Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2019

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

70.7% Complete
3.5

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

69.6% Complete
3.5

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

73.8% Complete
3.7

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

74.7% Complete
3.7

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

80.5% Complete
4

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

55.6% Complete
2.8

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

70.4% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

81.1% Complete
4.1

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

79.7% Complete
4

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

76.2% Complete
3.8

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

69.3% Complete
3.5

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

82.1% Complete
4.1

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

44.2% Complete
2.2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75.4% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

73.4% Complete
3.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Nacionalinis vėžio institutas"
Pacientų atsiliepimai
2024-03-21, 19:59 | 3

Nuostabi atmosfera,visi atidūs,paslaugūs.Nejaučiau jokios įtampos

2024-03-21, 19:59 | 3

Nuostabi atmosfera,visi atidūs,paslaugūs.Nejaučiau jokios įtampos

2024-03-19, 11:18 | 2

Iš visos širdies dėkoju Nacionalinio vėžio instituto Krūtų chirurgijos skyriaus darbuotojams už be galo profesionalų darbą, nuoširdumą, šiltą bendravimą. Net netikėjau, kad gydymasis ligoninės stacionare gali būti toks komfortiškas, maloniai nustebino slaugytojų skiriamas nuoširdus dėmesys bei ypatingai gera maisto kokybė. Kaip džiugu, kad Lietuva turi TOKIAS gydymo įstaigas ir savo profesijai pasišventusius medikus! Didelis ačiū, D.

2023-12-20, 09:43 | 3

Nuoširdus Ačiū gydytojai Birutei Brasiūnienei už tėčio gydymą.Gydomės jau virš metų.Visada maloni, skiria dėmesio, išklauso, atsako į teikiamus klausimus.Išeini iš kabineto su šypsena, kad ir kaip sunku bebūtų...

2023-12-05, 20:49 | 1

Privačioje klinikoje dermatologas rekomendavo onkodermatologą apžiūrėti apgamą dėl pakitimų, mano pirma mintis buvo NVI. Buvau informuota privačioje klinikoje,kad norint į NVI reiks bent pusę metų laukti.pasiskambinau į NVI registratūrą, užrašė į eilę. Pas gyd. patekau po kelių savaičių. Paskyrė operaciją po poros savaičių.

NVI taip pat lankiausi pas onkoginekologę, profesionaliai pakonsultavo, greitai ir kokybiškai apžiūrėjo ir suteikė visą informaciją.

Esu labai patenkinta įstaiga, viskas patogu,darbuotojai malonūs, tiksliai ir kokybiškai konsultuoja, gydo. Eilės pakankamai greitai juda. Ačiū gydytojams ir personalui, džiugu turėti Lietuvoje tokią profesionalią pagalbą.

2023-11-13, 19:14 | 4

Nesiskaitymas su paciento teisėmis, moralės normomis tiesiog klesti. Išeini kaip apspjaudytas. Nereikia eiti net gilyn į NVI, pakanka registratūros, dabar vadinamu Centru. Absoliučiai viskas sukurta taip, kad ko bepaklaustum, tau atsako kažkokią nesąmonę ir dažniausiai pakeltu tonu. Taigi šią įstaigą reikia kuo skubiau jungti su Santaros klinikomis, kur bet kokia informacija pateikiama mandagiai, išsamiai, įsigilinama į kiekvieną klausimą. NVI egzistavimas tik mokesčių mokėtojų lėšų švaistymas.

2023-09-20, 17:28 | 820

Nuoširdus ačiū gydytojai A.Leveckytei. Esu be galo dėkinga už atlikta operacija ir konsultacijas . Jos šypsena iškarto nuramina. Pabendravus su ja pasitikiu 100%. Dar karta labai labai ačiū.

