Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

2.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
2024-02-09, 11:20 | 8

Eilės, eilės ir dar kartą eilės. Pas vieną gydytoją laukiau 4 mėnesius, pas kitą 3 mėnesius. Atlikti reikiamus tyrimus reikia laukti nuo mėnesio iki 3 mėnesių. Liūdna, kad atėjus kartais nematau nei vieno žmogaus koridoriuose, o laukei 3 mėnesius, kad patektum. Kai kurios patalpos remontuotos dar prieš nepriklausomybę. Dauguma gydytojų skuba, nežiūri, jiems tu skaičius.

2024-02-08, 18:30 | 4

Prisiskambinti į registratūrą yra labai sudėtinga, trečią dieną jau bandau užsiregistruoti pas gydytoją, bet niekas nekelia ragelio. Eilės kosminės, kad patekti pas specialistą reikia laukti mėnesiais, o atėjus į vizitą stipriai pasigendi žmogiškumo ir empatiško požiūrio į žmogų ir jo problemą tiek iš gydytojo pusės, tiek iš slaugytojos.

2024-01-25, 00:20 | 5

Įstaiga iš kurios reikėtų imti pavyzdį kitoms gydymo įstaigoms. Darbuotojai tokie malonūs! Kartais net atrodo, kad išeidamas turėsi pakloti nemažą sumą pinigų, nes neįprasta net susidurti su tokia profesionalia pagalba nemokamai. Visas personalas tiek gydytojos , tiek sesutės tiek rezidentai ar savanoriai nuostabūs . Matosi kad Kauno klinikų vadovybė stengiasi, kad būtų užtikrintas malonus bendravimas su pacientais. O ir patys gydytojai net ir po 9 prakaitu lėkdami kalbės su tavimi su didžiausia šypsena ir stengsis visokeriopai pagelbėti. Linkiu kad kiekvienas pacientas užeidamas pro duris suprastų kokį svarbų ir didelį darbą dirba absoliučiai visų Kauno klinikų darbuotojai, kokią didelę atsakomybę neša ir kiek daug savęs atiduoda į šį darbą.

2023-12-21, 18:58 | 1

Likau patenkinta tiek suteikta informacija tiek apžiūros metu. Tikrai rekomenduoju!

2023-11-27, 17:51 | 2

Noriu padėkoti gydytojui Mindaugui Beržanskiui, jo kolegai Deividui Nekrošiui bei visam tuo metu dirbusiam personalui už laiku suteiktą pagalbą mūsų mažajam. Operacija atlikta sėkmingai,pritaikytas gydymas buvo efektyvus,mažasis pilnai pasveiko. Visas personalas (pradedant valytojom ir baigiant gydytojais, sesutėm bei dietiste) priėmė ir bendravo labai maloniai. Linkėjimai nuo Adrijaus!:)

2023-11-01, 13:08 | 2

Esu nerealiai dekinga visai kliniku komandai uz priziureta ir priimta identisku dvyniu nestuma, lankiausi visus 9menesius kas keleta savaiciu del rizikingo nestumo ir nei karto neteko sutikti specialisto, kuris priverstu pasijausti blogai, blogai atliktu savo darba, visi absoliuciai buvo profesionalus, mandagus, pagimdzius net nesinorejo vaziuoti namo, nors ligonineje teko paguleti ne viena savaite. Daugumos vardu nezinau, bet esu dekinga ir tvarkiusiom palata moteriskem ir slaugem ir medikam visiem sutiktiem, personalui, kuris priime gimdyma, o jo buvo ypatingai daug. Didziausia padeka visa nestuma priziurejusiai Eglei Machtejavienei

2023-10-04, 19:33 | 2

Dėkoju puikiam ,krūtu chirurgijos skyriaus personalui.
Jūs esate nuostabūs. Linkiu Jums didžiausios sėmės.

2023-09-25, 22:05 | 2

Aš apstulbusi. Gal, kad Klaipėdoje nemačiau tokio lygio įstaigos. Pradedant nuo pirmo skambučio, paprašius registratorės, jei atsiras talonas-paskambins ir tikrai gan greitai paskambino, žinoma apie mėnesį laukiau talono. Atvykus lengvai radome vietą automobiliui, viskas aiškiai sužymėta. Visur registratorės, nukreipia kur reikia, neteko blaškytis. Visi taip sistemingai dirda. Nebent man pasisekė

