Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.6

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2024-02-13, 22:32 | 2

Situacija tokia.
Atvykau asmeniškai į ligoninę naktį apie 02.15 val. su ištinusiu veidu,skaudančiais dantimis.
Gal nėra tai rimta,bet tikėjaus bent vienkartinės pagalbos,stipresnių vaistų nuo skausmo nei gali pasiūlyti vaistinėje.
Atvykus prie pagrindinio priemimo įėjimo durys buvo užrakintos,šalia pamačiau informaciją kad nuo 00.00 val reikia eiti pro kitą pusę.Gerai.
Nuėjus į nurodytą vietą taip pat durys užrakintos bet pamačiau kad reikia paspausti skambutį.
Spaudžiu 1 kartą - niekas neatėjo laukiu toliau.
2,3 kartą skambinu - taip pat niekas neateina. Stoviu galvoju gal eiti i kitą ligoninę.
Belaukiant atvažiavo greitoji,atsidarė įvažiavimas ir aš iš paskos einu.
Paklausiau greitosios daktarės ar aš galiu pakliūti į priėmimą,pamačius mano veidą iškarto nuvedė į priėmimo skyrių.
Atėjus prie kabineto pamačiau budintį gydytoją ir seselę kurie tiesiog sedejo ir jiems nerūpi kad aš laukiau ir jie tikrai girdėjo tą skambutį ne vieną kartą,bet neatejo ir neatidare durų.
Jie mane pamatė ir iškarto pildė dokumentus guldymui,neišleido namo.
Daktaras tiesiog pasakė reikalinga operacija,vaistai nebepadės.
Labai noriu padėkoti ligoninės veido ir žandikaulio skyriaus seselėms už paprastumą,nuoširdumą,draugiškumą -Ačiū.
Nusivyliau priemimo skyriuje budinčiu gydytoju už tai kad neatlieka savo pareigų.
Taip mano problema nebuvo labai rimta,bet jis nežinojo kas ir dėl kokios priežasties skambina tą skambutį.
O jei vietoj manęs būtų kitas žmogus kuriam reikia rimtesnės pakalbos .

2023-11-18, 18:10 | 1

Nerekomenduočiau nei didžiausiam priešui šios ligoninės priimamojo ir ten dirbančių medikų. Gydytojai ir visas personalas atsipūtę, ir nors už durų nei vieno ligonio, priimamajame laukiame 3 val. kol išgirstame, kad siunčia į Jūrininkų ligoninė, tie palaikę pora valandų siunčia atgal. Atvykus niekas neskubėjo, gėrė kavą atsipūtę, kol sunkiai sergantis žmogus nesulaukė pagalbos ir priimamajame paplūsta krauju iš burnos, tada puola stumti visus artimuosius iš priimamojo ir imituoja kad skubiai veža į reanimaciją reanimuoti. Tik kyla klausimas, ką reanimuoti juk žmogus jau mirė priimamajame ant mūsų rankų. Ačiū,, už tokią greitą ir kokybišką pagalbą. Kyla klausimas, už ką mes mokame mokesčius, kad žmogus sąžiningai dirbęs 40 metų, senatvėje sulaukia tokios pagalbos. Mes artimieji, geriau būtume išgirdę žodžius, kad nieko nebegalime padėti, nei imituoti kad gydome. Nei viena ligoninė nenori, kad joje numirtų pacientas, juk sugadins statistiką, tai gal geriau nusiųsti į kitą ligoninę. Gaila, bet toks medikų elgesys nedaro garbės ligoninei ir ten dirbantiems medikams. Nebūkite abejingi kitam skausmui... 2023-11-17

2023-11-18, 17:24 | 1

Suprantu, kad ne visada medikai pajėgus išgydyti, bet toks ciniškas elgesys su senyvo amžiaus žmonėmis nedaro garbės nei ligoninei, nei gydymo įstaigos personalui. Vėžiojo iš vienos ligoninės į kitą , niekaip neapsisprendė, kuri turi gydyti, ir visur lauki po kelias valandas, kol žmogus nesulaukė pagalbos ir mirė priimamajame. Žodžiai,, mes socialinių paslaugų neatliekame,, man atrodo, kad kai kada medikai jokių paslaugų nebeatlieka.

