Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Darbą atlieka, bet formliai

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.5

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.6

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Internetas veikė, bet sudėtinga prisijungti

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2024-02-13, 22:32 | 2

Situacija tokia.
Atvykau asmeniškai į ligoninę naktį apie 02.15 val. su ištinusiu veidu,skaudančiais dantimis.
Gal nėra tai rimta,bet tikėjaus bent vienkartinės pagalbos,stipresnių vaistų nuo skausmo nei gali pasiūlyti vaistinėje.
Atvykus prie pagrindinio priemimo įėjimo durys buvo užrakintos,šalia pamačiau informaciją kad nuo 00.00 val reikia eiti pro kitą pusę.Gerai.
Nuėjus į nurodytą vietą taip pat durys užrakintos bet pamačiau kad reikia paspausti skambutį.
Spaudžiu 1 kartą - niekas neatėjo laukiu toliau.
2,3 kartą skambinu - taip pat niekas neateina. Stoviu galvoju gal eiti i kitą ligoninę.
Belaukiant atvažiavo greitoji,atsidarė įvažiavimas ir aš iš paskos einu.
Paklausiau greitosios daktarės ar aš galiu pakliūti į priėmimą,pamačius mano veidą iškarto nuvedė į priėmimo skyrių.
Atėjus prie kabineto pamačiau budintį gydytoją ir seselę kurie tiesiog sedejo ir jiems nerūpi kad aš laukiau ir jie tikrai girdėjo tą skambutį ne vieną kartą,bet neatejo ir neatidare durų.
Jie mane pamatė ir iškarto pildė dokumentus guldymui,neišleido namo.
Daktaras tiesiog pasakė reikalinga operacija,vaistai nebepadės.
Labai noriu padėkoti ligoninės veido ir žandikaulio skyriaus seselėms už paprastumą,nuoširdumą,draugiškumą -Ačiū.
Nusivyliau priemimo skyriuje budinčiu gydytoju už tai kad neatlieka savo pareigų.
Taip mano problema nebuvo labai rimta,bet jis nežinojo kas ir dėl kokios priežasties skambina tą skambutį.
O jei vietoj manęs būtų kitas žmogus kuriam reikia rimtesnės pakalbos .

2023-01-09, 15:42 | 2

Nuoširdus ačiū gydytojai Vainetai Kungienei ir Gastroentorologijos skyriaus visam personalui už profesionalų gydymą ir pagarbą pacientui Dociui Edvardui. Tik Jūsų taikytų gydymo metodų dėka padėtis stabilizavosi. Tai gydytoja daranti stebuklus. Sėkmės profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

2022-09-27, 15:21 | 2

Norėčiau padėkuoti Veido ir žandikaulių skyriui darbuotojams, ypač hirurgui Mindaugui Šimkevičiui, kuris puikiai atlieka operacija 2022-09-16. Skyriuje labai švaru, draugiška aplinka, fantastiškas vaizdas pro langą, skanus maistas. Ačiū slaugytojams (nuostabiai Irenai), anesteziologui ir kiekvienam darbuotojui, kurie padeda jausti gerai ir greičiau sveikti. Jūs nuostabus. Sniazhana.

2022-05-03, 21:33 | 2

Nuoširdus ačiū anesteziologei Renatai Šiaulytei už dėmesingumą, rūpestingumą, tiesiog už gerą širdį. Sėkmės Jums Jūsų nelengvame darbe.❤️

2022-04-21, 16:09 | 2

Ligoninėje atliko kelio sąnario operacij ą. Gydytojas Tadas Stančikas kvalifikuotai paaiškino apie operacijos eigą. Po operacijos skyriaus slaugytojos profesianaliais patarimais padėjo greičiau atsistoti ant kojų, pamokino kaip elgtis pooperaciniu laikotarpiu. Maistas kokybiškas, skaniai pagamintas. AČIŪ!

2021-09-23, 18:18 | 1

Robotinės chirurgijos sk. nustebino sesučių šiltumas, paslaugumas, paprastumas. Darbo per akis, o jos pluša juokdamosis. Olegas Deduchovas, man profenolo pavyzdys.