2022-02-24, 10:26 | 4

Noriu padėkoti gydytojui onkologui Vytautui Brasiunui ir chemoterapijos skyriui, gydytojas labai atidus, puikus specialistas, džiaugiuosi, kad patekau pas V. Brasiuna.
Labai ačiū

2021-12-19, 16:49 | 1

Pirmas įspūdis su gydytoja, buvo nemalonūs, bet veliau situacija išsitaisė. Serga artimas žmogus bet lankydavausi kartu, tai bendravau su gydytoja aš
į klausimus atsakydavo, kai kada noriai kai kada nelabai. Tik vienintelis minusad, kad reikia ilgai laukt ypač gaila pagyvenusių žmonių kurie sėdi 1-2val.
Registratūra labai maloniai sutinka ir padeda kai reikia.
Seselės kai kuriuos gali užrėkti ant paciento ir nepagarbiai elgtis, kad sumaišo numeriuką, na bet tai pagyvenes žmogus dauguma nesupranta ir jie sergantis.
Chirurginiai gydytojai jokiu nusiskundimų iki šios dienos, visada atsiliepia o jei ne perskambina, domisi paciente nors ir išeiginė, tai labai malonu yra tokiek žmonėm atskiras Ačiū.
Na dabar apie skunda, nemaloniai sutinka apsauga labai nemaloniai yra kai rėkia ir gali paklet ranka, kai taršydamas už peties tempia lauk, na jei pagal jus tai normalu tai nežinau tada.

2021-12-10, 23:30 | 8

Grįžus namo, tiksliau jau pakeliui ašarų nepavyko sulaikyti. Nes po atliktų tyrimų bei radus naujų darinių nuspręsta daryti MRT. Čia atvykus ir taip jau visokių minčių kyla. Atvykau darytis MRT tyrimo, taip turiu rimtų sveikatos problemų, dėl kurių tas tyrimas mano atveju gali turėti žalos. Bet argi ten dirbančiam (MRT tyrimuose) personalui atrodo, kad tą tyrimą aš pati susigalvojau pasidaryti, argi nesikonsultavau su gydytoju pas kurį lankausi, argi neaptarėm situacijos dėl kitų mano sveikatos bėdų su mane gydančiu nefrologu, dėl MRT tyrimo ir galimos žalos. Negi reikia išraše perskaityti tik pirmą sakinį ir spręsti. Argi reikia pacientui kalbėti, kad labiau miršta nuo inkstų nepakankamumo, nei nuo vėžio, argi reikia sakyti, kad turiu ieškotis kas man padarys tą tyrimą. Kaip skaudu man buvo girdėti tokius žodžius iš KOLEGŲ. Kai jau keli mėnesiai neaiški situacija tiek dėl karščiavimo, skausmų ir pan., visgi konsultacijų metu nuspręsta kas man yra tinkamiausio, aptarti visi pliusai ir minusai. Bet tai ką ten išgirdau, buvo skaudu, ypač dėl mirčių ir pasiūlymo ieškotis kas ir kur darys man tą tyrimą. Atrodo, lyg būčiau pirma, kuri atėjo darytis tyrimo turėdama lėtinių ligų, ir kuri turi klausytis apie mirtis ir ieškotis kas ir kur padarys tyrimą. Gėda. Taigi kolegos atsiprašau, kad sustreikavo ta mano sveikata ir jums teko daryti tą tyrimą, atsiprašau. P.s. esu labai patenkinta gydytojo pas kurį lankausi konsultacijomis, gydytojos, kuri darė echoskopijas, tiek registratūra. Ačiū jums, p.s. ačiū ir toms medikėms, kurios padarė tyrimą.

2021-11-30, 09:13 | 2

Esu dėkinga gyd Jakubauskienei ir jos žaviai skaitytojai ne tik už nepriekaištingą priėmimą, bet ir nuoširdų malonų bendravimą.
Visas instituto personalas nuo rūbininko iki profesoriaus yra viena komanda. Įėjęs į šią įstaigą ir pajutęs tokį geranoriškumą nurimsta nerimas, baimė. Žinai tu patikimose rankose ir viskas bus gerai. Jau 10 metų neturiu plaučio. Ir visą šį laikotarpį gyvenu su didžiule pagarba šiam kolektyvui. Tepadeda jums Dievas.

2021-11-30, 09:13 | 2

Esu dėkinga gyd Jakubauskienei ir jos žaviai skaitytojai ne tik už nepriekaištingą priėmimą, bet ir nuoširdų malonų bendravimą.
Visas instituto personalas nuo rūbininko iki profesoriaus yra viena komanda. Įėjęs į šią įstaigą ir pajutęs tokį geranoriškumą nurimsta nerimas, baimė. Žinai tu patikimose rankose ir viskas bus gerai. Jau 10 metų neturiu plaučio. Ir visą šį laikotarpį gyvenu su didžiule pagarba šiam kolektyvui. Tepadeda jums Dievas.

