Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2015-04-10, 09:22 | IP: *.*.*.*

Laba diena.Susidūriau su ne labai malonia situacija.Prieš viena mėnesi mane buvo užregistravę pas endoskopuotoja Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.Kaip yra žinoma ne galima prieš ta procedūra nei valgyti nei gerti.Talonas buvo 10 valanda.Aš atvykau 9:30 i registratūra laukiau ten apie 15 minučių, po to nuėjau i 5 aukšta i pačia ligonine ir 9:48 aš jau sėdėjau prie kabineto.Atėjo kaip supratau daktare paėmę mano kortele ir įšėjo. Pirmyn atgal vaikščiojo gydytojai įeis i kabinetą paims kaž ką ir išeis.Ir taip jau buvo 10:10, Na tiek to galvoju maža kas.Pradėjo rinktis kiti žmones ir aš jau sėdėjau ne be viena o mūsu buvo 5.Vėl kaž kas įėjo ir nieko ne pasakęs įšėjo.O gerti tai norisi ypač kai yra sloga.O tu lauki sėdi.Ir taip aš sedėjau iki 10:25 kai jau nervai ir neišlaikę.Morališkai buvau psiruošusi, atėjau linksma, įšėjau pikta ir be nieko.Gerai, mes visi esam žmones.Bet kam yra duodamas talonas?Ir jeigu yra kaž kokiu neatidėliotinu reikalu galima gi pasakyti, kad taip ir taip reikės luktelėti, o ne su tokiais veidais vaiščioti piktais.Ir dar karta supranti kad niekas nesiskaito.Atėjai sėdėk, ir nerupi turi tu taloną neturi sedek ir lauk, kol tave pakvies.Tik žinau po šito viena kad i šita ligonine daugiau ne eisiu. Nes tvarkos ten nėra ir nebus.Pasamdytu žmogų kuris kontroliuotu darba, gal ir tvarka atsirastu.

2015-03-26, 19:51 | IP: *.*.*.*

Baisus personalas jokio mandagumo jokio mokėjimo bendravimo su pacientais ar jų šeimos nariais. Lb prasta patirtis net gėda už jus man pačiai. Žodžiai kaip ,,laba diena,, ,,ačiū,, ,,kuo galėčiau padeti,, ,,prašom,, tikrai nepakenktu ir reiketu juos mokyti bendravimo įgūdžiu !!!!!!

2015-02-02, 12:28 | IP: *.*.*.*

Neseniai teko gyditis šioje ligoninėje plaučių uždegimą. Personalas (gydytojai, slaugytojos ir "slaugutės"...) labai dėmesingi, atsakingi, šiltai bendraujantys, žmogiški.
tikėjausi prastesnio maisto, tačiau jis buvo skanus (ypač sriubos :D ) turiu vienintelį nusiskundimą - budavo daug triukųmo ypač dienos metu: grindų plovimo prietaisas kas rytą, visi tie vezimai....dėl vienos tabletės padavimo tris kartus atvaziuodavo su didžiausiu tarškančiu vežimu irgi tris kartus.... o kur dar antibiotiku leidimas, lašinės ir kt...

2015-01-16, 13:51 | IP: *.*.*.*

Cia viskas blogai..nuo priėmimo skyriaus iki .....morgo..

