Reitingas
Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

70.1% Complete
3.5

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

73% Complete
3.7

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

66.4% Complete
3.3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

67.7% Complete
3.4

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

73.8% Complete
3.7

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

48.7% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

69.2% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

79.7% Complete
4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

82.1% Complete
4.1

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

81.7% Complete
4.1

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

72.1% Complete
3.6

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

75.7% Complete
3.8

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

34.8% Complete
1.7

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

72.2% Complete
3.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

48.6% Complete
2.4

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
Pacientų atsiliepimai
2018-06-11, 16:40 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 41)

Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-06-05, 22:21 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Esu nusivylusi "Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos" chirurgais ir intensyvios terapijos priežiūros budinčiais gydytojais.
Chirurgas Povilas Jakuška operavęs tėtį nesuteikė visos informacijos apie atliktą operaciją, kas buvo padaryta, tik pasakė, kad operacija su komplikacijomis, nepaaiškino dėl ko kilo komplikacijos, kokios jos yra, pasakė tik kad būklė šiuo metu yra sunki, bet žmogus gyvas. Kiekvieną dieną važiavome į intensyvios terapijos priežiūros skyrių tikrinti būklę, chirurgas teikė viltį, kad reikia laiko širdutei atsigauti po sunkios operacijos, o intensyvios terapijos budintys gydytojai sakė, kad mes nieko padaryti negalime, mums jį tokį atvežė, galiausiai 6 dieną po operacijos sužinojome, kad atsisakinėja organai ir kad jam beliko kelios valandos, kad nebuvo atlikta iki galo operacija, nes jos metu sustojo širdis, greičiau užsiuvo, kad gelbėtų gyvybę, kad nesitikėjo, jog jo širdis tokia susidėvėjus. Kyla daug klausimų, kodėl buvo atliekama operacija, jeigu širdis susidėvėjus, ar buvo įsigilinta į paciento diagnozę,ar buvo atlikti visi reikiami tyrimai prieš operaciją, ar buvo viskas atliekama tinkamai operacijos metu, kodėl intensyvios terapijos priežiūros budintis gydytojas neiškvietė inkstų dializės komandos, kai reikėjo, kas atsitiko, kad būklė staigiai pablogėjo. Negana to intensyvios terapijos budintis gydytojas tėčio mirimo dieną rėžė (cituoju): "O ko jūs tikėjotės? Juk buvo operuotas svarbiausias gyvybinis organas; Aš ne Dievas, nieko padaryti negaliu."
Na taip, turiu pripažinti, kad tikrai ne šito tikėjausi ir net baisiausiam savo košmare nebūčiau susapnavusi... Stebiuosi gydytojų abejingumu ir požiūriu į žmogų.

2018-04-26, 13:51 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus gydytojai Linai Krėpštei už gerai padarytą kataraktos operaciją, už jos švelnumą, nuoširdumą, pasiaukojimą darbui.
Dėkoju už grąžintą regėjimą, matau labai gerai.

Labai ačiū!

A. Donėlienė (Kretingos r.)

2018-03-09, 07:23 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Noriu parašyti pastabas klinkų konsultacinei poliklinikai: nešvaru, tualetai smirdantys, popieriaus nėra, juk mes gyvename XXI amžiuje, tiesiog nemalonu. Gal atvykau ne tuo laiku, po pietų, nežinau, bet sanitarija tikrai bloga. Pačią valytoją teko sutikti , irgi kažkokia susikuitusi. Šiaip dėl personalo elgesio jokių priekaištų neturiu, visur maloniai aptarnavo.Sėkmės pasitempiant.

2017-11-29, 17:35 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Gydytoja puiki, todėl didelis srautas. Tenka laukti 2-3val. Kol priims.

2017-11-06, 15:38 | IP: 94.232.121.219 Kas parašė?

Vizitas priemamajame. Su pusantrų metų vaikų teko lankytis skubios pagalbos priemamajame. Eilės ilgos, su vaiku teko laukti 2 valandas kol ji apžiūrės daktaras, kuris pasakęs pagalvosiu ką čia su jumis daryti nepasirodė dar pora valandų, per kurias nebuvo paskirti jokie tyrimai. Pareikalavus, kad daktaro nebelauksim, ir greičiausiai vyksime į kitą įstaiga, paprašė kad nueitume pasirašyti, kad savo valią išeiname. Tačiau nuėjus pasirašyti iš seseliu sulaukėme daugiau kritikos, negu sprendimų ar supratimo. " jūsų atvejis nėra skubus, daktaras tuoj ateis, palaukite dar" buvo pasakyti tokie žodžiai iš seseliu. Nesuprantu darbo sistemos. Jeigu atvejis nėra skubus, mato kad galima apsieiti be tyrimų, tai kurių galų laukti mums su vaiku prie sergančių, kosinciu, vemianciu kitų pacientų. Tuoj labiau, kad vaikų priemamajame nera atskiro tualeto, turi eiti į suaugusių, kur velniai žino ką dar gali pasigauti. Griežtai pareikalvus pasirašyti, tada priėjo kita daktare apziurejo vaiką, nurodė kokias proceduras atlikti namie ir ką naudoti simptomams sumažinti. Taigi muus atvejis buvo neskubus ir nesudėtingas, kuris galėjo būt greit isprestas, tačiau geriau sveika vaiką laikyti su sergančiais, kad ką nors dar pasigautum. Nuvylė klinikų darbas.

2017-10-13, 15:09 | IP: 77.219.163.214 Kas parašė?

Ilgą reikia laukti eilę, Klinikos didelės, kai pradeda siuntinėti iš vieno galo į kitą tai ir sveiki žmonės pavargsta o ligoniui tai būna nepakeliama. Tyrimų rezultatų reikia laukti pusę dienos ar dar daugiau, sėdi ant suolo, šalta, ir nežinau kiek dar reiks laukti. 21 amžius, tikrai keista...

2017-10-09, 12:53 | IP: 77.219.168.8 Kas parašė?

Blogai esa ten visi

2017-10-05, 21:56 | IP: 90.140.163.198 Kas parašė?

Pasityčiojimas iš žmonių... atvažiavau su baisiais skausmais skrandžio duobutėje likau net neapžiūrėta ir pasityčiojo kad žmonės narkotikus vartoja nuo skausmų ir šiaip man reik vengt šių skausmų o kaip reik pačiai prisigalvoti... išėjau iš klinikų su skausmais net neapžiūrėta o išjuokta...

2017-10-04, 14:43 | IP: 85.206.29.185 Kas parašė?

Esu nustebinta ligoninės švara, tvarka, darbuotojų profesionalumu, nuoširdumu ir draugiškumu.

2017-09-21, 20:23 | IP: 212.12.198.91 Kas parašė?

manau galima cia rasti pagalbos...

2017-09-05, 12:36 | IP: 188.69.193.172 Kas parašė?

Nerekimebduoju

2017-08-11, 02:59 | IP: 85.232.128.54 Kas parašė?

Apie veido ir žandikaulio chirurgijos skyrių bei reumatologinį tik geri atsiliepimai. Taip pat norėčiau pagirti ir gydytojus - rezidentus, kurie dirba tikrai daug ir deja po tokių sunkiausių, ilgiausiai trunkančių mokslų už nedidelę algą, bet dirba nuoširdžiai, visad stengiasi padėti kuo gali.
Beje, galėtu būti wifi internetas pacientams skyriuose.

2017-07-04, 13:23 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Odos ir venerinių ligų skyriuje, tiesiog pavargau laukti, skirtas laikas buvo 16 val., o 17 val. dar prieš mane buvo du žmonės. Atrodo tik gydytojai dirba - o kiti žmonės turi laiko praleisti kelias valandas Klinikose.
Jei negalite priimti - neskirkite laiko, mes irgi žmonės.

2017-06-23, 21:34 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Didžiausia pagarba ir padėkastuburo neurocjirurgijos skyriui,ypač doc. Ambrozaičiui. Ir vism kolektyvui už profesionumą, geranoriškumą, atjautą. Visidirba klegialiai, puikiai organizuotas darbas. AČIŪ,SUDIDŽIULE PAGARBA

2017-06-23, 16:58 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 10)

Kadangi ligonine labai didele, sunku bendrai ivertinti, nes vieni skyriai dirba gerai, kiti atmestinai. Kalbant apie skyrius, kuriuose man teko lankytis - viskas gerai, bet akuserijos skyrius stipriai nuvyle. Kalbant apie prieziura pries gimdyma ir po gimdymo esu patenkinta, nes lankesi seseles, o dauguma ju geros, supratingos. Bet prisiminus gimdymo skyriu... visas personalas aptarnaves mane gimdykloje buvo arogantiskas, tiesiai sviesiai i akis pasiepiantis, gydytojai dirbo neatsakingai, pridare daug klaidu, del kurios turejau cezario pjuvi ir dukra turi randu. Akivaizdziai norejo pinigu, bet po tokiu klaidu, tokio arogantiskumo apie pinigus jiems tik pasvajoti. Gimdykloje vienintele sanitare buvo supratinga ir atliko savo darba netrukdydama ir nepasiepdama, kaip tai dare seseles/akuseres. Kuo aukstesnes pareigos, tuo daugiau arogancijos ir atmestino darbo.

2017-06-08, 17:11 | IP: 87.247.127.222 Kas parašė?

Naujagimiui palanki ligoninė? Formalus pavadinimas.. Jei gimusi vaika gydytojas teikiasi apziureti tik sekanti ryta, nors 3 kartus kreipiausi i akuseres kad butu iskviestas gydytojas naujagimio apziurai.. Akuseres tiek uzverstos darbu, kad is vienos gimdyklos laksto i kita kaip isproteje.. Gydytoja is vis i gimdyma nei atejo nei pries tai apziurejo.. o mamoms po gimdymo tik temperatura pamatuoja.. Zodziu norit kad jus ziuretu mokekit pinigelius, nes prieziura baisiau negu baisi.. Tik noriu akuserem po gimdymo padekoti kad labiau ziuri kad misinuko nereiktu ir taisykliu laikytis "naujagimiui palankiai ligoninei" , o ne kaip mama ir vaikas jauciasi ir kad jiems pagalbos reikia.. Zodziu mielosios arba tarkites ir mokekit pinigus arba bekit jei galit kuo toliau!!!

2017-06-04, 18:09 | IP: 88.222.50.163 Kas parašė?