2021-08-28, 13:05 | 6

2021.08.27 d teko lankytis NVI priėmimo skyriuje... Atvežėme artimąjį planinei hospitalizacijai, atėjo vienas daktaras trumpai pabendravus , nieko nepaiškinus, paliko mus jaunai priėmimo skyriaus "gydytojai", po to konsultavo chirurgas, darė rentgeną. Kantriai tyliai laukiam, suprantom kur esame ir kad visi darbuotojai turi daug kitų rūpesčių. Bet pasirodo kad tuo ir baigėsi bendravimas su pacientu. Nuo 8.00 iki 14.30 val. išbuvom priėmimo skyriuje ir likom nesupratę ar bus hospitalizuotas ,ar galim grįžt namo , pasiteiravom sesutės ar ateis "daktarė" ? Atėjo.... į klausimus nenoriai atsakinėjo, arogantiška ir nepatenkinta, matėsi, kad erziname ją savo klausimais, nors pati esu medikė ir buvau su savo tėvu, bendraut su manim kategoriškai atsisako, galu gale pavyko paklausti kuo mes dar laukiam ir kiek laiko dar teks praleist nežinomybėje. Bet daktarė kaip robotė tik tvirtno , kad butent savo "darbą" jinai atliko, o toliau eikit kur norit...Galiausiai apie 7 valandas pralaukus priėmime patys išėjom namo... Jaunai Gydytojai ( pavardės neminėsiu ) trūksta tik paprasto elementaraus žmogiškumo...Nesuprantu kam eiti dirbti su sunkiais pacientais, jei nemoki ar nenori bendrauti. Ačiū Dievui, kad dauguma jaunų daktarų dar nespėjo "nužmonėt".

2021-07-15, 08:37 | 1

Pats ligonis turi prašyti gydymą ir žinoti kokios gydymo galimybės yra. Retų ligų negydo, nes tokių yra mažai ir vienas pacientas nevertas gyventi...na taip išeina. Ketvirta stadija turintis ligonis yra nurašomas, nes gydymas brangus ir neverta leisti lėšas...nors ligonis dirba turėdama ketvirtą stadiją ir moka mokesčius. Chemija taiko "burtų kelių ". Grubiai bendrauja , jaučiasi karaliais , o tu tik vargšas ligonis pasmerktas mirčiai. Ima kyšius visi tai žino, įrodyti labai paprasta. Vėžys nelaukia plinta toliau, o kiekvienai procedūrai reikia laukti eilėse savaitėm, mėnesiais. Efektyvus vaistas kainuoja pinigų , o mažiau efektyvus kompensuojamas. Tirimų atsakymą ligonis nemato, o gydytojas nevisada laiku praneša. Galėčiau dar daug ką parašyti, bet ar nuo to kas pasikeis? Kodėl dirbantis ligonis turi nervintis ieškoti būdų IŠGYVENTI? KODEL LIGONIS TURI UŽ SAVO LĖŠAS (TŪKSTANČIAI EURŲ KAINUOJANČIUS VAISTUS)pirkti pats. Iš kur gauti pinigų??? Kada tai baigsis. Mama palaidojau(onkol.), dabar sesė(onkol.) turi ieškotis pinigų vaistams?

2021-04-22, 16:21 | 4

Vizitas, tikslus ir viskas AUKSTUMOJE.......

2021-03-09, 16:30 | 3

Mano gydytoja buvo labai pozityvi, vien pokalbis su ja padėjo išlikti pačiai pozityviai ir nepalūžti

2021-02-19, 16:06 | 2

Gerbiama gydytoja, Birute Intaite ,savo bei visos šeimos vardu nuoširdžiai norime padėkoti ne tik Jums, bet ir visam slaugos personalui už Jūsų svarbų indėlį į žmonių sveikatą! Asmeniškai Jums, gydytoja, dedikuoju širdingą padeką dėl Jūsų turimo įgimto profesinio talento, už siekį empatiškai žvelgti į ligonį, už siekį užmegsti ne tik darbinius, bet ir žmogiškus ryšius, bei žinoma, už norą ne tik klausytis, bet ir išgirsti tai, ką sako pacientai.

