Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja "Respublikinė Klaipėdos ligoninė", %

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

79.8% Complete
4

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

79.6% Complete
4

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

74.5% Complete
3.7

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

69.9% Complete
3.5

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

66.5% Complete
3.3

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

59.8% Complete
3

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

77.1% Complete
3.9

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

80.3% Complete
4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

84% Complete
4.2

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

87.8% Complete
4.4

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

74% Complete
3.7

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

81.4% Complete
4.1

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

51.6% Complete
2.6

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

63.6% Complete
3.2

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

41.4% Complete
2.1

Internetas veikė prastai

Licencija

Nr. 1674

Gydytojai, kurie dirba Respublikinė Klaipėdos ligoninė
Pacientų atsiliepimai
2019-02-18, 16:47 | 2

Kaip atvykome su didžiausiai skausmais taip ir išvykome. Važiuok namo ir kentėk kol numirsi...

2019-01-03, 15:12 | 1

Į ligonines priėmimo skyriu kreipiausi dėl mamos prastos bukles (kraujo spaudimas buvo labai aukštas), kreipėmės vakarop, todėl nesulaukėme reikiamos pagalbos. Buvau pasibaisėjusi gydytojos (dirbo Inga Ubartiene) darbu, bendravimu ir elgesiu. Nesuteikė reikiamos pagalbos, išleido su beveik tokiu pat spaudimu (190/130), kokiu ir atvykom. Jos komentaras buvo, kad jų ekstrine diena, kad daug darbo, kad ir jie pavargsta, kad nėra vietos, kur lašinti lasalines, sudavė po liežuviu vaistų ir išsiuntė namo. Liūdna, kai taip gydo dar būsimi gydytojai, nes kiek supratau, tai šita gydytoja dar rezidente. Kur atsakomybė už žmogaus sveikata? Tikrai liūdina tokia Lietuvos situacija...

2018-12-05, 16:21 | 3

aš esu labai dėkinga pilvo ir endoskopijos chirurgijos skyriaus personalui. turėjau atsigulti i ligoninę operuoti tulzes pūslę. viskas buvo nuostabu!
visi skyriaus darbuotojai puikiai atlieka savo darbą! Chirurgas Donatas Černiauskas, gydytoja-anesteziologe, slaugytojos ir jų padėjėjos-visi labai malonus, dėmesingi, taktiški ir nuoširdus!
gavau visas konsultacijas, viskas buvo padaryta laiku, bendravo visi labai mandagiai!
patalpos labai švarios, patalyne labai švari , maistas labai skanus.is anksto mane paklausė apie alergijas. kadangi mano organizmas netoleruoja kai kuriu maisto produktu, darbuotojos pasirūpino, tinkamu maitinimu!
gaila, kad negaliu parašyti visu vardu, kad tinkamai padekuoti(dėl savo regėjimo negalėjau visu vardu perskaityti))).
labai aukštai vertinu šio skyriaus profesionalumą! ir viskas nemokomai! AČIŪ!!!!!!!!!!!!!!
Visiems linkiu sėkmes darbe ir gyvenime!

2018-12-05, 16:21 | 3

aš esu labai dėkinga pilvo ir endoskopijos chirurgijos skyriaus personalui. turėjau atsigulti i ligoninę operuoti tulzes pūslę. viskas buvo nuostabu!
visi skyriaus darbuotojai puikiai atlieka savo darbą! Chirurgas Donatas Černiauskas, gydytoja-anesteziologe, slaugytojos ir jų padėjėjos-visi labai malonus, dėmesingi, taktiški ir nuoširdus!
gavau visas konsultacijas, viskas buvo padaryta laiku, bendravo visi labai mandagiai!
patalpos labai švarios, patalyne labai švari , maistas labai skanus.is anksto mane paklausė apie alergijas. kadangi mano organizmas netoleruoja kai kuriu maisto produktu, darbuotojos pasirūpino, tinkamu maitinimu!
gaila, kad negaliu parašyti visu vardu, kad tinkamai padekuoti(dėl savo regėjimo negalėjau visu vardu perskaityti))).
labai aukštai vertinu šio skyriaus profesionalumą! ir viskas nemokomai! AČIŪ!!!!!!!!!!!!!!
Visiems linkiu sėkmes darbe ir gyvenime!

