Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

2.3

Gydytojai, kurie dirba Respublikinė Klaipėdos ligoninė
2018-04-03, 19:41 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Noriu padekoti priimamojo pwrsonalui uz demesinguma ir jautruma.med.sesutes nuostabiai atliwkancios savo darba.visada buvo suteikta pagalba.plius nuosirdziausias Aciu rentgenologei uz silta ir malonu bendravima

2018-01-21, 10:42 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Teko susidurti su gydytoja- Aiste Mankauskiene budejimo metu.
Buvome pakraupe tokiu nesuvaidintu moters abejingumu, pašaipimu, ziurejimo is auksto. Nesuvokiama kaip tokie žmones gali buti gydytojais. Per skausmus atvyksti gauti pagalbos, o is taves tik pasišaipo ir kandžiai replikuoja... tikiuosi tokios žmogiškumo neturinčios specialistes ilgai nedirbs ir negadins ir taip serganciuju zmoniu sveikatos ir nuotaikos... geda..

2018-01-15, 16:19 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

Galiu teigiamai vertinti fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus visus darbuotojus, bei sistemą. Viskas sklandžiai vyksta, darbuotojai 100% įvykdo savo pareigas. Nežinau, kaip dabar tačiau kažkada teko labai nusivilti priėmimo skyriumis. Kai teko laukti eilėje :/ priėmimo skyriuose tokių dalykų neturėtu būti.

2018-01-05, 14:30 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai didelis AČIŪ Pulmonologijos alergologijos skyriaus gydytojai Vitalijai Nausėdienei ir visam personalui už gydymą. Nė vieno nedžiugintų žinia, kad Naujuosius teks sutikti ligoninėj...Bet itin rūpestingų medikų dėka ir pasveikau, ir liūdna nebuvo. Visada besišypsančios, malonios šio skyriaus medikės. Sėkmės joms nelengvame darbe !

2017-11-29, 23:04 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems gydytojams ir slaugėms! Tokio malonaus personalo dar jokioje kitoje ligoninėje nebuvau mačiusi. Sesutės nepraeidavo nepasiteiravusios ar nieko netrūksta ar nieko neskauda. Jautėsi didelis nuoširdumas ir rūpestis. Darbą atlikot nepriekaištingai visi! Verta buvo atvykti tiek kilometrų vien dėl kokybės ir personalo kuris sugebėjo parodyti, kad kiekvienas ligonis yra svarbus! Ačiū Jums!

2017-10-26, 18:39 | IP: 84.15.178.120 Kas parašė?

LOR skyriaus slaugytojos (iškyrus jaunas) bei gydytojai pikti. Paprašius vaistų, jų arba negauni, arba personalas burba taip, kad jų ir nebesinori.
Išskirtinai netaktiška slaugytoja Elvyra M.

2017-09-05, 21:16 | IP: 195.14.178.193 Kas parašė?

Košmaras!!! Pirmą kartą gulėjome čia, bet esame labai nepatenkinti. Personalas gaili duoti lėkštute, gaili duoti stiklinę. Ledų po anginos operacijos valgyti reikia, bet šaldytuvo su saldikliu nėra. Ledų pasidėti kur nėra. Seselės kur indus nurinkinėje puola į akis. Su žmonėmis elgiasi neadekvačiai. Labai esame nepatenkinti. Lor skyriumi.

2017-08-26, 18:36 | IP: 188.69.210.190 Kas parašė?

Dariausi peties sanario Magnetini rezonansa. I CD diskeli irase ne mano tyrima. Vietoj peties buvo irasytas kito zmogaus kelio sanario tyrimas. Ko pasekoje praradau vizita pas traumatologa. Jei butu buves irasytas kito zmogaus peties sanario tyrimas,kurio ligos diagnoze butu kritine su rekomendacija operacijai ar dar blogiau... Per toki aplaiduma techniku galejau netekti,bijau ir pagalvoti,rankos... jei butu buvusi reikalinga operacija anam zmogui. Vienu zodziu pasipiktines mediku darbu sioje istaigoje. Zmones atsargiai rinkites!!!

