Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė be priekaištų

2021-10-13, 23:18 | 1

Labai siaubingos administratorės registratūroje.... Atšaukia vizitą, pasiūlo NEDARBO DIENĄ SMS žinute kitą laiką, badant susisiekti ir pranešti, kad netinka NUSTATYTA VALANDA NAUJU JIEMS (BET NE KLIENTUI) PATOGIU LAIKU, neatsiliepia, vėliau pažada perskambinti ir paderinti laiką ar išspręsti situacija - to nepadaro, nesutvarko pasikeitusių vizitų laikų, atvykus - neperspėja, net neatsiprašo.... Administratorių arogancijos viršūnė...
Medikai geri, bet administracinis personalas atbaido... Deja... Toks įspūdis, kad klientas turi administratores aptarnauti, o ne jos klientą...

2018-01-17, 08:23 | 1

Buvau šioje klinikoje keletą kartų. Nemaloniai nustebino kiekvieną kartą kylanti kaina. Kreipiausi dėl danties įdėjimo. Visą laiką klausiau kokia bus VISA galutinė kaina (kad atitiktų mano poreikius, ne pigiausią variantą).Pirmą vizitą daktarė sakė kainuos apie 1000e. Nuėjus pas chirurgą danties implanto kainą pasiūlė 700e, o paties protezo apie 500e. Tai jau viso 1200e. Na sakau gerai tiek to. Visgi danties implantui sumokėjau 770e. Nuėjus pas protezistą, paties protezo kainą jau pasiūlė 780e. Čia kantrybė mano ir baigėsi. Patį protezą deduosi jau kitoje klinikoje.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Labai gaila, jei nebuvote pilnai informuotas (-a). Galutinę kainą sudaro chirurginė ir ortopedinė dalys, todėl tikslią sumą gali pasakyti tik abu gydytojai ištyrę individualų klinikinį atvejį. Visgi, net ir tokiu atveju neįmanoma prognozuoti 100% tiksliai, nes ir operacijos metu, ir protezavimo metu gali paaiškėti nenumatytos aplinkybės.

2017-07-13, 23:16 | IP: 90.138.187.192

Esu patenkinta nuo administratores iki stomotologijos paslaugu,ne tik atlieka savo darba,bet ir suteikia isamia informacija apie gydyma ir iskilusius klausimus.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Ačiū, Jūsų komplimentai bus perduoti visam personalui.

2016-02-02, 09:48 | IP: 193.219.8.57

Nuo 1998 m. einu tik į šitą kliniką. Čia dirba profesionalai. nėra

Ačiū už Jūsų lojalumą.

2015-06-12, 08:09 | IP: *.*.*.*

Šiandien,(birželio 12d. 2015m.) pralaukęs 45min. praradau kantrybę ir išėjau iš šios klinikos.Registratorė dar bandė pasiteisinti, bet neatsiprašyti.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Atsiprašome, jog privertėme Jus laukti. Preciziškas gydymas reikalauja laiko, ne visada pavyksta jį suplanuoti. Taip pat kartais pasitaiko ne nuo gydytojų priklausančios aplinkybės (techniniai nesklandumai, vėluojantys pacientai). Kviečiame atvykti Jums patogiu laiku, esame paruošę mažą atsiprašymo dovaną.

2015-05-15, 09:58 | IP: 193.219.12.239

Pliusai – gera vieta Vilniaus centre, erdvūs kabinetai, geri gydytojai, įranga, platus paslaugų spektras. Didžiausias minusas – kainos, o ypač tai, kad jos neskelbiamos internete, o pačioje klinikoje ant staliuko gulinčiame kainoraštyje nelengva susiorientuoti.

Ši klinika, manau, orientuota į pasiturinčius vilniečius ir užsieniečius. Vidutines pajamas gaunančiam vilniečiui ten nelabai yra, ką veikti. Na, nebent reikia vienkartinės pagalbos. Bet lankytis nuolat – reikia turėti daug atliekamų pinigų.

