Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Internetas veikė be priekaištų

2019-01-02, 20:16 | 2

Registraturos darbuotojos labai rupeatingos,malonios,kantrios,empatiskos. Pagarbus,zmogiskas poziuris i pacienta.
Darba atlieka netik formaliai,isiklauso i paciento poreikius. Norejau uzsiregistruoti pas gydytoja,bet kaip tycia nebuvo laiko,butu reikeje laukti 1.5 menesio(!). Registraturoje pasiule palikti savo telefono numeri,taip ir padariau. Ir kagi-socialiai atsakingas pacientas pranese,kad neatvyks,taigi,registratoriu deka patekau pas gydytoja dar ta pacia savaite.
Didelis Ačiū Jums!
Gaila,kad tiek daug blogu atsiliepimu,ir nesuprantama-nieko panasaus patirti neteko.

2018-12-07, 08:42 | 1

Na su tokia registratūros darbuotoja dar neteko susidurti. Esu daug bendravęs su įvairaus rango ir statuso žmonėmis bet su tokia erogancija, nepagarba bei pašaipa susiduriu pirmą kartą. Kaip suprantu iš kitų atsiliepimų šiai klinikai tai įprasta ir vadovams ar savininkams tai visai nerūpi. Labai gailiuosi, kad kažkiek laiko aš bei mano šeimo buvome šios klinikos klientais, nes jie neverti nei vieno už mūsų gydymą gauto cento.

2018-08-08, 17:42 | 3

Nerekomenduoju šios klinikos, nes ji nevertina savo pacientų. Registratorės bendrauja grubiai, nemandagiai, nevengia kaltinančių replikų. Prastai vadovaujama - trūksta personalo, neatsižvelgiama į tavo situaciją.

2017-08-23, 12:58 | IP: *.*.*.*
2017-02-27, 14:33 | 1

Taigi niekam nelinkiu gydytis šioje įstaigoje, viskas prasidėjo man sunegalavus atvykau pirmadienį, simptomai buvo tokie, jog skaudėjo gerklę labai, temperatūra laikėsi 37,7, 37,2, jaučiausi prastai, mane mušė karštis, atvykusi pas savo šeimos gydytoją M.Bružienę, ji apžiūrėjo per kelias minutes, ir tiesiog skyrė purškalą į gerklę ir biuletenį iki trečiadienio, mano būklė negerėjo laikėsi tokia pati, atvykusi trečiadienį, tiesiog pasakė, kad pratęs biuletenį iki penktadienio ir jokio papildomo gydymo neskirs, trečiadienio vakarą prasidėjo papildomi simptomai tokie kaip pilvo maudimas/skausmas, būklė negerėjo temperatūra laikėsi, atvykusi penktadienį pasakiau, jog gerklės skausmas tikrai sumažėjo, tačiau juntamas pilvo maudimas, pasakiau, jog jaučiuosi prastai, temperatūra laikosi, mane muša karštis, labai prakaituoju, man buvo atsakyta, jog tokia temperatūra gali laikytis iki mėnėsio?? Manau tai nėra normalu, jei jau aš jaučiu, jog mane vargina mieguistumas,karščio mušimas bendras silpnumas, pabrėžiu kad tyrimai nebuvo jokie atlikti iki pat penktadienio, nors logiškai mastant, reikėjo juos atlikti manau, jau kai tik atvykau pirmadienį, tačiau tik penktadienį buvo atliktas kraujo tyrimas, kuris buvo geras, ir man buvo pasakyta, jog biuletenis pratestas nebus, nes nėra tam pagrindo, nors pabrėžiau, jog turiu temperatūros ir jaučiuosi prastai, pamatavusi kabinete, temperatūra buvo taip pat 37, taigi, tačiau pabrėžus,jog man maudžia pilva buvau išsiųsta į VŠĮ klinikinės ligoninės priimamajį, kur buvo atlikti papildomi kraujo tyrimai, šlapimo tyrimai, ir apžiūrėto chirurgo, su atsakymais grįžau tą pačią dieną, kadangi jaučiausi prastai, ir norėjau, jog gydytoja pažiūrėtų, dėja atvykus apie 16.20 min., buvo pasakyta, jog gydytojos nebėra ir ji yra išėjusi, nors darbo laikas parašytas iki 17.30, išvada ne tik negana to, jog nebuvo atsižvelgta į mano pasakymus, jog jaučiausi prastai, tyrimai atlikti išvis tik penktadienį, tačiau nėra laikomasi net nustatyto laiko pacientų priiėmimui, galbūt tikėjosi, kad prastai jaučiantis žmogus laiktų iki pirmadienio, kuomet jau kadangi nėra pratestas biuletenis reikėtų su tokia savijauta keliauti į darbą? ABSURDAS visiškas. Taigi, su tais tyrimais likau nieko nepešusi, grįžusi namo nusiunčiau tyrimo rezultatus brolio draugei medikei kuri juos pasižiūrėjo, ir pasakė, jog šlapimo tyrimas yra labai blogas, todėl reikia kreiptis į gydytoją, džiaugiuosi, jog nedelsiau ir nedelsiant kreipiausi į privatų kabinėtą, kuriame mane išssamiai apžiūrėjo, atliko dar visus pakartotinius tyrimus, ir buvo diagnozuota, jog nuo gripo negydymo, kadangi jokie vaistai normalūs nebuvo paskirti, išssivystė infekcija kuri pateko į šlapimo takus ir beveik inkstus, buvau apšalusi, kaip šitaip galima, taigi tikrai nerekomenduoju šios tikrai nekompetetingos įstaigos.

2016-08-10, 14:14 | IP: *.*.*.*
2013-02-05, 14:36 | IP: *.*.*.*
2012-11-08, 19:27 | IP: *.*.*.*
2012-02-16, 13:11 | IP: 89.116.126.49

maloni aplinka ir dirbantys žmonės, kur visada norisi sugrįžti

2011-08-16, 23:16 | IP: *.*.*.*
2011-07-07, 22:16 | IP: *.*.*.*