2023-10-10, 14:13 | 2

Teko vakar susidurti su priėmimo skyriumi. Tokio košmaro dar nesu patyrus. Sūnų atvežė greitoji su aštriais pilvo skausmais. Prabuvom5 val.ir išėjom nieko nepešę. Suleido nošpa kurį skausmo visiškai nenuemė. Pasakius kad žmogus kankinasi ir jam labai skauda,atsakymas buvo visiems čia skauda. Reikėjo atvažiuoti diena butumete galėja Dulkiui pasiskųsti.Slaugytojas Robertas labai nekompetetingas ir nemandagus žmogus. Nesiskaito su niekuom. Po ilgo laukimo apžiurėjo chirurgas Tamošiunas labai konkretus ir savo sryties specialistas matosi. Didelis jam dėkui. Pasakė kad iš jo pusės viskas gerai reikia kad apžiurėtu terapeutas.Laukiam toliau. Po 4 val praleistu priimamajam pradėjau piktintis kad kiek dar laiko kankinsis mano vaikas ir kodėl nieko nesuleidžia kad galėtu be tokių skausmų laukti kol ji apžiurės. Į ką man būvo pasakyta sedėk ir lauk. O kai pasakiau kad turbūt reikia pradėti filmuoti kad žmonės pamatytu kad visi kabinetai tušti o žmonės kankynasi su skausmais man iškart būvo iškviesta policija. Gyd.Romualdas Dumša grubiai užriaumojo kad sedėkit ir laukit pradėjo specialiai kviesti kitus pacientus kurie atvyko po mūsų. Atvykus pareigūnams pasakė kad manę (mama) išvesdintu nes esu pašalinis žmogus ir keliu triukšmą(nes iki triukšmo dar buvo lb.toli)Dar tokio grubijono nesu sutikus gydytojų aplinkoje. Bet bent jau dėkoju kad suleido vaistų po to kai išreiškiau pretenzijas kad sūnui praleidus 5 val čia skauda ir niekas nieko nedaro. Ir reziume ...skaudės išgerk ibuprofeno ir eikit pas gastroenterologą. Ar tikrai tie žmonės yra žmonės ir turi širdį? Ir už ką mes mokame mokesčius kad atvažiavus net pirmos pagalbos nesuteikia ir dar išsityčioja? Nei kiek nesistebiu kad žmonės numiršta net nesulaukę pagalbos. Gal naujas vadovas sutvarkys šią betvarkę?

2023-10-02, 21:49 | 1

Kaskoks kosmaras o ne ligonine gydyrojams paskambinus paklausti bukles net nesneka, grubiai pasako as ne jos gydytojas nors veliau paaiskejo kad jis buvo.... kateteri mamai isplese is rankos su didziausiu gabalu odos,o ji labai ligota silpna taup su mociute egtis tiesiog graudu.... sesutes patalynes nekeicia nors ji labai nesvari...

2023-09-02, 05:06 | 1

Greitoji buvo iškviesta 01.35….i ligonine pristate 02.10….Pacientas skundiesi labai stipriu skausmu galvos srytije, . Paeme kraujo tyrimus 02.50 rezultatu laukeme iki 05.30. Priimamajame 2 pacientai!!! Tai kiek laiko reikia kraujo tyrimo atlikimui??? Nuo skausmo pacientas negalejo paeiti! Med personalo pasiulymas: pakentek!!!! Gydytojos bendravimas žiaurus! Arogancijos pilna!

