Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Buvo rūpestingos ir paslaugios

1.9

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
2020-11-18, 10:06 | 4

Kai kuriu mediku elgesys izulus su patyciomis. Gydymo kokybe zemesne negu pries 50 metu.

2020-10-13, 08:32 | 5

10.13 rusyje (stacionarizavimo patalpoje) dirbanti moteros elgesi itin nemandagiai. Su visais pacientais kalbejo pakeltu tonu, neatsakinejo i klausimus, tik grubiai atrezdavo “sedit ir laukiat kol ateis palydet i palata”, apie pasisveikinima nera net kalbos! Apskritai lydintys asmenys negavo jokios informacijos apie galima pacientu lankyma, salygas. Gydytojai, seseles paliko labai gera ispudi, mandagus.

Kultura prasideda nuo rubines!
Sugadino visa kliniku ivaizdi!

2020-09-19, 08:15 | 1

Nuoširdžiai norime padėkoti vaikų ortopedui taumalogui, gyditojui Gintaras Kušleika❤️❤️❤️. Ačiū už nuoširdų bendravimą, skleidžiančia gerą nuotaiką, pozityvumą ir profesionalų darbą ???????????? Sveikatos jums, laimės asmeniniame gyvenime ir sėkmės profesinėje srityje. Šimtas tūkstančių AČIŪŪŪŪ!!!! Te saugo jus Dievas!!!
TAIP pat dėkojame visam personalui kuris dirbo iš 18 į 19 dienas. Ačiū!!!

2020-04-21, 13:29 | 24

Atvykusi gultis į ligoninę atsivežiau savo vitaminus, kurie mano sveikatai yra būtini ir turiu juos gerti didesnėmis dozėmis, nes mano organizmas prastai įsisavina iš maisto. Šis sutrikimas diagnozuotas medicinos mokslininkų, deja, ne Lietuvoje, ir jų paskirtas gydymas visiškai išsprendė mano lėtinę ligą. Atvykus į klinikas man vaistus atstojantys vitaminai po farmakologės konsultacijos buvo atimti ir pasakyta, kad vartoju per didelėmis dozėmis, nes apie pačius moderniausius tyrimus ir medicinos naujoves šios įstaigos "specialistai" nėra girdėję. Būklė pablogėjo nutraukus gydymą vitaminais. Deja, negaliu kaltinti vien klinikų medikų, nes jie yra tik Lietuvos medicinos švietimo sistemos veidrodis, ir, deja, jų parengimas vis dar mokyklinio lygio.

2020-03-17, 06:29 | 1

Gimdžiau lmsu seseles ir akušeres superines 100 balų joms. Pagimdžiau dukryte su vertikulomegalija pragulėjome 5dienas ir buvo atliktas tik vienas ekoskopas paklausus kada pradės tirti vaika atsakymas buvo ant dienu sakau tai kiek čia laiko dar gulėsiu manes namuose dar du maži vaikai laukia 4m ir 2m atsakymas buvo nežinau gal savaite ar dvi pradėjus šaukti atliko pilvo ekoskopa ir paemė tyrima nustatyti hepres virusui citomegalos ir toxo ir išleido mus namo. Praėjus savaitei skambina prašo vėl atvykti pakartoti ekoskopo tvarkoje nuvažiavom mums važiuoti 200km vėl subade vaika tris kartus dūre į galvyte viena į ranka kol vėl paemė kraujo citomegalui ir herpei nustatyti paklausus ir pasakius ka toks tyrimas vaikui jau atliktas išraše juoda ant balto parašta atsakymas buvo nieko negavome. Atėjo padaryti papildomo ekoskopo daktare iš tų nervų ir streso nepamenu pavardės juodais plaukais iki pečių vaikas visa laika verke klyke kai ekoskopavo pradėjau raminti sako daktare man netyšink čia ji vistiek taves negirdi sakau kaip suprast negirdi sako kai taip žviegia ji negirdi nieko baige per 5min padare ekoskopa sakau ar yra kokių pasikeitimu atsakymas buvo yra sakau ar smarkiai plečiasi sako smarkiai sakau tai koks laukia gydimas paskui ji pakeltu tonu sako AŠ JUK NEŽINAU NUO KO ČIA YRA sakau mes kovo 30d turime magnetiniam rezonansui atvykti ar mums kas jį darys ka tas karantinas sako žinai kiek iki to dar vandebs išgerti reikia apsisuko ir išėjo.Ačiū Dievui atėjo kita daktare kuri dirba kūdikių priežiūros kambarį ir paaiškino viska vienas skilvelis toks koks buvo kitas prasiplėtes 0,1mm nežymiai ir,kad vaikui viskas yra gerai,kad daryti nieko nereikia tik stebėti nes vaikui galvyte nėra deformuota smegeyns turi pilna vietos ir panašiai. Noriu padekoti daktarei KREKŽDIENEI tai daktare dirbanti iš visos širdies . O taip tikiuosi po magnetinio rezonanso jei neatšauks nes chirurginio isikišimo nereikia tikiuosi daugiau niekada neteks apsilankyti kauno klinikuose