2021-09-05, 10:01 | 1

Nuoširdžiai dėkoju operavusiam gyd. Tadui Abelkiui, anesteziologei, operacinės ir skyriaus slaugytojoms. Linkiu geros sveikatos ir ištvermės. Su pagarba V. Žutautienė

2021-08-11, 21:27 | 2

esu labai patenkinta KUL personalo ir medikų darbu. Ypatingai noriu padėkoti kinezeterapeutui Antanui Pečiūrai, kuris skyrė itin daug laiko ir dėmėsio procedūrų metu, nepaisydamas, kad esu vyresnio amžiaus, elgėsi labai pagarbiai ir rūpestingai. taip pat noriu padėkoti vyresniajai slaugos administratorei Daivai Sudmontienei. didelis ir nuoširdus ačiū už atstatytą sveikatą, išsamius tyrimą, rūpestį ir priežiūrą. Dėkoju, Birutė, Kretinga.

2021-02-20, 09:51 | 1

Ypatingai noriu padėkot personalui, slaugėms padėjėjoms. Pasiruošusios bet kokioj situacijoj padėt , nuoširdžios malonios.

2020-10-13, 11:16 | 1

Labai gera ligonine. Geri darbuotuojai, gydytojai. Aciu reanimacijos skyriui uz prieziura, gydyma. Traumatologai geri, nuodugniai istyre suzalojimus. Su paspirtuku turejau avarija. Pasirupino labai gerai. Aciu. Sveikstu????

2020-08-09, 15:44 | 2

Nuoširdžiai dėkoju ir džiaugiuosi, kad turėjau galimybę, būti operuojama ir gydoma aukštos kvalifikacijos gydytojo gerb. Raimondo Šiaulio. Tai puikus savo srities žinovas, skiriantis visus savo sugebėjimus ir žmogiškuosius resursus, negailėdamas nei pastangų, nei laiko, dovanoja savo pacientėms patį brangiausią turtą - sveikatą. Dėkoju gydytojui anesteziologui ir visai operacinės skyriaus komandai už profesionalumą, nepriekaištingą darbą ir begalinę atsakomybę operuojant. Ačiū , gyd. R. Šiaulio, vadovaujamo skyriaus, bendros praktikos slaugytojoms. Visą gydymosi laikotarpį jaučiau nuoširdumą, atjautą, norą padėti. Ačiū, ačiū dar kartą. Gydykimės, esant galimybei, pas šį nuostabų gydytoją.
Pagarbiai, J. Višniauskienė

2020-06-27, 12:11 | 12

teko lankytis pas įvairius gydytojus šioje ligoninėje, yra visokių. Registratūroje kartais iškart atsiliepia, kartais tenka daug laiko laukti. Ultragarsas ikišiol dar nevykdomas, keista dėl to, ir nieks nežino kada veiks. Bent jau dauguma registratorių empatiškesnės ir malonesnės nei kitose įstaigose. Taip pat dauguma slaugytojų labai draugiškos, rūpestingos ir malonios. Taip pat nėra taip modernu išrašai nematomi internetiniame puslapyje, o paduodami į rankas, siuntimai vis dar popieriniai.

ką pastebėjau, ką dauguma daro tai liepia pasirašyti lapus, kad pacientas žino viena ar kita dalyką, sutinka už tai ar tai, o, kas ten parašyta net neaiškina, nors tuose lapuose parašyta, kad gydytojas turi pats viską išaiškinti. Ar tiek jau daug darbo turi. Taip tap tenka pasirašyti už nesamus dalykus, o paklausus dėl ko, sako jei nesutinkate galite vykti į kitą įstaigą. Aišku nesinori ieškotis, kur kitur kreiptis, laukti eilių ir taip pabloginti sveikatą dėl uždėlsto gydymo tai tenka pasirašyti ir nesuteikiamas paslaugas

2020-03-13, 12:28 | 3

Buvau potrauminis ligonis

2020-02-29, 15:29 | 2

Neurologiniame skyriuje trūksta kavos aparato, turi lipti į trečią aukštą. Nuorodos kieme į NS nuveda į infekcinį.