2023-06-11, 20:20 | 1

Be galo nusivylusi sios istaigos reanimacijos skyriumi!!!!
Tokio tyciojimosi is pasiento, negerbimo jo ir absurdiskos prieziuros neteko matyti...Atvykus aplankyti tevuko atvezus jam susakytus slaugos personalo ir daktaru reikalingu priemoniu slaugai atidariau tevuko palata... sustigau is pamatyto vaizdo, kaip slauge garsiai rekia Isgama gulek, bl... stumdo grubiai kojas, ir dar grazesniais zodziais plusta pacienta... pribegus ir paemus tevuko ranka kad nurimtu sakau ar apsiraminsite, suprantate ka darote, ar jum cia gyvulys koks.... kita atbegusi slaugytoja dar uzgina savo bendradarbe, tipo ka mum daryt, spardosi... sakau nedirbkit jei psihologiskai nesitvardote ir dar labiau sunkina ligonio busena... ryt eisiu pas skyriaus vadova nors manau jie palaiko vieni kitus, bet tai ligoniai, ne gyvuliai o artimiausi gyvenime zmones... noretusi paklaust ar ir su savo tevais taip elgtusi.... geda, net atsiprasymo nesulaukem... ar tai gydimo ystaiga ar... tevukas augina gyvulius, su jais elgesi visa gyvenia graziau nei su juo gelbstintis personalas... kurie neatsako i klausimus kas kodel kaip, ir daktaru lygis toks, kad nesugeba atsakyti i klausimus o sugeba tik nepatenkintu balsu ir veidu pasakyti, pasiimkit jei nepatinka... ar to zmones nusipelne... neturiu zodziu, bandysime aiskintis, bet manau pasakys kazka o uz duru dar issitycios....

2023-06-02, 10:27 | 2

Atvykome 2023-05-28 (sekmadienį) su ištinusią koją. Dirbantis personalas priėmė mandagiai, bet gydytojas Lukas Gedminas labai negražiai bendravo, buvo nepatenkintas, kad gaištame jo brangų laiką. Už "rengeną" gavome susimokėti, nes jo manymų tai nebuvo būtina ir tai galime pasidaryti poliklinikoj darbo dieną, nors koją ištinusi ir skaudi.
Gydytojui Lukui reikėtu pasimokyti, kaip bendrauti su pacientais.

2023-05-01, 12:44 | 1

Visiškai nerekomenduojame, nes po operacijos vyrui (nekalba lietuvių kalba) nebuvo suteikta informacija, kokius vaistus duoda ir nuo ko. Seselės greičiausiai turi nežmoniškai daug darbo ir mažus atlyginimus, tad apie entuziazmą nėra net kalbos: ateidavo apžiūrėti vos kartą per dieną, prisipildžiusį maišelį, į kurį po operacijos išbėgdavo suiskaupęs kraujas/skystis, pakeitė tik paprašius, grubiai pajunginėjo kateterį, sekančią dieną vaistus jau leido į sėdimąją (buvo labai skausmingi vaistai), neatsakė visiškai į rūpimus klausimus, arba atsakė grubiai, o po to, vyro nuomone, jautėsi dar grubesnis aptarnavimas/apžiūra, buvo išplėštas kateteris ir įstatytas naujas lyg prieš tai buvęs nebuvo tinkamas. Toks jausmas, kad supyksta paklausus,uždavus klausimą ir pacientas po to už tai “atsiima”. Vyras prašė manęs net neskambinti į skyrių pasiteirauti, kokia jo būklė, kaip jis jaučiasi, nes po to “atsigriebdavo” su kaupu. Visoje šioje patirtyje baisiausia buvo tai, kad sąlygos buvo iš tiesų nesanitarios: tualetas buvo išteptas išmatomis visas 24valandas ir, žinoma, dėl antisanitarinių sąlygų vyras ėjo (diena po operacijos) į tualetą kitame koridoriaus gale. Seselės keitė pleistrus, leido vaistus, vedė katetrį be pirštinių - baisu, kad nebūtų apkrėtę kokia liga nuo kitų pacientų. Siaubinga patirtis.

