Nr. 2019

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

2.8

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Buvo rūpestingos ir paslaugios

2.2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Nacionalinis vėžio institutas"
2024-03-21, 19:59 | 3

Nuostabi atmosfera,visi atidūs,paslaugūs.Nejaučiau jokios įtampos

2024-03-21, 19:59 | 3

Nuostabi atmosfera,visi atidūs,paslaugūs.Nejaučiau jokios įtampos

2024-03-19, 11:18 | 2

Iš visos širdies dėkoju Nacionalinio vėžio instituto Krūtų chirurgijos skyriaus darbuotojams už be galo profesionalų darbą, nuoširdumą, šiltą bendravimą. Net netikėjau, kad gydymasis ligoninės stacionare gali būti toks komfortiškas, maloniai nustebino slaugytojų skiriamas nuoširdus dėmesys bei ypatingai gera maisto kokybė. Kaip džiugu, kad Lietuva turi TOKIAS gydymo įstaigas ir savo profesijai pasišventusius medikus! Didelis ačiū, D.

2023-12-20, 09:43 | 3

Nuoširdus Ačiū gydytojai Birutei Brasiūnienei už tėčio gydymą.Gydomės jau virš metų.Visada maloni, skiria dėmesio, išklauso, atsako į teikiamus klausimus.Išeini iš kabineto su šypsena, kad ir kaip sunku bebūtų...

2023-12-05, 20:49 | 1

Privačioje klinikoje dermatologas rekomendavo onkodermatologą apžiūrėti apgamą dėl pakitimų, mano pirma mintis buvo NVI. Buvau informuota privačioje klinikoje,kad norint į NVI reiks bent pusę metų laukti.pasiskambinau į NVI registratūrą, užrašė į eilę. Pas gyd. patekau po kelių savaičių. Paskyrė operaciją po poros savaičių.

NVI taip pat lankiausi pas onkoginekologę, profesionaliai pakonsultavo, greitai ir kokybiškai apžiūrėjo ir suteikė visą informaciją.

Esu labai patenkinta įstaiga, viskas patogu,darbuotojai malonūs, tiksliai ir kokybiškai konsultuoja, gydo. Eilės pakankamai greitai juda. Ačiū gydytojams ir personalui, džiugu turėti Lietuvoje tokią profesionalią pagalbą.

2023-09-20, 17:28 | 818

Nuoširdus ačiū gydytojai A.Leveckytei. Esu be galo dėkinga už atlikta operacija ir konsultacijas . Jos šypsena iškarto nuramina. Pabendravus su ja pasitikiu 100%. Dar karta labai labai ačiū.

2022-02-24, 10:26 | 4

Noriu padėkoti gydytojui onkologui Vytautui Brasiunui ir chemoterapijos skyriui, gydytojas labai atidus, puikus specialistas, džiaugiuosi, kad patekau pas V. Brasiuna.
Labai ačiū

