Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1242

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

78% Complete
3.9

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

70.2% Complete
3.5

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

70.7% Complete
3.5

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

73.6% Complete
3.7

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

75.1% Complete
3.8

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

67.8% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

69.1% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

85.9% Complete
4.3

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

87.4% Complete
4.4

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

81.7% Complete
4.1

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

81.7% Complete
4.1

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

80.7% Complete
4

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

49.1% Complete
2.5

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

85.5% Complete
4.3

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

53.1% Complete
2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos"
Pacientų atsiliepimai
2024-05-07, 09:01 | 2

Gulėjau su dukra vaikų ligoninėje Santariškių 4 ten atlikus visus reikiamus tyrimus,nuvo nuspresta operuoti ir dėti gastrostomą.Ir nuo tos minutės viskas prasidėjo...operacija buvo kitame pastate santariskiu 7 kur manėme ir pasiliksime po operacijos.Vaikas buvo ilgai nemaitintas 1.9 mėn operacijai išvežė tik 11 val ir po maždaug poros valandų parvežė.Į bendrą palatą su vyrresniais vaikais,kur visi triukšmauja.Personalas pastoviai vaikšto,pamiršta uždaryti duris,artimieji triukšmauja ir trugdo vaikui ilsetis.Tada mažylė mubudo ir pradejo stipriai verkti,bet dėje personlas nieko nedare.Praejus nepilnai valandai susimaste kad reikia pamaitinti,paklausus,ar tikrai galima patvirtino,kad gydytojas kuris operavo leido(nors to gydytojo net akyse nesame mate,nezinau kas operavo mano vaika) tada atejo sesele,nes nuo vieno patraukimo is buteliuko vaikas dar labiau klyke.Tai likusi kieki sušvirkštė per zonda....Dar po valandos kai vaikas toliau klyke atejo sesele iš kito pastato mus pasiimti(daktaras joks taip ir nepasirode) aš vaika ant ranku nešiau pati,nors to daryti negalima,nes išsijudino zondas.Vaikas pradejo vemti...Pagaliau sulaukeme pediatro apžiūros gydytojo Varno,kuris apžiūrėjes dukryte nemate nieko blogo kad ji buvo tasoma iš kito pastato ir veme,norėjo išleisti namo,bet aš atsisakiau.Sulaukus vakarienes,buvo sumaitinta košė per zonda...mergaite pradejo vemti fontanais ir darese vangi,kol galiausiai į nieką nebereagavo,nakti buvo perkelta i renimacija del bukles blogejimo...00nakties buvau skubiai iškviesta i renimacija(nes žiedas pasislinko ir maistas pateko i pilvo ertme,sukeldamas didžiuli uždegima ir skausmus) Jai ta diena bute išvyke namo,dukrytes byciau netekus,del gydytojo kaltes,kuris leido maitinti pirma para.Pasekmes tokios,kad mergaite isvis nebemoka valgyti pati ir yra zonduojama per nosyte,šiuometu laukiame vel operacijos,tik ši karta,jau tikrai ne Santariskese....NEREKOMENDUOJU!!!!!!!!!!!!

2024-05-01, 09:32 | 1

Esame vaikų, skubaus priėmimo skyriuje. Paciento nėra nei vieno. Atvykome su 2 mėnesių sūnumi. Mus apžiūrėjo chirurgas, ir nurodė laukti " ekoskopuotojo". Laukiame jau dvi valandas su mažu vaiku ant rankų!!!! Kai personalo paklausėme kada atvyks gydytojas, personalas pasakė, kad reikia laukti ir išėjo kavos gerti. Esu nusyvylęs tokia sveikatos apsauga... Su žmona visdar laukiame... ir nežinia ar sulauksime. Tuoj truks kantrybė ir išeisime sirgdami namo, nes mūsų nesiteikė apžiūrėti gydytojas. Jeigu mano sūnui kas nutiks, Santaros klinikų skubios pagalbos skyriui teks visa atsakomybė už laiku neatliktos SKUBIOS MEDICININĖS PAGALBOS!!!

2024-02-12, 21:51 | 4

Gulėjome su dukra infekciniame skyriuje du kartus su pusmečio skirtumo ir ištikruju kaip smagu matyti skirtumą. Pirmas dalykas tai žinoma gydytojų profesionalumas nenuvylė abu kartus, seselių kai kuriu, džiugu, kad bendravimas pasikeitė į geresnė pusę ir nepuolė savo komentarais gadinti nuotaikų. Aišku kas labiausiai pasikeitė tai maisto kokybė. Šiaip neesu išlepus, bet pervirta košė su desrele tikrai neatrodo skaniai, būtent su tokiu maistu teko susidurti prieš pusė metu arba vaikui atvykusiam del vemimo po kukuruzu koses, jinai buvo patiekiamą. Taigi šį karta kai gulėjom tikrai valgiau pati jų siūloma maistą ir vaikas valgė kiek leido sveikatą. Taigi tikrai džiugu, kad situacija ligoninėje gerėja.