2023-04-11, 08:57 | 1

Priemimo skyriaus darbas labai blogas, diagnozes jokios nenustato, kraujo tyrimu rezultatu reikia laukti 4val, prabuta puse nakties, issvaistytas tik laikas

2023-01-09, 15:42 | 2

Nuoširdus ačiū gydytojai Vainetai Kungienei ir Gastroentorologijos skyriaus visam personalui už profesionalų gydymą ir pagarbą pacientui Dociui Edvardui. Tik Jūsų taikytų gydymo metodų dėka padėtis stabilizavosi. Tai gydytoja daranti stebuklus. Sėkmės profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

2022-09-27, 15:21 | 2

Norėčiau padėkuoti Veido ir žandikaulių skyriui darbuotojams, ypač hirurgui Mindaugui Šimkevičiui, kuris puikiai atlieka operacija 2022-09-16. Skyriuje labai švaru, draugiška aplinka, fantastiškas vaizdas pro langą, skanus maistas. Ačiū slaugytojams (nuostabiai Irenai), anesteziologui ir kiekvienam darbuotojui, kurie padeda jausti gerai ir greičiau sveikti. Jūs nuostabus. Sniazhana.

2022-06-15, 21:07 | 7

Pas gydytoją viskas buvo gerai, bet registratorių darbas tai košmaras. Nesitikėjau, kad dar taip galima bendrauti su žmonėmis. Kalbėjo pakeltu tonu, paklausus, kur gydytojos kabinetas, sakė, laukti registratūroje, gydytoja ateis. Pralaukus valandą ir išėjus piktajai registratorei, kitos registratores paklausiau, kur kabinetas ir pati susiradau gydytoją. Laukiant tą valandą registratūroje girdėjau, kaip nemandagiai bendrauja su kitais pacientais, kaip garsiai apkalbinėja kitus pacientus, o užsienietį išvis aprėkė, kad nemoka lietuvių kalbos, i dar nori gydymo, krečia cirkus. Labai nemalonu stebint iš šono. Belaukiant prasidėjo migrenos priepuolis, paprašiau pagalbos, pasirodo tokio dydžio ligoninė neturi vaistų nuo skausmo. Gydytoja buvo maloni, mandagi, atsakė į klausimus. Čia buvo tik antras vizitas į šią ligoninę, pirmą kartą gydytojas mane išvarė, pasakęs, kad aš apsimetinėju ir nieko neskauda. Manau norėjo kyšio, kurio nedaviau. Nes tikrai yra ir žmogiškumo turinčių daktarų kitose gydymo įstaigose. Daugiau į šią įstaigą nežadu grįžti ir niekam nerekomenduoju, nes turi jaustis kaltas, kad susirgai ir maldaute maldauti pagalbos.

2022-05-03, 21:33 | 2

Nuoširdus ačiū anesteziologei Renatai Šiaulytei už dėmesingumą, rūpestingumą, tiesiog už gerą širdį. Sėkmės Jums Jūsų nelengvame darbe.❤️

2022-04-21, 16:09 | 2

Ligoninėje atliko kelio sąnario operacij ą. Gydytojas Tadas Stančikas kvalifikuotai paaiškino apie operacijos eigą. Po operacijos skyriaus slaugytojos profesianaliais patarimais padėjo greičiau atsistoti ant kojų, pamokino kaip elgtis pooperaciniu laikotarpiu. Maistas kokybiškas, skaniai pagamintas. AČIŪ!

2021-09-23, 18:18 | 1

Robotinės chirurgijos sk. nustebino sesučių šiltumas, paslaugumas, paprastumas. Darbo per akis, o jos pluša juokdamosis. Olegas Deduchovas, man profenolo pavyzdys.