2023-09-21, 12:38 | 2

Atvykome MRT tyrimo. Paguldė iš vakaro, pirmadienį apie pietus atliktas tyrimas, atsakymas atėjo kitą dieną. Tą pačią dieną atėjo vienas malonus daktaras pakonsultuoti, kito sakė palaukti iki trečiadienio, nes be neurochirurgo apžiūros mūsų nepaleis. Trečiadienį oras puikus, bet su vaiku negalim išeiti į lauką pasivaikščioti, nes neaišku kada ateis. Šeštą vakaro nuėjau sesučių paklausti ar dar verta laukti. Viena atsakė, kad gali apie septintą pasirodyti. Neatėjo. Ketvirtadienį klausiu daktarės ar šiandien ateis. "Ateis tikrai, nes jei ne, tada aš nežinau". Suprantu, kad krūvis didelis, nes vienas chirurgas atostogose, bet taip irgi negalima. Laukiu, kad sužinočiau ar galim važiuoti namo, ar reiks operacijos. Jei reiks - kiek lauksim, kad ją paskirtų? O jei nereik - kodėl tada mes dar vis laukiam? Buvom mokamoje palatoje, jau galvojau pereiti į nemokamą, nes nesupratau už ką leidžiu pinigus tiesiog laukdama žmogaus, kuris nesiteikia ateiti. Nemeluosiu, visos sesutės stebėjosi kodėl mes dar ten. Jau iš tų nervų ašaros bėgo, nes situacija tokia apsurdiška, pasidarėm kaip įkaitai klinikų, kur negauni informacijos, bet namo negali, nes tai liečia vaiko sveikatą. Penktadienį antrą dienos atėjo neurochirurgas, kuris tiką iš po atostogų. Visų išgirtas, kuris taip pat turėjo tą dieną daug darbų rado mums 10min laiko ir pasakė, kad galim važiuoti namo. Kodėl aš tada tris paras laukiau tokio atsakymo??? Kodėl negalima paskirti tikslaus laiko konsultacijai? Nesiskaitymas su žmogumi.

2023-09-21, 12:30 | 2

2023-09-13, 16:36 | 1

Naktį vykome i vaikų skubios pagalbos priėmimą, su 1.3 metų karščiuojančiu vaiku, kuris karščiavo visą dieną, temperatūra nekrito žemiau 38.6, o naktį laikėsi gerokai virš 39 laipsnių, temperatūra nekrito visą dieną net su vaistais.. Vaikas negalėjo normaliai miegoti, kvėpavimas buvo greitas, paviršutiniškas, visa degė, nepadėjo nei šaltas rankšluoštis ant galvos. Pirmiausia pasiskambinome numeriu 113, pasikolsultuoti ką daryti tokiu atveju, mums pasakė vykti į priėmimą, kadangi vaikas mažas, temperatūra nekrenta net su vaistais, pasitikrinti. Susiruošus ir nuvykus į priėmimo skyrių jau pirmąjame apžiūros kabinete pasijautėme, kad esame kalti atvykę patikrinti vaiką, ir sutrukdėme ganėtinai ramios nakties budėjimą, nors atvažiavus vaikui temp. vis dar buvo 39 su trupučiu, nors vaistais buvo duoti daugiau nei prieš valandą. Seselė pirmiausia apžiūrėjusi vaiką pradėjo taip kalbėti, jog mes pasijautėme durnelių vietoje dėl to, kad atsivėžėme vaiką patikrinti, kalbėjo, jog reikia tiesiog duoti vandens gerti ir jis padarys stebuklus, ir nukris ta temp. Ir visą naktį sutikus kur prie procedūrų kartojo tą patį. Aiškino, jog jei vaikas negeria iš gertuvės kišti vandenį su švirkštu. Kadangi skubant į ligoninę iš namų pamiršome vandenį, mums atnešė puodelį su švirkštu, mergaitė viso ten būnant išgėrė gal nepilnai tris švirkštus vandens, temperatūrai truputį nukritus, mums buvo sakoma, nu va vaikas vandens geria ir temp krenta (nors namuose iš gertuvės tikriausiai daugiau gėrė, negu iš švirkšto). Na trumpiau apibendrinant viską, antrą kartą tenka vykti su aukšta temperatūra į klinikų priėmimą ir tas vizitas mums nebūna malonus... Pirmą kartą vykome su extra šeimos gydytojos siuntimu, tačiau klinikose apžiura buvo tiesiog tokia: pažiūrėjo gerklę paklausė ir viskas, sako čia nuo gerklės tokia aukšta temp. Kadangi atsivežtane kraujo tyrime buvo labai žemas hemoglobinas, tai daktarė buvos susikonsentravusi ties šiuo rodikliu, nors vėliau paaiškėjo, kad galbūt buvo šeimos klinikoje daryto tyrimo klaida.. pakartojus tyrimą būtų tai nustatę, bet tyrimo nekartojo, nepadarė nei šlapimo tyrimo, nors šeimos gydytoja minėjo, jog turi padaryti tyrimus... Antrą kartą, kadangi važiavome naktį tyrimai buvo atlikti klinikose, daktarė maloniai ir aiškiai viską aiškino ir bendravo, bet jau seselės, tai mūsų nuomone, kai kurioms tikrai ne vaikų priėmime dirbti, tuo labiau naktį.
Šiaip viskas, kaip ir būtų gerai, jei ne pirmą kartą atmestinai visiškai atlikta apžiūra, o antra kartą nemalonus ir toks arogantiškas seselės bendravimas...

2023-07-31, 09:21 | 1

kaip susisiekti su gydytoja?

2023-07-30, 22:40 | 2

Noriu padėkoti NUOSTABIAM Šeimos medicinos klinikos personalui, ypač daktarui AURIMUI RAPALAVIČIUI - tokį nuoširdų ir atsidavusį gydytoją retai sutiksi. Tikiuosi bent šia žinute JAM atsidėkosiu.
Jūratė R.