2020-10-21, 11:27 | 1

Įstaigos nerekomenduoju, papuolus ten jautiesi kaip pakuotė ant konvejerio. Susidarė įspūdis, kaip pagal instrukciją, eilės tvarka buvo vykdomas gydymas net neatsižvelgiant į pasikeitusią būklę, situaciją ir pan. Dauguma gydytojų nepasirodė nuoširdūs, žmogus kovoja su gyvybe, o kai kurie laido juokelius netinkamus tokiai situacijai. Jei tik turit galimybę gydytis kitur, tad nedvejokit.

2018-10-30, 04:53 | 4

Kvietemes gretaja pagalba,nuveze I onkologini sekmadieni vakare,paciente skundesi baisiais skausmais iki alpimo..pilvo srityje,naktine pamaina 2018 10 28 dienos nuostabus,labai paslaugus,mandagus,gydytoja nuostabi,tik nepamenu pavardes..Taciau isausus rytui,prasidejo skausmu priezastis ieskojimas,tire rendgenu,echoskopu,kai paprasiau,dejo kompiuterines tomografijos ne nepasiule padaryti,nes paciente trecios B stadijos gimdos vezys..neva niekas nieko nerado ir israse ja namo,beje net nuskausminamuju neisrase jauna daktare..ir Dar ja alpstancia vakar 3.00val dienos isleido namo ,nors kalbejau su gydytoja telefonu,informavau,kad negaliu jos paiimt.Taciau vistiek viena be palydos be nieko, ja israse ir alpstanti ji su taxi kazkaip grizo aciu dievui,gyva..Taciau toliau namuose merdi nuo vakar israsymo ir Dar be nuskausminamujuskausmo gydytoja onkologini ligoni pasiule Nospos!!!!...as soke,kad onkologiniai ligoniai taip paleidziami,ir uz tai niekas neatsako...siaubas.

2018-05-08, 11:13 | 4

Nacionalinis vėžio institutas yra pasirengęs suteikti žmogui reikiamą pagalbą. Labai gerai, kad vietoje galima atlikti tyrimus, operaciją ir gydymą po operacijos, taip pat priežiūrą po gydymo. Įstaiga turi naujos įrangos, tačiau gana dažnai pasitaiko būtinosios įrangos (spindulinio gydymo aparato) gedimų, nors problemas stengiamasi išspręsti. Įstaigoje dirbantys gydytojai yra savo srities profesionalai, tačiau dėl laiko stokos nepajėgia pasikalbėti su kiekvienu pacientu, todėl skiria jiems minimaliai laiko. Slaugės yra malonios ir rūpinasi pacientais. Palatos yra pritaikytos būtiniausioms reikmėms, tačiau tualetu ir dušu nėra patogu ir malonu naudotis. Yra galimybė išeiti į lauką, tačiau erdvė nėra didelė. Aplink įsikūrę greitojo maisto ir apatinio trikotažo kioskai įstaigai žavesio nepriduoda.

2018-03-29, 11:50 | 1

Bėdos ir ligos ateina netikėtai. Taip nutiko ir man. Likimo skirtą diagnozę "vėžys" išgirdau urologo kabinete. Tačiau brolių Viliaus ir Pauliaus Bosų padrąsinami žodžiai ir laiku nustatyta diagnozė neleido pulti į neviltį. Po sėkmingai atliktų operacijų, grįžau į normalų gyvenimą.

Už profesionaliai atliktas operacijas, priežiūrą ir konsultacijas nuoširdžiai dėkoju chirurgui-urologui Pauliui Bosui, onkologinio skyriaus vedėjui Albertui Uliui, bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjui Eugenijui Stratilatovui.

Atskirai didelį Ačiū taip pat noriu tarti šių skyrių slaugos darbuotojoms, už jų šypsenas ir palaikymą

Pagarbiai,

buvęs pacientas iš Kauno Arvydas Katulis

2017-05-27, 19:14 | IP: *.*.*.*

biurokratine istaiga, kurioje ligonis absoliutus nulis, nemokesi nieko negausi, jokio zmogiskumo, atjautos, tokia istaiga is visos reikia uzdaryti, reklama tik ir matyt turi kazkoki uznugaro stipru

2017-05-01, 22:28 | 2

Mano gydytojas Renatas Aškinis pats mieliausias,atsidavęs,geras,malonus gydytojas

2016-12-22, 11:06 | IP: 188.69.208.96

Kai kurie gydytojai mano, jog yra Dievai, o tu neturedamas kito nemokamo pasirinkimo, turi pas juos lankytis. Taip pat, uzejus aprekia, jei paklausi, ar visada reikia laukti po valanda ir daugiau, nes cia ne kasa ir lauksi tiek, kiek reikes - tai kam tada tie talonai su laiku? Zodziu, liudna, nemalonu, niekas su tavim nesiskaito, o tu - tiesiog neturi kito pasirinkimo.

