Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos jūrininkų ligoninė"
2022-07-29, 10:53 | 3

Visus mano gerus vizitus, kurie buvo lankantis pas pulmunologus šioje įstagoigoje, ištrynė kardiologo paieškos. Buvo pasakyta, kad šiandien dalins talonus. Šiandien nuo 8 ryto iki 10,30 val. skambinau į registratūrą kas 2 minutės, vis ta pati muzika, kad visi telefonai užimti. E-sveikatoje talonų nėra. Tai ir maniau, tas talonų dalinimas yra blefavimas. Tai gal neklaidinkite pacientų ir aiškiai pasakykite, kad be šansų gauti taloną, tada nebūčiau laukusi liepos 29 d.

2022-07-24, 13:18 | 1

Mes visada viliamės jog ligos mūsų nepasieks,bet į ligoninę pakliūname visi.Išeidami iš jos tarsi pabundame iš keisto miego prikelti antram gyvenimui.
Nuoširdžiausiai tariu padėkos žodžius VŠĮ Klaipėdos Jūrininkų ligoninės kardiologijos skyriaus gydytojams Sigutei Norkienei ir Algimantui Kirkučiui už suteiktą pagalbą.
Jūsų pacientas Albertas Justinas Budginas

2022-07-14, 12:46 | 4

Dažnai tenka apsilankyti ambulatorijoje, bet nieko gero negaliu pasakyti apie registratūrą, ypač apie pensijinio amžiaus moteriškę 3 langelyje. Dirba labai lėtai, atrodo, jog specialiai kad pavėluočiau pas daktarą, nors per tiek darbo metų turėtų būti įgudusi dirbti greitai. Dažnai konfliktinio būdo, lyg stengtųsi išprovokuoti ar suerzinti pacientą, kuris ateina jau ir taip ligotas, o būna, jog ir pati nesivaldo. Ji jau turėtų būti pensininkė, nors vis dar dirba, lyg "neprivalgiusi", nors kaip sveikatos apsaugos sistemos atstovė turėtų būti liekna ir rodyti pavyzdį. Labai dažnai priekaištus dalina, pavyzdžiui, dėl atsinešto ne tokio dokumento, nors ligotam žmogui ne iki dokumento. Reikia jai pasimokyti kultūros ir etikos, nors jau per vėlu, todėl belieka išeiti.

2022-06-15, 21:36 | 7

Apie gydytojus negaliu nieko pasakyti, nes nepavyko patekti ir prisiregistruoti net su siuntimu registratūroje. Registratorė pradėjo rėkti, kelti balsą, sako su pačiu gydytoju reikia kalbėti, ar sutikote gydytoją. Aš tai pirmą kartą, aš nežinau, kaip tas gydytojas atrodo, atėjau su siuntimu. Prašiau, kad užregistruotų kada galima, tada ji pradėjo šaukti, kad mano gydytoja iš kitos gydymo įstaigos neturi teisės rašyti siuntimo pas juos, kaip ji gali čia viskam vadovauti ir pan. Iš tikrųjų tai čia ne paciento reikalas, kaip gydytojai tarpusavy tariasi ir kaip rašo siuntimus. Aš tai neprivalau išmanyti visos sistemos smulkmenų, ir registratorė negali lieti savo nuoskaudų pacientui, kuris ieško pagalbos. Kodėl nėra atsiliepimų sistemos ligoninėse apie aptarnavimą? Taip aš negavau pagalbos, manęs neužregistravo, teko išeiti pažemintai ir aprėktai, ir sugadinta nuotaika. O buvau atvykus iš kito miesto. Todėl dabar be tyrimo negausiu vaistų ir gydymo, o mano liga užkrečiama ir negydoma gali komplikuotis. Tikuosi dar liko keli metai nugyventi, o į šią įstaigą nelinkėčiau eiti net didžiausiam priešui. Tikiuosi neteks grįžti, nors tik ši ligoninė turi tinkamą aparatūrą mano ligai diagnozuoti.