2023-07-28, 11:28 | 2

Gulėjau stuburo neurochirurgijos skyriuje. Nuostabus kolektyvas, rūpestingi, malonūs ir labai empatiški. Gavau daug patarimų, pagalbos. Aplinka komfortiška. Matosi, kad dirba atsidavę ir puikūs žmonės. Dėkinga šiam skyriui ir linkiu didelės sėkmės jų darbe.

2023-07-01, 08:20 | 1

Lankausi pas Arnolda Bartusevičiu(ginekologas).Labai esu patenkinta viskas konkrečiai ir aiškiai paaiškinama..Nuostabus gydytojas.Buvo atliktos 2operacijos.Esu be galo dėkinga,didelis ačiū tiek gydytojui,tiek visam,visam personalui kuris puikiai prižiūri pacientus.

2023-06-29, 17:53 | 1

Turejau vizitą pas reumotologę Kristiną Cirulienę. Buvo labai nuoširdus bendravimas, jautėsi noras padeti. Atlikti visi būtini tyrimai. Esu labai dekinga gydytojai. (O. Krikštolaitienė )

2023-06-21, 14:24 | 14

Ambulatorinio diagnostikos centro procedūrinio sesutės , imančios kraują nuostabios, aukšto lygio profesionalės, ačiū joms labai. J. Odelienė

2023-05-28, 20:12 | 1

Urologijos klinikos slaugytojos labai malonios, draugiškos. Visi atsakymai į klausimus išsamūs, žmogiškai žiūrima į visas problemas, kiekvieną atliekamą žingsnį pakomentuoja, kad pacientui nebūtų nežinomybės, jei ko nors reikia - pagelbėja, jei pacientas nerimauja - nuramina. Operacinėse dirbantis personalas taip pat puikus, mėgstantis pašmaikštauti, pasako kiekvieną žingsnį, ką ir kaip daryti, pacientas nuraminamas, vis pasiteirauja, ar viskas gerai, ar nešalta. Pačios operacinės moderniai įrengtos, lovos pakankamai patogios, viskas švaru, maistas taip pat skanus. Likau labai patenkintas paslaugomis, rekomenduoju.

2023-03-29, 15:44 | 6

Kiekvienam operacija ir narkoze su kazkuo asocijuojasi.Man isgirdus siuos du terminus, ar kazkuri is ju ima nezemiskai kresti saltis ir pradeda strigti kvepavimas. Tai siaubingos asociacijos, sviesos greiciu, lekiancios is mano praeities pries 20 su virs metu. Tai asmenines patirtys. Gerai pamenu ir tu gydytoju zodzius, kurie buvo keliantys siauba. Apie tai, kad man bus daromas cezaris, kas reiskia sukaltos 3 grabo lentos ir panasiai. Visa tai patyriau per visas operacijas iki vakar.
Vakar staiga viskas nusinulino. Pirma karta operacija tapo pozityviu reiskiniu. Per ta 20 metu pasikeite kardinaliai viskas. Svarbiausia pasikeite ne langai ir aparatura, bet patys medikai. Tai su kuo vakar susiduriau buvo tikras stebuklas.Mediku gerumas, siluma jaudino iki begalybes. I klinikas vaziavau visa tirdedama is streso. Buvo ir salta ir karsta. Pradejo skaudeti gerkle ir tikejausi, kad operacijos nebus:))))) Ji buvo. Bet tai jau ne skerdykla, o labiau primenanti ta daina , apie diskoteka, kurios sviesos kaip operacineje sviecia. Jauciausi fantastiskai. Jokio streso, ten dingo ir gerkles skausmas ir saltkretys. Jauciasui nerealiai puikiai. pamirsau, kad tai kas vyksta yra operacija. Nezemiskai noreciau padekoti visiems mano operacijos dalyviams. Ju buvo tikri labai daug. Nuo chirurginio skyriaus personalo iki anestezijos specialistu tiek operacineje, tiek po operacineje. Visiems daug daug kartu sakau didziuli aciu. Kadangi aklom akim neiziurejau Jusu vardu ir pavardziu, tai aciu visiems, visiems, kurie prisilietet prie aklos Vidos saunios nuotaikos ir savijautos. Tikrai sunku patiketi, kad chirurgai ir anesteziologai gali but tokie silti ir draugiski. Ypatingai dideli Aciu sakau, tam nuostabiam ir draugiškam doc. Sauliui Švagždiui ir tamsiai nerealiai mielai ir maloniai anesteziologei. Labai liudna ir gaila, kad nezinau jos pavardes:(. Manau bent jau anesteziologai visi zino apie ka as:))))) Nes tokio gerumo gydytoja. Siu abieju gydytoju gerumas negali but nepastebetas. Man tikrai iskrito labai geras loterijos bilietas. Nes paskirti turbut patys, patys geriausi. Labai tikiu, kad visi ten tokie ir kiti. Esu uz tai dekinga chirurgijos ir anesteziologijos vadovams. Turite tai, ko gali pavydeti net vakaru klinikos. Tiesiog klinikos pramuse visas lubas. Aukstas pilotazas. Stai ka reiskia saunus vadovai ir aplink juos susibures kolektyvas. Per diena, neradau ir nesutikau nei vieno mediko, kuris nebutu nusisypsojes ir pozityvus. Cia visa tai skirta tai komandai, kurie su manim buvo 2023 03 28. Jei gerai pamenu 3 operacine?:) Zinoma nuostabus chirurgijos skyrius ir va nezinau kurioje ten pooperacineje buvau. Bet jie patys tikrai save atpazista. Zinau:) Aciu iki begalybes. Vida Tikiu, kad tie rezidentai, stoveje salia doc Sauliaus Švagždžio ir tos tamsios anesteziologes mokosi ne tik medicinos, bet ir tokio nerealaus bendravimo su pacientais ir visa komanda. Tiesiog truksta zodziu, jie ten kaip vienas kumstis visi.

