Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.3

1.8

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2016-04-20, 15:31 | IP: *.*.*.*

Aš pacientas. Norėčiau paprašyt (manau, ne aš vienas). Gerbiami kolegos (ligoniai), vertinkit gydytojus tik kai jau gydotės ilgesnį laiką ir kai turit su kuo sulyginti (pvz. du tos pačios spec. gydytojus). O jei apsilankėt vieną ar du kartus, ir patiko ar nepatiko, gal nerašykit. O tai klaidinate naujokus. Teko skaityti blogų komentarų ant labai gerų gydytojų ir atvirkščiai.

2016-03-24, 13:30 | IP: *.*.*.*

Nu atsiprasant .. Dvi savaites bandau prisiskambinti i registratura, registracija internetu neveikia( o tiek pinigu sukista i sistema). Bandai skambinti- isijungia autoatsakiklis kuris tau numusineja telefono saskaita. Kad uzsirasyti belieka vaziuoti i pacia ligonine- su vaiku mazu vaziuoti ir laukti tiek laiko. Laukiau eilej virs valandos, registraturoj darbuotojos neskuba, net ne visos dirba.. O stai kaip atrodo eile 07:30 prie registraturos, sergantys ir seni zmones sala ir laukia tokioj eilej, gi ne is gero gyvenimo jie cia lankos- o yra ligoti. Pasibaisetina

2016-03-13, 12:21 | IP: *.*.*.*

tūksta švaros,trūksta aptarnaujančio personalo.

2016-02-23, 21:44 | IP: 85.232.154.72

Priemime kiek buvau is karto prieme ir pagulde i ligonine. Nereikejo laukti. Palatos irengtos gerai, nusiskundimu neturiu. Gydytojai profesionalus. Dauguma slaugytoju labai malonios.

2016-02-16, 12:49 | IP: 78.61.77.55

Esu labai patenkintas akių ligų Nr. 2 skyriaus vedėjos Jurgitos Juotkienės atlikta akies lešiuko atstatymo operacija bei skyriaus darbuotojų darbu.

2016-02-15, 18:41 | IP: 90.142.187.52

Pasikeitusi neatpažįstatai ( 20 m. ). Linkiu ir toliau tobulėti.

2016-01-12, 22:34 | IP: 86.100.130.186

Puiki ligoninė

2015-08-13, 02:05 | IP: 84.15.177.122

Noriu padekot gyd.M.Fiodorovui ir jo komandai uz operacija,sesutem uz prieziura,,,ACIU

2015-07-27, 09:14 | IP: *.*.*.*

Istaigoje dirba didesniaja dalimi, labai arogantiski medikai, snairuojantys tik i paciento kisene. Lyginant su kitomis miesto ligoninimes si kraupiausia.

2015-06-17, 16:21 | IP: *.*.*.*

Teko gulėti ligoninėje.Priežiūra puiki, aukšto lygio specialistai. Konsultacijų poliklinikoje yra specialistų, kurie neturėtų dirbti universitetinėje ligoninėje. Žinių daktarai turi daugiau negu reikia, bet kam jos reikalingos, jei su pacientu nebendrauji, o tik per atstumą nustatinėji diagnozę.Kraujo tyrimo laboratorijoje į pacientą kreipiamasi 'TU".

2015-04-14, 16:05 | IP: *.*.*.*

nėra Ši ligoninė dirba ne dėl ligonių gerovės, ligoniai jiems statistiniai vienetai,
Per savaitę neateina vizituoti gydytojas nei karto pas gulinčius pacientus, tik dokumentus varto ir daro paskyrimus, savaitgaliais net budinčio daktaro skyriuose nėra

2015-04-10, 12:22 | IP: *.*.*.*

Laba diena.Susidūriau su ne labai malonia situacija.Prieš viena mėnesi mane buvo užregistravę pas endoskopuotoja Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.Kaip yra žinoma ne galima prieš ta procedūra nei valgyti nei gerti.Talonas buvo 10 valanda.Aš atvykau 9:30 i registratūra laukiau ten apie 15 minučių, po to nuėjau i 5 aukšta i pačia ligonine ir 9:48 aš jau sėdėjau prie kabineto.Atėjo kaip supratau daktare paėmę mano kortele ir įšėjo. Pirmyn atgal vaikščiojo gydytojai įeis i kabinetą paims kaž ką ir išeis.Ir taip jau buvo 10:10, Na tiek to galvoju maža kas.Pradėjo rinktis kiti žmones ir aš jau sėdėjau ne be viena o mūsu buvo 5.Vėl kaž kas įėjo ir nieko ne pasakęs įšėjo.O gerti tai norisi ypač kai yra sloga.O tu lauki sėdi.Ir taip aš sedėjau iki 10:25 kai jau nervai ir neišlaikę.Morališkai buvau psiruošusi, atėjau linksma, įšėjau pikta ir be nieko.Gerai, mes visi esam žmones.Bet kam yra duodamas talonas?Ir jeigu yra kaž kokiu neatidėliotinu reikalu galima gi pasakyti, kad taip ir taip reikės luktelėti, o ne su tokiais veidais vaiščioti piktais.Ir dar karta supranti kad niekas nesiskaito.Atėjai sėdėk, ir nerupi turi tu taloną neturi sedek ir lauk, kol tave pakvies.Tik žinau po šito viena kad i šita ligonine daugiau ne eisiu. Nes tvarkos ten nėra ir nebus.Pasamdytu žmogų kuris kontroliuotu darba, gal ir tvarka atsirastu.

2015-03-26, 21:51 | IP: *.*.*.*

Baisus personalas jokio mandagumo jokio mokėjimo bendravimo su pacientais ar jų šeimos nariais. Lb prasta patirtis net gėda už jus man pačiai. Žodžiai kaip ,,laba diena,, ,,ačiū,, ,,kuo galėčiau padeti,, ,,prašom,, tikrai nepakenktu ir reiketu juos mokyti bendravimo įgūdžiu !!!!!!

2015-02-02, 14:28 | IP: *.*.*.*

Neseniai teko gyditis šioje ligoninėje plaučių uždegimą. Personalas (gydytojai, slaugytojos ir "slaugutės"...) labai dėmesingi, atsakingi, šiltai bendraujantys, žmogiški.
tikėjausi prastesnio maisto, tačiau jis buvo skanus (ypač sriubos :D ) turiu vienintelį nusiskundimą - budavo daug triukųmo ypač dienos metu: grindų plovimo prietaisas kas rytą, visi tie vezimai....dėl vienos tabletės padavimo tris kartus atvaziuodavo su didžiausiu tarškančiu vežimu irgi tris kartus.... o kur dar antibiotiku leidimas, lašinės ir kt...

2015-01-16, 15:51 | IP: *.*.*.*

Cia viskas blogai..nuo priėmimo skyriaus iki .....morgo..