2021-09-12, 19:33 | 1

Labai prastas seseliu,slaugiu,anekctezologas lauke kada duosiu €€€€,gulejau privacioj palatoj,visos tik sukasi kad gauti kyšio, niekad gyvenime nenorėčiau gryzti,ir nerekomenduoju kitiems

2021-09-05, 10:01 | 1

Nuoširdžiai dėkoju operavusiam gyd. Tadui Abelkiui, anesteziologei, operacinės ir skyriaus slaugytojoms. Linkiu geros sveikatos ir ištvermės. Su pagarba V. Žutautienė

2021-08-11, 21:27 | 2

esu labai patenkinta KUL personalo ir medikų darbu. Ypatingai noriu padėkoti kinezeterapeutui Antanui Pečiūrai, kuris skyrė itin daug laiko ir dėmėsio procedūrų metu, nepaisydamas, kad esu vyresnio amžiaus, elgėsi labai pagarbiai ir rūpestingai. taip pat noriu padėkoti vyresniajai slaugos administratorei Daivai Sudmontienei. didelis ir nuoširdus ačiū už atstatytą sveikatą, išsamius tyrimą, rūpestį ir priežiūrą. Dėkoju, Birutė, Kretinga.

2021-06-29, 15:50 | 4

Stacionare nėra galimybės naudoti šaldtais

2021-02-20, 09:51 | 1

Ypatingai noriu padėkot personalui, slaugėms padėjėjoms. Pasiruošusios bet kokioj situacijoj padėt , nuoširdžios malonios.

2020-10-13, 11:16 | 1

Labai gera ligonine. Geri darbuotuojai, gydytojai. Aciu reanimacijos skyriui uz prieziura, gydyma. Traumatologai geri, nuodugniai istyre suzalojimus. Su paspirtuku turejau avarija. Pasirupino labai gerai. Aciu. Sveikstu????

2020-08-09, 15:44 | 2

Nuoširdžiai dėkoju ir džiaugiuosi, kad turėjau galimybę, būti operuojama ir gydoma aukštos kvalifikacijos gydytojo gerb. Raimondo Šiaulio. Tai puikus savo srities žinovas, skiriantis visus savo sugebėjimus ir žmogiškuosius resursus, negailėdamas nei pastangų, nei laiko, dovanoja savo pacientėms patį brangiausią turtą - sveikatą. Dėkoju gydytojui anesteziologui ir visai operacinės skyriaus komandai už profesionalumą, nepriekaištingą darbą ir begalinę atsakomybę operuojant. Ačiū , gyd. R. Šiaulio, vadovaujamo skyriaus, bendros praktikos slaugytojoms. Visą gydymosi laikotarpį jaučiau nuoširdumą, atjautą, norą padėti. Ačiū, ačiū dar kartą. Gydykimės, esant galimybei, pas šį nuostabų gydytoją.
Pagarbiai, J. Višniauskienė

2020-07-15, 14:47 | 1

Esu nusivyliau čia ligonine. Esu buvus nekarta ir visada viskas buvo gerai, tačiau ši kart tragiškai. Atvežė mane su greitaja, galbūt dėl covid-19 visi elgias kaip išprotėja nežinau. Para buvau izoliuota su 39 temperatūra ir siaubingu šono skausmu. Seselės višiškai neregavo!!! Tik budinti gydytoja elgėsi mandagiai ir maloniai. Visa nakti prasikankinau siaubinguose skausmuose bei su didele temperatūra. Labiausiai nuvylė seselių ir slaugių elgesys, nemandagumas ir nepriežiūra. Gaila...

