Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 3116

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

84% Complete
4.2

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

56% Complete
2.8

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

64.5% Complete
3.2

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

59.5% Complete
3

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

94.2% Complete
4.7

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

74.4% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

82.1% Complete
4.1

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

68% Complete
3.4

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

55.6% Complete
2.8

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

65.4% Complete
3.3

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

68.2% Complete
3.4

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

71.6% Complete
3.6

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

19.6% Complete
1

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

74.5% Complete
3.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

75.3% Complete
3.8

Internetas veikė be priekaištų

Pacientų atsiliepimai
2019-01-02, 20:16 | 2

Registraturos darbuotojos labai rupeatingos,malonios,kantrios,empatiskos. Pagarbus,zmogiskas poziuris i pacienta.
Darba atlieka netik formaliai,isiklauso i paciento poreikius. Norejau uzsiregistruoti pas gydytoja,bet kaip tycia nebuvo laiko,butu reikeje laukti 1.5 menesio(!). Registraturoje pasiule palikti savo telefono numeri,taip ir padariau. Ir kagi-socialiai atsakingas pacientas pranese,kad neatvyks,taigi,registratoriu deka patekau pas gydytoja dar ta pacia savaite.
Didelis Ačiū Jums!
Gaila,kad tiek daug blogu atsiliepimu,ir nesuprantama-nieko panasaus patirti neteko.

2018-12-07, 08:42 | 1

Na su tokia registratūros darbuotoja dar neteko susidurti. Esu daug bendravęs su įvairaus rango ir statuso žmonėmis bet su tokia erogancija, nepagarba bei pašaipa susiduriu pirmą kartą. Kaip suprantu iš kitų atsiliepimų šiai klinikai tai įprasta ir vadovams ar savininkams tai visai nerūpi. Labai gailiuosi, kad kažkiek laiko aš bei mano šeimo buvome šios klinikos klientais, nes jie neverti nei vieno už mūsų gydymą gauto cento.

2018-08-08, 17:42 | 3

Nerekomenduoju šios klinikos, nes ji nevertina savo pacientų. Registratorės bendrauja grubiai, nemandagiai, nevengia kaltinančių replikų. Prastai vadovaujama - trūksta personalo, neatsižvelgiama į tavo situaciją.

2017-08-23, 12:58 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbuotojos demonstravo nekompetenciją. Yra tekę su ašarom dėl skausmų pilve prašyti būti priimtai be registracijos(kas turėtų būti užtikrinta), tačiau teko išeiti ir būti pakviestai iš stotelės atgal, nes 'atsirado vieta'. Registratorės bendrauja iš aukšto.

2017-02-27, 14:33 | 1

Taigi niekam nelinkiu gydytis šioje įstaigoje, viskas prasidėjo man sunegalavus atvykau pirmadienį, simptomai buvo tokie, jog skaudėjo gerklę labai, temperatūra laikėsi 37,7, 37,2, jaučiausi prastai, mane mušė karštis, atvykusi pas savo šeimos gydytoją M.Bružienę, ji apžiūrėjo per kelias minutes, ir tiesiog skyrė purškalą į gerklę ir biuletenį iki trečiadienio, mano būklė negerėjo laikėsi tokia pati, atvykusi trečiadienį, tiesiog pasakė, kad pratęs biuletenį iki penktadienio ir jokio papildomo gydymo neskirs, trečiadienio vakarą prasidėjo papildomi simptomai tokie kaip pilvo maudimas/skausmas, būklė negerėjo temperatūra laikėsi, atvykusi penktadienį pasakiau, jog gerklės skausmas tikrai sumažėjo, tačiau juntamas pilvo maudimas, pasakiau, jog jaučiuosi prastai, temperatūra laikosi, mane muša karštis, labai prakaituoju, man buvo atsakyta, jog tokia temperatūra gali laikytis iki mėnėsio?? Manau tai nėra normalu, jei jau aš jaučiu, jog mane vargina mieguistumas,karščio mušimas bendras silpnumas, pabrėžiu kad tyrimai nebuvo jokie atlikti iki pat penktadienio, nors logiškai mastant, reikėjo juos atlikti manau, jau kai tik atvykau pirmadienį, tačiau tik penktadienį buvo atliktas kraujo tyrimas, kuris buvo geras, ir man buvo pasakyta, jog biuletenis pratestas nebus, nes nėra tam pagrindo, nors pabrėžiau, jog turiu temperatūros ir jaučiuosi prastai, pamatavusi kabinete, temperatūra buvo taip pat 37, taigi, tačiau pabrėžus,jog man maudžia pilva buvau išsiųsta į VŠĮ klinikinės ligoninės priimamajį, kur buvo atlikti papildomi kraujo tyrimai, šlapimo tyrimai, ir apžiūrėto chirurgo, su atsakymais grįžau tą pačią dieną, kadangi jaučiausi prastai, ir norėjau, jog gydytoja pažiūrėtų, dėja atvykus apie 16.20 min., buvo pasakyta, jog gydytojos nebėra ir ji yra išėjusi, nors darbo laikas parašytas iki 17.30, išvada ne tik negana to, jog nebuvo atsižvelgta į mano pasakymus, jog jaučiausi prastai, tyrimai atlikti išvis tik penktadienį, tačiau nėra laikomasi net nustatyto laiko pacientų priiėmimui, galbūt tikėjosi, kad prastai jaučiantis žmogus laiktų iki pirmadienio, kuomet jau kadangi nėra pratestas biuletenis reikėtų su tokia savijauta keliauti į darbą? ABSURDAS visiškas. Taigi, su tais tyrimais likau nieko nepešusi, grįžusi namo nusiunčiau tyrimo rezultatus brolio draugei medikei kuri juos pasižiūrėjo, ir pasakė, jog šlapimo tyrimas yra labai blogas, todėl reikia kreiptis į gydytoją, džiaugiuosi, jog nedelsiau ir nedelsiant kreipiausi į privatų kabinėtą, kuriame mane išssamiai apžiūrėjo, atliko dar visus pakartotinius tyrimus, ir buvo diagnozuota, jog nuo gripo negydymo, kadangi jokie vaistai normalūs nebuvo paskirti, išssivystė infekcija kuri pateko į šlapimo takus ir beveik inkstus, buvau apšalusi, kaip šitaip galima, taigi tikrai nerekomenduoju šios tikrai nekompetetingos įstaigos.

;