2016-09-09, 14:05 | IP: *.*.*.*

tik praverus kabineto duris buvo gydytojo veido israiswka : "dar viena". Visai neklause informacijos, kad daryta dvi onkologines operacijos pries du metus, kad pastaruoju metu yra kiti negalavimai ir labai smarkiai krinta svoris ir kt. Pasake, kad jis chirurgas ir nieko nezino.

2016-08-30, 17:15 | IP: *.*.*.*

Tragiška gydymo įstaiga ypač kas susiję su onkologiniais ligoniais. Vienas gydytojas man net prasitarė, kad pacientą kuris netoli mirties stengiasi kuo greičiau išsiųsti mirti į kitą vietą, kad tik nemirtų pas juos, nes statistiką gadins... Įstaiga kurioje onkologinius ligonius "gydo" konvejeriu, niekas neprisiima atsakomybės siuntinėja ligonį vienas pas kitą. Gydymas skiriamas kaip iš vadovėlio kažkokio. Vaistai paprastiem mirtingiesiems skiriami tik tie kurių lietuva (slykstu rasyti lietuva iš didžiosios raidės L) turi užsipirkusi daugiausiai ir reikia sunaudoti. Jei pats netapsi daktaru išnaršęs internetą apie ligą, nieko ir nežinosi. Todėl pradėjus kalbėti vos ne jų kalba ir pagrasinus, kad kreipsiuosi i valstybinę ligonių kasą, kodėl trūksta geresnių vaistų, staiga jų atsirado. Bet, deja, paveluotai, prieš tai chemija pati prasčiausia buvo suleista kelis kartus ir organizmas nualintas veltui, nebepadėjo ir rimtesnė iškovota chemija. Po metų teko atsisveikinti su savo Mama :'( Santariškėse tas pats... Deja, bet daugiau nėra kur kreiptis, nebent gal į Klaipėdos onkologijos skyrių.

2016-02-06, 20:06 | IP: 89.116.68.29

Dirba tikri profesionalai, žemai lenkiuosi kilniausios profesijos atstovams. Kantrybės ir sveikatos visiems medikams.

2016-02-05, 21:07 | IP: *.*.*.*

Baisi įstaiga. Geriau nepapulti, geriau niekada reikalų neturėti.

2015-12-23, 21:47 | IP: 80.243.31.138

Ačiū Urologijos skyriaus personalui, kur malonu gydytis .Manau -didžiausias nuopelnas ,kad skyriui vadovauja nuostabus gerb. Gydytojas A. Ulys. Tai tikras profesionalas ir labai geras žmogus. Nuoširdus ačiū jam ! Pagarbiai. Aleksas B.

2015-03-31, 07:43 | IP: *.*.*.*

Nesuprantu paprasto dalyko,prie ochoskopo kabineto visada tuscia,bet talonu niekada nera,gauni talona lauki valanda kol priims,ir per ta laika eile nesusidaro,ir labai keistas dalykas,jei tau vezys dar nenustatytas tai uz magnetini susimokek,nemokoma tik tada kada jis nustatytas,bet klausimas kam man tada jo reikia,tad labai noretusi, kad visi kurie sako eikite moterys,vyrai tirtis dar prirasytu,jei turit pinigu.

2014-12-02, 20:56 | IP: *.*.*.*

Jei butu eiles ne po metus ir daktarai neimtu kysiu o ka prisieke ta ir darytu butu labai gerai bet esu apakes nuo daktaru naglumo kas neturi pinigu nebusi net idomus lauksi po metus i prieki esu labai labai pasibaisejus ir kur tie musu zurnalistai kad nemato kas ten darosi esu labai labai nusivilus

2014-10-20, 09:10 | IP: *.*.*.*

Nesuprantu tvarkos sios lygoninės, kaip galima palikti savaitgaliais onkoginekologijos skyriu priziureti OTORINOLARINGOLOGIJOS specialista???, ka jis gali padaryti ivykus komplikacijai po sunkios operacijos ? , normalu kad gydytojas apmaigo pilva ir pasako kad cia ne mano sritis laukite pirmadienio ???Tokioje ligonineje -tokios sunkios operacijos ir taip palaidziai ziurima ,zodziu truksta...

