Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2019

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

63.6% Complete
3.2

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

62% Complete
3.1

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

66.4% Complete
3.3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

68.4% Complete
3.4

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

69.3% Complete
3.5

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

47.5% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

64.3% Complete
3.2

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

78.8% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

74.6% Complete
3.7

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

71.1% Complete
3.6

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

61.9% Complete
3.1

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

78% Complete
3.9

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

30% Complete
1.5

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

70.4% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

54.3% Complete
2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Nacionalinis vėžio institutas"
Pacientų atsiliepimai
2020-10-21, 13:27 | 1

Įstaigos nerekomenduoju, papuolus ten jautiesi kaip pakuotė ant konvejerio. Susidarė įspūdis, kaip pagal instrukciją, eilės tvarka buvo vykdomas gydymas net neatsižvelgiant į pasikeitusią būklę, situaciją ir pan. Dauguma gydytojų nepasirodė nuoširdūs, žmogus kovoja su gyvybe, o kai kurie laido juokelius netinkamus tokiai situacijai. Jei tik turit galimybę gydytis kitur, tad nedvejokit.

2018-10-30, 05:53 | 1

Kvietemes gretaja pagalba,nuveze I onkologini sekmadieni vakare,paciente skundesi baisiais skausmais iki alpimo..pilvo srityje,naktine pamaina 2018 10 28 dienos nuostabus,labai paslaugus,mandagus,gydytoja nuostabi,tik nepamenu pavardes..Taciau isausus rytui,prasidejo skausmu priezastis ieskojimas,tire rendgenu,echoskopu,kai paprasiau,dejo kompiuterines tomografijos ne nepasiule padaryti,nes paciente trecios B stadijos gimdos vezys..neva niekas nieko nerado ir israse ja namo,beje net nuskausminamuju neisrase jauna daktare..ir Dar ja alpstancia vakar 3.00val dienos isleido namo ,nors kalbejau su gydytoja telefonu,informavau,kad negaliu jos paiimt.Taciau vistiek viena be palydos be nieko, ja israse ir alpstanti ji su taxi kazkaip grizo aciu dievui,gyva..Taciau toliau namuose merdi nuo vakar israsymo ir Dar be nuskausminamujuskausmo gydytoja onkologini ligoni pasiule Nospos!!!!...as soke,kad onkologiniai ligoniai taip paleidziami,ir uz tai niekas neatsako...siaubas.

2018-05-08, 13:13 | 4

Nacionalinis vėžio institutas yra pasirengęs suteikti žmogui reikiamą pagalbą. Labai gerai, kad vietoje galima atlikti tyrimus, operaciją ir gydymą po operacijos, taip pat priežiūrą po gydymo. Įstaiga turi naujos įrangos, tačiau gana dažnai pasitaiko būtinosios įrangos (spindulinio gydymo aparato) gedimų, nors problemas stengiamasi išspręsti. Įstaigoje dirbantys gydytojai yra savo srities profesionalai, tačiau dėl laiko stokos nepajėgia pasikalbėti su kiekvienu pacientu, todėl skiria jiems minimaliai laiko. Slaugės yra malonios ir rūpinasi pacientais. Palatos yra pritaikytos būtiniausioms reikmėms, tačiau tualetu ir dušu nėra patogu ir malonu naudotis. Yra galimybė išeiti į lauką, tačiau erdvė nėra didelė. Aplink įsikūrę greitojo maisto ir apatinio trikotažo kioskai įstaigai žavesio nepriduoda.

2018-03-29, 13:50 | 1

Bėdos ir ligos ateina netikėtai. Taip nutiko ir man. Likimo skirtą diagnozę "vėžys" išgirdau urologo kabinete. Tačiau brolių Viliaus ir Pauliaus Bosų padrąsinami žodžiai ir laiku nustatyta diagnozė neleido pulti į neviltį. Po sėkmingai atliktų operacijų, grįžau į normalų gyvenimą.

Už profesionaliai atliktas operacijas, priežiūrą ir konsultacijas nuoširdžiai dėkoju chirurgui-urologui Pauliui Bosui, onkologinio skyriaus vedėjui Albertui Uliui, bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjui Eugenijui Stratilatovui.

Atskirai didelį Ačiū taip pat noriu tarti šių skyrių slaugos darbuotojoms, už jų šypsenas ir palaikymą

Pagarbiai,

buvęs pacientas iš Kauno Arvydas Katulis

2017-05-27, 21:14 | IP: *.*.*.*

biurokratine istaiga, kurioje ligonis absoliutus nulis, nemokesi nieko negausi, jokio zmogiskumo, atjautos, tokia istaiga is visos reikia uzdaryti, reklama tik ir matyt turi kazkoki uznugaro stipru

2017-05-02, 00:28 | 2

Mano gydytojas Renatas Aškinis pats mieliausias,atsidavęs,geras,malonus gydytojas

2016-12-22, 12:06 | IP: 188.69.208.96

Kai kurie gydytojai mano, jog yra Dievai, o tu neturedamas kito nemokamo pasirinkimo, turi pas juos lankytis. Taip pat, uzejus aprekia, jei paklausi, ar visada reikia laukti po valanda ir daugiau, nes cia ne kasa ir lauksi tiek, kiek reikes - tai kam tada tie talonai su laiku? Zodziu, liudna, nemalonu, niekas su tavim nesiskaito, o tu - tiesiog neturi kito pasirinkimo.