2021-12-10, 23:30 | 8

Grįžus namo, tiksliau jau pakeliui ašarų nepavyko sulaikyti. Nes po atliktų tyrimų bei radus naujų darinių nuspręsta daryti MRT. Čia atvykus ir taip jau visokių minčių kyla. Atvykau darytis MRT tyrimo, taip turiu rimtų sveikatos problemų, dėl kurių tas tyrimas mano atveju gali turėti žalos. Bet argi ten dirbančiam (MRT tyrimuose) personalui atrodo, kad tą tyrimą aš pati susigalvojau pasidaryti, argi nesikonsultavau su gydytoju pas kurį lankausi, argi neaptarėm situacijos dėl kitų mano sveikatos bėdų su mane gydančiu nefrologu, dėl MRT tyrimo ir galimos žalos. Negi reikia išraše perskaityti tik pirmą sakinį ir spręsti. Argi reikia pacientui kalbėti, kad labiau miršta nuo inkstų nepakankamumo, nei nuo vėžio, argi reikia sakyti, kad turiu ieškotis kas man padarys tą tyrimą. Kaip skaudu man buvo girdėti tokius žodžius iš KOLEGŲ. Kai jau keli mėnesiai neaiški situacija tiek dėl karščiavimo, skausmų ir pan., visgi konsultacijų metu nuspręsta kas man yra tinkamiausio, aptarti visi pliusai ir minusai. Bet tai ką ten išgirdau, buvo skaudu, ypač dėl mirčių ir pasiūlymo ieškotis kas ir kur darys man tą tyrimą. Atrodo, lyg būčiau pirma, kuri atėjo darytis tyrimo turėdama lėtinių ligų, ir kuri turi klausytis apie mirtis ir ieškotis kas ir kur padarys tyrimą. Gėda. Taigi kolegos atsiprašau, kad sustreikavo ta mano sveikata ir jums teko daryti tą tyrimą, atsiprašau. P.s. esu labai patenkinta gydytojo pas kurį lankausi konsultacijomis, gydytojos, kuri darė echoskopijas, tiek registratūra. Ačiū jums, p.s. ačiū ir toms medikėms, kurios padarė tyrimą.

2021-11-30, 09:13 | 2

Esu dėkinga gyd Jakubauskienei ir jos žaviai skaitytojai ne tik už nepriekaištingą priėmimą, bet ir nuoširdų malonų bendravimą.
Visas instituto personalas nuo rūbininko iki profesoriaus yra viena komanda. Įėjęs į šią įstaigą ir pajutęs tokį geranoriškumą nurimsta nerimas, baimė. Žinai tu patikimose rankose ir viskas bus gerai. Jau 10 metų neturiu plaučio. Ir visą šį laikotarpį gyvenu su didžiule pagarba šiam kolektyvui. Tepadeda jums Dievas.

2021-11-30, 09:13 | 2

2021-04-22, 16:21 | 4

Vizitas, tikslus ir viskas AUKSTUMOJE.......

2021-03-09, 16:30 | 3

Mano gydytoja buvo labai pozityvi, vien pokalbis su ja padėjo išlikti pačiai pozityviai ir nepalūžti

2021-02-19, 16:06 | 2

Gerbiama gydytoja, Birute Intaite ,savo bei visos šeimos vardu nuoširdžiai norime padėkoti ne tik Jums, bet ir visam slaugos personalui už Jūsų svarbų indėlį į žmonių sveikatą! Asmeniškai Jums, gydytoja, dedikuoju širdingą padeką dėl Jūsų turimo įgimto profesinio talento, už siekį empatiškai žvelgti į ligonį, už siekį užmegsti ne tik darbinius, bet ir žmogiškus ryšius, bei žinoma, už norą ne tik klausytis, bet ir išgirsti tai, ką sako pacientai.

2018-05-08, 11:13 | 4

Nacionalinis vėžio institutas yra pasirengęs suteikti žmogui reikiamą pagalbą. Labai gerai, kad vietoje galima atlikti tyrimus, operaciją ir gydymą po operacijos, taip pat priežiūrą po gydymo. Įstaiga turi naujos įrangos, tačiau gana dažnai pasitaiko būtinosios įrangos (spindulinio gydymo aparato) gedimų, nors problemas stengiamasi išspręsti. Įstaigoje dirbantys gydytojai yra savo srities profesionalai, tačiau dėl laiko stokos nepajėgia pasikalbėti su kiekvienu pacientu, todėl skiria jiems minimaliai laiko. Slaugės yra malonios ir rūpinasi pacientais. Palatos yra pritaikytos būtiniausioms reikmėms, tačiau tualetu ir dušu nėra patogu ir malonu naudotis. Yra galimybė išeiti į lauką, tačiau erdvė nėra didelė. Aplink įsikūrę greitojo maisto ir apatinio trikotažo kioskai įstaigai žavesio nepriduoda.

