Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1002

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

83.3% Complete
4.2

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

82.4% Complete
4.1

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

74.1% Complete
3.7

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

73.6% Complete
3.7

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

82.5% Complete
4.1

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

63% Complete
3.2

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

81.7% Complete
4.1

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

84.2% Complete
4.2

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

76.7% Complete
3.8

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

86.3% Complete
4.3

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

81.6% Complete
4.1

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

84.6% Complete
4.2

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

59.1% Complete
3

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

73% Complete
3.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

37.7% Complete
1.9

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos jūrininkų ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2020-02-26, 17:12 | 3

Neatsimenu

2020-02-26, 10:09 | 5

Absoliuti nepagarba pacientams.... Pradedant registratore, baigiant tuo, kad prie TUŠČIO kabineto sėdi valandą po tavo talono laiko, nors gydytoja su padėjėja vaikšto iš kabineto atsipūtusios pirmyn atgal. Mat tą valandą laukia paciento grįžtančio iš kitų procedūrų. Per tą laiką galima buvo priimti, pakonsultuoti bent 4 žmonės, bet kur tau... Štai kodėl eina tik senyvo amžiaus žmonės čia , kurie laiko turi į valias... Labai didelė nepagarba pacientams...
Taip pat, ambulatorijoj rūbinės nėra, visi vaikšto po koridorius ir į kabinetus su paltais, o ir mašinos pastatyti pakankamai vietų nėra...

2020-01-10, 15:43 | 3

Labai dėkoju abdominalinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms ir gydytojui Tomui Mitkui. Nuostabios slaugytojos. Tikros bitelės, nuolat lekia ir dažnai vos spėja suktis. Ir visame tame strese ir skubėjime vis tiek malonios, ir gerą žodį pasako, ir pataria, ir tiesiog rūpinasi, mylėdamos savo darbą. O gydytojas ponas Mitkus, nuostabus, žmogiškas gydytojas, pas kurį pasijutau ne kaip klientė, o kaip pacientė ir kaip žmogus. Tikras džiaugsmas, kada gydytojas elgiasi pagarbiai ir oriai. AČIŪ JUMS VISIEMS!!! Sėkmės ir tepadeda jums Dievas!

2019-03-07, 15:45 | 3

Lankiausi pas gydytoja kardiologe Stonkute,profesionali,po pirmo vizito nustate diagnoze ir paskyre vaistus,esu labai dekinga,jos deka jautciuosi geriau.NERINGA KRETINGA.

2019-01-10, 17:45 | 6

Turiu sirdies nepakankamuma, stimuliatoriu. Atsiduriau priimamajame, laukiau 3 val, nors nebuvo zmoniu. Buvo sutrikes sirdies ritmas, pulsas virs 100. Sulasino kali ir paleido namo pasake, kad ritmas atsistate. Deje, jis isvis neatsistate. Kentejau 2 dienas, Kol vel patekau ten. Savijauta buvo bloga. Tada laukiau 5 val,nesuprantu kodel. Gal buciau dar ilgiau laukusi, bet pasidare taip bloga, pradejau alpti, vyras pakele skandala, tai greit pagulde i stebejimo palata. Gyd Kavaliauskiene liepe apsispresti kur gydysiuos, Klaipedoj (nors Klaipedoj gyvenu), ar Kaune (ten idetas stimuliatorius). Buvau sokiruota. Pasibarus daktare pasiskambino i Kauna. Tada buvo nuspresta mane patikti su sutrikusiu ritmu. Paklausiau ka daryti jei bus bloga, atsakymas "o ko tu nori? Nebus geriau", tiesiog cia nevazinek, netrugdyk. Kai busiu prie mirties gali atvaziuoti. Stai toks aptarnavimas, visi kas ten apsilanko yra sokiruoti nuo tokio elgesio su ligoniais. Koks algu kelimas, jei su zmogum nesiskaito.

2018-12-11, 14:19 | 4

Labai esu patenkinta Ginekologijos skyriaus darbuotojais! Slauges nuostabaus gerumo zmones,gydytojai- nuostabus, auksto lygio profesionalai. Labai dziaugiuosi,jog gydziausi butent sioje istaigoje.

2018-11-19, 19:46 | 6

Maniau kad si ligonine geriausia Klaipedoj. Bet jau priimamajame gydytoja mete Mano dokumentus ir pasake "as jos neziuresiu". Gaila, kad dirba tokie gydytojai, Sigute Norkiene. Taip, aciu, isgelbejo mano gyvybe. Bet tuo paciu tolesniu gydymu vos nemiriau. Kai jau nebezinojo ka daryti, issiunte i Kauna. Aciu gydytojui Ordai, nes gal ir buciau nusibaigusi ten. Kloviene taip pat neivertino situacijos. Butkeviciene irgi paliko likimo valiai. Vedeja Ruta Raugeliene isvis norejo israsyti namo net nepaeinancia kojom. Esu pasibaisejusi, nes kvepejo mirtimi. Dabar vaziuoju tik I Kauna.

2018-10-17, 09:55 | 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti Diagnostikos ir Reanimacijos skyrių gydytojams, slaugytojoms ir visam personalui už nuoširdų rūpinimąsi, slaugą, kompetenciją gydant mano tėvelį Alvydą Rimkų.

2018-10-08, 11:48 | 2

esu viskuom patenkintas,tik butu labai gerai ,kad butu paprasciau prisiregistruot prie norimo gydytojo,ypac kardiologo

2018-10-08, 11:48 | 2

esu viskuom patenkintas,tik butu labai gerai ,kad butu paprasciau prisiregistruot prie norimo gydytojo,ypac kardiologo

2018-06-08, 03:59 | 14

Baisi ligonine, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, arba trumpai turinciam umine sutrikima, sodina visam gyvenimui , faktiskai zudant zmogu, o ne gydant.

2018-04-26, 09:09 | 1

vizitas buvo trumpas, gal kokias 3sek, turiu problemu su venom, liepe gydytojas parodyt kojas, is tolo paziurejo pasake kad yra baisei ir viskas paskyre data operacijai , esu pora sav. po sacheros sakos isemimo , nuo siules iki kitos siules isoko didelis susiraites skausmingas guzas rodantis apie 15 cm venos susiraitima, nezinau nei kur kreiptis ,tikriausiai laukia ateiti pasalinti nedabaikta neatsakingo antichirurgo darba.

2018-04-25, 22:23 | 2

Chirurgas Tomas Mitkus atliko dvi operacijas. Viskas labai gerai . Daktaro ir personalo darbas padarė malonų įspūdį. Didelis ačiū visiems chirurginio skyriaus darbuotojams už gydymą ir nuoširdumą.

2018-02-16, 21:29 | 5

labai esu dekinga gyd kardiologei Klovienei uz puiku mano vyro B Zvinklio gydyma ir gyd Antanui Strazdui uz sugrazinta pilnaverti gyvenima, nors jauni specialistai bet puikiai ismanantys savo darba tai Gydytojai is didziosios raides aciu jums mielieji

2018-02-12, 20:39 | 2

Dėkojame nefrologijos skyriaus vedėjui ir visam personalui už nuoširdų gydymą ir priežiūrą.

;