2018-10-22, 20:20 | 1

Š.m.rugpjūčio 27 d.atsiguliau i Klaipėdos Respublikinę Ligoninę traumatologijos sk. ir buvau labai maloniai nustebinta, kad dar tikrai yra gerų, nuoširdžių, paprastų medikų atsidavusių savo profesijai.Noriu tarti nuoširdų ačiū sk. vedėjui V.Mačiuliui, mane operavusiam klubo sąnarį, ortopedui traumatologui Z. Juzumui už profesionaliai atliktą operaciją, už patarimus, pamokymus ir nuoširdumą. Linkiu asmenines laimes Jums ir Jūsų visam kolektyvui pasirinktame gyvenimo kelyje.
Buvusi paciente D.Šerlinskiene

2018-06-08, 04:14 | 9

Baisi ligonine, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, sodina visam gyvenimui ant psichiatrine narkota, faktiskai zudant zmogu, o ne gydant., jie taip save gelbia , o ne pacienta. Kita ligonine , sako galit isvis ne ejti i respublikine, raudona kriziu , ten jums nepades. Kitur, kaip ir respublikineje, rekomenduoja vaizuoti i Kauna ar Vilniu, nes patis nesugeba nei diagnozuoti nei gydyti.

2018-04-03, 19:41 | 3

Noriu padekoti priimamojo pwrsonalui uz demesinguma ir jautruma.med.sesutes nuostabiai atliwkancios savo darba.visada buvo suteikta pagalba.plius nuosirdziausias Aciu rentgenologei uz silta ir malonu bendravima

2018-01-21, 10:42 | 4

Teko susidurti su gydytoja- Aiste Mankauskiene budejimo metu.
Buvome pakraupe tokiu nesuvaidintu moters abejingumu, pašaipimu, ziurejimo is auksto. Nesuvokiama kaip tokie žmones gali buti gydytojais. Per skausmus atvyksti gauti pagalbos, o is taves tik pasišaipo ir kandžiai replikuoja... tikiuosi tokios žmogiškumo neturinčios specialistes ilgai nedirbs ir negadins ir taip serganciuju zmoniu sveikatos ir nuotaikos... geda..

2018-01-15, 16:19 | 4

Galiu teigiamai vertinti fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus visus darbuotojus, bei sistemą. Viskas sklandžiai vyksta, darbuotojai 100% įvykdo savo pareigas. Nežinau, kaip dabar tačiau kažkada teko labai nusivilti priėmimo skyriumis. Kai teko laukti eilėje :/ priėmimo skyriuose tokių dalykų neturėtu būti.

2018-01-05, 14:30 | 1

Labai didelis AČIŪ Pulmonologijos alergologijos skyriaus gydytojai Vitalijai Nausėdienei ir visam personalui už gydymą. Nė vieno nedžiugintų žinia, kad Naujuosius teks sutikti ligoninėj...Bet itin rūpestingų medikų dėka ir pasveikau, ir liūdna nebuvo. Visada besišypsančios, malonios šio skyriaus medikės. Sėkmės joms nelengvame darbe !

2017-11-29, 23:04 | 3

Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems gydytojams ir slaugėms! Tokio malonaus personalo dar jokioje kitoje ligoninėje nebuvau mačiusi. Sesutės nepraeidavo nepasiteiravusios ar nieko netrūksta ar nieko neskauda. Jautėsi didelis nuoširdumas ir rūpestis. Darbą atlikot nepriekaištingai visi! Verta buvo atvykti tiek kilometrų vien dėl kokybės ir personalo kuris sugebėjo parodyti, kad kiekvienas ligonis yra svarbus! Ačiū Jums!

2017-10-26, 18:39 | IP: 84.15.178.120

LOR skyriaus slaugytojos (iškyrus jaunas) bei gydytojai pikti. Paprašius vaistų, jų arba negauni, arba personalas burba taip, kad jų ir nebesinori.
Išskirtinai netaktiška slaugytoja Elvyra M.