2020-02-29, 15:29 | 2

2019-11-26, 15:37 | 2

Gulėjau 5 dienas nervų skyriuje. Liks vien tik geriausi prisiminimai. Nuostabi jūsų gydytoja Raminta Macaitytė, slaugės, negalėjau patikėti, kad būna tokių kantrių, paslaugių, rūpestingų. Visos tokios, be išimties, nė vieno susiraukusio veido ligoninėj. Skirta krūva tyrimų, viskas nemokama, visada viskas aiškiai suplanuota ir paaiškinta kur kada eiti.

2019-06-16, 16:16 | 3

Geras spcialistas rupestingas ,nuosirdus tai gyd. MARIUS JASENAS .Geras visas Klaipedos urologijos skyriaus personalas buvo labai miela bendrauti visiems Jums nuosirdus aciu.

2018-12-21, 15:33 | 2

Nuoširdžiai dėkoju visam magnetino rezonanso tyrimų kolektyvui, antrojo neurochirurginio skyriaus personalui ir ypač puikiam profesionalui neurochirurgui Kęstučiui Jacikevičiui už sugrąžintą sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą. Ačiū, mielieji už mano Mens sana in corpore sano... K.T.

2018-08-17, 20:29 | 12

Neurochirurgijos skyriui Nr. 2 - patys geriausi įvertinimai!!! Iš manęs kaip buvusio paciento, kuriam šiame skyriuje teko gulėti maždaug mėnesį laiko.

Ačiū visam šio skyriaus personalui už fantastišką priežiūrą :) Ir už sugrąžintą sąmoningą protą!

O ypač dėkingas mane operavusiam neurochirurgui Arnui Staškevičiui. Kad ištraukė mane atgal į gyvenimą. Ir netgi daugiau nei sėkmingai. O ypač už nuoširdų rūpestį.

Ačiū visiems!

2018-02-24, 18:51 | 2

Labai dėkoju likimui, kad mane atvedė į traumatologijos skyrių, kur buvo atlikta klubo sąnario operacija. Čia dirba vedėjo V. Staniulio vadovaujama nuoširdi, pilna humoro jausmo komanda. Visas personalas kaip iš dangaus atsiųsti angelai. Ir viskas sergančiam žmogui žymiai geriau, ir skauda mažiau, kada aplinkui tokia gera, maloni atmosfera. Iš visos širdies dėkoju mane operavusiam gydytojui A. Muižiui. Dėkoju Jums už stebuklus darančias rankas ir nuoširdžią šypseną ir Jūsų gerumą. Linkiu ištvermės, kantrybės, stiprybės sunkiame jūsų darbe. R. Mikutiene

2018-02-01, 04:06 | 2

Lankiausi pas gyd. Irina Purtokaitę- Labutinienę. Labai profesionali, savo srities specialistė, rūpestinga, dėmesinga, kantri, viską detaliai paaiškina ir atsako į visus klausimus, bendrauja šiltai, skiria pakankamai laiko, tikrai galima teigti, kad ji dirba savo darbą su malonumu. Rekomenduočiau kiekvienam, kuris paklaustų patarimo.

2017-12-30, 10:20 | 1

Gydžiausi vidaus ligų diagnostikos skyriuje, esu labai dėkinga mano gydytojai V.Matiukienei, ji tikrai gerai rūpinosi mano ligų diagnozavimu , organizavo gyd. konsiliumą, tiesiog geriau ir negalėjau tikėtis .Esu trečius metus onkologinio skyriaus pacientė , tik gerai ir labai gerai galiu vertinti kiekvieno mediko darbą. Nepelnytai KUL skiriami tokie menki reitingai. Palyginus su kitomis klinikomis Kaune, Vilniuje , Klaipėdos universitetinė man atrodo idealiausia - galima atvykus nemokamai parkuotis, visur aplinka maloni, tvarkinga, yra vaistinė , kavinė pavalgyti, paslaugus personalas, kompetentingi gydytojai, naujausia diagnostika ir gydymo įranga. Sunku buvo matyti skyriuje nežmoniškus krūvius tempiančias slaugytojas ir jų padėjėjas, ir stebino , kokiomis sunkiomis ir beviltiškomis ligomis dabar serga žmonės. Linkiu visiems KUL dirbantiesiems visų vilčių išsipildymo , o besigydantiems pasveikti .Tegu 2018 būna visiems laimingi !