2014-12-21, 20:21 | IP: *.*.*.*

Nėra. Didžiulis nusivylimas šia ligonine. Įspūdžiai iš Insultų ir Pulmunologinio skyrių.
Kai mamą paguldė į insultų skyrių, teko kasdien matyti personalo darbinę "virtuvę". Dirba kaip robotai, naktiniuose budėjimuose trūksta darbuotojų, kenčia ligoniai. Ligoniai praktiškai visi gulintys, o jų slauga - pasityčiojimas iš bejėgio žmogaus, jo orumo žeminimas. Slaugytojų ir slaugių tarpusavio bendravimas, tarsi nepraustaburnių turgaus bobų. Skyriuje sauskelnes, visas slaugos priemones privalu nusipirkti.
Būkite budrūs, šiame skyriuje darbuotojos pasisavina iš ligonių sauskelnes ir uždeda tiems ligoniams, kurie neturi iš ko nusipirkti. O pats baisiausias ir nežmoniškiausias įspūdis ligonio ir artimųjų atžvilgiu pasiliko iš pulmunologinio skyriaus. Skyriaus vedėjas tikras monstras, tą patį galime pasakyti ir apie slaugytojas ir slauges. Kaip sakoma žuvis genda nuo galvos.... Mamą paguldė su plaučių uždegimu, beje, pasak skyriaus gydytojos, nebaigtu gydyti Insultų skyriuje, iš kurio mamą išrašė pats skyriaus vedėjas H. Kazlauskas. Nuo pirmos dienos, net nepaklausus ar mes būsime pajėgūs įpirkti, skyriaus vedėjas prirašė mamai antibiotikus, Ringerio tirpalą lašinimui ir pakišo pasirašyti tuščią neužpildytą lapą, tipo, kad nereikšiu jokių priekaištų dėl vaistų pirkimo.Tai čia tiesioginės ligos- plaučių uždegimo gydymui reikėjo pirktis vaistus. Negana to, šiuos antibiotikus ir tirpalą lašinimui buvo privalu pirkti visą dviejų savaičių gydymo kursą, receptus kaskart atrasdavome palatoje ant spintutės. O kur dar slaugos priemonės, sauskelnės, kurias, beja šio skyriaus slaugytojos taip pat nusisavindavo. Teko girdėti, kad slaugytojos perpardavinėja sauskelnes pigiau nei vaistinėje. Žodžiu šis skyrius mamai suteikė tik lovą, šlykštų maistą, kurio normos savaitgaliais per pus būdavo mažesnės. O suma sumarum, antibiotikai , lašinimo tirpalas kainavo 1100 Lt., sauskelnės "Seni", storiausios, apsoliučiai visos slaugos priemonės dar 500 Lt. Ir tai už 2 savaites. Šioje ligoninėje gydytis tikra prabanga, o personalas tikras košmaras. Ant vienos rankos pirštų buvo galima suskaičiuoti puikias, savo darbą išmanančias slaugytojas. Kas, beje, labai, labai liūdina. O šioms moterims didelis ačiū.

2014-11-16, 14:38 | IP: *.*.*.*

Šią seną ir apgriuvusią ligoninę reikia nugriauti nes ten nėra nei gydytojų nei slaugytojų toks jausmas kad ten su žmonėmis elgiasi kaip su gyvuliais nerūpi žmogaus sveikata nei kiek, kokia procedūra beatliktų visos su blogomis pasekmėmis dirba pagrinde studentai patyrusių gydytojų nerasi, geriau i tokią įstaigą net nesikreipti...

2014-10-07, 19:26 | IP: 83.190.223.17

Labai PATIKO infekcijų ligų gydytoja, Jolanta Česienė! tas skyrius NUOSTABUS! Švelniai bendrauja su žmonėmis, o ne kaip jie rašo...

2014-10-03, 10:37 | IP: *.*.*.*

Nieko gero parašyti negaliu. Visi pikti, toks jausmas, kad pacientas ateina ne į valst.gyd.įstaigą, o privačiai i namus pas gydytojus ir med.personalą, visi tik permeta atsakomybę, kai laiku nenustatytos diagnozės "dėka" paciento būklė žymiai pablogėja, ypač kai žmogus yra pagyvenęs ir neturi tam tikrų "ryšių". Priežiūros skirtumas tarp paprastų ir pacientais su "ryšiais" -akivaizdus. Baisu. Neduok Dieve ten atsidurti. Suprantama, kad jų darbas yra labai sunkus, bet, kaip sakoma, kas ko mokėsi....bet žmogiškumas ir atsakomybė turi būti pas visus. Sveikatos visiems.

2014-09-19, 10:37 | IP: *.*.*.*

Priėmimo skyriuje dirbę studentai nustatė neteisingą diagnozę kuri mane labai išgąsdino. Tačiau pasitikrinus privačioje įstaigoje anaiptol tyrimai parodė viską gerai. Tai va Jums ir priėmimo skyriaus darbas. Pati baisiausia ligoninė Klaipėdoje, kiek teko susidurti man ir mano artimai aplinkai.