2017-09-05, 21:16 | IP: 195.14.178.193

Košmaras!!! Pirmą kartą gulėjome čia, bet esame labai nepatenkinti. Personalas gaili duoti lėkštute, gaili duoti stiklinę. Ledų po anginos operacijos valgyti reikia, bet šaldytuvo su saldikliu nėra. Ledų pasidėti kur nėra. Seselės kur indus nurinkinėje puola į akis. Su žmonėmis elgiasi neadekvačiai. Labai esame nepatenkinti. Lor skyriumi.

2017-08-26, 18:36 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-08-16, 21:06 | 2

*Patalpos tvarkingos ir svarios,nuolat yra valomos ir priziurimos.
*Maistas turbut priklauso kuri vireja dirba,viena diena skaniausiai kaip namie, kita diena visiskai beskonis maistas.
*Kalbant apie gydytojus, galiu paminet ir garsiai pasidžiaugt nuostabiausia mano sutikta ginekologe-akusere B. Beliajava. Rupestinga ir savo srities profesionale!!!
* Med. Sesutes visai nesuprantamos. Atžagarios, tranko duris, eina valyt dulkiu poilsio metu.
Aisku buvo ir maloniu-vyr. Slauge ir katik turbut baigusi sesute. Svelnios ir rupestingos.

2017-07-26, 12:05 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-07-08, 17:18 | 5

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojui neurochirurgui Jonui Milašiui už sėkmingą mamos stuburo išvaržos operaciją. Taip pat dėkoju anesteziologei, neurochirurgijos skyriaus sesutėms ir slaugėms.
Puikus gydytojas, rūpestingas personalas.
Ačiū jums.

2017-07-02, 17:22 | 2

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojui, traumatologui Mantui Palskiui, už dešinės rankos alkūnės operaciją, kuri pavyko sėkmingai. Taip pat dėkoju traumatologijos skyriaus aptarnaujančiam personalui, anesteziologei ir kitiems. Ačiū jums, gydytojau. Linkiu sėkmės, labai jums dėkinga.

2017-06-18, 15:18 | 25

Labai rūpestingos pri4mimo skyriaus seselės, tik trūksta laukiamojo patalpų.
Ypatingai ačiū gydytojui - kardiologui Žaliui!

2017-05-27, 22:19 | IP: 77.219.227.76

nuostabi ligonine, progesionalus gydytojai, labai grazios patalpos, puimus Priemimo skyriaus darbas

2017-02-07, 11:51 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-01-22, 23:34 | 1

Niekados neguldysiu savo artimuju i sia ligonine.

2017-01-11, 15:32 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-11-05, 18:33 | IP: 86.100.89.83

Puikūs gydytojai, anesteziologai, slaugytojos, priėmimo darbuotojos.

2016-10-19, 15:11 | 2

Nuo 2016.10.11 atsiguliau i ginekologijos skyriu pas daktara A.Fabijonaviciu,Nuo pirmos minutes buvo viska maloniai isaiskinta.Prasidejo paruosimas operacijai.Personalas seseliu ir sanitariu kaip sakoma parinktas puikus.Maloniai padaro visas proceduras,po operacijos labai priziuri.Per vizitacijas viska isaiskinta jei yra klausimu maloniai atsakyta.Labai labai dekinga esu daktarui A.Fabionaviciui ir visam kolektyvui.Sekmes ir istvermes kolektyvui nelengvam darbe. Su pagarba Jelena Zaleskaja.

2016-08-23, 14:29 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-08-23, 13:37 | IP: 89.116.83.185

Teko trumpai gydytis Klaipedos respublikines ligonines dienos chirurgijos centre. Nesigailejau, kad pasirinkau sia ligonine. Aplinka, prieziura, personalas- viskas aukstame lygyje! Dekoju ginekologei Gedai Holcman! Kita karta net nedvejodama rinkciausi butenst sia gydymo istaiga!

2016-06-21, 16:47 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-05-29, 14:40 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-04-17, 21:27 | IP: 85.232.128.51

Puikiai pasirūpino prieš operaciją, operacijos metu ir po jos. Jaučiausi ne kaip ligoninėje, o kaip sanatorijoje.

