Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

2.3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

2.3

1.7

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos universitetinė ligoninė"
2019-06-16, 19:16 | 3

Geras spcialistas rupestingas ,nuosirdus tai gyd. MARIUS JASENAS .Geras visas Klaipedos urologijos skyriaus personalas buvo labai miela bendrauti visiems Jums nuosirdus aciu.

2018-12-21, 17:33 | 2

Nuoširdžiai dėkoju visam magnetino rezonanso tyrimų kolektyvui, antrojo neurochirurginio skyriaus personalui ir ypač puikiam profesionalui neurochirurgui Kęstučiui Jacikevičiui už sugrąžintą sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą. Ačiū, mielieji už mano Mens sana in corpore sano... K.T.

2018-08-17, 23:29 | 12

Neurochirurgijos skyriui Nr. 2 - patys geriausi įvertinimai!!! Iš manęs kaip buvusio paciento, kuriam šiame skyriuje teko gulėti maždaug mėnesį laiko.

Ačiū visam šio skyriaus personalui už fantastišką priežiūrą :) Ir už sugrąžintą sąmoningą protą!

O ypač dėkingas mane operavusiam neurochirurgui Arnui Staškevičiui. Kad ištraukė mane atgal į gyvenimą. Ir netgi daugiau nei sėkmingai. O ypač už nuoširdų rūpestį.

Ačiū visiems!

2018-02-24, 20:51 | 2

Labai dėkoju likimui, kad mane atvedė į traumatologijos skyrių, kur buvo atlikta klubo sąnario operacija. Čia dirba vedėjo V. Staniulio vadovaujama nuoširdi, pilna humoro jausmo komanda. Visas personalas kaip iš dangaus atsiųsti angelai. Ir viskas sergančiam žmogui žymiai geriau, ir skauda mažiau, kada aplinkui tokia gera, maloni atmosfera. Iš visos širdies dėkoju mane operavusiam gydytojui A. Muižiui. Dėkoju Jums už stebuklus darančias rankas ir nuoširdžią šypseną ir Jūsų gerumą. Linkiu ištvermės, kantrybės, stiprybės sunkiame jūsų darbe. R. Mikutiene

2018-02-01, 06:06 | 2

Lankiausi pas gyd. Irina Purtokaitę- Labutinienę. Labai profesionali, savo srities specialistė, rūpestinga, dėmesinga, kantri, viską detaliai paaiškina ir atsako į visus klausimus, bendrauja šiltai, skiria pakankamai laiko, tikrai galima teigti, kad ji dirba savo darbą su malonumu. Rekomenduočiau kiekvienam, kuris paklaustų patarimo.

2017-12-30, 12:20 | 1

Gydžiausi vidaus ligų diagnostikos skyriuje, esu labai dėkinga mano gydytojai V.Matiukienei, ji tikrai gerai rūpinosi mano ligų diagnozavimu , organizavo gyd. konsiliumą, tiesiog geriau ir negalėjau tikėtis .Esu trečius metus onkologinio skyriaus pacientė , tik gerai ir labai gerai galiu vertinti kiekvieno mediko darbą. Nepelnytai KUL skiriami tokie menki reitingai. Palyginus su kitomis klinikomis Kaune, Vilniuje , Klaipėdos universitetinė man atrodo idealiausia - galima atvykus nemokamai parkuotis, visur aplinka maloni, tvarkinga, yra vaistinė , kavinė pavalgyti, paslaugus personalas, kompetentingi gydytojai, naujausia diagnostika ir gydymo įranga. Sunku buvo matyti skyriuje nežmoniškus krūvius tempiančias slaugytojas ir jų padėjėjas, ir stebino , kokiomis sunkiomis ir beviltiškomis ligomis dabar serga žmonės. Linkiu visiems KUL dirbantiesiems visų vilčių išsipildymo , o besigydantiems pasveikti .Tegu 2018 būna visiems laimingi !

2017-11-16, 12:12 | IP: 86.100.109.9

Noriu labai padekoti visai neurochirurgijos 1skyriaus komandai. Seseles paslaugios, malonios. Skyriaus vedejas V.Griksas labai malonus zmogus, visada paklausia kaip jauciames, apeina.kiekviena ligoni, pralinkstima, nuramina. Tikrai gydytojo darbui atsidaves zmogus. Neurochirurgas S.Varnas labai malonus, konkretus, inteligentiskas zmogus. Operacija atlikes puikiai. Labai aciu Jums, kad nutraukete mane nebepakeliamus skaismus. Dziaugiuosi pasirinkusi Jus. Aciu labai!

2017-09-12, 22:34 | 1

Likau patenkinta, nes laiku ir greitai suteikė reikiamą pagalbą. Gydanti gydytoja ir slaugės bei akušerės, ir kitos darbuotojos buvo labai malonios ir rūpestingos, atsakė visus rūpimus klausimus ir paaiškino viską apie gydymą bei atliekamas procedūras.

2017-08-16, 14:17 | IP: 85.232.128.54

Operacija atlikta puikiai. Moderniausiais vaistais gydo, gydytojai malonūs,slaugytojos taip pat. Priemimuose kiek buvau, tiek beveik iš kart būdavau priimta ir paguldyta į ligoninę (atvykus planinei hospitalizacijai). Esu patenkinta šios ligoninės darbu.

2017-05-25, 17:54 | 2

Naudojausi dienos chirurgijos paslaugomis

2017-02-07, 12:00 | IP: 89.116.194.83

VISKAS GERAI TOJ LIGONINEJ.

2016-02-23, 21:44 | IP: 85.232.154.72

Priemime kiek buvau is karto prieme ir pagulde i ligonine. Nereikejo laukti. Palatos irengtos gerai, nusiskundimu neturiu. Gydytojai profesionalus. Dauguma slaugytoju labai malonios.

2016-02-16, 12:49 | IP: 78.61.77.55

Esu labai patenkintas akių ligų Nr. 2 skyriaus vedėjos Jurgitos Juotkienės atlikta akies lešiuko atstatymo operacija bei skyriaus darbuotojų darbu.

2016-02-15, 18:41 | IP: 90.142.187.52

Pasikeitusi neatpažįstatai ( 20 m. ). Linkiu ir toliau tobulėti.

2016-01-12, 22:34 | IP: 86.100.130.186

Puiki ligoninė