Reitingas
Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

61% Complete
3

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

61.7% Complete
3.1

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

66.2% Complete
3.3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

67.7% Complete
3.4

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

69.3% Complete
3.5

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

49.4% Complete
2.5

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

62.3% Complete
3.1

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

78.2% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

76.5% Complete
3.8

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

73.1% Complete
3.7

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

60.5% Complete
3

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

77.2% Complete
3.9

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

25.3% Complete
1.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

68% Complete
3.4

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

47.9% Complete
2.4

Internetas veikė prastai

Licencija

Nr. 2019

Gydytojai, kurie dirba Nacionalinis vėžio institutas
Pacientų atsiliepimai
2018-05-08, 14:13 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

Nacionalinis vėžio institutas yra pasirengęs suteikti žmogui reikiamą pagalbą. Labai gerai, kad vietoje galima atlikti tyrimus, operaciją ir gydymą po operacijos, taip pat priežiūrą po gydymo. Įstaiga turi naujos įrangos, tačiau gana dažnai pasitaiko būtinosios įrangos (spindulinio gydymo aparato) gedimų, nors problemas stengiamasi išspręsti. Įstaigoje dirbantys gydytojai yra savo srities profesionalai, tačiau dėl laiko stokos nepajėgia pasikalbėti su kiekvienu pacientu, todėl skiria jiems minimaliai laiko. Slaugės yra malonios ir rūpinasi pacientais. Palatos yra pritaikytos būtiniausioms reikmėms, tačiau tualetu ir dušu nėra patogu ir malonu naudotis. Yra galimybė išeiti į lauką, tačiau erdvė nėra didelė. Aplink įsikūrę greitojo maisto ir apatinio trikotažo kioskai įstaigai žavesio nepriduoda.

2018-03-29, 14:50 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Bėdos ir ligos ateina netikėtai. Taip nutiko ir man. Likimo skirtą diagnozę "vėžys" išgirdau urologo kabinete. Tačiau brolių Viliaus ir Pauliaus Bosų padrąsinami žodžiai ir laiku nustatyta diagnozė neleido pulti į neviltį. Po sėkmingai atliktų operacijų, grįžau į normalų gyvenimą.

Už profesionaliai atliktas operacijas, priežiūrą ir konsultacijas nuoširdžiai dėkoju chirurgui-urologui Pauliui Bosui, onkologinio skyriaus vedėjui Albertui Uliui, bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjui Eugenijui Stratilatovui.

Atskirai didelį Ačiū taip pat noriu tarti šių skyrių slaugos darbuotojoms, už jų šypsenas ir palaikymą

Pagarbiai,

buvęs pacientas iš Kauno Arvydas Katulis

2017-05-27, 22:14 | IP: 77.219.227.76 Kas parašė?

biurokratine istaiga, kurioje ligonis absoliutus nulis, nemokesi nieko negausi, jokio zmogiskumo, atjautos, tokia istaiga is visos reikia uzdaryti, reklama tik ir matyt turi kazkoki uznugaro stipru

2017-05-02, 01:28 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Mano gydytojas Renatas Aškinis pats mieliausias,atsidavęs,geras,malonus gydytojas

2016-12-22, 13:06 | IP: 188.69.208.96 Kas parašė?

Kai kurie gydytojai mano, jog yra Dievai, o tu neturedamas kito nemokamo pasirinkimo, turi pas juos lankytis. Taip pat, uzejus aprekia, jei paklausi, ar visada reikia laukti po valanda ir daugiau, nes cia ne kasa ir lauksi tiek, kiek reikes - tai kam tada tie talonai su laiku? Zodziu, liudna, nemalonu, niekas su tavim nesiskaito, o tu - tiesiog neturi kito pasirinkimo.

