Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.3

2.1

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2017-12-30, 12:20 | 1

Gydžiausi vidaus ligų diagnostikos skyriuje, esu labai dėkinga mano gydytojai V.Matiukienei, ji tikrai gerai rūpinosi mano ligų diagnozavimu , organizavo gyd. konsiliumą, tiesiog geriau ir negalėjau tikėtis .Esu trečius metus onkologinio skyriaus pacientė , tik gerai ir labai gerai galiu vertinti kiekvieno mediko darbą. Nepelnytai KUL skiriami tokie menki reitingai. Palyginus su kitomis klinikomis Kaune, Vilniuje , Klaipėdos universitetinė man atrodo idealiausia - galima atvykus nemokamai parkuotis, visur aplinka maloni, tvarkinga, yra vaistinė , kavinė pavalgyti, paslaugus personalas, kompetentingi gydytojai, naujausia diagnostika ir gydymo įranga. Sunku buvo matyti skyriuje nežmoniškus krūvius tempiančias slaugytojas ir jų padėjėjas, ir stebino , kokiomis sunkiomis ir beviltiškomis ligomis dabar serga žmonės. Linkiu visiems KUL dirbantiesiems visų vilčių išsipildymo , o besigydantiems pasveikti .Tegu 2018 būna visiems laimingi !

2017-11-16, 12:12 | IP: 86.100.109.9

Noriu labai padekoti visai neurochirurgijos 1skyriaus komandai. Seseles paslaugios, malonios. Skyriaus vedejas V.Griksas labai malonus zmogus, visada paklausia kaip jauciames, apeina.kiekviena ligoni, pralinkstima, nuramina. Tikrai gydytojo darbui atsidaves zmogus. Neurochirurgas S.Varnas labai malonus, konkretus, inteligentiskas zmogus. Operacija atlikes puikiai. Labai aciu Jums, kad nutraukete mane nebepakeliamus skaismus. Dziaugiuosi pasirinkusi Jus. Aciu labai!

2017-10-10, 23:05 | IP: *.*.*.*

Baisu. Reanimacijos skyrius kas ten per darbuotojai? Akivaizdžiai tyčiojasi iš pacientų... stambiam žmoguibpasako, kad tu pats kaltas dėl to, kad toks esi... o tas slaugytojas Karolis... jam tikrai ne su žmonėm dirbti! Nemandagus, tyčiojasi, vaidina esantis viską mokantis ☺ baisu. Tiesiog baisu.

2017-09-12, 22:34 | 1

Likau patenkinta, nes laiku ir greitai suteikė reikiamą pagalbą. Gydanti gydytoja ir slaugės bei akušerės, ir kitos darbuotojos buvo labai malonios ir rūpestingos, atsakė visus rūpimus klausimus ir paaiškino viską apie gydymą bei atliekamas procedūras.

2017-08-16, 14:17 | IP: 85.232.128.54

Operacija atlikta puikiai. Moderniausiais vaistais gydo, gydytojai malonūs,slaugytojos taip pat. Priemimuose kiek buvau, tiek beveik iš kart būdavau priimta ir paguldyta į ligoninę (atvykus planinei hospitalizacijai). Esu patenkinta šios ligoninės darbu.