2023-01-13, 10:22 | 1

Noriu padėkoti priėmimo skyriaus Gyd. Gediminui Čižauskui bei 2023-01-12 vakare dirbusiai šauniai ir komunikabiliai neurologei už nuraminimą, tikslų diagnozės nustatymą bei paskirtą gydymą. Taip pat procedūrinio kabineto darbuotojoms, kurioms suteikiau iššūkių, bet jos nepasidavė ir šauniai atliko savo darbą. Ačiū Jums ir sėkmės darbuose.

2023-01-11, 17:16 | 2

Norėčiau padėkoti gydytojai Aistei Varoniukaitei, uz silta priemima, demesinguma, issamu diagnozes ir gydymo eigos paaiskinima. Tokie gydytojai yra musu salies pasididziavimas :) taip pat, aciu gydytojos kabinete dirbusiai seselei, kuri taip pat isklause mano problemas, padare reikiamus tyrimus pries vizita pas gydytoja.
Deja, ačiū, negaleciau pasakyti akiu klinikos registraturos darbuotojai, dirbusiai prie paskutinio langelio, pries wc, 01-11 diena. Jai labai stipriai reiketu pagalvoti, ar tai yra ta vieta, kur ji nori dirbti. Su tokiu chamisku bendravimu, reiketu pasirinkti toki darba, kur nereikia bendrauti su zmonemis, nes cia jie ateina ieskodami gydymo ir tikisi sulaukti pagalbos. O si registratore, ne tik, kad bamba po nosimi man girdint, kad as reikalauju to kas priklauso, bet galiausiai ir nusiuncia ne pas ta gydytoja, kurio reikia :)) tai linkejimai jai, nes laikas atlaisvinti vieta, tiems, kam bendravimas su zmonemis malonumas, o ne katorga.

2023-01-11, 17:16 | 2

2023-01-07, 11:10 | 1

Otorinolarinologas Giedrius Gylys.Kiekviena diena dėkoju šiam gydytojui už išgelbėtą gyvybę.

2023-01-06, 07:32 | 1

Labai viskas profesonalu. Ačiū visam personalui.

2023-01-04, 20:13 | 2

Labai gaila , bet jau nebepirmą kartą nesuteikia pagalbos iki galo. Kreipėmės dėl rankos traumos . Peršvietė , o kas toliau . Liepė po savaitės paskambinti , atsakymo negavom. Sakė perskambins tai skambina ,gal varpais negirdžiu. Labai neatsakingai žiūri į darbą gyd.J.Gintautienė.

2022-12-21, 12:18 | 1

Atvykau is Mazeikiu,turejau atvykti 20d,atvykau21d.(susipainiojau datose). Paklausiau ar butu galimybe sendiena patekti pas gyditoja,atsakymas buvo ne. Sunku buvo registraturoje dirbusiai darbuotojai paziureti laisvas vietas. Veliau,deja isvykus paziurejau interneta laisvas vietas ir tereikejo palaukti valanda buvo laisvu vietu. Deja kaltas,kad nepagalvojau vietoje prisijungti internetu,bet darbuotoja kategoriskai pasake,kad vietu nera.

2022-06-21, 17:38 | 1

Labai maloniai likome nustebinti akių ligų gydytojomis, dirbančiomis Kauno klinikose. Tik pats aukščiausias įvertinimas. Įprastai nekomentuoju, tačiau jau antrą kartą lieku sužavėta Jūsų akių gydytojų profesionalumu, nuoširdumu, dėmesingumu pacientui.
Ypatingai dėkoju gyd. Aušrai Povilauskienei, pas kurią atsitiktinai patekome, prasidėjus sunkiam akių uždegimui. Tikrai maloni, kantri, dėmesinga ir profesionali gydytoja. Didelis Jums ačiū už paskirtą puikų gydymą ir gerėjančią akies sveikatą.
Taip pat nuoširdžiai dėkoju priėmimo skyriuje mus anksčiau konsultavusiai ir gydžiusiai akies traumą gyd. Dianai Slepkovaitei. Laimei, nepakeliamas akies skausmas ir buvusi akies paviršiaus žaizda po paskirto gydymo liko tik blogas prisiminimas su pilnai grįžusiu matymu. Kuo didžiausias ačiū ne tik už profesionaliai suteiktą gydymą, bet ir atmintyje išlikusį Jūsų malonų bendravimą, nuraminimą ir kantrumą.

