Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

1.7

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos jūrininkų ligoninė"
2019-03-07, 15:45 | 1

Lankiausi pas gydytoja kardiologe Stonkute,profesionali,po pirmo vizito nustate diagnoze ir paskyre vaistus,esu labai dekinga,jos deka jautciuosi geriau.NERINGA KRETINGA.

2019-01-10, 17:45 | 6

Turiu sirdies nepakankamuma, stimuliatoriu. Atsiduriau priimamajame, laukiau 3 val, nors nebuvo zmoniu. Buvo sutrikes sirdies ritmas, pulsas virs 100. Sulasino kali ir paleido namo pasake, kad ritmas atsistate. Deje, jis isvis neatsistate. Kentejau 2 dienas, Kol vel patekau ten. Savijauta buvo bloga. Tada laukiau 5 val,nesuprantu kodel. Gal buciau dar ilgiau laukusi, bet pasidare taip bloga, pradejau alpti, vyras pakele skandala, tai greit pagulde i stebejimo palata. Gyd Kavaliauskiene liepe apsispresti kur gydysiuos, Klaipedoj (nors Klaipedoj gyvenu), ar Kaune (ten idetas stimuliatorius). Buvau sokiruota. Pasibarus daktare pasiskambino i Kauna. Tada buvo nuspresta mane patikti su sutrikusiu ritmu. Paklausiau ka daryti jei bus bloga, atsakymas "o ko tu nori? Nebus geriau", tiesiog cia nevazinek, netrugdyk. Kai busiu prie mirties gali atvaziuoti. Stai toks aptarnavimas, visi kas ten apsilanko yra sokiruoti nuo tokio elgesio su ligoniais. Koks algu kelimas, jei su zmogum nesiskaito.

2018-12-11, 14:19 | 4

Labai esu patenkinta Ginekologijos skyriaus darbuotojais! Slauges nuostabaus gerumo zmones,gydytojai- nuostabus, auksto lygio profesionalai. Labai dziaugiuosi,jog gydziausi butent sioje istaigoje.

2018-11-19, 19:46 | 6

Maniau kad si ligonine geriausia Klaipedoj. Bet jau priimamajame gydytoja mete Mano dokumentus ir pasake "as jos neziuresiu". Gaila, kad dirba tokie gydytojai, Sigute Norkiene. Taip, aciu, isgelbejo mano gyvybe. Bet tuo paciu tolesniu gydymu vos nemiriau. Kai jau nebezinojo ka daryti, issiunte i Kauna. Aciu gydytojui Ordai, nes gal ir buciau nusibaigusi ten. Kloviene taip pat neivertino situacijos. Butkeviciene irgi paliko likimo valiai. Vedeja Ruta Raugeliene isvis norejo israsyti namo net nepaeinancia kojom. Esu pasibaisejusi, nes kvepejo mirtimi. Dabar vaziuoju tik I Kauna.

2018-10-17, 09:55 | 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti Diagnostikos ir Reanimacijos skyrių gydytojams, slaugytojoms ir visam personalui už nuoširdų rūpinimąsi, slaugą, kompetenciją gydant mano tėvelį Alvydą Rimkų.