2016-03-14, 11:24 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-01-01, 01:56 | IP: 78.61.101.29

Jau antrus metus "draugauju" su šios ligoninės skyriais. Patinka viskas - nuo maisto iki personalo. Gydytojai mandagūs, gerbiantys, maloniai priimantys, seselės kaip draugės, rūpestingos, registratūroje nors is enka ilgai pralaikti, bet matau, kad žmonės dirba.
Visada kreipiuosi į RKL specialistus. Teigiamą įspūdį sugadino priimamojo tvarka. Jauna panelė - dėl to niekas rimtai ir nežiūri.

2015-08-25, 19:45 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-06-08, 23:26 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-03-29, 15:54 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2015-01-22, 23:44 | IP: 86.38.21.177

Pati geriausia ligonine!Likau viskuo patenkinta. Tiek gydytojas, tiek chirurgijos skyriaus sesutės malonios,rupestingos ir pan. Neprailgo laikas ligoninėje.

2015-01-10, 17:57 | IP: 86.100.140.32

Ligoninės personalas labai malonus,gydytojai labai profesionalūs , tikrai rekomenduoju šią ligoninę.

2014-11-05, 22:53 | IP: 90.134.113.77

Puiki ligoninė Klaipėdos centre

2014-09-12, 20:24 | IP: 88.118.29.175

Puikiai dirbo visas personalas, malonu, kad isleidzia tikrai pasveikus.

2014-07-08, 16:05 | IP: 78.61.101.29

Labai graži ligoninė, ypač džiaugiuosi LOR skyriumi, gydytojai nuostabūs, seselės rūpestingos. Gaila buvo kai mane iš čia išrašė : //

2014-05-17, 22:27 | IP: 78.61.7.18

aciu

2014-05-06, 14:42 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-03-17, 08:44 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2014-01-06, 16:08 | IP: 78.61.68.164

puikus gydymas

2013-10-22, 22:09 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-08-08, 12:15 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-07-25, 23:01 | IP: 212.12.206.164

Labai gera ligoninė.Šaunios urologinio skyriaus slaugytojos,ypač Jūratė Kazlauskienė.AČIŪ.

2013-07-07, 23:33 | IP: 78.61.97.192

Šioje ligoninėje jaučiausi oriai kaip ligonis, tiesiog puikiai kaip žmogus, nes visas aptarnaujantis ir gydantis, tyrimus atliekantis personalas tiesiog aukščiausios kompetencijos. Norėtusi, kad ir kitos gydymo istagos būtų nors kiek panašios i šią,,, Meno kūriniai,gėlės,vidinis kiemas : viskas nuteikia geresniai nuotaikai,kuri pagimdo ligoniui viltį ir tikėjimą. Be galo dėkinga.

2013-06-10, 15:37 | IP: 62.212.207.120

Labai puiki, moderni, šiuolaikiška gydymo įstaiga. Ir kitoms Klaipėdos ligoninėms reiktų taip tvarkytis kaip šioje ligoninėje. Puikus kolektyvas, maloni atmosfera, kompetetingas gydytojų personalas. Šaunuolis vyr.gydytojas šitaip sutvarkęs visą ligoninę.

2013-04-04, 15:09 | IP: 77.79.58.151

Vienai dienai buvau paguldyta i ginekologini skyriu,tyrimams.Aptarnaujantis personalas mandagus ir paslaugus.Gydytoja Petrutienė labai maloni. Ačiū jiems

2013-03-18, 11:03 | IP: 193.219.187.68

GERIAU ,NEGU BET KOKIOJE SANATORIJOJE, SLAUGYTOJU IR VISU DARBOTOJU BENDRAVIMO KULTURA AUKSTA ,DRAUGISKA,NUOSIRDI, O APIE GYDYTOJA PSICHATRA KOMENTARA RASIAU ATSKIRAI, KAD TAI PATS GERIAUSIAS PSICHATRAS VISOJE LIETUVOJE TAI NE VIEN MANO NUOMONE ,VISI TA PATI PARASYTU ,KAS GYDESI PAS JI

2013-01-16, 14:39 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2013-01-12, 17:35 | IP: 78.61.208.106

Puiki ligonine ir personalas.Saunuoliai

2012-12-20, 16:17 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-11-15, 14:42 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-10-16, 14:09 | IP: 79.142.122.186

puiki

2012-10-14, 20:31 | IP: 78.60.253.212

Lėšos panaudojamos labai tikslingai, renovuojama ten kur reikia!