Nesupraskite manęs klaidingai: nieko neigiamo apie paslaugas ir personalo profesionalumą pasakyti negaliu. Jei esate finansiškai gerai apsirūpinęs – visai normalus variantas.

Tačiau jei esate vidutines pajamas gaunantis specialistas, mokytojas, dėstytojas, ne turtingų tėvų vaikas ar turtingo vyro žmona, čia paliksite skausmingai didelę savo pajamų dalį (ypač jei gamta neapdovanojo gerais dantim, ir reikia dažnų vizitų).

Gal dėl to jų tinklalapyje kainos ir neskelbiamos.. Tad – ypač jei jūsų finansinės galimybės ribotos – nekartokit mano klaidos: prieš sutikdami, kad jums atliktų kažkokią procedūrą, pasidomėkit, kiek ji ten kainuoja, ar ji jums tikrai būtina.

Aš jau pasimokiau: neiti į privačias klinikas, neskelbiančias konkretaus paslaugų kainoraščio internete, o ne taip, kad: „gydymo kainą gali pasakyti tik gydytojas“. Nes, pamačius sąskaitą, galima labai nustebti. Ne kiekvienas gali sau leisti per vieną vizitą ramiai pakloti porą šimtų eurų..

Labai gaila, kad sveiki dantys šiandien – ne kiekvienam dirbančiam žmogui įkandama investicija. Bet tokia realybė. Mano atsiliepimas apie odontologijos kliniką (Universiteto g. 2) nei teigiamas, nei neigiamas. Gaila, kad nėra pasirinkimo „neutralus“.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Ačiū už neutralų, tačiau išsamų, komentarą. Kainos yra konkurencingos, o kainoraštis yra atviras visiems pacientams. Preliminaraus gydymo plano sudarymo metu rekomenduojame klausti gydytojo, kiek laiko viskas užtruks ir kiek kainuos. Primename, kad mūsų klinikoje taikomos nuolaidos, platesnę informaciją sužinosite registratūroje.

2014-01-12, 16:26 | IP: 78.60.167.18

Puikus gydytojai, malonus, nechalturina, jei ko nepadaro, tai konsultuojasi. Aciu uz sugydytus dantis.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Ačiū, Jūsų komplimentai bus perduoti kolektyvui.

2013-05-16, 10:51 | IP: 193.219.89.15

Gerai, kad nereikia dėl įvairių specialistų konsultacijos ir gydymo lakstyti į kitas stom. įstaigas. Viskas vietoje. Džiaugiuos suprotezuotais dantimis, lankausi ten nuolat dėl dantenų gydymo. Tik šių daktarų dėka išsaugojau likusius dantis. Ačiū prof. A.Pūrienei, gyd.M.Useliui, gyd. R.Kirliui.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Ačiū, Jūsų padėka bus perduota gydytojams.

2013-05-15, 13:55 | IP: 82.135.128.176

Esu nustebinta ,kad yra tokio aukšto lygio dantų gydymo klinikų Lietuvoje.
Malonūs gydytojai.Švelnios seselės.
Jaučiau, kad visiems rūpi mano sveikata. Dėkoju visiems. Negėda rekomenduoti draugams ir pažįstamiems, ir nepažįstamiems.