2022-06-09, 01:29 | 3

Gydytojas- vedėjas Virginijus Diržauskas man yra ligu -Dievas, nes mna jau 2 kartus išgelbėjo mano kokybiška gyvybė, nžn.kas butu, dariaus operaciją prieš 3 mėn. , jaučiausi super, ja kokius 5 m. taip negyvenau gerai , ačiūūūū Jam pasakyti, ta lb mažas lašelis ❤ net nžn.dar kokius parinkti Jam pdėkos žodžius. Ačiūūū, Jums, Daktarė, nuo Alos Šleinienės ????????????????????????????

2022-04-14, 07:47 | 1

Truksta informacijos ka reiketu tureti su savimi pries gulantis i ligonine. Mazai ir tik zodine informacija isleidziant is ligonines. Siulyciau pacientams duoti lankstinukus su informacija pries gulantis planinei operacijai ir po operacijos su informacija kokiu nurodymu laikytis. Tai galima padaryti ir issiunciant informacija elektroniniu pastu.

2022-02-03, 15:30 | 2

Esu dėkinga už gerą nuotaiką, rūpestį ir profesionalumą visam ginekologijos skyriaus personalui (ambulatorijos ir stacionaro).

2021-12-25, 12:49 | 3

Puikios specialistės, neurologijos skyriaus gydytojos Eglė Gedvilienė ir Andra Jovaišienė. Labai dėkinga už suteiktą pagalbą. Vertinu 10 balų.

2021-12-25, 12:49 | 3

2021-11-04, 15:52 | 2

Man buvo daroma operacija Ginekologiniame skyriuje, tai pooperacinę priežiūra buvo nereali. Buvau apstulbusi ir visiems iki šiol pasakoju, kad buvau ne ligoninėje, o sanatorijoje. Nors dėl pandemijos negalima išeiti iš palatos ir draudžiams lankymas, bet sesutės šaunios, paslaugios, linksmos, 2 paros po operacijos - dėmesys geresnis negu artimųjų :) Daktarą pagyriau už priežiūrą jo anketoje, bet ir sesutės į visas pastabas reaguoja, dėmesingai reaguoja, sukasi kaip bitelės ir dar su šypsena, giminių siuntinukai pristatomi greitai, net į vaistinę sulakstė, ko reikėjo supirko. Buvau prisiklausiusi visokių istorijų iš kitų ligoninių, bijojau kad gulėsiu viena, be lankymo, o likau TAIP nustebinta geraja prasme. Dėkinga visoms sesutėms ir slaugutėms už rūpestį ir dėmesį

2021-07-31, 10:54 | 1

Laba diena,labai blogai suplanuota registracija vyk sta viena dieną( ne diena ,bet kelias minutes ir nėra talonų )per mėnesįJūrininkųligoninėje buvau prisiregistravusi 05 ,28 d patekau ,pas kardiologę Klovienę ,tai nuostabi gydytoją,išraše vaistų ,liepė.pasidaryti
tyrimus ir liepos 27d daryti širdies kompiuterinę tomografiją ir registruotis ,skambinau į registratūra ir vis klausiau ,kada registracija?Man pasakė,kad pas gydytoją registrutis liepoas 30 dieną,jau po visų tyrimų,norėjau sužinoti apie savo sveikatą,nesjaučiuosi blogai,Duktė isijungė kompiuterį ir laukėme ,kada duos pas gydytoja taloną,buvo rugpiūčio mėnesiui 2 talonai ir jau rezervuoti,o as skambinau telefonų ,nežinau kiek kartų ,ir vis pranešdavo ,operatoriai užimti.Tada susiskambinau su vedēja Nijolę Rimdžiuvinę,paaišknau situacija,kad aš po visų tyrimų noriu patekti pas gydytoją,Klovienę,jinai man pasakė,kad buvo talonai pas kitus kardiologus ,tai reikėjo griebti,nebūtina pas Klovienę,bet aš sakau nežinojau ar galima ,kad vienas gydytojas pasikiria tyrimus,o eiti pas kitą gydytoją,dabar registruokitės nesvarbu pas ķa,registracija vyks rugpiūčio 27dieną rugsėjo mėnesiu,Nors ir po visų tyrimų,praeis 3 menesiai ,jeigu dar pas ką pakiusi,ar ar sulauksi tos dienos,gal jau nebereikės gydytojų)Ačiū už tokį rūpesti ligoniais.(Dar naujiena ,kad po tyrimų,galimaeiti pas kitą gydytoją,tai gal parašykite skelbimą,kad žmonės žinotų,,)Aš visą laiką žavėjausi Jūrininkų ligoninę,bet dabar nusivyliau Tokios tvarkos registracija,Brangieji atsibuskite,žmogui reikiadabarpagalbos,o ne po 4 mėnesių,Lauksiu atsakymo,