Nedavus kysio mano manymu gydymo nera. Paklausiau patarimo ir rimtas ligas gydomes santariskese, visai kitas lygis ir atsidekojimas kitoks. Ilgai ir as netikejau. Pradedant nuo registraturos ir baigiant gydytojais.

2017-05-28, 00:56 | IP: 77.219.227.76 Kas parašė?

esu pasibaisėjusi Onkologijos chemoterapijos seselių ir vyr. slaugytojų darbu, nenorėčiau ten daugiau patekti

2017-05-17, 15:27 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Vakar 2017-05-16 buvome priversti apsilankyti Kauno klinikų, Vaikų skubios pagalbos skyriuje. Nors situacija buvo ne iš linksmiausių, likome sužavėti personalo požiūriu, darbo organizavimu ir įrengta infrastruktūra. Visuose etapuose nuo priėmimo iki išleidimo namo pagalba buvo organizuota labai sklandžiai. Ačiū už pagalbą, nuoširdumą ir supratimą.

2017-05-09, 01:41 | IP: 94.244.68.80 Kas parašė?

isviso su zmonem elgemasi kaip su siukslem, as apsalus buvau kaip pamaciau kas ten dirba nesuprantu kaip gali taip elgtis su besilaukenciom mamytem, visos susiraukusios vaiksto, viena Akušere mano sese daune isvadino, siendiena, mano sesuo gimdo o artimuju net uzduru neliedzia isprase is ligonines nes tipo lankimo valandos baigesi bet nesvarbu kad mums sake budinti kuri budejo iki astuoniu valandu vakaro galesim per visa nakti but kol ji pagymdis, bet kaip atejo kita budinti tai jai istatimai per valanda pasikiete, per tas keturias dienas kurias praliedo mano sesuo tuosia klinikuose tai ja taip zemino ja gazdino pakviestavo akusere kad ja patikrintu tai ji atsistojus juokesi ir sako gal jau baiksi meluoti kad tau skauda, o kaip mano sese pasake kad nenori kad tikrintu ta akusere, tai atejo kita ir patikrinus ja ant aparato ir pamate kad jai tikrai sarimei kad 7minutes, jau turejau tokiu minciu kad iskviesti zurnalistus nes negalima taip elgtis,zinokit as apsalus esu, (dar cia nieko parasyciau viska bet pasilaikysiu sau )

2017-05-07, 23:14 | IP: 90.134.11.225 Kas parašė?

Akusiariniame skyriuje dirba labai nemaloni rubininke visada susiraukus pimta ir nepatenkinta. Tokia tamsiais plaukais kare kirpimo

2017-04-30, 14:56 | IP: 82.135.205.153 Kas parašė?

Chirurgas Latkauskas operatyviai ir profesionaliai atliko operaciją.

2017-04-28, 22:28 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Kauno klinikos gydytojas G.Bernotas ,kuriuo deka as siandien gyvenu pilnaverti gyvenima.Truksta zodziu dekingumui ,juk zmogaus gyvybe pinigais neskaiciuojame ir jos nenusipirksi.Nuosirdus jums aciu.

2017-04-13, 17:56 | IP: 193.219.163.163 Kas parašė?

Apie reumatologijos skyrių galiu atsiliepti tik teigiamai. Viskas gerai apgalvota (vaistų sulašinimui yra foteliai patogus, TV, knygos ir pan.). Gydytojai rūpestingi, reaguoja operatyviai į visus skundus, seselės savo darbą atlieka gerai.

2017-04-05, 00:19 | IP: 78.62.173.99 Kas parašė?

Maistas labai blogas,gydytojai nemalonus,nerekomenduoju.

2017-02-20, 12:59 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Nesuprantu kaip veikia pas jus registracija, ekstra siuntimai negalioja, žmonėms tenka laukti gyvose eilėse, žmonių sausakimša prie vieno kabineto, visi pikti ir laukia savo eilės daugiau nei valandą laiko. Ateina naglesnis žmogus be eilės ir jūsų daktarai priima, o kiti žmonės nedarydami balagano turi laukti. Ateini su EKSTRA SIUNTIMU ir paprastos apžiūros turi laukto dvi valandas?! Ar tai normalu pagal jus? Tvarkyt savo sistemą kaip priimate pacientus, nes dabar situacija tokia, jei esi kultūringas žmogus savo eilės lauksi visą dieną, o galbūt jos ir nesulauksi.

2017-02-10, 22:50 | IP: 78.63.250.131 Kas parašė?

Labai prastai, buvo pirmas musu vzitas pas profesore KAVOLIUNIENE, bet ji musu neprieme, klaiku.

2017-02-08, 17:49 | IP: 193.219.37.163 Kas parašė?

Gydytojų profesionalumo nepaneigsi, tačiau tas begalinis noras ir savo elegesiu priminimas, kad reikia duoti į kišenę (net ir seserys) varo į neviltį... Jei neduosi - pas tave gali ateiti tik po kelių dienų arba niekada - atsiųs tik rezidentą...

2017-01-17, 17:28 | IP: 94.244.105.35 Kas parašė?

privažiuoti sunku ,nueiti dar sunkiau. Kai būna reikalingi tyrimai -važiuoti tenka kelis kartus. Kodėl klinikos neapjuostos daugiaaukščio požeminio- antžeminio garažo-aikštelės?
Paskutinio apsilankymo galinį rezultą turėjau po 3 mėn. :-))).
Registratūroje ,o ir visur kitur - kėdės žemos, gal ir patogios žmonėms neturintiems stuburo ,klubų ,kelių ar čiurnos problemų , tačiau turint problemų- telieka ilgai stovėti , net ir gydytojo kabinete . O WC ? Gaila man aptarnaujančio personalo.
Norėtusi , kad pastoviai lankantis pas tą patį specialistą , būtų galima susisiekti su sesele ir visus numatomus tyrimus suplanuoti vienam apsilankymui ,kad nereikėtų šeimos gydytojo siuntimo einanat pas gydytoją n-tajį kartą-kontrolei.

Pagarbiai. Nijolė.

2017-01-11, 23:29 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Operavo gerb gydytoja Laima Vaidotienė labai jai esu dėkinga už viską,nuostabi gydytoja,visos seselės,anesteziologas-profesorius,nuostabūs žmonės paslaugūs,verti tikro Daktaro vardo!!Labai ačiū visam kolektyvui moterų ginekologijos klinikai.tik norėčiau pasakyti kad pirmam aukšte buvusios ir aptarnavusios darbuotojos prieš operaciją buvo labai nedraugiškos ,grubios ir tt..ne pati registratorė,bet moterys kurios registravo operaciją ir pan.visom kitom didelis Ačiū!!!!!

2016-10-31, 01:23 | IP: 86.100.70.82 Kas parašė?

Labai dėkinga gyd.L.Bazarui, kad atliko operaciją ir aš jaučiuosi vėl pilnavertis žmogus,daugiau tokių gydytojų.Ačiū!

2016-10-25, 14:55 | IP: 37.157.149.184 Kas parašė?

Neurologijos skyriui prieziura gera (gal kad gulejau mokamoj palatoj ;)) Ausu Nosies Gerkles skyriuje - jeigu norite pasijusti benamiu blusuotu sunimi - tai tinkamiausia vieta. Deja. Brr.... baisu prisiminti!

2016-10-21, 00:26 | IP: 88.222.12.202 Kas parašė?

Kadangi mano siutime parašyta, kad sergu epilepsija, man nepadarė bronchoskopijos, kurios laukiau beveik du mėnesius, nors aiškinau,kad jei ir būna epilepsijos priepolių tai jie itin reti ir įvyksta tik man miegant nakties metu-numatytos brochoskopijos pepadarė - plaučių nuotraukos nieko nerodo,o atsikosėju jau krauju ech.....kodėl negalliu pasirašyt,kad sutinku su visu pavojum svaikatai,kad padarytų tą bronchoskopiją...

2016-10-07, 23:31 | IP: 78.31.225.52 Kas parašė?

Kauno Klinikose Nefrologiniame skyriuje dirba nuostabios -malonios,mandagios,švelnios ,taktiškos,komunikabilios ir profesionalios daktares LORETA RAZUKEVIČIENĖ ir INGA SKARUPSKIENĖ...Ačiū medikėms už gydymą ir visam nefrologinio skyriaus personalui už taktišką,mandagų ligonių slaugymą ir gydymą......
Pagarbiai.
Jūsų pacientė Danguolė-Ona Kryžiuvienė

2016-09-16, 23:27 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Labai noriu pasidžiaugti personalo darbu labai gerai rūpinosi niekad neatsisakė padeti ar suteikti reikiama pagalba. O ypatingai išreikšti padėką ir pagarbą mane gydžiusiam gydytojui Ignui Zibartui tikrai norisi pasidžiaugti, kad yra tokių nuoširdžiai savo darbą išmanančių gydytojų norėtųsi, kad visi tokie butų.

2016-09-16, 18:46 | IP: 178.250.38.113 Kas parašė?

Niekam nerokomenduoju lankytis šioje gydymo įstaigoje. Bendravimas su pacientu yra absoliučiai šlykštus, pilna nepasitenkimo, kad žmogus atvyko gydytis. Vientelis dalykas ko laukia gydytojas, tai pinigai, nes priešingu atveju gydymas nebūna paskirtas

2016-09-04, 11:02 | IP: 46.249.185.38 Kas parašė?

Apie gydytojus, į kuriuos kreipiausi, nuomonė labai gera. Trūksta dėmesingumo, taktiškumo iš slaugytojų pusės.

2016-09-01, 20:50 | IP: 195.12.167.250 Kas parašė?

Niekam nerekomenduočiau papulti į šią įstaigą.

2016-08-25, 22:07 | IP: 188.69.195.242 Kas parašė?

Chirurgas Dauksa labai,demesingas,nuosirdus,viska iki smulkmenu isaiskino. Labai gerai atliko skydliaukes salinimo operacija.Nuosirdziai rupinosi po operacijos. Nuosirdus aciu ...

2016-08-16, 00:34 | IP: 88.119.69.238 Kas parašė?

gal per mažai dėmesio skiriama vienam pacientui,nes didelis ligonių srautas.Nežiūrint to,viskas vyksta greit ir tikslingai

2016-08-13, 21:39 | IP: 83.181.69.58 Kas parašė?

Maistas tragiškas !!!!!!!!!!! Ar rūkyta dešra ligoniams tinka??????

