Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1242

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

77.5% Complete
3.9

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

71.1% Complete
3.6

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

71.4% Complete
3.6

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

73.6% Complete
3.7

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

75.1% Complete
3.8

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

67.1% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

70.4% Complete
3.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

86.2% Complete
4.3

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

85.9% Complete
4.3

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

81% Complete
4.1

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

80.4% Complete
4

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

81% Complete
4.1

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

42.4% Complete
2.1

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

83.8% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

40.8% Complete
2

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos"
Pacientų atsiliepimai
2021-05-23, 21:00 | 1

Guliu vaiku santaros ligoninej chirurginiam skyriui,tai neturiu net žodziu jas per bardakelis,sesutes isviso skyriaus dvi malonios ir rupestingos o kitos senos bobunes kurioms wiskas vienodai.gulejau su kudikiu tai jokios pagalbos is sesuciu ir dar visad aliarmas vyksta koridoriaus,plepa visu garsu o kaip maziuka uzmigdyti? Juk niekam neidomu ar jis po operacijos kad reik paiilset,dakterai tai superiniai,zemai lenkiuosi ypac pries daktera vedeją Strumila,nuostabus savo srities gydytojas ,o apie visa twarka,maitinima tai tik kalbet ir kalbet ,bet turbut rasau cia bet dar parasysiu ir pačiam wedejui galbut pasidomes kas uz jo akiu daroma

2020-07-21, 11:48 | 1

Nerekomenduoju. Palata - 8kv.m., su kudikiu neprasisuksi. Pietus skirti tik mp maitinancioms, kitos gauna tik pusrycius ir vakariene, ir tai, atsiprasant, visiskas s.... O kad gauti pietus maitinancioms misinuku, reikia moketi. Susimokeciau, tik niekas neinformavo apie tokia tvarka ir 2 dienas likau be pietu. Kitais atvejais maitinimas teikiamas vaikui. Vel gi, mano vaikas valgo AP Comfort. Logonines atsakymas - mes turim tik NAN, pirk pati. Tai kame sistema?! Maitinimo negauna nei vaikas, nei as pietu!!! Galiausiai, kai pakeliau klausima, atejo kazkokia atsakinga uz maitinima ir papasakojo tvarka. Sako, galit dabar susimoket, ir rytoj gausit pietus. Rytoj mus israso. Laiku pateikiama informacija, labai laiku. Dar sake nezinanti, kodel manes neinformavo. Apie tarpini izoliatoriu VL is viso tyliu. Jei vaikui pablogetu, nespetu isgelbeti, nes kol jie apsirengia skafandrus, kol sterilizuojasi.... Nesumerkiau pernakt akiu, likom 10 val izoliatoriuj, kol ateis covid testu rezultatai. Bet vel gi, 2 men kudikiui daryti covid testa - ziauresnio dalyko nesu maciusi. Vaikas paskui kita diena klyke, vos tik prie veidelio prisilietus, bijojo, kad vel teks patirti si skausma nezmogiska. Vienu zodziu, isskyrus gydancia daktare ir viena sesele, kurios buvo ytin rupestingos ir demesingos mums su mazyliu, si istaiga visiska skyle. Paprasiau vaikui neurologo konsultacijos, pasake, soriukas jis dirba kitam skyriuj, o del covid mes negalim jo issikviesti. Durnumo isikunijimas? Dar ne, einam toliau. Pasaulis isprotejo del tos koronos, atrodo, kitu ligu, ir aplinkybiu nera aplink. Nieko nematom, nieko neteikiam, niekur neieinam. Svarbiausia, kai patekom i tarpini VL izoliatoriu laukti atsakymu del covid, tai buvo apie 01.00 nakties. Kai paklausiau del daiktu perdavimo (mes vaziavom pasitikrinti, nezinojom, kad guldys), buvo atsakyta, kad man is palatos iseiti negalima, vyrui pabuti 15 min negalima, bet vat daiktus uznest vyras gali uzeiti pats i palata (kiekviena turi is lauko iejima). Didesnio absurdo nesu girdejus. Visa sistema - tik teatras, kurio prasme yra nesuvokiama. Negi zmones taip neturi, ka veikti, kad patys sau iesko sunkesnio kelio

2020-01-11, 09:18 | 1

Marina badu nieko negaliu valgyt ????????

2016-12-19, 13:42 | 1

Esu labai nepatenkinta vaikų klinikomis ir skubios pagalbos skyriumi. Pirmas įvikis buvo kai užregistravau savo vaiką per internetą(nes prisiskambinti yra neįmanoma) pas Lor gyditoja. Diena prieš dar gavau patvirtinančią žinutę, dėl vizito. Atėjus tai dienai nuėjau į registratūra ir man tada pasakė, kad ši gyditoja jau dvi savaites nebedirba. Ir sakė laukti su vaiku gyva eile.. beabejo niekas užleisto nenorėjau tai galiausiai išėjau.. sekantis atvejis. Kai atvežiau vaiką naktį (2 metai ir 4 mėn) į skubios pagalbos skyrių. Nes jam kilo ištisai temperatūra iki 39,5 laipsnių. Padarius tyrima kraujo CRB buvo 17,0. Kraujo tyrimas prastas. Tai mum jie pasiūlė tik mušti temperatūrą ir gerti skysčius gyditi kosulį. Tikėdama,kad čia viskas praeis. Laukiau vaikui tik blogyn. Po kelių dienų patekau pas savo šeimos gyditoją. Mums išsivystė bronchitas ir be antibijotikų neapsieisim. Tam buvo galima užkirsti kelia jei būtų buve žiūrima rimtai. Tokia temperatūra iš niekur neišlenda.

