Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

71% Complete
3.6

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

73% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

67.2% Complete
3.4

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

69.2% Complete
3.5

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

78.2% Complete
3.9

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

49% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

70.2% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

80.4% Complete
4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

83% Complete
4.1

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

81.7% Complete
4.1

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

73.1% Complete
3.7

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

76.7% Complete
3.8

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

38.3% Complete
1.9

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

73.7% Complete
3.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

55% Complete
2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
Pacientų atsiliepimai
2019-12-28, 11:08 | 3

Šitoj gydymo istaigoj gydytojai gydo tik tada jei būni tokios būklės kai jau visai nepajudi arba reikia kibti gydytojam į atlapus. Uošvenė kažkada savo kojom atėjo į klinikas o su karstu išsivežėm. Kažkaip nesinorėtu tokios gyvenimo pabaigos. Kiek teko pačiam atsidurti tai nei karto jokios sveikatos problemos neišsprendė , praktiškai nuėjus į ligoninę Hipodromo gatvėj išsprendė visas

2019-11-04, 11:27 | 3

Viskas tvarkoje

2019-08-22, 17:33 | 5

Vaikų ligų klinikoje nėra kur įsigyti geriamo vandens.

2019-07-29, 17:29 | 12

Labai maloniai nustebino nosies ausų burnos skyrius.Slaugutės mandagios,atrodo jog žmonės dirba iš pašaukimo ,gydytojai profesionalūs.aplinka labai tvarkinga.Jaučiausi kaip privačioje ligoninėje.
Pagarba skyriaus vedėjui,kad taip puikiai organizuoja darbus.

2019-06-19, 12:05 | 1

Buvo daryta pėdos operacija. Esu maloniai nustebintas patalpų tvarka, švara, įranga ir darbo organizavimu. Palatoje puikiai veikia vėdinimo sistema, lovos naujos, valdomos elektra (galima lengvai keisti gulėjimo ar sėdėjimo padėtį), spintelės su pasukamu viršumi (pritaikytos patogiai valgyti lovoje), WC ir dušas palatoje. Seselės paslaugios, neprašomos pasiteirauja ar ko nors nereikia. Maistas geras, indai ir vežimėliai nauji uždengiami, pritaikyti tam, kad maistas būtų patiekiamas karštas. Daktaras vizitavo kelis kartus, o specialų ortopedinį batą atnešė jau sekančią dieną. Nereikėjo mokėti nė vieno euro. Nuoširdus ačiū visam personalui.

2019-05-20, 14:34 | 2

Dėkojame LSMU Neurochirugijos klinikos Galvos smegenų traumų skyriaus gydytojams ir slaugytojoms. Doc.dr R. Vilciniui už laiku ir kokybiškai suteiktą gydymą, nuoširdžiai gėrimės slaugos personalo kvalifikacija ir puikiu bendravimu, nuoširdžiu rūpesčiu. Prisiminsime Jus kaip medikus ir žmones iš didžiosios raidės.

2019-05-14, 11:01 | 3

Diagnozės nustatomos tiksliai, kokybė paslaugų labai gera, nuo gydymo pradžios iki pabaigos visi buvo dėmesingi.

2019-04-30, 20:35 | 1

Priėmimo metu dėmesingai išklausė, atidžiai apžiūrėjo, paskyrė kada atvykti operaciniam gydymui. Prieš ir po operacijos sulaukiau tikrai atidžios ir nuoširdžios priežiūros ir dėmesio. Ačiū visam personalui, absoliučiai!

2019-04-15, 11:55 | 4

Norėčiau padėkoti priėmimo skyriui skubiai suteikus pagalbą,taip pat chirurginio skyriaus, tuo metu dirbusiem gydytojam A.RIKTEREI ir L.VENCLAUSKUI skubiai išoperavus pratrūkųsį apendicitą.Labai AČIŪ visam personalui profesonaliai atlikusiam savo darbą.
Tačiau, taip pat norėčiau pažiūrėt į akis gyd.Audronei Dautartienei ,išleidusiai namo ,kaip sveiką,prieš pusantros paros,neįžvelgusiai jokių apendicito požymių,neprisilietus prie pilvo,nustačius tik iš pasakojimo,kad nieko nėra.Taigi,gerb.gydytoja ,noriu paklausti ar jūs žinote,kad pradžioj priepuolio rodikliai gali nieko nerodyt,arba ,kad apendicitas gali būti pasislėpęs,kaip jūs pati vertintumėte savo kvalifikaciją ir ar norėtumėte,kad jūsų šeimos nariai papultų pas tokios kvalifikacijos gydytoją.