2022-06-15, 11:14 | 8

Kad kardiologijos poliklinika perkelta į kitą skyrių, galėtų pranešti SMS žinutėje, kuri ateina kaip priminimas apie vizitą. Nes kai ateini iki buvusios lokalizacijos vietos likus 15-20 min ir randi lapą ant durų, kad "Kardiologijos klinikos poliklinika išsikėlė į centrinę konsultacinę polikliniką", leki šuoliais, kad nepavėluotum. "Centriniai" klinikų rūmai daug kam tie, kur prieš fontaną, tad iš karto nepataikai, blaškaisi...
Manau, kad informacijos per daug nebūna. Jei prie informacinio lapo apie perkėlimą dar būtų pridėta pastatų planas su nuoroda, būtų puiku!

2022-05-17, 13:53 | 818

Į Kauno klinikų prėmamąjį atvykau 2022-05-16 dieną 20:16val. Su stipriu skausmu iš nugaros pusės,susidūriau su sunkumu šlapintis,reikėjo per jėgą tai daryti,ir su krūtinės skausmu kairėje pusėje,buvo lyg akmuo ant krūtinės ir tarpais dūrimas,stiprio skausmo šono kairio iš nugaros pusės metų, išmušė nugarą,šonus,aplink kaklą smulkūs spuogeliai . Išsigandau ir atvykau į skubios pagalbos skyrių. Užsiregistruoti pavyko sklandžiai ir greitai.Toliau sekė pulsas,spaudimas ir ko gero elementaru tokiu atveju ,kai kairės krūtinės pusėje jauti sunkumą ir dūrimą,kad turėtų būti atliekama kardiograma pirminiai būklei įvertinti. Atėjus į kabinetą matuotis spaudimo ( dirbo jauna mergina,tamsiaplaukė,juodai apsirengusi,ko gero rezidentė,tiksliai pasakyti negaliu. Vardo pavardės įžiūrėti nebuvo įmanoma. Kortelė prisegta prie kairės pusės kojos apačioje. Norėdamas pamatyti žmogaus vardą pavardę reikia pasilenkt prie kojos arba pačio klausti kokiu jūs vardu ir pavarde,pvz.mano atveju,kad galėčiau palikti tikslų atsiliepimą apie žmogaus atliktą darbą. Aišku Šios informacijos negavau. Ir pagalvojau ar neturėtų kortelės būt ant krūtinės prisegtos ar pakabintos taip,kad paciantas galėtų matyti vardą pavardę,o ne kažkur ant kojos ).Vos atsisėdus į kėdę pradėjo atlikti savo darbą mergina, iš pirmo žvilgsnio atrodė jaunas, gražus žmogus,,, atrodė maloni" turėtų būti. Paklausė iš karto pakeltu tonu kas atsitiko,ko atvykot matuodama spaudimą. Na aš ir pradėjau vardinti,kad jaučiu skausmą kairiajame šone iš nugaros pusės,kad man sunku šlapintis, reikia per jėgą tai daryti, jaučiu sunkumą kairėje pusėje ir dūrimą. O ji matuodama spaudimą dar labiau pradėjo rėkti ant manęs. Tai išsirinkit vieną diagnozė, kas jums yra ir ką jum skauda. Ar buvot pas šeimos gydytoją? Maždaug su priekaištu ko čia atvažiavot,mat panelei dirbti reikia,dar čia su krūva bėdų atvyko. Bet tam ir yra skubi pagalba , aš taip galvoju,kad kai nebedirba poliklinika ir jautiesi labai blogai,su skausmais kurių nenumuša vaistai nuo skausmo tu vyksi į ją,kad įvertintų būklę ir skirtų bent elementarią pirmą pagalbą. Aš jai atsakiau aišku irgi šiek tiek pakeltu tonu, nes susinervinau ,tai kodėl jūs klausiate kas atsitiko,jai aš pasakiau ir jūs ant manęs šaukiate. ?!Liko nepatenkinta,nes netylėjau. Ar padarė kardiogramą tokioje situacijoje? Ne! Tiesiog supyko mergina ir nusprendė,kad aplink kojas čia nieko nedelios ir aplink nuogą krūtinę.Spaudimas 50/88 .Griežtai atsakė pamatavus spaudimą eikit į laukiamąjį ir sėdėkit. Taip ir padariau. Kol pakvietė daktarė reikėjo laukti apie 20 min. Su tuo dideliu skausmu,buvo sunku sėdėti ,išmušė prakaitas, pradėjo darytis silpna. Daktarė buvo taip pat labai jauna, galbūt ir rezidentė negaliu tiksliai įvardinti,bet labai jauna. Ji buvo atidi, išklausė nusiskundimo,apžiūrėjo išbėrimus, pasakė kad gali būti infekcija,kad įvertinti būklę reikės kraujo tyrimą atlikti,o dėl skaudamo šono ir nepatogumo šlapintis reikia padaryti šlapimo tyrimą. Dėl kairės pusės krūtinės skausmo ir sunkumo, įvardino