2024-01-15, 07:18 | 12

Gulime savaitę laiko infekciniame vaikų skyriuje,Santariškių 4. Dauguma tyrimų su palydėtojom keliavom į Santariškių 7 bet tai nekliudė tyrimams. Visko buvo atlikta labai daug, nes atvykome dėl lėtinio pykinimo ir neaiškios priežasties. Gavome gydytoją kuri paskyrė daugybę tyrimų - nuo organų echoskopijų, iki mrt., ačiū Ilonai Choliavskajai. Taigi, pati priežiūra - 10 balų,viskas išsamu, atidu. Maistas - kaio kavinej. Seselės daro daugiau nei gali... na žodžiu, vaikais čia rūpinimasi puikiai!

2023-11-28, 10:34 | 2

Nuoširdžiai norėčiau padėkoti Gydytojai Olgai Kutuzovai ir VISAM personalui.
Sūnus gydėsi ligoninėje visą savaitę. Gavo nuostabią priežiūrą.

Maistas skanus, palatos modernios ir patogios.
Gydytoja atsakė į visus klausimus, padėjo išspręsti problemą, kantriai aiškino gydymo eigą.
Seselės labai empatiškos, draugiškos, rūpestingos ir paslaugios.
Labai maloniai likau nustebinta.
Ačiū VISAM Personalui už profesionalumą ir žmogiškumą.

2023-10-24, 14:00 | 2

Traumatologinio skyriaus seselės, personalas tiesiog nerealus. Be gero kasdienio aptarnavimo jos labai padėjo ištikus visai kitai, nesusijusiai su traumą, bėdai, kur tikrai galėjo atsisakyti padėti. Nuoširdžios, užjaučiančios ir rūpestingos moterys. Gydytojas Rimantas Zagorskis operavo ir prižiūrėjo 2 metų dukrą su rankos lūžiu. Labai šiltas gydytojas, skleidžia ramybę, patikimumą ir optimizmą. Dėkoju ir be galo džiaugiuosi, kad ten dirba tokie žmonės. Sveikatos visiems.

2023-08-26, 08:47 | 2

Didelis ačiū gydytojui V. Biliui ir urologijos skyriaus sesutėms už kompetenciją ir rūpestį. Su kūdikiu teko gulėti ligoninėje, ir galiu pasidžiaugti, jog viskas buvo puiku - gydytojas išsamiai paaiškino problemą ir gydymo eigą, gražiai bendravo su vaiku ir nuteikė optimistiškai. Sesutės negailėjo dėmesio ir suteikė visą pagalbą, pagelbėjo iškilus papildomiems klausimams ir prižiūrint mažylį. Ačiū ir sėkmės darbuose!

2023-07-31, 12:26 | 10

Kas darosi su nauju santariškių g. 7 pastatu?? Neurologijos skyriuje ruletų ar žaliuzių nėra, kaip migdyti vaiką dienos metu? Lauko žaliuzės kurios turi užsidarinėti automatiškai užsidarinėja kada nori, arba "kepam" saulėje arba sėdim tamsoje, naktį miegam neuždengtais langais, kas irgi jaukumo neprideda, naujos technologijos?? Kodėl nėra bent jau pultelių toms žaliuzėms uždaryti kada pacientams reikia? O kalbant apie internetą aš išvis patyliu, wifi visai neegzistuoja, o norint naudotis savo mobiliais duomenimis absoliučiai niekur netraukia, nei palatoje, nei kur nors kitur. Mielai susimokėčiau jei būtų padarytas mokamas internetas bet ir to čia nėra...
Maistas skanus, patalpos naujos, švarios, kiekvieną dieną valomos, palatose yra dušai ir tuoletai, seselės nuostabios, gydytojai taip pat puikūs, ačiū nors už tai.
Bet yra kur pasitempti.

2023-05-10, 15:55 | 58

Nuoširdziai dėkoju kiekvienai darbuotojaj, Santaros vaikų ligoninės ir intensyvosos terapijos ir reanimacijos
neonotologin..skyr. vadovui,slaugytojoms ir jų padėjejom, daktarams už kokybišką gydymą,,operacijas, tinkamą prieziūrą ir tiesiog begalinį zmogiškumą, ir uz jūsų rankų silumą didziulį dėmėsingumą mano neisniesiotam ,sverenčiam apie 1 kg., anukėliui .Jaučiasi kad esate geri specialistai savo srities pilni atsidavimo savo darbui .Dydelis jums ačiū.

2023-01-03, 15:17 | 1

Teko lankytis vaikų chirurgijos priimamajame su 1,5 mažyliu. Likau laaabai maloniai nustebinta, tiek seselės, tiek chirurgas A. Meška - labai malonūs žmonės, suteikė visą reikiamą pagalbą su rūpesčiu ir nuoširdžiu dėmesiu mažyliui. Dižiulis AČIŪ už žmoniškumą, jūsų darbą ir pagalbą.

