Reitingas
Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

72.7% Complete
3.6

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

63% Complete
3.2

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

53.1% Complete
2.7

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

54% Complete
2.7

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

62.7% Complete
3.1

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

47.2% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

53.7% Complete
2.7

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

65.5% Complete
3.3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

76.6% Complete
3.8

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

74.6% Complete
3.7

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

59% Complete
3

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

69.1% Complete
3.5

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

42.6% Complete
2.1

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

58.6% Complete
2.9

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

11.3% Complete
0.6

Internetas veikė prastai

Licencija

Nr. 1000

Gydytojai, kurie dirba Klaipėdos universitetinė ligoninė
Pacientų atsiliepimai
2017-06-18, 11:46 | registruotas lankytojas

nesuprantama, kodėl šitoje įstaigoje už viską reikia mokėti, įskaitant paprasčiausius tyrimus ir antibiotikus, onkologiniams ligoniams reikia mokėti už skysčius, kateterius ir panašiai

Siūlau paslėpti
2017-05-27, 18:53 | IP: 77.219.227.76

baisu, kaip tokia istaiga dar veikia, traumalogai uz operacijas tiesiogiai pasako kiek moketi, gydytojai israsant is ligonines neatiduoda jokiu israsu, nepaaiskina, chemoterapiniams ligoniams uz kiekviena papildoma kateteri ar net manitolio infuzija reikia primoketi, bet koki stipresni antibiotika reikia pirkti patiems, buna atveju kai skyriuose!nebuna svarbiu vaistu, tokiu kaip atikoagulinatu, zodziu, zmogus viska perka!pats - bet rezultato jokio, israso net tokius, kurie nepaeina savo kojomis, priemime gydo tik rezidentai, kurie neksiria jokiu laboratoriniu tyrimu, baisu!!!

Siūlau paslėpti
2017-05-25, 14:54 | registruotas lankytojas

Naudojausi dienos chirurgijos paslaugomis

Siūlau paslėpti
2017-05-22, 19:07 | registruotas lankytojas

Man tai ši įstaiga atitolusi nuo nuo tokių įstaigų kaip "Kardiolita' ...šviesmečiais.Paslaugas,registraciją reiktų vertinti minuso ženklu, tai kažkokia carinė įstaiga...

Siūlau paslėpti
2017-05-05, 18:14 | registruotas lankytojas

Registratūros darbas tragiškas. Neatitinka pacientų poreikių. Žmonės atvykę negali užsiregistruoti pas specialistą, tenka visiems kolektyviai atvažiuoti 15 mėnesio dieną ir bandyti gauti taloną pas gydytoją. Jeigu talono negavai, gali bandyti laimę kitą mėnesį. Skubaus priėmimo skyriuje teko būti du kartus. Abu kartus teko laukti ilgiau nei valandą, nors vienu atveju kitų pacientų nebuvo. Manau, kad ligoninė priima ligonius itin netikamai.

Siūlau paslėpti
2017-02-07, 10:00 | IP: 89.116.194.83

VISKAS GERAI TOJ LIGONINEJ.

Siūlau paslėpti
2017-01-20, 14:33 | IP: 83.189.221.127

Nu mockus tai vos nenygyde mano maoso seselem pasake nereaguot i ja kai ims dusti.aciu dievui poto kreipemes i tinkama speceliste.neikit pas mocku....

Siūlau paslėpti
2016-12-23, 23:04 | registruotas lankytojas

Tragedija ...Priimamasis košmaras .Personalo abejingumas ir požiūris i žmones tragiškas ...niekas neprieina ,nepaklausia ,sėdėk ir lauk kol numirsi.arogancija ir pasikelimas toks ,kad jautiesi kaip koks elgeta prašantis išmaldos ..niekam nepatariu kreiptis i šia įstaiga ,nes išvažiuosi dar didesniu ligoniu..sugadinti nervai tikrai garantuoti.

Siūlau paslėpti
2016-11-02, 06:56 | IP: 188.69.198.2

Noriu parasyti apie svara.Labai nesvarus ir smirdintys skyriaus tualetai, skyriuje nera duso,o tas daiktas,kuris skirtas atsiprausti-tai baisu,jame plaukioja visokie likuciai ir dar paliktas isplautas basonas.Manau neimanoma net nusiprausti.Cia apie Zandikauliu hirurgijos skyriu.

Siūlau paslėpti
2016-08-30, 09:45 | IP: 90.137.53.34

Akių skyriuje gydė taip akį 2 savaites, kad Vilniaus Santariškių medikai PAKRAUPO ir vos spėjo išgelbėti akį.

Siūlau paslėpti
2016-07-22, 15:50 | IP: 178.19.24.145

:)

Siūlau paslėpti
2016-06-12, 16:46 | IP: 46.23.66.110

Universitetinej dirba zemos klases alegydytojai, kas antra gydytoja (taip pat ir priimimo skyriaus) propuogoja, reklamuoja psichiatrija. Lorai, gastroenterologai painioja, neismano kaip ka tikrinti, nesupranta apie liga nieko, taip pat nesupranta ka reiske neurologas, o ka reiske psichiatrai, sako rinkti kokia nori,(kas cia per cirkas? ir mahinacijos?(pardavineti legalios narkotikus is vaistines reikia?) "gydyti" skausma skrandije, kvapus, pikinima, zodziu kai ziauriai blogai zmogus save jaucia ( fizines kancios),melineja iki kaulu sala,ta pati ir lorai, sako jeigu yra svilpimas ausie, arba skausmas, na tai pas psichiatra (normalus gydytojas tik pasijoks is tokiu "specialistu") zodziu jie bando sodinti kas antra pacienta ant psichotropines vietoj tikros ligos paieskos ir gydymo, kaip minimum lorai ir gastroenterologai, manau kad neurologai taip pat, nes lietuvoje neurologai nesugeba tikrinti ir gydyti, dazniausiai perveda savo darba i psichiatrija, kazkokie seni marazmatikai ten dirba, jie fizine skausma bando gydyti su psichiatrija, su narkotikais is vaistines su neirotropiniais nuodais kurie zudo kuna ir smegen,i o ne gydo.

Na tesiog tikri parazitai, o ne gydytojai ir taip naglai kalba, ir matosi iskart kad medicina jie supranta taip pat, kaip kiemsargis apie tai kaip raketas skrenda, zodziu baisi ligonine, psichiatrija pastate ant srove, manau reikia daugeliui gydytojams licenzija atimti uz tokia darba. Gydytojai nesugeba ne tik ieskoti ir gydyti liga, bet ir ne i viena med klausima nedugeba atsakyti, labai zemo ligio "specialistai". Gaila zmoniu kurie ten vazioja "gydytis". Nes jie sugeba apgaudineti tik ta zmogu kuris nieko nesupranta medicinoj.

Mano pazystamui kuris sergdavo vaskulitu, kraujagisliu uzdegimas, prarasdavo samone, kraujo demes ant koju, tai maksimum ka padare jam tik lasine pastate, ir pora vitaminuku israse, va tokia "siolaikine" lietuvoje medicina. Zmones atsiminkit tokia paprasta dalyka, jeigu alegydytojas siuncia jus pas psichaitra, reiske jis silpnokai supranta kas yra medicina , kaip nustatyti diagnoza ir gydyti liga, siandien lietuvoje daug tokiu aferistu, kurie sedi koja ant koja, ir visiems kaip saldainiukus israsineja F diagnozus, del betkokios somatines ligos, fiiznio skausmo, tai yra baisu. Gydytis universitetinei ligoninej pavojinga jusu sveikatai, nes vietoj tikros ligos pasiekos, galit gauti per apgaule psichaitrine piliule, zodziu galit buti pastumti per apgaule i psichiatrine pragara, na nera zmogaus nera problemu, a ne?

Primenu visiems, kad betkokia fizine liga, ar psichinis simptomas, gydosi su tradicine irodomaja moksline medicina, o psichiatrija tai pseudomokslas, psichiatrija neisgyde nei vieno zmogaus per 200 metu. Jeigu gydytojas jus siuncia pas psichiatra, psichoterapeuta, psichologa, reiske pries jus ne gydytojas o tikras aferistas, kuris nesugeba nustatyti ir isgydyti tikra liga.

