Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos", %

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

70.5% Complete
3.5

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

72.9% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

66.8% Complete
3.3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

68.1% Complete
3.4

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

75.1% Complete
3.8

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

48.2% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

69.6% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

79.9% Complete
4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

82.5% Complete
4.1

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

81.4% Complete
4.1

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

72.3% Complete
3.6

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

76.3% Complete
3.8

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

36.4% Complete
1.8

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

72.8% Complete
3.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

49.7% Complete
2.5

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
Pacientų atsiliepimai
2019-02-10, 00:11 | 1

Visų pirma norėčiau pagirti skubios pagalbos skyrių. Atvykau dėl kojos traumos, buvo atlikti visi reikalingi tyrimai greitai, gydytoja viską paaiškino, į klausimus atsakė. Nuo atvykimo į priemimą iki išleidimo gydytis namo (kadangi nereikėjo stacionaraus gydymo) praėjo tik pusė valandos! Priimta į rentgeną buvau maždaug už 10min nuo atvykimo, iš rentgeno kabineto iš kart gydytoja priemė konsultacijai. Personalas pradedant registratūra, baigiant gydytoja buvo labai malonūs.
Taip pat kelis kartus gydžiausi ir veido žandikaulio chirurgijos skyriuje. Marijus Leketas nuostabus gydytojas, didelis ačiū Jam, slaugytojos taip pat labai malonios. Tik pačiame skyriuje palatos galėtų būti renovuotos.

2019-01-21, 19:45 | 6

Atvažiavus į priimamąjį greitai buvau pakviesta apžiūrai, gydytojai labai malonūs, mandagūs, skiria pakankamai laiko, atsako į visus klausimus, stengiasi ir dirba iš širdies, tariasi su pacientu dėl tolimesnių veiksmų. Seselės taip pat mandagios, malonios, puikiai atlieka savo darbą, pasakius kad kažkas negerai iš karto suteikia pagalbą, rūpinasi. Priėmimo palatos modernios, puikūs, minkšti foteliai palengvina ilgą laiką gydantis. Jaučiausi visapusiškai prižiūrėta, saugi ir galėjau gyti be streso, tai teikė energijos. Esu labai dėkinga visiem, kurie visą parą mane tyrė, gydė ir rūpinosi mano sveikata.

2019-01-19, 08:36 | 2

Visa laiką žinojau, kad šioje gydymo įstaigoje dirba geriausi profesionalai. Puikūs gydytojai bei jų pagalbinis personalas. Labai dėkinga esu Endokrinologiniam skyriui, ten dirba ypatingai malonios gydytojos bei seselės. Diagnostika greita bei tiksli. Ačiū

2019-01-17, 21:45 | 3

Noriu padėkoti ginekologijos korpuso, krūties chirurgijos skyriaus darbuotojams: ypač sesutėms, slaugėms ir valytojoms už labai malonų bendravimą ir pacientų priežiūrą.

2018-12-20, 12:08 | 3

Bandžiau kelis kartus užsiregistruoti internetu pas žandikaulio chirurgą (per sergu.lt). Vieta buvo laisva. Mano konsultaciją vis atmetinėjo. Rašiau, kad turiu siuntimą ir turiu priežastį, ne - vistiek atmetė. Kodėl atmetė - neaišku (komentaro nėra), bet aš manau, kad gydytojas susimanė sau laisvą valandėlę pasidaryti ar užsidirbti nelegalaus pinigo. Jeigu daktaras yra užimtas, tai turi atsižvilgėti sistemoj. Registratūra telefono nekelia. Gal kas nors susiprotės ir įves/stebės kokybės standartus klinikose? Ar taip ir gyvensim, kai specialistai daro, ką nori, be jokių pasekmių?

2018-12-17, 07:16 | 3

Tikrai baisus .. daktares pavardes nerasysiu.. kadangi mano vaikui yra 8men buvo paguldytas i 2ligonine infekcini paleido bet viduriavo lepia gydyt nepraeis ar bloges vaziuot i artima istaiga ,kadangi mums arti kauno klinikos ,nusprendeme vaziuoti tenais.. vaikas viduriavo temp buvo pakilus 38 per 3h ir nekrito ir viduriot pradejo dar labiau nusprendem nelaukt ir vaziuoti. Atvaziavus temp nurkito viduriavimas nesibaige, daktare isklausinejo visko ir ar ji cia pasisaipydama pasake ,, tai ko nevaziavot iskart kaip sukylo temp? "Nes sukylo 22h o mes atvaziavom 00 ,tai padare ehoskopa ir dave atmintine ,cia gaunasi as mama ir nezinau kada mano vaikui blogai belei vaziuot i ligonines viduri nakties... o reziume kas? Visa sekmadieni( nes vaziavom
Is penktadienio i sestsdieni ) vaikui temperatura nekrito isvaziuojant is namu temperatura buvo 38.5 atvaziavus i 2ligonine net 39.3 dave nuo temp pagulde kita ryta isvis 39.5 ,tokiam mazam kudikiui cia baisi temperatura. Ir nesvarbu kad vaikas zvalus buvo jis ir su 39.3buvo zvalus kita akimirka prie dakteres isvis silpnas pasidare...

2018-12-02, 17:45 | 2

Neurologijos klinikos insultu sektoriaus personalo darbas be priekaistu. Nuosirdziai dekojame visam personalui: gydytojams, sesutems, ipatingai slaugems uz nuosirdzia ir nepriekaistinga tevelio prieziura istikus insultui. Tokio rupescio ir demesio, senyvam zmogui, is personalo puses net nesitikejome . Nuosirdus aciu visam kolektyvui !

2018-11-13, 20:00 | 1

prieš savaitę teko mamą paguldyti į šią ligoninę operacijai. Esu labai labai dėkinga doc. Daliai Reginai Ralaitei už nuoširdų bendravimą, mamos rūpestingą gydymą ir priežiūrą. Džiugu, kad yra tokia gydytoja, kuria galima pasitikėti. Taip pat dėkoju visam ginekologijos skyriaus personalui, kurie nuoširdžiai rūpinasi ligoniais. Mamai 81 metai ir savimi jau nelabai gali pasirūpinti. Mes grįšim į ligoninę dar vienai operacijai, bet ne su baime , o su dideliu pasitikėimu Jumis. Ačiū jums.