2016-09-09, 17:05 | IP: 88.223.26.112 Kas parašė?

tik praverus kabineto duris buvo gydytojo veido israiswka : "dar viena". Visai neklause informacijos, kad daryta dvi onkologines operacijos pries du metus, kad pastaruoju metu yra kiti negalavimai ir labai smarkiai krinta svoris ir kt. Pasake, kad jis chirurgas ir nieko nezino.

2016-08-30, 20:15 | IP: 78.56.255.170 Kas parašė?

Tragiška gydymo įstaiga ypač kas susiję su onkologiniais ligoniais. Vienas gydytojas man net prasitarė, kad pacientą kuris netoli mirties stengiasi kuo greičiau išsiųsti mirti į kitą vietą, kad tik nemirtų pas juos, nes statistiką gadins... Įstaiga kurioje onkologinius ligonius "gydo" konvejeriu, niekas neprisiima atsakomybės siuntinėja ligonį vienas pas kitą. Gydymas skiriamas kaip iš vadovėlio kažkokio. Vaistai paprastiem mirtingiesiems skiriami tik tie kurių lietuva (slykstu rasyti lietuva iš didžiosios raidės L) turi užsipirkusi daugiausiai ir reikia sunaudoti. Jei pats netapsi daktaru išnaršęs internetą apie ligą, nieko ir nežinosi. Todėl pradėjus kalbėti vos ne jų kalba ir pagrasinus, kad kreipsiuosi i valstybinę ligonių kasą, kodėl trūksta geresnių vaistų, staiga jų atsirado. Bet, deja, paveluotai, prieš tai chemija pati prasčiausia buvo suleista kelis kartus ir organizmas nualintas veltui, nebepadėjo ir rimtesnė iškovota chemija. Po metų teko atsisveikinti su savo Mama :'( Santariškėse tas pats... Deja, bet daugiau nėra kur kreiptis, nebent gal į Klaipėdos onkologijos skyrių.

2016-02-06, 22:06 | IP: 89.116.68.29 Kas parašė?

Dirba tikri profesionalai, žemai lenkiuosi kilniausios profesijos atstovams. Kantrybės ir sveikatos visiems medikams.

2016-02-05, 23:07 | IP: 87.247.85.105 Kas parašė?

Baisi įstaiga. Geriau nepapulti, geriau niekada reikalų neturėti.

2015-12-23, 23:47 | IP: 80.243.31.138 Kas parašė?

Ačiū Urologijos skyriaus personalui, kur malonu gydytis .Manau -didžiausias nuopelnas ,kad skyriui vadovauja nuostabus gerb. Gydytojas A. Ulys. Tai tikras profesionalas ir labai geras žmogus. Nuoširdus ačiū jam ! Pagarbiai. Aleksas B.

2015-03-31, 10:43 | IP: 78.56.219.41 Kas parašė?

Nesuprantu paprasto dalyko,prie ochoskopo kabineto visada tuscia,bet talonu niekada nera,gauni talona lauki valanda kol priims,ir per ta laika eile nesusidaro,ir labai keistas dalykas,jei tau vezys dar nenustatytas tai uz magnetini susimokek,nemokoma tik tada kada jis nustatytas,bet klausimas kam man tada jo reikia,tad labai noretusi, kad visi kurie sako eikite moterys,vyrai tirtis dar prirasytu,jei turit pinigu.

2014-12-02, 22:56 | IP: 90.134.148.120 Kas parašė?

Jei butu eiles ne po metus ir daktarai neimtu kysiu o ka prisieke ta ir darytu butu labai gerai bet esu apakes nuo daktaru naglumo kas neturi pinigu nebusi net idomus lauksi po metus i prieki esu labai labai pasibaisejus ir kur tie musu zurnalistai kad nemato kas ten darosi esu labai labai nusivilus

2014-10-20, 12:10 | IP: 85.206.22.66 Kas parašė?