2022-12-11, 17:43 | 1

Penktadeni atvažiavom i pediatrijos skyriu primamaji su 2men kudykiu ,prieme jauna gydytoja prie registraturos,kalbejo labai grubiai,kad reikes laukt iki 6val jeigu nori gali laukt. Veliau atejo vaika apžiuret jauna gydytoja,kuri paatoviai del visu klausimu vaiksciojo klaust vyriausios gydytojos. Kudiki apžiurejo iš viršaus ,ir taip vande nustatyt deagnoze nepaimant kudiki ant ranku ,jokiu tyrimu nepadare. Kol vaksciojo pas kita gyd po valanda laiko reikejo laukt pora kartu. Labai nusivyliau apžiura.

2022-11-09, 15:26 | 1

Esame labai patenkinti visų darbu: netgi nuo šlakbaumo atidatymo iki išvažiavimo namo ☺️ atvažiavome su dukra, su sužeista ranka, kadangi santaros klinikose pirmą kartą, nežinau ar ten nuvažiavau, moteris, kuri dirbo būdelėje arbėgo, parodė kur važiuoti ir netgi atbėgo parodyti kur galiu prisiparkuoti! Skubios pagalbos skyriuje taip pat viskas vyko labai organizuotai, greitai. Visas personalas mandagus bei profesionalus, tikrai jautėmės patekė į geras rankas. Nustačius, kad dukrai lūžo ranka, buvome paguldytos į traumatologijos skyrių laukti operacijos. Ten taip pat seselės ir net valytojos ir maisto nešiotojos buvo labai malonios, paslaugios. Palatos švarios, tvarkingos. Tualetai visada taip pat labai tvarkingi. Nors buvo labai neramu prieš dukros operaciją, sulaukiau iš seselių palaikymo ir nuraminimo. Šalia palatos buvo žaidimų kambarys, kuriame vaikučiai turėjo daug veiklos, jame buvo ir speciali darbuotoja. Taip pat jei vaikučiai ilgėliau užsibūna skyriuje, ateina mokytojos mokyti vaikų! Buvau tikrai nustebusi viskuo, nes yra su kuo palyginti (mažesnių meistų ligoninėmis).
Mus operavo Mindaugas Jasiukevičius, net ačiū nespėjau pasakyti, dėl to labai išgyvenu. Tačiau čia pasakysiu labai nuoširdų ir užtikrintą ačiū! Dauguma peikia, kaltina daktarus dėl vienokių ar kitokių situacijų, bet aš tik noriu didžiuotis, kad turime tokių puikių daktarų, kurie dirba paromis, gelbėja mūsų vaikus. Mus operavo 20val., baigė 21val. Tas pats gydytojas mus sutiko priėmime apie 14val., tai tik galima pagalvoti kokios darbo dienos būna visų daktarų, kokius stebuklus jie padaro. Gal kažkas ir sakys toks jų darbas… bet tas darbas yra labai atsakingas ir rimtas. Taip pat mus išleidęs ir pakartotinai konsultavęs gydytojas Vidas Misevičius taip pat vertas didžiausios pagarbos. Puikus, profesionalus, labai mokantis bendrauti su vaikais.
Taigi didžiausia ir geriausia padėka manau yra toks visos komandos įvertinimas. Tiesiog pasakyti labai nuoširdų ir tikrą AČIŪ!

2022-04-28, 10:19 | 2

Labaratorijai reikia dviejų žmonių,o ne vieno, su mažu vaiku laukėm visą valandą, kad pasidaryti kraują.... o dėl atlikimo laukėm net tris valandas. Nors kapiliarinis kraujas max iki 1val daromas, visose poliklinikose..
Naujagimio skyrius nepritaikytas laukimui.....

2022-04-25, 16:36 | 1

Dėkoju už puikų gydimą gydytojui Dainiui Geležauskui ir visam personalui. Jūsų dėka aš taip greitai pasveikau ir galėjau vykti namo. Ačiū visiems prisidėjusiems prie mano priežiūros. Joris.

2022-03-23, 18:03 | 1

Gydytojai malonūs, labai kompetetingi. Ateina, paaiškina. Mano mažylis 2 mėnesių gulėjo po operacijos,verkt pradeda, sesėlės pačios, nakčia nekviestos ateina pasiteiraut kas yra, ar gali kažkuo padėti. Perrišimuose labai atsargiai ir švelniai atlieka savo darbą. Labai ačiū vaikų chirurgijos stacionaro darbuotojams. Personalas nusipelnęs kuo geriausių darbo sąlygų ir algų.

2022-01-17, 10:04 | 1

Kas darosi laboratorijoje? Didziule eile ir vos juda. Reikia pasimokyti is Centro poliklinikos, kur dirba labai greitai i nelaiko zmoniu po valanda uz duru.