2016-07-22, 00:29 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 26)

KMUK, kaip ir dauguma valstybinių klinikų yra didelis "fabrikas", todėl visa patirtis priklauso tik nuo to pas kokį gydytoją pataikysi. Reikia ieškoti atsiliepimų apie ten dirbančius gydytojus ir rinktis geriausią. Aš namų darbus pasidarau ir neturiu kuo skūstis, o kas eina pas atsitiktinį daktarą tai ir skundžiasi.

2016-06-28, 13:23 | IP: 193.219.10.130 Kas parašė?

Noriu padėkoti ausų nosies gerklės skyriaus prižiūrinčiam personalui. Tai tikrai labai malonios ir rūpestingos darbuotojos. Malonus ir šiltas bendravimas padėjo jaustis geriau prieš ir po operacijos. Šio skyriaus patalpos yra atnaujintos, palatose yra visas pacientui reikalingas inventorius. Esu dėkinga už sugrąžintą klausą.

2016-05-28, 09:48 | IP: 78.62.135.40 Kas parašė?

sesutės dirba nuostabiai, švaru, daug kur padaryti ir daromi remontai. gal per daug rezidentų ,nes jie užgožia gydytojo darbą, nes gulėdamaligoninej gydytoją matau vieną ar du kartus per tą laikotarpį, pagrinde tik rezidentai , tai retcikeis ir nervina...... dažniau galėtų rodytis gydytojas,

2016-05-02, 15:58 | IP: 77.79.25.79 Kas parašė?

normali

2016-04-04, 15:36 | IP: 88.119.195.171 Kas parašė?

Teko nemažai gydytis praėjusiais metais, sutikau daug nuostabių, atsidavusių savo darbui gydytojų, nors teko visokių nuomonių iki to išgirsti, kaip sakoma - šaukštas deguto medaus statinėje... Pas kai kuriuos gydytojus tenka palaukti už durų ir po 3 val... Bet jau įpratau.

2016-03-14, 12:59 | IP: 78.56.31.31 Kas parašė?

Labai blogai, kad Kauno klinikose nėra moters gydytojos urologės. Norint atlikti cistoskopija, tenka kreiptis pas vyrą. Tokios klinikos didelės, o net vienos moters urologės neturit. Mielai kreipčiausi pas moterį, ir manau, ne tik aš viena.

2016-03-04, 13:09 | IP: 81.7.94.75 Kas parašė?

Jei yra galimybė pasirinkti kita skubios pagalbos įstaigą tikrai renkuosi ne klinikas.Skubios pagalbos skiuriaus darbuotojai(nebenoriu ju vadinti daktarais) grubus, atgrasus,abejingi o prie viso to dar ir melagiai.na o apie kardiologijos 4 skyrių(isemines ligos ir ritmo sutrikimai)-galiu pasakyti tik tiek , kad pinigu ten neužtenka, ten reikia didelių pinigų. O jei nesusimokėsi tai paprasčiausiai negydys.Mano mamytei vasario 26 diena padare koronografiją.Kraujagyslės pakenčiamos, bet yra ritmo sutrikimai,del ko gali susidaryti krešulys ir įvykti insultas. Dėl ko trinka ritmas niekas netikrino, išrašė mamą vasario 29 dieną. Per šeštadienį ir sekmadienį nedavė vaistų prieš krešėjimą. Išleido be epikrizės,gydytoja aplink lakstė ,mat laiko neturejo.Ir tik antradienį susiszgribo ( kai gavo CU nuo vedėjos), kad nebuvo jokio gydymo.Tai liepė pačiai susileisti vaistus į pilva, įdavė 7 tabletes varfarino(kol nusipirksim) ir skubiai daryti krauja pas seimos gydytoja, nors mama vos pati paeina. Ir kas paneigs , kad toks aplaidumas ne dėl to, jog nedavėm pinigų.O užuominų buvo ir nelabai subtilių. bet juk vieną karta reikia baigti ir išgyvendinti tą bliactvą.Juk mes taip pat uždirbam ne milijonus, kad galėtume kiekvieną gydytoją, seselę ar slaugę užkimšti eurais.Šlykšti ligoninė.Kyšininkų veisykla.

2016-02-29, 19:34 | IP: 78.60.109.87 Kas parašė?

per daug studentų ir rezidentų, niekas nežino kas už ką atsakingas, daug nesusipratimų organizaciniam darbe

2016-02-28, 21:59 | IP: 78.56.139.153 Kas parašė?

Esu labai patenkinta,kad pasirinkau šią įstaigą,labai geras viso personalo darbas.Ačiū

2016-02-11, 11:24 | IP: 188.69.207.145 Kas parašė?

dauguma is ju kysisnkai

2016-01-28, 09:14 | IP: 78.58.185.70 Kas parašė?

Visoje Lietuvoje turbūt nėra baisesnės įstaigos dirbančių gydytojų etikos ir profesionalumo prasme.

2015-12-18, 21:27 | IP: 86.38.70.105 Kas parašė?

Dirba labai daug šaunių gydytojų, kurie atsidavę savo profesijai ir nuoširdžiai, be jokių "atsidėkojimų" dirba savo darbą ir rūpinasi pacientais. Gausu specialistų, ypač smagu bendrauti su jaunais, bet profesionaliais gydytojais, kurie labai žingeidūs, visada pasiruošę padėti. Ypač draugiškas Onkoginekologų kolektyvas - tiek gydytojai, tiek dirbančios seselės. Su vizitais jokių problemų nėra, tik reikia laiku užsiregistruoti, kadangi žmonių daug, o gydytojų darbo valandos neberibės, visi nori būti pakonsultuoti. Visada galima pasiskambinti gydančiam gydytojui, jis nedvejodamas atsako į rūpimus klausimus. Puiki gydymo įstaiga, kurioje įvyko daug gražių stebuklų profesionalių gydytojų dėka.

2015-08-16, 00:33 | IP: 78.63.244.217 Kas parašė?

gydytojų o tuo labiau rezidentų arogancija begalinė

2015-07-08, 13:08 | IP: 78.57.145.187 Kas parašė?

Tai gydymo įstaiga, kurioje dirba ir labai gerų, ir tokių gydytojų, kurie arba užsilikę iš labai senų laikų, arba nežinia kaip patekę į tokią, prestižine turinčią būti, gydymo įstaigą. Vis gi, turint rimtesnių sveikatos nusiskundimų, neįsivaizduoju kitos gydymo įstaigos.
Jaunosios kartos gydytojų dėka po truputį keičiasi šios gydymo įstaigos įvaizdis, susijęs su nelegaliais atsiskaitymais. Jaunosios kartos gydytojai, kuriuos teko sutikti - šaunuoliai! Gaila, kad geriems gydytojams nėra galimybės papildomai atsiskaityti oficialiai - tuomet geriausiųjų ir atlyginimai būtų orūs, atitinkantys jų kompetenciją, ir korupcijai neliktų vietos.

2015-06-25, 21:35 | IP: 78.63.26.12 Kas parašė?

Dirba vienas geriausių profesionaliaisių neurochirurgų kolektyvas, radiologai Sunku gauti "auksinę vietą" radiologijos skyriuje.,gyvenančiam provincijoje.

2015-06-18, 18:04 | IP: 178.19.28.130 Kas parašė?

Aciu, onkoginekologijos sektoriaus personalui. Visos med. seserys vertos pagarbos ir puikiai atliekancios savo darba. Aciu, profesionaliam gyd. Gaurilcikui uz atlikta operacija.

2015-06-15, 20:35 | IP: 78.63.206.106 Kas parašė?

Vis dar dirba gydytojų "iš pašaukimo" Daugeliui per paskutinius metus lankytų gydytojų pačiebtas neįdomus, nepasivargina paaiškinti ligos eigą, galimybes, pirežiūrą po operacijų. Medicininus tyrimus iškelia aukščiau paciento interesų, todėl pagal galimybę, rinksiuosi kitas Kauno ligonines. Pilvo chirurgijos stacionaro skyriuje aptarnavimas ir higiena priminė gūdų sovietmetį.

2015-06-04, 12:32 | IP: 78.56.31.31 Kas parašė?

Konkrečiai apie neurologinį korpusą. Teko apsilankyti pas neurookulistę. Nu nelabai gerai, kai konkrečiai nepasako, kelintą valandą bus darbe. Tas, vėliau būsiu, tai kada? Anksti ryte vieną tyrimą atliko. O gydytoja buvo tik 11 ar 12 valandą. Tai negi aš lauksiu tiek laiko? Per tą laiką namo grįžau. Kas kita yra kauniečiams, jie gali ateiti ir vėliau. O man ir kitiems, kurie ne kauniečiai? Jau problema. Akinių nešiojimui taip ir neparašys recepto. Akiniai reikalingi.Teks į Kauną privačiai pas okulistus vykti. Vėl pinigų mėtymas. Taip ir esu kasmet siuntinėjama nuo okulistų pas neurookulistus, ir atgal. Kažkoks užburtas ratas. Klinikų neurookulistams patarimas: aiškiai ir konkrečiai pasakykit pacientams nuo kelintos valandos dirbat? Sakau, tyrimą paskiria anksčiausiai ryte, o ponia daktarė vos ne nuo pietų dirba. Normalus pacientas nelauks taip ilgai.

2015-06-03, 09:37 | IP: 84.55.45.5 Kas parašė?

Ačiū gydytojams ir personalui kad turime tokią kliniką ypač kardiologams

2015-04-15, 01:48 | IP: 87.247.101.114 Kas parašė?

Idomu ar atsakingi administracijos darbuotojai skaito siuos atsiliepimus,jei toliau dirba tokie "gydytojai"kaip KOZLOVAITE-KARDIOLOGE.Reiketu jai i vetrinarjos klinika isidarbinti,bet ir gyvuneliu gaila.

2015-03-19, 12:04 | IP: 84.55.17.15 Kas parašė?

Nera tvarkos

2015-03-03, 14:31 | IP: 81.7.86.44 Kas parašė?

Specialistai siuntinėja pacientus daugiausiai pas savo kolegas, kursiokus, sakydami , kad tai geras specialistas, bet reikia atsilyginti .Šiaip reikia laukti 1-3 mėn , kad patektum pas specialistą .

2015-02-06, 00:52 | IP: 84.46.234.214 Kas parašė?