2018-11-13, 18:51 | 4

Noriu labai padėkoti visam veido ir žandikaulių chirurgijos skyriaus personalui už malonų bendravimą, visapusę priežiūrą ir palaikomą tvarką stacionaraus gydymo metu. Ačiū, kad sugriovėte visus stereotipus susijusius su klinikų veikla.

2018-11-09, 16:04 | 2

Labai noriu padėkoti Gyd. Justinai Stučinskaitei, labai greitai ir tiksliai atliko savo darbą ... kadangi reikėjo mini operacijos vaikui ... puikiai bendravo ir nuramino, super

2018-11-08, 12:45 | 1

Teko konsultuotis lapkričio 6 d.pas endokrinologę gerb.gydytoją Francaitę-Daugėlienę.Nuoširdžiai nustebino renovuotos ir pacientams pritaikytos patalpos,nuoširdžios registratorės bei sesutės.O gydytojos bendravimas begalo nuoširdus ir paprastas.Tai suteikė dar didesnio tikėjimo,kad pasveisiu.Nuoširdus ačiū.Dirbkit taip ir toliau.Kuo nuoširdžiausios sėkmės.Va,taip turi dirbti tikri gydytojai ir visos kitos gydymo įstaigos.AČIŪ.

2018-11-08, 11:40 | 1

Nuoširdžiai dėkoju profesoriui Šarūnui Tarasevičiui už atliktą klubo sąnario operaciją. Dėka kruopštaus ir atsakingo Jūsų darbo jaučiuosi gerai. Esate tikras savo srities profesionalas. Dėkoju už rūpestį ir nuoširdumą. Sėkmės Jums. Pagarbiai M. R. Savickienė Telšiai. 2018 11 08.

2018-10-16, 11:41 | 1

Vaikų poliklinika-eilėje ir tyrimams pralaukėm 2.5val.,natūralu vaikas užsinorėjo gerti, iš pradžių kentėjom , bet visgi niekaip ta eile nejuda, pradėjom ieškoti aparatu kur galėtume nusipirkti,bet deja- ten tik suaugusiems, kava, espreso ir t.t. Vaikų skyrius, vandens neįmanoma gauti. Paprašė 3-jų metuku mergaite sesutes gerti: Aš gerti noriu. Sesute: tai gerai, eik į tualetą ir atsigert !
Reziume: Toli mums iki elementaraus žmoniškumo apie geruma- nėra ką kalbėti.
P.s pasigailėjo ... pasiūlė nueiti iki parduotuves, bet kol rašiau komentarą išnešė puodelį vandens.... kam reikėjo kankinti?

2018-06-11, 16:40 | 25

Lietuvoje bando medicina i pseudomoksline psichiatrija pakeisti?? nes ieskoti tikra ligos priezasti ir gydyti proto neuztenka?? lietuvoje kaip matau yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant. Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.Lietuvoje kai kuriu psichotropiniu suvartojama per 100 tukst zmoniu, 2 - 3 kartus daugiau, o kai kuriu ir 20 kart daugiau nei latvioje ar estioje, ir visa tai del tokiu nekompetitingu gydytoju.

2018-06-05, 22:21 | 3

Esu nusivylusi "Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos" chirurgais ir intensyvios terapijos priežiūros budinčiais gydytojais.
Chirurgas Povilas Jakuška operavęs tėtį nesuteikė visos informacijos apie atliktą operaciją, kas buvo padaryta, tik pasakė, kad operacija su komplikacijomis, nepaaiškino dėl ko kilo komplikacijos, kokios jos yra, pasakė tik kad būklė šiuo metu yra sunki, bet žmogus gyvas. Kiekvieną dieną važiavome į intensyvios terapijos priežiūros skyrių tikrinti būklę, chirurgas teikė viltį, kad reikia laiko širdutei atsigauti po sunkios operacijos, o intensyvios terapijos budintys gydytojai sakė, kad mes nieko padaryti negalime, mums jį tokį atvežė, galiausiai 6 dieną po operacijos sužinojome, kad atsisakinėja organai ir kad jam beliko kelios valandos, kad nebuvo atlikta iki galo operacija, nes jos metu sustojo širdis, greičiau užsiuvo, kad gelbėtų gyvybę, kad nesitikėjo, jog jo širdis tokia susidėvėjus. Kyla daug klausimų, kodėl buvo atliekama operacija, jeigu širdis susidėvėjus, ar buvo įsigilinta į paciento diagnozę,ar buvo atlikti visi reikiami tyrimai prieš operaciją, ar buvo viskas atliekama tinkamai operacijos metu, kodėl intensyvios terapijos priežiūros budintis gydytojas neiškvietė inkstų dializės komandos, kai reikėjo, kas atsitiko, kad būklė staigiai pablogėjo. Negana to intensyvios terapijos budintis gydytojas tėčio mirimo dieną rėžė (cituoju): "O ko jūs tikėjotės? Juk buvo operuotas svarbiausias gyvybinis organas; Aš ne Dievas, nieko padaryti negaliu."
Na taip, turiu pripažinti, kad tikrai ne šito tikėjausi ir net baisiausiam savo košmare nebūčiau susapnavusi... Stebiuosi gydytojų abejingumu ir požiūriu į žmogų.

2018-04-26, 13:51 | 1

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų skyriaus gydytojai Linai Krėpštei už gerai padarytą kataraktos operaciją, už jos švelnumą, nuoširdumą, pasiaukojimą darbui.
Dėkoju už grąžintą regėjimą, matau labai gerai.

Labai ačiū!

A. Donėlienė (Kretingos r.)

2018-03-09, 07:23 | 3

Noriu parašyti pastabas klinkų konsultacinei poliklinikai: nešvaru, tualetai smirdantys, popieriaus nėra, juk mes gyvename XXI amžiuje, tiesiog nemalonu. Gal atvykau ne tuo laiku, po pietų, nežinau, bet sanitarija tikrai bloga. Pačią valytoją teko sutikti , irgi kažkokia susikuitusi. Šiaip dėl personalo elgesio jokių priekaištų neturiu, visur maloniai aptarnavo.Sėkmės pasitempiant.

2017-11-29, 17:35 | 1

Gydytoja puiki, todėl didelis srautas. Tenka laukti 2-3val. Kol priims.

2017-11-06, 15:38 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-10-13, 15:09 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-10-09, 12:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-10-05, 21:56 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-10-04, 14:43 | IP: 85.206.29.185

Esu nustebinta ligoninės švara, tvarka, darbuotojų profesionalumu, nuoširdumu ir draugiškumu.