2021-07-10, 22:25 | 21

Gydytpjai nuostabūs, diagnozuoja ir išgydo. Priėmimo skyrius visai nepritaikytas laukimui, dažnai labai daug žmonių, net pakvietus pas gydytoją į kabinetą jokio privatumo nėra, nėra patalpų lašinti lašelinėmis, labai ilgai reikia laukti kol paguldo į skyrių, tačiau specialistai nors ir skubo, išgydo, kiek gali paaiškina, Gaila, kad pas specialistusn labai suknu ar neįmanoma prisiregsitruoti, o atvykus su greitąja taip pat ilgai laukti tarp didelės masės žmonių, nėra pakankamai tarpų tarp žmonių, nėra kondicionierių, nėra slaugytojų pakankamai, kad paaiškintų kiek laukti, labai daug parašų visokių, o kalba mažai

2021-06-25, 11:25 | 2

Nepatenkinti registratūros darbuotojais! Reikiama diena registracijai pas gydytojus neimanoma prisiskambinti skambinant iš skirtingu telefonų po 200kartu!!! Po keletos valandu skambinimo pakelia rageli ir pasako jog nebera talonu. Atvykus i registratura visi telefono rageliai nukelti , tai kaip bus galima uzsiregistruoti? Internetine registracija sistemoje stringa! Tai paaiskinkite kaip zmonems patekti pas gydytojus su tokiais Klaipedos Jurininku ligonines registraturos darbuotojais??!!!

2021-06-09, 11:52 | 2

Kodėl dar reikia stovėti eilėse prie registratūros, jei esi užsiregistravęs tiksliai nustatytam laikui. Būtų labai gerai , kad ant durų būtų parašyta , koks kabineto Nr. ir koks gydytojas dirba , kad galėtum iškarto žinoti kur eiti. Registratūroje pastoviai eilės, dažnai tenka vėluoti pas gydytojus, ne dėl savo kaltės. Dabar išduodami elektroniniai siuntimai, viskas rašoma kompiuteryje, todėl papildoma registracija, tikrai perteklinė.

2021-04-23, 12:48 | 42

Ačiū priėmimo skyriaus personalui

2020-02-26, 15:12 | 3

Neatsimenu

2020-02-26, 08:09 | 7

Absoliuti nepagarba pacientams.... Pradedant registratore, baigiant tuo, kad prie TUŠČIO kabineto sėdi valandą po tavo talono laiko, nors gydytoja su padėjėja vaikšto iš kabineto atsipūtusios pirmyn atgal. Mat tą valandą laukia paciento grįžtančio iš kitų procedūrų. Per tą laiką galima buvo priimti, pakonsultuoti bent 4 žmonės, bet kur tau... Štai kodėl eina tik senyvo amžiaus žmonės čia , kurie laiko turi į valias... Labai didelė nepagarba pacientams...
Taip pat, ambulatorijoj rūbinės nėra, visi vaikšto po koridorius ir į kabinetus su paltais, o ir mašinos pastatyti pakankamai vietų nėra...

2020-01-10, 13:43 | 3

Labai dėkoju abdominalinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms ir gydytojui Tomui Mitkui. Nuostabios slaugytojos. Tikros bitelės, nuolat lekia ir dažnai vos spėja suktis. Ir visame tame strese ir skubėjime vis tiek malonios, ir gerą žodį pasako, ir pataria, ir tiesiog rūpinasi, mylėdamos savo darbą. O gydytojas ponas Mitkus, nuostabus, žmogiškas gydytojas, pas kurį pasijutau ne kaip klientė, o kaip pacientė ir kaip žmogus. Tikras džiaugsmas, kada gydytojas elgiasi pagarbiai ir oriai. AČIŪ JUMS VISIEMS!!! Sėkmės ir tepadeda jums Dievas!