2012-07-17, 12:32 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2012-01-15, 16:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-11-21, 16:22 | IP: 194.176.60.225

Puiki gydymo įstaiga

2011-11-08, 13:54 | IP: 85.232.140.72

galetu sestadieniais dirbti informacija, tokioj istaigoj ji butina,zmones vaiksto pasimete.

2011-10-07, 11:32 | IP: 94.192.64.108

Gydziausi sioje ligonineje rugpjucio menesi. Labai puiki, svari ligonine, malonus,nuostabus personalas.

2011-08-11, 16:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-07-13, 14:17 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-06-11, 14:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-06-10, 14:58 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2011-04-14, 16:09 | IP: 86.100.101.61

Gulejau ginekologiniam sk. Gyd. Z.Petrutiene yra gydytoja is didziosios raides. Seseles labai rupestingos, tikrai gerai dirba. Grindys plaunamos keleta kartu per diena. Priekaistu neturiu. Dariausi endoskopinius skrandzio ir zarnyno tyrimus... Skrandzio dare be narkozes, nes nesiule, nezinojau, kad galima prasyti. Priesui nepalinkeciau... Zverys ten dirba, ypac moteris kuri kartu su gydytoju buna proceduroj - gailescio ir kulturos nulis. Zmones, prasykit narkozes! Zarnyno iskart pasiule narkoze. Norejau pilnos, bet atkalbejo, prizadejo, kad uzteks dalines. Gavau daugiau nei reikia, tai nieko neatsimenu, atsigavau, kai jau atveze i palata. Bet skrandzio proceduros gyvenime nepamirsiu.

2011-01-19, 12:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-11-10, 19:26 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-10-22, 14:51 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-06-13, 20:19 | IP: 78.61.68.93

Teko lankytis pas skirtingu sriciu specialistus-kaip is filmu,gerieciai. O seseles, slaugytes ir kt. personalas, atrodo, tik tau ir dirba, bet juk ligoniu pilnos palatos..neitiketina! Ir pati istaiga paremontuota,pasviezinta. Manau, lesu veltui nemeto, o tikslingai panaudoja.

2010-06-12, 18:53 | IP: 78.61.68.44

atsisakyti mokamų paslaugų

2010-03-31, 12:56 | IP: 195.182.76.26

moderni ir šiuolaikiška, yra gerų specialistų ir įrangos.Yra net neimančių papildomo atlygio...

2010-02-25, 21:11 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-02-08, 21:27 | IP: 94.197.35.123

Visiems rekomenduoju... Po raktikaulio luzio dviejose vietose maniau kad rankos nebevaldysiu, bet sios ligonines medikai viska sutvarke taip kad siandien vel galiu su kaire ranka daruotis taip, kaip iki traumos...
Tad didelis dekui taumatologijos/ortopedijos skyriui ir ten dirbanties medikams, o ypac sesutems, kurios ten labai fainos, tik truputi be jumoro jausmo... ir dar prasymas virsininkams sios ligonines: pakeiskit priemimo skyriaus darbuotojas, nes jos labiau tiktu i gestapa arba KGB... Manau siais visuotines bedarbystes laikais galima rasti zmoniu, kurie labiau myletu savo darba bei busimus pacientus

2010-02-03, 21:55 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-01-22, 13:35 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2010-01-19, 22:32 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-12-25, 16:01 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-03-23, 17:49 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2009-02-19, 11:06 | IP: 85.232.143.158

buvau labai nustebinta šios įstaigos aplinka, teikiamomis paslaugomis, esu dėkinga už profesionalią gydytojų pagalbą ir slaugių rūpestingumą

