Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

1.7

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos jūrininkų ligoninė"
2017-06-18, 14:40 | 25

Ačiū ligoninės personalui už rūpestį, ypač Hematologijos skyriui

2017-06-18, 14:30 | IP: 88.119.128.57

Pati geriausia ligoninė! Dėkoju Priėmimo skyriui už efektyviai suteiktą pagalbą, bei Reanimacijos skyriui, neurologams

2017-05-27, 21:45 | IP: 77.219.227.76

pati geriausia ligonine, ypatingai noriu padekoti Priemimo skyriui uz efektyvu ir greitai darba, nors matosi, kad personalo labai truksta!

2017-05-08, 02:44 | IP: *.*.*.*

Žinau, kad mano atsiliepimas nieko nebepakeis, ir mano mamytės nebesugražins į šį gyvenimą, o ir teismai nepadės nes per visa istorija niekas niekada nelaimėjo prieš daktarus, ir šiuo atsiliepimu aš vistiek negalėsiu mamyčiu diena apkabinti savo mamos.. Mama mirė po velykų.. Puse metų ji kankinosi, o galbūt buvo kankinama, išpradžių gulėjo diagnostinem skyriuje labai ilgai ten ką gazdino jog jai kepenų vežys išvadino visus ten gulinčius alchogolilais gerbiama diagnostinio skuriaus gyditoja, dienom einant nusprende kad vis delto inkstai... mamai buvo leidziama plazma nes tyrimai rodė kog kraujas nekrešėja nuo jos ar velniai žino ko jai pasidarę visai blogai... ji pradėjo kankintis vos vaikščiot dusti.. taip ji kankinos mėnesį su visais tyrimais.. Atėjo kardiologijos skyriaus daktaras ir issivedė ją pasirodo po visų kankinimų ir begales laiko nusprendė kad tai širdis ir reikia daryti skubei operaciją.. širdį darinei kuriuos reikia iš operuoti buvo atlikta širdies operacija taip ji ,,pavyko" mama po jos buvo beveik bejege žmogus su lyg diena nyko.. tapačią dieną tik atsigavusi žmogų išprašė iš palatos savo kokom vos paeidamas žmogus turėjo eiti į palatą bejėgis katik po sunkios operacijos.. taip savaitė kol ji atsigavobir jau galėjo laikyti mane už rankos ir vaikščioti.. kai jau turėjo vykti į rebilitaciją sužinojo jog operacija nepavyko.. ir 4 gerbemi daktarai nepamatė dar vieno darinio širdį.. operacija teks kartoti, kai daktarai teigė ji bus lengvesnė.. diena prieš operacija mama sako viskas pagaliau po operacijos aš galėsiu ramei gyventi ir grįžti namo... tačiau 22.00 sveiki kokia būklė ? būklė kritine operacija buvo sunki praradom daug kraujo.. skambutis 06.00 užuojauta atvykit pasiimti mirties liudijimą..
Dabar po tu prabėgusių dienų užduodu klausimą kaip 4daktarai nesugebėjo pamatyti to darinio prieš pirmąją operaciją, kaip jie rizikavo žinodami jog kraujas nekreša? Kaip matydamį nusilpusį žmogu kurio organizmui per sunku kovoti sugebėjo daryti tokia sudėtinga operaciją? Jai tik 49m. Taip mes nepakovosim nes kiekvienas žmogus padeda parašą kad operacijos metu daktarai už nieką neatsakingi. Taip kažką išgelbėja bet kam daryti tai ko nesugeba?kam? kaip žmogus kuris atrodė sveikas dabar guli po žeme..

2017-01-13, 02:39 | IP: 86.100.39.140

Jonas Jarašiūnas, malonus, nuoširdus gydytojas. Išklausė nusiskundimus ir paskyre gydymą. Naujos kartos gydytojas, linkiu jam sėkmės einant savo keliu, puikus kardiologas. Ačiū Jums

2016-12-15, 11:28 | 2

Registravausi internetu, labai sunku gauti taloną pas gydytojo. Prisiregistruoti pavyko tik po 5 mėnesių, tai apsurdas. O tolimesnė eiga puiki. Gydytojams ir personalui norėčiau padėkoti.

2016-11-18, 21:47 | 1

as bendravau su gyd. Gimbutyte,hematologinio skyriaus vedeja,taip pat su diagnostikos skyriaus vedeju Simulioniu.As likau abiem gydytojais labai patenkintas,visas mano problemas pilnai ir geranoriskai issprende,lenkiu jiems galva ir esu labai dekingas.Gal kas ir yra nepatenkinti,bet mes pacientai irgi turim pripazinti savo irzluma,ydas,bei nevisada gera nuotaika,o gydytojams su visais tokiais ligoniais reikia bendrauti kasdien,tad lieka palinketi kantrybes ir sveikatos musu gerbiamiems gydytojams.

