Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2013-01-19, 18:24 | IP: *.*.*.*

per kucias turejom bedu, kreipemes i priemima, tai netik kad nesuteike pagalbos , bet neteisingai nurode laika kada sekancia diena bus specialistas. todel, sekancia diena atvykus is rajono teko laukti dar kelias valandas.pakraupau, nes esam mokesciu moketojai ir kiekviena menesi mokama nemaza suma privalomam sveikatos draudimui, taciau nutikus bedai paslaugos negaunam. manau , kad kaltas vadovas , nes jo darbuotojai uz neatlikta pareiga nebijo prarasti darbo.

2012-12-27, 19:16 | IP: 213.190.53.34

Kiek kartu buvau tai niekada nekilo problemu, geriausias kysys gydytojui tai tavo nuotaika ir sypsena ir supratingumas. Taip ir toliau.!

2012-12-02, 21:42 | IP: *.*.*.*

priemimo skyrius ligonines veidas, o jis ir jo kokybe baisi

2012-11-17, 13:41 | IP: *.*.*.*

Pries men greitoji su svytureliais atveze mane i ligonines priimamaji.Tai ten kazkoks kosmaras!!!As suprantu,gal nemazai pacientu,bet turetu atsizvelgt ir i ligonio sunkuma.Pasake,kad eiles reiks laukt 2,o gal 3val!Tai gerai kad buvau ne viena!Daktaras atejo mazdaug po val,normaliai net i akis nepaziurejo ir pasake,kad man nieko nera,suleido raminanciu ir isleido namo.Po keliu dienu turejau darytis galvos MRT ir ka jus manot,man buvo insultas!Aciu dievui,kad nesuparalyzavo:(Dabar gulsiuos i sk.tai matysim kokia ten prieziura.

2012-11-05, 12:25 | IP: *.*.*.*

Teko nesenai lankytis šioje įstaigoje, dėl skydliaukės. Norėčiau padėkoti pilvo ir endokrinologijos skyriaus dirbančiam persona;ui.Puikiai dirbančios, nuoširdžios seselės, slaugės.Malonūs gydytojai. Bent šis korpusas dirba tikrai be priekaištų. Maloni atmosfera. Visada atsiliepiama į ligonio poreikius, kiek tai yra ymanoma jų kompetencijoj. Ir kiek tai leidžia turimos sąlygos. Visiems dėkoju.

2012-11-03, 16:46 | IP: *.*.*.*

Mano izanga butu tokia:zmogus sunegalaves papultu i veterinarine klinika,pasijustu pilnaverciu pacientu,nei atsidures,Klaipedos Univaersitetineje ligonineje.Esu labai pasipiktinusi Kardiologinio sk.gydytoja Balachnina Jolanta,Kuri atseit gyde mano mama.Mama, po reanimacijos buvo perkelta i kard.skyriu,kuriame net nebuvo taikomas gydymas,ir zinot del ko,aisku ,kad mama gydytojai nieko nedave.Palaike 2dienas ir ismete ,kaip muse is barsciu,net nenorejo echoskopo padaryti.isleidziant is ligonines,net vaistu neisrase,kad mama,neturejo kom.vaistu knyg.Bet vaistai juk ne karve kainuoja,jei zmogus blogai jauciasi tai ka jam daryti.Gyd pasake pasiskolinsi is vyro,kur jos garantija,kad tevo vaistai tiks mamai.Ligonines israse figuruoja,kad yra israsuti Nobilet,Nolipril,Kaip Jums patinka?Siulau vyr gyd.Janusoniui,pasirupinti gerais specialistais,ir nejungti taupymo programos,pas Jus istaigoj sesutes susu tom paciom pirstinem bobutem pampersus keicia,ir su tom paciom vaistus ligoniams paduoda,o i tualeta reikia guminiu botu.

2012-10-30, 18:10 | IP: *.*.*.*

Ambulatoriniam skyriuje ant kabinetu duru jokios informacijos koks gydytojas,kada dirba.Registracija telefonu tragiska,negi universitetine nedaaugo iki inernetines registracijos.Geda.

2012-10-03, 11:37 | IP: 86.100.90.69

darbuotojai atsakingai ziuri i atliekama darba,stegiasi padeti kai kuriuose skyriuose slaugutes apkrautos dideliukruviu, sunkiai speja

2012-08-29, 08:41 | IP: 85.232.128.52

Rugpjučio menesi skubiai buvau atveztas i 1-aji chirurgini skyriu, man pasalino bluzni, noreciau padėkoti skyriaus personalui ,uz sugrazinta gyvenima ir labai gerą prieziura. Algymantas .M.

2012-08-06, 14:44 | IP: 86.100.102.68

apie sios ligonines darba atsiliepimas tik teigiamas

2012-08-02, 00:22 | IP: 78.58.127.236

Man atliko dvi operacijas. Jaučiausi saugiai ir užtikrintai. Patiko gerai sustyguotas personalo darbas. Dėkingas antram chirurgijos skyriui vadovaujamo Evaldo Pagojaus.

2012-05-27, 21:14 | IP: *.*.*.*

Nieko gero negaliu parasyti,nes pasibaisejau priemimo skyriaus darbu,butent daktares terapeutes bendravimu...O dar statusas Universitetines ligonines...Gieda,kad toks poziuris i pacientus,kuriems tikrai reikia pagalbos...Ir tikrai abejoju,kad Vyr.gydytojas apie tai nezino...

2012-04-04, 11:46 | IP: *.*.*.*

GERBIAMAS LIGONINES ,VADOVE, AR NE LAIKAS IMTIS KOKIU NORS VEIKSMU KEISTI LIGONINES PASLAUGU IR PERSONALO BENDRAVIMO KOKYBE.TOKIA SLOGIA ATMOSFERA LIGONINEJE KURIA BUTENT PERSONALAS(TURIU GALVOJE CHIRURGIJOS SKYRIU).NEDUOK DIEVE TEN ATSIDURTI BE PROTEKCIJOS.BE TO LABAI PURVINAS SKYRIUS.SESLES KALBA KARIUOMENES MUSTRUOTOJO TONU.JEI" NEPEPIRAGINSI", GYDYTOJAI BURNOS NEATVERS;ZODZIU VISISKAS NESUSIPRATIMAS SITAS SKYRIUS.GELBEKIT LIGONIUS!

2012-03-25, 21:18 | IP: 78.61.90.140

Neurochirurgijos skyrius 1 tiesiog puikus. Visas personalas nuoširdus, rūpestingas, tikri savo darbo profesionalai, rekomenduoju visiems šį skyrių. Pajutau labai didelį rūpestį ir dėmesį. Ačiū JIEMS!

2012-03-23, 23:25 | IP: 78.62.190.94

supper