2020-03-04, 12:30 | 15

Ką tik grįžau namo po tulžies pūslės šalinimo ir išvaržos operacijos. Tik patys geriausi atsiliepimai ir apie Gerb. gydytoją A. Daukšą, apie jo rezidendą (gaila, kad nepamenu pavardės, bet taip pat labai malonus, rūpestingas gydytojas, bus puikus specialistas) ir apie visą personalą. Šypsenos, malonus, bendravimas, paslaugumas, rūpestingumas. Esu labai dėkinga Jums visiems... Ačiū ačiū ačiū!!!

Dar noriu pareikšti padėką profesorei Daivai Vaitkienei, radiologui Artūrui Inčiūrai, neurologei Renatai Balnytei, traumatologui Mindaugui Stravinskui ir gastroenterologui Romanui Zykui. Tai žmonės, atsidavę savo darbui visa širdimi ir palikę tik geriausius prisiminimus, gydė, rūpinosi, kartu sprendėme sveikatos problemas. Visada paslaugūs, mandagūs, rūpestingi. Rekomenduoju klinikas visiems

2020-02-23, 19:30 | 1

Kauno Klinikas rekomenduoju visiem, visgi didžiausia “ligoninė, klinikos” Lietuvoje. Tikrai yra daug naujos ir naudingos įrangos tyrimams ar gydymui. Tačiau kaikurių gydytojų bendravimas yra toks kad, kol neįkišai banknoto, tol nė žodžio nepralemens! Yra lūžis ir puikiai vaikštau visur ar iki tuoleto, tačiau pradėjo vos ne grąsinti kad aš esu ir liksiu luoša visam gyvenimui, kad jau nieko nepadarysim ir kad man nėra vilčių. Tai jau ne tik įžulus bendravimas bet ir neprofesionalumas. Seselės? Apie jas, net kalbos nėra. Labai geros kaikurios bet kreipiant tema į tas “piktąsias” nu bože, bože. Rėkia dėl menkniekio kad ne taip mat lova pasiklojai kad ant spintelės ne vienas, o du buteliai vandens. Spiegia pro visus koridorius jei tik į tuoletą žmoniškai bandai nueit. Žinoma reikia atsižvelgt į skyrių. Labiausiai šiuo metu nuvylė vaikų. Galėtų suprast kad kalba ne su suaugusiais ir nėra pilnai išsivystę protai, jausmai pas tuos vaikus. Balso kilnot nereikėtų šitaip.

2019-12-28, 09:08 | 3

Šitoj gydymo istaigoj gydytojai gydo tik tada jei būni tokios būklės kai jau visai nepajudi arba reikia kibti gydytojam į atlapus. Uošvenė kažkada savo kojom atėjo į klinikas o su karstu išsivežėm. Kažkaip nesinorėtu tokios gyvenimo pabaigos. Kiek teko pačiam atsidurti tai nei karto jokios sveikatos problemos neišsprendė , praktiškai nuėjus į ligoninę Hipodromo gatvėj išsprendė visas

2019-11-04, 09:27 | 3

Viskas tvarkoje

2019-08-22, 14:33 | 5

Vaikų ligų klinikoje nėra kur įsigyti geriamo vandens.

2019-07-29, 14:29 | 12

Labai maloniai nustebino nosies ausų burnos skyrius.Slaugutės mandagios,atrodo jog žmonės dirba iš pašaukimo ,gydytojai profesionalūs.aplinka labai tvarkinga.Jaučiausi kaip privačioje ligoninėje.
Pagarba skyriaus vedėjui,kad taip puikiai organizuoja darbus.