2013-03-10, 08:19 | IP: 78.60.106.116

ten ramu, jauti, kad tavimi rūpinasi tikri profesionalai

2012-06-13, 19:35 | IP: 78.60.206.40

Dirba puikūs profesionalai

2012-06-08, 09:36 | IP: *.*.*.*

Klinika - žmonių mulkinimo klinika,o ne odontologijos. Kainoraštyje kainos vienos,po to jos išauga trigubai ar net daugiau! Administratorė net nesiruošia aiškintis iškilusių problemų, aprengta prabangiais drabužiais sėdi ir bendravimo lygio " aukštumas" vaizduoja( neveltuj reikia mokėti keturgubai daugiau, juk administratorei gerų rūbelių reikia). P.S. žmonės, norintys gydytis šioje klinikoje, važiuokite gydytis į Žalgirio kliniką, kuri yra ne privati,o dirba tie patys daktarai.
NELEISKIT ,KAD JUS APGAUDINĖTŲ KITI,KAIP BANDĖ APGAUTI MANE,TAČIAU JIEMS NEPAVYKO IR DĖL TO MANAU JIE NULIŪDO ,NES KAIP DABAR GERESNIŲ RŪBELIŲ NUSIPIRKS AR Į TOLIMĄ KELIONĘ REIKS PATAUPYT PINIGĖLIŲ ILGESNĮ LAIKĄ.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Labai apmaudu, jei kainos Jus nustebino, tačiau kainoraštyje yra tiksliai nurodyti procedūrų įkainiai. Jie nekinta nei prieš, nei po procedūrų. Jei manote, kad procedūra Jums nebuvo atlikta, tačiau turite už ją mokėti, prašome susisiekti, patikrinsime ligos istoriją ir sąskaitos išrašą, šį ginčą išspręsime.

2011-10-12, 12:07 | IP: 78.60.62.110

Lankausi pas gyd. G. Girždytę, kurios profesionalumas ir įrangos kokybė mane žavi. Kiti šios klinikos gydytojai gali siūlyti komerciškai klinikai naudingas, bet nebūtinai pacientui reikalingas, o kartais net žalingas paslaugas. Todėl rekomenduočiau aklai nepasitikėti, o išsiaiškinti kokiu tikslu atliekami tam tikri veiksmai, o gal net pasikonsultuočiau su kitomis klinikomis dėl, pvz.: dantų traukimo būtinybės ir pan.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Ačiū, perduosime atsiliepimą gydytojai G. Girgždytei. Visi mūsų klinikos gydytojai vadovaujasi "Primum non nocere", todėl apie pacientui nereikalingas ar žalingas paslaugas negali būti nė kalbos.

2011-10-08, 03:52 | IP: 78.60.206.40

Puiku, nes dirba gydymo komanda

2011-03-19, 12:49 | IP: *.*.*.*

Pirmo priėmimo metu susidarė įspūdis, kad papuoliau tarp čigonių, kurios laksto pulku paskui tave, siuntinėja visokiems tyrimams, šypsosi tau į akis, o išeinant išplėšė penkis kartus didesnę sumą nei tikėjausi. Iš esmės nebuvo sustatytas net gydymo planas, Pasakė, kad kitą kartą reikės tik sutaisyti vieną ar kelis dantis. Atvykus sekantį kartą paaiškėjo, kad viskas yra taip blogai, kad gydymo reikės laibai rimto ir ypatingai ilgo. Pralaukiau pusvalandį, man skyrė 15 min., o palikau 180 Lt., nors jokio danties taip ir nesutaisė. Žodžiu, tikrai pritariu, kad čia dirba tikra aferistų šutvė, kuriai vadovauja pati Pūrienė. Gaila, kad profesorės verslo planas yra priešngas gydytojo etikai. Ir ne tik, ji pati nuolat tave tildo, durnina, elgiasi arogantiškai, šokdina visą personalą. Niekam nelinkėčiau atrsisdurti tokioje klinikoje. Tiesa pasakius, nebūčiau patikėjusi, jei kas būtų pasakęs, kad tokios dar egzistuoja.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Klinikoje dirba komanda, todėl gydytojai nesidrovi konsultuotis vieni su kitais, nes neįmanoma žinoti visko. Išsamiam ištyrimui būtina atlikti tyrimus, ne visus juos įmanoma atlikti mūsų klinikoje. Jei manote, kad sąskaita buvo išrašyta netinkamai, kviečiame atvykti peržiūrėti ligos istoriją ir sąskaitos išrašą.