Manau reikia filmuoti tokius, rasyti i diktofona, rasyti pavardes internete, nes jie labai daug sau leidzia. Pasakokit savo istorijos, nes is komentaru matau, kad zmones nelabai patenkinti. Domina kiek per diena zmoniu jie per apgaule siuntineja pas psichiatrus ir stato aferisintes " F diagnozus ". Betkuris tikras gydytojas pasakys kad F diagnozai tai afera ir apgaule. Nes jeigu gydytoju neuztenka smegenu nustatyti tikra diagnoza ir isgydyti liga jis sius zmogu pas psichiatrus. Dar noriu pasakyti kad kai skambini 03 tai iskart sako ten ir ten tau nepades, iskart vaziuok i kauna arba vilniu, va tokia medicina klaipedoje, sugebam tik vaistus pardavineti? o gydytis i kitus miestus? Bet as zinau kad is vln siuntineja i kauna i kauna i vilniu, ir toks pats bardakas ir ten darosi, todel nemanau kad savo darba klaipedos gydytojams perdeti ant kauno , vilniaus, gydytoju pecius bloga ideja.

Tai kad gerbemeji universitetines ligonines gydytojai tokia "medicina" kaip psichiatrija ir panasei, sau ir savo vaikams palikit, ar daug zmoniu isgydet su antideprisantais, neiroleptikais, trankvilizatoriais? Galiu atsakyti uz jus, nei vieno. Tai kad pradekit jau dirbti, ir ieskoti tikros ligu priezasties, o ne apgaudinekit pylecius su tokiais melagingais diagnozais kaip psichosomatika, vegetodistonija ir visa kita. Sitos pasakos taip pat sau palikit.

Siūlau paslėpti
2016-05-26, 05:08 | IP: 213.205.194.243

Nieko gero... reiketu vadova keisti.

Siūlau paslėpti
2016-05-10, 07:47 | IP: 46.249.185.4

Pasibaiseje ambulatorinio korpuso visa bendra tvarka. Sakykite,gydytojai,kaip pas jus patekti,jeigu duota diena neimanoma prisiskambinti i registratura, atvykus ta pacia diena, valandos begyje ir prastovejus ilgiausioje eileje daugiau nei valanda (beje,zmogus po operacijos), yra pareiskiama, kad talonu nebera, nes apskritai gydytojai per menesi 2 ar 3tedave, tai kame reikalas, apskritai,kam ir tuos 2talonus duoti,jeigu eilinis zmogus ju negaus? Mes atvyke is kito miesto, stebejom, kaip prie tel.budinti registratore, cirskiant tel., paprasciausiai jo nekele, patys, budami vietoje, bandeme prisiskambinti. Sitoje ligonineje yra daugiau negu betvarke, lygis krites (jis ir nebuvo aukstas), kad nebera, kur kristi. Ta pacia diena mus prieme kita istaiga ir be jokiu eiliu.

Siūlau paslėpti
2016-04-20, 12:31 | IP: 86.100.78.201

Aš pacientas. Norėčiau paprašyt (manau, ne aš vienas). Gerbiami kolegos (ligoniai), vertinkit gydytojus tik kai jau gydotės ilgesnį laiką ir kai turit su kuo sulyginti (pvz. du tos pačios spec. gydytojus). O jei apsilankėt vieną ar du kartus, ir patiko ar nepatiko, gal nerašykit. O tai klaidinate naujokus. Teko skaityti blogų komentarų ant labai gerų gydytojų ir atvirkščiai.

Siūlau paslėpti
2016-03-24, 11:30 | IP: 78.57.223.55

Nu atsiprasant .. Dvi savaites bandau prisiskambinti i registratura, registracija internetu neveikia( o tiek pinigu sukista i sistema). Bandai skambinti- isijungia autoatsakiklis kuris tau numusineja telefono saskaita. Kad uzsirasyti belieka vaziuoti i pacia ligonine- su vaiku mazu vaziuoti ir laukti tiek laiko. Laukiau eilej virs valandos, registraturoj darbuotojos neskuba, net ne visos dirba.. O stai kaip atrodo eile 07:30 prie registraturos, sergantys ir seni zmones sala ir laukia tokioj eilej, gi ne is gero gyvenimo jie cia lankos- o yra ligoti. Pasibaisetina

Siūlau paslėpti
2016-03-13, 10:21 | IP: 85.232.134.133

tūksta švaros,trūksta aptarnaujančio personalo.

Siūlau paslėpti
2016-02-23, 19:44 | IP: 85.232.154.72

Priemime kiek buvau is karto prieme ir pagulde i ligonine. Nereikejo laukti. Palatos irengtos gerai, nusiskundimu neturiu. Gydytojai profesionalus. Dauguma slaugytoju labai malonios.

Siūlau paslėpti
2016-02-16, 10:49 | IP: 78.61.77.55

Esu labai patenkintas akių ligų Nr. 2 skyriaus vedėjos Jurgitos Juotkienės atlikta akies lešiuko atstatymo operacija bei skyriaus darbuotojų darbu.

Siūlau paslėpti
2016-02-15, 16:41 | IP: 90.142.187.52

Pasikeitusi neatpažįstatai ( 20 m. ). Linkiu ir toliau tobulėti.

Siūlau paslėpti
2016-01-12, 20:34 | IP: 86.100.130.186

Puiki ligoninė

Siūlau paslėpti
2015-08-12, 23:05 | IP: 84.15.177.122

Noriu padekot gyd.M.Fiodorovui ir jo komandai uz operacija,sesutem uz prieziura,,,ACIU

Siūlau paslėpti
2015-07-27, 06:14 | IP: 78.61.130.136

Istaigoje dirba didesniaja dalimi, labai arogantiski medikai, snairuojantys tik i paciento kisene. Lyginant su kitomis miesto ligoninimes si kraupiausia.

Siūlau paslėpti
2015-06-17, 13:21 | IP: 78.58.31.233

Teko gulėti ligoninėje.Priežiūra puiki, aukšto lygio specialistai. Konsultacijų poliklinikoje yra specialistų, kurie neturėtų dirbti universitetinėje ligoninėje. Žinių daktarai turi daugiau negu reikia, bet kam jos reikalingos, jei su pacientu nebendrauji, o tik per atstumą nustatinėji diagnozę.Kraujo tyrimo laboratorijoje į pacientą kreipiamasi 'TU".

Siūlau paslėpti
2015-04-14, 13:05 | IP: 84.15.181.45

nėra Ši ligoninė dirba ne dėl ligonių gerovės, ligoniai jiems statistiniai vienetai,
Per savaitę neateina vizituoti gydytojas nei karto pas gulinčius pacientus, tik dokumentus varto ir daro paskyrimus, savaitgaliais net budinčio daktaro skyriuose nėra

Siūlau paslėpti
2015-04-10, 09:22 | IP: 77.79.51.144

Laba diena.Susidūriau su ne labai malonia situacija.Prieš viena mėnesi mane buvo užregistravę pas endoskopuotoja Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.Kaip yra žinoma ne galima prieš ta procedūra nei valgyti nei gerti.Talonas buvo 10 valanda.Aš atvykau 9:30 i registratūra laukiau ten apie 15 minučių, po to nuėjau i 5 aukšta i pačia ligonine ir 9:48 aš jau sėdėjau prie kabineto.Atėjo kaip supratau daktare paėmę mano kortele ir įšėjo. Pirmyn atgal vaikščiojo gydytojai įeis i kabinetą paims kaž ką ir išeis.Ir taip jau buvo 10:10, Na tiek to galvoju maža kas.Pradėjo rinktis kiti žmones ir aš jau sėdėjau ne be viena o mūsu buvo 5.Vėl kaž kas įėjo ir nieko ne pasakęs įšėjo.O gerti tai norisi ypač kai yra sloga.O tu lauki sėdi.Ir taip aš sedėjau iki 10:25 kai jau nervai ir neišlaikę.Morališkai buvau psiruošusi, atėjau linksma, įšėjau pikta ir be nieko.Gerai, mes visi esam žmones.Bet kam yra duodamas talonas?Ir jeigu yra kaž kokiu neatidėliotinu reikalu galima gi pasakyti, kad taip ir taip reikės luktelėti, o ne su tokiais veidais vaiščioti piktais.Ir dar karta supranti kad niekas nesiskaito.Atėjai sėdėk, ir nerupi turi tu taloną neturi sedek ir lauk, kol tave pakvies.Tik žinau po šito viena kad i šita ligonine daugiau ne eisiu. Nes tvarkos ten nėra ir nebus.Pasamdytu žmogų kuris kontroliuotu darba, gal ir tvarka atsirastu.

