ir jos, nes kitaip jausites kaltu kad kreipiatės pagalbos.

2017-09-25, 09:53 | IP: 93.125.107.11

Per pastaruosius metus teko pora kartų susidurti su šios įstaigos medikais - ekstra ir planinis atvejai. Abiem atvejais medikai atliko darbą profesionaliai, kitų darbuotojų elgesys taip pat nustebino nuoširdumu ir atsidavimu darbui. Viena geriausių LT ligoninių, kur požiūris į pacientą yra tinkamas. Gal tik priekaištą dėl palatų turėčiau, kurios jau prašosi remonto.

2017-08-17, 11:58 | 9

Gydytojai super profesionalai, labai gerai ir greitai atlieka savo darba, visas personalas labai malonus ir paslaugus, padrasina ir nuramina. Protinius dantis pasalino be priekaistu. Tiesa, kaikurios palatos sovietu laiku, bet yra ir labai graziu.

2017-03-14, 20:01 | 1

Gydytojų kompetencija labai aukšta, visas personalas yra dėmesingas, rūpestingas ir malonus. Valdžiažmogiai turėtų skirti didesnį finansavimą įstaigos sutvarkymui, nes kai kurios palatos tiesiog kvepia giliu giliu sovietmečiu.

2017-01-13, 21:28 | 5

Norime padėkoti anesteziologui Jonui Makauskui už puikiai atliktą darbą tiek prieš operaciją, tiek operacijos metu! Džiaugiamės, kad atvykome operuotis iš Mažeikių į šią kliniką, veido ir žandikaulių chirurgijos skyrių. Čia tvyro ypatingai gera aura ir atmosfera. Neįtikėtinai nuostabus visas personalas, nuostabių seselių šypsenos ir pagalba, malonus bendravimas su ligoniu. Ačiū Jums visiems. Stanislava.

2017-01-13, 21:04 | 5

Norime padėkoti gydytojai Jurgitai Povilaitytei! Gydytoja, kuri tikrai laikosi Hipokrato priesaikos, yra verta didelės pagarbos. Nėra žodžių jai padėkoti už atsakingą ir malonų bendravimą su ligoniu, bei atliktą darbą. AČIŪ dar kartą! Mažeikiai.

2014-11-25, 12:25 | IP: 78.59.219.113

Labai patenkinta personalu,visi paslaugus.Gydytojai kompetetingi.

2014-08-19, 12:36 | IP: 78.56.176.109

Po ilgesnes pertraukos teko apsilankyti. Nustebino ir pradziugino visapusiska pazanga. Gydytoju akiratis platus. Profesionalumas ir galimybes isauge. Zmogiskumas neprarastas. Jauciausi oriai. Aciu.

2014-07-04, 18:37 | IP: 78.60.34.11

Žalgirio klinika tikrai saugo ir gydo net problemiškiausius dantis, kai tuo tarpu komercinės klinikos iš dantų pelnosi bet kokiois priemonėmis

2014-07-03, 14:17 | IP: 78.60.43.160

Iskilus problemai su dantims, tik i sia istaiga, likau patenkinta. Personalas labai geras.

2013-10-18, 09:58 | IP: 88.119.159.38

Labai šauni klinika.Labai maloni gydytoja Jurgita Povilaitytė, ji darė operaciją,labai patiko, viską poaaiškino. Taip poat malonus personalas, seselės, teko gulėti ligoninėje parą po operacijos, niekas nepalieka likimo valioje, visados pasiklausia kaipp sveikata. Palotos naujos, su patogumais.

2012-02-24, 12:56 | IP: 90.130.138.3

Viskas gerai su sia istaiga. Mane gyde Vainermanas, likau jo darbu patenkintas.

2012-01-24, 12:13 | IP: 78.57.186.85

Esu is Alytaus,mums patare pasirinkti Kauno miesto medikus arba Vilniaus Zalgirio klinikos,labai dziaugiuosi,kad pasirinkome butent sia klinika.

2010-11-26, 11:57 | IP: 195.182.67.130

Yra GYDYTOJŲ , pas kuriuos iš skausmo keturiom nušliaužtum. Ir žinai, kad padėtų! Kuriems ne tas pats, kokios stadijos pacientas išeis namo. ir kurie nuoširdžiai nori padėti. :) Ir fantastiškos skyrių seselės!:) AČIŪ IR yra gydytojų, pas kuriuos savo noru antrą kartą negrįžtum! Kuriems įdomiau, kas darosi tavo piniginėje, o tavo liga ir skausmas yra tavo asmeninis reikalas ir pats turi žinoti kaip su juo kovoti. Kurie niekaip neprsisimena, ką žadėjo Hipokratui:(

2008-11-28, 13:10 | IP: 77.90.75.30

Beveik visi sutikti čia gydytojai labai kruopštus, demėsingi, labai maloniai bendrauja. Registratūroje irgi neblogos mergaitės dirba.

2007-08-06, 16:38 | IP: 78.60.50.198

Gydytojai profesionalus!Dauguma seseliu nuostabios!