2019-03-07, 13:45 | 3

Lankiausi pas gydytoja kardiologe Stonkute,profesionali,po pirmo vizito nustate diagnoze ir paskyre vaistus,esu labai dekinga,jos deka jautciuosi geriau.NERINGA KRETINGA.

2019-01-10, 15:45 | 8

Turiu sirdies nepakankamuma, stimuliatoriu. Atsiduriau priimamajame, laukiau 3 val, nors nebuvo zmoniu. Buvo sutrikes sirdies ritmas, pulsas virs 100. Sulasino kali ir paleido namo pasake, kad ritmas atsistate. Deje, jis isvis neatsistate. Kentejau 2 dienas, Kol vel patekau ten. Savijauta buvo bloga. Tada laukiau 5 val,nesuprantu kodel. Gal buciau dar ilgiau laukusi, bet pasidare taip bloga, pradejau alpti, vyras pakele skandala, tai greit pagulde i stebejimo palata. Gyd Kavaliauskiene liepe apsispresti kur gydysiuos, Klaipedoj (nors Klaipedoj gyvenu), ar Kaune (ten idetas stimuliatorius). Buvau sokiruota. Pasibarus daktare pasiskambino i Kauna. Tada buvo nuspresta mane patikti su sutrikusiu ritmu. Paklausiau ka daryti jei bus bloga, atsakymas "o ko tu nori? Nebus geriau", tiesiog cia nevazinek, netrugdyk. Kai busiu prie mirties gali atvaziuoti. Stai toks aptarnavimas, visi kas ten apsilanko yra sokiruoti nuo tokio elgesio su ligoniais. Koks algu kelimas, jei su zmogum nesiskaito.

2018-12-11, 12:19 | 5

Labai esu patenkinta Ginekologijos skyriaus darbuotojais! Slauges nuostabaus gerumo zmones,gydytojai- nuostabus, auksto lygio profesionalai. Labai dziaugiuosi,jog gydziausi butent sioje istaigoje.

2018-11-19, 17:46 | 8

Maniau kad si ligonine geriausia Klaipedoj. Bet jau priimamajame gydytoja mete Mano dokumentus ir pasake "as jos neziuresiu". Gaila, kad dirba tokie gydytojai, Sigute Norkiene. Taip, aciu, isgelbejo mano gyvybe. Bet tuo paciu tolesniu gydymu vos nemiriau. Kai jau nebezinojo ka daryti, issiunte i Kauna. Aciu gydytojui Ordai, nes gal ir buciau nusibaigusi ten. Kloviene taip pat neivertino situacijos. Butkeviciene irgi paliko likimo valiai. Vedeja Ruta Raugeliene isvis norejo israsyti namo net nepaeinancia kojom. Esu pasibaisejusi, nes kvepejo mirtimi. Dabar vaziuoju tik I Kauna.

2018-10-17, 06:55 | 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti Diagnostikos ir Reanimacijos skyrių gydytojams, slaugytojoms ir visam personalui už nuoširdų rūpinimąsi, slaugą, kompetenciją gydant mano tėvelį Alvydą Rimkų.

2018-10-08, 08:48 | 2

esu viskuom patenkintas,tik butu labai gerai ,kad butu paprasciau prisiregistruot prie norimo gydytojo,ypac kardiologo

2018-10-08, 08:48 | 2

2018-06-08, 00:59 | 14

Baisi ligonine, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant.

2018-04-26, 06:09 | 1

vizitas buvo trumpas, gal kokias 3sek, turiu problemu su venom, liepe gydytojas parodyt kojas, is tolo paziurejo pasake kad yra baisei ir viskas paskyre data operacijai , esu pora sav. po sacheros sakos isemimo , nuo siules iki kitos siules isoko didelis susiraites skausmingas guzas rodantis apie 15 cm venos susiraitima, nezinau nei kur kreiptis ,tikriausiai laukia ateiti pasalinti nedabaikta neatsakingo antichirurgo darba.