kaip neorologį tašką. Aišku nesupratau nieko,kas tai yra??? Tačiau kardiograma taip ir nebuvo padaryta . Paskyrė vaistus nuo skausmo. Tyrimus pridaviau tikrai greitai, kraują ir šlapimą, iškart laukti nebereikėjo ilgai. Nuo skausmo suleido.Procedūrinem sesutė atliko savo darbą greitai ir profesionaliai ,į ranką įvedė kateterį,jos pavardės nemačiau neatkreipiau dėmesio,buvo šviesiaplaukė, apvalutė,maloni. Pasakė iš karto ,dabar paimsiu kraują ir duosiu šlapimo indėlį. Viskas aišku. Paslauga atlikta 100% . Na ir prasidėjo ilgasis laukimas. Mane apžiūrėjusi gydytoja išėjo namo,matomai pamaina keitėsi. Tyrimų rezultatų niekas nepasakė tol kol nebuvo atliktas magnetinis rezonansas . Tuo metu tik vyresnis budintis gydytojas iš tolo pasakė daktarė paskyrė JUMS magnetinį rezonansą stuburui ,teks laukti. O magnetinį rezonansą paskyrė todėl,kad prieš dvi savaites buvo atlikta epidūra,buvo operacija menisko. Daktarė norėjo įsitikinti ar toje vietoje viskas gerai,ar nesusidarę pūlinukai stubure po epidūros ar kiti pakitimai. Gal skausmai dėl to.Rezonanso pralaukiau nuo 9 val iki 0:1 val. Nuo skausmo vaistai buvo padėję,bet besėdint ant kėdės tiek laiko vėl pradėjo labai skaudėti šoną ir krūtinę. Koja po operacijos,ištino kelias,ir ją pradėjo labai skaudėti. Sėdint netoli registratūros jau sklandė kalbos apie mane iš seselės jau minėtos,kuri dirbo prie spaudimo matavimo ir kardiogramų,kuri apšaukė ir užsipuolė mane,kad atvykau į skubios pagalbos skyrių. Taip garsiai ji ten demonstavosi šaipėsi ir juokėsi iš manęs,kad buvo koktu. Ar taip gali elgtis žmogus dirbantis tokį darbą? Šaipytis iš sergančio ,pagalbos ieškančio pacianto ,blogai besijungiančio????!!!! Nu nžn tai spęsti ne mano kompetencija. Bet manau tikrai negalima akivaizdžiai demonstruot savo neapykantos ir taip garsiai, bei nuteikinėt savo kolegas. Magnetinį atliko apie 1:39 ir vėl laukimas. Pagaliau 2:00 pasišaukė gydytojas apibendrinti tyrimų rezultatus ir tomografiją. Šlapime yra pakitimų,rodo šiokę toje infekciją,bet tai būna po tokių operacijų . O man po kojos menisko operacijos buvo užspazmuota pūslė ,negalėjau šlapintis vedė kateterį į pūslę, tada ir pradėjo pirmąjį kartą labai skaudėti kairį šoną iš nugaros pusės. Apie tai buvo informuota daktarė. Ar tai gali būti susiję? Daktarų kompetencija spręsti. Tad šlapumo negerumus nurašė kojos operacijai. Kraujas rodo irgi šiokį tokį uždegimą ,bet nedidelį daktaras rezidentas sako. Bet žinot čia ir gali būt dėl tos kojos operacijos,taip būna po operacijos. Ir kraujas rodo skysčių trūkumą,pagerkit daugiau vandens. Parodykit liežuvį,oi tikrai baltas labai reikia daugiau gerti skysčių. Sakau buvo praėję jau nuo vaistų šoną ir lyg geriau buvo ant krūtinės,dabar vėl labai skauda krūtinę ir šoną , ką man daryti? Tai nuo skausmo išgerkit vaistų ir pagerės. Sakau aš geriu ibrofeną 400 stipresnio vaistinė gi negausi be recepto,bet sakau jis man jau nebepadeda. A nu tai va išrašau xefo kai skauda du kartus dienoje jis stipresnis, padės.Nu ačiū daktare viso gero ir išėjau. Procedūrinem nė vieno žmogaus,išėja namo. Reikia išsiimti kateterį,pas daktarą pamiršau paklausti,o kur man jį išimti dabar? Pas jį užėjo žmogus,galvoju paklausiu registratūroje ir nukreips kur nueiti išsiimti. Registratūroje sėdi viena mergina ir prie jos ta pati seselė kuri matavo spaudimą ir kuri mane apšaukė,kad atvykau į skubios pagalbos skyrių. Aš tos šveisios paklausiau registratūroje ,kur turėčiau kreiptis dėl kateterio išėmimo,nes gavau išrašą ,išleidžia namo. Ji pasakė pasėdėkit ir palaukit ,dabar visos labai užsėmę,kai atsilaisvins pakvies. Ką gi sėdžiu,bloga,pervargus, skausmas ir būklė vėl tokia pati kaip prieš vykstant į skubios pagalbos skyrių gal dar ir blogesnė,nes prie viso to dar dasidėjo po operacijos neseniai atliktos ir kojos skausmas,bei tinimas. Iš registratūros vėl girdisi juokai . Dabar tiksliai žinau,kad mano adresu skirti. 