2014-08-21, 10:10 | IP: *.*.*.*

Gerb. vyr.gyd. KAIP GALIMA ONKOLOGINIAME DEPARTAMENTE TAIP KALBĖTI SU LIGONIAIS??????? KODĖL KAŽKOKIE ANTRAEILIAI DARBUOTOJAI TAIP ŠNEKA SU ONKOLOGINĖMIS LIGOMIS SERGANČIAIS ŽMONĖMIS? IR DAR, AR LIGONINĖJE GYDOSI TIK LIETUVIAI?????? IŠ KUR TOKIA NEAPYKANTA KITOMS TAUTOMS?????? YPAČ ONKOLOGINIAME DEP. PRIĖMIMO SKYRIUJE.

2014-08-07, 03:29 | IP: *.*.*.*

nešvara, nusidėvejusi nuplauta patalynė, nevalomos dulkės palatose, tualetinis popierius deficitas, gydytojų grubumas.

2014-07-21, 07:44 | IP: *.*.*.*

nieko gero negaliu pasakyti "AČIŪ" ĮSTAIGAI UŽ MAN APDOVANOTĄ HIPATITĄ "B".
papuoliau gruodžio men. į žandikaulio hirurginį skyrių su danties skausmu, nieko nepadarė gero išskyrus dave liga del kurios dabar esu rizikos grupeje.

2014-07-18, 16:17 | IP: 88.118.29.175

Priėmimo skyriuje labai operatyviai suteikė konsultaciją, atliko tyrimus, labai maloniai bendravo iškart kilo pasitikėjimas įstaiga, į kurią pirmą kartą patekome. Nervų skyriuje seselės paslaugios. Nervų skyriuje ligoniams gulint palatoje darbininkai dažė sienas (kosmetinis padažymas). Palatos plaunamos turbūt kas 2 dienos, indai po pietų buvo išnešami su vakarienės indais, gydytoja nepakankamai dėmesingai gydė, manau, kad buvo galima dar pasiųsti konsultacijai pas LOR gydytoją, ligonis išleistas beveik tos pačios būklės, kurios ir atvyko.

2014-06-30, 16:00 | IP: 85.232.149.42

Chemoterapijos skyriuje dirba slaugytoja Violeta.Visada susiraukusi,viskuom nepatenkinta,nors būna pati kalta,bet visada apkaltins ligonį.Skyriuje guli sunkūs ligoniai,todėl norėtusi,kad taip akivaizdžiai nebūtų jiems rodoma,kad jie beviltiški.

2014-06-15, 10:50 | IP: 84.46.217.29

Man labai patiko J.Česiene yra lb gera:))

2014-06-14, 09:20 | IP: *.*.*.*

Puikios medicinos seserys. Nesugeba per dvi savaites buvimo stacionarūs diagnozuoti ligos. Išrašo žmogų, kenčianti didelius skausmus

2014-03-31, 14:33 | IP: *.*.*.*

Urologiniame sk. dirba švelniausia ir žmogiškiausia slaugytoja Danutė. Yra dar keletas slaugytojų, bet vardų neatsimenu. Nepraraskite to paprasto žmogiškumo, kurio kitoms labai trūksta, ypač pensijinio amžiaus sulaukusioms. Visiškai pritariu ankstesniam komentarui dėl Urologinio skyriaus. Žmonės skirstomi į simpatijas arba antipatijas, turi labai plačiai atlapoti piniginę. Nebenorėčiau patekti, bet niekada negali žinoti, kaip bus, nes liga į norus nežiūri.

2014-03-20, 05:59 | IP: *.*.*.*

Apie Urologijos skyrių: gydytojų ir med.seserų bendravimo stilius - žemiau kritikos; jei klausi ko nors, ko "neturėtum" žinoti - žiūri kaip į "nepatogų" ir įkyrų pacientą, apie savo teises informacijos gauti beveik neįmanoma.

