Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1000

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

73.5% Complete
3.7

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

62.8% Complete
3.1

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

56% Complete
2.8

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

58% Complete
2.9

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

69.7% Complete
3.5

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

49.6% Complete
2.5

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

56.4% Complete
2.8

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

68.2% Complete
3.4

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

76.6% Complete
3.8

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

73.7% Complete
3.7

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

62.3% Complete
3.1

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

70.1% Complete
3.5

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

49.1% Complete
2.5

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

63.6% Complete
3.2

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

53.7% Complete
2.7

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2019-04-29, 13:47 | 1

Visiškas abejingumas pacientui tiek iš gydytojo o ypač iš slaugytojos pusės. Svarbiau pasišnekėti su draugėmis o ne laiku priimti žmogų .

2019-02-02, 12:13 | 5

net baisiausiam savo priešui nelinkėčiau patirti to, ką teko patirti šioje gydymo įstaigoje. Artimas žmogus buvo kančiose numarintas ... kreipsimės į auditą. Artimo žmogaus jau neprikelsi, bet gal nors kas nors bus patikrinta.

2017-10-10, 23:05 | IP: *.*.*.*

Baisu. Reanimacijos skyrius kas ten per darbuotojai? Akivaizdžiai tyčiojasi iš pacientų... stambiam žmoguibpasako, kad tu pats kaltas dėl to, kad toks esi... o tas slaugytojas Karolis... jam tikrai ne su žmonėm dirbti! Nemandagus, tyčiojasi, vaidina esantis viską mokantis ☺ baisu. Tiesiog baisu.

2017-08-03, 15:12 | IP: *.*.*.*

Gaila,kad teko kreiptis į šią gydymo įstaigą.
Didelė bioetikos spraga yra šioje ligoninėje.
Gydymo kokybė atitinka gilius sovietinius laikus.....

2017-07-31, 01:56 | 1

Baisiausias vizitas, norit mirt? Vaziuokit -numarins!

2017-06-18, 14:46 | 25

nesuprantama, kodėl šitoje įstaigoje už viską reikia mokėti, įskaitant paprasčiausius tyrimus ir antibiotikus, onkologiniams ligoniams reikia mokėti už skysčius, kateterius ir panašiai

2017-05-27, 21:53 | IP: *.*.*.*

baisu, kaip tokia istaiga dar veikia, traumalogai uz operacijas tiesiogiai pasako kiek moketi, gydytojai israsant is ligonines neatiduoda jokiu israsu, nepaaiskina, chemoterapiniams ligoniams uz kiekviena papildoma kateteri ar net manitolio infuzija reikia primoketi, bet koki stipresni antibiotika reikia pirkti patiems, buna atveju kai skyriuose!nebuna svarbiu vaistu, tokiu kaip atikoagulinatu, zodziu, zmogus viska perka!pats - bet rezultato jokio, israso net tokius, kurie nepaeina savo kojomis, priemime gydo tik rezidentai, kurie neksiria jokiu laboratoriniu tyrimu, baisu!!!

2017-05-22, 22:07 | 8

Man tai ši įstaiga atitolusi nuo nuo tokių įstaigų kaip "Kardiolita' ...šviesmečiais.Paslaugas,registraciją reiktų vertinti minuso ženklu, tai kažkokia carinė įstaiga...

2017-05-05, 21:14 | 3

Registratūros darbas tragiškas. Neatitinka pacientų poreikių. Žmonės atvykę negali užsiregistruoti pas specialistą, tenka visiems kolektyviai atvažiuoti 15 mėnesio dieną ir bandyti gauti taloną pas gydytoją. Jeigu talono negavai, gali bandyti laimę kitą mėnesį. Skubaus priėmimo skyriuje teko būti du kartus. Abu kartus teko laukti ilgiau nei valandą, nors vienu atveju kitų pacientų nebuvo. Manau, kad ligoninė priima ligonius itin netikamai.

2017-01-20, 16:33 | IP: *.*.*.*

Nu mockus tai vos nenygyde mano maoso seselem pasake nereaguot i ja kai ims dusti.aciu dievui poto kreipemes i tinkama speceliste.neikit pas mocku....

2016-12-24, 01:04 | 1

Tragedija ...Priimamasis košmaras .Personalo abejingumas ir požiūris i žmones tragiškas ...niekas neprieina ,nepaklausia ,sėdėk ir lauk kol numirsi.arogancija ir pasikelimas toks ,kad jautiesi kaip koks elgeta prašantis išmaldos ..niekam nepatariu kreiptis i šia įstaiga ,nes išvažiuosi dar didesniu ligoniu..sugadinti nervai tikrai garantuoti.

2016-11-02, 08:56 | IP: *.*.*.*

Noriu parasyti apie svara.Labai nesvarus ir smirdintys skyriaus tualetai, skyriuje nera duso,o tas daiktas,kuris skirtas atsiprausti-tai baisu,jame plaukioja visokie likuciai ir dar paliktas isplautas basonas.Manau neimanoma net nusiprausti.Cia apie Zandikauliu hirurgijos skyriu.

2016-08-30, 12:45 | IP: *.*.*.*

Akių skyriuje gydė taip akį 2 savaites, kad Vilniaus Santariškių medikai PAKRAUPO ir vos spėjo išgelbėti akį.