2:45 išeina gydytojas pamato mane sako dar neišvykot,dar niekas nesiėmė kateterio???? Sakau ne,klausiau registratūroje kur galėčiau išsiimti kateterį,sakė visos užsėmę kai atsilaisvins pakvies, laukti. Jis kreipėsi į tą tamsiaplaukę seselė kuri matavo spaudimą, pasirodo ji atsakinga palikta už kateterių išėjimą,kai procedūrinis nedirba, kuri visą laiką sėdėjo priešais mane registratūroje ir šaipėsi su kolege iš manęs. Pasirodo tai buvo principo reikalas ji vertė specialiai mane laukt ,nes aš jai nepatikau ,taip supratau. Kai jau neturėjo pasirinkimo daktaras pasakė išimti kateterį,piktai pasakė,ateikit išimsiu kateterį. Atėjau sakau ,bet aš laukiau pusę valandos ir 15 min jūs sedejote registratūroje šale registratorės ,girdejote kad domėjausi kur isimt kateterį ir nepakvietėt manęs . Buvau užsėmus atkirto. O šale buvus kolegė jos irgi rezidentė lieknutė šviesiais plaukais pusilgiais,matyt draugė, atrėžė nugara atsisukus į mane,užtai ne registūrose reikia domėtis tokių dalykų. Likau visiškai šoke be žodžių,ašaros gniaužė gerklę . Sakau,bet ar ne tam registūra yra,kad suteiktų informaciją ką daryti tokiu atveju kai procedūrinem nei vieno žmogaus nėra ,kur tada kreiptis? Susižvalgė ,nusikrizeno abi , nieko nesakė. Išimė kateterį ,užlipino. Aš atsistojau ir pasakiau: Ačiū jums už tokį ,, puikų "jūsų darbą , elgesį, bendravimą su sergančiais žmonėmis,paliksiu atsiliepimą apie jus. Ji tik išrėkė:Vajazau išsigandau!!!! Ir Viskas. Išėjau ,apsiverkiau. Tu atvyksti pagalbos,o ką gauni? Iš tavęs tyčiojasi,ant tavęs išlieja savo pyktį ir ignoruoja,be pateisinamos priežasties,tiesiog todėl ,kad atvykai ir kad suteikiai darbo.????????????Bet ar ne tokia jų pareiga? Jai nėra kantrybės ir meilės tokiam darbui ,tuomet nevieta dirbti tokį darbą. Man nereikia ,kad su manimi elgtųsi kaip su vaiku,kad būtų psichologu ,tik kad atliktų savo pareigą. Ar ją atliko,? Ne! Išvykau blogesnės būklės nei buvau. Ar man buvo atlikta kardiograma nors spaudė krūtinę kaireje pusėje ir dūrė? Iš principo nedarė kardiogramos. Šlapimo ir kraujo tyrimai paimti pusę 9 tikrai atsakymai atėjo tik 1:39??? Nežinau...,.Šlapimas rodo infekciją, nėra geras ,inkstų ir pūslės visai nežiūrėjo. Taip tikrai turėjo būt? Nežinau aš ne daktarė,ne mano kompetencija spręsti. Bet galvojau bent pūslę ir inkstus turėjo pažiūrėti, kodėl man skauda ir negaliu šlapintis. Kraujo tyrimai rodo nedidelį uždegimą ir skysčių trūkumą ,aš esu skubios pagalbos skyriuje. Ar nereikia pasilikti stebėjimui kurem laikui ir sulašint kokią lašalinę atstatyti skysčių? Nu nežinau ir vėl aš ne daktaras ,ne mano kompetencija spręsti. Bet iš žmogiškosios pusės suprantu ,kad turėjo atstatyti skysčių trūkumą jai matai kad trūksta jų,žmogus su kateterių sėdi laukiamam nuo 20:16 valandos iki 2:45 ir nieko ? Per tokį laiką tikrai ne vieną lasinę galėjo sulašint. Kiek suprantau iš daktaro pasakymo apie baltą liežuvį,tai net tyrimo nereikia kad suprastum jog žmogui trūksta skysčių. Ar gavau skubią pagalbą? Ne! Išvažiavau namo dar sunkesnės būklės nei atvykau,su skausmais ir sugadintas nervais.Buvo pirmadienis 2022-05-16 ar buvo gydytojai ir seselės perkrauti darbu ir ar buvo daug žmonių? Tikrai ne. Apkrova nebuvo didelė,kad Viešintų dirbančiųjų resursus.Vaikščiojo atsiputę,rankos kišenėse,Chi Chy,chacha kabinetuose susibūrę.Likau labai nusivylusi ir nesulaukusi skubios pagalbos iš skubios pagalbos skyriaus.????

