Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2013-06-13, 18:03 | IP: *.*.*.*

Kai kurie gydytojai nuostabus tiek profesiniu atzvilgiu, tiek zmogiskuoju taip pat ir slaugytojos, bet tai vienetai.

2013-05-02, 21:13 | IP: *.*.*.*

KLAIPEDOS MIESTO LIGONINE, O YPAC PRIEMIMO SKYRIUS NETELPA I ZODZIUS "BAISU", "KOSMARAS" IR T.T.
GERB. SIOS ISTAIGOS VADOVE - NEJAUGI JUSU TAIP NEGERBIA KOLEGOS IR DARBUOTOJAI, JEI TOKIA DARBO KOKYBE? NESAKAU, KAD VISI, NORISI TIKETIS, KAD YRA IR "ZMOGISKU", "NESUGADINTU" MEDIKU. TACIAU PRIEMIMO SKYRIAUS DARBAS, LIGONINES HIGIENA IR "KYSININKAVIMAS" YRA SIOS ISTAGOS "ARKLIUKAS".

2013-04-08, 22:51 | IP: 84.15.186.185

Traumatologinis skyrius paliko puikų įspūdį.Ačiū visiems.

2013-03-03, 14:55 | IP: *.*.*.*

Ačių Endokrinologijos skyriaus Vedėjui Navickui ir jaunesniąjam personalui bei skyriaus administratorei,kurie mane priėmė pilvo chirurgų nurašytą ir dėjo pastangas kad išgyčiau. Baisu kai tave supjaustytu pilvu(lavonų siūlės daug gražesnės būna),pamatę kad niekas visiškai negyna (dėl diabeto),išmeta į endokrinologinį skyrių, kur gydytojai nebežino ką daryti.Chirurgas nenoromis ateinantis iš pilvo chirurgijos skyriaus ,pusę mėnesio skėsčioja rankomis nežinodamas kodėl tiek laiko pūva pilvas ir didžiuliai skausmai jo viduje,bei skirias arklines antibiotikų dozes kurias vos atlaiko poinfarktinė širdis,ir išsekusi pininginė,nes dalį vaistų reikia pirkti(O JEI NEBŪTŲ PININGŲ,KAS TADA???)....Paprašius chirurgų atlikti pilvo kompiuterinę tomografiją su kontrąstine medžiaga, chirurgas apsimeta kurčias,o visa jo šiuolaikinė pilvo diagnostikos įranga ,tai senas,"labdarinis"rentgenas ir echoskopas,matyt iš pokarinių vokiečių gimdymo namų.Vasario 16-ąją(šventė)naktį pasidarius blogai dėl didžiulio skausmo pilve ,ir paprašius iškviesti chirurgą,po ilgo laukimo atvyko porą terapeutčių kurios pasistaipiusios išėjo(net nepalietusios pilvo,o med personalas paaiškino kad CHIRURGO VISOJE UNIVERSITETINĖJE LIGONINĖJE NĖRA!!!O BUS TI RYTE.Gaila kad naujas sveikatos Ministras Andriukaitis neaplankė ligoninės palatų o pabuvojo tik jos vado kabinete,kai buvo prieš šventes atvykęs,ir visas personalas lakstė kaip išprotėję nuo pat ryto su mazgotėmis ir kibirais užmiršę ligonius.Būtų ponas Ministras pamatęs kad perrišimai,kurie daromi palatoje su trupančiomis ir atsilupinėjusiomis lubomis,manau žiaurumu nublankintų prieš Osvencimo