Siūlau paslėpti
2015-03-26, 19:51 | IP: 78.61.176.253

Baisus personalas jokio mandagumo jokio mokėjimo bendravimo su pacientais ar jų šeimos nariais. Lb prasta patirtis net gėda už jus man pačiai. Žodžiai kaip ,,laba diena,, ,,ačiū,, ,,kuo galėčiau padeti,, ,,prašom,, tikrai nepakenktu ir reiketu juos mokyti bendravimo įgūdžiu !!!!!!

Siūlau paslėpti
2015-02-02, 12:28 | IP: 78.61.127.147

Neseniai teko gyditis šioje ligoninėje plaučių uždegimą. Personalas (gydytojai, slaugytojos ir "slaugutės"...) labai dėmesingi, atsakingi, šiltai bendraujantys, žmogiški.
tikėjausi prastesnio maisto, tačiau jis buvo skanus (ypač sriubos :D ) turiu vienintelį nusiskundimą - budavo daug triukųmo ypač dienos metu: grindų plovimo prietaisas kas rytą, visi tie vezimai....dėl vienos tabletės padavimo tris kartus atvaziuodavo su didžiausiu tarškančiu vežimu irgi tris kartus.... o kur dar antibiotiku leidimas, lašinės ir kt...

Siūlau paslėpti
2015-01-16, 13:51 | IP: 86.100.50.153

Cia viskas blogai..nuo priėmimo skyriaus iki .....morgo..

Siūlau paslėpti
2014-12-21, 20:21 | IP: 78.61.101.217

Nėra. Didžiulis nusivylimas šia ligonine. Įspūdžiai iš Insultų ir Pulmunologinio skyrių.
Kai mamą paguldė į insultų skyrių, teko kasdien matyti personalo darbinę "virtuvę". Dirba kaip robotai, naktiniuose budėjimuose trūksta darbuotojų, kenčia ligoniai. Ligoniai praktiškai visi gulintys, o jų slauga - pasityčiojimas iš bejėgio žmogaus, jo orumo žeminimas. Slaugytojų ir slaugių tarpusavio bendravimas, tarsi nepraustaburnių turgaus bobų. Skyriuje sauskelnes, visas slaugos priemones privalu nusipirkti.
Būkite budrūs, šiame skyriuje darbuotojos pasisavina iš ligonių sauskelnes ir uždeda tiems ligoniams, kurie neturi iš ko nusipirkti. O pats baisiausias ir nežmoniškiausias įspūdis ligonio ir artimųjų atžvilgiu pasiliko iš pulmunologinio skyriaus. Skyriaus vedėjas tikras monstras, tą patį galime pasakyti ir apie slaugytojas ir slauges. Kaip sakoma žuvis genda nuo galvos.... Mamą paguldė su plaučių uždegimu, beje, pasak skyriaus gydytojos, nebaigtu gydyti Insultų skyriuje, iš kurio mamą išrašė pats skyriaus vedėjas H. Kazlauskas. Nuo pirmos dienos, net nepaklausus ar mes būsime pajėgūs įpirkti, skyriaus vedėjas prirašė mamai antibiotikus, Ringerio tirpalą lašinimui ir pakišo pasirašyti tuščią neužpildytą lapą, tipo, kad nereikšiu jokių priekaištų dėl vaistų pirkimo.Tai čia tiesioginės ligos- plaučių uždegimo gydymui reikėjo pirktis vaistus. Negana to, šiuos antibiotikus ir tirpalą lašinimui buvo privalu pirkti visą dviejų savaičių gydymo kursą, receptus kaskart atrasdavome palatoje ant spintutės. O kur dar slaugos priemonės, sauskelnės, kurias, beja šio skyriaus slaugytojos taip pat nusisavindavo. Teko girdėti, kad slaugytojos perpardavinėja sauskelnes pigiau nei vaistinėje. Žodžiu šis skyrius mamai suteikė tik lovą, šlykštų maistą, kurio normos savaitgaliais per pus būdavo mažesnės. O suma sumarum, antibiotikai , lašinimo tirpalas kainavo 1100 Lt., sauskelnės "Seni", storiausios, apsoliučiai visos slaugos priemonės dar 500 Lt. Ir tai už 2 savaites. Šioje ligoninėje gydytis tikra prabanga, o personalas tikras košmaras. Ant vienos rankos pirštų buvo galima suskaičiuoti puikias, savo darbą išmanančias slaugytojas. Kas, beje, labai, labai liūdina. O šioms moterims didelis ačiū.

Siūlau paslėpti
2014-11-16, 14:38 | IP: 212.232.24.57

Šią seną ir apgriuvusią ligoninę reikia nugriauti nes ten nėra nei gydytojų nei slaugytojų toks jausmas kad ten su žmonėmis elgiasi kaip su gyvuliais nerūpi žmogaus sveikata nei kiek, kokia procedūra beatliktų visos su blogomis pasekmėmis dirba pagrinde studentai patyrusių gydytojų nerasi, geriau i tokią įstaigą net nesikreipti...

Siūlau paslėpti
2014-10-07, 19:26 | IP: 83.190.223.17

Labai PATIKO infekcijų ligų gydytoja, Jolanta Česienė! tas skyrius NUOSTABUS! Švelniai bendrauja su žmonėmis, o ne kaip jie rašo...

Siūlau paslėpti
2014-10-03, 10:37 | IP: 78.61.42.160

Nieko gero parašyti negaliu. Visi pikti, toks jausmas, kad pacientas ateina ne į valst.gyd.įstaigą, o privačiai i namus pas gydytojus ir med.personalą, visi tik permeta atsakomybę, kai laiku nenustatytos diagnozės "dėka" paciento būklė žymiai pablogėja, ypač kai žmogus yra pagyvenęs ir neturi tam tikrų "ryšių". Priežiūros skirtumas tarp paprastų ir pacientais su "ryšiais" -akivaizdus. Baisu. Neduok Dieve ten atsidurti. Suprantama, kad jų darbas yra labai sunkus, bet, kaip sakoma, kas ko mokėsi....bet žmogiškumas ir atsakomybė turi būti pas visus. Sveikatos visiems.

Siūlau paslėpti
2014-09-19, 10:37 | IP: 86.100.30.101

Priėmimo skyriuje dirbę studentai nustatė neteisingą diagnozę kuri mane labai išgąsdino. Tačiau pasitikrinus privačioje įstaigoje anaiptol tyrimai parodė viską gerai. Tai va Jums ir priėmimo skyriaus darbas. Pati baisiausia ligoninė Klaipėdoje, kiek teko susidurti man ir mano artimai aplinkai.

Siūlau paslėpti
2014-08-21, 10:10 | IP: 78.61.39.146

Gerb. vyr.gyd. KAIP GALIMA ONKOLOGINIAME DEPARTAMENTE TAIP KALBĖTI SU LIGONIAIS??????? KODĖL KAŽKOKIE ANTRAEILIAI DARBUOTOJAI TAIP ŠNEKA SU ONKOLOGINĖMIS LIGOMIS SERGANČIAIS ŽMONĖMIS? IR DAR, AR LIGONINĖJE GYDOSI TIK LIETUVIAI?????? IŠ KUR TOKIA NEAPYKANTA KITOMS TAUTOMS?????? YPAČ ONKOLOGINIAME DEP. PRIĖMIMO SKYRIUJE.

Siūlau paslėpti
2014-08-07, 03:29 | IP: 78.57.242.5

nešvara, nusidėvejusi nuplauta patalynė, nevalomos dulkės palatose, tualetinis popierius deficitas, gydytojų grubumas.