2022-01-09, 01:41 | 2

Teko apsilankyti 2022.01.08, bjauriausia vieta. Atvažiavom greitaja pagalba su 1 metu vaiku, sergančiu COVID-19 + vemančiu kas 10 minučiu. Per 1-1,5 valandos mums sugebejo pamatuoti tik temperatura ir pasake laukti bendroje eilėje apie 2 valandas (nes vaiku buvo nemažai prieš mus). Seselės yra nemandagios, jokios skubios pagalbos negavome, tai ar galima pavadinti tai skubiaja pagalba? Maža to, buvome izoliacijos palatoje, kuri visiškai nepritaikyta tokiems mažiems vaikams, vaika teko laikyti visa laika ant ranku.

2021-12-09, 14:23 | 7

Vakar teko apsilankyti 1-ajame vaikų priėmimo skubios pagalbos poskyryje (Santariškių 4), tai galiu pasakyti tik tiek- tai siaubinga vieta su siaubingu personalu (visi, kas dirbo naktį iš 2021-12-08 į 2021-12-09, elgėsi siaubingai nemandagiai, neužjaučiančiai, neprofesionaliai ir netgi kėlė pavojų vaiko sveikatai, išskyrus gydytoją Elžbietą Kačergiūtę, kuri tikrai elgėsi profesionaliai ir yra verta didžiausios pagarbos. Visus kitus reikėtų tikrai nebeperkelti į naujai statomą pediatrijos centrą, norint nepakenkti naujos įstaigos įvaizdžiui. Siaubingi žmonės, kurie liepė man su sergančiu kūdikiu vidurį nakties lipti apledėjusia 45 laipsnių kampu pakrypusia rampa, nors buvo sakoma, kad per slidu ir tai pavojinga, tačiau buvo atsakyta, kad: “moki vaikščiot, tai ir eik”. Teko pasakyti, kad bus kviečiamos atitinkamos tarnybos, jei neleis pasinaudoti tinkamu išėjimu žiemą, nerizikuojant savo ir kūdikio sveikata. Vidaus aplinka taip pat visiškai nepritaikyta kūdikiams, kaip tai gali išvis vadintis vaikų ligonine, jei sergantis išrengtas vaikas laikomas palatoje, kurioje ne daugiau kaip 15 laipsnių. Abskritai visur nesaugu mažyliui, aplinka nepritaikyta, o pagalba tokioj situacijoj nėra teikiama. Tėtis taip pat neįleidžiamas, kuris galėtų bent jau mašinos kėdutę panešti, nes turi viena pati tysti ir sergantį mažylį ir visus daiktus, ir dar yra tyčiojamasi, jei pasakoma, kad yra sudėtinga tai padaryti. Labai užjaučiu gyd. Elžbietą, kuriai tenka dirbti tokiam kolektyve. Laikykitės, gydytoja, nesužvėrėkit, kaip jūsų kolegos. Jūs nuostabi. Jums ačiū❤️

2021-12-09, 14:23 | 7

Vakar teko apsilankyti 1-ajame vaikų priėmimo skubios pagalbos poskyryje (Santariškių 4), tai galiu pasakyti tik tiek- tai siaubinga vieta su siaubingu personalu (visi, kas dirbo naktį iš 2021-12-08 į 2021-12-09, elgėsi siaubingai nemandagiai, neužjaučiančiai, neprofesionaliai ir netgi kėlė pavojų vaiko sveikatai, išskyrus gydytoją Elžbietą Kačergiūtę, kuri tikrai elgėsi profesionaliai ir yra verta didžiausios pagarbos. Visus kitus reikėtų tikrai nebeperkelti į naujai statomą pediatrijos centrą, norint nepakenkti naujos įstaigos įvaizdžiui. Siaubingi žmonės, kurie liepė man su sergančiu kūdikiu vidurį nakties lipti apledėjusia 45 laipsnių kampu pakrypusia rampa, nors buvo sakoma, kad per slidu ir tai pavojinga, tačiau buvo atsakyta, kad: “moki vaikščiot, tai ir eik”. Teko pasakyti, kad bus kviečiamos atitinkamos tarnybos, jei neleis pasinaudoti tinkamu išėjimu žiemą, nerizikuojant savo ir kūdikio sveikata. Vidaus aplinka taip pat visiškai nepritaikyta kūdikiams, kaip tai gali išvis vadintis vaikų ligonine, jei sergantis išrengtas vaikas laikomas palatoje, kurioje ne daugiau kaip 15 laipsnių. Abskritai visur nesaugu mažyliui, aplinka nepritaikyta, o pagalba tokioj situacijoj nėra teikiama. Tėtis taip pat neįleidžiamas, kuris galėtų bent jau mašinos kėdutę panešti, nes turi viena pati tysti ir sergantį mažylį ir visus daiktus, ir dar yra tyčiojamasi, jei pasakoma, kad yra sudėtinga tai padaryti. Labai užjaučiu gyd. Elžbietą, kuriai tenka dirbti tokiam kolektyve. Laikykitės, gydytoja, nesužvėrėkit, kaip jūsų kolegos. Jūs nuostabi. Jums ačiū❤️