2019-04-15, 11:55 | 4

Norėčiau padėkoti priėmimo skyriui skubiai suteikus pagalbą,taip pat chirurginio skyriaus, tuo metu dirbusiem gydytojam A.RIKTEREI ir L.VENCLAUSKUI skubiai išoperavus pratrūkųsį apendicitą.Labai ĄČIŪ visam personalui profesonaliai atlikusiam savo darbą.
Tačiau, taip pat norėčiau pažiūrėt į akis gyd.Audronei Dautartienei ,išleidusiai namo ,kaip sveiką,prieš pusantros paros,neįžvelgusiai jokių apendicito požymių,neprisilietus prie pilvo,nustačius tik iš pasakojimo,kad nieko nėra.Taigi,gerb.gydytoja ,noriu paklausti ar jūs žinote,kad pradžioj priepuolio rodikliai gali nieko nerodyt,arba ,kad apendicitas gali būti pasislėpęs,kaip jūs pati vertintumėte savo kvalifikaciją ir ar norėtumėte,kad jūsų šeimos nariai papultų pas tokios kvalifikacijos gydytoją.

2019-02-23, 14:20 | 2

Kauno klinikose man buvo alikta operacija. Esu labai patenkinta tiek gulėjimo sąlygomis, tiek viso personalu darbu.

2019-02-10, 00:11 | 1

Visų pirma norėčiau pagirti skubios pagalbos skyrių. Atvykau dėl kojos traumos, buvo atlikti visi reikalingi tyrimai greitai, gydytoja viską paaiškino, į klausimus atsakė. Nuo atvykimo į priemimą iki išleidimo gydytis namo (kadangi nereikėjo stacionaraus gydymo) praėjo tik pusė valandos! Priimta į rentgeną buvau maždaug už 10min nuo atvykimo, iš rentgeno kabineto iš kart gydytoja priemė konsultacijai. Personalas pradedant registratūra, baigiant gydytoja buvo labai malonūs.
Taip pat kelis kartus gydžiausi ir veido žandikaulio chirurgijos skyriuje. Marijus Leketas nuostabus gydytojas, didelis ačiū Jam, slaugytojos taip pat labai malonios. Tik pačiame skyriuje palatos galėtų būti renovuotos.

2019-01-21, 19:45 | 6

Atvažiavus į priimamąjį greitai buvau pakviesta apžiūrai, gydytojai labai malonūs, mandagūs, skiria pakankamai laiko, atsako į visus klausimus, stengiasi ir dirba iš širdies, tariasi su pacientu dėl tolimesnių veiksmų. Seselės taip pat mandagios, malonios, puikiai atlieka savo darbą, pasakius kad kažkas negerai iš karto suteikia pagalbą, rūpinasi. Priėmimo palatos modernios, puikūs, minkšti foteliai palengvina ilgą laiką gydantis. Jaučiausi visapusiškai prižiūrėta, saugi ir galėjau gyti be streso, tai teikė energijos. Esu labai dėkinga visiem, kurie visą parą mane tyrė, gydė ir rūpinosi mano sveikata.

2019-01-19, 08:36 | 2

Visa laiką žinojau, kad šioje gydymo įstaigoje dirba geriausi profesionalai. Puikūs gydytojai bei jų pagalbinis personalas. Labai dėkinga esu Endokrinologiniam skyriui, ten dirba ypatingai malonios gydytojos bei seselės. Diagnostika greita bei tiksli. Ačiū

2019-01-17, 21:45 | 3

Noriu padėkoti ginekologijos korpuso, krūties chirurgijos skyriaus darbuotojams: ypač sesutėms, slaugėms ir valytojoms už labai malonų bendravimą ir pacientų priežiūrą.

;