2017-08-16, 21:06 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

*Patalpos tvarkingos ir svarios,nuolat yra valomos ir priziurimos.
*Maistas turbut priklauso kuri vireja dirba,viena diena skaniausiai kaip namie, kita diena visiskai beskonis maistas.
*Kalbant apie gydytojus, galiu paminet ir garsiai pasidžiaugt nuostabiausia mano sutikta ginekologe-akusere B. Beliajava. Rupestinga ir savo srities profesionale!!!
* Med. Sesutes visai nesuprantamos. Atžagarios, tranko duris, eina valyt dulkiu poilsio metu.
Aisku buvo ir maloniu-vyr. Slauge ir katik turbut baigusi sesute. Svelnios ir rupestingos.

2017-07-26, 12:05 | IP: 78.58.228.56 Kas parašė?

Prisiskambinti į registratūrą konsultacinėse poliklinikose neįmanoma.Čia jums ne Kardiolita.Iš ten jums prieš parą paskambins į namus,taip yra ir kitur.Čia jums pačiam nepavyks prisiskambinti.Bus signalas gal ir geras-bet niekas nekels ragelio.O beveik visada užimta.Galite Skuode gyventi.Informacijos negausite jokios.Lygis.Čia-kaip prieš ...antrą pasaulinį karą

2017-07-08, 17:18 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojui neurochirurgui Jonui Milašiui už sėkmingą mamos stuburo išvaržos operaciją. Taip pat dėkoju anesteziologei, neurochirurgijos skyriaus sesutėms ir slaugėms.
Puikus gydytojas, rūpestingas personalas.
Ačiū jums.

2017-07-02, 17:22 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojui, traumatologui Mantui Palskiui, už dešinės rankos alkūnės operaciją, kuri pavyko sėkmingai. Taip pat dėkoju traumatologijos skyriaus aptarnaujančiam personalui, anesteziologei ir kitiems. Ačiū jums, gydytojau. Linkiu sėkmės, labai jums dėkinga.

2017-06-18, 15:18 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 25)

Labai rūpestingos pri4mimo skyriaus seselės, tik trūksta laukiamojo patalpų.
Ypatingai ačiū gydytojui - kardiologui Žaliui!

2017-05-27, 22:19 | IP: 77.219.227.76 Kas parašė?

nuostabi ligonine, progesionalus gydytojai, labai grazios patalpos, puimus Priemimo skyriaus darbas

2017-02-07, 11:51 | IP: 89.116.194.83 Kas parašė?

Labai bloga. Blogiausia.

2017-01-22, 23:34 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Niekados neguldysiu savo artimuju i sia ligonine.

2017-01-11, 15:32 | IP: 86.100.106.161 Kas parašė?

Vyras atvažiavo su nudegimų kojos,pradėjo skaudėti ir jau buvo pūlinių.Sutvarstė ir išleido namo nakti.Vyras serga cukriniu diabetu.Kreipėmės į universitetine ligoninę,bet jau buvo per vėlu,amputavo koją .

2016-11-05, 18:33 | IP: 86.100.89.83 Kas parašė?

Puikūs gydytojai, anesteziologai, slaugytojos, priėmimo darbuotojos.

2016-10-19, 15:11 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Nuo 2016.10.11 atsiguliau i ginekologijos skyriu pas daktara A.Fabijonaviciu,Nuo pirmos minutes buvo viska maloniai isaiskinta.Prasidejo paruosimas operacijai.Personalas seseliu ir sanitariu kaip sakoma parinktas puikus.Maloniai padaro visas proceduras,po operacijos labai priziuri.Per vizitacijas viska isaiskinta jei yra klausimu maloniai atsakyta.Labai labai dekinga esu daktarui A.Fabionaviciui ir visam kolektyvui.Sekmes ir istvermes kolektyvui nelengvam darbe. Su pagarba Jelena Zaleskaja.

2016-08-23, 14:29 | IP: 78.57.251.221 Kas parašė?

Gydytojai traumatologai labai mažai bendravo,nemaloniai atsakė į klausimus,konsultacijos metu labai ilgai teko laukti už durų.

2016-08-23, 13:37 | IP: 89.116.83.185 Kas parašė?

Teko trumpai gydytis Klaipedos respublikines ligonines dienos chirurgijos centre. Nesigailejau, kad pasirinkau sia ligonine. Aplinka, prieziura, personalas- viskas aukstame lygyje! Dekoju ginekologei Gedai Holcman! Kita karta net nedvejodama rinkciausi butenst sia gydymo istaiga!