2016-11-05, 00:38 | IP: *.*.*.*

Pamirsau pasakyti, kad kai laukiai krujo analizo, pakviete i kabbineta, sako kraujas geras, tai viska ka jie gali pasakyti, bet kraujas nieko ir neparodys, liga reikai ieskoti o ne tik krauja imti, ta pasakiau kas jus tokia?? kazkokia naujoke praktikante ta egle , tada jinai su padejejai pasake toi policija iskvesim , isivaizduojat kokie parazitai ten dirba?? Zmogus silpnas, su uzdegimu ar infekciju , galva svaigsta, vietoj pagalbos, gavau diagnoza chonines kledeisiai neaiski, (na labai patogus diagnozas kai neaiski ) , kartu su neurologe sufabrikavo diagnoze, o neuroloe pastate psichoze, del to kad nenorejau klausiti ja, jinai pradejo kaip ir egle reklamuoti psichiatrija, ir prapoguoti psichaitrines tabletes, uz toki darbeli as tikrai i teisma paduosiu , jeigu ad viena karta taip isidirbinesit poperiuku rasytojai alegydytojai.

O mano pazystamas kuris is juros vos parskrido, 10 kart dydesnis pilvas buvo, kepenio jau nebeliko, atviaziavo i ligonine su zmona, ir taip pat nenorejo priimti, vos nemire, tik kai pasake kad visa gyvenima moka i psfd i ta aferistini fonda, tik tada vos vos padejo i ligonine, o kitaip mirtu, ir niekas neuzka neatsakitu, Va tokias lietuvoje ligonines. Gydyti nesugeba, ieskoti liga nesugeba, tada stumi aper apgaule i psichitrine pragara, pasakoja kaip jie patis vartoj asita narkota, kaip ju broliai vartoja, ir mane bando pasodinti, rasiau apie tai derektorej tarptautines organizacijos pagal zmogaus teises ir psichines siveikatos. Jinai sako kad tai baisu , kad lietuvoje somatines ligos bando "gydyti" su psichiatrine narkota. Tokiu gydytoju reikia filmoti su kamera, ir rasyti su diktofonu ka ir kaip jie kalba. O tai sufabrikuos diagnoza , pasodins ant psichiatrine narkota, ir visu sgalus i vandeni .

2016-11-03, 14:37 | IP: 85.232.146.248

Ačiū gydytojai J.Jaseliūnienei,operacinės personalui ir ginekologinio skyriaus personalui už gražų ir malonų bendravimą.Su vienais teko bendrauti tik akimirką su kitais parą šilto bendravimo nepamiršiu ilgam.Sėkmės jums visiems darbuose ir asmeniniuose gyvenimuose.Iš likit ir toliau tokie nuostabūs su šypsena veide.

2016-11-02, 22:57 | IP: *.*.*.*

Prijemimo skyriuje dirba zveriai, labai zemo ligio, net ne medikai, o avantiuristai, sarlatanai, kurie realiai sodina zmones ant legalios sintetines psichotropines narkotikus is vaistines (antideprisantus, neurolpetikus, trankvilizatorius, skausmomalsinancius) ir apie medicina zino tiek, kaip kiemsargis apie tai kaip raketas skrenda.Atveze greitoji, del galvos svaigimo, ir labai blogo savijauto, saltos rankos kojos, valgyti negaliu, pikina, iki kaulu melynejau, laukiau labai ilgai, kas po mane ateidavo i prijemimo skyriu, juos iskart priimdavo, o as likau paskutinis,nieko nepatikrinus,iskart norejo stumpti i psichiatrija( bet ne ant to papuole), egle siurkute labai zemo ligio alegydytoja, papasakojau simptomus jinai naglai sako, o pas psichiatra ne bandei, del kraujo ant ranku, del galvos svaigimo, del fiziskai blogos sveikatos, tada jinai pakviete dar viena aferiste neurologe egle martinkute kazkokia naujoke, kuri stazo isvis neturi, ta paime kabinete visa ta ka sakiau siurkutei, o kai atejau pas ji i kabineta, jinai iskart pasake na taip tada pas psichiatrai reikia, tik nesupratau kam reikia? ant psichiatrine narkota galit sodinti save ir savo vaikus, as nepasirasysiu varoti sita bjaurybe, kraujagislius ar infekcija "gydyti" su psichiatrine narkota, kiti gydytojai kitose lygoninse sake kad reikai antibiotiku , ar skrandi gydyti, o tie dvi afreristes ( diagnozu fabrikuotojai ) norejo mane kaip ir visa lietuva pasodinti ant psichotropiniu tableciu, bet kai pasakiau kas jie tokie, ir kas yra psichiatrija, jie pradejo nerimauti, viena padejeja kuri buvo su jais, blondine su akynias, pasakojo kad jos brolis taip pat vartoja psichiatrine narkota, skrandi "gydo" , jus isivaizduojat kokie lietuvos gydytojai nevikeliai? kiekvienas alegydytojas bando man papasakoti kaip jis, jo anukai, jos brolis, jo pazystamai, sodina save ant psichiatrine narkota, ir mane visokiu budu bando taip pat pasodinti, na kai smegenu nera, gydyti nesugebam diagnozuoti tikra liga nesugebam, tada beleka pasodinti zmogu ant antideprisantu, kad sedetu ir tyletu a ne?? ta padejeja dar pasake kad daug zinau, ir kad man tikrai tada reikia antideprisantu, hmm kas cia per baudziamaja psichiatrija?? kai laukiau kraujo analiza, ta blondine padejeja sesele pabego kazkur, turbut suprato kad nesamones pridare. Vat tokie klaipedoje dirba alegydytojai, kurie sodina vos ne visa klaipeda ant psichotropinius neurotropinius nuodus. Ir kai pasakiau kad as ne tas kuris vartos sita bjaurybe, man to tikrai nereikia, tada jie stipriai atydare savo akys, na tipo kaip taip?? mes nedirbam, rasom popieriukus, visus is ejles stumiam pas psichiatrus, o jis dar priesinasi, aiaiai, kaip taip?? Manau reikia komisija siusti i ta ligonine, ir Grybauskaitei laiska rasyti, nes lietuvos medikai kazkaip pamirso kas yra medicina ir propaguoja pseudomoksla psichiatrija kuris ne gydo o zudo, pasiusti pas psichiatrus ir apsinuodyti zmogu su narkota daug smegenu nereikia.

