Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

71.1% Complete
3.6

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

73% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

67.3% Complete
3.4

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

69.4% Complete
3.5

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

78.6% Complete
3.9

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

48.9% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

70.2% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

80.4% Complete
4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

83% Complete
4.1

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

81.4% Complete
4.1

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

73% Complete
3.7

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

76.5% Complete
3.8

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

38.8% Complete
1.9

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

73.8% Complete
3.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

53.3% Complete
2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
Pacientų atsiliepimai
2020-04-21, 16:29 | 22

Atvykusi gultis į ligoninę atsivežiau savo vitaminus, kurie mano sveikatai yra būtini ir turiu juos gerti didesnėmis dozėmis, nes mano organizmas prastai įsisavina iš maisto. Šis sutrikimas diagnozuotas medicinos mokslininkų, deja, ne Lietuvoje, ir jų paskirtas gydymas visiškai išsprendė mano lėtinę ligą. Atvykus į klinikas man vaistus atstojantys vitaminai po farmakologės konsultacijos buvo atimti ir pasakyta, kad vartoju per didelėmis dozėmis, nes apie pačius moderniausius tyrimus ir medicinos naujoves šios įstaigos "specialistai" nėra girdėję. Būklė pablogėjo nutraukus gydymą vitaminais. Deja, negaliu kaltinti vien klinikų medikų, nes jie yra tik Lietuvos medicinos švietimo sistemos veidrodis, ir, deja, jų parengimas vis dar mokyklinio lygio.

2020-03-17, 08:29 | 1

Gimdžiau lmsu seseles ir akušeres superines 100 balų joms. Pagimdžiau dukryte su vertikulomegalija pragulėjome 5dienas ir buvo atliktas tik vienas ekoskopas paklausus kada pradės tirti vaika atsakymas buvo ant dienu sakau tai kiek čia laiko dar gulėsiu manes namuose dar du maži vaikai laukia 4m ir 2m atsakymas buvo nežinau gal savaite ar dvi pradėjus šaukti atliko pilvo ekoskopa ir paemė tyrima nustatyti hepres virusui citomegalos ir toxo ir išleido mus namo. Praėjus savaitei skambina prašo vėl atvykti pakartoti ekoskopo tvarkoje nuvažiavom mums važiuoti 200km vėl subade vaika tris kartus dūre į galvyte viena į ranka kol vėl paemė kraujo citomegalui ir herpei nustatyti paklausus ir pasakius ka toks tyrimas vaikui jau atliktas išraše juoda ant balto parašta atsakymas buvo nieko negavome. Atėjo padaryti papildomo ekoskopo daktare iš tų nervų ir streso nepamenu pavardės juodais plaukais iki pečių vaikas visa laika verke klyke kai ekoskopavo pradėjau raminti sako daktare man netyšink čia ji vistiek taves negirdi sakau kaip suprast negirdi sako kai taip žviegia ji negirdi nieko baige per 5min padare ekoskopa sakau ar yra kokių pasikeitimu atsakymas buvo yra sakau ar smarkiai plečiasi sako smarkiai sakau tai koks laukia gydimas paskui ji pakeltu tonu sako AŠ JUK NEŽINAU NUO KO ČIA YRA sakau mes kovo 30d turime magnetiniam rezonansui atvykti ar mums kas jį darys ka tas karantinas sako žinai kiek iki to dar vandebs išgerti reikia apsisuko ir išėjo.Ačiū Dievui atėjo kita daktare kuri dirba kūdikių priežiūros kambarį ir paaiškino viska vienas skilvelis toks koks buvo kitas prasiplėtes 0,1mm nežymiai ir,kad vaikui viskas yra gerai,kad daryti nieko nereikia tik stebėti nes vaikui galvyte nėra deformuota smegeyns turi pilna vietos ir panašiai. Noriu padekoti daktarei KREKŽDIENEI tai daktare dirbanti iš visos širdies . O taip tikiuosi po magnetinio rezonanso jei neatšauks nes chirurginio isikišimo nereikia tikiuosi daugiau niekada neteks apsilankyti kauno klinikuose

