Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

1.9

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
2019-04-15, 11:55 | 4

Norėčiau padėkoti priėmimo skyriui skubiai suteikus pagalbą,taip pat chirurginio skyriaus, tuo metu dirbusiem gydytojam A.RIKTEREI ir L.VENCLAUSKUI skubiai išoperavus pratrūkųsį apendicitą.Labai AČIŪ visam personalui profesonaliai atlikusiam savo darbą.
Tačiau, taip pat norėčiau pažiūrėt į akis gyd.Audronei Dautartienei ,išleidusiai namo ,kaip sveiką,prieš pusantros paros,neįžvelgusiai jokių apendicito požymių,neprisilietus prie pilvo,nustačius tik iš pasakojimo,kad nieko nėra.Taigi,gerb.gydytoja ,noriu paklausti ar jūs žinote,kad pradžioj priepuolio rodikliai gali nieko nerodyt,arba ,kad apendicitas gali būti pasislėpęs,kaip jūs pati vertintumėte savo kvalifikaciją ir ar norėtumėte,kad jūsų šeimos nariai papultų pas tokios kvalifikacijos gydytoją.

2019-04-15, 11:55 | 4

Norėčiau padėkoti priėmimo skyriui skubiai suteikus pagalbą,taip pat chirurginio skyriaus, tuo metu dirbusiem gydytojam A.RIKTEREI ir L.VENCLAUSKUI skubiai išoperavus pratrūkųsį apendicitą.Labai ĄČIŪ visam personalui profesonaliai atlikusiam savo darbą.

2019-02-23, 14:20 | 2

Kauno klinikose man buvo alikta operacija. Esu labai patenkinta tiek gulėjimo sąlygomis, tiek viso personalu darbu.

2019-02-10, 00:11 | 1

Visų pirma norėčiau pagirti skubios pagalbos skyrių. Atvykau dėl kojos traumos, buvo atlikti visi reikalingi tyrimai greitai, gydytoja viską paaiškino, į klausimus atsakė. Nuo atvykimo į priemimą iki išleidimo gydytis namo (kadangi nereikėjo stacionaraus gydymo) praėjo tik pusė valandos! Priimta į rentgeną buvau maždaug už 10min nuo atvykimo, iš rentgeno kabineto iš kart gydytoja priemė konsultacijai. Personalas pradedant registratūra, baigiant gydytoja buvo labai malonūs.
Taip pat kelis kartus gydžiausi ir veido žandikaulio chirurgijos skyriuje. Marijus Leketas nuostabus gydytojas, didelis ačiū Jam, slaugytojos taip pat labai malonios. Tik pačiame skyriuje palatos galėtų būti renovuotos.

2019-01-21, 19:45 | 6

Atvažiavus į priimamąjį greitai buvau pakviesta apžiūrai, gydytojai labai malonūs, mandagūs, skiria pakankamai laiko, atsako į visus klausimus, stengiasi ir dirba iš širdies, tariasi su pacientu dėl tolimesnių veiksmų. Seselės taip pat mandagios, malonios, puikiai atlieka savo darbą, pasakius kad kažkas negerai iš karto suteikia pagalbą, rūpinasi. Priėmimo palatos modernios, puikūs, minkšti foteliai palengvina ilgą laiką gydantis. Jaučiausi visapusiškai prižiūrėta, saugi ir galėjau gyti be streso, tai teikė energijos. Esu labai dėkinga visiem, kurie visą parą mane tyrė, gydė ir rūpinosi mano sveikata.

2019-01-19, 08:36 | 2

Visa laiką žinojau, kad šioje gydymo įstaigoje dirba geriausi profesionalai. Puikūs gydytojai bei jų pagalbinis personalas. Labai dėkinga esu Endokrinologiniam skyriui, ten dirba ypatingai malonios gydytojos bei seselės. Diagnostika greita bei tiksli. Ačiū

2019-01-17, 21:45 | 3

Noriu padėkoti ginekologijos korpuso, krūties chirurgijos skyriaus darbuotojams: ypač sesutėms, slaugėms ir valytojoms už labai malonų bendravimą ir pacientų priežiūrą.

2018-12-20, 12:08 | 3

Bandžiau kelis kartus užsiregistruoti internetu pas žandikaulio chirurgą (per sergu.lt). Vieta buvo laisva. Mano konsultaciją vis atmetinėjo. Rašiau, kad turiu siuntimą ir turiu priežastį, ne - vistiek atmetė. Kodėl atmetė - neaišku (komentaro nėra), bet aš manau, kad gydytojas susimanė sau laisvą valandėlę pasidaryti ar užsidirbti nelegalaus pinigo. Jeigu daktaras yra užimtas, tai turi atsižvilgėti sistemoj. Registratūra telefono nekelia. Gal kas nors susiprotės ir įves/stebės kokybės standartus klinikose? Ar taip ir gyvensim, kai specialistai daro, ką nori, be jokių pasekmių?