2020-06-27, 12:11 | 12

teko lankytis pas įvairius gydytojus šioje ligoninėje, yra visokių. Registratūroje kartais iškart atsiliepia, kartais tenka daug laiko laukti. Ultragarsas ikišiol dar nevykdomas, keista dėl to, ir nieks nežino kada veiks. Bent jau dauguma registratorių empatiškesnės ir malonesnės nei kitose įstaigose. Taip pat dauguma slaugytojų labai draugiškos, rūpestingos ir malonios. Taip pat nėra taip modernu išrašai nematomi internetiniame puslapyje, o paduodami į rankas, siuntimai vis dar popieriniai.

ką pastebėjau, ką dauguma daro tai liepia pasirašyti lapus, kad pacientas žino viena ar kita dalyką, sutinka už tai ar tai, o, kas ten parašyta net neaiškina, nors tuose lapuose parašyta, kad gydytojas turi pats viską išaiškinti. Ar tiek jau daug darbo turi. Taip tap tenka pasirašyti už nesamus dalykus, o paklausus dėl ko, sako jei nesutinkate galite vykti į kitą įstaigą. Aišku nesinori ieškotis, kur kitur kreiptis, laukti eilių ir taip pabloginti sveikatą dėl uždėlsto gydymo tai tenka pasirašyti ir nesuteikiamas paslaugas

2020-04-17, 15:31 | 1

Noriu parašyti dėl priėmimo skyriaus.
Esu pasibaisejusi..
Pralaukiau 7 valandas su pilvo skausmais, hirurgas apžiūrėjas pasakė galiu namo važiuot nieko man cia nėra gal ka už valgiau ir išvis ko ateinu..
Buvau pakraupus, net nespėjau žodžio ištart ir isejo.. Laukiau kruajo tyrimų, sulaukus pasakė jog tyrimai normali tiesiog parašė vaista pantoprazoli.. Kurio tikrai man nereike, kai ne apžiūrėjo ir nenustatė kas yra o iš oro..
Duagiau nieko nepasakė.. Ačiū jums labai ir kas per priėmimas jei šitaip kaip su gyvuliais. Nereiškė jei korona nėra sergančių daugiau. Jei pasirinkai gydytojo profesija tai ir dirbt iš širdies.

2020-03-13, 12:28 | 3

Buvau potrauminis ligonis

2020-02-29, 15:29 | 2

Neurologiniame skyriuje trūksta kavos aparato, turi lipti į trečią aukštą. Nuorodos kieme į NS nuveda į infekcinį.

2020-02-29, 15:29 | 2

2019-11-26, 15:37 | 2

Gulėjau 5 dienas nervų skyriuje. Liks vien tik geriausi prisiminimai. Nuostabi jūsų gydytoja Raminta Macaitytė, slaugės, negalėjau patikėti, kad būna tokių kantrių, paslaugių, rūpestingų. Visos tokios, be išimties, nė vieno susiraukusio veido ligoninėj. Skirta krūva tyrimų, viskas nemokama, visada viskas aiškiai suplanuota ir paaiškinta kur kada eiti.

2019-06-16, 16:16 | 3

Geras spcialistas rupestingas ,nuosirdus tai gyd. MARIUS JASENAS .Geras visas Klaipedos urologijos skyriaus personalas buvo labai miela bendrauti visiems Jums nuosirdus aciu.

2019-04-29, 10:47 | 1

Visiškas abejingumas pacientui tiek iš gydytojo o ypač iš slaugytojos pusės. Svarbiau pasišnekėti su draugėmis o ne laiku priimti žmogų .

2019-04-25, 18:32 | 4

Sitoje ligonineje arba nezino kaip ieskoti liga, arba nezino ka ieskoti, arba jeigu randa nezino kaip gydyti, todel visus kaip kiaulius bando stumti i psichiatrija...nurasineja visus pas psichiatrus, o tie jau daro savo juoda darbeli...fabrikuoja psichines sutrikimus psichiskai sveikiems zmonems ir sodina visam gyvenimui ant psichotropines nuodus..neuroleptikus, antidepresantus, trankvilizatorius..daug proto nereikia tai padaryti...tokiu alegydytoju teisti reikia, ir licenzija atimti visam gyvenimui. O paskui zmonems del psichotropiniu, siridies krajuagisliu ligas, navikai, diabetai, kaulu luzai, psichikos sutrikimai, haliucinacijas, kliedesiai, depresijas, disforijas ir taip toliau. Tai ne gydytojai o ligu generatoriai..