Aciu jiems labai uz mano isgelbeta gyvybe

2015-02-02, 09:44 | IP: 82.135.205.236 Kas parašė?

Vaikų chirurgijos skyrius tragiškas.Sienos nutrupėjusios,baisiau nei kalėjime.mažos palatos,motinos guli susispaudusios.
Savaitgaliais niekas net neprieina.
Vaikas naktį turi keltis ir ramstydamasis į sienas ieškoti seselių. Pagalbos medikamentų reikia prašinėti.

2015-01-23, 12:44 | IP: 84.55.17.32 Kas parašė?

Ginekologijos-akušerijos skyrius iš tiesų labai geras. Geriausi atsiliepimai apie dirbantį personalą-malonūs, paslaugūs, profesiolūs. Palatos tvarkingos, patogios.

2015-01-06, 20:54 | IP: 81.7.112.21 Kas parašė?

Maloniai nustebino personalo mandagus bendravimas, pagarba pacientui, žmogiškumas. Nėra

2014-12-05, 11:55 | IP: 78.58.22.180 Kas parašė?

Neurologijos skyriuje teko paguleti. Pagulde tyrimams. Dirba vezlio tempu, laiko po 2 savaites, i diena kartais nei vieno tyrimo nepadaro (pazistamiems negalioja, jie per pora dienu tokius reikalus susitvarko). Abejingumas, neprieziura, atmestinas poziuris.....nesukele pasitikejimo.....Tikiesi profesionaliu gydytoju prieziuros, o gauni tik pirmamecio rezidento, kuris kaip pradedantis turetu buti ypac atidus ir kruopstus, bet elgesi atvirksciai. Jei pacientas paguldomas is pat ryto i ligionine o apziuros sulaukia tik pakare....nezinau ka ir bepridurti. Reikia visur eiti paciam prasyti, nuolat apie save priminti ir pan.

2014-12-02, 12:40 | IP: 193.219.162.82 Kas parašė?

I am forigen student and Dr. abhsihek helped me a lot when i had problems with my health . he is very good and talented, friendly, it was very nice to know him. I wish him the best of luck for future. nothing.

2014-11-21, 11:16 | IP: 78.61.30.48 Kas parašė?

tikiu kad dirba tikrai profesionalai neurologinio vaiku skyriaus seseles-nepatenkintos gyvenimu ar savo darbu nezinau,bet kazkokia tragedija su bendravimu,su drausminimu,atrodo kad ten dar tarybiniu laiku taisykles galioja,belieka tik ant duru ir langu grotu ir migdomuju vaistu kad tie vaikai miegotu kiaura para,kad gink dieve nekeltu jokio triuksmo! maisto kokybe tragiska....kai nori valgyti valgai bet maistu to nepavadinsi,bulviu nesugadinsi nebent sudeginsi dar galima valgyti,pieniskos sriubos tai vanduo su "pienu" ir kruopom-nulis skonio,"kisielius"- tai grindu skuduro spalvos...kita karta guledami atsivesim savus prieskonius,kad bent imanoma butu valgyti nes vaikas tokio maisto nesupranta-neskanu

2014-11-04, 13:12 | IP: 78.56.31.31 Kas parašė?

Tikrai pagirsiu traumatologijos ortopedijos skyrių (centrinis korpusas). Neseniai operaciją turėjau. Jau koks nuostabus personalas, pradedant gydytojais, baigiant sanitarėms. Kokie visi malonūs, draugiški, šilti. Didžiausios sėkmės ir ištvermės jums visiems šio skyriaus darbuotojams.

2014-10-21, 20:54 | IP: 88.118.167.229 Kas parašė?

Registravimosi konsultacijai pas specialistus sąlygos TRAGIŠKOS, ypač senukams ir elektroniniams analfabetams- o gi būtent tokio -vyresnio amžiaus dauguma pacientų.
LABAI PRAŠOME ŠALIA ELEKTRONINĖS REGISTRACIJOS PALIKTI IR REGISTRAVIMOSI TELEFONU ALTERNATYVĄ

2014-10-01, 11:42 | IP: 193.219.64.37 Kas parašė?

ne visi gydytojai ir personalas dirba blogai, pakoreguokite anketą, nes čia vienareikšmiškų atsakymų negali būti. Yra labai gerų ir dėmesingų gydytojų, ypač jauni. Nors ir tai ne taisyklė. Jeigu žmogus apdovanotas nuoširdumu ir meile, tai tai ir atsispindi jo darbe. Kitiems verta pagalvoti apie prioritetus. kardiologų pacientai, būkite atsargūs. Jeigu nesumokesite "stojamojo mokesčio" arba kyšio (kai tiesiai klausi, koks jis turi būti jie nesako, vadinasi supranta, kad neturetu to buti laisvoje socialiai teisingoje visuomenėje, kur zmones moka didelius pinigus sveikatos apsaugai), jeigu sakysite, kad dar nemirštate, tai pagalbos ir nesulauksite. O kai numirsite, ir gelbėti nebereiks. Ir teisėsauga bus užpirkta, tad apgins medikus, o ne pacientus. Paprasta logika tu kardiologu. Juk jie dirba privačiose firmose, pvz. elite medicale, kur vizitas kainuoja 500 lt. Tad i varganos liaudies atstovus juk neverta dėmesio kreipti ir liaudies surinktu mokesčių švaistyti. Toks, deja, Hipokrato priesaiką davusiųjų požiūris.

2014-09-29, 23:02 | IP: 78.58.59.175 Kas parašė?

Puiki gydymo įstaiga!

2014-09-21, 21:37 | IP: 88.222.86.105 Kas parašė?

Yra tikrai geru daktaru atsidavusiu savo darbui. Palatos, kaip sovietu laiku, atrodo, kad tuoj sugrius. Maistas duodamas labai prastos kokybes. Jeigu žmogus duos kyšius, kiš daktaram didžiausius pinigus į gerkles ir visus užkiš, tai dar kažką padarys, atliks tyrimus ir maloniai bendraus, o jei neduosi pinigų, net neverta laiko gaišti ir gydytis, geriau jau tada eit į privačia. Korupcija, kyšiai toliau puikiai sukasi, matosi puikiai kaip bėga pensininkės kiša į kišenes pinigus, nes kitaip daktarė net sustot nesiruošia, o kai gauna tada jau skiria minute ir sustota. Bairu!

2014-09-03, 02:36 | IP: 78.61.84.41 Kas parašė?

Priėmime su stipriais pilvo skausmais ir aukšta temperatūra pralaikė 8 VALANDAS,o apsauginių vadas pasipūtęs debilas išėdė paskutines nervas besikabinėdamas prie klientų(seniau buvome ligoniai,nes gydė nemokamai...).Nevalgius ir nuo 41,5 iki 39 C numušta temperatūra 8 VALANDOS PRIĖMIMO KORIDORIUJE-MANYTINA GYVULIAI IR TIEK.

2014-08-14, 22:15 | IP: 88.222.198.188 Kas parašė?

ANG ligų klinikos stacionarinio skyriaus tiek slaugių, tiek medicinos seselių, ir be abejonės gydytojų darbas, priežiūra ir rūpestis kuo puikiausi. Ačiū už grąžintą sveikatą

2014-07-16, 16:50 | IP: 94.244.79.129 Kas parašė?

Nerealios eilės, kurias sutrumpina tik pažintys ir pinigai...

2014-06-25, 08:51 | IP: 78.62.135.40 Kas parašė?

Tenka retkarčiai lankytis neurologijos skyriuje.o reikia tik neįgalumui tęsti.Pirmą kartą buvau papuolusi priš tris metus tai po to rinkausi Vilnių maniau ten kitaip bus bet visur tas pats bet tik tie kad darė daug tyrimų kvietė konsiulimą.Dabar vėl atėjo laikas dėl neįgalumo tęsimo lankytis pas gydytojus o turi būti tik trečio lygio nuomonė tai lieka tik klinikos. Ti užsiregistravau pas gydytoją T>P> .Nu priėmė maloniai bendravom. Bet nelabai suprntu kaip galima paėmus senus išrašus prašyti ligos atsakymą,nedarius jokio tyrimo nes daktaro buvo pasakyta nuomonė visi tyrimai daryti prieš kelis metus.BAISU. Niekados niekam nelinkiu lankytis klinikose geriau į2 klinikas tai ten nors tyrimus pdaro ką turi.Ir specelistai vienodi bet žiūri geriau.

2014-05-16, 09:22 | IP: 193.219.78.228 Kas parašė?

Kardiologai ir kardiochirurgai su kuriais teko bendrauti tikrai dori ir geri specialistai Priėmimo skyrių vertinu labai blogai, po insulto ten išlaukėm 6 val. ir buvom dėėl vietų stokos pervežti į kitą ligoninę

2014-02-08, 16:39 | IP: 77.90.94.134 Kas parašė?

Manau kad reiktų atnaujinti patalpas, medicininę įrangą palatose, reikia verkiant remonto. Manau kad reiktų atnaujinti patalpas, medicininę įrangą palatose.

2013-12-27, 18:57 | IP: 5.20.59.211 Kas parašė?

teko tureti 2 operacijas siais metais , vasara operavo A .Gaurilcikas, ginekologas, ten ner nei ka kalbeti ,daktaras auksas, gruodi kraujagisliu hirurgas N .Aleksynas taip pat nuostabus daktarelis.aciu,S.drazdauskiene. Alytus

2013-11-03, 12:30 | IP: 78.63.255.185 Kas parašė?

Akušerijos ir ginekologijos registratūroj tai betvarkė. Teko lankytis sausio mėn. tai košmaras. Kas lankosi dažniau, tai jau žino sistemą, atvyksta paskirtu laiku, tai kviečia registruotis, nereikia laukti eilėj. O taip prastovėsi eilėj nežinia kiek. Registratorės dar ir telefonu registruoja. Ir dar registratūroj esančias pacientes. Belieka persiplėšti joms. Kas administratorius tos klinikos? Labai didelė betvarkė.

2013-09-04, 19:30 | IP: 88.222.179.25 Kas parašė?