Siūlau paslėpti
2014-07-21, 07:44 | IP: 85.232.128.52

nieko gero negaliu pasakyti "AČIŪ" ĮSTAIGAI UŽ MAN APDOVANOTĄ HIPATITĄ "B".
papuoliau gruodžio men. į žandikaulio hirurginį skyrių su danties skausmu, nieko nepadarė gero išskyrus dave liga del kurios dabar esu rizikos grupeje.

Siūlau paslėpti
2014-07-18, 16:17 | IP: 88.118.29.175

Priėmimo skyriuje labai operatyviai suteikė konsultaciją, atliko tyrimus, labai maloniai bendravo iškart kilo pasitikėjimas įstaiga, į kurią pirmą kartą patekome. Nervų skyriuje seselės paslaugios. Nervų skyriuje ligoniams gulint palatoje darbininkai dažė sienas (kosmetinis padažymas). Palatos plaunamos turbūt kas 2 dienos, indai po pietų buvo išnešami su vakarienės indais, gydytoja nepakankamai dėmesingai gydė, manau, kad buvo galima dar pasiųsti konsultacijai pas LOR gydytoją, ligonis išleistas beveik tos pačios būklės, kurios ir atvyko.

Siūlau paslėpti
2014-06-30, 16:00 | IP: 85.232.149.42

Chemoterapijos skyriuje dirba slaugytoja Violeta.Visada susiraukusi,viskuom nepatenkinta,nors būna pati kalta,bet visada apkaltins ligonį.Skyriuje guli sunkūs ligoniai,todėl norėtusi,kad taip akivaizdžiai nebūtų jiems rodoma,kad jie beviltiški.

Siūlau paslėpti
2014-06-15, 10:50 | IP: 84.46.217.29

Man labai patiko J.Česiene yra lb gera:))

Siūlau paslėpti
2014-06-14, 09:20 | IP: 86.100.52.160

Puikios medicinos seserys. Nesugeba per dvi savaites buvimo stacionarūs diagnozuoti ligos. Išrašo žmogų, kenčianti didelius skausmus

Siūlau paslėpti
2014-03-31, 14:33 | IP: 78.61.52.153

Urologiniame sk. dirba švelniausia ir žmogiškiausia slaugytoja Danutė. Yra dar keletas slaugytojų, bet vardų neatsimenu. Nepraraskite to paprasto žmogiškumo, kurio kitoms labai trūksta, ypač pensijinio amžiaus sulaukusioms. Visiškai pritariu ankstesniam komentarui dėl Urologinio skyriaus. Žmonės skirstomi į simpatijas arba antipatijas, turi labai plačiai atlapoti piniginę. Nebenorėčiau patekti, bet niekada negali žinoti, kaip bus, nes liga į norus nežiūri.

Siūlau paslėpti
2014-03-20, 05:59 | IP: 86.100.79.233

Apie Urologijos skyrių: gydytojų ir med.seserų bendravimo stilius - žemiau kritikos; jei klausi ko nors, ko "neturėtum" žinoti - žiūri kaip į "nepatogų" ir įkyrų pacientą, apie savo teises informacijos gauti beveik neįmanoma.

Siūlau paslėpti
2013-12-02, 16:04 | IP: 86.100.108.167

Labai gera įstaiga, manau geriausia vakarų lietuvoje gydytojai profesionalūs, nuoširdūs, pasiriuoše padėti.

Siūlau paslėpti
2013-12-02, 13:39 | IP: 188.69.225.200

SIANDIEN TIK GRIZAU IS SIOS LIGONINES ENDOKRINOLOGIJOS SKYRIAUS.TEN GULEJAU 13 DIENU IR NORECIAU TARTI DIDELI ACIU VISAM APTARNAUJANCIAM PERSONALUI.O YPAC GYDANCIAI GYDYTOJAI TATJANAI OSIPENKOVAI IR SKYRIAUS VEDEJUI ANTANUI NAVICKUII UZ JU PROFESONALUMA,GERA NUOTAIKA IR RAMINANTI,MALONU ZODI.TOKIE TURETU BUTI VISI GYDYTOJAI.

Siūlau paslėpti
2013-11-02, 14:29 | IP: 78.58.100.24

Daug ir brangių vaistų teko pirkti.Gerai,jei turi pinigų,ojei ne...Kas tada būtų buvę,nežinau

Siūlau paslėpti
2013-09-09, 12:26 | IP: 86.100.30.101

Priėmimo skyriaus darbą vertinu labai blogai. Esu kelis kartus nusivylusi jų darbu ir abejingumu pacientui. Gali visiškai sunkų ligonį išleisti į namus nesudavę net jokių vaistų. Nuvykęs pats turi nusistayti sau diagnozę ir pats gydytis,o geriausia tai iš viso nesikreipti į juos, nes pagalbos nesulauksi jokios.

Siūlau paslėpti
2013-08-25, 20:29 | IP: 78.61.250.252

atvežėm sergančią mamą,vos bepaeinančią,o priimamajam sėdinti pikta moteriškė pareiškė,ko čia atvažiavom,reikėjo kreiptis į šeimos daktarą.Mamos neguldė,pasakė dar paeina,kvėpuoja,gyvens.Po mėnesio mama mirė...kaip jum toks rūpestingumas?

Siūlau paslėpti
2013-08-21, 18:22 | IP: 78.61.254.129

BAISUS KOSMARAS 2013.O821 .atveziau savo zmona y priemimo skyriu buvome su siuntimu nuo savo seimos gyditojo,atvaziavome pries 16.00 laukeme hirurgo proktologo iki 20.00 islaike mus 4 val nezynomybeja,klausiam kodel taip ilgai ,atsakymas NIERA HIRURGO kuris gali apziureti paciente,visiskas pasibaisejimas sia ystaiga... DIDELIS PRASYMAS VADOVU ISIAISKINTI SIA SITUACIJA,atvykus hirurgui moteris buvo apziureta per 5 minutes ir paleista namo su vaistu receptais,LABAI NEGERAI SITAIP TYCIOTIS IS ZMONIU,ESAM LABAI PASIPYKTINE.......

Siūlau paslėpti
2013-06-14, 08:16 | IP: 78.61.250.111

Dirba gan profesionalūs daktarai Labai sunku užsiregistruot pas gyditojus, nekarta yra dingusi mano sveikatos kortelė. i registratūra neįmanoma prisiskambinti.

Siūlau paslėpti
2013-06-13, 16:03 | IP: 86.100.137.177

Kai kurie gydytojai nuostabus tiek profesiniu atzvilgiu, tiek zmogiskuoju taip pat ir slaugytojos, bet tai vienetai.

Siūlau paslėpti
2013-05-02, 19:13 | IP: 84.46.249.133

KLAIPEDOS MIESTO LIGONINE, O YPAC PRIEMIMO SKYRIUS NETELPA I ZODZIUS "BAISU", "KOSMARAS" IR T.T.
GERB. SIOS ISTAIGOS VADOVE - NEJAUGI JUSU TAIP NEGERBIA KOLEGOS IR DARBUOTOJAI, JEI TOKIA DARBO KOKYBE? NESAKAU, KAD VISI, NORISI TIKETIS, KAD YRA IR "ZMOGISKU", "NESUGADINTU" MEDIKU. TACIAU PRIEMIMO SKYRIAUS DARBAS, LIGONINES HIGIENA IR "KYSININKAVIMAS" YRA SIOS ISTAGOS "ARKLIUKAS".

Siūlau paslėpti
2013-04-08, 20:51 | IP: 84.15.186.185

Traumatologinis skyrius paliko puikų įspūdį.Ačiū visiems.