2018-04-25, 19:23 | 2

Chirurgas Tomas Mitkus atliko dvi operacijas. Viskas labai gerai . Daktaro ir personalo darbas padarė malonų įspūdį. Didelis ačiū visiems chirurginio skyriaus darbuotojams už gydymą ir nuoširdumą.

2018-02-16, 19:29 | 7

labai esu dekinga gyd kardiologei Klovienei uz puiku mano vyro B Zvinklio gydyma ir gyd Antanui Strazdui uz sugrazinta pilnaverti gyvenima, nors jauni specialistai bet puikiai ismanantys savo darba tai Gydytojai is didziosios raides aciu jums mielieji

2018-02-12, 18:39 | 2

Dėkojame nefrologijos skyriaus vedėjui ir visam personalui už nuoširdų gydymą ir priežiūrą.

2017-11-15, 12:00 | 2

Šią savaitę turėjau operaciją ginekologijos skyriuje ir likau labai patenkinta viskuo nuo priėmino skyriaus iki išleidimo namo, už sklandžia operacija Dėkinga Odetai Drulytei bei už nuoširdų bendravimą ir optimizmą, taip pat Ačiū, tikrai malonioms seselėms, kurios rūpinosi mano savijauta ir prižiūrėjo.

2017-08-18, 10:36 | IP: *.*.*.*

Vengti, jei galite rinktis.

2017-07-14, 19:14 | IP: 86.38.251.119

Visada lieku patenkinta vizitu pas R. Gražienę.

2017-06-18, 11:40 | 42

Ačiū ligoninės personalui už rūpestį, ypač Hematologijos skyriui

2017-06-18, 11:30 | IP: 88.119.128.57

Pati geriausia ligoninė! Dėkoju Priėmimo skyriui už efektyviai suteiktą pagalbą, bei Reanimacijos skyriui, neurologams

2017-05-27, 18:45 | IP: 77.219.227.76

pati geriausia ligonine, ypatingai noriu padekoti Priemimo skyriui uz efektyvu ir greitai darba, nors matosi, kad personalo labai truksta!

2017-05-07, 23:44 | IP: *.*.*.*

Žinau, kad mano atsiliepimas nieko nebepakeis, ir mano mamytės nebesugražins į šį gyvenimą, o ir teismai nepadės nes per visa istorija niekas niekada nelaimėjo prieš daktarus, ir šiuo atsiliepimu aš vistiek negalėsiu mamyčiu diena apkabinti savo mamos.. Mama mirė po velykų.. Puse metų ji kankinosi, o galbūt buvo kankinama, išpradžių gulėjo diagnostinem skyriuje labai ilgai ten ką gazdino jog jai kepenų vežys išvadino visus ten gulinčius alchogolilais gerbiama diagnostinio skuriaus gyditoja, dienom einant nusprende kad vis delto inkstai... mamai buvo leidziama plazma nes tyrimai rodė kog kraujas nekrešėja nuo jos ar velniai žino ko jai pasidarę visai blogai... ji pradėjo kankintis vos vaikščiot dusti.. taip ji kankinos mėnesį su visais tyrimais.. Atėjo kardiologijos skyriaus daktaras ir issivedė ją pasirodo po visų kankinimų ir begales laiko nusprendė kad tai širdis ir reikia daryti skubei operaciją.. širdį darinei kuriuos reikia iš operuoti buvo atlikta širdies operacija taip ji ,,pavyko" mama po jos buvo beveik bejege žmogus su lyg diena nyko.. tapačią dieną tik atsigavusi žmogų išprašė iš palatos savo kokom vos paeidamas žmogus turėjo eiti į palatą bejėgis katik po sunkios operacijos.. taip savaitė kol ji atsigavobir jau galėjo laikyti mane už rankos ir vaikščioti.. kai jau turėjo vykti į rebilitaciją sužinojo jog operacija nepavyko.. ir 4 gerbemi daktarai nepamatė dar vieno darinio širdį.. operacija teks kartoti, kai daktarai teigė ji bus lengvesnė.. diena prieš operacija mama sako viskas pagaliau po operacijos aš galėsiu ramei gyventi ir grįžti namo... tačiau 22.00 sveiki kokia būklė ? būklė kritine operacija buvo sunki praradom daug kraujo.. skambutis 06.00 užuojauta atvykit pasiimti mirties liudijimą..
Dabar po tu prabėgusių dienų užduodu klausimą kaip 4daktarai nesugebėjo pamatyti to darinio prieš pirmąją operaciją, kaip jie rizikavo žinodami jog kraujas nekreša? Kaip matydamį nusilpusį žmogu kurio organizmui per sunku kovoti sugebėjo daryti tokia sudėtinga operaciją? Jai tik 49m. Taip mes nepakovosim nes kiekvienas žmogus padeda parašą kad operacijos metu daktarai už nieką neatsakingi. Taip kažką išgelbėja bet kam daryti tai ko nesugeba?kam? kaip žmogus kuris atrodė sveikas dabar guli po žeme..