2022-05-13, 10:48 | 11

Probemų meteko matyti...

2022-04-27, 22:07 | 14

Ap[e gydytojus neturiu jokių blogų atsiliepimų. Bet ant senosios konsultacinės poliklinikos rūbinkės užpykau. Šiandien, balandžio 27 dieną teko lankytis klinikose ir nuėjus į rūbinę ir atidavus paltą, rūbininkės paklausiau-kur tualetas? Tai kaip paleido žodžių tiradą; man nepriklauso atsakinėt į klausimus, ne tam aš čia stoviu- ir t.t..Kelias minutes ji 'varė' monologą. Aš išklausius ir sakau- ponia , kol jūs čia reiškėtės, tuo metu galėjot dešimt kartų jau paaiškint, kur WC.Iš koridoriaus net atėjo dvi moterys, kurios viską girdėjo ir pradėjo ją gėdint. Darbuotoja jau ganėtinai garbaus amžiaus, o jei dar dirba, tai tegul su žmonėmis elgiasi kultūringai, ne sovietiniai laikai. Juk čia renkasi žmonės, atvažiavę iš atokesnių vietovių ir visi sergantys. Todėl tokia rūbinės "karalienė' palieka nuosėdas visai dienai.

2022-04-20, 21:39 | 1

Tik dėl registravimo telefonu-pasakė, kad skleidžiu blogą energiją ir neregistravo.Štai tokia buvo patirtis skambinant 2022.04.20.15h20min. dėl senolės registravimo pas šeimos gydytoją.

2022-04-19, 07:39 | 10

Padėka visam puikiam SŽT chirurgijos skyriaus personalui. Nuoširdžios, rūpestingos slaugytojos, malonūs, išsamiai viską paaiškinantys gyd. rezidentai. Ačiū!

2022-04-17, 20:15 | 1

Moteris su 4 stadijos kraujo vėžiu nuo 10 val ryto iki 20.val dar nepaguldyta . Tai ne medicininė įstaiga , tai skerdykla ,

2022-04-05, 17:01 | 1

Skubios pagalbos skyrius.
Lankėmės čia ne pirmą kartą, visus kartus buvome maloniai sutikti bei tinkamai diagnozuoti, nors ir tekdavo laukti ilgai, tačiau suprantu, jog tyrimai aparatuose nepasidaro greitai. Šiuo metu vykau su savo šeimos nariu, kuris serga smegenų vėžiu ir atvežėme jį iš Klaipėdos reabilitacijos klinikos dėl staiga pablogėjusios ir kasdien blogėjančios būklės. Paprašant vyriškos pagalbos iškeliant iš automobilio, gavome atsakymą "vyrai užimti su traumatologiniais pacientais", matyt, kojos lūžis yra svarbesnis, nei smegenys ir pusė paralyžuoto kūno. Žmogus su lova buvo išveštas kaip suprantu į gydytojų prižiūrimą salę, o aš likau laukti laukiamajame, kad paaiškinti situaciją, nes žmogus rišliai nešneka. Prie jo priėjo gydytoja ir aprekė, jog ko čia apskritai atėjo, juk čia tokia liga (žmogui depresija, nebenoras gyventi bei nulis motyvacijos judėti ir tęsti gydymą). Anamnezės praktiškai nesusirinko, paskyrė rutininius tyrimus. Žmogui iškrito telefonas ir paprašius jį pakelti - gautas atsakymas "pasikelk pats". Galiausiai pralaukus 5 valandas, pradėta skambinti gydytojams su klausimais kas vyksta, nes nei pacientui nei artimajam nėra informuojama niekas, o paklausus kas jam diagnozuota gautas vėl atsakymas "ar žinote jo diagnozę?". Diagnozę žinome, kad čia liga visam gyvenimui, tačiau dabar buvo diagnozuota smegenų edema, kuri išgydoma ir nėra mirtina, jei tinkamai gydoma. Stebint personalą pastebėta, jog pagrinde personalo - studentai, rezidentai. Gydytojų nesutiksi, geriausiu atvėju, gausi telefoną kur paskambinti. Šis kartas itin nepatiko, žmogų nurašė, kad jei jau sunki liga, tai kam išvis gydytis. O į artimuosius žiūri kaip į nieką. Labai nuvylė, visam personalui linkiu praeiti komunikacijos mokymus.

2022-02-25, 22:25 | 818

Patys geriausi įvertinimai VAIKŲ LiGŲ KLINIKAI! Didelis dėmesys skiriamas tiek vaikui, tiek mamai. Gydytojų ir slaugytojų nuolatinis rūpestis, profesionali pagalba ir nuostabi priežiūra lydėjo mus visas 10 dienų. Slaugytojos profesionalios ne tik procedūrų atlikime kūdikiams, bet ir mokančios apgaubti ramybe. Gydytojos Jūratės Masalskienės ir rezidento Povilo Žemaičio priežiūroje buvo patikima, ramu ir gera sveikti. Ačiū!

2022-01-20, 06:41 | 3

Kauno klinikose praleidau mėnesį. Gulėjau Covid ir Galvos smegenų chirurgijos skyriuose. Abiejuose skyriuose personalas buvo nuostabus, be galo rūpestingos ir nuoširdžios tiek seselės, tiek slaugytojos. Esu be galo dėkinga visiems, kas manimi rūpinosi. Ypatingas Ačiū gydytojui neurochirurgui Mindaugui Vaišvilai už nuoširdų bendravimą, puikiai atliktą operaciją.