Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2019

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

63.9% Complete
3.2

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

61.5% Complete
3.1

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

66.2% Complete
3.3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

69.3% Complete
3.5

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

70.7% Complete
3.5

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

47.5% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

64.1% Complete
3.2

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

78.5% Complete
3.9

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

75.1% Complete
3.8

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

71.9% Complete
3.6

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

61.8% Complete
3.1

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

78.4% Complete
3.9

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

28.8% Complete
1.4

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

70.3% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

53.1% Complete
2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Nacionalinis vėžio institutas"
Pacientų atsiliepimai
2014-08-10, 23:25 | IP: *.*.*.*

Baisu, kai susirgus vėžiu gali iš karto pirkti karstą dėl onkologijos ginekologijos skyriuje dirbančių ,,profesionalų" gydymo! Tokie daktarai negali gydyti ligonių ne tik dėl kompetencijos stokos, bet ir dėl etiškumo ir moralės stokos! Baisu, kai susirgus vėžiu gali iš karto pirkti karstą dėl onkologijos ginekologijos skyriuje dirbančių ,,profesionalų" gydymo! Tokie daktarai negali gydyti ligonių ne tik dėl kompetencijos stokos, bet ir dėl etiškumo ir moralės stokos!

2014-04-17, 08:32 | IP: *.*.*.*

Ačiū krūtų skyriaus personalui puikios dėmesingos jautrios kantrios darbuotojos
Gydytojai profesonalai bet per mažai informuoja apie ligą bei jos gydymą turi pats daug apie tai skaityti kad galėtum jiems užduoti konkretų klausimą ir vėl gauti trumpą atsakymą Kaip sergantiems vėžiu ligoniams maistas tragiškas, reikia sugebėti taip sugadinti iš normalių produktų pagamintą patiekalą, geriau tuos pinigus pridėtų prie algos personalui už darbą
Poliklinikoje priėmimo tvarka ir laukimo sąlygos pas gydytoją per ankštos, tiek daug laukiančių o tiek mažai vietos, dirba tik pusė dienos, o kitą pusę tušti koridoriai. Matosi kad darbo krūvis per didelis gydytojams su tokias sunkiais ligoniais, o mes norime dėmesio aiškumo iš kur skubantis gydytojas tai suteiks ? Galėtų būti po pietų nors koks gal mokamas kabinetas kad ramiai galėtum susimokėti ir ilgiau pabendrauti apie ligą, o dabar moki sodrai ir PSD daug pasirinkimo daugiau juk Vilniuje nėra o gauni paslaugą tokią kaip visi
Žodžiui suorganizuota visa priėmimo tvarka blogai manau kad už tuos pačias lėšas galima geriau viską padaryti, jau vien nemaitinant taip vadinamu " maistu " ligonių

2013-06-27, 06:07 | IP: *.*.*.*

Baisiausia,kad pasimetusi ligos istorija yra paciento problema. Jei pas gydytoja ant stalo jes nera, personalas jos neieskos. Susirask kur nori arba busi neprimtas. Jei bandysi aiskinti,kad tau atrodo,kad tai klinikos problema, busi supazindintas su vidaus tvakos taisyklemis: eini ir ieskai

2013-03-14, 01:30 | IP: *.*.*.*

Labai profesionalus darbas gyd. V. Ostapenko ir jo kolektyvo. Jautiesi patekusi i patikimas rankas. Tikrai maloniai buvau nustebinta. Seseliu slaugiu, valytoju nusiteikimas, bendravimas labai malonus, nuosirdus. Prieziura po operacijos tikrai pakankamai gera. Atskiras dekui gyd. V. Ostapenko - tikras profesionalas, atsidaves savo darbui, moka palaikyti, nuraminti, gerai nuteikti. Onkologijos poliklinikos parodija. Gaila zmoniu ir saves pacios, jautiesi nurasyta, kam leisti pinigus tu patogumui, kuriems to jau greit nereikes.
Biopsijos tyrimai be jokiu nuskausminimu - pratinkis kenteti, cia tik ilgo kelio pradzia, bus dar blogiau.
Tyrimu atsakymai - nezinomybe zudo, 10 ilgiausiu dienu gyvenime + laukimas prie duru. Po to operacijos laukimas.
Poliklinikos ir ligonines buitines salygos - belieka linketi tobulejimo. Elementariausi dalykai - WC, dusai, palatos - ju reikia daugiau ir patogesniu. Maistas - tik maisto produktu gadinimas.
Interneto prieiga.