konclagerio kankinimus,kai chirurgas tau be jokio nuskausminimo sukiša į pilvą vos ne sprindį pinceto ,nuo ko vos ant kojų laikosi jaunas ir stiprus palatos kolega ir iš pasibaisėjimo išsikreipia sesutės veidas...Po to tau netekusiam oro , į tą skylę sukiša gerą gabalą binto(ir čia skaitosi susiūtas pilvas)ištepto manau vieninteliais Lietuvos ligoninėse ir viską gydančiais vaistais-BETADINU(manau rusiškas jodas).Turbūt greitai Klaipėdos universitetinės pilvo chirurgai,paprastai liaudžiai operacijas ir tokius"perrišimus"darys garažuose ar ligoninės rūsiuose.Čia gydytojai kratosi tavęs vieni nuo kitų,tiesiai į akis pasakydami nežiną ką su tavo bėda daryti(jei tu ne Andriukaitis ar kitas seimo narys).Užjaučiu Endokrinologus(ir pagarba jiems) kai jiems įmetamas apipuvusiu pilvu žmogelis nuo chirurgų,kurie nežino ką daryti su tuo ubagu ir deda visas pastangas kažkuom padėti jam,bent nuoširdžia šypsena,kaip tai puikiai daro skyriaus vedėjas ir administratorė."Saliąmonišką" ir manau žiauriai cinišką sprendimą po pusės mėnesio nesėkmingų eksperimentų su pilvu,priima pilvo chirurgijos skyriaus(kur buvau operuotas)vedėjas(mane nugydęs chirurgas pasislėpė nebežinodamas ką toliau daryti su kiauru mano pilvu).Man tenai nuvestam išėmęs dalį(kad neplyštų pūliuojanti siūlė) siūlų ir kortelėje chamiškai meluodamas parašęs kad pilvas sveikas leidžia namo,ką ir padaro ,iš baimės drebantys endokrinologai,kur mane nudrėbė pilvo chirurgas,nes manau bijojo sunkių pasekmių dėl negyjančios ir pastoviai pūliuojančios bei kraujuojančios siūlės.
Dabar savaitę(iš viso ketvirta preasidėjo) namie pilvas sėkmingai pūliuoja,o rytoj vietinis Tauragės chirurgas žada išimti likusius siūlus,jei neplyš pilvas dėl neužgyjančios ir kraujuojančios skylės.O JEI IŠĖMUS SIŪLUS PLYŠ, KAS ATSAKYS???Viduje pilvo skausmai didžiuliai kaip ir po operacijos,o aš vis vartoju sveikatą alinančius nuskausminamuosius,kartu su insulinu ir širdies darbą reguliuojančiais vaistais nežinodamas kas bus toliau...Ačių jums Klaipėdos universitetinės pilvo chirurgai...Teko gulėti Kauno universitetinėje,tai diena ir naktis.Manau Klaipėdiečiai galėtų tą žodį "universitetinė" nusiimti,nes kad ir kaip sunku man tenai buvo ,nebuvo pakviestas nė vienas profesorius ar med.mokslų daktaras,kas ne kartą konsultavo Kauno klinikuose,nors tenai taip pat nuvažiavau be milijonų ir už ką jiems ačių ir pagarba.
Vytautas .Tauragė.