Galiu pagirti akuserijos skyriu, nes teko guleti du kartus. Labai buvau patenkinta profesionaliais gydytojais. Nors man buvo atliktos gan sudetingos operacijos, jokiu priekaistu neturiu. Taip pat pagirtinas ir taumotologinis-ortopedinis skyrius. Geras personalas. O apie kliniku registratura tai negaliu isreiksti gero zodzio. Kiek ateinu issiimti korteles (bunu uzsiregistravus is anksto), tiek tenka ilgai pralaukti. Kelis kartus laukiau net 2 val., praejo ir eile pas gydytoja. Patariu keisti registraturos senas darbuotojas, nes su ju apsukom turesite tikrai daug skundu. Jos labai letai dirba.

2013-08-01, 16:25 | IP: 91.228.84.243 Kas parašė?

Asmeniškai man, tikrai patinka gydytojų profesionalumas bendram kontekste, be abejo yra išimčių. Kiek teko susidurti tai esu patenkinta paslaugų kokybe.

2013-06-18, 14:40 | IP: 78.63.255.185 Kas parašė?

KMUK angiochiriurgai. Prieš juos nieko neturiu. Bet tikra betvarkė prie kabineto durų. Niekada nepakliūsi paskirtu laiku. Jei laikas bus kokią 12 val., teks laukti ir tris valandas. O kabinete gali praleisti ir 10 minučių (jei nieko rimto neranda). Pacientų daug, vieni užtrunka ilgiau, kiti trumpiau pas gydytoją. Gal kartais ir slaugytojos kviečia ne pagal eilę. Taip neturėtų būti. Gal ir pusvalandį susivėlinti. Bet tiek valandų laukti yra tikra nesąmonė. Daugelis atvyksta iš kitų miestų. Kaip jiems paskui grįžti namo??? Pamąstykit apie tai...

2013-06-17, 12:50 | IP: 82.135.234.58 Kas parašė?

Niekada laiku nepriima, nuvazevau gimdyti, tai matai kavos pasiunte atsigerti, o kad vaikiukas jau buvo pakeliui i sita pasauli niekam neidomu, mergyte lankosi zvairumo kabinete , ir niekada neuzsiregistruosi, baisi ta ju tvarka, kuo maziau tokiu istaigu , esu pasipiktinusi

2013-04-24, 00:00 | IP: 78.57.146.129 Kas parašė?

PERNELYG DIDELIS KONGLOMERATAS, KAD BŪTŲ TVARKA IR BŪTŲ SKIRIAMAS TINKAMAS DĖMESYS LIGONIAMS. DAŽNAI GYDYTOJAI STENGIASI UŽIMTI KUO DAUGIAU PAREIGŲ, KAD APŽIOTŲ DIDESNĮ KĄSNĮ IR DAŽNAI NURODO, KĄ REIKĖTŲ STACIONARE GULINTIEMS ĮSIGYTI KMUK VAISTINĖJE.

2013-04-11, 09:56 | IP: 62.212.200.117 Kas parašė?

Skaičiau, kad JAV gyvenanti lietuvė už tulžies pūslės pašalinimą ir parą ligoninėje sumokėjo 24 tūkstančius dolerių.
Aš už tokią pačią operaciją Lietuvoje Kauno klinikose ir už 3 dienas praleistas ligoninėje sumokėjau apskritą nulį :)
Gavau tikrai gerą ir profesionalią priežiūrą ir džiaugiuosi pasirinkus klinikas.
Mielieji, taigi dabar 21 amžius, turim internetą visagalį. Prieš užsiregistruodami pas gydytoją pasiskaitinėkit komentarus, nevažiuokit aklai pas betką.
Klinikose teko 2 kartus gulėti akušeriniam skyriuj ir kartelį chirurginiam. Atsiliepimai tik patys geriausi.
Na tik maistas tai jau labai neskanus.

2013-04-11, 04:01 | IP: 78.61.84.41 Kas parašė?

Noriu parašyti apie endokrinologijos skyrių ir jo gydytojus.Atvykus į pirmą priėmimą pas gydytoją Tadą Stasiūną ,nors ir buvo atidirbęs parą nesimatė jokio irzlumo ar abejingumo žmogui,kas labai nustebino ,pabuvus Klaipėdos Universitetinės pilvo chirurgijos skyriuje(palyginti su Kauno klinikomis -diena ir naktis,išskyrus sesutes ir slaugytes).Telefonu iš kelių kartų ,net prieš savaitę ramiai galėjau susiderinti gulimosi į Endokrinologijos skyrių laiką paskambinęs gydytojui mobiliu telefonu.Nors manęs ir nepažinojo ,o ir skambinau ne kartą ,visada atsiliepdavo mandagiai ir pateikdavo visą reikalingą man informaciją apie ligą ir būsimą gydymą.Tiesiog nuostabus Gydytojas kaip ir visas Endokrinologinio skyriaus kolektyvas, kuris dirba kaip gerai suderintas instrumentas.Gaila kantrių med.seserų ir slaugyčių stumdančių tuneliais puskilometrį ant neštuvų gulintį virš 100 kg. vyrą operacijai,ar tyrimui,tačiau niekada nepamatysi jokio nepasitenkinimo ar irzlumo,o ligoniai ne patys"gražiausi"-nupjautos galūnės,negyjančios žaizdos.Tauragėje 2011m."vunderkindas"šeimos gydytojas norėju nupjauti abi kojas ,jų net metus negydęs ir leidęs pūti,ir tik Kauno klinikų Endokrinologijos skyriaus gydytojų dėka galiu net šokti,nors kojytės ir neišvaizdžios :).2013 m.Klaipėdos universitetinės pilvo chirurgai paleido pūliuojančiu, kraujuojančiu ir negynančiu susiūtu pilvu parašę ligos istorijoje melą-kad esu sveikas,ir vėl padėjo Kauno Endokrinologai-AČIŲ JIEMS IR VĖL GRĮŽAU KAIP AGURKĖLIS :)Belieka nulenkti plinkančią ir žilstančią galvą prieš Kauno endokrinologus Tadą Stasiūną ,ir jauną smulkutę pradedančią gydytoją Eriką Korobeinikovą,endokrinologinio skyriaus med. sesutes ir slaugytojas,už jų kantrybę,nuoširdumą , širdies šilumą,gražią ir malonią skyriaus atmosferą,kuri padeda trigubai greičiau gyti.Norisi atsiprašyti už visus bambeklius dėl įkyrumo :).Taip pat didžiulis dėkui klinikų širdies kardiologui Dr.Raimondui Kubiliui kuris net kompiuterio ekrane leido savo širdelę pastudijuoti ;),vidaus organų echoskopuotojai dirbančiai centriniame pastate,širdies echoskopuotojai-tai nuostabios gydytojos ir nuostabūs Žmonės.DĖKUI JUMS VISIEMS MŪSŲ SVEIKATOS ANGELAI SARGAI!!!
Laimės ir sveikatos Jums!!!
V.Rezgys.Tauragė Malonu kad šioje grafoje nėra ką rašyti :).

2013-03-15, 12:35 | IP: 78.63.255.185 Kas parašė?

Apie centrinės klinikos priimamąjį. Neseniai teko gultis planine tvarka. Galėtų priimamojo darbuotojos būti nors truputį mandagesnės su pacientais. Jų neskubinti (ne visi esam greitos reakcijos, ar greitų tempų). Nespėji kambariuke net persirengti, o jau šaukia tavo pavardę. Šiek tiek pagarbos pacientams reikalaujam. Ir būtų malonu, jeigu netujintu. Juk nesam draugės, ar pažįstamos.

2013-03-13, 22:28 | IP: 78.62.80.159 Kas parašė?

Personalui tikrai labai didelis AČIŪ. Super. Rūpinasi kaip savo artimaisiai.

2013-03-05, 22:06 | IP: 78.57.233.183 Kas parašė?

nekolegiski gydytojai

2013-01-26, 21:36 | IP: 78.58.83.107 Kas parašė?

ypač geri atsiliepimai apie ANG ir ortopedinį-traumatologinį skyrius. Super personalas, atjaučiančios slaugytojos, paslaugios sanitarės. Tikrai super! Anesteziologai turbūt visur prieš operaciją ateina į palatą tiesiog pasiimti pinigų. Pasisako, kad yra anesteziologas, pasako, kad jis skirs narkozę, paklausia ar sergi kokiomis ligomis ir duoda pasirašyti ant sutikimo narkozei. Nelabai matau už ką ten jiems tokius pinigus mokėti.Tai vienintelis tikrai erzinantis dalykas.

2012-12-29, 22:21 | IP: 88.222.132.239 Kas parašė?

NEPATINKA - VAŽIUOKIT KITUR!
Kažkam, kas skundės, kad gydytojai pacientus rodo studentams neatsiklausę leidimo - VISI pacientai tokį PASIRAŠO tiek guldamiesi į stacionarą, tiek eidami konsultacijos į polikliniką. Netiki? Pavartyk ligos istoriją. Sakysi, kad nebuvo kada perskaityt, pakišo popierių ir viskas? Reikėjo paprašyt, kad palauktų. Aš pasirašiau tik kai perskaičiau. Mažiau skųskitės ir džiaukitės, kad dar apskritai Lietuvoj liko, kas jus gydo. O jei toks gydymas nepatinka, pakartosiu pirmąjį sakinį - važiuokit kitur.

2012-12-10, 17:00 | IP: 78.62.28.100 Kas parašė?

Puiki aplinka,gydytojų darbas.

2012-11-06, 20:48 | IP: 85.255.54.45 Kas parašė?

geru daktaru nera,todel zmones mirsta

2012-11-01, 10:57 | IP: 78.62.46.163 Kas parašė?

Kaip galima atsakyti į klausimą apie visų šios įstaigos gydytojų profesionalumą? Yra įvairių- nuo darančių stebuklus iki nuvarančių į kapus. Ir pasiteisinimą pastarieji turi gerą - toks organizmas, statistika tokia ir pan. Gydytojų bendravimo su pacientais įgūdžių irgi negalima įvertinti vienareikšmiškai. Dažnai kyla klausimas, ar būsimieji medikai mokosi žmogaus psichologijos? Tada ir apie mediko etiką kalbėti sunku. Ir niekam ne paslaptis, kad Klinikose vyrauja pasipūtimas ir arogancija, labai dažnai - susirūpinimas ne pacientu, o pinigais, žiauri nekompetencija. Ir kaip čia galima vertinti oficialias kainas, kai sąžiningai valstybei moki mokesčius, esi socialiai apdraustas ir dar turi užsimokėti už tą, aną ir trečią.
Taip, šioje įstaigoje yra puikių gydytojų, bet jų yra ne tik čia. Gaila, kad tokie gydytojai turi dirbti tokiomis sąlygomis, kai jų ir kito medicinos personalo darbo organizavimas yra klaikus. Ir ne dėl to, kad kažko trūksta, o dėl vietinės valdžios savanaudiškumo.
Patirtis sako: Hipokrato priesaika, kurioje sakoma "jei negali išgydyti, tai nors nepakenk" - nebeveikia.