2017-11-16, 10:12 | IP: 86.100.109.9

Noriu labai padekoti visai neurochirurgijos 1skyriaus komandai. Seseles paslaugios, malonios. Skyriaus vedejas V.Griksas labai malonus zmogus, visada paklausia kaip jauciames, apeina.kiekviena ligoni, pralinkstima, nuramina. Tikrai gydytojo darbui atsidaves zmogus. Neurochirurgas S.Varnas labai malonus, konkretus, inteligentiskas zmogus. Operacija atlikes puikiai. Labai aciu Jums, kad nutraukete mane nebepakeliamus skaismus. Dziaugiuosi pasirinkusi Jus. Aciu labai!

2017-09-12, 19:34 | 1

Likau patenkinta, nes laiku ir greitai suteikė reikiamą pagalbą. Gydanti gydytoja ir slaugės bei akušerės, ir kitos darbuotojos buvo labai malonios ir rūpestingos, atsakė visus rūpimus klausimus ir paaiškino viską apie gydymą bei atliekamas procedūras.

2017-08-16, 11:17 | IP: 85.232.128.54

Operacija atlikta puikiai. Moderniausiais vaistais gydo, gydytojai malonūs,slaugytojos taip pat. Priemimuose kiek buvau, tiek beveik iš kart būdavau priimta ir paguldyta į ligoninę (atvykus planinei hospitalizacijai). Esu patenkinta šios ligoninės darbu.

2017-05-25, 14:54 | 2

Naudojausi dienos chirurgijos paslaugomis

2017-02-07, 10:00 | IP: 89.116.194.83

VISKAS GERAI TOJ LIGONINEJ.

2016-02-23, 19:44 | IP: 85.232.154.72

Priemime kiek buvau is karto prieme ir pagulde i ligonine. Nereikejo laukti. Palatos irengtos gerai, nusiskundimu neturiu. Gydytojai profesionalus. Dauguma slaugytoju labai malonios.

2016-02-16, 10:49 | IP: 78.61.77.55

Esu labai patenkintas akių ligų Nr. 2 skyriaus vedėjos Jurgitos Juotkienės atlikta akies lešiuko atstatymo operacija bei skyriaus darbuotojų darbu.

2016-02-15, 16:41 | IP: 90.142.187.52

Pasikeitusi neatpažįstatai ( 20 m. ). Linkiu ir toliau tobulėti.

2016-01-12, 20:34 | IP: 86.100.130.186

Puiki ligoninė

2015-08-12, 23:05 | IP: 84.15.177.122

Noriu padekot gyd.M.Fiodorovui ir jo komandai uz operacija,sesutem uz prieziura,,,ACIU

2014-10-07, 19:26 | IP: 83.190.223.17

Labai PATIKO infekcijų ligų gydytoja, Jolanta Česienė! tas skyrius NUOSTABUS! Švelniai bendrauja su žmonėmis, o ne kaip jie rašo...

2014-07-18, 16:17 | IP: 88.118.29.175

Priėmimo skyriuje labai operatyviai suteikė konsultaciją, atliko tyrimus, labai maloniai bendravo iškart kilo pasitikėjimas įstaiga, į kurią pirmą kartą patekome. Nervų skyriuje seselės paslaugios. Nervų skyriuje ligoniams gulint palatoje darbininkai dažė sienas (kosmetinis padažymas). Palatos plaunamos turbūt kas 2 dienos, indai po pietų buvo išnešami su vakarienės indais, gydytoja nepakankamai dėmesingai gydė, manau, kad buvo galima dar pasiųsti konsultacijai pas LOR gydytoją, ligonis išleistas beveik tos pačios būklės, kurios ir atvyko.