2019-06-19, 09:05 | 1

Buvo daryta pėdos operacija. Esu maloniai nustebintas patalpų tvarka, švara, įranga ir darbo organizavimu. Palatoje puikiai veikia vėdinimo sistema, lovos naujos, valdomos elektra (galima lengvai keisti gulėjimo ar sėdėjimo padėtį), spintelės su pasukamu viršumi (pritaikytos patogiai valgyti lovoje), WC ir dušas palatoje. Seselės paslaugios, neprašomos pasiteirauja ar ko nors nereikia. Maistas geras, indai ir vežimėliai nauji uždengiami, pritaikyti tam, kad maistas būtų patiekiamas karštas. Daktaras vizitavo kelis kartus, o specialų ortopedinį batą atnešė jau sekančią dieną. Nereikėjo mokėti nė vieno euro. Nuoširdus ačiū visam personalui.

2019-05-20, 11:34 | 2

Dėkojame LSMU Neurochirugijos klinikos Galvos smegenų traumų skyriaus gydytojams ir slaugytojoms. Doc.dr R. Vilciniui už laiku ir kokybiškai suteiktą gydymą, nuoširdžiai gėrimės slaugos personalo kvalifikacija ir puikiu bendravimu, nuoširdžiu rūpesčiu. Prisiminsime Jus kaip medikus ir žmones iš didžiosios raidės.

2019-05-14, 08:01 | 3

Diagnozės nustatomos tiksliai, kokybė paslaugų labai gera, nuo gydymo pradžios iki pabaigos visi buvo dėmesingi.

2019-04-30, 17:35 | 1

Priėmimo metu dėmesingai išklausė, atidžiai apžiūrėjo, paskyrė kada atvykti operaciniam gydymui. Prieš ir po operacijos sulaukiau tikrai atidžios ir nuoširdžios priežiūros ir dėmesio. Ačiū visam personalui, absoliučiai!

2019-04-15, 08:55 | 4

Norėčiau padėkoti priėmimo skyriui skubiai suteikus pagalbą,taip pat chirurginio skyriaus, tuo metu dirbusiem gydytojam A.RIKTEREI ir L.VENCLAUSKUI skubiai išoperavus pratrūkųsį apendicitą.Labai AČIŪ visam personalui profesonaliai atlikusiam savo darbą.
Tačiau, taip pat norėčiau pažiūrėt į akis gyd.Audronei Dautartienei ,išleidusiai namo ,kaip sveiką,prieš pusantros paros,neįžvelgusiai jokių apendicito požymių,neprisilietus prie pilvo,nustačius tik iš pasakojimo,kad nieko nėra.Taigi,gerb.gydytoja ,noriu paklausti ar jūs žinote,kad pradžioj priepuolio rodikliai gali nieko nerodyt,arba ,kad apendicitas gali būti pasislėpęs,kaip jūs pati vertintumėte savo kvalifikaciją ir ar norėtumėte,kad jūsų šeimos nariai papultų pas tokios kvalifikacijos gydytoją.

2019-04-15, 08:55 | 4

Norėčiau padėkoti priėmimo skyriui skubiai suteikus pagalbą,taip pat chirurginio skyriaus, tuo metu dirbusiem gydytojam A.RIKTEREI ir L.VENCLAUSKUI skubiai išoperavus pratrūkųsį apendicitą.Labai ĄČIŪ visam personalui profesonaliai atlikusiam savo darbą.

2019-02-23, 12:20 | 2

Kauno klinikose man buvo alikta operacija. Esu labai patenkinta tiek gulėjimo sąlygomis, tiek viso personalu darbu.

2019-02-09, 22:11 | 1

Visų pirma norėčiau pagirti skubios pagalbos skyrių. Atvykau dėl kojos traumos, buvo atlikti visi reikalingi tyrimai greitai, gydytoja viską paaiškino, į klausimus atsakė. Nuo atvykimo į priemimą iki išleidimo gydytis namo (kadangi nereikėjo stacionaraus gydymo) praėjo tik pusė valandos! Priimta į rentgeną buvau maždaug už 10min nuo atvykimo, iš rentgeno kabineto iš kart gydytoja priemė konsultacijai. Personalas pradedant registratūra, baigiant gydytoja buvo labai malonūs.
Taip pat kelis kartus gydžiausi ir veido žandikaulio chirurgijos skyriuje. Marijus Leketas nuostabus gydytojas, didelis ačiū Jam, slaugytojos taip pat labai malonios. Tik pačiame skyriuje palatos galėtų būti renovuotos.