Nesuprantu tvarkos sios lygoninės, kaip galima palikti savaitgaliais onkoginekologijos skyriu priziureti OTORINOLARINGOLOGIJOS specialista???, ka jis gali padaryti ivykus komplikacijai po sunkios operacijos ? , normalu kad gydytojas apmaigo pilva ir pasako kad cia ne mano sritis laukite pirmadienio ???Tokioje ligonineje -tokios sunkios operacijos ir taip palaidziai ziurima ,zodziu truksta...

2014-10-07, 16:18 | IP: 78.57.224.159 Kas parašė?

ypatinga tema turetu buti maistas sioje istaigoje. teko atsigulti savaitgaliui radioaktyviam jodui . kas gulejo zino- lankymui zmones neileidiami. nustebino, kad palnuotam gydymui guldo zmones , bet niekas is anksto neispeja, kad ta diena maisto neduos. verskis kaip nori. bet , kai pradejo duoti- geriau butu nedave: itariu, kad kalejime zmones maistinami geriau, o ir gyvuliai tvarte valgo geresni maista. nesu isrankus zmogus, bet tai kuo SERIA ligonius- maistu nepavadinsi. ligoninese nesu naujokas, bet tokiu jovalu neteko matyti. ."Mielos" virtuves virejos eskit pacios tuos jovalus - nebenuodikit zmoniu.

2014-08-10, 23:25 | IP: 84.15.189.132 Kas parašė?

Baisu, kai susirgus vėžiu gali iš karto pirkti karstą dėl onkologijos ginekologijos skyriuje dirbančių ,,profesionalų" gydymo! Tokie daktarai negali gydyti ligonių ne tik dėl kompetencijos stokos, bet ir dėl etiškumo ir moralės stokos! Baisu, kai susirgus vėžiu gali iš karto pirkti karstą dėl onkologijos ginekologijos skyriuje dirbančių ,,profesionalų" gydymo! Tokie daktarai negali gydyti ligonių ne tik dėl kompetencijos stokos, bet ir dėl etiškumo ir moralės stokos!

2014-04-17, 08:32 | IP: 86.38.10.56 Kas parašė?

Ačiū krūtų skyriaus personalui puikios dėmesingos jautrios kantrios darbuotojos
Gydytojai profesonalai bet per mažai informuoja apie ligą bei jos gydymą turi pats daug apie tai skaityti kad galėtum jiems užduoti konkretų klausimą ir vėl gauti trumpą atsakymą Kaip sergantiems vėžiu ligoniams maistas tragiškas, reikia sugebėti taip sugadinti iš normalių produktų pagamintą patiekalą, geriau tuos pinigus pridėtų prie algos personalui už darbą
Poliklinikoje priėmimo tvarka ir laukimo sąlygos pas gydytoją per ankštos, tiek daug laukiančių o tiek mažai vietos, dirba tik pusė dienos, o kitą pusę tušti koridoriai. Matosi kad darbo krūvis per didelis gydytojams su tokias sunkiais ligoniais, o mes norime dėmesio aiškumo iš kur skubantis gydytojas tai suteiks ? Galėtų būti po pietų nors koks gal mokamas kabinetas kad ramiai galėtum susimokėti ir ilgiau pabendrauti apie ligą, o dabar moki sodrai ir PSD daug pasirinkimo daugiau juk Vilniuje nėra o gauni paslaugą tokią kaip visi
Žodžiui suorganizuota visa priėmimo tvarka blogai manau kad už tuos pačias lėšas galima geriau viską padaryti, jau vien nemaitinant taip vadinamu " maistu " ligonių

2013-06-27, 06:07 | IP: 46.251.52.228 Kas parašė?

Baisiausia,kad pasimetusi ligos istorija yra paciento problema. Jei pas gydytoja ant stalo jes nera, personalas jos neieskos. Susirask kur nori arba busi neprimtas. Jei bandysi aiskinti,kad tau atrodo,kad tai klinikos problema, busi supazindintas su vidaus tvakos taisyklemis: eini ir ieskai

2013-03-14, 01:30 | IP: 84.15.180.164 Kas parašė?