2016-06-21, 16:47 | IP: 173.193.202.116 Kas parašė?

Baisi ligonine, skambini 03 (universitetine ligonine) ten iskart dispetcere sako, ten i (respublikine) net nesikreipk, ten tau nepades, juokesi is sitos ligonines, iskart sako, na kaunas, vilnius, arba pas mus i universitetine.

Respublikinei (raudonas krizius) jokios medicinos nera, priemimo skyriuje visiems is ejles rekomenduoja psichotrpines iskart, tai yra trankviziliatorius kaip minimum, arba skausmomalsinancius, nesvarbu kokie simptomai ir del kokios ligos, kiti iskart antibiotiku israsineja be jokiu tyrimu, diagnozus stato su pirsta i dangus, tesiog klaunai. Ir taip visoje klipaedoje, kiekvienas gydytojas savo diagnuoza stato, vienas i kita su pirsta rodo, ir niekas ne uz ka neatsako ir ne i viena medicnos klausima atsakyti nesugeba, kisininkai, pinigus ima, o apie ligas nieko nesupranta, pinigus paima ir ko greciau nori atsikratyti tave.

Yra ten ir naujuoku praktikantu ir senu marazmatiku, kurie pati vartoja psichotropinius, ir negali nieko normalei pasakyti kai zmogu atveza su greitoji, bando prirasyti visokios nesamones , ir pervesti viska i psichosomatika, tikri aferistai, o kai prasai paaskinti, pradeda bijoti, ir net kopijos nepalieka, apie tai ka rase, jie gali meloti tik tiems kurie medicinos nesupranta, ir F diagnozus statyti tik tiems kas medicinoj nieko nesupranta, o paskui bijo ir zodzio istarti, kai supranta kad apgauti nepaviks, ir kas tokiu marazmatiku laika ligoninese? Kurie tik ir gali kalbeti apie tai kad viskas nuo nervu, o paskui "ejna giliau" , na cia profanacija, ir apgaule.

Dariau Kompjuterini tomografija, tai apgavo kad turiu padidinta spaudima galvoj, nors kiti neurologai sako, viskas tvarkoj, po pora metu, viena neurologe is kitos ambulatorijos, vel pasiunte daryti tomografija, nes po antibiotiku,(israse per apgaule) keleta dienu jauciau save nelabai gerai, IR DEL TO REIKEJO DARYTI TOMOGRAFIJA? ir vel dare tomografija, kaip matau lietuvos gydytojai sugeba tik nuodyti be kontroles su nereikalingais vaistais(pardavineti) ,su antibiotikais, ir ypac zudyti organizma su psichotropiniais, antideprisantis, neiroleptikais, trankvilizatoriais, taip pat apsvitinti su kopmpjuterini tomografija? Diagnuozuoti tikra liga, ir teisingai greitai isgydyti proto neuztenka?

Buvo atvejis kai stovejau tomografijos kabinete, ir girdejau ka kalba, gydytojai, zodziu zmogui neteisingai tomogradifija padare, zmogus gavo dydeli rentgeno doze, beprasmiskai, o kai pamate mane kabinete, lepe isejti, nors gydytojas pries tai pats pasake laukti ten kur as ir stovejau rentgeno kambarije.

O paskui dar sako kad dirba pagal istatymus kai prasai pagalbos, na gydytojas turi dirbti pagal hipocrato istatymus viso pirma, o jie nedirba nei pagal hipocrato, nei pagal lietuvos istatymus, istatymose neparasyta, kad reikia kisius imti, ir apgaudineti pacientus kad jie turi spaudima galvoje, israsyneti nereikalingus vaistus, ir prigalvoti neteisingus diagnozus ir taip toliau, kad zmogus kuo skubiau isejtu namuo ir vel kentetu.

Jeigu jums ten bando statyti aferestines F diagnozus, prasykit paaskinti kodel del ko, jeigu israsineja vaistus, klauskit del ko , kodel, kad placiau paaiskintu, nes siandien is lietuvos mediku tik nereikalingu vaistu ir psichotropiniu prekeiviai ir besiliko, atydziai ziurekit ka parasyta ant vaisto pakuotes, jeigu jums nepatinka salutines poveikiai, arba gydytojas kuris israse nepatinka, atrodo nekompetitingai, nepirkit ta ka jis israso, jie labai daug kalba ne apie medicina, o apie beleka, kaip bobutes turguje , o jau kiek lietuviu per apgaule ant prishotropiniu sodina tai isvis baisu, rasykit tokius i kameras, diktofonus, uzsirasykit ka sako, rasykit apie tokias internete, rasykit ju pavardes. Nes jie labai daug sau leidzia.

