Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė be priekaištų

2018-01-17, 08:23 | 1

Buvau šioje klinikoje keletą kartų. Nemaloniai nustebino kiekvieną kartą kylanti kaina. Kreipiausi dėl danties įdėjimo. Visą laiką klausiau kokia bus VISA galutinė kaina (kad atitiktų mano poreikius, ne pigiausią variantą).Pirmą vizitą daktarė sakė kainuos apie 1000e. Nuėjus pas chirurgą danties implanto kainą pasiūlė 700e, o paties protezo apie 500e. Tai jau viso 1200e. Na sakau gerai tiek to. Visgi danties implantui sumokėjau 770e. Nuėjus pas protezistą, paties protezo kainą jau pasiūlė 780e. Čia kantrybė mano ir baigėsi. Patį protezą deduosi jau kitoje klinikoje.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Labai gaila, jei nebuvote pilnai informuotas (-a). Galutinę kainą sudaro chirurginė ir ortopedinė dalys, todėl tikslią sumą gali pasakyti tik abu gydytojai ištyrę individualų klinikinį atvejį. Visgi, net ir tokiu atveju neįmanoma prognozuoti 100% tiksliai, nes ir operacijos metu, ir protezavimo metu gali paaiškėti nenumatytos aplinkybės.

2015-06-12, 08:09 | IP: *.*.*.*

Šiandien,(birželio 12d. 2015m.) pralaukęs 45min. praradau kantrybę ir išėjau iš šios klinikos.Registratorė dar bandė pasiteisinti, bet neatsiprašyti.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Atsiprašome, jog privertėme Jus laukti. Preciziškas gydymas reikalauja laiko, ne visada pavyksta jį suplanuoti. Taip pat kartais pasitaiko ne nuo gydytojų priklausančios aplinkybės (techniniai nesklandumai, vėluojantys pacientai). Kviečiame atvykti Jums patogiu laiku, esame paruošę mažą atsiprašymo dovaną.

2012-06-08, 09:36 | IP: *.*.*.*

Klinika - žmonių mulkinimo klinika,o ne odontologijos. Kainoraštyje kainos vienos,po to jos išauga trigubai ar net daugiau! Administratorė net nesiruošia aiškintis iškilusių problemų, aprengta prabangiais drabužiais sėdi ir bendravimo lygio " aukštumas" vaizduoja( neveltuj reikia mokėti keturgubai daugiau, juk administratorei gerų rūbelių reikia). P.S. žmonės, norintys gydytis šioje klinikoje, važiuokite gydytis į Žalgirio kliniką, kuri yra ne privati,o dirba tie patys daktarai.
NELEISKIT ,KAD JUS APGAUDINĖTŲ KITI,KAIP BANDĖ APGAUTI MANE,TAČIAU JIEMS NEPAVYKO IR DĖL TO MANAU JIE NULIŪDO ,NES KAIP DABAR GERESNIŲ RŪBELIŲ NUSIPIRKS AR Į TOLIMĄ KELIONĘ REIKS PATAUPYT PINIGĖLIŲ ILGESNĮ LAIKĄ.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Labai apmaudu, jei kainos Jus nustebino, tačiau kainoraštyje yra tiksliai nurodyti procedūrų įkainiai. Jie nekinta nei prieš, nei po procedūrų. Jei manote, kad procedūra Jums nebuvo atlikta, tačiau turite už ją mokėti, prašome susisiekti, patikrinsime ligos istoriją ir sąskaitos išrašą, šį ginčą išspręsime.

2011-03-19, 12:49 | IP: *.*.*.*

Pirmo priėmimo metu susidarė įspūdis, kad papuoliau tarp čigonių, kurios laksto pulku paskui tave, siuntinėja visokiems tyrimams, šypsosi tau į akis, o išeinant išplėšė penkis kartus didesnę sumą nei tikėjausi. Iš esmės nebuvo sustatytas net gydymo planas, Pasakė, kad kitą kartą reikės tik sutaisyti vieną ar kelis dantis. Atvykus sekantį kartą paaiškėjo, kad viskas yra taip blogai, kad gydymo reikės laibai rimto ir ypatingai ilgo. Pralaukiau pusvalandį, man skyrė 15 min., o palikau 180 Lt., nors jokio danties taip ir nesutaisė. Žodžiu, tikrai pritariu, kad čia dirba tikra aferistų šutvė, kuriai vadovauja pati Pūrienė. Gaila, kad profesorės verslo planas yra priešngas gydytojo etikai. Ir ne tik, ji pati nuolat tave tildo, durnina, elgiasi arogantiškai, šokdina visą personalą. Niekam nelinkėčiau atrsisdurti tokioje klinikoje. Tiesa pasakius, nebūčiau patikėjusi, jei kas būtų pasakęs, kad tokios dar egzistuoja.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Klinikoje dirba komanda, todėl gydytojai nesidrovi konsultuotis vieni su kitais, nes neįmanoma žinoti visko. Išsamiam ištyrimui būtina atlikti tyrimus, ne visus juos įmanoma atlikti mūsų klinikoje. Jei manote, kad sąskaita buvo išrašyta netinkamai, kviečiame atvykti peržiūrėti ligos istoriją ir sąskaitos išrašą.

2010-08-26, 07:54 | IP: *.*.*.*

Na va sukisau keleta tukstanciu ir pasirodo man viska padare blogai...Ir zinote kas giria sia klinika manau tai tik darbuotojai...arba isvenge paslaugu broko..

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Išsamiam atsakymui į Jūsų komentarą mums trūksta duomenų apie taikytą gydymą.

2009-11-16, 12:31 | IP: *.*.*.*

Zinot neturu as geru komentaru siai klininkai.. Cia yra oficialus vagys..Kaip jie gali tokias sumas plesti..!!!! Galvojau susitaisisiu dantukus ir jau 6000, - neturiu.. Odar laukia keleta vizitu!!!! Teisingai kazkas minejo apie studentus!!!! Tikiuosi, kad daug kas pabegs is sios klinikos!!! Nelinkiu niekam blogo, bet siems plesikams linkiu atsikvoseti...Butu mano valia sustabdyciau jiems veikla tokiam laikotarpiui kiek jie priplese papildomai...

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Išsamiam atsakymui į Jūsų komentarą mums trūksta duomenų apie taikytą gydymą. Kainoraštis yra laisvai prieinamas pacientams registratūroje.

2008-11-05, 18:32 | IP: *.*.*.*

geras cia!

Ačiū.

2008-09-17, 18:35 | IP: *.*.*.*

...............

2008-09-13, 18:36 | IP: *.*.*.*

Po apsilankymo sioje klinkoje suradau si puslapi....susiduriau su gydytoja, nepaisancia profesines etikos! Tai Vitalija Irena Pakeniene, besislepianti uz Stirbienes Vitos pavardes. Gydytoja buvo nervinga, sprende tik asmenimnes skyrybu problemas. Likau labai nuviltas.

PERIODONT, odontologijos klinika, (IĮ, Periodont) atsakė

Vertinu tik du praeities dalykus: tai, kas ten buvo malonaus, ir tai, kas man padėjo augti. Aš netikiu vakarykšte diena. Mane domina tik tai, ką darau šiandien.
John Lennon