2020-03-04, 14:30 | 15

Ką tik grįžau namo po tulžies pūslės šalinimo ir išvaržos operacijos. Tik patys geriausi atsiliepimai ir apie Gerb. gydytoją A. Daukšą, apie jo rezidendą (gaila, kad nepamenu pavardės, bet taip pat labai malonus, rūpestingas gydytojas, bus puikus specialistas) ir apie visą personalą. Šypsenos, malonus, bendravimas, paslaugumas, rūpestingumas. Esu labai dėkinga Jums visiems... Ačiū ačiū ačiū!!!

Dar noriu pareikšti padėką profesorei Daivai Vaitkienei, radiologui Artūrui Inčiūrai, neurologei Renatai Balnytei, traumatologui Mindaugui Stravinskui ir gastroenterologui Romanui Zykui. Tai žmonės, atsidavę savo darbui visa širdimi ir palikę tik geriausius prisiminimus, gydė, rūpinosi, kartu sprendėme sveikatos problemas. Visada paslaugūs, mandagūs, rūpestingi. Rekomenduoju klinikas visiems

2020-02-23, 21:30 | 1

Kauno Klinikas rekomenduoju visiem, visgi didžiausia “ligoninė, klinikos” Lietuvoje. Tikrai yra daug naujos ir naudingos įrangos tyrimams ar gydymui. Tačiau kaikurių gydytojų bendravimas yra toks kad, kol neįkišai banknoto, tol nė žodžio nepralemens! Yra lūžis ir puikiai vaikštau visur ar iki tuoleto, tačiau pradėjo vos ne grąsinti kad aš esu ir liksiu luoša visam gyvenimui, kad jau nieko nepadarysim ir kad man nėra vilčių. Tai jau ne tik įžulus bendravimas bet ir neprofesionalumas. Seselės? Apie jas, net kalbos nėra. Labai geros kaikurios bet kreipiant tema į tas “piktąsias” nu bože, bože. Rėkia dėl menkniekio kad ne taip mat lova pasiklojai kad ant spintelės ne vienas, o du buteliai vandens. Spiegia pro visus koridorius jei tik į tuoletą žmoniškai bandai nueit. Žinoma reikia atsižvelgt į skyrių. Labiausiai šiuo metu nuvylė vaikų. Galėtų suprast kad kalba ne su suaugusiais ir nėra pilnai išsivystę protai, jausmai pas tuos vaikus. Balso kilnot nereikėtų šitaip.

2019-12-28, 11:08 | 3

Šitoj gydymo istaigoj gydytojai gydo tik tada jei būni tokios būklės kai jau visai nepajudi arba reikia kibti gydytojam į atlapus. Uošvenė kažkada savo kojom atėjo į klinikas o su karstu išsivežėm. Kažkaip nesinorėtu tokios gyvenimo pabaigos. Kiek teko pačiam atsidurti tai nei karto jokios sveikatos problemos neišsprendė , praktiškai nuėjus į ligoninę Hipodromo gatvėj išsprendė visas

2019-11-04, 11:27 | 3

Viskas tvarkoje

2019-08-22, 17:33 | 5

Vaikų ligų klinikoje nėra kur įsigyti geriamo vandens.

2019-07-29, 17:29 | 12

Labai maloniai nustebino nosies ausų burnos skyrius.Slaugutės mandagios,atrodo jog žmonės dirba iš pašaukimo ,gydytojai profesionalūs.aplinka labai tvarkinga.Jaučiausi kaip privačioje ligoninėje.
Pagarba skyriaus vedėjui,kad taip puikiai organizuoja darbus.