Labai profesionalus darbas gyd. V. Ostapenko ir jo kolektyvo. Jautiesi patekusi i patikimas rankas. Tikrai maloniai buvau nustebinta. Seseliu slaugiu, valytoju nusiteikimas, bendravimas labai malonus, nuosirdus. Prieziura po operacijos tikrai pakankamai gera. Atskiras dekui gyd. V. Ostapenko - tikras profesionalas, atsidaves savo darbui, moka palaikyti, nuraminti, gerai nuteikti. Onkologijos poliklinikos parodija. Gaila zmoniu ir saves pacios, jautiesi nurasyta, kam leisti pinigus tu patogumui, kuriems to jau greit nereikes.
Biopsijos tyrimai be jokiu nuskausminimu - pratinkis kenteti, cia tik ilgo kelio pradzia, bus dar blogiau.
Tyrimu atsakymai - nezinomybe zudo, 10 ilgiausiu dienu gyvenime + laukimas prie duru. Po to operacijos laukimas.
Poliklinikos ir ligonines buitines salygos - belieka linketi tobulejimo. Elementariausi dalykai - WC, dusai, palatos - ju reikia daugiau ir patogesniu. Maistas - tik maisto produktu gadinimas.
Interneto prieiga.

2012-12-18, 14:37 | IP: 78.63.68.91 Kas parašė?

Perskaitęs
komentarus,apie gyd.:"Baranauskas Zenonas, Radiologija" labai pasipiktinau neigiamais. Todėl pasikartoju ir įstaigos vertinimo puslapyje. Buvau tris kartus branduolinio Jodo procedūrų, vieną kartą tyrimų po pusės metų, pas šį puikų, paprastą gydytoją. Esu, prisipažįstu, labai diirglus,įkyrus, nepakantus biurokratizmuii,labai nemėgstantis, nekenčiantis padlaižavimo, pirmą sykį važiuodamas gauti jodo procedūros, buvau gavęs neigiamų atsiliepimų apie šį gydytoją iš buvusių jo pacientų, todėl į tai atkreipiau dėmesį. Buvau maloniai šokiruotas šio gydytojo bendravimu, paprastumu, konkretumu (nors mane, bedraujant, Jis perspėjo, jog daug šneku, bet nei supyko, nei parodė jokių neigiamų emocijų) dėl tyrimų kraujo pasakė; jei nori atsakymo šiandien - 90 lt., jei veltui - atsakymas po nepilno mėn. liepė paskambinti, paprašiau atsiųsti el. p., jokių reketavimų, jokių reikalavimų, atsiuntė. Galvojate jogdaviau pakišą - ne, esu griežtai prieš tai, tik esu parašęs el. p. padėką, po procedūrų, ne tik šiam gydytojui, bet visiems to kolektyvo nariams. Taip kad nevarykite šmeižto, nei ant šio, nei ant kitų gydytojų,patys duodate, patys rėkiate! Tai manau, daugiau psichologiniai bendravimo reikalai, Jis gal kiek ir nelinksmas iš pažiūros, (juk išvaizda ir savo daro, bet, manau, žmogus nekaltas dėl savo veido bruožų, palyginus su Gydytojo Vytauto Čepulio raminamai nuteikiančiu veidu, kas jį pažįstate) bet juk pas juos ir savas gyvenimas, savos problemos šiame raizgiame šiandienos gyvenime, nenorėkite kad kiekvieną pacientą išbučiuotu, paglostytu. Supraskite ir juos, tiek pereina pacientų, pro juos, su savo baisiomis bėdomis, kiek jie turi sugerti tų svetimų neigiamų emocijų, ne kiekvienas atlaikytų tokį psichologinį krūvį! Aršieji kritikai, linkėčiau pabūti, kokią savaitę jo vietoje, manau kardinaliai pakeistumėte savo neigiamą nuomonę. Rašydami bent nebijokite pasirašyti, o ne drąsuoliai sppiaudytis iš už kampo?!! Rašau tikrai atvirai, nuoširdžiai, be jokio padlaižavimo. Su nuolankiausia, nuoširdžiausia pagarba, tikrai įkyrus, neramus, dirglus, bjaurus, pacientas Rimantas Velička.