Tai va tokia istorija, kad be diagnozo, israsineja zmogui pora maisu vaistu, (kiekvienas alegydytojas po truputi israsineja savo vaistus) zmogus gauna (be diagnozo, nes nieko nediagnozavo ir neieskojo)vaistus gydyti visus organus iskart (kai skauda tik skrandi) o paskui jam dar naglai sako sitoje ligoninej, kad tu pats kaltas kad negeri vaistus, reikia isgerti puse vaistines kad pasveikti? Na tai yra tikrai ne medicina, uz tokia medicina reikia licenzija atimti, ir nutraukti is darbo, kaip nekompetitingus gydytojus.

Dar noriu pasakyti kad jeigu nemokejot i draudimo fonda, greitoji pagalba vistiek nemokama, viena karta bande apgauti, lasine pastatyti, kai padydynta temperatura turejau, atsisakiau, o tada sakau neuzka nemokesiu jums kol nepradesit normalei medicina zinoti, na sako AI NU GERAI tada... pvz del paprasta spuoga i kauna, vilniu siuntineja, TEN MED CENTRAI sako, patis sugeba tik vaistus pardavineti? Reiketu klaipedos alegydytojams komisijos is vilniaus, neusprantu kodel jie savo darba perdeda i kauno vilniu medikus, kiti marazmatikai isvis sako i baltarusija i rusija na kur geriau ieskoti, o 5% nuo algos uz ka med fondas gauna? Siandien lietuvos pyleciai yra apgaunami, moka 5% kad gauti tradicine irodomaja medicina, o gauna sintetinius narkotikus, tai yra antideprisantus , neiroleptikus, trankvilizatorius, tai yra narkotikai keiciantes samone, kurie zudo kuna ir smegeni, antideprisantai nei vieno zmogaus neisgyde, tik nuzude. Ir nei vienas gydytojas jums tiesos nepasakys, kad po psichotropiniu antideprisantu, jums prades tikrai skaudeti organai, plius atsyras psichines simptomai. O jeigu buvo pries, tai bus dar baisiau.

2016-05-29, 14:40 | IP: 86.100.116.38 Kas parašė?

Tik keli medikai paliko gerą įspudi. Prasti medikai,kyšininkai,kurie net priveda prie stresų. Tiesiai prašo pinigų,ir gana nepadorios sumos pvz.gynekologijos sk.gyd.Rasa. O traumotolog.sk.neneša atsakomybės už sužalotą sveikatą.

2016-04-17, 21:27 | IP: 85.232.128.51 Kas parašė?

Puikiai pasirūpino prieš operaciją, operacijos metu ir po jos. Jaučiausi ne kaip ligoninėje, o kaip sanatorijoje.

2016-03-14, 11:24 | IP: 195.182.93.211 Kas parašė?

Teko dažnai naudotis šios įstaigos paslaugomis, labiausiai nusivyliau priėmimo skyriumi. Ypač žiauriai tikra ta žodžio prasme elgiamasi su garbingo amžiaus žmonėmis. Paskutinį kartą taip elgėsi su mano tėvuku, šių metų kovo 13 dieną atvežus į ligoninę. Po 5 val praleistų priėmimo skyriuje, jis buvo grąžintas namo, o grįžus namo žmogučiui sukilo aukšta temperatūra, ėmė dusti, bet mes jau net bijojome pagalvoti apie grįžimą atgal į ligoninę.O apie gydytoją tą dieną dirbusį priėmimo skyriuje vien blogi prisiminimai, ne tik mūsų , bet daugumos kam teko su juo susidurti. Su pagarba Vida

2016-01-01, 01:56 | IP: 78.61.101.29 Kas parašė?

Jau antrus metus "draugauju" su šios ligoninės skyriais. Patinka viskas - nuo maisto iki personalo. Gydytojai mandagūs, gerbiantys, maloniai priimantys, seselės kaip draugės, rūpestingos, registratūroje nors is enka ilgai pralaikti, bet matau, kad žmonės dirba.
Visada kreipiuosi į RKL specialistus. Teigiamą įspūdį sugadino priimamojo tvarka. Jauna panelė - dėl to niekas rimtai ir nežiūri.