2019-06-19, 12:05 | 1

Buvo daryta pėdos operacija. Esu maloniai nustebintas patalpų tvarka, švara, įranga ir darbo organizavimu. Palatoje puikiai veikia vėdinimo sistema, lovos naujos, valdomos elektra (galima lengvai keisti gulėjimo ar sėdėjimo padėtį), spintelės su pasukamu viršumi (pritaikytos patogiai valgyti lovoje), WC ir dušas palatoje. Seselės paslaugios, neprašomos pasiteirauja ar ko nors nereikia. Maistas geras, indai ir vežimėliai nauji uždengiami, pritaikyti tam, kad maistas būtų patiekiamas karštas. Daktaras vizitavo kelis kartus, o specialų ortopedinį batą atnešė jau sekančią dieną. Nereikėjo mokėti nė vieno euro. Nuoširdus ačiū visam personalui.

2019-05-20, 14:34 | 2

Dėkojame LSMU Neurochirugijos klinikos Galvos smegenų traumų skyriaus gydytojams ir slaugytojoms. Doc.dr R. Vilciniui už laiku ir kokybiškai suteiktą gydymą, nuoširdžiai gėrimės slaugos personalo kvalifikacija ir puikiu bendravimu, nuoširdžiu rūpesčiu. Prisiminsime Jus kaip medikus ir žmones iš didžiosios raidės.

2019-05-14, 11:01 | 3

Diagnozės nustatomos tiksliai, kokybė paslaugų labai gera, nuo gydymo pradžios iki pabaigos visi buvo dėmesingi.

2019-04-30, 20:35 | 1

Priėmimo metu dėmesingai išklausė, atidžiai apžiūrėjo, paskyrė kada atvykti operaciniam gydymui. Prieš ir po operacijos sulaukiau tikrai atidžios ir nuoširdžios priežiūros ir dėmesio. Ačiū visam personalui, absoliučiai!

2019-04-15, 11:55 | 4

Norėčiau padėkoti priėmimo skyriui skubiai suteikus pagalbą,taip pat chirurginio skyriaus, tuo metu dirbusiem gydytojam A.RIKTEREI ir L.VENCLAUSKUI skubiai išoperavus pratrūkųsį apendicitą.Labai AČIŪ visam personalui profesonaliai atlikusiam savo darbą.
Tačiau, taip pat norėčiau pažiūrėt į akis gyd.Audronei Dautartienei ,išleidusiai namo ,kaip sveiką,prieš pusantros paros,neįžvelgusiai jokių apendicito požymių,neprisilietus prie pilvo,nustačius tik iš pasakojimo,kad nieko nėra.Taigi,gerb.gydytoja ,noriu paklausti ar jūs žinote,kad pradžioj priepuolio rodikliai gali nieko nerodyt,arba ,kad apendicitas gali būti pasislėpęs,kaip jūs pati vertintumėte savo kvalifikaciją ir ar norėtumėte,kad jūsų šeimos nariai papultų pas tokios kvalifikacijos gydytoją.

2019-04-15, 11:55 | 4

Norėčiau padėkoti priėmimo skyriui skubiai suteikus pagalbą,taip pat chirurginio skyriaus, tuo metu dirbusiem gydytojam A.RIKTEREI ir L.VENCLAUSKUI skubiai išoperavus pratrūkųsį apendicitą.Labai ĄČIŪ visam personalui profesonaliai atlikusiam savo darbą.
Tačiau, taip pat norėčiau pažiūrėt į akis gyd.Audronei Dautartienei ,išleidusiai namo ,kaip sveiką,prieš pusantros paros,neįžvelgusiai jokių apendicito požymių,neprisilietus prie pilvo,nustačius tik iš pasakojimo,kad nieko nėra.Taigi,gerb.gydytoja ,noriu paklausti ar jūs žinote,kad pradžioj priepuolio rodikliai gali nieko nerodyt,arba ,kad apendicitas gali būti pasislėpęs,kaip jūs pati vertintumėte savo kvalifikaciją ir ar norėtumėte,kad jūsų šeimos nariai papultų pas tokios kvalifikacijos gydytoją.

2019-02-23, 14:20 | 2

Kauno klinikose man buvo alikta operacija. Esu labai patenkinta tiek gulėjimo sąlygomis, tiek viso personalu darbu.

;