2012-09-05, 13:30 | IP: 86.38.0.16 Kas parašė?

Man teko jau du sik atsidurti sioj istaigoj. Ligonines personalas malonus, supratingas, nuosirdus. Atmosfera sveika, silta, palanki.
Ipac nuosirdus ACIU, noriu pasakyti Gerb. Gydytojui V. Ostapenkui, anasteziologui R.Tikuisiui ir visam 3 kruties ligu chirurgijos ir onkologijos poskyriui , uz silta bendravima, auksto lygo profesionaluma, zmogiska palaikyma. Linkiu visem daug sveikatos ir sekmes!!! Poliklinikoi visas personalas aukstos kvalifikacijos, zinantis savo darba, bet,deja, kaikam is gydytoju truksta elementoraus zmogiskumo. Kartais pajauti save nurasytas, del nekorektiskai paskelbto nuosprendzio.

2012-03-25, 20:06 | IP: 78.60.248.13 Kas parašė?

Neimanoma uzsiregistruoti internetu pas krutu specialistus. Telefonu prisiskambinti taipogi negaliu jau 10 dienu.

2011-12-06, 22:23 | IP: 78.58.76.97 Kas parašė?

Gydžiausi šioje įstaigoje pas veido ir žandikaulių chirurgą VYTAUTĄ ČEPULĮ. Nuoširdžiai dėkoju šiam puikiam, profesionaliam gydytojui. Tai ne tik nuostabus gydytojas, bet ir paprastas, nuoširdus žmogus. Širdingai dėkoju visoms seselėms, aptarnaujančiam personalui. Ačiū Jums už nuolatinį rūpestį, paslaugumą. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui. Viktorija

2011-10-19, 20:03 | IP: 78.62.236.83 Kas parašė?

Ir skyriuje, kuriame teko gydytis, ir poliklinikoje teko susidurti tik su gerais savo srities specialistais. Gydytojai ir kitas personalas su ligoniais bendrauja maloniai. Nesigailiu, kad užklupus ligai, kreipiausi būtent į šią gydymo įstaigą. Sėkmės Jums, brangieji!

2011-10-15, 10:10 | IP: 84.240.52.202 Kas parašė?

DAUGIAU ISMANYMO APIE SAVO DARBA .MANE TURINTI VEZI NEGYDO
JAU JAU 3 METUS JAUCIU KAD ISSGYDISIU PATS

2011-04-25, 11:13 | IP: 86.41.75.198 Kas parašė?

Teko gydytis sioje ligonineje...Gydytoju profesionalumas pakankamo lygio,taciau didziosios daugumos mediku neispasakyta arogancija.Siuo metu gyvenu ir gydausi uzsienyje(lankausi tik socialinese gydymo istaigose).Taigi-poziuris i pacienta visiskai priesingas negu Lietuvoje.

2011-02-20, 15:13 | IP: 84.46.185.173 Kas parašė?

gydytoja kuri gyde neverta gydytojos vardo. arba pazeminta pareigose irpykti islieja ant ligoniu arba jau laikas i pensija

2010-09-12, 10:39 | IP: 86.100.32.240 Kas parašė?

atmosfera gera,darbuotojai rūpinasi ligoniais aplink laksto gaujos šunu,jie gyvena ten.Norisi išeiti pasivaikščioti prieš miega,ar anksti ryte-nejauku.Tvorose skyles jie ir landžioja.

2010-08-08, 14:43 | IP: 78.60.137.167 Kas parašė?