2014-10-07, 13:18 | IP: *.*.*.*

ypatinga tema turetu buti maistas sioje istaigoje. teko atsigulti savaitgaliui radioaktyviam jodui . kas gulejo zino- lankymui zmones neileidiami. nustebino, kad palnuotam gydymui guldo zmones , bet niekas is anksto neispeja, kad ta diena maisto neduos. verskis kaip nori. bet , kai pradejo duoti- geriau butu nedave: itariu, kad kalejime zmones maistinami geriau, o ir gyvuliai tvarte valgo geresni maista. nesu isrankus zmogus, bet tai kuo SERIA ligonius- maistu nepavadinsi. ligoninese nesu naujokas, bet tokiu jovalu neteko matyti. ."Mielos" virtuves virejos eskit pacios tuos jovalus - nebenuodikit zmoniu.

2014-08-10, 20:25 | IP: *.*.*.*

Baisu, kai susirgus vėžiu gali iš karto pirkti karstą dėl onkologijos ginekologijos skyriuje dirbančių ,,profesionalų" gydymo! Tokie daktarai negali gydyti ligonių ne tik dėl kompetencijos stokos, bet ir dėl etiškumo ir moralės stokos! Baisu, kai susirgus vėžiu gali iš karto pirkti karstą dėl onkologijos ginekologijos skyriuje dirbančių ,,profesionalų" gydymo! Tokie daktarai negali gydyti ligonių ne tik dėl kompetencijos stokos, bet ir dėl etiškumo ir moralės stokos!

2014-04-17, 05:32 | IP: *.*.*.*

Ačiū krūtų skyriaus personalui puikios dėmesingos jautrios kantrios darbuotojos
Gydytojai profesonalai bet per mažai informuoja apie ligą bei jos gydymą turi pats daug apie tai skaityti kad galėtum jiems užduoti konkretų klausimą ir vėl gauti trumpą atsakymą Kaip sergantiems vėžiu ligoniams maistas tragiškas, reikia sugebėti taip sugadinti iš normalių produktų pagamintą patiekalą, geriau tuos pinigus pridėtų prie algos personalui už darbą
Poliklinikoje priėmimo tvarka ir laukimo sąlygos pas gydytoją per ankštos, tiek daug laukiančių o tiek mažai vietos, dirba tik pusė dienos, o kitą pusę tušti koridoriai. Matosi kad darbo krūvis per didelis gydytojams su tokias sunkiais ligoniais, o mes norime dėmesio aiškumo iš kur skubantis gydytojas tai suteiks ? Galėtų būti po pietų nors koks gal mokamas kabinetas kad ramiai galėtum susimokėti ir ilgiau pabendrauti apie ligą, o dabar moki sodrai ir PSD daug pasirinkimo daugiau juk Vilniuje nėra o gauni paslaugą tokią kaip visi
Žodžiui suorganizuota visa priėmimo tvarka blogai manau kad už tuos pačias lėšas galima geriau viską padaryti, jau vien nemaitinant taip vadinamu " maistu " ligonių

2013-06-27, 03:07 | IP: *.*.*.*

Baisiausia,kad pasimetusi ligos istorija yra paciento problema. Jei pas gydytoja ant stalo jes nera, personalas jos neieskos. Susirask kur nori arba busi neprimtas. Jei bandysi aiskinti,kad tau atrodo,kad tai klinikos problema, busi supazindintas su vidaus tvakos taisyklemis: eini ir ieskai

2013-03-13, 23:30 | IP: *.*.*.*

Labai profesionalus darbas gyd. V. Ostapenko ir jo kolektyvo. Jautiesi patekusi i patikimas rankas. Tikrai maloniai buvau nustebinta. Seseliu slaugiu, valytoju nusiteikimas, bendravimas labai malonus, nuosirdus. Prieziura po operacijos tikrai pakankamai gera. Atskiras dekui gyd. V. Ostapenko - tikras profesionalas, atsidaves savo darbui, moka palaikyti, nuraminti, gerai nuteikti. Onkologijos poliklinikos parodija. Gaila zmoniu ir saves pacios, jautiesi nurasyta, kam leisti pinigus tu patogumui, kuriems to jau greit nereikes.
Biopsijos tyrimai be jokiu nuskausminimu - pratinkis kenteti, cia tik ilgo kelio pradzia, bus dar blogiau.
Tyrimu atsakymai - nezinomybe zudo, 10 ilgiausiu dienu gyvenime + laukimas prie duru. Po to operacijos laukimas.
Poliklinikos ir ligonines buitines salygos - belieka linketi tobulejimo. Elementariausi dalykai - WC, dusai, palatos - ju reikia daugiau ir patogesniu. Maistas - tik maisto produktu gadinimas.
Interneto prieiga.