2010-08-26, 07:54 | IP: *.*.*.*

Na va sukisau keleta tukstanciu ir pasirodo man viska padare blogai...Ir zinote kas giria sia klinika manau tai tik darbuotojai...arba isvenge paslaugu broko..

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Išsamiam atsakymui į Jūsų komentarą mums trūksta duomenų apie taikytą gydymą.

2009-11-16, 12:31 | IP: *.*.*.*

Zinot neturu as geru komentaru siai klininkai.. Cia yra oficialus vagys..Kaip jie gali tokias sumas plesti..!!!! Galvojau susitaisisiu dantukus ir jau 6000, - neturiu.. Odar laukia keleta vizitu!!!! Teisingai kazkas minejo apie studentus!!!! Tikiuosi, kad daug kas pabegs is sios klinikos!!! Nelinkiu niekam blogo, bet siems plesikams linkiu atsikvoseti...Butu mano valia sustabdyciau jiems veikla tokiam laikotarpiui kiek jie priplese papildomai...

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Išsamiam atsakymui į Jūsų komentarą mums trūksta duomenų apie taikytą gydymą. Kainoraštis yra laisvai prieinamas pacientams registratūroje.

2009-10-12, 18:06 | IP: 78.157.66.60

Jei būčiau toliau "gydyta" provincijoje, būčiau netekusi savo dantų, nes nei viena - nei higienistė, nei 3 odontologės, nepastebėjo agresyvaus periodontito (!!!) Tad nusprendžiau gydytis pas profesorę A. Pūrienę, kuri ėmėsi sistemingo gydymo plano. Kompetetingi šios klinikos darbuotojai ir malonios slaugės, malonus pasitikimas registratūroje. Ačiū, kad esate! :)

2009-09-30, 14:34 | IP: 78.56.228.57

Didele klinika su visu sriciu specialistais

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Ačiū, kad pasirinkote mus.

2009-04-06, 15:51 | IP: 78.56.18.28

Labai profesionalus gydytojai

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Ačiū, Jūsų padėka bus perduota gydytojams.

2009-04-03, 07:58 | IP: 195.182.70.130

kainos užkeltos nežmoniškos. Žmogus ateini tikėdamasis, kad gydys rimti specialistai, o tave atiduoda studentams gudyti, tai už tai dar turi mokėti nie kiek ne mažiau, negu, kad dantį gydytų aukščiausios kvalifikacijos specialistas. T ai neteisinga. Verčiau jau tada eiti į valdišką polikiniką kur visai nieko nekainuos, negu mokėti vakarykščiam arba gal net ir esamam studentui bene brangiausiai mieste. Taip neturėtų būti.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Mūsų klinikoje dirba bendros praktikos gydytojai ir gydytojai specialistai, baigę rezidentūrą. Studentai klinikoje nedirba.

2009-01-13, 15:35 | IP: 217.28.248.33

Saltoka (ypac registraturoj)

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Šiuo metu dirbame kitose patalpose (Mindaugo g. 1A), temperatūra visuose kabinetuose ir registratūroje optimali. Kviečiame apsilankyti!

2008-11-05, 18:32 | IP: *.*.*.*

geras cia!

Ačiū.

2008-09-17, 18:35 | IP: *.*.*.*

...............

2008-09-13, 18:36 | IP: *.*.*.*

Po apsilankymo sioje klinkoje suradau si puslapi....susiduriau su gydytoja, nepaisancia profesines etikos! Tai Vitalija Irena Pakeniene, besislepianti uz Stirbienes Vitos pavardes. Gydytoja buvo nervinga, sprende tik asmenimnes skyrybu problemas. Likau labai nuviltas.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Vertinu tik du praeities dalykus: tai, kas ten buvo malonaus, ir tai, kas man padėjo augti. Aš netikiu vakarykšte diena. Mane domina tik tai, ką darau šiandien.
John Lennon