Kaip saka dauguma pacientu. Kaip ivaziosi i Santariskes - po desene Pragaras, o is kaires Rojus. Rojaus neisbandziau, bet turiu nuomone, kad sios seselines ekonomikos zonos vadovas moka partijoms daugiau negu Kalibata (kraujo centro dirktorius).

2010-08-04, 08:07 | IP: 78.60.172.194 Kas parašė?

yra ir geru daktaru,maloniu suprantanciu,kuriems dar rupi zmogaus bukle. yra ir neatidziu,kuriems rupi gauti tik kysi ir prastumt pacienta,be kysio net lb nesigylina.

2010-07-19, 13:56 | IP: 86.100.32.150 Kas parašė?

profesionalai,atsidave darbui,kekiantys pasitikejima,SESUTEMS ,SLAUGEMS -MEDALIUS ,,KABINTI,,REIKIA.tokiu darbuotoju ir zmoniu reta,saunuoles.
ir darba atlieka ir gera zodi pasako ir paguodzia. truksta informacijos,gydytojo darbas ne tik diagnozuoti,isoperuoti,paskirti gydyma.jei nesugeba bendrauti su zmonemis tai ka daryti?rekomenduoju atskiro etato sukurima.info centre gavau brosiuru ir tiek,is mediku puses nieko.Jiems itampa, sunku,bet tokia profesija.Teko susidurti su mazai bendraujanciais,konvejeriu dirbanciais,pervargusiais-poliklinikoje.Nei pacientui nei gydytojui nera gerai.truksta zmoniu-darbuotoju.O kaip skyriuose-baisu,seseliu mazai(manau etatai sumazinti) ,apkrautos dideliu kruviu,neziurint i tai puikios nuotaikos,atsidave darbui,pasiaukoje specialybei ir zmonems-priekaistai vadovybei,o gal finansavimui,ar valstybei nesugebanciai pasirupinti zmonemis.

2010-04-09, 13:12 | IP: 78.56.153.176 Kas parašė?

Geriausia gydymo įstaiga!

2009-09-05, 15:35 | IP: 217.77.25.38 Kas parašė?

Katastrofiška onkologijos instituto konsultacijų poliklinikos veikla: pastatas tam nepritaikytas: siauri koridoriai, kuriuose trūksta oro, per mažai vietos laukianitems (o eilėse tenka pralaukti tikrai ilgai) ir KATASTROFA - poliklinika, kuri priima sunkius ligonius - NETURI LIFTO... kaip nugabenti su vežimėliu į antrą aukštą pas pulmonologus?

2009-03-09, 16:23 | IP: 78.59.238.29 Kas parašė?

PROFAI NIEKO BLOGO

2008-10-16, 21:31 | IP: 86.100.99.110 Kas parašė?

NEBLOGAS

2008-09-13, 18:18 | IP: 78.58.96.125 Kas parašė?

Gydytojas V.Ostapenko-tai Daktaras iš didžiosios raidės-humaniškas, puikus savo srities specialistas, atsidavęs darbui.
Vyr. seselė L.Zalieckienė ir slaugytoja G.Jasinskienė-medicinos darbuotojos vertos savo vardo.Ačiū jums visiems. Keletos slaugytoju darbas,ypatingai savaitgali,daugiau negu „keistas"

2008-08-13, 15:52 | IP: 195.182.75.97 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-07-24, 18:22 | IP: 78.56.206.131 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-07-17, 18:13 | IP: 78.56.206.131 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-03-13, 17:41 | IP: 77.221.65.26 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-03-03, 21:45 | IP: 193.219.87.21 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-11-08, 09:47 | IP: 78.62.132.24 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 9 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-12, 23:37 | IP: 213.164.115.214 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 11 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-06-30, 16:29 | IP: 80.243.16.40 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-02-17, 14:05 | IP: 88.118.162.45 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 6 mėn., todėl nebėra aktualus.