2013-12-02, 16:04 | IP: 86.100.108.167

Labai gera įstaiga, manau geriausia vakarų lietuvoje gydytojai profesionalūs, nuoširdūs, pasiriuoše padėti.

2013-12-02, 13:39 | IP: 188.69.225.200

SIANDIEN TIK GRIZAU IS SIOS LIGONINES ENDOKRINOLOGIJOS SKYRIAUS.TEN GULEJAU 13 DIENU IR NORECIAU TARTI DIDELI ACIU VISAM APTARNAUJANCIAM PERSONALUI.O YPAC GYDANCIAI GYDYTOJAI TATJANAI OSIPENKOVAI IR SKYRIAUS VEDEJUI ANTANUI NAVICKUII UZ JU PROFESONALUMA,GERA NUOTAIKA IR RAMINANTI,MALONU ZODI.TOKIE TURETU BUTI VISI GYDYTOJAI.

2013-11-02, 14:29 | IP: 78.58.100.24

Daug ir brangių vaistų teko pirkti.Gerai,jei turi pinigų,ojei ne...Kas tada būtų buvę,nežinau

2013-09-09, 12:26 | IP: *.*.*.*

Priėmimo skyriaus darbą vertinu labai blogai. Esu kelis kartus nusivylusi jų darbu ir abejingumu pacientui. Gali visiškai sunkų ligonį išleisti į namus nesudavę net jokių vaistų. Nuvykęs pats turi nusistayti sau diagnozę ir pats gydytis,o geriausia tai iš viso nesikreipti į juos, nes pagalbos nesulauksi jokios.

2013-08-25, 20:29 | IP: *.*.*.*

atvežėm sergančią mamą,vos bepaeinančią,o priimamajam sėdinti pikta moteriškė pareiškė,ko čia atvažiavom,reikėjo kreiptis į šeimos daktarą.Mamos neguldė,pasakė dar paeina,kvėpuoja,gyvens.Po mėnesio mama mirė...kaip jum toks rūpestingumas?

2013-08-21, 18:22 | IP: *.*.*.*

BAISUS KOSMARAS 2013.O821 .atveziau savo zmona y priemimo skyriu buvome su siuntimu nuo savo seimos gyditojo,atvaziavome pries 16.00 laukeme hirurgo proktologo iki 20.00 islaike mus 4 val nezynomybeja,klausiam kodel taip ilgai ,atsakymas NIERA HIRURGO kuris gali apziureti paciente,visiskas pasibaisejimas sia ystaiga... DIDELIS PRASYMAS VADOVU ISIAISKINTI SIA SITUACIJA,atvykus hirurgui moteris buvo apziureta per 5 minutes ir paleista namo su vaistu receptais,LABAI NEGERAI SITAIP TYCIOTIS IS ZMONIU,ESAM LABAI PASIPYKTINE.......

2013-06-14, 08:16 | IP: *.*.*.*

Dirba gan profesionalūs daktarai Labai sunku užsiregistruot pas gyditojus, nekarta yra dingusi mano sveikatos kortelė. i registratūra neįmanoma prisiskambinti.

2013-06-13, 16:03 | IP: *.*.*.*

Kai kurie gydytojai nuostabus tiek profesiniu atzvilgiu, tiek zmogiskuoju taip pat ir slaugytojos, bet tai vienetai.

2013-05-02, 19:13 | IP: *.*.*.*

KLAIPEDOS MIESTO LIGONINE, O YPAC PRIEMIMO SKYRIUS NETELPA I ZODZIUS "BAISU", "KOSMARAS" IR T.T.
GERB. SIOS ISTAIGOS VADOVE - NEJAUGI JUSU TAIP NEGERBIA KOLEGOS IR DARBUOTOJAI, JEI TOKIA DARBO KOKYBE? NESAKAU, KAD VISI, NORISI TIKETIS, KAD YRA IR "ZMOGISKU", "NESUGADINTU" MEDIKU. TACIAU PRIEMIMO SKYRIAUS DARBAS, LIGONINES HIGIENA IR "KYSININKAVIMAS" YRA SIOS ISTAGOS "ARKLIUKAS".