O vat dar vienas atsilepimas apie egle siurkute kuri radau internete, taip ir supratau kad tai ne gydytoja, o alegydytoja, kuri stumia zmones i psichiatirja arba priraso ko daugiau skausmomalsinanciu, ar tai yra medicina??

" baisiau dar nera buve kaip po vizito pas sia gyditoja .
vizito metu buvo metomos replikos kaip :
Mazai skauda jei dirbi
Ko su masina vaziuoji o ne su greitaja
Gerk daugiau vaistu nuo skausmo
Dirbo priimamajam , visiskai nesijaucia atsakynga uz zmoniu sveikata , ar pasekmes kurios gali buti po tokios apziuros..
Po menesio skausmu ji mane israse ambulatoriniam gydimui ir liepe gerti daugiau vaistu nuo skausmo , paprasius biliotenio ji atsove jog neduos nors pati minejo " mazai skauda jei dirbii"

Patarciau vengti tokios "daktares" "

ka ir reikejo irodyti, kad lietuvoje dirba ne gydytojai,o komersantai, ir psichiatrijos propaguotojai, smegenu nera, belieka tik ant narkota sodinti arba prirasyti ko dagiau fuflomicino placebo ir kita farmacine nesamone, kuri arba zudo arba ne gydo. Ir ne i viena medicinos klausima jie nesugeba atsakyti, nors tu med knyga atnesk ir klausinek, idomu kas jiems diplomus isdave ir licenzijas?? Kas tas profesorius kuris mokindavo juos??

Ir dar noriu pasakyti kad vyriausio gydytojo kazkodel nebuvo vietoj, kazkada buvau kitoje ligonineje irgi nebuvo vyriausio gydytojo, na tada buvo padejejas, klausimas, ka veikia vyriausi gydytojai darbo metu? kur jie vaiksto?? Atsiminkit visi, kad psichiatrija ne gygo, o zudo kuna ir smegeni, gydytojas turi ziureti organus, o ne siela, siela dominasi religija ir filosofija. Lietuvoje is gydytoju dirba turbut tik chirurgai, visi kiti sedi koja ant koja , ir naglai per 5 sekundes bando fabrikuoti pyleciams per apgaule diagnozus. Labai geda .

2016-07-22, 18:20 | IP: *.*.*.*

2016-05-29, 11:59 | IP: *.*.*.*

Visada ji buvo aukštumoje. Yra geru medikų,puikios seselės. Negadinkit reputacijos prastais medikais,kyšininkais ( o jų yra,ir paprašo...),yra grubių medikų ginekolgijos sk.Kardeologijos sk.

2016-04-29, 13:45 | IP: 213.226.169.13

Puiki gydymo įstaiga.Kitos nesirinkčiau

2016-02-24, 12:28 | IP: *.*.*.*

Tai ne ligoninė, mane apgavo, tai senelių namai

2016-02-23, 16:50 | IP: 78.58.34.239

Labiausiai patinkanti gydymo įstaiga iš visų esančių Klaipėdoje