2017-09-21, 20:23 | IP: 212.12.198.91

manau galima cia rasti pagalbos...

2017-09-05, 12:36 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-08-11, 02:59 | IP: 85.232.128.54

Apie veido ir žandikaulio chirurgijos skyrių bei reumatologinį tik geri atsiliepimai. Taip pat norėčiau pagirti ir gydytojus - rezidentus, kurie dirba tikrai daug ir deja po tokių sunkiausių, ilgiausiai trunkančių mokslų už nedidelę algą, bet dirba nuoširdžiai, visad stengiasi padėti kuo gali.
Beje, galėtu būti wifi internetas pacientams skyriuose.

2017-07-04, 13:23 | 2

Odos ir venerinių ligų skyriuje, tiesiog pavargau laukti, skirtas laikas buvo 16 val., o 17 val. dar prieš mane buvo du žmonės. Atrodo tik gydytojai dirba - o kiti žmonės turi laiko praleisti kelias valandas Klinikose.
Jei negalite priimti - neskirkite laiko, mes irgi žmonės.

2017-06-23, 21:34 | 2

Didžiausia pagarba ir padėkastuburo neurocjirurgijos skyriui,ypač doc. Ambrozaičiui. Ir vism kolektyvui už profesionumą, geranoriškumą, atjautą. Visidirba klegialiai, puikiai organizuotas darbas. AČIŪ,SUDIDŽIULE PAGARBA

2017-06-23, 16:58 | 10

Kadangi ligonine labai didele, sunku bendrai ivertinti, nes vieni skyriai dirba gerai, kiti atmestinai. Kalbant apie skyrius, kuriuose man teko lankytis - viskas gerai, bet akuserijos skyrius stipriai nuvyle. Kalbant apie prieziura pries gimdyma ir po gimdymo esu patenkinta, nes lankesi seseles, o dauguma ju geros, supratingos. Bet prisiminus gimdymo skyriu... visas personalas aptarnaves mane gimdykloje buvo arogantiskas, tiesiai sviesiai i akis pasiepiantis, gydytojai dirbo neatsakingai, pridare daug klaidu, del kurios turejau cezario pjuvi ir dukra turi randu. Akivaizdziai norejo pinigu, bet po tokiu klaidu, tokio arogantiskumo apie pinigus jiems tik pasvajoti. Gimdykloje vienintele sanitare buvo supratinga ir atliko savo darba netrukdydama ir nepasiepdama, kaip tai dare seseles/akuseres. Kuo aukstesnes pareigos, tuo daugiau arogancijos ir atmestino darbo.

2017-06-08, 17:11 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-06-04, 18:09 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-05-28, 00:56 | IP: 77.219.227.76

esu pasibaisėjusi Onkologijos chemoterapijos seselių ir vyr. slaugytojų darbu, nenorėčiau ten daugiau patekti

2017-05-17, 15:27 | 1

Vakar 2017-05-16 buvome priversti apsilankyti Kauno klinikų, Vaikų skubios pagalbos skyriuje. Nors situacija buvo ne iš linksmiausių, likome sužavėti personalo požiūriu, darbo organizavimu ir įrengta infrastruktūra. Visuose etapuose nuo priėmimo iki išleidimo namo pagalba buvo organizuota labai sklandžiai. Ačiū už pagalbą, nuoširdumą ir supratimą.

2017-05-09, 01:41 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-05-07, 23:14 | IP: 90.134.11.225

Akusiariniame skyriuje dirba labai nemaloni rubininke visada susiraukus pimta ir nepatenkinta. Tokia tamsiais plaukais kare kirpimo

2017-04-30, 14:56 | IP: 82.135.205.153

Chirurgas Latkauskas operatyviai ir profesionaliai atliko operaciją.

2017-04-28, 22:28 | 1

Kauno klinikos gydytojas G.Bernotas ,kuriuo deka as siandien gyvenu pilnaverti gyvenima.Truksta zodziu dekingumui ,juk zmogaus gyvybe pinigais neskaiciuojame ir jos nenusipirksi.Nuosirdus jums aciu.

2017-04-13, 17:56 | IP: 193.219.163.163

Apie reumatologijos skyrių galiu atsiliepti tik teigiamai. Viskas gerai apgalvota (vaistų sulašinimui yra foteliai patogus, TV, knygos ir pan.). Gydytojai rūpestingi, reaguoja operatyviai į visus skundus, seselės savo darbą atlieka gerai.

2017-04-05, 00:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-02-20, 12:59 | 1

Nesuprantu kaip veikia pas jus registracija, ekstra siuntimai negalioja, žmonėms tenka laukti gyvose eilėse, žmonių sausakimša prie vieno kabineto, visi pikti ir laukia savo eilės daugiau nei valandą laiko. Ateina naglesnis žmogus be eilės ir jūsų daktarai priima, o kiti žmonės nedarydami balagano turi laukti. Ateini su EKSTRA SIUNTIMU ir paprastos apžiūros turi laukto dvi valandas?! Ar tai normalu pagal jus? Tvarkyt savo sistemą kaip priimate pacientus, nes dabar situacija tokia, jei esi kultūringas žmogus savo eilės lauksi visą dieną, o galbūt jos ir nesulauksi.

2017-02-10, 22:50 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-02-08, 17:49 | IP: 193.219.37.163

Gydytojų profesionalumo nepaneigsi, tačiau tas begalinis noras ir savo elegesiu priminimas, kad reikia duoti į kišenę (net ir seserys) varo į neviltį... Jei neduosi - pas tave gali ateiti tik po kelių dienų arba niekada - atsiųs tik rezidentą...

2017-01-17, 17:28 | IP: 94.244.105.35

privažiuoti sunku ,nueiti dar sunkiau. Kai būna reikalingi tyrimai -važiuoti tenka kelis kartus. Kodėl klinikos neapjuostos daugiaaukščio požeminio- antžeminio garažo-aikštelės?
Paskutinio apsilankymo galinį rezultą turėjau po 3 mėn. :-))).
Registratūroje ,o ir visur kitur - kėdės žemos, gal ir patogios žmonėms neturintiems stuburo ,klubų ,kelių ar čiurnos problemų , tačiau turint problemų- telieka ilgai stovėti , net ir gydytojo kabinete . O WC ? Gaila man aptarnaujančio personalo.
Norėtusi , kad pastoviai lankantis pas tą patį specialistą , būtų galima susisiekti su sesele ir visus numatomus tyrimus suplanuoti vienam apsilankymui ,kad nereikėtų šeimos gydytojo siuntimo einanat pas gydytoją n-tajį kartą-kontrolei.