Siūlau paslėpti
2013-03-03, 13:55 | IP: 78.61.84.41

Ačių Endokrinologijos skyriaus Vedėjui Navickui ir jaunesniąjam personalui bei skyriaus administratorei,kurie mane priėmė pilvo chirurgų nurašytą ir dėjo pastangas kad išgyčiau. Baisu kai tave supjaustytu pilvu(lavonų siūlės daug gražesnės būna),pamatę kad niekas visiškai negyna (dėl diabeto),išmeta į endokrinologinį skyrių, kur gydytojai nebežino ką daryti.Chirurgas nenoromis ateinantis iš pilvo chirurgijos skyriaus ,pusę mėnesio skėsčioja rankomis nežinodamas kodėl tiek laiko pūva pilvas ir didžiuliai skausmai jo viduje,bei skirias arklines antibiotikų dozes kurias vos atlaiko poinfarktinė širdis,ir išsekusi pininginė,nes dalį vaistų reikia pirkti(O JEI NEBŪTŲ PININGŲ,KAS TADA???)....Paprašius chirurgų atlikti pilvo kompiuterinę tomografiją su kontrąstine medžiaga, chirurgas apsimeta kurčias,o visa jo šiuolaikinė pilvo diagnostikos įranga ,tai senas,"labdarinis"rentgenas ir echoskopas,matyt iš pokarinių vokiečių gimdymo namų.Vasario 16-ąją(šventė)naktį pasidarius blogai dėl didžiulio skausmo pilve ,ir paprašius iškviesti chirurgą,po ilgo laukimo atvyko porą terapeutčių kurios pasistaipiusios išėjo(net nepalietusios pilvo,o med personalas paaiškino kad CHIRURGO VISOJE UNIVERSITETINĖJE LIGONINĖJE NĖRA!!!O BUS TI RYTE.Gaila kad naujas sveikatos Ministras Andriukaitis neaplankė ligoninės palatų o pabuvojo tik jos vado kabinete,kai buvo prieš šventes atvykęs,ir visas personalas lakstė kaip išprotėję nuo pat ryto su mazgotėmis ir kibirais užmiršę ligonius.Būtų ponas Ministras pamatęs kad perrišimai,kurie daromi palatoje su trupančiomis ir atsilupinėjusiomis lubomis,manau žiaurumu nublankintų prieš Osvencimo konclagerio kankinimus,kai chirurgas tau be jokio nuskausminimo sukiša į pilvą vos ne sprindį pinceto ,nuo ko vos ant kojų laikosi jaunas ir stiprus palatos kolega ir iš pasibaisėjimo išsikreipia sesutės veidas...Po to tau netekusiam oro , į tą skylę sukiša gerą gabalą binto(ir čia skaitosi susiūtas pilvas)ištepto manau vieninteliais Lietuvos ligoninėse ir viską gydančiais vaistais-BETADINU(manau rusiškas jodas).Turbūt greitai Klaipėdos universitetinės pilvo chirurgai,paprastai liaudžiai operacijas ir tokius"perrišimus"darys garažuose ar ligoninės rūsiuose.Čia gydytojai kratosi tavęs vieni nuo kitų,tiesiai į akis pasakydami nežiną ką su tavo bėda daryti(jei tu ne Andriukaitis ar kitas seimo narys).Užjaučiu Endokrinologus(ir pagarba jiems) kai jiems įmetamas apipuvusiu pilvu žmogelis nuo chirurgų,kurie nežino ką daryti su tuo ubagu ir deda visas pastangas kažkuom padėti jam,bent nuoširdžia šypsena,kaip tai puikiai daro skyriaus vedėjas ir administratorė."Saliąmonišką" ir manau žiauriai cinišką sprendimą po pusės mėnesio nesėkmingų eksperimentų su pilvu,priima pilvo chirurgijos skyriaus(kur buvau operuotas)vedėjas(mane nugydęs chirurgas pasislėpė nebežinodamas ką toliau daryti su kiauru mano pilvu).Man tenai nuvestam išėmęs dalį(kad neplyštų pūliuojanti siūlė) siūlų ir kortelėje chamiškai meluodamas parašęs kad pilvas sveikas leidžia namo,ką ir padaro ,iš baimės drebantys endokrinologai,kur mane nudrėbė pilvo chirurgas,nes manau bijojo sunkių pasekmių dėl negyjančios ir pastoviai pūliuojančios bei kraujuojančios siūlės.
Dabar savaitę(iš viso ketvirta preasidėjo) namie pilvas sėkmingai pūliuoja,o rytoj vietinis Tauragės chirurgas žada išimti likusius siūlus,jei neplyš pilvas dėl neužgyjančios ir kraujuojančios skylės.O JEI IŠĖMUS SIŪLUS PLYŠ, KAS ATSAKYS???Viduje pilvo skausmai didžiuliai kaip ir po operacijos,o aš vis vartoju sveikatą alinančius nuskausminamuosius,kartu su insulinu ir širdies darbą reguliuojančiais vaistais nežinodamas kas bus toliau...Ačių jums Klaipėdos universitetinės pilvo chirurgai...Teko gulėti Kauno universitetinėje,tai diena ir naktis.Manau Klaipėdiečiai galėtų tą žodį "universitetinė" nusiimti,nes kad ir kaip sunku man tenai buvo ,nebuvo pakviestas nė vienas profesorius ar med.mokslų daktaras,kas ne kartą konsultavo Kauno klinikuose,nors tenai taip pat nuvažiavau be milijonų ir už ką jiems ačių ir pagarba.
Vytautas .Tauragė.

Siūlau paslėpti
2013-02-22, 15:37 | IP: 78.60.1.104

Pasibaisėję esam tokia priežiūra, kai seselės žmogui po operacijos, nesuleidžia nuo skausmo vaistų valandą laiko, o vėliau paaiškina, kad užmiršo. Elgiamasi kaip su gyvuliu, jei guli ligoninėje, priima pinigus lyg taip būtų natūralu, už tai kad ateis vaistus laiku suleisti. Visas aukštas persigėręs cigarečių kvapo, nes slaugytojos neatranda laiko nusileisti į rūkyklą. Pasibaisėtina!

Siūlau paslėpti
2013-01-19, 16:24 | IP: 84.15.185.37

per kucias turejom bedu, kreipemes i priemima, tai netik kad nesuteike pagalbos , bet neteisingai nurode laika kada sekancia diena bus specialistas. todel, sekancia diena atvykus is rajono teko laukti dar kelias valandas.pakraupau, nes esam mokesciu moketojai ir kiekviena menesi mokama nemaza suma privalomam sveikatos draudimui, taciau nutikus bedai paslaugos negaunam. manau , kad kaltas vadovas , nes jo darbuotojai uz neatlikta pareiga nebijo prarasti darbo.

Siūlau paslėpti
2012-12-27, 17:16 | IP: 213.190.53.34

Kiek kartu buvau tai niekada nekilo problemu, geriausias kysys gydytojui tai tavo nuotaika ir sypsena ir supratingumas. Taip ir toliau.!

Siūlau paslėpti
2012-12-02, 19:42 | IP: 78.61.13.125

priemimo skyrius ligonines veidas, o jis ir jo kokybe baisi

Siūlau paslėpti
2012-11-17, 11:41 | IP: 78.61.120.169

Pries men greitoji su svytureliais atveze mane i ligonines priimamaji.Tai ten kazkoks kosmaras!!!As suprantu,gal nemazai pacientu,bet turetu atsizvelgt ir i ligonio sunkuma.Pasake,kad eiles reiks laukt 2,o gal 3val!Tai gerai kad buvau ne viena!Daktaras atejo mazdaug po val,normaliai net i akis nepaziurejo ir pasake,kad man nieko nera,suleido raminanciu ir isleido namo.Po keliu dienu turejau darytis galvos MRT ir ka jus manot,man buvo insultas!Aciu dievui,kad nesuparalyzavo:(Dabar gulsiuos i sk.tai matysim kokia ten prieziura.

Siūlau paslėpti
2012-11-05, 10:25 | IP: 90.130.148.255

Teko nesenai lankytis šioje įstaigoje, dėl skydliaukės. Norėčiau padėkoti pilvo ir endokrinologijos skyriaus dirbančiam persona;ui.Puikiai dirbančios, nuoširdžios seselės, slaugės.Malonūs gydytojai. Bent šis korpusas dirba tikrai be priekaištų. Maloni atmosfera. Visada atsiliepiama į ligonio poreikius, kiek tai yra ymanoma jų kompetencijoj. Ir kiek tai leidžia turimos sąlygos. Visiems dėkoju.