2012-10-09, 14:42 | IP: 81.7.65.150 Kas parašė?

sekmes ir kantrybes

2012-09-19, 17:11 | IP: 88.119.195.86 Kas parašė?

Apie gastroenterologijos skyrių-nebloga aplinka,daro daug ir įvairių tyrimų,seselės gana paslaugios, atlieka daug sudėtingų operacijų,yra daug neblogų gydytojų,o apie Kiudelį tarp žmonių sklando legendos iš gerosios puses. Čia teigiama. Neigiama-rašo beproto daug nekompensuojamų vaistų receptų, krurie pasirodo būna nereikalingi, o rytoj reikia nusipirkti jau kitų.Užburtas ratas.Išėjau iš ligoninės su maišu nereikalingų vaistų, kur dabar juos dėti.Personalas geras, jeigu nedirbtų tokia seselė, kuri ateina į darbą su kvapeliu ir niekaip negali pataikyti į veną ir tokios dvi aikštingos, netaktiškos, pasikėlusios rezidentės, kurios net nesupranta, kad vyresniems reikia parodyti šiokią tokią pagarbą.Čia joms ne vieta.Kai buvau sunkios būklės, patyrę gydytojai padarė teisingus sprendimus ir sparčiai pradėjau gyti, tačiau kai sveikata pagerėjo perdavė priežiūrą rezidentėm, tai jos mane ir nugydė. Vieną ligą išgydė,kitą-nugydė.

2012-09-06, 14:31 | IP: 88.119.196.86 Kas parašė?

Naujai suremontuotos patalpos. Gydytojai malonūs, paslaugūs. Registratūros darbuotojos labai nemalonios, šiurkščios ir nepasirengę padėti. Niekada nesišypso ir atsiradus progai pažemina arba paniekina.

2012-09-06, 13:23 | IP: 78.62.158.37 Kas parašė?

nelinkeciau niekam cia patekti, ypac i krutines lastos chirurgijos skyriu, kur dirba ne medikai, bet antzmogiai...visiskas nesiskaitymas su zmogumi, arogancija,zodziu pasibaisetina

2012-09-02, 16:53 | IP: 88.222.162.247 Kas parašė?

birzelio menesi teko guleti akuserijos bei ginekologijos skyriuose,sutikau tik pacios auksciausios kvalifikacijos gydytojus, puiku personala, labai pagarbiai bendravo gydytojai doc.V.Gintautas,V.Abraitis, tai tikrai auksta profesine etika turintys gydytojai.Visos sutiktos akuseres puikios

2012-08-30, 22:57 | IP: 78.61.145.125 Kas parašė?

maistas baisus,tas pats pet ta pati,be skonio.

2012-08-02, 10:02 | IP: 62.212.207.25 Kas parašė?

Idomus pastebejimas: mano gydymosi metu sioje istaigoje nei vienas gydytoas, rezidentas iejes i palata niekada neprisistato (ligoniai kazkokiu budu privalo visus ismokti atpazinti is veidu, na tiesiog labai originalus budas tikrinti tautieciu vizualine atminti), neinformuoja ka ruosiasi daryti, neinformuoja apie parametru pokycius, reikia but labai budriam ir klausineti klausineti. Gulint skubios pagalbos skyriuje nugirdau pokalbi kuomet paats direktorius skmabino personalui ir neprisistato, vercia ji atpazinti is balso. KMUK skubiai reikalingi kursai pradedant nuo valdzios apie elementaruji bendravima, prisistatyma. Kodel i ligoni negalima kreiptis vardu? Buciau laiminga jei sis komentaras butu isklausytas

2012-07-30, 14:10 | IP: 87.247.112.11 Kas parašė?

PALYGINIMUI- KA IR KOKIA POLIKLINIKA KMUK GYDAISI. TAI KARDIOLOGIJA L/ GERAI O PVZ. REGISTRATUROS DARBOS ZANDIKALULIO REG L. BLOGAI, ELGIASI REGISTRATORES KAIP BUTU PROFESUROS ZMONOS.

2012-06-18, 10:55 | IP: 84.32.87.69 Kas parašė?

Kol kas šioje įstaigoje teko lankytis gal kokį 10 kartų. Visus kartus laukti prie kabineto teko ilgiau negu valandą.
Bet labiausiai piktina registratūros ir kai kurių gydytojų bendravimo kultūra. Kiek kartų skambinau į registratūrą, tiek kartų nespėjau pasakyti "ačiū, viso gero". Registratūros darbuotoja susako savo informaciją ir deda ragelį, jai nesvarbu ar tu spėjai užsiraštyti informaciją, ar gal dar turi klausimą. Atrodo čia tik smulkmena, bet toks nemandagumas dar labiau sumenkina įstaigos ir visų gydytojų jau ir taip nekokią reputaciją ir visiškai užgožia teigiamus dalykus. Ir "didelis darbo krūvis" čia nėra pasiteisinimas. Prekybos centro kasininkėms irgi didelis darbo krūvis, tačiau jos sugeba maloniai ir greitai aptarnauti klientus. Įstaigos vadovai turėtų susimastyti, nes paprasčiausias mandagumas ženkliai padidintų pasitikėjimą įstaiga. Tol, kol pasieksime, kad gydytojai neimtų kyšių, prireiks dar daug metų ir pastangų, o būti mandagiam daug pastangų nereikia, ypač išsimokslinusiam žmogui. Net keista, kad taip gali elgtis žmonės, kurie universitetuose praleidžia daugiausia laiko iš visų kitų...

2012-06-05, 09:45 | IP: 212.117.28.13 Kas parašė?

Esu patenkintas ir konsultacijomis, ir gydymu, ir bendravimus šioje įstaigoje Gulint stacionare, maistas galėtų būti ir skanesnis

2012-06-01, 15:56 | IP: 178.16.38.184 Kas parašė?

Labai prastas aptarnavimas, ko pasekoje su komplikacijomis tenka issirasyti savo noru. Gydytojai vaiksto ne nuotaikoje, nemandagus, i palatas veda studentus be paciento sutikimo. Jokio privatumo palatoje, ar diena ar nakti valytojos, seseles eina tiesiai nepasibeldusios ir nesvarbu ar tu persirengineji ir pan. Jei privacios palatos nera tuo metu- i klinikas nerekomenduoju vaziuoti. Kadangi klinikose dideli pacient srautai- tinkamos pagalbos negausite.

2012-05-31, 15:27 | IP: 78.60.67.202 Kas parašė?

net ir numarinti zmogaus oriai nemoka ir nenori o pinigus abiem rankom ima

2012-03-14, 11:21 | IP: 78.62.135.40 Kas parašė?

Teko savaitę praleisti neurologijos skyriuje tiesiog pasibaisėtinas košmaras vizitacijos metu pasityčiojimas iš ligonio jei pasakai savo problemas ir jos neatitinka tos istaigos tai atsakymą išgirsti kad juos tai nedomina .seselės taip pat nėra simpatiškos .tam skyriuje yra darbuotojų daugiau nei ligonių ir tvarkos nemačiau . Baisus skyrius niekuomet nenorėčiau ten sugrišti

2012-02-28, 22:48 | IP: 78.62.176.141 Kas parašė?

GALETU BUTI GERESNES LAUKIMO SALYGOS REGISTRATUROJE, IR TEN DIRBANCIOS SESELES TRUPUTI MALONESNES NORS SUPRANTU KAIP YRA SUNKU DIRBTI TOKIOMIS SALYGOMIS

2012-01-11, 20:19 | IP: 88.222.117.65 Kas parašė?

visumoje likau patenkintas

2012-01-02, 23:23 | IP: 84.55.17.188 Kas parašė?

Kaip ir visose gydymo įstaigose, yra ir gerų, ir nelabai gerų speciaslistų. Vieša paslaptis-klinikose gydantis tikrai reikia turėti nemažai į pinigus panašių popierėlių.
Man pavyko, mane gydė tikrai puikus specialistas ir žmogus, todėl AČIŪ jam. Problema-bendravimas su pacientu. Yra darbuotojų, nepakančių senam žmogui (pvz. registratorės, kuri pati yra vyresnio amžiaus moteris). Medicinos darbuotojų nepakantumas pacientų ne tik fiziniam, bet ir psichologiniam skausmui.
Reikia viesiems pradėti nuo savęs. Šitas pasakymas galioja ir vadovams, ir ypač klinikų vadovams

2011-12-04, 20:45 | IP: 88.216.148.145 Kas parašė?

Atvažiavus iš kito miesto su savo automobiliu tai gali prasikeit , nes ant kiekvieno kampo visur mokamos aikštelės. Atsiprašant debilizmas.

2011-12-02, 12:16 | IP: 85.255.51.224 Kas parašė?

gerai, kad vienoje vietoje gera įranga, visi specialistai, gerai , kad seimos klinika turi filialą, tai ten nors be eilių gali patekti pas gydytojus nepatinka, kad klinikose daug kuriose srityse yra priimta praktika, kai ligonį apžiūri tik rezidentai be gydytojų. o tie su savo išvadomis dažnai nugrybauja, vis tiek visur turėtų gydytojas įvertinti rezidento apžiūras

2011-11-30, 08:01 | IP: 78.31.230.57 Kas parašė?

Geras personalas.O ypač darbą išmanantis Gyditojai

2011-10-10, 21:40 | IP: 85.200.53.177 Kas parašė?

galiu pasakyti tik tiek kad vaiku priemime pralaukeme 4val,o apziureti turejo ne suni,o vaika.Tai nelabai suprantu ka galima veikti tiek laiko juo labiau kad specialistu yra ne vienas....

2011-09-07, 13:48 | IP: 82.135.192.157 Kas parašė?

Ligonine, kurios gydytojai, baimindamiesi del menko savo ivaizdzio, praleidzia turbut daugiausia laiko siame puslapyje rasydami teigiamus komentarus apie save. Dazniausiai vartojamas ir atpazintinas apibudinimas yra "profesionalus" arba "profesionali". Priimamojo ir seimos poliklinikos darbas irgi yra apgailetini.

