Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė be priekaištų

2018-01-17, 10:23 | 1

Buvau šioje klinikoje keletą kartų. Nemaloniai nustebino kiekvieną kartą kylanti kaina. Kreipiausi dėl danties įdėjimo. Visą laiką klausiau kokia bus VISA galutinė kaina (kad atitiktų mano poreikius, ne pigiausią variantą).Pirmą vizitą daktarė sakė kainuos apie 1000e. Nuėjus pas chirurgą danties implanto kainą pasiūlė 700e, o paties protezo apie 500e. Tai jau viso 1200e. Na sakau gerai tiek to. Visgi danties implantui sumokėjau 770e. Nuėjus pas protezistą, paties protezo kainą jau pasiūlė 780e. Čia kantrybė mano ir baigėsi. Patį protezą deduosi jau kitoje klinikoje.

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Labai gaila, jei nebuvote pilnai informuotas (-a). Galutinę kainą sudaro chirurginė ir ortopedinė dalys, todėl tikslią sumą gali pasakyti tik abu gydytojai ištyrę individualų klinikinį atvejį. Visgi, net ir tokiu atveju neįmanoma prognozuoti 100% tiksliai, nes ir operacijos metu, ir protezavimo metu gali paaiškėti nenumatytos aplinkybės.

2017-07-14, 02:16 | IP: 90.138.187.192

Esu patenkinta nuo administratores iki stomotologijos paslaugu,ne tik atlieka savo darba,bet ir suteikia isamia informacija apie gydyma ir iskilusius klausimus.

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Ačiū, Jūsų komplimentai bus perduoti visam personalui.

2016-02-02, 11:48 | IP: 193.219.8.57

Nuo 1998 m. einu tik į šitą kliniką. Čia dirba profesionalai. nėra

Ačiū už Jūsų lojalumą.

2015-06-12, 11:09 | IP: *.*.*.*

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Atsiprašome, jog privertėme Jus laukti. Preciziškas gydymas reikalauja laiko, ne visada pavyksta jį suplanuoti. Taip pat kartais pasitaiko ne nuo gydytojų priklausančios aplinkybės (techniniai nesklandumai, vėluojantys pacientai). Kviečiame atvykti Jums patogiu laiku, esame paruošę mažą atsiprašymo dovaną.

2015-05-15, 12:58 | IP: 193.219.12.239

Pliusai – gera vieta Vilniaus centre, erdvūs kabinetai, geri gydytojai, įranga, platus paslaugų spektras. Didžiausias minusas – kainos, o ypač tai, kad jos neskelbiamos internete, o pačioje klinikoje ant staliuko gulinčiame kainoraštyje nelengva susiorientuoti.

Ši klinika, manau, orientuota į pasiturinčius vilniečius ir užsieniečius. Vidutines pajamas gaunančiam vilniečiui ten nelabai yra, ką veikti. Na, nebent reikia vienkartinės pagalbos. Bet lankytis nuolat – reikia turėti daug atliekamų pinigų.

Nesupraskite manęs klaidingai: nieko neigiamo apie paslaugas ir personalo profesionalumą pasakyti negaliu. Jei esate finansiškai gerai apsirūpinęs – visai normalus variantas.

Tačiau jei esate vidutines pajamas gaunantis specialistas, mokytojas, dėstytojas, ne turtingų tėvų vaikas ar turtingo vyro žmona, čia paliksite skausmingai didelę savo pajamų dalį (ypač jei gamta neapdovanojo gerais dantim, ir reikia dažnų vizitų).

Gal dėl to jų tinklalapyje kainos ir neskelbiamos.. Tad – ypač jei jūsų finansinės galimybės ribotos – nekartokit mano klaidos: prieš sutikdami, kad jums atliktų kažkokią procedūrą, pasidomėkit, kiek ji ten kainuoja, ar ji jums tikrai būtina.

Aš jau pasimokiau: neiti į privačias klinikas, neskelbiančias konkretaus paslaugų kainoraščio internete, o ne taip, kad: „gydymo kainą gali pasakyti tik gydytojas“. Nes, pamačius sąskaitą, galima labai nustebti. Ne kiekvienas gali sau leisti per vieną vizitą ramiai pakloti porą šimtų eurų..

Labai gaila, kad sveiki dantys šiandien – ne kiekvienam dirbančiam žmogui įkandama investicija. Bet tokia realybė. Mano atsiliepimas apie odontologijos kliniką (Universiteto g. 2) nei teigiamas, nei neigiamas. Gaila, kad nėra pasirinkimo „neutralus“.

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Ačiū už neutralų, tačiau išsamų, komentarą. Kainos yra konkurencingos, o kainoraštis yra atviras visiems pacientams. Preliminaraus gydymo plano sudarymo metu rekomenduojame klausti gydytojo, kiek laiko viskas užtruks ir kiek kainuos. Primename, kad mūsų klinikoje taikomos nuolaidos, platesnę informaciją sužinosite registratūroje.

2014-01-12, 18:26 | IP: 78.60.167.18

Puikus gydytojai, malonus, nechalturina, jei ko nepadaro, tai konsultuojasi. Aciu uz sugydytus dantis.

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Ačiū, Jūsų komplimentai bus perduoti kolektyvui.

2013-05-16, 13:51 | IP: 193.219.89.15

Gerai, kad nereikia dėl įvairių specialistų konsultacijos ir gydymo lakstyti į kitas stom. įstaigas. Viskas vietoje. Džiaugiuos suprotezuotais dantimis, lankausi ten nuolat dėl dantenų gydymo. Tik šių daktarų dėka išsaugojau likusius dantis. Ačiū prof. A.Pūrienei, gyd.M.Useliui, gyd. R.Kirliui.