Siūlau paslėpti
2012-11-03, 14:46 | IP: 86.100.66.197

Mano izanga butu tokia:zmogus sunegalaves papultu i veterinarine klinika,pasijustu pilnaverciu pacientu,nei atsidures,Klaipedos Univaersitetineje ligonineje.Esu labai pasipiktinusi Kardiologinio sk.gydytoja Balachnina Jolanta,Kuri atseit gyde mano mama.Mama, po reanimacijos buvo perkelta i kard.skyriu,kuriame net nebuvo taikomas gydymas,ir zinot del ko,aisku ,kad mama gydytojai nieko nedave.Palaike 2dienas ir ismete ,kaip muse is barsciu,net nenorejo echoskopo padaryti.isleidziant is ligonines,net vaistu neisrase,kad mama,neturejo kom.vaistu knyg.Bet vaistai juk ne karve kainuoja,jei zmogus blogai jauciasi tai ka jam daryti.Gyd pasake pasiskolinsi is vyro,kur jos garantija,kad tevo vaistai tiks mamai.Ligonines israse figuruoja,kad yra israsuti Nobilet,Nolipril,Kaip Jums patinka?Siulau vyr gyd.Janusoniui,pasirupinti gerais specialistais,ir nejungti taupymo programos,pas Jus istaigoj sesutes susu tom paciom pirstinem bobutem pampersus keicia,ir su tom paciom vaistus ligoniams paduoda,o i tualeta reikia guminiu botu.

Siūlau paslėpti
2012-10-30, 16:10 | IP: 5.20.104.80

Ambulatoriniam skyriuje ant kabinetu duru jokios informacijos koks gydytojas,kada dirba.Registracija telefonu tragiska,negi universitetine nedaaugo iki inernetines registracijos.Geda.

Siūlau paslėpti
2012-10-03, 08:37 | IP: 86.100.90.69

darbuotojai atsakingai ziuri i atliekama darba,stegiasi padeti kai kuriuose skyriuose slaugutes apkrautos dideliukruviu, sunkiai speja

Siūlau paslėpti
2012-08-29, 05:41 | IP: 85.232.128.52

Rugpjučio menesi skubiai buvau atveztas i 1-aji chirurgini skyriu, man pasalino bluzni, noreciau padėkoti skyriaus personalui ,uz sugrazinta gyvenima ir labai gerą prieziura. Algymantas .M.

Siūlau paslėpti
2012-08-06, 11:44 | IP: 86.100.102.68

apie sios ligonines darba atsiliepimas tik teigiamas

Siūlau paslėpti
2012-08-01, 21:22 | IP: 78.58.127.236

Man atliko dvi operacijas. Jaučiausi saugiai ir užtikrintai. Patiko gerai sustyguotas personalo darbas. Dėkingas antram chirurgijos skyriui vadovaujamo Evaldo Pagojaus.

Siūlau paslėpti
2012-05-27, 18:14 | IP: 78.61.54.204

Nieko gero negaliu parasyti,nes pasibaisejau priemimo skyriaus darbu,butent daktares terapeutes bendravimu...O dar statusas Universitetines ligonines...Gieda,kad toks poziuris i pacientus,kuriems tikrai reikia pagalbos...Ir tikrai abejoju,kad Vyr.gydytojas apie tai nezino...

Siūlau paslėpti
2012-04-04, 08:46 | IP: 84.15.191.111

GERBIAMAS LIGONINES ,VADOVE, AR NE LAIKAS IMTIS KOKIU NORS VEIKSMU KEISTI LIGONINES PASLAUGU IR PERSONALO BENDRAVIMO KOKYBE.TOKIA SLOGIA ATMOSFERA LIGONINEJE KURIA BUTENT PERSONALAS(TURIU GALVOJE CHIRURGIJOS SKYRIU).NEDUOK DIEVE TEN ATSIDURTI BE PROTEKCIJOS.BE TO LABAI PURVINAS SKYRIUS.SESLES KALBA KARIUOMENES MUSTRUOTOJO TONU.JEI" NEPEPIRAGINSI", GYDYTOJAI BURNOS NEATVERS;ZODZIU VISISKAS NESUSIPRATIMAS SITAS SKYRIUS.GELBEKIT LIGONIUS!

Siūlau paslėpti
2012-03-25, 18:18 | IP: 78.61.90.140

Neurochirurgijos skyrius 1 tiesiog puikus. Visas personalas nuoširdus, rūpestingas, tikri savo darbo profesionalai, rekomenduoju visiems šį skyrių. Pajutau labai didelį rūpestį ir dėmesį. Ačiū JIEMS!

Siūlau paslėpti
2012-03-23, 21:25 | IP: 78.62.190.94

supper

Siūlau paslėpti
2012-03-20, 13:17 | IP: 78.61.131.182

Gerai dirba registratūra ir laboratorijos moterys Lankausi jau geras pusmetis, teko ir skyriuje gulėti. Dauguma gydytojų, pas kuriuos teko lankytis, labai neatidūs ir paviršutiniški pacientų nusiskundimams bei bendravimas per prievartą. Pacientas mažiausiai čia gerbiamas ar reikalingas- aukščiau visko yra pats gydytojas. Aišku, toli gražu ne visi tokie, bet tie, pas kuriuos teko ir pakartotinai lankytis, pakeitus tos pačios srities specialistą - niekas nepasikeitė. Daktaras svarbiausia persona šioje įstaigoje,o ne pacientas ar jo nusiskundimai.

Siūlau paslėpti
2012-03-12, 16:05 | IP: 84.15.188.176

TURBUT NESUKLYSIU SAKYDAMA , KAD TAI PATI BAISIAUSIA GYDYMO ISTAIGA LIETUVOJE.TIEK AROGANCIJOS IR PASIPUTIMO DAR NETEKO MATYTI NIEKUR-GYDYTOJAI, JEI NESUSIMOKI, IS VIS IGNORUOJA PACIENTA, ZEMESNIS MED PERSONALAS TURI TOKIU RYSKIU DYDYBES POZYMIU, KAD PRADEDI GALVOTI , KAD ESI NE LIGONINEJ, O KOKIOJ STAGNACINEJ NOMENKLATURINEJ ISTAIGOJ.TEKO GULETI CHIRURGINIAM SKYRIUJ. SIS SKYRIUS TURETU TAPTI CHRESTOMATINIU PAVYZDZIU , KAIP MEDICINOS ISTAIGA NETURI DIRBTI.

Siūlau paslėpti
2012-03-07, 19:49 | IP: 90.130.138.80

Ligoninės personalo bendravimas su klientais nepasikeitęs nuo Tarybų laikų. Labai paplitęs kyšininkavimas. Niekas nieko nedaro kol neduodi kyšio. Išrašo reikėjo laukti dvi savaites!

Siūlau paslėpti
2012-02-12, 20:51 | IP: 212.59.6.119

Teko prieš porą metų gulėti chirurginiame skyriuje. Tą laiką prisiminsiu kaip siaubo filmą.Po operacijos palatoje gulėjome 5 išoperuotos moterys , o šešta viduriuojanti.kodel ne infekcinej ligoninej iki siol neaisku.Negana to šiuos tuštinimosi veiksmus ji atlikdavo palatoj, nes "dėmesingoji" sesute į palatą atvilko ,atsiprašau, šikpuodį. Kada pasakiau , jog tai nechigieniška pooperacinėj palatoj laikyti tokį žmogų,tuštintis reikėtų tualete, man buvo pasakyta tiek daug kaltinamųjų žodžių apie mano kietaširdiškumą, kad ir po dviejų metų po šio įvykio ramiai kalbėti negaliu.
Ir dar. Grįžus namo pajutau,kad parsivežiau "dovanų" t.y.utėlių. Va štai kokia chigiena šiame skyriuje.Labai gailiusi ,kad apie PINCETĄ nežinojau anksčiau. Būčiau parašius su pavardėmis.

Siūlau paslėpti
2012-01-11, 14:01 | IP: 82.135.141.226

Viena prasčiausių gydimo įstaigu

Siūlau paslėpti
2011-12-03, 21:32 | IP: 78.63.118.78

2CHIRURGIJOS SKYRIAUS PERSONALAS TIESIOG NUOTABUS,BĖDOJE JAUTIESI TARSI SAVO ARTIMUJŲ GLOBOJE,AČIŪ VISAM SKYRIUI .

