Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2015-04-10, 12:22 | IP: *.*.*.*

Laba diena.Susidūriau su ne labai malonia situacija.Prieš viena mėnesi mane buvo užregistravę pas endoskopuotoja Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.Kaip yra žinoma ne galima prieš ta procedūra nei valgyti nei gerti.Talonas buvo 10 valanda.Aš atvykau 9:30 i registratūra laukiau ten apie 15 minučių, po to nuėjau i 5 aukšta i pačia ligonine ir 9:48 aš jau sėdėjau prie kabineto.Atėjo kaip supratau daktare paėmę mano kortele ir įšėjo. Pirmyn atgal vaikščiojo gydytojai įeis i kabinetą paims kaž ką ir išeis.Ir taip jau buvo 10:10, Na tiek to galvoju maža kas.Pradėjo rinktis kiti žmones ir aš jau sėdėjau ne be viena o mūsu buvo 5.Vėl kaž kas įėjo ir nieko ne pasakęs įšėjo.O gerti tai norisi ypač kai yra sloga.O tu lauki sėdi.Ir taip aš sedėjau iki 10:25 kai jau nervai ir neišlaikę.Morališkai buvau psiruošusi, atėjau linksma, įšėjau pikta ir be nieko.Gerai, mes visi esam žmones.Bet kam yra duodamas talonas?Ir jeigu yra kaž kokiu neatidėliotinu reikalu galima gi pasakyti, kad taip ir taip reikės luktelėti, o ne su tokiais veidais vaiščioti piktais.Ir dar karta supranti kad niekas nesiskaito.Atėjai sėdėk, ir nerupi turi tu taloną neturi sedek ir lauk, kol tave pakvies.Tik žinau po šito viena kad i šita ligonine daugiau ne eisiu. Nes tvarkos ten nėra ir nebus.Pasamdytu žmogų kuris kontroliuotu darba, gal ir tvarka atsirastu.

2015-03-26, 21:51 | IP: *.*.*.*

Baisus personalas jokio mandagumo jokio mokėjimo bendravimo su pacientais ar jų šeimos nariais. Lb prasta patirtis net gėda už jus man pačiai. Žodžiai kaip ,,laba diena,, ,,ačiū,, ,,kuo galėčiau padeti,, ,,prašom,, tikrai nepakenktu ir reiketu juos mokyti bendravimo įgūdžiu !!!!!!

2015-02-02, 14:28 | IP: *.*.*.*

Neseniai teko gyditis šioje ligoninėje plaučių uždegimą. Personalas (gydytojai, slaugytojos ir "slaugutės"...) labai dėmesingi, atsakingi, šiltai bendraujantys, žmogiški.
tikėjausi prastesnio maisto, tačiau jis buvo skanus (ypač sriubos :D ) turiu vienintelį nusiskundimą - budavo daug triukųmo ypač dienos metu: grindų plovimo prietaisas kas rytą, visi tie vezimai....dėl vienos tabletės padavimo tris kartus atvaziuodavo su didžiausiu tarškančiu vežimu irgi tris kartus.... o kur dar antibiotiku leidimas, lašinės ir kt...

2015-01-16, 15:51 | IP: *.*.*.*

Cia viskas blogai..nuo priėmimo skyriaus iki .....morgo..

2014-12-21, 22:21 | IP: *.*.*.*

Nėra. Didžiulis nusivylimas šia ligonine. Įspūdžiai iš Insultų ir Pulmunologinio skyrių.
Kai mamą paguldė į insultų skyrių, teko kasdien matyti personalo darbinę "virtuvę". Dirba kaip robotai, naktiniuose budėjimuose trūksta darbuotojų, kenčia ligoniai. Ligoniai praktiškai visi gulintys, o jų slauga - pasityčiojimas iš bejėgio žmogaus, jo orumo žeminimas. Slaugytojų ir slaugių tarpusavio bendravimas, tarsi nepraustaburnių turgaus bobų. Skyriuje sauskelnes, visas slaugos priemones privalu nusipirkti.
Būkite budrūs, šiame skyriuje darbuotojos pasisavina iš ligonių sauskelnes ir uždeda tiems ligoniams, kurie neturi iš ko nusipirkti. O pats baisiausias ir nežmoniškiausias įspūdis ligonio ir artimųjų atžvilgiu pasiliko iš pulmunologinio skyriaus. Skyriaus vedėjas tikras monstras, tą patį galime pasakyti ir apie slaugytojas ir slauges. Kaip sakoma žuvis genda nuo galvos.... Mamą paguldė su plaučių uždegimu, beje, pasak skyriaus gydytojos, nebaigtu gydyti Insultų skyriuje, iš kurio mamą išrašė pats skyriaus vedėjas H. Kazlauskas. Nuo pirmos dienos, net nepaklausus ar mes būsime pajėgūs įpirkti, skyriaus vedėjas prirašė mamai antibiotikus, Ringerio tirpalą lašinimui ir pakišo pasirašyti tuščią neužpildytą lapą, tipo, kad nereikšiu jokių priekaištų dėl vaistų pirkimo.Tai čia tiesioginės ligos- plaučių uždegimo gydymui reikėjo pirktis vaistus. Negana to, šiuos antibiotikus ir tirpalą lašinimui buvo privalu pirkti visą dviejų savaičių gydymo kursą, receptus kaskart atrasdavome palatoje ant spintutės. O kur dar slaugos priemonės, sauskelnės, kurias, beja šio skyriaus slaugytojos taip pat nusisavindavo. Teko girdėti, kad slaugytojos perpardavinėja sauskelnes pigiau nei vaistinėje. Žodžiu šis skyrius mamai suteikė tik lovą, šlykštų maistą, kurio normos savaitgaliais per pus būdavo mažesnės. O suma sumarum, antibiotikai , lašinimo tirpalas kainavo 1100 Lt., sauskelnės "Seni", storiausios, apsoliučiai visos slaugos priemonės dar 500 Lt. Ir tai už 2 savaites. Šioje ligoninėje gydytis tikra prabanga, o personalas tikras košmaras. Ant vienos rankos pirštų buvo galima suskaičiuoti puikias, savo darbą išmanančias slaugytojas. Kas, beje, labai, labai liūdina. O šioms moterims didelis ačiū.