2021-12-09, 14:23 | 7

Vakar teko apsilankyti 1-ajame vaikų priėmimo skubios pagalbos poskyryje (Santariškių 4), tai galiu pasakyti tik tiek- tai siaubinga vieta su siaubingu personalu (visi, kas dirbo naktį iš 2021-12-08 į 2021-12-09, elgėsi siaubingai nemandagiai, neužjaučiančiai, neprofesionaliai ir netgi kėlė pavojų vaiko sveikatai, išskyrus gydytoją Elžbietą Kačergiūtę, kuri tikrai elgėsi profesionaliai ir yra verta didžiausios pagarbos. Visus kitus reikėtų tikrai nebeperkelti į naujai statomą pediatrijos centrą, norint nepakenkti naujos įstaigos įvaizdžiui. Siaubingi žmonės, kurie liepė man su sergančiu kūdikiu vidurį nakties lipti apledėjusia 45 laipsnių kampu pakrypusia rampa, nors buvo sakoma, kad per slidu ir tai pavojinga, tačiau buvo atsakyta, kad: “moki vaikščiot, tai ir eik”. Teko pasakyti, kad bus kviečiamos atitinkamos tarnybos, jei neleis pasinaudoti tinkamu išėjimu žiemą, nerizikuojant savo ir kūdikio sveikata. Vidaus aplinka taip pat visiškai nepritaikyta kūdikiams, kaip tai gali išvis vadintis vaikų ligonine, jei sergantis išrengtas vaikas laikomas palatoje, kurioje ne daugiau kaip 15 laipsnių. Abskritai visur nesaugu mažyliui, aplinka nepritaikyta, o pagalba tokioj situacijoj nėra teikiama. Tėtis taip pat neįleidžiamas, kuris galėtų bent jau mašinos kėdutę panešti, nes turi viena pati tysti ir sergantį mažylį ir visus daiktus, ir dar yra tyčiojamasi, jei pasakoma, kad yra sudėtinga tai padaryti. Labai užjaučiu gyd. Elžbietą, kuriai tenka dirbti tokiam kolektyve. Laikykitės, gydytoja, nesužvėrėkit, kaip jūsų kolegos. Jūs nuostabi. Jums ačiū❤️

2021-12-02, 17:04 | 1

Maistas labai prastas, pvz. 3 dienas iš eilės buvo ta pati sriuba. Salotos kiekviena diena tos pačios. Pasitaiko maistas su smeliu. Maitinančiom mamoms duoda maista kurio negalima valgyti norint išvengti vaiko pilvo putima. Palatos ne komfortiškos. Tualetas ir dušas toli nuo palatos, kitame korpuso kampe, šalia yra tualetas ir dušas, bet ant užrašo tėvams užklijuotas lapas personalui ir i ji tevams eiti negalima. Palatoje negalima naudoti savo virdulio, gulint su naujagimiu turi keliauti i bendra virtuvele. Ligoninės tinklalapyje rašomos visos taisykles kaip galima aplankyti gulinčius ligonineje pandėmijos metu, bet dėja tai tik parašymas, iš tikruju lankymas uždraustas. Kai kurios seselės dirba atmestinai, jeigu viena seselė visa diena ateina, aplanko, susirašo visa info kaip jaučiasi vaikas ir panašiai tai kitos seseles net noses per visa diena neparodo. Labai dažnai sesėliu nėra nei postose nei poilsio kambaryje ir ne aišku kur ju ieškoti ko nors prireikus ar kažkam atsitikus. Jeigu tenka gulėti su vaiku ilgiau tai nieko gero.. Daktarai pakankamai geri profesionalai.

2021-11-26, 07:29 | 2

Puiki specialistų komanda, visi nuoširdžiai ir gerai atlieka savo darbą, aš ir mano vaikas jautėmės čia saugūs, suprasti. Jautėme, kad mums tikrai nori padėti. Ačiū

2021-11-26, 07:28 | 2

Puiki specialistų komanda, visi nuoširdžiai ir gerai atlieka savo darbą, aš ir mano vaikas jautėmės čia saugūs, suprasti. Jautėme, kad mums tikrai nori padėti. Ačiū

2021-11-19, 13:55 | 9

Atvykome su vaiku i ligonine daugiau tik del konsultacijos, tačiau gydytojai atlikę išsamius tyrimus rekomendavo gydymą stacionare. Esu labai dėkinga už atsakingą požiūrį į pacientus, malonų bendravimą . Visi darbuotojai, kuriuos teko sutikti - registratūros darbuotojos, budintys gydytojai, covid laukiamųjų palatų darbuotojos, priskirti gydantys gydytojai, seselės pasitaikė labai malonūs ir rūpestingi.
Palatos erdvios ir patogios. kiek įmanoma suteikia atskiras palatas, tai tikrai jautėmės komfortiškai

2021-11-06, 22:34 | 1

Patekom su 4 metų vaiku į Santariškių g.4 spalio 28d. Vaikui nustatė plaučių uždegimą, dar priėmime pamatavo deguonies lygį ir be ėilės paguldė į palatą su deguonimi. Vėliau gulėjom infekciniam skyriuje,palatą tvarkė kasdien,maitino labai gerai,vaikų su kitais susirgimais į mūsų palatą neguldė. Ypač norėčiau padėkoti visam personalui,gydytojai labai kompetentingi,rūpestingi,seselės paslaugios. Atskiras didelis Ačiū seselei Valentinai Tripuckai už paprasta žmogiškumą ir nuoširdumą.
Ačiū,kad padėjot mano vaikui pasveikti.