Pagarbiai. Nijolė.

2017-01-11, 23:29 | 4

Operavo gerb gydytoja Laima Vaidotienė labai jai esu dėkinga už viską,nuostabi gydytoja,visos seselės,anesteziologas-profesorius,nuostabūs žmonės paslaugūs,verti tikro Daktaro vardo!!Labai ačiū visam kolektyvui moterų ginekologijos klinikai.tik norėčiau pasakyti kad pirmam aukšte buvusios ir aptarnavusios darbuotojos prieš operaciją buvo labai nedraugiškos ,grubios ir tt..ne pati registratorė,bet moterys kurios registravo operaciją ir pan.visom kitom didelis Ačiū!!!!!

2016-10-31, 01:23 | IP: 86.100.70.82

Labai dėkinga gyd.L.Bazarui, kad atliko operaciją ir aš jaučiuosi vėl pilnavertis žmogus,daugiau tokių gydytojų.Ačiū!

2016-10-25, 14:55 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-10-21, 00:26 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-10-07, 23:31 | IP: 78.31.225.52

Kauno Klinikose Nefrologiniame skyriuje dirba nuostabios -malonios,mandagios,švelnios ,taktiškos,komunikabilios ir profesionalios daktares LORETA RAZUKEVIČIENĖ ir INGA SKARUPSKIENĖ...Ačiū medikėms už gydymą ir visam nefrologinio skyriaus personalui už taktišką,mandagų ligonių slaugymą ir gydymą......
Pagarbiai.
Jūsų pacientė Danguolė-Ona Kryžiuvienė

2016-09-16, 23:27 | 2

Labai noriu pasidžiaugti personalo darbu labai gerai rūpinosi niekad neatsisakė padeti ar suteikti reikiama pagalba. O ypatingai išreikšti padėką ir pagarbą mane gydžiusiam gydytojui Ignui Zibartui tikrai norisi pasidžiaugti, kad yra tokių nuoširdžiai savo darbą išmanančių gydytojų norėtųsi, kad visi tokie butų.

2016-09-16, 18:46 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-09-04, 11:02 | IP: 46.249.185.38

Apie gydytojus, į kuriuos kreipiausi, nuomonė labai gera. Trūksta dėmesingumo, taktiškumo iš slaugytojų pusės.

2016-09-01, 20:50 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-08-25, 22:07 | IP: 188.69.195.242

Chirurgas Dauksa labai,demesingas,nuosirdus,viska iki smulkmenu isaiskino. Labai gerai atliko skydliaukes salinimo operacija.Nuosirdziai rupinosi po operacijos. Nuosirdus aciu ...

2016-08-16, 00:34 | IP: 88.119.69.238

gal per mažai dėmesio skiriama vienam pacientui,nes didelis ligonių srautas.Nežiūrint to,viskas vyksta greit ir tikslingai

2016-08-13, 21:39 | IP: 83.181.69.58

Maistas tragiškas !!!!!!!!!!! Ar rūkyta dešra ligoniams tinka??????

2016-07-22, 00:29 | 26

KMUK, kaip ir dauguma valstybinių klinikų yra didelis "fabrikas", todėl visa patirtis priklauso tik nuo to pas kokį gydytoją pataikysi. Reikia ieškoti atsiliepimų apie ten dirbančius gydytojus ir rinktis geriausią. Aš namų darbus pasidarau ir neturiu kuo skūstis, o kas eina pas atsitiktinį daktarą tai ir skundžiasi.

2016-06-28, 13:23 | IP: 193.219.10.130

Noriu padėkoti ausų nosies gerklės skyriaus prižiūrinčiam personalui. Tai tikrai labai malonios ir rūpestingos darbuotojos. Malonus ir šiltas bendravimas padėjo jaustis geriau prieš ir po operacijos. Šio skyriaus patalpos yra atnaujintos, palatose yra visas pacientui reikalingas inventorius. Esu dėkinga už sugrąžintą klausą.

2016-05-28, 09:48 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-05-02, 15:58 | IP: 77.79.25.79

normali

2016-04-04, 15:36 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-03-14, 12:59 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-03-04, 13:09 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-02-29, 19:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-02-28, 21:59 | IP: 78.56.139.153

Esu labai patenkinta,kad pasirinkau šią įstaigą,labai geras viso personalo darbas.Ačiū

2016-02-11, 11:24 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-01-28, 09:14 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-12-18, 21:27 | IP: 86.38.70.105

Dirba labai daug šaunių gydytojų, kurie atsidavę savo profesijai ir nuoširdžiai, be jokių "atsidėkojimų" dirba savo darbą ir rūpinasi pacientais. Gausu specialistų, ypač smagu bendrauti su jaunais, bet profesionaliais gydytojais, kurie labai žingeidūs, visada pasiruošę padėti. Ypač draugiškas Onkoginekologų kolektyvas - tiek gydytojai, tiek dirbančios seselės. Su vizitais jokių problemų nėra, tik reikia laiku užsiregistruoti, kadangi žmonių daug, o gydytojų darbo valandos neberibės, visi nori būti pakonsultuoti. Visada galima pasiskambinti gydančiam gydytojui, jis nedvejodamas atsako į rūpimus klausimus. Puiki gydymo įstaiga, kurioje įvyko daug gražių stebuklų profesionalių gydytojų dėka.

2015-08-16, 00:33 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-07-08, 13:08 | IP: 78.57.145.187

Tai gydymo įstaiga, kurioje dirba ir labai gerų, ir tokių gydytojų, kurie arba užsilikę iš labai senų laikų, arba nežinia kaip patekę į tokią, prestižine turinčią būti, gydymo įstaigą. Vis gi, turint rimtesnių sveikatos nusiskundimų, neįsivaizduoju kitos gydymo įstaigos.
Jaunosios kartos gydytojų dėka po truputį keičiasi šios gydymo įstaigos įvaizdis, susijęs su nelegaliais atsiskaitymais. Jaunosios kartos gydytojai, kuriuos teko sutikti - šaunuoliai! Gaila, kad geriems gydytojams nėra galimybės papildomai atsiskaityti oficialiai - tuomet geriausiųjų ir atlyginimai būtų orūs, atitinkantys jų kompetenciją, ir korupcijai neliktų vietos.