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Ačiū, Jūsų padėka bus perduota gydytojams.

2013-05-15, 16:55 | IP: 82.135.128.176

Esu nustebinta ,kad yra tokio aukšto lygio dantų gydymo klinikų Lietuvoje.
Malonūs gydytojai.Švelnios seselės.
Jaučiau, kad visiems rūpi mano sveikata. Dėkoju visiems. Negėda rekomenduoti draugams ir pažįstamiems, ir nepažįstamiems.

2013-03-10, 10:19 | IP: 78.60.106.116

ten ramu, jauti, kad tavimi rūpinasi tikri profesionalai

2012-06-13, 22:35 | IP: 78.60.206.40

Dirba puikūs profesionalai

2012-06-08, 12:36 | IP: *.*.*.*

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Labai apmaudu, jei kainos Jus nustebino, tačiau kainoraštyje yra tiksliai nurodyti procedūrų įkainiai. Jie nekinta nei prieš, nei po procedūrų. Jei manote, kad procedūra Jums nebuvo atlikta, tačiau turite už ją mokėti, prašome susisiekti, patikrinsime ligos istoriją ir sąskaitos išrašą, šį ginčą išspręsime.

2011-10-12, 15:07 | IP: 78.60.62.110

Lankausi pas gyd. G. Girždytę, kurios profesionalumas ir įrangos kokybė mane žavi. Kiti šios klinikos gydytojai gali siūlyti komerciškai klinikai naudingas, bet nebūtinai pacientui reikalingas, o kartais net žalingas paslaugas. Todėl rekomenduočiau aklai nepasitikėti, o išsiaiškinti kokiu tikslu atliekami tam tikri veiksmai, o gal net pasikonsultuočiau su kitomis klinikomis dėl, pvz.: dantų traukimo būtinybės ir pan.

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Ačiū, perduosime atsiliepimą gydytojai G. Girgždytei. Visi mūsų klinikos gydytojai vadovaujasi "Primum non nocere", todėl apie pacientui nereikalingas ar žalingas paslaugas negali būti nė kalbos.

2011-10-08, 06:52 | IP: 78.60.206.40

Puiku, nes dirba gydymo komanda

2011-03-19, 14:49 | IP: *.*.*.*

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Klinikoje dirba komanda, todėl gydytojai nesidrovi konsultuotis vieni su kitais, nes neįmanoma žinoti visko. Išsamiam ištyrimui būtina atlikti tyrimus, ne visus juos įmanoma atlikti mūsų klinikoje. Jei manote, kad sąskaita buvo išrašyta netinkamai, kviečiame atvykti peržiūrėti ligos istoriją ir sąskaitos išrašą.

2010-08-26, 10:54 | IP: *.*.*.*

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Išsamiam atsakymui į Jūsų komentarą mums trūksta duomenų apie taikytą gydymą.

2009-11-16, 14:31 | IP: *.*.*.*

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Išsamiam atsakymui į Jūsų komentarą mums trūksta duomenų apie taikytą gydymą. Kainoraštis yra laisvai prieinamas pacientams registratūroje.

2009-10-12, 21:06 | IP: 78.157.66.60

Jei būčiau toliau "gydyta" provincijoje, būčiau netekusi savo dantų, nes nei viena - nei higienistė, nei 3 odontologės, nepastebėjo agresyvaus periodontito (!!!) Tad nusprendžiau gydytis pas profesorę A. Pūrienę, kuri ėmėsi sistemingo gydymo plano. Kompetetingi šios klinikos darbuotojai ir malonios slaugės, malonus pasitikimas registratūroje. Ačiū, kad esate! :)

2009-09-30, 17:34 | IP: 78.56.228.57

Didele klinika su visu sriciu specialistais

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Ačiū, kad pasirinkote mus.

2009-04-06, 18:51 | IP: 78.56.18.28

Labai profesionalus gydytojai

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Ačiū, Jūsų padėka bus perduota gydytojams.

2009-04-03, 10:58 | IP: 195.182.70.130

kainos užkeltos nežmoniškos. Žmogus ateini tikėdamasis, kad gydys rimti specialistai, o tave atiduoda studentams gudyti, tai už tai dar turi mokėti nie kiek ne mažiau, negu, kad dantį gydytų aukščiausios kvalifikacijos specialistas. T ai neteisinga. Verčiau jau tada eiti į valdišką polikiniką kur visai nieko nekainuos, negu mokėti vakarykščiam arba gal net ir esamam studentui bene brangiausiai mieste. Taip neturėtų būti.

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Mūsų klinikoje dirba bendros praktikos gydytojai ir gydytojai specialistai, baigę rezidentūrą. Studentai klinikoje nedirba.

2009-01-13, 17:35 | IP: 217.28.248.33

Saltoka (ypac registraturoj)

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Šiuo metu dirbame kitose patalpose (Mindaugo g. 1A), temperatūra visuose kabinetuose ir registratūroje optimali. Kviečiame apsilankyti!

2008-11-05, 20:32 | IP: *.*.*.*

Ačiū.

2008-09-17, 21:35 | IP: *.*.*.*
2008-09-13, 21:36 | IP: *.*.*.*

V. Pūro odontologijos klinika PERIODONT, (IĮ, PERIODONT) atsakė

Vertinu tik du praeities dalykus: tai, kas ten buvo malonaus, ir tai, kas man padėjo augti. Aš netikiu vakarykšte diena. Mane domina tik tai, ką darau šiandien.
John Lennon