2021-06-15, 14:34 | 4

Norėčiau labai nuoširdžiai padėkoti Ortopedinio skyriaus visai komandai,kuri dirbo 2021.06.14d.Mano sūnui chirurginiu būdu buvo šalinamas keloidinis randas.Operaciją atliko Gyd.Milda Kaupiene.Didelis ačiū gydytojai ir visai jos komandai!Nuostabus kolektyvas!

2021-06-15, 14:34 | 4

Norėčiau labai nuoširdžiai padėkoti Ortopedinio skyriaus visai komandai,kuri dirbo 2021.06.14d.Mano sūnui chirurginiu būdu buvo šalinamas keloidinis randas.Operaciją atliko Gyd.Milda Kaupiene.Didelis ačiū gydytojai ir visai jos komandai!Nuostabus kolektyvas!

2021-05-23, 21:00 | 2

Guliu vaiku santaros ligoninej chirurginiam skyriui,tai neturiu net žodziu jas per bardakelis,sesutes isviso skyriaus dvi malonios ir rupestingos o kitos senos bobunes kurioms wiskas vienodai.gulejau su kudikiu tai jokios pagalbos is sesuciu ir dar visad aliarmas vyksta koridoriaus,plepa visu garsu o kaip maziuka uzmigdyti? Juk niekam neidomu ar jis po operacijos kad reik paiilset,dakterai tai superiniai,zemai lenkiuosi ypac pries daktera vedeją Strumila,nuostabus savo srities gydytojas ,o apie visa twarka,maitinima tai tik kalbet ir kalbet ,bet turbut rasau cia bet dar parasysiu ir pačiam wedejui galbut pasidomes kas uz jo akiu daroma

2021-04-19, 10:17 | 8

Santariškių vaikų ligoninės Neurologinis skyrius maistas prastas,o persinalas labai puikus,rūpestingos seselės,gydytojai.Rekomenduoju

2021-04-19, 10:17 | 8

Santariškių vaikų ligoninės Neurologinis skyrius maistas prastas,o persinalas labai puikus,rūpestingos seselės,gydytojai.Rekomenduoju

2021-04-19, 10:17 | 8

Santariškių vaikų ligoninės Neurologinis skyrius maistas prastas,o persinalas labai puikus,rūpestingos seselės,gydytojai.Rekomenduoju

2021-04-19, 10:16 | 8

Santariškių vaikų ligoninės Neurologinis skyrius maistas prastas,o persinalas labai puikus,rūpestingos seselės,gydytojai.Rekomenduoju

2021-04-19, 10:16 | 8

Santariškių vaikų ligoninės Neurologinis skyrius maistas prastas,o persinalas labai puikus,rūpestingos seselės,gydytojai.Rekomenduoju

2021-04-13, 12:01 | 43

Dėkoju visam Santaros Vaikų ligoninės COVID -19 skyriaus personalui,gydytojai Valerijai Railienei, slaugutėms, sesutėms už suteiktą gydymą, profesionalų darbą, malonų bendravimą.

2021-02-10, 14:04 | 21

Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus darbuotojai-super:) bendravimas su vaiku ir profesionalumas, be priekaštų:)