2013-04-08, 20:51 | IP: 84.15.186.185

Traumatologinis skyrius paliko puikų įspūdį.Ačiū visiems.

2013-03-03, 13:55 | IP: *.*.*.*

Ačių Endokrinologijos skyriaus Vedėjui Navickui ir jaunesniąjam personalui bei skyriaus administratorei,kurie mane priėmė pilvo chirurgų nurašytą ir dėjo pastangas kad išgyčiau. Baisu kai tave supjaustytu pilvu(lavonų siūlės daug gražesnės būna),pamatę kad niekas visiškai negyna (dėl diabeto),išmeta į endokrinologinį skyrių, kur gydytojai nebežino ką daryti.Chirurgas nenoromis ateinantis iš pilvo chirurgijos skyriaus ,pusę mėnesio skėsčioja rankomis nežinodamas kodėl tiek laiko pūva pilvas ir didžiuliai skausmai jo viduje,bei skirias arklines antibiotikų dozes kurias vos atlaiko poinfarktinė širdis,ir išsekusi pininginė,nes dalį vaistų reikia pirkti(O JEI NEBŪTŲ PININGŲ,KAS TADA???)....Paprašius chirurgų atlikti pilvo kompiuterinę tomografiją su kontrąstine medžiaga, chirurgas apsimeta kurčias,o visa jo šiuolaikinė pilvo diagnostikos įranga ,tai senas,"labdarinis"rentgenas ir echoskopas,matyt iš pokarinių vokiečių gimdymo namų.Vasario 16-ąją(šventė)naktį pasidarius blogai dėl didžiulio skausmo pilve ,ir paprašius iškviesti chirurgą,po ilgo laukimo atvyko porą terapeutčių kurios pasistaipiusios išėjo(net nepalietusios pilvo,o med personalas paaiškino kad CHIRURGO VISOJE UNIVERSITETINĖJE LIGONINĖJE NĖRA!!!O BUS TI RYTE.Gaila kad naujas sveikatos Ministras Andriukaitis neaplankė ligoninės palatų o pabuvojo tik jos vado kabinete,kai buvo prieš šventes atvykęs,ir visas personalas lakstė kaip išprotėję nuo pat ryto su mazgotėmis ir kibirais užmiršę ligonius.Būtų ponas Ministras pamatęs kad perrišimai,kurie daromi palatoje su trupančiomis ir atsilupinėjusiomis lubomis,manau žiaurumu nublankintų prieš Osvencimo konclagerio kankinimus,kai chirurgas tau be jokio nuskausminimo sukiša į pilvą vos ne sprindį pinceto ,nuo ko vos ant kojų laikosi jaunas ir stiprus palatos kolega ir iš pasibaisėjimo išsikreipia sesutės veidas...Po to tau netekusiam oro , į tą skylę sukiša gerą gabalą binto(ir čia skaitosi susiūtas pilvas)ištepto manau vieninteliais Lietuvos ligoninėse ir viską gydančiais vaistais-BETADINU(manau rusiškas jodas).Turbūt greitai Klaipėdos universitetinės pilvo chirurgai,paprastai liaudžiai operacijas ir tokius"perrišimus"darys garažuose ar ligoninės rūsiuose.Čia gydytojai kratosi tavęs vieni nuo kitų,tiesiai į akis pasakydami nežiną ką su tavo bėda daryti(jei tu ne Andriukaitis ar kitas seimo narys).Užjaučiu Endokrinologus(ir pagarba jiems) kai jiems įmetamas apipuvusiu pilvu žmogelis nuo chirurgų,kurie nežino ką daryti su tuo ubagu ir deda visas pastangas kažkuom padėti jam,bent nuoširdžia šypsena,kaip tai puikiai daro skyriaus vedėjas ir administratorė."Saliąmonišką" ir manau žiauriai cinišką sprendimą po pusės mėnesio nesėkmingų eksperimentų su pilvu,priima pilvo chirurgijos skyriaus(kur buvau operuotas)vedėjas(mane nugydęs chirurgas pasislėpė nebežinodamas ką toliau daryti su kiauru mano pilvu).Man tenai nuvestam išėmęs dalį(kad neplyštų pūliuojanti siūlė) siūlų ir kortelėje chamiškai meluodamas parašęs kad pilvas sveikas leidžia namo,ką ir padaro ,iš baimės drebantys endokrinologai,kur mane nudrėbė pilvo chirurgas,nes manau bijojo sunkių pasekmių dėl negyjančios ir pastoviai pūliuojančios bei kraujuojančios siūlės.
Dabar savaitę(iš viso ketvirta preasidėjo) namie pilvas sėkmingai pūliuoja,o rytoj vietinis Tauragės chirurgas žada išimti likusius siūlus,jei neplyš pilvas dėl neužgyjančios ir kraujuojančios skylės.O JEI IŠĖMUS SIŪLUS PLYŠ, KAS ATSAKYS???Viduje pilvo skausmai didžiuliai kaip ir po operacijos,o aš vis vartoju sveikatą alinančius nuskausminamuosius,kartu su insulinu ir širdies darbą reguliuojančiais vaistais nežinodamas kas bus toliau...Ačių jums Klaipėdos universitetinės pilvo chirurgai...Teko gulėti Kauno universitetinėje,tai diena ir naktis.Manau Klaipėdiečiai galėtų tą žodį "universitetinė" nusiimti,nes kad ir kaip sunku man tenai buvo ,nebuvo pakviestas nė vienas profesorius ar med.mokslų daktaras,kas ne kartą konsultavo Kauno klinikuose,nors tenai taip pat nuvažiavau be milijonų ir už ką jiems ačių ir pagarba.
Vytautas .Tauragė.

