Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

1.7

Gydytojai, kurie dirba "Klaipėdos jūrininkų ligoninė"
2019-03-07, 15:45 | 1

Lankiausi pas gydytoja kardiologe Stonkute,profesionali,po pirmo vizito nustate diagnoze ir paskyre vaistus,esu labai dekinga,jos deka jautciuosi geriau.NERINGA KRETINGA.

2018-12-11, 14:19 | 4

Labai esu patenkinta Ginekologijos skyriaus darbuotojais! Slauges nuostabaus gerumo zmones,gydytojai- nuostabus, auksto lygio profesionalai. Labai dziaugiuosi,jog gydziausi butent sioje istaigoje.

2018-10-17, 09:55 | 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti Diagnostikos ir Reanimacijos skyrių gydytojams, slaugytojoms ir visam personalui už nuoširdų rūpinimąsi, slaugą, kompetenciją gydant mano tėvelį Alvydą Rimkų.

2018-10-08, 11:48 | 2

esu viskuom patenkintas,tik butu labai gerai ,kad butu paprasciau prisiregistruot prie norimo gydytojo,ypac kardiologo

2018-10-08, 11:48 | 2

2018-04-25, 22:23 | 2

Chirurgas Tomas Mitkus atliko dvi operacijas. Viskas labai gerai . Daktaro ir personalo darbas padarė malonų įspūdį. Didelis ačiū visiems chirurginio skyriaus darbuotojams už gydymą ir nuoširdumą.

2018-02-16, 21:29 | 2

labai esu dekinga gyd kardiologei Klovienei uz puiku mano vyro B Zvinklio gydyma ir gyd Antanui Strazdui uz sugrazinta pilnaverti gyvenima, nors jauni specialistai bet puikiai ismanantys savo darba tai Gydytojai is didziosios raides aciu jums mielieji

2018-02-12, 20:39 | 2

Dėkojame nefrologijos skyriaus vedėjui ir visam personalui už nuoširdų gydymą ir priežiūrą.

2017-11-15, 14:00 | 2

Šią savaitę turėjau operaciją ginekologijos skyriuje ir likau labai patenkinta viskuo nuo priėmino skyriaus iki išleidimo namo, už sklandžia operacija Dėkinga Odetai Drulytei bei už nuoširdų bendravimą ir optimizmą, taip pat Ačiū, tikrai malonioms seselėms, kurios rūpinosi mano savijauta ir prižiūrėjo.

2017-07-14, 22:14 | IP: 86.38.251.119

Visada lieku patenkinta vizitu pas R. Gražienę.

2017-06-18, 14:40 | 25

Ačiū ligoninės personalui už rūpestį, ypač Hematologijos skyriui

2017-06-18, 14:30 | IP: 88.119.128.57

Pati geriausia ligoninė! Dėkoju Priėmimo skyriui už efektyviai suteiktą pagalbą, bei Reanimacijos skyriui, neurologams

2017-05-27, 21:45 | IP: 77.219.227.76

pati geriausia ligonine, ypatingai noriu padekoti Priemimo skyriui uz efektyvu ir greitai darba, nors matosi, kad personalo labai truksta!

2017-01-13, 02:39 | IP: 86.100.39.140

Jonas Jarašiūnas, malonus, nuoširdus gydytojas. Išklausė nusiskundimus ir paskyre gydymą. Naujos kartos gydytojas, linkiu jam sėkmės einant savo keliu, puikus kardiologas. Ačiū Jums

2016-12-15, 11:28 | 2

Registravausi internetu, labai sunku gauti taloną pas gydytojo. Prisiregistruoti pavyko tik po 5 mėnesių, tai apsurdas. O tolimesnė eiga puiki. Gydytojams ir personalui norėčiau padėkoti.