2011-07-23, 23:19 | IP: 78.62.175.15 Kas parašė?

gerai ilgai reikia laukti uz duru

2011-06-08, 16:07 | IP: 78.62.116.51 Kas parašė?

Didžioji dalis slaugių tikrai išmano savo darba, gavau visą mane dominančią informaciją ir aišku labai gerą priežiūrą. Gydytojai ir kiti darbuotojai tikri savo srities profesonalai. Gimdyvių skyriui teko susidurti su nelabai mandagia ir malonia slauge (su raudonais plaukais, vyresnio amžiaus), kuri dažnai užgauliodavo, visiškai nepaslaugi: atnešus vakarienę - skubėdavo ją paiimti- paprašius palikti vakarienę palatoje esančiuose induose, atsakė kad ji labai dirba. Nors aš tuo metu maitinau kūdikį. Ir nepatinka aišku gimdyvių skyriaus "blatai" dėl mokamų palatų. Girdėjau iš keletos savo draugų, kad yra renkama rinkliava už teisę gauti mokamą palatą (kurioje 3 pirmos paros kainuoja po 120Lt). Tad pagal palatų kainas, kokios "stavkes" gali būti imamos. Aš mokamą palatą gavau ir be "stavkės" palatas kuruojančiam personalui.

2011-03-02, 10:20 | IP: 78.57.161.35 Kas parašė?

tiesiog pasibaisėjusi! net šiurpas nukrečia prisiminus! prieš keletą mėnesių ortopedijos - traumatologijos skyriuje atliko operaciją. 1. Nebuvo atlikti jokie tyrimai prieš ją, net elementaraus kraujo nepaėmė, ar kardiogramos nepadarė (o paskiau kaip kas atsitinka, suokia,kad nekalti). 2. Gydytojas prieš operaciją net nebuvo atėjas pasikalbėti (džiaugiuosi, kad bent anestezologo sulaukiau). 3. gydytojas, net po operacijos nebuvo atėjas pasižiūrėti. 4. vietoj seselių karts nuo karto sanitarė ateidavo pažiūrėt, nes matė, kad daugiau iekam neįdomu, (ačiū jai). o liūdniausia, kad net nebuvo kada kyšio duot, nes niekas neprieidavo, iki šiol nežinau, tai gerai, ar ne. esmė ta, kad daugiau ten nenorėčiau, tfu tfu, tfu!!!

2011-02-28, 14:45 | IP: 87.239.82.131 Kas parašė?

Gydytojai geri, bet pacios patalpos siurpa kelia. Palatos baisios, vietos nera, reikalavimai del daiktu kiekio atsivezimo nenormalus. Reikalaujama beprotiskos tvarkos palatose kai pacios jos baisios. Paltu nestis negalima o rubines nelaiko paromis pas save, tai kaip elgis kai guli stacionare, kur juos susikisti. Kazkokia nesamone.

2011-01-18, 11:47 | IP: 83.71.41.204 Kas parašė?

LABAI NEIGIAMAS ATSILIEPIMAS APIE REGISTRATORES!!!! Truksta mandagumo, informacijos tikslumo, daznai nutrenkamas ragelis net neatsisveikinus. Nekarta buvau paklausta kam man tas tyrimas reikalingas, bande paaiskinti kad nera taloneliu, nors internetiniame puslapi rasoma buvo, kad yra laisvu vietu. Eilini karta po "malonaus" pokalbio (siryt registratore Lina buvo) ryt vaziuojame i Santariskes.

2010-12-10, 17:11 | IP: 78.62.5.43 Kas parašė?

Neseniai teko pabuvoti vaikų priėmime po autoįvykio. Personalas dirba neatsakingai, tik paprašius ( maždaug po 2 val. ) teikėsi bent jau nuvalyti veido žaizdas . Ant kaklo po rentgeno įtvarą uždėjo aukštyn kojom ir šonu( jei nelūžo, tai dalaužysim), abejingumas visiškas, jei net rezidentas pripažino garsiai, kad taip yra, bet, deja, nieko pakeist negali, tai kokie dar komentarai..

2010-11-15, 16:23 | IP: 193.219.190.165 Kas parašė?

gal ir yra gerų specialistų šioje įstaigoje, bet abejingumas ir nesugebėjimas holtistiškai pažiūrėti į ligonį daugeliu atvejų akivaizdus. gydytojai nors kartą į savaitę galėtų užeiti pas ligonį, o ne bendrauti per studentus, kurie irgi (dažniausiai) tik "atidirbinėja" jiems priklausantį laiką

2010-08-18, 21:11 | IP: 193.219.160.250 Kas parašė?

Yra puikių gydytojų.

2010-06-21, 21:14 | IP: 212.117.23.169 Kas parašė?

Dirba daug reikalingų specialistų Neimanoma prisiregistruoti pas gydytojus,reikia laukti po 2-3 mėnesius

2010-05-05, 22:38 | IP: 89.117.182.205 Kas parašė?

Kauno MUK gydytojai yra geri savo srities specialistai

2010-03-30, 23:50 | IP: 85.74.153.31 Kas parašė?

MAN teko susidurt tik su ginekologijos korpusu, likau pakraupus gydytoju aplaidumo, mano vailelis 5men nestumo susirgo, klaipedoj pasake kad reikia nutraukt nestuma, kaunas to nepadare ir net nieko nepasikino, saki gal pageres, ko klausiau to neatsake, taip baime ir gyvenau, kreipiaus i kita vieta, deja uvo per velu, vaikeliiui paralyzius, teko nutraukt nestuma7 men, tai buvo siaubinga, jis butu sveikas ir gyvas jei daktarai dirbtu savo darba

2010-01-23, 17:56 | IP: 193.219.37.121 Kas parašė?

Labai ptenkinta likau slaugytojų darbu, nuoširdžios, šaunios.Linkiu sėkmės visam personalui sunkiame jų darbe.

2009-12-10, 14:08 | IP: 87.247.77.56 Kas parašė?

labai norėčiau padėkoti Skubios pagalbos skyriaus personalui už skubiai ir profesionaliai suteiktą pagalbą.Š.M.Gruodžio 9 diena buvau netikėtai ten patekusi ir galiu pasidžiaugti šauniai dirbančiais medikais.Dėkoju jums už viską ką darote dėl žmonių.

2009-11-24, 18:51 | IP: 78.60.208.233 Kas parašė?

Stumdo žmones iš rajonų.Konsultacijos reikia laukti ilgai(daugiau mėnesio).Darbo valandų nesilaiko gydytojai kai kurie.Su ligoniais elgiasi nepagarbiai,išskyrus ausų gydytojus,kitų rūpesčio nepatyriau.Daugiau dėmesio skiria studentams kabinetuose ir net neklausia ar ligonis nori, kad jį apžiūrėtų ir tampytų studentai.Negali daug kas ten dirbti su žmonėmis, nes per daug kyšių išlepinti.Ir nors tu žinotum kam ten duot.Galėtų dėžes prie durų pasidėtų.Ima, žinodami net ir kad mirs žmogus.Visai nupezo.Ypač jaunesni..Laiko senesnius ne žmonėmis,tyčiojasi klausimais ir kt.

2009-11-17, 15:57 | IP: 87.247.95.242 Kas parašė?

Turi ir neblogu gydytoju - specialistu... Registaturoje dirbancios moterys bendrauja nemaloniai, ziuri is auksto i pacientus.

2009-11-13, 18:39 | IP: 85.206.183.44 Kas parašė?

Gal būtų metas apsispręst, kiek žmogus turi skydliaukėj mazgų, gert ar negert hormoninius vaistus, taip pat ar jie turi šalutinį poveikį, ar ne. Taip pat dėl registravimosi tvarkos bendrai. Aš dirbu ir neturiu laiko 7 d. kiekvieno mėnesio budėt prie telefono. Todėl nuo paskutinių tyrimų prabėgo jau lygiai 12 mėnesių su keliom dienom. Su tokiom registracijos sąlygom - liūdna. Bet jei ir toliau tokia bezabrazija bus su mano skydliaukės gydymu, kai keli gydytojai skirtingus dalykus aiškina, kreipsiuosi į teisėtvarką.

2009-11-03, 13:55 | IP: 87.247.77.56 Kas parašė?

Labai dėkinga už suteiktą pagalbą visam personalui.Po autoįvykio spalio 29 dieną buvau patekusi i priėmimą, tikrai buvau maloniai nustebinta kaip šauniai dirba visas kolektyvas, gavau ir profesionalią medicininę pagalbą, taip pat jaučiau jų psichologinę pagalbą bei supratimą nors visas skyrius buvo pilnas ligonių, tačiau netrūko dėmesio ir man.Dėkui už jūsų sunkų darbą ir sėkmės jums.

2009-10-30, 14:43 | IP: 78.57.83.19 Kas parašė?

Teko gydytis klinikoje.Priekaištų neturiu.Dėkinga gydytojams
seselėms, slaugėms.Nuoširdus ačiū.
Irma Černiuvienė

2009-10-06, 14:13 | IP: 78.62.42.121 Kas parašė?

gyd sofija ugianskyte labai labai gera specialiste,nera ka pridurti neymanoma prisiregistruoti pas daktare,registratura nedirba arba ragelis nukeltas arba niekas nekelia.o kaip pakelia tai jau talonu nera ir reikia skambinti kitai savaitei.praktiskai neymanoma ten uzsiregistruoti,jei nera pazystamu

2009-09-29, 15:55 | IP: 193.219.184.77 Kas parašė?

Malonus ir paslaugus darbuotojų personalas.

2009-09-22, 22:22 | IP: 85.255.63.130 Kas parašė?

Sia gydymo istaiga labai nusivyliau ... viena nakti buvau atvezta namiskiu su stipriais pilvo ir sono skausmais ... priimantis personalas buvo nemalonus ... paime tyrimus, padare ultragarsa, o galiausiai buvo iskviesta ginekologe is skyriaus, kuri buvo girta ir visaip issikoliojo ... kodel naktim nemiegu ir negaliu pakentet iki ryto ... zodziu, tokios daktares apziuros atsisakiau ir gaila,kad nepaziurejau jos pavardes ... buvau soke ... ir ji paspruko .. budintis personalas jos pavardes neisdave ir liepe man atvaziuoti ryte kai bus galbut kita daktare ... aisku, nieko nepesusi paryciais grizau namo, su sono ir pilvo skausmais ir daugiau ten nekeliau ir nekelsiu kojos ...
kazkas amoralaus ... budinti ginekologe girta ...