2014-11-16, 16:38 | IP: *.*.*.*

Šią seną ir apgriuvusią ligoninę reikia nugriauti nes ten nėra nei gydytojų nei slaugytojų toks jausmas kad ten su žmonėmis elgiasi kaip su gyvuliais nerūpi žmogaus sveikata nei kiek, kokia procedūra beatliktų visos su blogomis pasekmėmis dirba pagrinde studentai patyrusių gydytojų nerasi, geriau i tokią įstaigą net nesikreipti...

2014-10-07, 22:26 | IP: 83.190.223.17

Labai PATIKO infekcijų ligų gydytoja, Jolanta Česienė! tas skyrius NUOSTABUS! Švelniai bendrauja su žmonėmis, o ne kaip jie rašo...

2014-10-03, 13:37 | IP: *.*.*.*

Nieko gero parašyti negaliu. Visi pikti, toks jausmas, kad pacientas ateina ne į valst.gyd.įstaigą, o privačiai i namus pas gydytojus ir med.personalą, visi tik permeta atsakomybę, kai laiku nenustatytos diagnozės "dėka" paciento būklė žymiai pablogėja, ypač kai žmogus yra pagyvenęs ir neturi tam tikrų "ryšių". Priežiūros skirtumas tarp paprastų ir pacientais su "ryšiais" -akivaizdus. Baisu. Neduok Dieve ten atsidurti. Suprantama, kad jų darbas yra labai sunkus, bet, kaip sakoma, kas ko mokėsi....bet žmogiškumas ir atsakomybė turi būti pas visus. Sveikatos visiems.

2014-09-19, 13:37 | IP: *.*.*.*

Priėmimo skyriuje dirbę studentai nustatė neteisingą diagnozę kuri mane labai išgąsdino. Tačiau pasitikrinus privačioje įstaigoje anaiptol tyrimai parodė viską gerai. Tai va Jums ir priėmimo skyriaus darbas. Pati baisiausia ligoninė Klaipėdoje, kiek teko susidurti man ir mano artimai aplinkai.

2014-08-21, 13:10 | IP: *.*.*.*

Gerb. vyr.gyd. KAIP GALIMA ONKOLOGINIAME DEPARTAMENTE TAIP KALBĖTI SU LIGONIAIS??????? KODĖL KAŽKOKIE ANTRAEILIAI DARBUOTOJAI TAIP ŠNEKA SU ONKOLOGINĖMIS LIGOMIS SERGANČIAIS ŽMONĖMIS? IR DAR, AR LIGONINĖJE GYDOSI TIK LIETUVIAI?????? IŠ KUR TOKIA NEAPYKANTA KITOMS TAUTOMS?????? YPAČ ONKOLOGINIAME DEP. PRIĖMIMO SKYRIUJE.

2014-08-07, 06:29 | IP: *.*.*.*

nešvara, nusidėvejusi nuplauta patalynė, nevalomos dulkės palatose, tualetinis popierius deficitas, gydytojų grubumas.

2014-07-21, 10:44 | IP: *.*.*.*

nieko gero negaliu pasakyti "AČIŪ" ĮSTAIGAI UŽ MAN APDOVANOTĄ HIPATITĄ "B".
papuoliau gruodžio men. į žandikaulio hirurginį skyrių su danties skausmu, nieko nepadarė gero išskyrus dave liga del kurios dabar esu rizikos grupeje.

2014-07-18, 19:17 | IP: 88.118.29.175

Priėmimo skyriuje labai operatyviai suteikė konsultaciją, atliko tyrimus, labai maloniai bendravo iškart kilo pasitikėjimas įstaiga, į kurią pirmą kartą patekome. Nervų skyriuje seselės paslaugios. Nervų skyriuje ligoniams gulint palatoje darbininkai dažė sienas (kosmetinis padažymas). Palatos plaunamos turbūt kas 2 dienos, indai po pietų buvo išnešami su vakarienės indais, gydytoja nepakankamai dėmesingai gydė, manau, kad buvo galima dar pasiųsti konsultacijai pas LOR gydytoją, ligonis išleistas beveik tos pačios būklės, kurios ir atvyko.

2014-06-30, 19:00 | IP: 85.232.149.42

Chemoterapijos skyriuje dirba slaugytoja Violeta.Visada susiraukusi,viskuom nepatenkinta,nors būna pati kalta,bet visada apkaltins ligonį.Skyriuje guli sunkūs ligoniai,todėl norėtusi,kad taip akivaizdžiai nebūtų jiems rodoma,kad jie beviltiški.

2014-06-15, 13:50 | IP: 84.46.217.29

Man labai patiko J.Česiene yra lb gera:))