2012-12-18, 12:37 | IP: *.*.*.*

Perskaitęs
komentarus,apie gyd.:"Baranauskas Zenonas, Radiologija" labai pasipiktinau neigiamais. Todėl pasikartoju ir įstaigos vertinimo puslapyje. Buvau tris kartus branduolinio Jodo procedūrų, vieną kartą tyrimų po pusės metų, pas šį puikų, paprastą gydytoją. Esu, prisipažįstu, labai diirglus,įkyrus, nepakantus biurokratizmuii,labai nemėgstantis, nekenčiantis padlaižavimo, pirmą sykį važiuodamas gauti jodo procedūros, buvau gavęs neigiamų atsiliepimų apie šį gydytoją iš buvusių jo pacientų, todėl į tai atkreipiau dėmesį. Buvau maloniai šokiruotas šio gydytojo bendravimu, paprastumu, konkretumu (nors mane, bedraujant, Jis perspėjo, jog daug šneku, bet nei supyko, nei parodė jokių neigiamų emocijų) dėl tyrimų kraujo pasakė; jei nori atsakymo šiandien - 90 lt., jei veltui - atsakymas po nepilno mėn. liepė paskambinti, paprašiau atsiųsti el. p., jokių reketavimų, jokių reikalavimų, atsiuntė. Galvojate jogdaviau pakišą - ne, esu griežtai prieš tai, tik esu parašęs el. p. padėką, po procedūrų, ne tik šiam gydytojui, bet visiems to kolektyvo nariams. Taip kad nevarykite šmeižto, nei ant šio, nei ant kitų gydytojų,patys duodate, patys rėkiate! Tai manau, daugiau psichologiniai bendravimo reikalai, Jis gal kiek ir nelinksmas iš pažiūros, (juk išvaizda ir savo daro, bet, manau, žmogus nekaltas dėl savo veido bruožų, palyginus su Gydytojo Vytauto Čepulio raminamai nuteikiančiu veidu, kas jį pažįstate) bet juk pas juos ir savas gyvenimas, savos problemos šiame raizgiame šiandienos gyvenime, nenorėkite kad kiekvieną pacientą išbučiuotu, paglostytu. Supraskite ir juos, tiek pereina pacientų, pro juos, su savo baisiomis bėdomis, kiek jie turi sugerti tų svetimų neigiamų emocijų, ne kiekvienas atlaikytų tokį psichologinį krūvį! Aršieji kritikai, linkėčiau pabūti, kokią savaitę jo vietoje, manau kardinaliai pakeistumėte savo neigiamą nuomonę. Rašydami bent nebijokite pasirašyti, o ne drąsuoliai sppiaudytis iš už kampo?!! Rašau tikrai atvirai, nuoširdžiai, be jokio padlaižavimo. Su nuolankiausia, nuoširdžiausia pagarba, tikrai įkyrus, neramus, dirglus, bjaurus, pacientas Rimantas Velička.

2012-09-05, 10:30 | IP: 86.38.0.16

Man teko jau du sik atsidurti sioj istaigoj. Ligonines personalas malonus, supratingas, nuosirdus. Atmosfera sveika, silta, palanki.
Ipac nuosirdus ACIU, noriu pasakyti Gerb. Gydytojui V. Ostapenkui, anasteziologui R.Tikuisiui ir visam 3 kruties ligu chirurgijos ir onkologijos poskyriui , uz silta bendravima, auksto lygo profesionaluma, zmogiska palaikyma. Linkiu visem daug sveikatos ir sekmes!!! Poliklinikoi visas personalas aukstos kvalifikacijos, zinantis savo darba, bet,deja, kaikam is gydytoju truksta elementoraus zmogiskumo. Kartais pajauti save nurasytas, del nekorektiskai paskelbto nuosprendzio.