2012-12-18, 14:37 | IP: *.*.*.*

Perskaitęs
komentarus,apie gyd.:"Baranauskas Zenonas, Radiologija" labai pasipiktinau neigiamais. Todėl pasikartoju ir įstaigos vertinimo puslapyje. Buvau tris kartus branduolinio Jodo procedūrų, vieną kartą tyrimų po pusės metų, pas šį puikų, paprastą gydytoją. Esu, prisipažįstu, labai diirglus,įkyrus, nepakantus biurokratizmuii,labai nemėgstantis, nekenčiantis padlaižavimo, pirmą sykį važiuodamas gauti jodo procedūros, buvau gavęs neigiamų atsiliepimų apie šį gydytoją iš buvusių jo pacientų, todėl į tai atkreipiau dėmesį. Buvau maloniai šokiruotas šio gydytojo bendravimu, paprastumu, konkretumu (nors mane, bedraujant, Jis perspėjo, jog daug šneku, bet nei supyko, nei parodė jokių neigiamų emocijų) dėl tyrimų kraujo pasakė; jei nori atsakymo šiandien - 90 lt., jei veltui - atsakymas po nepilno mėn. liepė paskambinti, paprašiau atsiųsti el. p., jokių reketavimų, jokių reikalavimų, atsiuntė. Galvojate jogdaviau pakišą - ne, esu griežtai prieš tai, tik esu parašęs el. p. padėką, po procedūrų, ne tik šiam gydytojui, bet visiems to kolektyvo nariams. Taip kad nevarykite šmeižto, nei ant šio, nei ant kitų gydytojų,patys duodate, patys rėkiate! Tai manau, daugiau psichologiniai bendravimo reikalai, Jis gal kiek ir nelinksmas iš pažiūros, (juk išvaizda ir savo daro, bet, manau, žmogus nekaltas dėl savo veido bruožų, palyginus su Gydytojo Vytauto Čepulio raminamai nuteikiančiu veidu, kas jį pažįstate) bet juk pas juos ir savas gyvenimas, savos problemos šiame raizgiame šiandienos gyvenime, nenorėkite kad kiekvieną pacientą išbučiuotu, paglostytu. Supraskite ir juos, tiek pereina pacientų, pro juos, su savo baisiomis bėdomis, kiek jie turi sugerti tų svetimų neigiamų emocijų, ne kiekvienas atlaikytų tokį psichologinį krūvį! Aršieji kritikai, linkėčiau pabūti, kokią savaitę jo vietoje, manau kardinaliai pakeistumėte savo neigiamą nuomonę. Rašydami bent nebijokite pasirašyti, o ne drąsuoliai sppiaudytis iš už kampo?!! Rašau tikrai atvirai, nuoširdžiai, be jokio padlaižavimo. Su nuolankiausia, nuoširdžiausia pagarba, tikrai įkyrus, neramus, dirglus, bjaurus, pacientas Rimantas Velička.

2012-09-05, 13:30 | IP: 86.38.0.16

Man teko jau du sik atsidurti sioj istaigoj. Ligonines personalas malonus, supratingas, nuosirdus. Atmosfera sveika, silta, palanki.
Ipac nuosirdus ACIU, noriu pasakyti Gerb. Gydytojui V. Ostapenkui, anasteziologui R.Tikuisiui ir visam 3 kruties ligu chirurgijos ir onkologijos poskyriui , uz silta bendravima, auksto lygo profesionaluma, zmogiska palaikyma. Linkiu visem daug sveikatos ir sekmes!!! Poliklinikoi visas personalas aukstos kvalifikacijos, zinantis savo darba, bet,deja, kaikam is gydytoju truksta elementoraus zmogiskumo. Kartais pajauti save nurasytas, del nekorektiskai paskelbto nuosprendzio.

2012-03-25, 20:06 | IP: *.*.*.*

Neimanoma uzsiregistruoti internetu pas krutu specialistus. Telefonu prisiskambinti taipogi negaliu jau 10 dienu.

2011-12-06, 22:23 | IP: 78.58.76.97

Gydžiausi šioje įstaigoje pas veido ir žandikaulių chirurgą VYTAUTĄ ČEPULĮ. Nuoširdžiai dėkoju šiam puikiam, profesionaliam gydytojui. Tai ne tik nuostabus gydytojas, bet ir paprastas, nuoširdus žmogus. Širdingai dėkoju visoms seselėms, aptarnaujančiam personalui. Ačiū Jums už nuolatinį rūpestį, paslaugumą. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui. Viktorija

2011-10-19, 20:03 | IP: 78.62.236.83

Ir skyriuje, kuriame teko gydytis, ir poliklinikoje teko susidurti tik su gerais savo srities specialistais. Gydytojai ir kitas personalas su ligoniais bendrauja maloniai. Nesigailiu, kad užklupus ligai, kreipiausi būtent į šią gydymo įstaigą. Sėkmės Jums, brangieji!

2011-10-15, 10:10 | IP: *.*.*.*

DAUGIAU ISMANYMO APIE SAVO DARBA .MANE TURINTI VEZI NEGYDO
JAU JAU 3 METUS JAUCIU KAD ISSGYDISIU PATS

2011-04-25, 11:13 | IP: *.*.*.*

Teko gydytis sioje ligonineje...Gydytoju profesionalumas pakankamo lygio,taciau didziosios daugumos mediku neispasakyta arogancija.Siuo metu gyvenu ir gydausi uzsienyje(lankausi tik socialinese gydymo istaigose).Taigi-poziuris i pacienta visiskai priesingas negu Lietuvoje.

2011-02-20, 15:13 | IP: *.*.*.*

gydytoja kuri gyde neverta gydytojos vardo. arba pazeminta pareigose irpykti islieja ant ligoniu arba jau laikas i pensija

2010-09-12, 10:39 | IP: 86.100.32.240

atmosfera gera,darbuotojai rūpinasi ligoniais aplink laksto gaujos šunu,jie gyvena ten.Norisi išeiti pasivaikščioti prieš miega,ar anksti ryte-nejauku.Tvorose skyles jie ir landžioja.

2010-08-08, 14:43 | IP: *.*.*.*

Kaip saka dauguma pacientu. Kaip ivaziosi i Santariskes - po desene Pragaras, o is kaires Rojus. Rojaus neisbandziau, bet turiu nuomone, kad sios seselines ekonomikos zonos vadovas moka partijoms daugiau negu Kalibata (kraujo centro dirktorius).

2010-08-04, 08:07 | IP: *.*.*.*

yra ir geru daktaru,maloniu suprantanciu,kuriems dar rupi zmogaus bukle. yra ir neatidziu,kuriems rupi gauti tik kysi ir prastumt pacienta,be kysio net lb nesigylina.

;