2016-12-14, 22:45 | IP: *.*.*.*

Santariskiu 4- vaiku infekcinis skyrius - BAISU!!! Nesvaru, i palatas guldo su skirtingais simptomais, atvaziavom su vemimu, isvaziavom su visa puokste ligu, sesutes nemalonios, neatsakineja i klausimus, nepritaikytas skyrius su mazais vaikais (1 metuku), daktare sabina Karosiene - nemaloni, sypsosi dirbtine sypsena, nedavus kysio israsa numeta po nosim be jokio paaiskinimo.

2015-07-11, 07:30 | IP: *.*.*.*

Skyriuje viskas puiku, gydytojai malonūs, seselės labai mylinčios vaikus, malonios ir paslaugios. Baisesnio priėmimo nemanau, kad galima išvis kur nors dar rasti!!!! Kol priims visuomet reikti laukti ilgiau nei valsnda, būna net ilgiau nei dvi val. Apžiūrinėja atmestinai. Nerašo kompensuojamų vaistų knygelėje, nes atseit priėmimas neturi lipdukų į kompensuojamų vaistų knygelę įklijuoti ir rašo paprastus receptus. O po to mes yurim ieškoti kokio nors būdinčio gydytojo, kad mums perrašytų receptą į knygelę, nes vis dėl to vaistai tikrai labai brangiai kainuoja.

2014-09-10, 10:41 | IP: *.*.*.*

Tik toks, kad tai vienintelė vieta, kur gali atvežti vaiką 24/7, nors tai neužtikrins, kad apžiūrintis gydytojas nustatys bent artimą tikrai pirminę diagnozę - mums suklydo ir paguldė visiškai be reikalo. Ačiū už privačią palatą, įrenkite daugiau ir iš tų pinigų remontuokite įstaigą! Nepritaikyta įstaiga kūdykiams ir vaikams tik pradėjusiems vaikščioti, nėra kur jų pervystyti, nei kur pamigdyti. Vaikui geležies stoka - nėra tinkamo maitinimo ir nėra sąlygų pagaminti pačiai. Visada skuba guldyt į infekcinį skyrių. Dulkės ir netvarka kėlė siaubą. Seselėms reik priminti dezinfekuoti rankas. Į liftą netelpa vežimėlis. IR KAIP MAN NUEITI PAVALGYTI. O gydytojai tikrai ne visi draugiški ir etiški/informatyvūs. Dažnai tenka patiems juos kviestis.

2014-05-31, 13:35 | IP: *.*.*.*

Antisanitarija!!! Vaiku infekciniu ligu skyriuje palatos naplauna kas dien, prieziura kosmariska, pacientai guldomi kartu su skirtingomis lygomis, diagozem,… slaugydytojai nemoka pastatyti laselymes is pirma karto, kai nepavykstapradeda juoktis garsu… KOSMARAS!

2013-12-18, 14:02 | IP: *.*.*.*

Kai kuriuose skyriuose labai purvina. jokios dezinfekcijos.

2013-03-13, 17:58 | IP: *.*.*.*

Teko lankytis sioje ligonineje pries 12 metu, jau tuo metu buvo predetas remontas, siuo metu jis dar panasioje stadijoje, nieks nepasikeite, kaip bebutu gaila ir personalas nelabai pazenges i prieki, salygos labai prastos. Kitos ligonines tikrai susitvarkiusios, grazu paziureti.

2011-08-10, 13:08 | IP: *.*.*.*

Malonus, profesionalus kolektyvas chirurgijos skyriuje.( Beje, už ačiū.)

2009-02-06, 09:49 | IP: *.*.*.*

Naktį dirbančios seselės, su kuriomis susidūrėme, nuostabios. Blogas vertinimas ne visiems gydytojams. Neteko dar girdėti tokio dalyko, kad gydytojas į palatą ateina pagal pageidavimą: jei tėvai nepageidaus, tai vakare paguldyto 4 m. vaiko, ryte palatos gydytojas net neaplankys, o vaikas iš vakaro paguldytas su stipria dehidratacija. (Remiuosi asmenine patirtimi).
Jau niekas nebesistebi, kad nurašomi senukai, bet kad taip „rūpinamasi“ vaikučiais. Tikras tautos genocidas. Hipokrato priesaiką žino tik pacientas, o gydytojui permažai moka. Todėl šiais laikais tik meldiesi, kad netektų su medikais susidurti. Liūdna.

2008-08-10, 12:50 | IP: *.*.*.*

personalas baisus, atrodo, kad si ligonine skirta ne gydymui, omarinimui mazuju vaikuciu

2007-11-26, 08:09 | IP: *.*.*.*

Gydytojos mielos ir rūpestingos Patalpos siaubingai aptriušusios, nepritaikytos ligoninei (ir kas jas projektavo??), pilna tarakonų, maistas neskanus, slaugytojos labai piktos (pediatrijos skyriuje 5 aukšte), šaukia ant ligonių (o ligoniai tai vaikai)

2007-03-19, 09:10 | IP: *.*.*.*

Vaikai neprizhiurimi, o seseles zhiuri televizoriu tuo metu. Pvz., palatoje guli vienas dvieju menesiu vaikas, be tevu, seseles tik paprashytos ten uzheina pamaitinti, nekalbant kad ant ranku paimti vaika reiketu...
Skyriaus gydytoja nesuteikia informacijos apie gydymo eiga, motyvuodama, kad vaiko tevai nebutinai turi zhinoti tyrimu resultatus (???!!!)
Iejimas- vieni labirintai, neimanoma atrasti skyriaus.