Siūlau paslėpti
2011-12-02, 12:04 | IP: 78.61.219.151

Kažkoks košmaras, ir tai dar vadinama UNIVERSITETINE LIGONINE??Šiurpas ima, kokia aplinka, kokios palatos, baisu. Tualetuose klozetai kiauri, viskas bėga ant žemės, kvapas palatose nepakenčiamas, nes smarvė eina iš tualetų. Dušai užsikimšę, norint nusiprausti, reikia braidyti po nusistovėjusi ir smirdantį vandenį. Vadovybe, susirūpinkit tuo kas vyksta, nes tai jau visai nejuokinga. Liftai neveikia, į septintą aukštą reikia laiptais lipti, apsurdas, tai kaip senam žmogui reikia užlipti???? O apie gydytojų darbą jau nėr ką ir sakyt, ypatingai apie kardiologa VIRKETĮ. Jis tik nugydyti, o ne pagydyti sugeba.

Siūlau paslėpti
2011-09-22, 18:05 | IP: 77.219.151.31

Pries menesi ku ligonines neurochirurginiame skyriuje gulejo mano mociute. Jai buvo atlikta operacija (nuimtas stuburo slankstelis, kuris buvo “uzlipes” ant kito). Operacija buvo atlikta sekmingai, pas skyriaus vedeja ir chirurga Bielinski. Likus vos dienai iki israsymo is ligonines jai pablogejo ir buvo nustatytas pulinis miningitas (kuris paties daktaro zodziais tariant, atsirado uzkrato metu per netvarstoma zaizda ir nekeiciamas paklodes;puliai stuburu nukeliavo iki smegenu). Ja skubiai perkele i reanimacijos palata, kurioje ja istiko dar ir insultas (!!!). Dvi savaites ji pragulejo komoje ir mire (kaip speju atliekant galvos tomografija, nes tuo metu buvo atjungti aparatai ir jai sustojo sirdis). Daktarai tepasake tiek, kad jei butu pastebeje miningita dviem dienom anksciau, butu isgelbeje jai gyvybe. O nepastebejo todel, kad buvo savaitgalis ir nebuvo daktaru. Negana to, mes praseme kad butu atliktas skrodimas, o jo niekas neatliko ir mum apie tai nebuvo pranesta. Mirties priezastis mirties liudijime buvo irasyta ne ta, nuo kurios mire mano mociute, o jos pradine diagnoze, su kuria ji buvo atvezta i ligonine (ir nuo kurios toli grazu nera mirstama). Apie infekcini uzkrata del kurio ir mire mano mociute nebuvo net uzsiminta. Beto, ligonine atidave ne visus daiktus. Keliu vertingu daiktu pasigedome…

Siūlau paslėpti
2011-09-12, 12:16 | IP: 88.118.72.129

Приличное заведение,отличное отношение персонала особенно сестричек,чисто,комфортно. Из негатива очень долго приходится лежать по любому пустяку,и так и не была выяснена причина проблемы.

Siūlau paslėpti
2011-08-08, 14:34 | IP: 78.61.20.221

labai saunios sesutes 6aukste yra,jos visos superines:) malonios su sypsena veide,tiesiog super.

Siūlau paslėpti
2011-05-23, 06:19 | IP: 85.206.26.19

Jeigu neturi pinigų, geriau į Jūsų ligoninę ir nesikreipti, vistiek niekas į tavo pusę nežiūrės....

Siūlau paslėpti
2011-03-20, 15:42 | IP: 78.58.250.50

labai geras, nuosirdus, rupestingas personalas

Siūlau paslėpti
2011-01-31, 17:31 | IP: 86.100.89.21

gera klinika geri gyditojai ypac Antanas Navickas!!!

Siūlau paslėpti
2011-01-13, 20:33 | IP: 78.61.172.20

Islikome gyvi........... Mamai teko guleti neurochirurgijos skyriuje tai baisiausia ka teko patirti........ Daktaras tinginysssss..... nesugebejo net paskirti kinezeterapijos pats vaikinukas kuris tai daro pasiklause jo ar galima......seseles voge pampersus, nes priesais gulejo kito skyriaus seseles vyras.....ir jei duodi seseliai 20lt. ir ji nesugeba suleisti vaistu nuo skausmo motyvuodama, kad ligonis atsisake, o daktaras ja pateisna, nes pats toks pats tinginys. Skerdykla

Siūlau paslėpti
2011-01-12, 11:20 | IP: 86.100.110.12

nekeisiu sios ligonines i jokia kita.Labai paslaugus personalas;ir gydytojai,ir slaugutes,tai ir gydymo istaigos vadovo nuopelnas,dekui jam.

Siūlau paslėpti
2010-11-16, 08:35 | IP: 78.61.82.114

labai baisus ligonines ir palatu stovis,netvarkingi tualetai, dusai,vejai traukia per langus,neisivaizduoju kaip ten galima gulet ziema.pasigedau imformacijos apie savo sveikatos bukle ir demesio is gydytoju.

Siūlau paslėpti
2010-05-21, 10:37 | IP: 78.58.179.209

Malonus gydytojai patars,paaiškins. Grūbus bendravimas su pacientais 3 korpusas 19 kabinetas(akių tikrinimas).Ten dirba dvi slaugytojos,bet joms reikia keisti savo požiūri į pacientus,o ne jaustis pasaulio bamba.

Siūlau paslėpti
2010-03-05, 08:33 | IP: 86.100.134.238

- -

Siūlau paslėpti
2010-03-02, 19:33 | IP: 94.197.231.78

labai prasta istaiga

Siūlau paslėpti
2010-02-10, 20:11 | IP: 78.61.103.38

teko daug susidurt su mediku abejimgumu.nesakau pasitaiko ir geru,demesingu tai reti perliukai.pastaraji karta sokiravo tai,kad negaledama keleta menesiu niekaip patekt pas viena specialista eilini karta is registratores isgirdau talonu nera,kiek patylejus pridure galeciau parduot.netekau amo,korupcija jau klesti pradedant registratura ka jau bekalbet patekt i ligonine

Siūlau paslėpti
2009-12-28, 19:31 | IP: 86.100.138.101

PUIKIUS GYDYTOJAI Esu pasipiktines priemimo kai kuriu slaugytoju padejeju darbu, todel kad jos labai nekorektiskai bendrauja, visa laika nervotos ir kartais papraso uzsimoketi uz suteiktas paslaugas pvz kaip veido nuprausimas. Kada as buvau apsilankes viena is padejeju buvo gerai isgerusi. Noreciau paklausti ponios Mitalienes Ar gali dirbti tokie darbuotojai tokioje gerbiamoje ligonineje? As manau patikrinkite dazniau priemimo skyriu ant vakaro ir pamatysite kokie vaiksto darbuotojai.

Siūlau paslėpti
2009-10-20, 10:07 | IP: 193.219.187.105

Priėmimo skyrius - siaubas. Nuvežė į tomografą - pasirodo nereikėjo, tiesiog sumaišė pavardęs. O skyriaus palatos,ubaginas.

Siūlau paslėpti
2009-10-05, 21:55 | IP: 78.59.31.10

Visi mano teigiami reitingai tenka insultų bei traumatologijos gydytojams-specialistams, anesteziologams bei trims med. seserims, kurių viena - skyriaus slaugos administratorė. Įspūdis - dirbama profesionaliai, iš pašaukimo. Tiek mane, tiek anksčiau mano Mamą operavęs gydytojas randa laiko ir moksliniam darbui, publikuojamam tarptautiniame leidinyje. Skyrių vedėjai - tiek profesijos, tiek gero tono vadybininkavimo virtuozai.
Maistas skanus. Priėmimo skyrius... peties dislokaciją epikrizėje/išraše įvardijo reponuota. Išrašant - jokios kontrolinės Ro, neadekvati imobilizacija. Pasekmė - dvi skubios papildomos operacijos po 28 dienų. Dėl priimamojo klaidų dabar tegalima tikėtis tik 50 proc. peties funkcionalumo atstatymo.
Savo kūno svorį apdairiai reikia iš anksto žinoti pačiam - kitaip kartu su anesteziologu teks spėlioti dozuotes.
Operacinės bloko aseptika/antiseptika... Į operacinę iš palatos atkeliaujama iki pat operacinio stalo palatos lovoje - kur gi rekvizitinis opericinės bloko transporteris? Mačiau ne mane operavusį gydytoją žengiant į operacinę jau vilkint aseptinį žiurstą, kai tuo tarpu konvencinis protokolas - žiurstą užvelka instrumentinė med. sesuo.
Nepykstu, tesitikiu pagerėjimo.