2017-01-13, 00:39 | IP: 86.100.39.140

Jonas Jarašiūnas, malonus, nuoširdus gydytojas. Išklausė nusiskundimus ir paskyre gydymą. Naujos kartos gydytojas, linkiu jam sėkmės einant savo keliu, puikus kardiologas. Ačiū Jums

2016-12-15, 09:28 | 2

Registravausi internetu, labai sunku gauti taloną pas gydytojo. Prisiregistruoti pavyko tik po 5 mėnesių, tai apsurdas. O tolimesnė eiga puiki. Gydytojams ir personalui norėčiau padėkoti.

2016-11-18, 19:47 | 1

as bendravau su gyd. Gimbutyte,hematologinio skyriaus vedeja,taip pat su diagnostikos skyriaus vedeju Simulioniu.As likau abiem gydytojais labai patenkintas,visas mano problemas pilnai ir geranoriskai issprende,lenkiu jiems galva ir esu labai dekingas.Gal kas ir yra nepatenkinti,bet mes pacientai irgi turim pripazinti savo irzluma,ydas,bei nevisada gera nuotaika,o gydytojams su visais tokiais ligoniais reikia bendrauti kasdien,tad lieka palinketi kantrybes ir sveikatos musu gerbiamiems gydytojams.

2016-11-04, 22:38 | IP: *.*.*.*

Pamirsau pasakyti, kad kai laukiai krujo analizo, pakviete i kabbineta, sako kraujas geras, tai viska ka jie gali pasakyti, bet kraujas nieko ir neparodys, liga reikai ieskoti o ne tik krauja imti, ta pasakiau kas jus tokia?? kazkokia naujoke praktikante ta egle , tada jinai su padejejai pasake toi policija iskvesim , isivaizduojat kokie parazitai ten dirba?? Zmogus silpnas, su uzdegimu ar infekciju , galva svaigsta, vietoj pagalbos, gavau diagnoza chonines kledeisiai neaiski, (na labai patogus diagnozas kai neaiski ) , kartu su neurologe sufabrikavo diagnoze, o neuroloe pastate psichoze, del to kad nenorejau klausiti ja, jinai pradejo kaip ir egle reklamuoti psichiatrija, ir prapoguoti psichaitrines tabletes, uz toki darbeli as tikrai i teisma paduosiu , jeigu ad viena karta taip isidirbinesit poperiuku rasytojai alegydytojai.

