Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

1.9

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
2019-08-22, 17:33 | 5

Vaikų ligų klinikoje nėra kur įsigyti geriamo vandens.

2019-07-29, 17:29 | 11

Labai maloniai nustebino nosies ausų burnos skyrius.Slaugutės mandagios,atrodo jog žmonės dirba iš pašaukimo ,gydytojai profesionalūs.aplinka labai tvarkinga.Jaučiausi kaip privačioje ligoninėje.
Pagarba skyriaus vedėjui,kad taip puikiai organizuoja darbus.

2019-06-19, 12:05 | 1

Buvo daryta pėdos operacija. Esu maloniai nustebintas patalpų tvarka, švara, įranga ir darbo organizavimu. Palatoje puikiai veikia vėdinimo sistema, lovos naujos, valdomos elektra (galima lengvai keisti gulėjimo ar sėdėjimo padėtį), spintelės su pasukamu viršumi (pritaikytos patogiai valgyti lovoje), WC ir dušas palatoje. Seselės paslaugios, neprašomos pasiteirauja ar ko nors nereikia. Maistas geras, indai ir vežimėliai nauji uždengiami, pritaikyti tam, kad maistas būtų patiekiamas karštas. Daktaras vizitavo kelis kartus, o specialų ortopedinį batą atnešė jau sekančią dieną. Nereikėjo mokėti nė vieno euro. Nuoširdus ačiū visam personalui.

2019-05-20, 14:34 | 2

Dėkojame LSMU Neurochirugijos klinikos Galvos smegenų traumų skyriaus gydytojams ir slaugytojoms. Doc.dr R. Vilciniui už laiku ir kokybiškai suteiktą gydymą, nuoširdžiai gėrimės slaugos personalo kvalifikacija ir puikiu bendravimu, nuoširdžiu rūpesčiu. Prisiminsime Jus kaip medikus ir žmones iš didžiosios raidės.

2019-05-14, 11:01 | 3

Diagnozės nustatomos tiksliai, kokybė paslaugų labai gera, nuo gydymo pradžios iki pabaigos visi buvo dėmesingi.

2019-04-30, 20:35 | 1

Priėmimo metu dėmesingai išklausė, atidžiai apžiūrėjo, paskyrė kada atvykti operaciniam gydymui. Prieš ir po operacijos sulaukiau tikrai atidžios ir nuoširdžios priežiūros ir dėmesio. Ačiū visam personalui, absoliučiai!

2019-04-15, 11:55 | 4

Norėčiau padėkoti priėmimo skyriui skubiai suteikus pagalbą,taip pat chirurginio skyriaus, tuo metu dirbusiem gydytojam A.RIKTEREI ir L.VENCLAUSKUI skubiai išoperavus pratrūkųsį apendicitą.Labai AČIŪ visam personalui profesonaliai atlikusiam savo darbą.
Tačiau, taip pat norėčiau pažiūrėt į akis gyd.Audronei Dautartienei ,išleidusiai namo ,kaip sveiką,prieš pusantros paros,neįžvelgusiai jokių apendicito požymių,neprisilietus prie pilvo,nustačius tik iš pasakojimo,kad nieko nėra.Taigi,gerb.gydytoja ,noriu paklausti ar jūs žinote,kad pradžioj priepuolio rodikliai gali nieko nerodyt,arba ,kad apendicitas gali būti pasislėpęs,kaip jūs pati vertintumėte savo kvalifikaciją ir ar norėtumėte,kad jūsų šeimos nariai papultų pas tokios kvalifikacijos gydytoją.

2019-04-15, 11:55 | 4

Norėčiau padėkoti priėmimo skyriui skubiai suteikus pagalbą,taip pat chirurginio skyriaus, tuo metu dirbusiem gydytojam A.RIKTEREI ir L.VENCLAUSKUI skubiai išoperavus pratrūkųsį apendicitą.Labai ĄČIŪ visam personalui profesonaliai atlikusiam savo darbą.

2019-02-23, 14:20 | 2

Kauno klinikose man buvo alikta operacija. Esu labai patenkinta tiek gulėjimo sąlygomis, tiek viso personalu darbu.