2018-03-29, 11:50 | 1

Bėdos ir ligos ateina netikėtai. Taip nutiko ir man. Likimo skirtą diagnozę "vėžys" išgirdau urologo kabinete. Tačiau brolių Viliaus ir Pauliaus Bosų padrąsinami žodžiai ir laiku nustatyta diagnozė neleido pulti į neviltį. Po sėkmingai atliktų operacijų, grįžau į normalų gyvenimą.

Už profesionaliai atliktas operacijas, priežiūrą ir konsultacijas nuoširdžiai dėkoju chirurgui-urologui Pauliui Bosui, onkologinio skyriaus vedėjui Albertui Uliui, bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjui Eugenijui Stratilatovui.

Atskirai didelį Ačiū taip pat noriu tarti šių skyrių slaugos darbuotojoms, už jų šypsenas ir palaikymą

Pagarbiai,

buvęs pacientas iš Kauno Arvydas Katulis

2017-05-01, 22:28 | 2

Mano gydytojas Renatas Aškinis pats mieliausias,atsidavęs,geras,malonus gydytojas

2016-12-22, 11:06 | IP: 188.69.208.96

Kai kurie gydytojai mano, jog yra Dievai, o tu neturedamas kito nemokamo pasirinkimo, turi pas juos lankytis. Taip pat, uzejus aprekia, jei paklausi, ar visada reikia laukti po valanda ir daugiau, nes cia ne kasa ir lauksi tiek, kiek reikes - tai kam tada tie talonai su laiku? Zodziu, liudna, nemalonu, niekas su tavim nesiskaito, o tu - tiesiog neturi kito pasirinkimo.

2016-02-06, 20:06 | IP: 89.116.68.29

Dirba tikri profesionalai, žemai lenkiuosi kilniausios profesijos atstovams. Kantrybės ir sveikatos visiems medikams.

2015-12-23, 21:47 | IP: 80.243.31.138

Ačiū Urologijos skyriaus personalui, kur malonu gydytis .Manau -didžiausias nuopelnas ,kad skyriui vadovauja nuostabus gerb. Gydytojas A. Ulys. Tai tikras profesionalas ir labai geras žmogus. Nuoširdus ačiū jam ! Pagarbiai. Aleksas B.

2012-09-05, 10:30 | IP: 86.38.0.16

Man teko jau du sik atsidurti sioj istaigoj. Ligonines personalas malonus, supratingas, nuosirdus. Atmosfera sveika, silta, palanki.
Ipac nuosirdus ACIU, noriu pasakyti Gerb. Gydytojui V. Ostapenkui, anasteziologui R.Tikuisiui ir visam 3 kruties ligu chirurgijos ir onkologijos poskyriui , uz silta bendravima, auksto lygo profesionaluma, zmogiska palaikyma. Linkiu visem daug sveikatos ir sekmes!!! Poliklinikoi visas personalas aukstos kvalifikacijos, zinantis savo darba, bet,deja, kaikam is gydytoju truksta elementoraus zmogiskumo. Kartais pajauti save nurasytas, del nekorektiskai paskelbto nuosprendzio.

2011-12-06, 20:23 | IP: 78.58.76.97

Gydžiausi šioje įstaigoje pas veido ir žandikaulių chirurgą VYTAUTĄ ČEPULĮ. Nuoširdžiai dėkoju šiam puikiam, profesionaliam gydytojui. Tai ne tik nuostabus gydytojas, bet ir paprastas, nuoširdus žmogus. Širdingai dėkoju visoms seselėms, aptarnaujančiam personalui. Ačiū Jums už nuolatinį rūpestį, paslaugumą. Sėkmės visam Jūsų kolektyvui. Viktorija

2011-10-19, 17:03 | IP: 78.62.236.83

Ir skyriuje, kuriame teko gydytis, ir poliklinikoje teko susidurti tik su gerais savo srities specialistais. Gydytojai ir kitas personalas su ligoniais bendrauja maloniai. Nesigailiu, kad užklupus ligai, kreipiausi būtent į šią gydymo įstaigą. Sėkmės Jums, brangieji!