O mano pazystamas kuris is juros vos parskrido, 10 kart dydesnis pilvas buvo, kepenio jau nebeliko, atviaziavo i ligonine su zmona, ir taip pat nenorejo priimti, vos nemire, tik kai pasake kad visa gyvenima moka i psfd i ta aferistini fonda, tik tada vos vos padejo i ligonine, o kitaip mirtu, ir niekas neuzka neatsakitu, Va tokias lietuvoje ligonines. Gydyti nesugeba, ieskoti liga nesugeba, tada stumi aper apgaule i psichitrine pragara, pasakoja kaip jie patis vartoj asita narkota, kaip ju broliai vartoja, ir mane bando pasodinti, rasiau apie tai derektorej tarptautines organizacijos pagal zmogaus teises ir psichines siveikatos. Jinai sako kad tai baisu , kad lietuvoje somatines ligos bando "gydyti" su psichiatrine narkota. Tokiu gydytoju reikia filmoti su kamera, ir rasyti su diktofonu ka ir kaip jie kalba. O tai sufabrikuos diagnoza , pasodins ant psichiatrine narkota, ir visu sgalus i vandeni .

2016-11-03, 12:37 | IP: 85.232.146.248

Ačiū gydytojai J.Jaseliūnienei,operacinės personalui ir ginekologinio skyriaus personalui už gražų ir malonų bendravimą.Su vienais teko bendrauti tik akimirką su kitais parą šilto bendravimo nepamiršiu ilgam.Sėkmės jums visiems darbuose ir asmeniniuose gyvenimuose.Iš likit ir toliau tokie nuostabūs su šypsena veide.

2016-11-02, 20:57 | IP: *.*.*.*

Prijemimo skyriuje dirba zveriai, labai zemo ligio, net ne medikai, o avantiuristai, sarlatanai, kurie realiai sodina zmones ant legalios sintetines psichotropines narkotikus is vaistines (antideprisantus, neurolpetikus, trankvilizatorius, skausmomalsinancius) ir apie medicina zino tiek, kaip kiemsargis apie tai kaip raketas skrenda.Atveze greitoji, del galvos svaigimo, ir labai blogo savijauto, saltos rankos kojos, valgyti negaliu, pikina, iki kaulu melynejau, laukiau labai ilgai, kas po mane ateidavo i prijemimo skyriu, juos iskart priimdavo, o as likau paskutinis,nieko nepatikrinus,iskart norejo stumpti i psichiatrija( bet ne ant to papuole), egle siurkute labai zemo ligio alegydytoja, papasakojau simptomus jinai naglai sako, o pas psichiatra ne bandei, del kraujo ant ranku, del galvos svaigimo, del fiziskai blogos sveikatos, tada jinai pakviete dar viena aferiste neurologe egle martinkute kazkokia naujoke, kuri stazo isvis neturi, ta paime kabinete visa ta ka sakiau siurkutei, o kai atejau pas ji i kabineta, jinai iskart pasake na taip tada pas psichiatrai reikia, tik nesupratau kam reikia? ant psichiatrine narkota galit sodinti save ir savo vaikus, as nepasirasysiu varoti sita bjaurybe, kraujagislius ar infekcija "gydyti" su psichiatrine narkota, kiti gydytojai kitose lygoninse sake kad reikai antibiotiku , ar skrandi gydyti, o tie dvi afreristes ( diagnozu fabrikuotojai ) norejo mane kaip ir visa lietuva pasodinti ant psichotropiniu tableciu, bet kai pasakiau kas jie tokie, ir kas yra psichiatrija, jie pradejo nerimauti, viena padejeja kuri buvo su jais, blondine su akynias, pasakojo kad jos brolis taip pat vartoja psichiatrine narkota, skrandi "gydo" , jus isivaizduojat kokie lietuvos gydytojai nevikeliai? kiekvienas alegydytojas bando man papasakoti kaip jis, jo anukai, jos brolis, jo pazystamai, sodina save ant psichiatrine narkota, ir mane visokiu budu bando taip pat pasodinti, na kai smegenu nera, gydyti nesugebam diagnozuoti tikra liga nesugebam, tada beleka pasodinti zmogu ant antideprisantu, kad sedetu ir tyletu a ne?? ta padejeja dar pasake kad daug zinau, ir kad man tikrai tada reikia antideprisantu, hmm kas cia per baudziamaja psichiatrija?? kai laukiau kraujo analiza, ta blondine padejeja sesele pabego kazkur, turbut suprato kad nesamones pridare. Vat tokie klaipedoje dirba alegydytojai, kurie sodina vos ne visa klaipeda ant psichotropinius neurotropinius nuodus. Ir kai pasakiau kad as ne tas kuris vartos sita bjaurybe, man to tikrai nereikia, tada jie stipriai atydare savo akys, na tipo kaip taip?? mes nedirbam, rasom popieriukus, visus is ejles stumiam pas psichiatrus, o jis dar priesinasi, aiaiai, kaip taip?? Manau reikia komisija siusti i ta ligonine, ir Grybauskaitei laiska rasyti, nes lietuvos medikai kazkaip pamirso kas yra medicina ir propaguoja pseudomoksla psichiatrija kuris ne gydo o zudo, pasiusti pas psichiatrus ir apsinuodyti zmogu su narkota daug smegenu nereikia.