2015-06-25, 21:35 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-06-18, 18:04 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-06-15, 20:35 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-06-04, 12:32 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-06-03, 09:37 | IP: 84.55.45.5

Ačiū gydytojams ir personalui kad turime tokią kliniką ypač kardiologams

2015-04-15, 01:48 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-03-19, 12:04 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-03-03, 14:31 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-02-06, 00:52 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-02-02, 09:44 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-01-23, 12:44 | IP: 84.55.17.32

Ginekologijos-akušerijos skyrius iš tiesų labai geras. Geriausi atsiliepimai apie dirbantį personalą-malonūs, paslaugūs, profesiolūs. Palatos tvarkingos, patogios.

2015-01-06, 20:54 | IP: 81.7.112.21

Maloniai nustebino personalo mandagus bendravimas, pagarba pacientui, žmogiškumas. Nėra

2014-12-05, 11:55 | IP: 78.58.22.180

Neurologijos skyriuje teko paguleti. Pagulde tyrimams. Dirba vezlio tempu, laiko po 2 savaites, i diena kartais nei vieno tyrimo nepadaro (pazistamiems negalioja, jie per pora dienu tokius reikalus susitvarko). Abejingumas, neprieziura, atmestinas poziuris.....nesukele pasitikejimo.....Tikiesi profesionaliu gydytoju prieziuros, o gauni tik pirmamecio rezidento, kuris kaip pradedantis turetu buti ypac atidus ir kruopstus, bet elgesi atvirksciai. Jei pacientas paguldomas is pat ryto i ligionine o apziuros sulaukia tik pakare....nezinau ka ir bepridurti. Reikia visur eiti paciam prasyti, nuolat apie save priminti ir pan.

2014-12-02, 12:40 | IP: 193.219.162.82

I am forigen student and Dr. abhsihek helped me a lot when i had problems with my health . he is very good and talented, friendly, it was very nice to know him. I wish him the best of luck for future. nothing.

2014-11-21, 11:16 | IP: 78.61.30.48

tikiu kad dirba tikrai profesionalai neurologinio vaiku skyriaus seseles-nepatenkintos gyvenimu ar savo darbu nezinau,bet kazkokia tragedija su bendravimu,su drausminimu,atrodo kad ten dar tarybiniu laiku taisykles galioja,belieka tik ant duru ir langu grotu ir migdomuju vaistu kad tie vaikai miegotu kiaura para,kad gink dieve nekeltu jokio triuksmo! maisto kokybe tragiska....kai nori valgyti valgai bet maistu to nepavadinsi,bulviu nesugadinsi nebent sudeginsi dar galima valgyti,pieniskos sriubos tai vanduo su "pienu" ir kruopom-nulis skonio,"kisielius"- tai grindu skuduro spalvos...kita karta guledami atsivesim savus prieskonius,kad bent imanoma butu valgyti nes vaikas tokio maisto nesupranta-neskanu

2014-11-04, 13:12 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-10-21, 20:54 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-10-01, 11:42 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-09-29, 23:02 | IP: 78.58.59.175

Puiki gydymo įstaiga!

2014-09-21, 21:37 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-09-03, 02:36 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-08-14, 22:15 | IP: 88.222.198.188

ANG ligų klinikos stacionarinio skyriaus tiek slaugių, tiek medicinos seselių, ir be abejonės gydytojų darbas, priežiūra ir rūpestis kuo puikiausi. Ačiū už grąžintą sveikatą

2014-07-16, 16:50 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-06-25, 08:51 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-05-16, 09:22 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-02-08, 16:39 | IP: 77.90.94.134

Manau kad reiktų atnaujinti patalpas, medicininę įrangą palatose, reikia verkiant remonto. Manau kad reiktų atnaujinti patalpas, medicininę įrangą palatose.

2013-12-27, 18:57 | IP: 5.20.59.211

teko tureti 2 operacijas siais metais , vasara operavo A .Gaurilcikas, ginekologas, ten ner nei ka kalbeti ,daktaras auksas, gruodi kraujagisliu hirurgas N .Aleksynas taip pat nuostabus daktarelis.aciu,S.drazdauskiene. Alytus

2013-11-03, 12:30 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-09-04, 19:30 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-08-01, 16:25 | IP: 91.228.84.243

Asmeniškai man, tikrai patinka gydytojų profesionalumas bendram kontekste, be abejo yra išimčių. Kiek teko susidurti tai esu patenkinta paslaugų kokybe.

2013-06-18, 14:40 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-06-17, 12:50 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-04-24, 00:00 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-04-11, 09:56 | IP: 62.212.200.117

Skaičiau, kad JAV gyvenanti lietuvė už tulžies pūslės pašalinimą ir parą ligoninėje sumokėjo 24 tūkstančius dolerių.
Aš už tokią pačią operaciją Lietuvoje Kauno klinikose ir už 3 dienas praleistas ligoninėje sumokėjau apskritą nulį :)
Gavau tikrai gerą ir profesionalią priežiūrą ir džiaugiuosi pasirinkus klinikas.
Mielieji, taigi dabar 21 amžius, turim internetą visagalį. Prieš užsiregistruodami pas gydytoją pasiskaitinėkit komentarus, nevažiuokit aklai pas betką.
Klinikose teko 2 kartus gulėti akušeriniam skyriuj ir kartelį chirurginiam. Atsiliepimai tik patys geriausi.
Na tik maistas tai jau labai neskanus.