2020-07-21, 11:48 | 1

Nerekomenduoju. Palata - 8kv.m., su kudikiu neprasisuksi. Pietus skirti tik mp maitinancioms, kitos gauna tik pusrycius ir vakariene, ir tai, atsiprasant, visiskas s.... O kad gauti pietus maitinancioms misinuku, reikia moketi. Susimokeciau, tik niekas neinformavo apie tokia tvarka ir 2 dienas likau be pietu. Kitais atvejais maitinimas teikiamas vaikui. Vel gi, mano vaikas valgo AP Comfort. Logonines atsakymas - mes turim tik NAN, pirk pati. Tai kame sistema?! Maitinimo negauna nei vaikas, nei as pietu!!! Galiausiai, kai pakeliau klausima, atejo kazkokia atsakinga uz maitinima ir papasakojo tvarka. Sako, galit dabar susimoket, ir rytoj gausit pietus. Rytoj mus israso. Laiku pateikiama informacija, labai laiku. Dar sake nezinanti, kodel manes neinformavo. Apie tarpini izoliatoriu VL is viso tyliu. Jei vaikui pablogetu, nespetu isgelbeti, nes kol jie apsirengia skafandrus, kol sterilizuojasi.... Nesumerkiau pernakt akiu, likom 10 val izoliatoriuj, kol ateis covid testu rezultatai. Bet vel gi, 2 men kudikiui daryti covid testa - ziauresnio dalyko nesu maciusi. Vaikas paskui kita diena klyke, vos tik prie veidelio prisilietus, bijojo, kad vel teks patirti si skausma nezmogiska. Vienu zodziu, isskyrus gydancia daktare ir viena sesele, kurios buvo ytin rupestingos ir demesingos mums su mazyliu, si istaiga visiska skyle. Paprasiau vaikui neurologo konsultacijos, pasake, soriukas jis dirba kitam skyriuj, o del covid mes negalim jo issikviesti. Durnumo isikunijimas? Dar ne, einam toliau. Pasaulis isprotejo del tos koronos, atrodo, kitu ligu, ir aplinkybiu nera aplink. Nieko nematom, nieko neteikiam, niekur neieinam. Svarbiausia, kai patekom i tarpini VL izoliatoriu laukti atsakymu del covid, tai buvo apie 01.00 nakties. Kai paklausiau del daiktu perdavimo (mes vaziavom pasitikrinti, nezinojom, kad guldys), buvo atsakyta, kad man is palatos iseiti negalima, vyrui pabuti 15 min negalima, bet vat daiktus uznest vyras gali uzeiti pats i palata (kiekviena turi is lauko iejima). Didesnio absurdo nesu girdejus. Visa sistema - tik teatras, kurio prasme yra nesuvokiama. Negi zmones taip neturi, ka veikti, kad patys sau iesko sunkesnio kelio

2020-01-11, 09:18 | 1

Marina badu nieko negaliu valgyt ????????

2019-11-11, 20:45 | 2

11.11 D apsilankeme pas daktara Posiuna. Labai manolus specialistas, ivertino sunaus hemangioma, pakonsultavo ir nuramino. Daugiau tokiu nuosidziu specialistu kaip jis! Aciu daktarui Pošiunui

2019-07-01, 13:19 | 3

Vizito metu gydytoja buvo labai dėmesinga, domėjosi simptomais, ankstesniais tyrimais ir bendrais nusiskundimais. Sužavėjo gydytojos nuoširdumas ir rūpestis. Ačiū gydytojai Jelenai Rascon! Sėkmės visur ir visada!

2019-04-03, 20:00 | 2

Pradėjau lankytis netikėtai 2018-11-19. Prieš tai ėjau dėl stuburo problemų, nes buvo nemažas iškrypimo laipsnis. Ir pasiūlė daktaras G.Bernotavičius operacija kuri jau buvo atlikta 2019-01-31 labai džiaugiuosi, kad viskas pavyko ir be skausmų dabar ramiausiai būnu. Dar kai pati esu paauglė tai pasakysiu, kad tikrai daktaras moka bendrauti tiek su vaikais ir su suaugusiais.

2019-03-25, 11:04 | 4

Didelis ačiū ligoninės personalui už profesionalumą, dėmesį ir kantrybę.

2018-09-23, 13:50 | 1

Santariskiu 4 palatos suremontuotos ir jaukios, valomos kasdien, turi savo dusa, tualeta. Tik sunkiau su vaikuciu iki 1 m, kuris dar ropoja, bet nevaiksto. Kelias dienas lovyteje sedeti sunku, ant ranku neprinesiosi, o ropoti paleisti ant zemes negali. Personalas nuostabus - demesingas, atsako i visus klausimus, geros nuotaikos. Buvau is tiesu maloniai nustebinta.

2017-09-30, 15:50 | IP: 193.219.87.70

Gulejau sunkudikiu infekciniam skyriu deja neturejomkas atvesti man maisto nes vyras isvazeves o atrimuju nera kazkodel maisto taip ir negavau tai 2 dienas buvau be maisto gerai kad sausainiu turejau.

2017-07-07, 16:25 | IP: 83.176.225.172

Kūdikių skyriuje seselės nemoka skaityti epikrizės, neperduoda informacijos gydytojui ir to pasekoje buna bereikalingas apsilankymas pas gydytoją. Nors bendravo maloniai, bet trūksta profesionalumo ir žinių. Labai gaila, kad tokioje vietoje dirba žmonės, kurie neturi reikiamu savybių darbui su kūdikiais ir jų tėvais.

2017-04-13, 15:04 | IP: 193.219.163.163

Į šią ligoninę kiek važiavau, tiek gavau visus atsakymus į klausimus dėl ligos, grįždavau su pagerėjusia sveikata. Tiksliai diagnozavo ligą, paskyrė tinkamą gydymą (o to nesugebėjo mano atveju nei Klaipėdos, nei Kauno gydytojai). Esu labai dėkinga čia dirbantiems medikams.