2013-02-22, 15:37 | IP: *.*.*.*

Pasibaisėję esam tokia priežiūra, kai seselės žmogui po operacijos, nesuleidžia nuo skausmo vaistų valandą laiko, o vėliau paaiškina, kad užmiršo. Elgiamasi kaip su gyvuliu, jei guli ligoninėje, priima pinigus lyg taip būtų natūralu, už tai kad ateis vaistus laiku suleisti. Visas aukštas persigėręs cigarečių kvapo, nes slaugytojos neatranda laiko nusileisti į rūkyklą. Pasibaisėtina!

2013-01-19, 16:24 | IP: *.*.*.*

per kucias turejom bedu, kreipemes i priemima, tai netik kad nesuteike pagalbos , bet neteisingai nurode laika kada sekancia diena bus specialistas. todel, sekancia diena atvykus is rajono teko laukti dar kelias valandas.pakraupau, nes esam mokesciu moketojai ir kiekviena menesi mokama nemaza suma privalomam sveikatos draudimui, taciau nutikus bedai paslaugos negaunam. manau , kad kaltas vadovas , nes jo darbuotojai uz neatlikta pareiga nebijo prarasti darbo.

2012-12-27, 17:16 | IP: 213.190.53.34

Kiek kartu buvau tai niekada nekilo problemu, geriausias kysys gydytojui tai tavo nuotaika ir sypsena ir supratingumas. Taip ir toliau.!

2012-12-02, 19:42 | IP: *.*.*.*

priemimo skyrius ligonines veidas, o jis ir jo kokybe baisi

2012-11-17, 11:41 | IP: *.*.*.*

Pries men greitoji su svytureliais atveze mane i ligonines priimamaji.Tai ten kazkoks kosmaras!!!As suprantu,gal nemazai pacientu,bet turetu atsizvelgt ir i ligonio sunkuma.Pasake,kad eiles reiks laukt 2,o gal 3val!Tai gerai kad buvau ne viena!Daktaras atejo mazdaug po val,normaliai net i akis nepaziurejo ir pasake,kad man nieko nera,suleido raminanciu ir isleido namo.Po keliu dienu turejau darytis galvos MRT ir ka jus manot,man buvo insultas!Aciu dievui,kad nesuparalyzavo:(Dabar gulsiuos i sk.tai matysim kokia ten prieziura.