2016-07-22, 18:50 | IP: *.*.*.*

:)

2016-06-12, 19:46 | IP: *.*.*.*

Universitetinej dirba zemos klases alegydytojai, kas antra gydytoja (taip pat ir priimimo skyriaus) propuogoja, reklamuoja psichiatrija. Lorai, gastroenterologai painioja, neismano kaip ka tikrinti, nesupranta apie liga nieko, taip pat nesupranta ka reiske neurologas, o ka reiske psichiatrai, sako rinkti kokia nori,(kas cia per cirkas? ir mahinacijos?(pardavineti legalios narkotikus is vaistines reikia?) "gydyti" skausma skrandije, kvapus, pikinima, zodziu kai ziauriai blogai zmogus save jaucia ( fizines kancios),melineja iki kaulu sala,ta pati ir lorai, sako jeigu yra svilpimas ausie, arba skausmas, na tai pas psichiatra (normalus gydytojas tik pasijoks is tokiu "specialistu") zodziu jie bando sodinti kas antra pacienta ant psichotropines vietoj tikros ligos paieskos ir gydymo, kaip minimum lorai ir gastroenterologai, manau kad neurologai taip pat, nes lietuvoje neurologai nesugeba tikrinti ir gydyti, dazniausiai perveda savo darba i psichiatrija, kazkokie seni marazmatikai ten dirba, jie fizine skausma bando gydyti su psichiatrija, su narkotikais is vaistines su neirotropiniais nuodais kurie zudo kuna ir smegen,i o ne gydo.

Na tesiog tikri parazitai, o ne gydytojai ir taip naglai kalba, ir matosi iskart kad medicina jie supranta taip pat, kaip kiemsargis apie tai kaip raketas skrenda, zodziu baisi ligonine, psichiatrija pastate ant srove, manau reikia daugeliui gydytojams licenzija atimti uz tokia darba. Gydytojai nesugeba ne tik ieskoti ir gydyti liga, bet ir ne i viena med klausima nedugeba atsakyti, labai zemo ligio "specialistai". Gaila zmoniu kurie ten vazioja "gydytis". Nes jie sugeba apgaudineti tik ta zmogu kuris nieko nesupranta medicinoj.

Mano pazystamui kuris sergdavo vaskulitu, kraujagisliu uzdegimas, prarasdavo samone, kraujo demes ant koju, tai maksimum ka padare jam tik lasine pastate, ir pora vitaminuku israse, va tokia "siolaikine" lietuvoje medicina. Zmones atsiminkit tokia paprasta dalyka, jeigu alegydytojas siuncia jus pas psichaitra, reiske jis silpnokai supranta kas yra medicina , kaip nustatyti diagnoza ir gydyti liga, siandien lietuvoje daug tokiu aferistu, kurie sedi koja ant koja, ir visiems kaip saldainiukus israsineja F diagnozus, del betkokios somatines ligos, fiiznio skausmo, tai yra baisu. Gydytis universitetinei ligoninej pavojinga jusu sveikatai, nes vietoj tikros ligos pasiekos, galit gauti per apgaule psichaitrine piliule, zodziu galit buti pastumti per apgaule i psichiatrine pragara, na nera zmogaus nera problemu, a ne?

Primenu visiems, kad betkokia fizine liga, ar psichinis simptomas, gydosi su tradicine irodomaja moksline medicina, o psichiatrija tai pseudomokslas, psichiatrija neisgyde nei vieno zmogaus per 200 metu. Jeigu gydytojas jus siuncia pas psichiatra, psichoterapeuta, psichologa, reiske pries jus ne gydytojas o tikras aferistas, kuris nesugeba nustatyti ir isgydyti tikra liga.

Manau reikia filmuoti tokius, rasyti i diktofona, rasyti pavardes internete, nes jie labai daug sau leidzia. Pasakokit savo istorijos, nes is komentaru matau, kad zmones nelabai patenkinti. Domina kiek per diena zmoniu jie per apgaule siuntineja pas psichiatrus ir stato aferisintes " F diagnozus ". Betkuris tikras gydytojas pasakys kad F diagnozai tai afera ir apgaule. Nes jeigu gydytoju neuztenka smegenu nustatyti tikra diagnoza ir isgydyti liga jis sius zmogu pas psichiatrus. Dar noriu pasakyti kad kai skambini 03 tai iskart sako ten ir ten tau nepades, iskart vaziuok i kauna arba vilniu, va tokia medicina klaipedoje, sugebam tik vaistus pardavineti? o gydytis i kitus miestus? Bet as zinau kad is vln siuntineja i kauna i kauna i vilniu, ir toks pats bardakas ir ten darosi, todel nemanau kad savo darba klaipedos gydytojams perdeti ant kauno , vilniaus, gydytoju pecius bloga ideja.

Tai kad gerbemeji universitetines ligonines gydytojai tokia "medicina" kaip psichiatrija ir panasei, sau ir savo vaikams palikit, ar daug zmoniu isgydet su antideprisantais, neiroleptikais, trankvilizatoriais? Galiu atsakyti uz jus, nei vieno. Tai kad pradekit jau dirbti, ir ieskoti tikros ligu priezasties, o ne apgaudinekit pylecius su tokiais melagingais diagnozais kaip psichosomatika, vegetodistonija ir visa kita. Sitos pasakos taip pat sau palikit.

;