2019-01-21, 17:45 | 6

Atvažiavus į priimamąjį greitai buvau pakviesta apžiūrai, gydytojai labai malonūs, mandagūs, skiria pakankamai laiko, atsako į visus klausimus, stengiasi ir dirba iš širdies, tariasi su pacientu dėl tolimesnių veiksmų. Seselės taip pat mandagios, malonios, puikiai atlieka savo darbą, pasakius kad kažkas negerai iš karto suteikia pagalbą, rūpinasi. Priėmimo palatos modernios, puikūs, minkšti foteliai palengvina ilgą laiką gydantis. Jaučiausi visapusiškai prižiūrėta, saugi ir galėjau gyti be streso, tai teikė energijos. Esu labai dėkinga visiem, kurie visą parą mane tyrė, gydė ir rūpinosi mano sveikata.

2019-01-19, 06:36 | 2

Visa laiką žinojau, kad šioje gydymo įstaigoje dirba geriausi profesionalai. Puikūs gydytojai bei jų pagalbinis personalas. Labai dėkinga esu Endokrinologiniam skyriui, ten dirba ypatingai malonios gydytojos bei seselės. Diagnostika greita bei tiksli. Ačiū

2019-01-17, 19:45 | 3

Noriu padėkoti ginekologijos korpuso, krūties chirurgijos skyriaus darbuotojams: ypač sesutėms, slaugėms ir valytojoms už labai malonų bendravimą ir pacientų priežiūrą.

2018-12-20, 10:08 | 3

Bandžiau kelis kartus užsiregistruoti internetu pas žandikaulio chirurgą (per sergu.lt). Vieta buvo laisva. Mano konsultaciją vis atmetinėjo. Rašiau, kad turiu siuntimą ir turiu priežastį, ne - vistiek atmetė. Kodėl atmetė - neaišku (komentaro nėra), bet aš manau, kad gydytojas susimanė sau laisvą valandėlę pasidaryti ar užsidirbti nelegalaus pinigo. Jeigu daktaras yra užimtas, tai turi atsižvilgėti sistemoj. Registratūra telefono nekelia. Gal kas nors susiprotės ir įves/stebės kokybės standartus klinikose? Ar taip ir gyvensim, kai specialistai daro, ką nori, be jokių pasekmių?

2018-12-17, 05:16 | 4

Tikrai baisus .. daktares pavardes nerasysiu.. kadangi mano vaikui yra 8men buvo paguldytas i 2ligonine infekcini paleido bet viduriavo lepia gydyt nepraeis ar bloges vaziuot i artima istaiga ,kadangi mums arti kauno klinikos ,nusprendeme vaziuoti tenais.. vaikas viduriavo temp buvo pakilus 38 per 3h ir nekrito ir viduriot pradejo dar labiau nusprendem nelaukt ir vaziuoti. Atvaziavus temp nurkito viduriavimas nesibaige, daktare isklausinejo visko ir ar ji cia pasisaipydama pasake ,, tai ko nevaziavot iskart kaip sukylo temp? "Nes sukylo 22h o mes atvaziavom 00 ,tai padare ehoskopa ir dave atmintine ,cia gaunasi as mama ir nezinau kada mano vaikui blogai belei vaziuot i ligonines viduri nakties... o reziume kas? Visa sekmadieni( nes vaziavom
Is penktadienio i sestsdieni ) vaikui temperatura nekrito isvaziuojant is namu temperatura buvo 38.5 atvaziavus i 2ligonine net 39.3 dave nuo temp pagulde kita ryta isvis 39.5 ,tokiam mazam kudikiui cia baisi temperatura. Ir nesvarbu kad vaikas zvalus buvo jis ir su 39.3buvo zvalus kita akimirka prie dakteres isvis silpnas pasidare...

2018-12-02, 15:45 | 3