2019-02-10, 00:11 | 1

Visų pirma norėčiau pagirti skubios pagalbos skyrių. Atvykau dėl kojos traumos, buvo atlikti visi reikalingi tyrimai greitai, gydytoja viską paaiškino, į klausimus atsakė. Nuo atvykimo į priemimą iki išleidimo gydytis namo (kadangi nereikėjo stacionaraus gydymo) praėjo tik pusė valandos! Priimta į rentgeną buvau maždaug už 10min nuo atvykimo, iš rentgeno kabineto iš kart gydytoja priemė konsultacijai. Personalas pradedant registratūra, baigiant gydytoja buvo labai malonūs.
Taip pat kelis kartus gydžiausi ir veido žandikaulio chirurgijos skyriuje. Marijus Leketas nuostabus gydytojas, didelis ačiū Jam, slaugytojos taip pat labai malonios. Tik pačiame skyriuje palatos galėtų būti renovuotos.

2019-01-21, 19:45 | 6

Atvažiavus į priimamąjį greitai buvau pakviesta apžiūrai, gydytojai labai malonūs, mandagūs, skiria pakankamai laiko, atsako į visus klausimus, stengiasi ir dirba iš širdies, tariasi su pacientu dėl tolimesnių veiksmų. Seselės taip pat mandagios, malonios, puikiai atlieka savo darbą, pasakius kad kažkas negerai iš karto suteikia pagalbą, rūpinasi. Priėmimo palatos modernios, puikūs, minkšti foteliai palengvina ilgą laiką gydantis. Jaučiausi visapusiškai prižiūrėta, saugi ir galėjau gyti be streso, tai teikė energijos. Esu labai dėkinga visiem, kurie visą parą mane tyrė, gydė ir rūpinosi mano sveikata.

2019-01-19, 08:36 | 2

Visa laiką žinojau, kad šioje gydymo įstaigoje dirba geriausi profesionalai. Puikūs gydytojai bei jų pagalbinis personalas. Labai dėkinga esu Endokrinologiniam skyriui, ten dirba ypatingai malonios gydytojos bei seselės. Diagnostika greita bei tiksli. Ačiū

2019-01-17, 21:45 | 3

Noriu padėkoti ginekologijos korpuso, krūties chirurgijos skyriaus darbuotojams: ypač sesutėms, slaugėms ir valytojoms už labai malonų bendravimą ir pacientų priežiūrą.

2018-12-20, 12:08 | 3

Bandžiau kelis kartus užsiregistruoti internetu pas žandikaulio chirurgą (per sergu.lt). Vieta buvo laisva. Mano konsultaciją vis atmetinėjo. Rašiau, kad turiu siuntimą ir turiu priežastį, ne - vistiek atmetė. Kodėl atmetė - neaišku (komentaro nėra), bet aš manau, kad gydytojas susimanė sau laisvą valandėlę pasidaryti ar užsidirbti nelegalaus pinigo. Jeigu daktaras yra užimtas, tai turi atsižvilgėti sistemoj. Registratūra telefono nekelia. Gal kas nors susiprotės ir įves/stebės kokybės standartus klinikose? Ar taip ir gyvensim, kai specialistai daro, ką nori, be jokių pasekmių?

2018-12-17, 07:16 | 3

Tikrai baisus .. daktares pavardes nerasysiu.. kadangi mano vaikui yra 8men buvo paguldytas i 2ligonine infekcini paleido bet viduriavo lepia gydyt nepraeis ar bloges vaziuot i artima istaiga ,kadangi mums arti kauno klinikos ,nusprendeme vaziuoti tenais.. vaikas viduriavo temp buvo pakilus 38 per 3h ir nekrito ir viduriot pradejo dar labiau nusprendem nelaukt ir vaziuoti. Atvaziavus temp nurkito viduriavimas nesibaige, daktare isklausinejo visko ir ar ji cia pasisaipydama pasake ,, tai ko nevaziavot iskart kaip sukylo temp? "Nes sukylo 22h o mes atvaziavom 00 ,tai padare ehoskopa ir dave atmintine ,cia gaunasi as mama ir nezinau kada mano vaikui blogai belei vaziuot i ligonines viduri nakties... o reziume kas? Visa sekmadieni( nes vaziavom
Is penktadienio i sestsdieni ) vaikui temperatura nekrito isvaziuojant is namu temperatura buvo 38.5 atvaziavus i 2ligonine net 39.3 dave nuo temp pagulde kita ryta isvis 39.5 ,tokiam mazam kudikiui cia baisi temperatura. Ir nesvarbu kad vaikas zvalus buvo jis ir su 39.3buvo zvalus kita akimirka prie dakteres isvis silpnas pasidare...