Siūlau paslėpti
2009-02-16, 19:52 | IP: 193.219.187.101

ši gydymo įstaiga laikosi tik slaugytojų dėka...visą juodžiausią darbą tik jos ir teatlieka...kiek teko bendrauti su slaugytojom visada malonios, besišypsančios, paslaugios, pradedant nuo priėmimo skyriaus (o šis skyrius tai tikrai pats sunkiausias)...ačiū joms visoms na, apie kai kuriuos gydytojus tai reikia tik patylėti, nes į pacientus žiūri, kaip į priešus...bet tik žmogus duos 'pakištuką' ar paciento socialinis statusa bus aukštesnis, tai gydytojų kalbėjimo maniera pasikeičia...o šiap tai bendras vaizdas, kad bomžų ligoninė, tik įžengus į priėmimo skyrių jau toks dvokas...kaip pačiam personalui dirbti????????

Siūlau paslėpti
2008-12-05, 14:43 | IP: 88.222.219.28

Teko gulėti 3 korpuse sporto-traumu skyriuje ir likau labai maloniai nustebinta šitokiu personalo šiltumu ir rūpestingumu,tikrai nuostabios med.sesutės ir gydytojai.Priežiūra aukštos kokybės.Labai jiems AČIŪ!!!

Siūlau paslėpti
2008-09-25, 19:24 | IP: 86.100.100.81

nera teko guletne viename skyriuje.visiska betvarke- pirkti reikia viska patiems net apranga gydytojamspries operacija, visus vaistus.viur korupcija,neduosi pinigu slaugytojoms nebandyk nieko paklausti, jau nekalbant apie daktaru reketa.baisu.aciu dievui kad yra ir kitu ligoniniu.nes jei ten- tai geriiau tiesiai i morga.cia tik pingus isleisi ir vistikek pasmerktas myriop.prieziura baisi.aisku koks vadovas-tokie pavaldiniai

Siūlau paslėpti
2008-06-26, 15:27 | IP: 85.232.151.53

Nėra. Yra geresnių gydymo įstaigų.

Siūlau paslėpti
2008-04-06, 20:19 | IP: 78.59.103.233

Būtų gerai daugiau tenai nepakliūti.Tokios nepriežiūros tikrai nesitikėjau.

Siūlau paslėpti
2008-02-28, 20:03 | IP: 85.232.128.51

Neigiama atmosfera.
Palatos perpildytos, o darbuotoju (slaugytoju) truksta.
Reikia pirkti vaistus

Siūlau paslėpti
2008-02-12, 12:36 | IP: 88.222.214.38

labi puikios sesutes noriai bendrauja su ligioniais , amzius joms neturi reiksmes, puiku.

Siūlau paslėpti
2008-01-16, 12:25 | IP: 195.14.178.193

Neseniai mane istiko priepuolis, papuoliau i universitetine ligonine....siaubas nuo pat pirmo zingsnio ligonines priimamajame, kada gydytojas, tik mestelejes aki, teske tokia fraze: ir ko cia pas mus atveze? Bet paskui kitas, pagailejes manes, apziurejo ir pagulde i XXX skyriu. Maistas - siaubas, ne suo neestu tokio...Gydytoja, ne bet kas, o skyriaus vedeja, pazadejo ligos israsa atsiusti man i namus... iki sios dienos jo negavau...apie ka mes kalbam?

Siūlau paslėpti
2008-01-08, 12:26 | IP: 78.62.193.81

Nebuna viskas tik blogai.yra ir geru dalyku. Yra labai puikiu gydytoju ir seseliu, bet yra ir ... nelabai.

Siūlau paslėpti
2008-01-03, 19:05 | IP: 78.58.165.216

Nėra Viskas blogai

Siūlau paslėpti
2007-12-12, 15:36 | IP: 193.219.76.236

Sundaktariu sundaktariai,antzmogiai kazkokie. Ne zmones jiems gydyti, o patiems save pasigydyti. Kas ka nori, kaip nori, ta ir daro,ir vienodai sviecia.

Siūlau paslėpti
2007-12-06, 09:53 | IP: 193.219.76.236

Saltkalviai ir viskas. Cia gydytis tai siaubu siaubas.

Siūlau paslėpti
2007-11-30, 17:14 | IP: 78.59.85.162

Gydytojai abejingi, nekompetentingi ir grubus pacientu atzvilgiu. Reklama didziausia,taciau, jei tokia tiesa butu kaip gydytojai "gerai dirbai su pacientais ir stengiasi padeti",- tikrai butu puiku!!! Taciau realybe ir gyvenimas rodo visai ka kita.

Siūlau paslėpti
2007-11-14, 11:09 | IP: 193.219.76.236

Gydytojai labai abejingi,be zmogiskojo faktoriaus,taktiskumo. Ateina, atsedi darbo valandas ir viskas. Jei nori,kad nors akies krasteliu doriau apziuretu ir TEISINGAI diagnozuotu, reika nepamirsti ir ne taip pigiu dovaneliu arba viso gero. Kol nebus Lietuvoje Sveikatos reforma is pagrindu pakeista, tol nieko gero nebus. Tik greiciau Anapilin iskeliausim.

Siūlau paslėpti
2007-11-03, 14:12 | IP: 78.59.85.162

Geriau sioje ligonineje reikalu netureti,nes dauguma gydytoju nekompetentingi,abejingi,be zmogiskojo faktoriaus. Pridare mediciniu klaidu, kratosi kaip imanydami, kad tik kalti nebutu(turima omeny ir uzrasus med isvadose). Ir jiems tai puikiai sekasi daryti jau daugeli metu. Ka vadovas sako,ta pavaldiniai ir daro! Sena ties ir nieko naujo. Linkiu visiems nesirgti!

Siūlau paslėpti
2007-09-18, 15:52 | IP: 78.59.1.71

yra sitoj ligoninej keletas profesenaliu gydytoja, del to ir lankomes baisu net prisiminti kai reikejodel ligos bendrauti su gydytoju dementjevu ir su priimamojo viena is seseliu, baisu, tai tiesiog zemino mane kaip zmogu

Siūlau paslėpti
2007-09-07, 18:39 | IP: 195.182.76.67

Dmitrij Aleksandrov -labai geras gyditojas .

Siūlau paslėpti
2007-08-13, 18:50 | IP: 78.59.41.212

jei norite siaubo filmu, neziurekit per tv, o nueikite i ligonines tualeta ar bendra dusa. Smarve kaip is srutu dezes. Na ir tokios nesvaros palatose jau senokai nemaciau. Visur dulkes ir purvas. Nemalonus prisiminimai.

Siūlau paslėpti
2007-06-18, 18:29 | IP: 62.212.200.54

Gulejau Neurochirurgijos skyriuje bet truko vietos. Mane pervede i Kraujagyslių skyrius, labaj patenkinta personaluj.

Siūlau paslėpti
2007-05-09, 10:38 | IP: 88.119.211.181

Reklama sugundė, bet gyvenimas parodė, kad reklama visada meluoja

Siūlau paslėpti
2007-05-09, 10:00 | IP: 213.252.226.104

Ačiū gyd.Kukulskiui už sugadinta sveikata.

Siūlau paslėpti
2007-03-31, 10:47 | IP: 88.118.47.54

Pijoku uzuoveja.

Siūlau paslėpti
2007-02-12, 17:14 | IP: 62.212.200.51

slaugytojos labai geros ir profesionalios. Gydytojai nekompetetingi, linke daznai daryti klaidingus sprendimus gydant ir atliekant operacijas.

Siūlau paslėpti