2012-11-05, 10:25 | IP: *.*.*.*

Teko nesenai lankytis šioje įstaigoje, dėl skydliaukės. Norėčiau padėkoti pilvo ir endokrinologijos skyriaus dirbančiam persona;ui.Puikiai dirbančios, nuoširdžios seselės, slaugės.Malonūs gydytojai. Bent šis korpusas dirba tikrai be priekaištų. Maloni atmosfera. Visada atsiliepiama į ligonio poreikius, kiek tai yra ymanoma jų kompetencijoj. Ir kiek tai leidžia turimos sąlygos. Visiems dėkoju.

2012-11-03, 14:46 | IP: *.*.*.*

Mano izanga butu tokia:zmogus sunegalaves papultu i veterinarine klinika,pasijustu pilnaverciu pacientu,nei atsidures,Klaipedos Univaersitetineje ligonineje.Esu labai pasipiktinusi Kardiologinio sk.gydytoja Balachnina Jolanta,Kuri atseit gyde mano mama.Mama, po reanimacijos buvo perkelta i kard.skyriu,kuriame net nebuvo taikomas gydymas,ir zinot del ko,aisku ,kad mama gydytojai nieko nedave.Palaike 2dienas ir ismete ,kaip muse is barsciu,net nenorejo echoskopo padaryti.isleidziant is ligonines,net vaistu neisrase,kad mama,neturejo kom.vaistu knyg.Bet vaistai juk ne karve kainuoja,jei zmogus blogai jauciasi tai ka jam daryti.Gyd pasake pasiskolinsi is vyro,kur jos garantija,kad tevo vaistai tiks mamai.Ligonines israse figuruoja,kad yra israsuti Nobilet,Nolipril,Kaip Jums patinka?Siulau vyr gyd.Janusoniui,pasirupinti gerais specialistais,ir nejungti taupymo programos,pas Jus istaigoj sesutes susu tom paciom pirstinem bobutem pampersus keicia,ir su tom paciom vaistus ligoniams paduoda,o i tualeta reikia guminiu botu.

2012-10-30, 16:10 | IP: *.*.*.*

Ambulatoriniam skyriuje ant kabinetu duru jokios informacijos koks gydytojas,kada dirba.Registracija telefonu tragiska,negi universitetine nedaaugo iki inernetines registracijos.Geda.

2012-10-03, 08:37 | IP: 86.100.90.69

darbuotojai atsakingai ziuri i atliekama darba,stegiasi padeti kai kuriuose skyriuose slaugutes apkrautos dideliukruviu, sunkiai speja

2012-08-29, 05:41 | IP: 85.232.128.52

Rugpjučio menesi skubiai buvau atveztas i 1-aji chirurgini skyriu, man pasalino bluzni, noreciau padėkoti skyriaus personalui ,uz sugrazinta gyvenima ir labai gerą prieziura. Algymantas .M.

2012-08-06, 11:44 | IP: 86.100.102.68

apie sios ligonines darba atsiliepimas tik teigiamas

2012-08-01, 21:22 | IP: 78.58.127.236

Man atliko dvi operacijas. Jaučiausi saugiai ir užtikrintai. Patiko gerai sustyguotas personalo darbas. Dėkingas antram chirurgijos skyriui vadovaujamo Evaldo Pagojaus.

2012-05-27, 18:14 | IP: *.*.*.*

Nieko gero negaliu parasyti,nes pasibaisejau priemimo skyriaus darbu,butent daktares terapeutes bendravimu...O dar statusas Universitetines ligonines...Gieda,kad toks poziuris i pacientus,kuriems tikrai reikia pagalbos...Ir tikrai abejoju,kad Vyr.gydytojas apie tai nezino...

2012-04-04, 08:46 | IP: *.*.*.*

GERBIAMAS LIGONINES ,VADOVE, AR NE LAIKAS IMTIS KOKIU NORS VEIKSMU KEISTI LIGONINES PASLAUGU IR PERSONALO BENDRAVIMO KOKYBE.TOKIA SLOGIA ATMOSFERA LIGONINEJE KURIA BUTENT PERSONALAS(TURIU GALVOJE CHIRURGIJOS SKYRIU).NEDUOK DIEVE TEN ATSIDURTI BE PROTEKCIJOS.BE TO LABAI PURVINAS SKYRIUS.SESLES KALBA KARIUOMENES MUSTRUOTOJO TONU.JEI" NEPEPIRAGINSI", GYDYTOJAI BURNOS NEATVERS;ZODZIU VISISKAS NESUSIPRATIMAS SITAS SKYRIUS.GELBEKIT LIGONIUS!