2013-04-11, 04:01 | IP: 78.61.84.41

Noriu parašyti apie endokrinologijos skyrių ir jo gydytojus.Atvykus į pirmą priėmimą pas gydytoją Tadą Stasiūną ,nors ir buvo atidirbęs parą nesimatė jokio irzlumo ar abejingumo žmogui,kas labai nustebino ,pabuvus Klaipėdos Universitetinės pilvo chirurgijos skyriuje(palyginti su Kauno klinikomis -diena ir naktis,išskyrus sesutes ir slaugytes).Telefonu iš kelių kartų ,net prieš savaitę ramiai galėjau susiderinti gulimosi į Endokrinologijos skyrių laiką paskambinęs gydytojui mobiliu telefonu.Nors manęs ir nepažinojo ,o ir skambinau ne kartą ,visada atsiliepdavo mandagiai ir pateikdavo visą reikalingą man informaciją apie ligą ir būsimą gydymą.Tiesiog nuostabus Gydytojas kaip ir visas Endokrinologinio skyriaus kolektyvas, kuris dirba kaip gerai suderintas instrumentas.Gaila kantrių med.seserų ir slaugyčių stumdančių tuneliais puskilometrį ant neštuvų gulintį virš 100 kg. vyrą operacijai,ar tyrimui,tačiau niekada nepamatysi jokio nepasitenkinimo ar irzlumo,o ligoniai ne patys"gražiausi"-nupjautos galūnės,negyjančios žaizdos.Tauragėje 2011m."vunderkindas"šeimos gydytojas norėju nupjauti abi kojas ,jų net metus negydęs ir leidęs pūti,ir tik Kauno klinikų Endokrinologijos skyriaus gydytojų dėka galiu net šokti,nors kojytės ir neišvaizdžios :).2013 m.Klaipėdos universitetinės pilvo chirurgai paleido pūliuojančiu, kraujuojančiu ir negynančiu susiūtu pilvu parašę ligos istorijoje melą-kad esu sveikas,ir vėl padėjo Kauno Endokrinologai-AČIŲ JIEMS IR VĖL GRĮŽAU KAIP AGURKĖLIS :)Belieka nulenkti plinkančią ir žilstančią galvą prieš Kauno endokrinologus Tadą Stasiūną ,ir jauną smulkutę pradedančią gydytoją Eriką Korobeinikovą,endokrinologinio skyriaus med. sesutes ir slaugytojas,už jų kantrybę,nuoširdumą , širdies šilumą,gražią ir malonią skyriaus atmosferą,kuri padeda trigubai greičiau gyti.Norisi atsiprašyti už visus bambeklius dėl įkyrumo :).Taip pat didžiulis dėkui klinikų širdies kardiologui Dr.Raimondui Kubiliui kuris net kompiuterio ekrane leido savo širdelę pastudijuoti ;),vidaus organų echoskopuotojai dirbančiai centriniame pastate,širdies echoskopuotojai-tai nuostabios gydytojos ir nuostabūs Žmonės.DĖKUI JUMS VISIEMS MŪSŲ SVEIKATOS ANGELAI SARGAI!!!
Laimės ir sveikatos Jums!!!
V.Rezgys.Tauragė Malonu kad šioje grafoje nėra ką rašyti :).

2013-03-15, 12:35 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-03-13, 22:28 | IP: 78.62.80.159

Personalui tikrai labai didelis AČIŪ. Super. Rūpinasi kaip savo artimaisiai.

2013-03-05, 22:06 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-01-26, 21:36 | IP: 78.58.83.107

ypač geri atsiliepimai apie ANG ir ortopedinį-traumatologinį skyrius. Super personalas, atjaučiančios slaugytojos, paslaugios sanitarės. Tikrai super! Anesteziologai turbūt visur prieš operaciją ateina į palatą tiesiog pasiimti pinigų. Pasisako, kad yra anesteziologas, pasako, kad jis skirs narkozę, paklausia ar sergi kokiomis ligomis ir duoda pasirašyti ant sutikimo narkozei. Nelabai matau už ką ten jiems tokius pinigus mokėti.Tai vienintelis tikrai erzinantis dalykas.

2012-12-29, 22:21 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-12-10, 17:00 | IP: 78.62.28.100

Puiki aplinka,gydytojų darbas.

2012-11-06, 20:48 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-11-01, 10:57 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-10-09, 14:42 | IP: 81.7.65.150

sekmes ir kantrybes

2012-09-19, 17:11 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-09-06, 14:31 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-09-06, 13:23 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-09-02, 16:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-08-30, 22:57 | IP: 78.61.145.125

maistas baisus,tas pats pet ta pati,be skonio.

2012-08-02, 10:02 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-07-30, 14:10 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-06-18, 10:55 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-06-05, 09:45 | IP: 212.117.28.13

Esu patenkintas ir konsultacijomis, ir gydymu, ir bendravimus šioje įstaigoje Gulint stacionare, maistas galėtų būti ir skanesnis

2012-06-01, 15:56 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-05-31, 15:27 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-03-14, 11:21 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-02-28, 22:48 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-01-11, 20:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-01-02, 23:23 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-12-04, 20:45 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-12-02, 12:16 | IP: 85.255.51.224

gerai, kad vienoje vietoje gera įranga, visi specialistai, gerai , kad seimos klinika turi filialą, tai ten nors be eilių gali patekti pas gydytojus nepatinka, kad klinikose daug kuriose srityse yra priimta praktika, kai ligonį apžiūri tik rezidentai be gydytojų. o tie su savo išvadomis dažnai nugrybauja, vis tiek visur turėtų gydytojas įvertinti rezidento apžiūras

2011-11-30, 08:01 | IP: 78.31.230.57

Geras personalas.O ypač darbą išmanantis Gyditojai

2011-10-10, 21:40 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-09-07, 13:48 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-07-23, 23:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-06-08, 16:07 | IP: 78.62.116.51

Didžioji dalis slaugių tikrai išmano savo darba, gavau visą mane dominančią informaciją ir aišku labai gerą priežiūrą. Gydytojai ir kiti darbuotojai tikri savo srities profesonalai. Gimdyvių skyriui teko susidurti su nelabai mandagia ir malonia slauge (su raudonais plaukais, vyresnio amžiaus), kuri dažnai užgauliodavo, visiškai nepaslaugi: atnešus vakarienę - skubėdavo ją paiimti- paprašius palikti vakarienę palatoje esančiuose induose, atsakė kad ji labai dirba. Nors aš tuo metu maitinau kūdikį. Ir nepatinka aišku gimdyvių skyriaus "blatai" dėl mokamų palatų. Girdėjau iš keletos savo draugų, kad yra renkama rinkliava už teisę gauti mokamą palatą (kurioje 3 pirmos paros kainuoja po 120Lt). Tad pagal palatų kainas, kokios "stavkes" gali būti imamos. Aš mokamą palatą gavau ir be "stavkės" palatas kuruojančiam personalui.

2011-03-02, 10:20 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-02-28, 14:45 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-01-18, 11:47 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-12-10, 17:11 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-11-15, 16:23 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-08-18, 21:11 | IP: 193.219.160.250

Yra puikių gydytojų.

2010-06-21, 21:14 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-05-05, 22:38 | IP: 89.117.182.205

Kauno MUK gydytojai yra geri savo srities specialistai

2010-03-30, 23:50 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-01-23, 17:56 | IP: 193.219.37.121

Labai ptenkinta likau slaugytojų darbu, nuoširdžios, šaunios.Linkiu sėkmės visam personalui sunkiame jų darbe.