2014-06-30, 16:00 | IP: 85.232.149.42

Chemoterapijos skyriuje dirba slaugytoja Violeta.Visada susiraukusi,viskuom nepatenkinta,nors būna pati kalta,bet visada apkaltins ligonį.Skyriuje guli sunkūs ligoniai,todėl norėtusi,kad taip akivaizdžiai nebūtų jiems rodoma,kad jie beviltiški.

2014-06-15, 10:50 | IP: 84.46.217.29

Man labai patiko J.Česiene yra lb gera:))

2013-12-02, 16:04 | IP: 86.100.108.167

Labai gera įstaiga, manau geriausia vakarų lietuvoje gydytojai profesionalūs, nuoširdūs, pasiriuoše padėti.

2013-12-02, 13:39 | IP: 188.69.225.200

SIANDIEN TIK GRIZAU IS SIOS LIGONINES ENDOKRINOLOGIJOS SKYRIAUS.TEN GULEJAU 13 DIENU IR NORECIAU TARTI DIDELI ACIU VISAM APTARNAUJANCIAM PERSONALUI.O YPAC GYDANCIAI GYDYTOJAI TATJANAI OSIPENKOVAI IR SKYRIAUS VEDEJUI ANTANUI NAVICKUII UZ JU PROFESONALUMA,GERA NUOTAIKA IR RAMINANTI,MALONU ZODI.TOKIE TURETU BUTI VISI GYDYTOJAI.

2013-11-02, 14:29 | IP: 78.58.100.24

Daug ir brangių vaistų teko pirkti.Gerai,jei turi pinigų,ojei ne...Kas tada būtų buvę,nežinau

2013-04-08, 20:51 | IP: 84.15.186.185

Traumatologinis skyrius paliko puikų įspūdį.Ačiū visiems.

2012-12-27, 17:16 | IP: 213.190.53.34

Kiek kartu buvau tai niekada nekilo problemu, geriausias kysys gydytojui tai tavo nuotaika ir sypsena ir supratingumas. Taip ir toliau.!

2012-10-03, 08:37 | IP: 86.100.90.69

darbuotojai atsakingai ziuri i atliekama darba,stegiasi padeti kai kuriuose skyriuose slaugutes apkrautos dideliukruviu, sunkiai speja

2012-08-29, 05:41 | IP: 85.232.128.52

Rugpjučio menesi skubiai buvau atveztas i 1-aji chirurgini skyriu, man pasalino bluzni, noreciau padėkoti skyriaus personalui ,uz sugrazinta gyvenima ir labai gerą prieziura. Algymantas .M.

2012-08-06, 11:44 | IP: 86.100.102.68

apie sios ligonines darba atsiliepimas tik teigiamas

2012-08-01, 21:22 | IP: 78.58.127.236

Man atliko dvi operacijas. Jaučiausi saugiai ir užtikrintai. Patiko gerai sustyguotas personalo darbas. Dėkingas antram chirurgijos skyriui vadovaujamo Evaldo Pagojaus.

2012-03-25, 18:18 | IP: 78.61.90.140

Neurochirurgijos skyrius 1 tiesiog puikus. Visas personalas nuoširdus, rūpestingas, tikri savo darbo profesionalai, rekomenduoju visiems šį skyrių. Pajutau labai didelį rūpestį ir dėmesį. Ačiū JIEMS!

2012-03-23, 21:25 | IP: 78.62.190.94

supper

2011-12-03, 21:32 | IP: 78.63.118.78

2CHIRURGIJOS SKYRIAUS PERSONALAS TIESIOG NUOTABUS,BĖDOJE JAUTIESI TARSI SAVO ARTIMUJŲ GLOBOJE,AČIŪ VISAM SKYRIUI .

2011-09-12, 12:16 | IP: 88.118.72.129

Приличное заведение,отличное отношение персонала особенно сестричек,чисто,комфортно. Из негатива очень долго приходится лежать по любому пустяку,и так и не была выяснена причина проблемы.

2011-08-08, 14:34 | IP: 78.61.20.221

labai saunios sesutes 6aukste yra,jos visos superines:) malonios su sypsena veide,tiesiog super.