2019-02-02, 10:13 | 5

net baisiausiam savo priešui nelinkėčiau patirti to, ką teko patirti šioje gydymo įstaigoje. Artimas žmogus buvo kančiose numarintas ... kreipsimės į auditą. Artimo žmogaus jau neprikelsi, bet gal nors kas nors bus patikrinta.

2018-12-21, 15:33 | 2

Nuoširdžiai dėkoju visam magnetino rezonanso tyrimų kolektyvui, antrojo neurochirurginio skyriaus personalui ir ypač puikiam profesionalui neurochirurgui Kęstučiui Jacikevičiui už sugrąžintą sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą. Ačiū, mielieji už mano Mens sana in corpore sano... K.T.

2018-08-17, 20:29 | 12

Neurochirurgijos skyriui Nr. 2 - patys geriausi įvertinimai!!! Iš manęs kaip buvusio paciento, kuriam šiame skyriuje teko gulėti maždaug mėnesį laiko.

Ačiū visam šio skyriaus personalui už fantastišką priežiūrą :) Ir už sugrąžintą sąmoningą protą!

O ypač dėkingas mane operavusiam neurochirurgui Arnui Staškevičiui. Kad ištraukė mane atgal į gyvenimą. Ir netgi daugiau nei sėkmingai. O ypač už nuoširdų rūpestį.

Ačiū visiems!

2018-06-08, 01:18 | 14

Baisi ligonine, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant.Sitoje ligonineje rekomenduoja vaizuoti i Kauna ar Vilniu, nes patis nesugeba nei diagnozuoti, nei gydyti.

2018-02-24, 18:51 | 2

Labai dėkoju likimui, kad mane atvedė į traumatologijos skyrių, kur buvo atlikta klubo sąnario operacija. Čia dirba vedėjo V. Staniulio vadovaujama nuoširdi, pilna humoro jausmo komanda. Visas personalas kaip iš dangaus atsiųsti angelai. Ir viskas sergančiam žmogui žymiai geriau, ir skauda mažiau, kada aplinkui tokia gera, maloni atmosfera. Iš visos širdies dėkoju mane operavusiam gydytojui A. Muižiui. Dėkoju Jums už stebuklus darančias rankas ir nuoširdžią šypseną ir Jūsų gerumą. Linkiu ištvermės, kantrybės, stiprybės sunkiame jūsų darbe. R. Mikutiene

2018-02-01, 04:06 | 2

Lankiausi pas gyd. Irina Purtokaitę- Labutinienę. Labai profesionali, savo srities specialistė, rūpestinga, dėmesinga, kantri, viską detaliai paaiškina ir atsako į visus klausimus, bendrauja šiltai, skiria pakankamai laiko, tikrai galima teigti, kad ji dirba savo darbą su malonumu. Rekomenduočiau kiekvienam, kuris paklaustų patarimo.

2017-12-30, 10:20 | 1

Gydžiausi vidaus ligų diagnostikos skyriuje, esu labai dėkinga mano gydytojai V.Matiukienei, ji tikrai gerai rūpinosi mano ligų diagnozavimu , organizavo gyd. konsiliumą, tiesiog geriau ir negalėjau tikėtis .Esu trečius metus onkologinio skyriaus pacientė , tik gerai ir labai gerai galiu vertinti kiekvieno mediko darbą. Nepelnytai KUL skiriami tokie menki reitingai. Palyginus su kitomis klinikomis Kaune, Vilniuje , Klaipėdos universitetinė man atrodo idealiausia - galima atvykus nemokamai parkuotis, visur aplinka maloni, tvarkinga, yra vaistinė , kavinė pavalgyti, paslaugus personalas, kompetentingi gydytojai, naujausia diagnostika ir gydymo įranga. Sunku buvo matyti skyriuje nežmoniškus krūvius tempiančias slaugytojas ir jų padėjėjas, ir stebino , kokiomis sunkiomis ir beviltiškomis ligomis dabar serga žmonės. Linkiu visiems KUL dirbantiesiems visų vilčių išsipildymo , o besigydantiems pasveikti .Tegu 2018 būna visiems laimingi !