2009-12-10, 14:08 | IP: 87.247.77.56

labai norėčiau padėkoti Skubios pagalbos skyriaus personalui už skubiai ir profesionaliai suteiktą pagalbą.Š.M.Gruodžio 9 diena buvau netikėtai ten patekusi ir galiu pasidžiaugti šauniai dirbančiais medikais.Dėkoju jums už viską ką darote dėl žmonių.

2009-11-24, 18:51 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-11-17, 15:57 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-11-13, 18:39 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-11-03, 13:55 | IP: 87.247.77.56

Labai dėkinga už suteiktą pagalbą visam personalui.Po autoįvykio spalio 29 dieną buvau patekusi i priėmimą, tikrai buvau maloniai nustebinta kaip šauniai dirba visas kolektyvas, gavau ir profesionalią medicininę pagalbą, taip pat jaučiau jų psichologinę pagalbą bei supratimą nors visas skyrius buvo pilnas ligonių, tačiau netrūko dėmesio ir man.Dėkui už jūsų sunkų darbą ir sėkmės jums.

2009-10-30, 14:43 | IP: 78.57.83.19

Teko gydytis klinikoje.Priekaištų neturiu.Dėkinga gydytojams
seselėms, slaugėms.Nuoširdus ačiū.
Irma Černiuvienė

2009-10-06, 14:13 | IP: 78.62.42.121

gyd sofija ugianskyte labai labai gera specialiste,nera ka pridurti neymanoma prisiregistruoti pas daktare,registratura nedirba arba ragelis nukeltas arba niekas nekelia.o kaip pakelia tai jau talonu nera ir reikia skambinti kitai savaitei.praktiskai neymanoma ten uzsiregistruoti,jei nera pazystamu

2009-09-29, 15:55 | IP: 193.219.184.77

Malonus ir paslaugus darbuotojų personalas.

2009-09-22, 22:22 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-09-15, 07:21 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-05-05, 17:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-04-15, 23:03 | IP: 193.219.160.2

Puikūs daktarai. Gal kiek eksentriški, bet tuom ir įdomūs ir geri.
Labiausiai žaviuosi pagalbiniu personalu - sesutėmis, sanitarėmis. Puikūs žmonės, dirba didžiuliais krūviais ir neteko matyt kad kada skųstūsi.
Ačiu

2009-04-06, 17:12 | IP: 193.219.169.4

Gydymo įstaigoje sudarytos visos sąlygos gydytis sunkiems ligoniams, ideali gydytojų ir slaugytojų priežiūra.

2009-04-02, 23:40 | IP: 78.61.66.146

Patys geriausi specialistai, jei nepasitikiu gydymu, visad kreipiuosi cia.

2009-03-28, 16:49 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-03-23, 12:26 | IP: 84.32.117.21

Šioje klinikoje dirba tikri profesonalai,ne tik gyditojai , bet ir slaugytojos. ŠAUNUOLIAI. kalbu apie neurochirurgine reanimacija

2009-03-23, 12:24 | IP: 84.32.117.21

Šioje klinikoje dirba tikri profesonalai,ne tik gyditojai , bet ir slaugytojos. ŠAUNUOLIAI. kalbu apie neurochirurgine reanimacija

2009-03-20, 09:54 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-03-17, 13:58 | IP: 87.247.77.56

ačiū jiems už suteiktą pagalbą, profesionaliai ir greitai vyksta darbas, šaunios seselės, malonios.daugiau tokių darbuotojų Lietuvoje būtų tai nesiskūstų bloga sveikatos priežiūra niekas.

2009-03-11, 23:31 | IP: 212.117.3.124

DIRBA SAUNUS KOLEKTYVAS .SESUTES VISOS GEROS SU VAIKAIS ELGESI KAIP SU SAVAIS.SEKMES TOKIAM GERAM KOLEKTYVUI

2009-03-11, 16:34 | IP: 78.59.28.74

Labai malonus personalas su kuriuo susidūriau, ypac vaikų skyriuje Labai reikalingas remontas, mamos vargsta prie vaikų jas slaugydamos, trūksta patogumų

2009-02-03, 16:38 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-01-27, 21:24 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-01-24, 13:47 | IP: 195.14.165.243

Netobula isankstine registracija.Siuntimas pas gyd. galioja 1 men.,dazniausiai uzsiregistruoti pavyksta tik po 1,5men.

2009-01-11, 22:12 | IP: 84.55.9.152

Viskas gerai,tik nusibosta laukti eiles uz duru,ypac su mazu vaiku...Siaip kas liecia gydytojus nusiskundimu neturiu!

2008-11-13, 16:12 | IP: 193.219.162.206

puiku

2008-11-12, 19:39 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-10-09, 15:10 | IP: 193.219.162.39

Nuostabios gydytojos,dirbančios su probleminiais vaikais

2008-10-01, 15:23 | IP: 88.222.155.28

Kliniku Akuserijos ir ginekologijos skyrius butu puikus, tik truksta apmokamu palatu po gimidymo, todel moterims kurios gali sau leisti daug geresnes salygas, tenka tik pasvajoti, todel daugumai po gimdymo tenka guleti palatose kartu su asocialiomis moterimis, su kuriomis tikrai yra labai nemolonu guleti ir bendrauti.
Nors ir kaip liudna tai teko pajusti savo kailiu ( apmokamos palatos negavome nors labai reikej, buvau po cezario operacijos), po gimdymo teko guleti bendroje palatoje su moterimi kuri buvo prasirgusi tuberkulioze ir pas ja atedavo i musu bendra palata sugyventinis taip pat prasirges sia baisia liga.
Bet paguoda buvo nors tokia, kad kitoms moterims teko guleti su asocialiomis moterimis, kurios svara tikrai nepasizymejo.

2008-09-22, 09:50 | IP: 195.14.162.66

labai daug jaunu nepatyrusiu daktaru

2008-09-05, 11:12 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-08-26, 16:56 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-08-10, 20:57 | IP: 195.14.185.203

Čia dirba tikri profesionalai. Ačiū jiems.

2008-07-26, 14:16 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-06-08, 19:22 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-05-26, 09:31 | IP: 78.57.1.188

viskas o.k.

2008-05-20, 17:16 | IP: 78.62.82.59

Teko paguleti kelias dienas sioje ligonineje, nes atliko nedidele operacija. Tai buvau labai patenkinta tiek prieziura, tiek gydytojais. Labai Jums aciu.