2016-09-09, 16:05 | IP: *.*.*.*

tik praverus kabineto duris buvo gydytojo veido israiswka : "dar viena". Visai neklause informacijos, kad daryta dvi onkologines operacijos pries du metus, kad pastaruoju metu yra kiti negalavimai ir labai smarkiai krinta svoris ir kt. Pasake, kad jis chirurgas ir nieko nezino.

2016-08-30, 19:15 | IP: *.*.*.*

Tragiška gydymo įstaiga ypač kas susiję su onkologiniais ligoniais. Vienas gydytojas man net prasitarė, kad pacientą kuris netoli mirties stengiasi kuo greičiau išsiųsti mirti į kitą vietą, kad tik nemirtų pas juos, nes statistiką gadins... Įstaiga kurioje onkologinius ligonius "gydo" konvejeriu, niekas neprisiima atsakomybės siuntinėja ligonį vienas pas kitą. Gydymas skiriamas kaip iš vadovėlio kažkokio. Vaistai paprastiem mirtingiesiems skiriami tik tie kurių lietuva (slykstu rasyti lietuva iš didžiosios raidės L) turi užsipirkusi daugiausiai ir reikia sunaudoti. Jei pats netapsi daktaru išnaršęs internetą apie ligą, nieko ir nežinosi. Todėl pradėjus kalbėti vos ne jų kalba ir pagrasinus, kad kreipsiuosi i valstybinę ligonių kasą, kodėl trūksta geresnių vaistų, staiga jų atsirado. Bet, deja, paveluotai, prieš tai chemija pati prasčiausia buvo suleista kelis kartus ir organizmas nualintas veltui, nebepadėjo ir rimtesnė iškovota chemija. Po metų teko atsisveikinti su savo Mama :'( Santariškėse tas pats... Deja, bet daugiau nėra kur kreiptis, nebent gal į Klaipėdos onkologijos skyrių.

2016-02-06, 21:06 | IP: 89.116.68.29

Dirba tikri profesionalai, žemai lenkiuosi kilniausios profesijos atstovams. Kantrybės ir sveikatos visiems medikams.

2016-02-05, 22:07 | IP: *.*.*.*

Baisi įstaiga. Geriau nepapulti, geriau niekada reikalų neturėti.

2015-12-23, 22:47 | IP: 80.243.31.138

Ačiū Urologijos skyriaus personalui, kur malonu gydytis .Manau -didžiausias nuopelnas ,kad skyriui vadovauja nuostabus gerb. Gydytojas A. Ulys. Tai tikras profesionalas ir labai geras žmogus. Nuoširdus ačiū jam ! Pagarbiai. Aleksas B.

2015-03-31, 09:43 | IP: *.*.*.*

Nesuprantu paprasto dalyko,prie ochoskopo kabineto visada tuscia,bet talonu niekada nera,gauni talona lauki valanda kol priims,ir per ta laika eile nesusidaro,ir labai keistas dalykas,jei tau vezys dar nenustatytas tai uz magnetini susimokek,nemokoma tik tada kada jis nustatytas,bet klausimas kam man tada jo reikia,tad labai noretusi, kad visi kurie sako eikite moterys,vyrai tirtis dar prirasytu,jei turit pinigu.

2014-12-02, 21:56 | IP: *.*.*.*

Jei butu eiles ne po metus ir daktarai neimtu kysiu o ka prisieke ta ir darytu butu labai gerai bet esu apakes nuo daktaru naglumo kas neturi pinigu nebusi net idomus lauksi po metus i prieki esu labai labai pasibaisejus ir kur tie musu zurnalistai kad nemato kas ten darosi esu labai labai nusivilus

2014-10-20, 11:10 | IP: *.*.*.*

Nesuprantu tvarkos sios lygoninės, kaip galima palikti savaitgaliais onkoginekologijos skyriu priziureti OTORINOLARINGOLOGIJOS specialista???, ka jis gali padaryti ivykus komplikacijai po sunkios operacijos ? , normalu kad gydytojas apmaigo pilva ir pasako kad cia ne mano sritis laukite pirmadienio ???Tokioje ligonineje -tokios sunkios operacijos ir taip palaidziai ziurima ,zodziu truksta...

;