2017-11-16, 10:12 | IP: 86.100.109.9

Noriu labai padekoti visai neurochirurgijos 1skyriaus komandai. Seseles paslaugios, malonios. Skyriaus vedejas V.Griksas labai malonus zmogus, visada paklausia kaip jauciames, apeina.kiekviena ligoni, pralinkstima, nuramina. Tikrai gydytojo darbui atsidaves zmogus. Neurochirurgas S.Varnas labai malonus, konkretus, inteligentiskas zmogus. Operacija atlikes puikiai. Labai aciu Jums, kad nutraukete mane nebepakeliamus skaismus. Dziaugiuosi pasirinkusi Jus. Aciu labai!

2017-10-10, 20:05 | IP: *.*.*.*

Baisu. Reanimacijos skyrius kas ten per darbuotojai? Akivaizdžiai tyčiojasi iš pacientų... stambiam žmoguibpasako, kad tu pats kaltas dėl to, kad toks esi... o tas slaugytojas Karolis... jam tikrai ne su žmonėm dirbti! Nemandagus, tyčiojasi, vaidina esantis viską mokantis ☺ baisu. Tiesiog baisu.

2017-09-12, 19:34 | 1

Likau patenkinta, nes laiku ir greitai suteikė reikiamą pagalbą. Gydanti gydytoja ir slaugės bei akušerės, ir kitos darbuotojos buvo labai malonios ir rūpestingos, atsakė visus rūpimus klausimus ir paaiškino viską apie gydymą bei atliekamas procedūras.

2017-08-16, 11:17 | IP: 85.232.128.54

Operacija atlikta puikiai. Moderniausiais vaistais gydo, gydytojai malonūs,slaugytojos taip pat. Priemimuose kiek buvau, tiek beveik iš kart būdavau priimta ir paguldyta į ligoninę (atvykus planinei hospitalizacijai). Esu patenkinta šios ligoninės darbu.

2017-08-03, 12:12 | IP: *.*.*.*

Gaila,kad teko kreiptis į šią gydymo įstaigą.
Didelė bioetikos spraga yra šioje ligoninėje.
Gydymo kokybė atitinka gilius sovietinius laikus.....

2017-07-30, 22:56 | 1

Baisiausias vizitas, norit mirt? Vaziuokit -numarins!

2017-06-18, 11:46 | 42

nesuprantama, kodėl šitoje įstaigoje už viską reikia mokėti, įskaitant paprasčiausius tyrimus ir antibiotikus, onkologiniams ligoniams reikia mokėti už skysčius, kateterius ir panašiai

2017-05-27, 18:53 | IP: *.*.*.*

baisu, kaip tokia istaiga dar veikia, traumalogai uz operacijas tiesiogiai pasako kiek moketi, gydytojai israsant is ligonines neatiduoda jokiu israsu, nepaaiskina, chemoterapiniams ligoniams uz kiekviena papildoma kateteri ar net manitolio infuzija reikia primoketi, bet koki stipresni antibiotika reikia pirkti patiems, buna atveju kai skyriuose!nebuna svarbiu vaistu, tokiu kaip atikoagulinatu, zodziu, zmogus viska perka!pats - bet rezultato jokio, israso net tokius, kurie nepaeina savo kojomis, priemime gydo tik rezidentai, kurie neksiria jokiu laboratoriniu tyrimu, baisu!!!

2017-05-25, 14:54 | 2

Naudojausi dienos chirurgijos paslaugomis

2017-05-22, 19:07 | 21

Man tai ši įstaiga atitolusi nuo nuo tokių įstaigų kaip "Kardiolita' ...šviesmečiais.Paslaugas,registraciją reiktų vertinti minuso ženklu, tai kažkokia carinė įstaiga...