2018-12-17, 07:16 | 3

Tikrai baisus .. daktares pavardes nerasysiu.. kadangi mano vaikui yra 8men buvo paguldytas i 2ligonine infekcini paleido bet viduriavo lepia gydyt nepraeis ar bloges vaziuot i artima istaiga ,kadangi mums arti kauno klinikos ,nusprendeme vaziuoti tenais.. vaikas viduriavo temp buvo pakilus 38 per 3h ir nekrito ir viduriot pradejo dar labiau nusprendem nelaukt ir vaziuoti. Atvaziavus temp nurkito viduriavimas nesibaige, daktare isklausinejo visko ir ar ji cia pasisaipydama pasake ,, tai ko nevaziavot iskart kaip sukylo temp? "Nes sukylo 22h o mes atvaziavom 00 ,tai padare ehoskopa ir dave atmintine ,cia gaunasi as mama ir nezinau kada mano vaikui blogai belei vaziuot i ligonines viduri nakties... o reziume kas? Visa sekmadieni( nes vaziavom
Is penktadienio i sestsdieni ) vaikui temperatura nekrito isvaziuojant is namu temperatura buvo 38.5 atvaziavus i 2ligonine net 39.3 dave nuo temp pagulde kita ryta isvis 39.5 ,tokiam mazam kudikiui cia baisi temperatura. Ir nesvarbu kad vaikas zvalus buvo jis ir su 39.3buvo zvalus kita akimirka prie dakteres isvis silpnas pasidare...

2018-12-02, 17:45 | 2

Neurologijos klinikos insultu sektoriaus personalo darbas be priekaistu. Nuosirdziai dekojame visam personalui: gydytojams, sesutems, ipatingai slaugems uz nuosirdzia ir nepriekaistinga tevelio prieziura istikus insultui. Tokio rupescio ir demesio, senyvam zmogui, is personalo puses net nesitikejome . Nuosirdus aciu visam kolektyvui !

2018-11-13, 20:00 | 1

prieš savaitę teko mamą paguldyti į šią ligoninę operacijai. Esu labai labai dėkinga doc. Daliai Reginai Ralaitei už nuoširdų bendravimą, mamos rūpestingą gydymą ir priežiūrą. Džiugu, kad yra tokia gydytoja, kuria galima pasitikėti. Taip pat dėkoju visam ginekologijos skyriaus personalui, kurie nuoširdžiai rūpinasi ligoniais. Mamai 81 metai ir savimi jau nelabai gali pasirūpinti. Mes grįšim į ligoninę dar vienai operacijai, bet ne su baime , o su dideliu pasitikėimu Jumis. Ačiū jums.

2018-11-13, 18:51 | 4

Noriu labai padėkoti visam veido ir žandikaulių chirurgijos skyriaus personalui už malonų bendravimą, visapusę priežiūrą ir palaikomą tvarką stacionaraus gydymo metu. Ačiū, kad sugriovėte visus stereotipus susijusius su klinikų veikla.

2018-11-09, 16:04 | 2

Labai noriu padėkoti Gyd. Justinai Stučinskaitei, labai greitai ir tiksliai atliko savo darbą ... kadangi reikėjo mini operacijos vaikui ... puikiai bendravo ir nuramino, super

2018-11-08, 12:45 | 1

Teko konsultuotis lapkričio 6 d.pas endokrinologę gerb.gydytoją Francaitę-Daugėlienę.Nuoširdžiai nustebino renovuotos ir pacientams pritaikytos patalpos,nuoširdžios registratorės bei sesutės.O gydytojos bendravimas begalo nuoširdus ir paprastas.Tai suteikė dar didesnio tikėjimo,kad pasveisiu.Nuoširdus ačiū.Dirbkit taip ir toliau.Kuo nuoširdžiausios sėkmės.Va,taip turi dirbti tikri gydytojai ir visos kitos gydymo įstaigos.AČIŪ.

2018-11-08, 11:40 | 1

Nuoširdžiai dėkoju profesoriui Šarūnui Tarasevičiui už atliktą klubo sąnario operaciją. Dėka kruopštaus ir atsakingo Jūsų darbo jaučiuosi gerai. Esate tikras savo srities profesionalas. Dėkoju už rūpestį ir nuoširdumą. Sėkmės Jums. Pagarbiai M. R. Savickienė Telšiai. 2018 11 08.