2008-05-19, 21:52 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-05-16, 09:47 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-04-24, 13:24 | IP: 86.100.68.23

Aš džiaugiuosi, kad man teko gimdyti šioje įstaigoje, nors aš ne kaunietė.
Labai geri prisiminimai, personalas labai rūpinosi manimi ir mano kūdikiu. Sekmės šauniam kolektyvui.

2008-04-14, 17:15 | IP: 212.93.39.29

Operatyvus darbas, demesingi gydytojai ir med. seselės, slaugės

2008-03-17, 15:32 | IP: 195.182.72.165

Maistas toks prastas, kad esi priverstas laikytis dietos nori ar ne!

2008-03-07, 10:50 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-02-29, 22:25 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-02-24, 12:57 | IP: 78.61.95.25

dirba tikri profesionalai

2008-01-21, 17:12 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-01-18, 16:21 | IP: 87.247.109.239

KMUK Urologinio sk.visas kolektyvas turbut yra pats draugiskiausias ir geriausias visose Klinikosia!Nuo ryto iki vakaro jautiesi priziurimas.Daktarai priziuri visu 100%,medicinos sesutes pasirupina ligonio vaistais ir ju savijauta,o slaugutes ir dirba,kad tik pacientams butu geriau.Tvarstomajame dirba ne tik gera med.sesute,bet ir nuostabus zmogus Loreta.Tad,tikrai tai pats geriausias kolektyvas,ACIU!

2008-01-15, 18:59 | IP: 193.219.37.121

Niekur geriau neissitirsi

2008-01-05, 15:11 | IP: 88.216.54.68

O man patiko paguleti toje klinikoje:) nepaisant to,kad palatos duryse buvo langas ir jauciausi kaip pasaulio bamba kai kiekvienas praeidamas ziurejo,bet cia tik smulkmena,svarbiausia,kad Gydytojos ismano,ka daro bei labai siltai bendrauja. nemegau poros sesuciu,kurios rytais labai garsiai zadindavo:) o dar tos klykiancios varnos uz lango 5 valanda ryto... :D

2007-12-26, 00:12 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-12-19, 03:05 | IP: 193.219.37.121

Dirba profesionalūs specialistai, atliekami įvairūs tyrimai ir rūpinamasi ligoniais, šaunus kolektyvas, sunkiai dirba už tokį darbą turėtų būt gerai atlyginta.Tokios profesionalios pagalbos negausi net užsienyje, kur labai dažnai mėgsta žmonės prikišti kad ten geriau, o iš tikrūjų gydytojų apžiūros ten laukia apie 5val. taigi nevarykim dievo į medį ir gerbkim medikus.

2007-12-19, 00:01 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-12-13, 13:27 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-12-10, 23:28 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-11-28, 23:32 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-11-16, 16:55 | IP: 78.61.33.221

OK

2007-10-01, 13:00 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-09-21, 14:15 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-09-18, 17:01 | IP: 89.116.211.249

Tikri VYRAI dirba RIMTUS DARBUS.
Visiems SVEIKATOS IR SĖKMĖS.

2007-09-16, 23:01 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-09-16, 22:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-09-06, 20:25 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-09-05, 22:36 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-09-05, 14:36 | IP: 193.219.33.211

Pakankamai funkcionalu, kad užtikrintų reikiamas sudėtingas paslaugas su rimtomis širdies ligomis Gydytojai perkrauti biurokratiniu darbu, tai priekaištas SAM, todėl kartais sunkiau ilgiau pasiaiškinti gydymo eigą

2007-08-29, 14:04 | IP: 213.31.11.21

Dziaugiuosi, kad sioje istaigoje dirba puiki gydytoja

2007-08-17, 19:03 | IP: 88.222.131.7

Buvau nustebinta, kad Skubios pagalbos skyriuje už apžiūrą teks mokėti pinigus, bet kai man buvo paaškinta kodėl ir už ką teikiama mokama pagalba, likau patenkinta, iš tiesų man buvo atlikti visi tuo metu reikalingi tyrimai, nors ir nemažai man tai kainavo, bet bet namo išvažiavau įsitikinusi kad nėra rimto susirgimo, ačiū jums !!!

2007-08-02, 07:44 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-07-19, 13:59 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-07-15, 13:04 | IP: 88.222.131.7

Pagaliau ir Klinikos turi modernų Skubios pagalbos skyrių, negėda net užsieniečiams parodyti, personalas šaunus, geras aptarnavimas !

2007-07-07, 21:44 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-07-01, 11:05 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-06-26, 20:27 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-06-01, 17:52 | IP: 88.216.0.231

Gulejau cia 3savaites, cia gime mano maziuke, viskas labai liuks, gydytojai profesionalus, rupestingi, akuseres, seseles labai malonios, palatos katik suremontuotos, na tikrai neturiu blogu zodziu. Net buvo gaila iseiti po tokios prieziuros.

2007-05-29, 21:16 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-05-19, 23:12 | IP: 88.119.6.167

Na naujas KMUK skubios pagalbos skyrius man patiko, patogus pacientui. Šaunuoliai, gerai susitvarkėte.

2007-05-15, 20:24 | IP: 87.247.77.56

šaunus kolektyvas, darnus ir gerai dirba, tikra komanda. trūksta personalo, kad galėtų greičiau atleisti pacientus.

2007-04-04, 13:30 | IP: 88.222.160.150

DAKTARAI IR SESUTĖS NUOŠIRDŪS IR NORINTYS PADĖTI.LABAI NUOSTABI SESUTĖ LORETA UROLOGAI-VARPIOTAS IR S.AUŠKALNIS.AČIŪ UŽ RŪPESTĮ.

2007-04-02, 20:49 | IP: 88.119.8.94

Geri gydytojai, geras nuoširdus aptarnavimas, gera paslaugų kokybė

2007-02-05, 13:32 | IP: 87.247.69.97

Profesionalus gydytojai

2006-11-09, 16:58 | IP: 193.219.60.2

Personalui (slaugytojoms) reikėtu daugiau supratingumo ir tolerancijos savo kolegų gydytojų atžvilgiu, nes viešai komentuoti vieno ar kito gydytojo darba ar asmenines savybes remiantis savo asmenine nuomone yra neetiška. Vertetu prisiminti, kad pasirinkimo teisė pirmiausiai priklauso pacientui.

;