O vat dar vienas atsilepimas apie egle siurkute kuri radau internete, taip ir supratau kad tai ne gydytoja, o alegydytoja, kuri stumia zmones i psichiatirja arba priraso ko daugiau skausmomalsinanciu, ar tai yra medicina??

" baisiau dar nera buve kaip po vizito pas sia gyditoja .
vizito metu buvo metomos replikos kaip :
Mazai skauda jei dirbi
Ko su masina vaziuoji o ne su greitaja
Gerk daugiau vaistu nuo skausmo
Dirbo priimamajam , visiskai nesijaucia atsakynga uz zmoniu sveikata , ar pasekmes kurios gali buti po tokios apziuros..
Po menesio skausmu ji mane israse ambulatoriniam gydimui ir liepe gerti daugiau vaistu nuo skausmo , paprasius biliotenio ji atsove jog neduos nors pati minejo " mazai skauda jei dirbii"

Patarciau vengti tokios "daktares" "

ka ir reikejo irodyti, kad lietuvoje dirba ne gydytojai,o komersantai, ir psichiatrijos propaguotojai, smegenu nera, belieka tik ant narkota sodinti arba prirasyti ko dagiau fuflomicino placebo ir kita farmacine nesamone, kuri arba zudo arba ne gydo. Ir ne i viena medicinos klausima jie nesugeba atsakyti, nors tu med knyga atnesk ir klausinek, idomu kas jiems diplomus isdave ir licenzijas?? Kas tas profesorius kuris mokindavo juos??

Ir dar noriu pasakyti kad vyriausio gydytojo kazkodel nebuvo vietoj, kazkada buvau kitoje ligonineje irgi nebuvo vyriausio gydytojo, na tada buvo padejejas, klausimas, ka veikia vyriausi gydytojai darbo metu? kur jie vaiksto?? Atsiminkit visi, kad psichiatrija ne gygo, o zudo kuna ir smegeni, gydytojas turi ziureti organus, o ne siela, siela dominasi religija ir filosofija. Lietuvoje is gydytoju dirba turbut tik chirurgai, visi kiti sedi koja ant koja , ir naglai per 5 sekundes bando fabrikuoti pyleciams per apgaule diagnozus. Labai geda .

2016-07-22, 15:20 | IP: *.*.*.*

2016-05-29, 08:59 | IP: *.*.*.*

Visada ji buvo aukštumoje. Yra geru medikų,puikios seselės. Negadinkit reputacijos prastais medikais,kyšininkais ( o jų yra,ir paprašo...),yra grubių medikų ginekolgijos sk.Kardeologijos sk.

2016-04-29, 10:45 | IP: 213.226.169.13

Puiki gydymo įstaiga.Kitos nesirinkčiau

2016-02-24, 10:28 | IP: *.*.*.*

Tai ne ligoninė, mane apgavo, tai senelių namai

2016-02-23, 14:50 | IP: 78.58.34.239

Labiausiai patinkanti gydymo įstaiga iš visų esančių Klaipėdoje

2016-01-28, 13:38 | IP: 212.59.12.50

Lietuvoje geriausia ligoninė, iš tų, kuriuose teko gydytis

2016-01-26, 15:40 | IP: 88.119.135.36

Ginekologijos skyrius labai patiko! Puikus bendravimas, aplinka ir po atliktos operacijos savijauta buvo gera. Ačiū!