2012-03-25, 17:06 | IP: *.*.*.*

Neimanoma uzsiregistruoti internetu pas krutu specialistus. Telefonu prisiskambinti taipogi negaliu jau 10 dienu.

2011-12-06, 20:23 | IP: 78.58.76.97

Gydžiausi šioje įstaigoje pas veido ir žandikaulių chirurgą VYTAUTĄ ČEPULĮ. Nuoširdžiai dėkoju šiam puikiam, profesionaliam gydytojui. Tai ne tik nuostabus gydytojas, bet ir paprastas, nuoširdus žmogus. Širdingai dėkoju visoms seselėms, aptarnaujančiam personalui. Ačiū Jums už nuolatinį rūpestį, paslaugumą. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui. Viktorija

2011-10-19, 17:03 | IP: 78.62.236.83

Ir skyriuje, kuriame teko gydytis, ir poliklinikoje teko susidurti tik su gerais savo srities specialistais. Gydytojai ir kitas personalas su ligoniais bendrauja maloniai. Nesigailiu, kad užklupus ligai, kreipiausi būtent į šią gydymo įstaigą. Sėkmės Jums, brangieji!

2011-10-15, 07:10 | IP: *.*.*.*

DAUGIAU ISMANYMO APIE SAVO DARBA .MANE TURINTI VEZI NEGYDO
JAU JAU 3 METUS JAUCIU KAD ISSGYDISIU PATS

2011-04-25, 08:13 | IP: *.*.*.*

Teko gydytis sioje ligonineje...Gydytoju profesionalumas pakankamo lygio,taciau didziosios daugumos mediku neispasakyta arogancija.Siuo metu gyvenu ir gydausi uzsienyje(lankausi tik socialinese gydymo istaigose).Taigi-poziuris i pacienta visiskai priesingas negu Lietuvoje.

2011-02-20, 13:13 | IP: *.*.*.*

gydytoja kuri gyde neverta gydytojos vardo. arba pazeminta pareigose irpykti islieja ant ligoniu arba jau laikas i pensija

2010-09-12, 07:39 | IP: 86.100.32.240

atmosfera gera,darbuotojai rūpinasi ligoniais aplink laksto gaujos šunu,jie gyvena ten.Norisi išeiti pasivaikščioti prieš miega,ar anksti ryte-nejauku.Tvorose skyles jie ir landžioja.

2010-08-08, 11:43 | IP: *.*.*.*

Kaip saka dauguma pacientu. Kaip ivaziosi i Santariskes - po desene Pragaras, o is kaires Rojus. Rojaus neisbandziau, bet turiu nuomone, kad sios seselines ekonomikos zonos vadovas moka partijoms daugiau negu Kalibata (kraujo centro dirktorius).

2010-08-04, 05:07 | IP: *.*.*.*

yra ir geru daktaru,maloniu suprantanciu,kuriems dar rupi zmogaus bukle. yra ir neatidziu,kuriems rupi gauti tik kysi ir prastumt pacienta,be kysio net lb nesigylina.

2010-07-19, 10:56 | IP: 86.100.32.150

profesionalai,atsidave darbui,kekiantys pasitikejima,SESUTEMS ,SLAUGEMS -MEDALIUS ,,KABINTI,,REIKIA.tokiu darbuotoju ir zmoniu reta,saunuoles.
ir darba atlieka ir gera zodi pasako ir paguodzia. truksta informacijos,gydytojo darbas ne tik diagnozuoti,isoperuoti,paskirti gydyma.jei nesugeba bendrauti su zmonemis tai ka daryti?rekomenduoju atskiro etato sukurima.info centre gavau brosiuru ir tiek,is mediku puses nieko.Jiems itampa, sunku,bet tokia profesija.Teko susidurti su mazai bendraujanciais,konvejeriu dirbanciais,pervargusiais-poliklinikoje.Nei pacientui nei gydytojui nera gerai.truksta zmoniu-darbuotoju.O kaip skyriuose-baisu,seseliu mazai(manau etatai sumazinti) ,apkrautos dideliu kruviu,neziurint i tai puikios nuotaikos,atsidave darbui,pasiaukoje specialybei ir zmonems-priekaistai vadovybei,o gal finansavimui,ar valstybei nesugebanciai pasirupinti zmonemis.

2010-04-09, 10:12 | IP: 78.56.153.176

Geriausia gydymo įstaiga!