2010-09-12, 07:39 | IP: 86.100.32.240

atmosfera gera,darbuotojai rūpinasi ligoniais aplink laksto gaujos šunu,jie gyvena ten.Norisi išeiti pasivaikščioti prieš miega,ar anksti ryte-nejauku.Tvorose skyles jie ir landžioja.

2010-07-19, 10:56 | IP: 86.100.32.150

profesionalai,atsidave darbui,kekiantys pasitikejima,SESUTEMS ,SLAUGEMS -MEDALIUS ,,KABINTI,,REIKIA.tokiu darbuotoju ir zmoniu reta,saunuoles.
ir darba atlieka ir gera zodi pasako ir paguodzia. truksta informacijos,gydytojo darbas ne tik diagnozuoti,isoperuoti,paskirti gydyma.jei nesugeba bendrauti su zmonemis tai ka daryti?rekomenduoju atskiro etato sukurima.info centre gavau brosiuru ir tiek,is mediku puses nieko.Jiems itampa, sunku,bet tokia profesija.Teko susidurti su mazai bendraujanciais,konvejeriu dirbanciais,pervargusiais-poliklinikoje.Nei pacientui nei gydytojui nera gerai.truksta zmoniu-darbuotoju.O kaip skyriuose-baisu,seseliu mazai(manau etatai sumazinti) ,apkrautos dideliu kruviu,neziurint i tai puikios nuotaikos,atsidave darbui,pasiaukoje specialybei ir zmonems-priekaistai vadovybei,o gal finansavimui,ar valstybei nesugebanciai pasirupinti zmonemis.

2010-04-09, 10:12 | IP: 78.56.153.176

Geriausia gydymo įstaiga!

2009-03-09, 14:23 | IP: 78.59.238.29

PROFAI NIEKO BLOGO

2008-10-16, 18:31 | IP: 86.100.99.110

NEBLOGAS

2008-09-13, 15:18 | IP: 78.58.96.125

Gydytojas V.Ostapenko-tai Daktaras iš didžiosios raidės-humaniškas, puikus savo srities specialistas, atsidavęs darbui.
Vyr. seselė L.Zalieckienė ir slaugytoja G.Jasinskienė-medicinos darbuotojos vertos savo vardo.Ačiū jums visiems. Keletos slaugytoju darbas,ypatingai savaitgali,daugiau negu „keistas"

2008-08-13, 12:52 | IP: 195.182.75.97

nuostabiai dirba reanimacinės brigados. Buvau tenai ne tik po operacijų, bet ir 2 kartus, sutrikus širdies ritmui. Tiesiog nuostabu, ir paklaus, ir nupraus, ir padės. Jiems labai labai ačiū. Visi tik ir žiūri, kad duotum pinigų. Ir gydytojai, ir aptarnaujantis personalas. Ir jeigu šiandien gavo, jau rytoj to nebeatsimena.

2008-07-24, 15:22 | IP: 78.56.206.131

Gulėjau stacionare. Jaučiau didelį rūpinimąsi ligoniais! Labai puikūs ir geri specialistai dirba Lazerinės ir fotodinaminės laboratorijos skyriuje. Noriu padėkoti profesionaliam gydytojui chirurgui - Aleksandrui Mordui. Gydytojas is Didžiosios Raidės! Linkiu jam visokeriopos sėkmės! Ačiū jam labai!

2008-07-17, 15:13 | IP: 78.56.206.131

Onkologijos institute dirba kvalifikuoti, profesionalūs gydytojai. Žemai lenkiu galvą prieš lazerinės ir fotodinaminės terapijos skyriaus gydytojus - chirurgus. Sėkmės Jiems.

2007-02-17, 12:05 | IP: 88.118.162.45

Esu patenkinta gydymu stacionare