2009-09-15, 07:21 | IP: 87.247.93.60 Kas parašė?

Gydytojai atbuke nuo pacientu kiekio. Galbut.
Gimdymas buvo klaikus. Jei reikes - gimdysiu antra karta - jei bus kas nors panasaus issikviesiuvisas televizijas ir spauda.... Toks ispudis, kad reikia duoti pinigu seselei, kad patalyne ant trecios dienos atnestu.... jau nekalbant apie pakeitima... Aisku buvo ir labai nuostabiu mediku, bet daug daugiau klaikiu. Bent jau kaip zmones

2009-05-05, 17:34 | IP: 88.118.55.63 Kas parašė?

Sunku prisiregistruoti, kai kurios registratorės labai piktos.

2009-04-15, 23:03 | IP: 193.219.160.2 Kas parašė?

Puikūs daktarai. Gal kiek eksentriški, bet tuom ir įdomūs ir geri.
Labiausiai žaviuosi pagalbiniu personalu - sesutėmis, sanitarėmis. Puikūs žmonės, dirba didžiuliais krūviais ir neteko matyt kad kada skųstūsi.
Ačiu

2009-04-06, 17:12 | IP: 193.219.169.4 Kas parašė?

Gydymo įstaigoje sudarytos visos sąlygos gydytis sunkiems ligoniams, ideali gydytojų ir slaugytojų priežiūra.

2009-04-02, 23:40 | IP: 78.61.66.146 Kas parašė?

Patys geriausi specialistai, jei nepasitikiu gydymu, visad kreipiuosi cia.

2009-03-28, 16:49 | IP: 88.222.126.35 Kas parašė?

nera

2009-03-23, 12:26 | IP: 84.32.117.21 Kas parašė?

Šioje klinikoje dirba tikri profesonalai,ne tik gyditojai , bet ir slaugytojos. ŠAUNUOLIAI. kalbu apie neurochirurgine reanimacija

2009-03-23, 12:24 | IP: 84.32.117.21 Kas parašė?

Šioje klinikoje dirba tikri profesonalai,ne tik gyditojai , bet ir slaugytojos. ŠAUNUOLIAI. kalbu apie neurochirurgine reanimacija

2009-03-20, 09:54 | IP: 82.135.245.175 Kas parašė?

Pasipiktinau dėl prisiregistravimo tvarkos. Kiek kainuoja vien prisiskambinti darbo metu iki registruojancio asmens, dar turi taikytis prie ju naglo issireiskimo, kad cia viskas del daktaru, kurie laiku nepateikia savo darbo grafiku, dar isklausai, kad cia vos ne kiekviena diena turi skambinti ir leisti pinigus tokiems atsakymams kaip paskambinkit kita savaite arba nustatytu laikotarpiu, o kai paskambini tai vel gauni atsakyma, kad sia savaite dar neturi daktaru grafiku. Taip tempe guma, kol galiausiai pasibaige siuntymo galiojimo laikas. Dar noretusi issakyti nuomone apie susidurusia su vieno daktaro darbo specifika, kai turi pralaukti prie duru nezine kiek, poto teko po echoskopijos dar atgrizti prie daktaro kabineto ir susidurti su tokiu daktaro elgesiu kai likus 10-5 min iki darbo pabaigos daktaras ramiausiai jau iskeliaves is savo kabineto. Po apziuros netgi nezinojo ar rasyti Seimos daktarui atsakyma ar ne, turejo pacientas atsakyti i ta klausyma. Tikiuosi kad nevisiems gali tokia etikete priklijuoti, bent jau siuo atveju pasitaike tokie nemandagus savo darbo negerbentis zmones. Nuo tokiu zmoniu susidarai labai nekokia nuomone apie sia istaiga - KMU moteru konsultacine poliklinika

2009-03-17, 13:58 | IP: 87.247.77.56 Kas parašė?

ačiū jiems už suteiktą pagalbą, profesionaliai ir greitai vyksta darbas, šaunios seselės, malonios.daugiau tokių darbuotojų Lietuvoje būtų tai nesiskūstų bloga sveikatos priežiūra niekas.

2009-03-11, 23:31 | IP: 212.117.3.124 Kas parašė?

DIRBA SAUNUS KOLEKTYVAS .SESUTES VISOS GEROS SU VAIKAIS ELGESI KAIP SU SAVAIS.SEKMES TOKIAM GERAM KOLEKTYVUI

2009-03-11, 16:34 | IP: 78.59.28.74 Kas parašė?

Labai malonus personalas su kuriuo susidūriau, ypac vaikų skyriuje Labai reikalingas remontas, mamos vargsta prie vaikų jas slaugydamos, trūksta patogumų

2009-02-03, 16:38 | IP: 195.14.185.203 Kas parašė?

Yra labai geru daktaru. Labai nemandagios registratorės

2009-01-27, 21:24 | IP: 213.226.144.63 Kas parašė?

Viskas -priklauso nuo poziurio. jei turi kantrybes palaukineti prie duru, prie rigistraturos ir panasiai - viskas baigiasi normaliai. Gydytojai ivairus - yra ir labai geru, ir prastu.
Registratura dirba kai kada belekaip - gal del didelio pacianciu srauto.

2009-01-24, 13:47 | IP: 195.14.165.243 Kas parašė?

Netobula isankstine registracija.Siuntimas pas gyd. galioja 1 men.,dazniausiai uzsiregistruoti pavyksta tik po 1,5men.

2009-01-11, 22:12 | IP: 84.55.9.152 Kas parašė?

Viskas gerai,tik nusibosta laukti eiles uz duru,ypac su mazu vaiku...Siaip kas liecia gydytojus nusiskundimu neturiu!

2008-11-13, 16:12 | IP: 193.219.162.206 Kas parašė?

puiku

2008-11-12, 19:39 | IP: 78.61.105.121 Kas parašė?

Vaikų priėmimo skyriuje tenka laukti valandomis. Seselės mandagiai atšiaurios.

2008-10-09, 15:10 | IP: 193.219.162.39 Kas parašė?

Nuostabios gydytojos,dirbančios su probleminiais vaikais

2008-10-01, 15:23 | IP: 88.222.155.28 Kas parašė?

Kliniku Akuserijos ir ginekologijos skyrius butu puikus, tik truksta apmokamu palatu po gimidymo, todel moterims kurios gali sau leisti daug geresnes salygas, tenka tik pasvajoti, todel daugumai po gimdymo tenka guleti palatose kartu su asocialiomis moterimis, su kuriomis tikrai yra labai nemolonu guleti ir bendrauti.
Nors ir kaip liudna tai teko pajusti savo kailiu ( apmokamos palatos negavome nors labai reikej, buvau po cezario operacijos), po gimdymo teko guleti bendroje palatoje su moterimi kuri buvo prasirgusi tuberkulioze ir pas ja atedavo i musu bendra palata sugyventinis taip pat prasirges sia baisia liga.
Bet paguoda buvo nors tokia, kad kitoms moterims teko guleti su asocialiomis moterimis, kurios svara tikrai nepasizymejo.

2008-09-22, 09:50 | IP: 195.14.162.66 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-09-05, 11:12 | IP: 193.219.10.130 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-08-26, 16:56 | IP: 87.247.77.56 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-08-10, 20:57 | IP: 195.14.185.203 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-07-26, 14:16 | IP: 195.14.162.66 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-06-08, 19:22 | IP: 78.60.137.85 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-05-26, 09:31 | IP: 78.57.1.188 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-05-20, 17:16 | IP: 78.62.82.59 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-05-19, 21:52 | IP: 89.116.68.5 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-05-16, 09:47 | IP: 77.90.72.101 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-04-24, 13:24 | IP: 86.100.68.23 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-04-14, 17:15 | IP: 212.93.39.29 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-03-17, 15:32 | IP: 195.182.72.165 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-03-07, 10:50 | IP: 195.14.162.66 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-02-29, 22:25 | IP: 78.60.120.211 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-02-24, 12:57 | IP: 78.61.95.25 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 7 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-01-21, 17:12 | IP: 88.216.0.185 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-01-18, 16:21 | IP: 87.247.109.239 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-01-15, 18:59 | IP: 193.219.37.121 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-01-05, 15:11 | IP: 88.216.54.68 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-12-26, 00:12 | IP: 86.136.133.12 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 9 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-12-19, 03:05 | IP: 193.219.37.121 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 9 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-12-19, 00:01 | IP: 88.222.172.205 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 9 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-12-13, 13:27 | IP: 84.46.205.85 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 9 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-12-10, 23:28 | IP: 88.222.49.94 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 9 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-11-28, 23:32 | IP: 78.57.136.98 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 9 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-11-16, 16:55 | IP: 78.61.33.221 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 10 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-10-01, 13:00 | IP: 78.63.205.89 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 11 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-21, 14:15 | IP: 213.190.34.117 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-18, 17:01 | IP: 89.116.211.249 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-16, 23:01 | IP: 213.197.162.66 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-16, 22:53 | IP: 213.197.162.66 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-06, 20:25 | IP: 78.57.19.232 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-05, 22:36 | IP: 88.222.176.226 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-05, 14:36 | IP: 193.219.33.211 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-08-29, 14:04 | IP: 213.31.11.21 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-08-17, 19:03 | IP: 88.222.131.7 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-08-02, 07:44 | IP: 82.135.205.81 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-07-19, 13:59 | IP: 88.222.66.152 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-07-15, 13:04 | IP: 88.222.131.7 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-07-07, 21:44 | IP: 88.222.98.104 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-07-01, 11:05 | IP: 212.59.12.166 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-06-26, 20:27 | IP: 213.226.144.3 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-06-01, 17:52 | IP: 88.216.0.231 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-05-29, 21:16 | IP: 193.219.162.90 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-05-19, 23:12 | IP: 88.119.6.167 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-05-15, 20:24 | IP: 87.247.77.56 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-04-04, 13:30 | IP: 88.222.160.150 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-04-02, 20:49 | IP: 88.119.8.94 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-02-05, 13:32 | IP: 87.247.69.97 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 7 mėn., todėl nebėra aktualus.
2006-11-09, 16:58 | IP: 193.219.60.2 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 10 mėn., todėl nebėra aktualus.