2012-03-25, 18:18 | IP: 78.61.90.140

Neurochirurgijos skyrius 1 tiesiog puikus. Visas personalas nuoširdus, rūpestingas, tikri savo darbo profesionalai, rekomenduoju visiems šį skyrių. Pajutau labai didelį rūpestį ir dėmesį. Ačiū JIEMS!

2012-03-23, 21:25 | IP: 78.62.190.94

supper

2012-03-20, 13:17 | IP: *.*.*.*

Gerai dirba registratūra ir laboratorijos moterys Lankausi jau geras pusmetis, teko ir skyriuje gulėti. Dauguma gydytojų, pas kuriuos teko lankytis, labai neatidūs ir paviršutiniški pacientų nusiskundimams bei bendravimas per prievartą. Pacientas mažiausiai čia gerbiamas ar reikalingas- aukščiau visko yra pats gydytojas. Aišku, toli gražu ne visi tokie, bet tie, pas kuriuos teko ir pakartotinai lankytis, pakeitus tos pačios srities specialistą - niekas nepasikeitė. Daktaras svarbiausia persona šioje įstaigoje,o ne pacientas ar jo nusiskundimai.

2012-03-12, 16:05 | IP: *.*.*.*

TURBUT NESUKLYSIU SAKYDAMA , KAD TAI PATI BAISIAUSIA GYDYMO ISTAIGA LIETUVOJE.TIEK AROGANCIJOS IR PASIPUTIMO DAR NETEKO MATYTI NIEKUR-GYDYTOJAI, JEI NESUSIMOKI, IS VIS IGNORUOJA PACIENTA, ZEMESNIS MED PERSONALAS TURI TOKIU RYSKIU DYDYBES POZYMIU, KAD PRADEDI GALVOTI , KAD ESI NE LIGONINEJ, O KOKIOJ STAGNACINEJ NOMENKLATURINEJ ISTAIGOJ.TEKO GULETI CHIRURGINIAM SKYRIUJ. SIS SKYRIUS TURETU TAPTI CHRESTOMATINIU PAVYZDZIU , KAIP MEDICINOS ISTAIGA NETURI DIRBTI.

2012-03-07, 19:49 | IP: *.*.*.*

Ligoninės personalo bendravimas su klientais nepasikeitęs nuo Tarybų laikų. Labai paplitęs kyšininkavimas. Niekas nieko nedaro kol neduodi kyšio. Išrašo reikėjo laukti dvi savaites!

2012-02-12, 20:51 | IP: *.*.*.*

Teko prieš porą metų gulėti chirurginiame skyriuje. Tą laiką prisiminsiu kaip siaubo filmą.Po operacijos palatoje gulėjome 5 išoperuotos moterys , o šešta viduriuojanti.kodel ne infekcinej ligoninej iki siol neaisku.Negana to šiuos tuštinimosi veiksmus ji atlikdavo palatoj, nes "dėmesingoji" sesute į palatą atvilko ,atsiprašau, šikpuodį. Kada pasakiau , jog tai nechigieniška pooperacinėj palatoj laikyti tokį žmogų,tuštintis reikėtų tualete, man buvo pasakyta tiek daug kaltinamųjų žodžių apie mano kietaširdiškumą, kad ir po dviejų metų po šio įvykio ramiai kalbėti negaliu.
Ir dar. Grįžus namo pajutau,kad parsivežiau "dovanų" t.y.utėlių. Va štai kokia chigiena šiame skyriuje.Labai gailiusi ,kad apie PINCETĄ nežinojau anksčiau. Būčiau parašius su pavardėmis.

2012-01-11, 14:01 | IP: *.*.*.*

Viena prasčiausių gydimo įstaigu