2017-02-03, 13:22 | IP: 89.116.238.57

Labai skaudu ir net pasimeti, kai atvyksti vaiko planinei operacijai ir sužinai, kad operuos visai ne tas chirurgas, pas kurį buvo konsultacija, su kuriuo buvo aptariamos visos alternatyvos ir pasiprašai, kad jis ir operuotų (nes yra tokia pasirinkimo galimybė). Paklausius, kodėl pakeistas chirurgas - teatsako, iš po naktinės tikrai neoperuos... tai kam tada tos datos, tie vizitai, galimybė rinktis ir pan.
Ir dar, prieš užsirašant planinei operacijai, konsultacijos metu sutinki tik su pilnu tonzilių pašalinimu, o atvykus, kitas chirurgas pasako, kad užrašytas "pakirpimas"...
Ir dar, gal čia mums tik taip "sekėsi", priėmime pildant dokumentus, pažymėjau, kad nepageidauju, kad dalyvautų studentai, tai jauna priėmimo skyriaus darbuotoja, sako: oi, nežinau, turit sutikti... tačiau aš kategoriškai atsisakiau, tada ji paklausė kitos priėmimo skyriaus darbuotojos, o ji jai atsakė: ne jai čia spręsti (t.y. man), sprendžia skyriaus vedėjas... tai kam reikalinga tokia grafa tame Jūsų dokumente...

2016-12-19, 13:42 | 1

Esu labai nepatenkinta vaikų klinikomis ir skubios pagalbos skyriumi. Pirmas įvikis buvo kai užregistravau savo vaiką per internetą(nes prisiskambinti yra neįmanoma) pas Lor gyditoja. Diena prieš dar gavau patvirtinančią žinutę, dėl vizito. Atėjus tai dienai nuėjau į registratūra ir man tada pasakė, kad ši gyditoja jau dvi savaites nebedirba. Ir sakė laukti su vaiku gyva eile.. beabejo niekas užleisto nenorėjau tai galiausiai išėjau.. sekantis atvejis. Kai atvežiau vaiką naktį (2 metai ir 4 mėn) į skubios pagalbos skyrių. Nes jam kilo ištisai temperatūra iki 39,5 laipsnių. Padarius tyrima kraujo CRB buvo 17,0. Kraujo tyrimas prastas. Tai mum jie pasiūlė tik mušti temperatūrą ir gerti skysčius gyditi kosulį. Tikėdama,kad čia viskas praeis. Laukiau vaikui tik blogyn. Po kelių dienų patekau pas savo šeimos gyditoją. Mums išsivystė bronchitas ir be antibijotikų neapsieisim. Tam buvo galima užkirsti kelia jei būtų buve žiūrima rimtai. Tokia temperatūra iš niekur neišlenda.

2016-12-14, 22:45 | IP: *.*.*.*

Santariskiu 4- vaiku infekcinis skyrius - BAISU!!! Nesvaru, i palatas guldo su skirtingais simptomais, atvaziavom su vemimu, isvaziavom su visa puokste ligu, sesutes nemalonios, neatsakineja i klausimus, nepritaikytas skyrius su mazais vaikais (1 metuku), daktare sabina Karosiene - nemaloni, sypsosi dirbtine sypsena, nedavus kysio israsa numeta po nosim be jokio paaiskinimo.

2015-07-11, 07:30 | IP: *.*.*.*

Skyriuje viskas puiku, gydytojai malonūs, seselės labai mylinčios vaikus, malonios ir paslaugios. Baisesnio priėmimo nemanau, kad galima išvis kur nors dar rasti!!!! Kol priims visuomet reikti laukti ilgiau nei valsnda, būna net ilgiau nei dvi val. Apžiūrinėja atmestinai. Nerašo kompensuojamų vaistų knygelėje, nes atseit priėmimas neturi lipdukų į kompensuojamų vaistų knygelę įklijuoti ir rašo paprastus receptus. O po to mes yurim ieškoti kokio nors būdinčio gydytojo, kad mums perrašytų receptą į knygelę, nes vis dėl to vaistai tikrai labai brangiai kainuoja.

2014-09-10, 10:41 | IP: *.*.*.*

Tik toks, kad tai vienintelė vieta, kur gali atvežti vaiką 24/7, nors tai neužtikrins, kad apžiūrintis gydytojas nustatys bent artimą tikrai pirminę diagnozę - mums suklydo ir paguldė visiškai be reikalo. Ačiū už privačią palatą, įrenkite daugiau ir iš tų pinigų remontuokite įstaigą! Nepritaikyta įstaiga kūdykiams ir vaikams tik pradėjusiems vaikščioti, nėra kur jų pervystyti, nei kur pamigdyti. Vaikui geležies stoka - nėra tinkamo maitinimo ir nėra sąlygų pagaminti pačiai. Visada skuba guldyt į infekcinį skyrių. Dulkės ir netvarka kėlė siaubą. Seselėms reik priminti dezinfekuoti rankas. Į liftą netelpa vežimėlis. IR KAIP MAN NUEITI PAVALGYTI. O gydytojai tikrai ne visi draugiški ir etiški/informatyvūs. Dažnai tenka patiems juos kviestis.