2009-02-14, 22:43 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-12-24, 15:01 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-12-13, 22:37 | IP: 86.100.84.23

Šioje įstaigoje teko gydytis pačiai bei paguldyti savo mamą ilgesniam gydymui bei priežiūrai į slaugos sk. Visas personalas pradedant gydytojais, slaugytojom ir baigiant sanitarėm galiu pasakyti, kad tai žmonės dirbantys iš pašaukimo, dirba taip, kad atrodo savo artimąjį gydo bei slaugo.Bendravimas visada nuoširdus, negirdėsi pakeltos balso gairelės, apie visas atliekamas procedūras išsamiai ir nuoširdžiai paaiškinama.Slaugytojos tiek skyriaus, tiek pagalbiniuose kabinetuose, kurios atlieka gydytojo paskyrimus mielos, visada besišypsančios. Nusiskundimų neturiu

2008-11-07, 09:24 | IP: 212.59.0.201

Traumatologai nesiteikia įsigilinti į esamas problemas. Prieš kokius 5 metus po traumos plyšo meniskas. Po operacijos, praejus dienai mane jau israse, nors dar ganetinai sunku buvo vaikscioti. Vis del to traumos pasekmes jauciu iki siol, negaliu aktyviai sportuoti, nes tik truputi pasuku koja ir kelias istines ir pilnas kraujo. Kreipiausi keleta kartu i sios ligonines traumatologus. Gavau labai gera atsakyma " Ko jus norit, Sabonis irgi nebelaksto" Vienu zodziu, tingi gilintis i kliento problemas

2008-10-01, 13:02 | IP: 78.62.193.81

Labai normali ligoninė. Kitą kartą rinkčiausi be abejonių

2008-06-26, 14:07 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-06-17, 15:54 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-05-21, 15:02 | IP: 213.197.151.138

Viskas labai gerai,renovuotas pastatas,liftai pakeisti naujais, sesutes ir daktarai paslaugus, neturiu jokiu priekaistu.. Nors ir praplatino aikstele prie ligonines, visvien nera kur pasistatyti masinos,turi masinas pasilikti prie autobusu stoties, pries tai apvaziavus pora ratu aplink rajona..

2008-04-09, 22:37 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-02-21, 16:24 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2008-02-05, 11:42 | IP: 78.62.193.81

Per 6 metus pasikeitė neatpažįstamai į gerąją pusę

2008-01-08, 12:33 | IP: 86.100.3.252

Dėkui aukščiausio profesionalumo urologinio skyriaus kolektyvui

2007-12-03, 11:42 | IP: 78.62.193.81

Per trumpą laiką puikiai "paremontavo", ačiū šios ligoninės medikams

2007-10-23, 11:42 | IP: 78.62.193.81

tas, kuris čia mini mėsmalę - nematė tikros mėsmalės. ne pirmą kartą šioje ligoninėje radau pagalbą tada, kai kitos ligoninės "išprašė"

2007-10-22, 15:41 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-10-17, 12:19 | IP: 78.62.193.81

linkiu sėkmės šiai įstaigai, nes matosi visų ten dirbančių pastangos padėti

2007-09-30, 20:03 | IP: 213.252.222.9

Labai šilta atmosfera. O tai irgi gydo.

2007-09-19, 23:42 | IP: 213.252.222.9

Įstaigą reklamuoja išgydytas ligonis, o ne pasigyrimas spaudoje.

2007-09-19, 13:06 | IP: 195.14.178.193

Šilti santykiai tiek su ligoniais, tiek tarpusavyje. Nepastebėjau kitoms ligoninėms būdingo pasipūtimo.

2007-05-09, 21:38 | IP: 88.118.134.56

Chirurgai isgelbejo man gyvybe, laiku diagnozave ir pagyde liga, kurios priesui nelinkeciau

2007-05-07, 17:02 | IP: 88.118.134.44

Per paskutinius metus viskas tik gerėjo. Linkiu ir toliau tobulėti

2007-03-23, 12:11 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2007-03-17, 19:26 | IP: 88.119.49.61

Matosi, kad investuojama, judama i prieki.

;