2013-02-22, 16:37 | IP: *.*.*.*

Pasibaisėję esam tokia priežiūra, kai seselės žmogui po operacijos, nesuleidžia nuo skausmo vaistų valandą laiko, o vėliau paaiškina, kad užmiršo. Elgiamasi kaip su gyvuliu, jei guli ligoninėje, priima pinigus lyg taip būtų natūralu, už tai kad ateis vaistus laiku suleisti. Visas aukštas persigėręs cigarečių kvapo, nes slaugytojos neatranda laiko nusileisti į rūkyklą. Pasibaisėtina!

2013-01-19, 17:24 | IP: *.*.*.*

per kucias turejom bedu, kreipemes i priemima, tai netik kad nesuteike pagalbos , bet neteisingai nurode laika kada sekancia diena bus specialistas. todel, sekancia diena atvykus is rajono teko laukti dar kelias valandas.pakraupau, nes esam mokesciu moketojai ir kiekviena menesi mokama nemaza suma privalomam sveikatos draudimui, taciau nutikus bedai paslaugos negaunam. manau , kad kaltas vadovas , nes jo darbuotojai uz neatlikta pareiga nebijo prarasti darbo.

2012-12-27, 18:16 | IP: 213.190.53.34

Kiek kartu buvau tai niekada nekilo problemu, geriausias kysys gydytojui tai tavo nuotaika ir sypsena ir supratingumas. Taip ir toliau.!

2012-12-02, 20:42 | IP: *.*.*.*

priemimo skyrius ligonines veidas, o jis ir jo kokybe baisi

2012-11-17, 12:41 | IP: *.*.*.*

Pries men greitoji su svytureliais atveze mane i ligonines priimamaji.Tai ten kazkoks kosmaras!!!As suprantu,gal nemazai pacientu,bet turetu atsizvelgt ir i ligonio sunkuma.Pasake,kad eiles reiks laukt 2,o gal 3val!Tai gerai kad buvau ne viena!Daktaras atejo mazdaug po val,normaliai net i akis nepaziurejo ir pasake,kad man nieko nera,suleido raminanciu ir isleido namo.Po keliu dienu turejau darytis galvos MRT ir ka jus manot,man buvo insultas!Aciu dievui,kad nesuparalyzavo:(Dabar gulsiuos i sk.tai matysim kokia ten prieziura.

2012-11-05, 11:25 | IP: *.*.*.*

Teko nesenai lankytis šioje įstaigoje, dėl skydliaukės. Norėčiau padėkoti pilvo ir endokrinologijos skyriaus dirbančiam persona;ui.Puikiai dirbančios, nuoširdžios seselės, slaugės.Malonūs gydytojai. Bent šis korpusas dirba tikrai be priekaištų. Maloni atmosfera. Visada atsiliepiama į ligonio poreikius, kiek tai yra ymanoma jų kompetencijoj. Ir kiek tai leidžia turimos sąlygos. Visiems dėkoju.

2012-11-03, 15:46 | IP: *.*.*.*

Mano izanga butu tokia:zmogus sunegalaves papultu i veterinarine klinika,pasijustu pilnaverciu pacientu,nei atsidures,Klaipedos Univaersitetineje ligonineje.Esu labai pasipiktinusi Kardiologinio sk.gydytoja Balachnina Jolanta,Kuri atseit gyde mano mama.Mama, po reanimacijos buvo perkelta i kard.skyriu,kuriame net nebuvo taikomas gydymas,ir zinot del ko,aisku ,kad mama gydytojai nieko nedave.Palaike 2dienas ir ismete ,kaip muse is barsciu,net nenorejo echoskopo padaryti.isleidziant is ligonines,net vaistu neisrase,kad mama,neturejo kom.vaistu knyg.Bet vaistai juk ne karve kainuoja,jei zmogus blogai jauciasi tai ka jam daryti.Gyd pasake pasiskolinsi is vyro,kur jos garantija,kad tevo vaistai tiks mamai.Ligonines israse figuruoja,kad yra israsuti Nobilet,Nolipril,Kaip Jums patinka?Siulau vyr gyd.Janusoniui,pasirupinti gerais specialistais,ir nejungti taupymo programos,pas Jus istaigoj sesutes susu tom paciom pirstinem bobutem pampersus keicia,ir su tom paciom vaistus ligoniams paduoda,o i tualeta reikia guminiu botu.

2012-10-30, 17:10 | IP: *.*.*.*

Ambulatoriniam skyriuje ant kabinetu duru jokios informacijos koks gydytojas,kada dirba.Registracija telefonu tragiska,negi universitetine nedaaugo iki inernetines registracijos.Geda.

2012-10-03, 10:37 | IP: 86.100.90.69

darbuotojai atsakingai ziuri i atliekama darba,stegiasi padeti kai kuriuose skyriuose slaugutes apkrautos dideliukruviu, sunkiai speja

2012-08-29, 07:41 | IP: 85.232.128.52

Rugpjučio menesi skubiai buvau atveztas i 1-aji chirurgini skyriu, man pasalino bluzni, noreciau padėkoti skyriaus personalui ,uz sugrazinta gyvenima ir labai gerą prieziura. Algymantas .M.

2012-08-06, 13:44 | IP: 86.100.102.68

apie sios ligonines darba atsiliepimas tik teigiamas