2015-08-25, 19:45 | IP: 86.38.186.245 Kas parašė?

Esu Dėkinga Vertebroneurologijos skyriaus Bendrosios praktikos slaugytojoms Jolantai Norkienei , Gaivai Verseckienei , Marlenai Sivakovai . Dėka šiu nuostabiu medicinos seselių rūpestingu darbu ir visada su šypsena , postoviu dėmesiu ligoniams tikrai padeda greičiau įveikti ligą . Šiu medicinos seselių darbo metu aš jaučiausi oriai, tiesiog puikiai kaip ligonis ir kaip žmogus . Taip pat esu dėkinga gydančiai gydytojai R . Andriušytei už jos rūpesti ir dėmesį
Pagarbiai Dalia . V.

2015-06-08, 23:26 | IP: 78.61.156.158 Kas parašė?

Diagnostikos skyriuje,kysininkai ima tukstanciais,taip pat ir hirurginiam,nupjuove koja ir paeme5000lt. Teigiamas ir neigiamas baisu,istatymus reik keisti,ar kameras deti.

2015-03-29, 15:54 | IP: 85.232.142.120 Kas parašė?

Ne aš pirma ir paskutinė, kuri yra nusivylusi perdėta reklama, šios įstaigos. Čia net liežuvis neapsiverčia ją pavadinti gydimo įstaiga. Daug kartu teko joje pabuvoti, dėl vienos priežasties ji netoliese yra. Tai gi gal pradėsiu nuo svarbiausio, nors ir prieš tai yra daug visokiu kuriozu nutikę. 2011 metais, nespėjus išeiti iš pastato, nukritau nuo laiptu ir susižeidžiau koją. Taip smarkiai, kad pasižiūrėjus vien į ją akys“ išlysdavo“. Šiaip ne taip nušliaužiau į RKL priimamąjį, kad man suteiktu pirmąją pagalba, kadangi atsitiko nelaimingas įvykis. Bet apart suteiktos pagalbos mane „priėmė“ atgrasiai ir tiesiogine to žodžio prasme išvarė iš įstaigos, kadangi jie šiandiena tokiais dalykais neužsiima. Labai gaila nepamenu pavardžių asmenų kurie tuo metu dirbo. Akivaizdžiai matėsi, kad nepastoviu, kad koja yra ištinusi it balionas, bet jie mane išvarė, nieko neparekomendavę, ir nepasiūlė. Aš ne tik iš skausmo bet ir iš pykčio, net nežinau kaip sugebėjau atsidurti KU ligoninės priimamajame, kuriame mane priėmė nuoširdžiai ir šiltai, iškarto suteikė pirmąją pagalba ir apžiūrėjo. KU ligoninės darbuotojai nusistebėjo kaip aš sugebėjau iki jų ateiti nes pas mane dviejuose vietose trūko raiščiai, paniręs šokikaulis ir šeivikaulis. Klaipė manęs kodėl aš nesikreipiau į RKL. Kai pasakiau jiems kaip mane ten priėmė, jie buvo šoke. KU ligoninės darbuotojai paminėjo, pačiu laiku kreipiausi, nes kitu atveju galėjau likti luoša. Tą pačią dieną mane paguldė į ligoninę atliko operaciją, kurios metu koja buvo įmobilizuota į metalinę plokštelę. Po pusės metų intensyvios reabilitacijos ir gydimo aš vėl pradėjau vaikščioti, esu be galo dėkinga KU ligoninės darbuotojams. Dabar visai nesenai prieš porą savaičių mane užpuolė, aš vėl kreipiausi į RKL priimamąjį, aš nesuprantu ar jus susipykę su proteliu, ar jums patiems jau laikas gydytis, nes kaip kokie neišprusėlei, neišsiauklėja, nekultūringi. Sėdi kažkoks senuolis kuris jau net nesiorientuoja aplinkoje ir dar net nesugeba pasisveikinti. Paaiškinau situacija, kas atsitiko, į mane pažiūrėjo, sako na žaizda reikia užbintuoti. Tuom viskas ir baigėsi, nei manęs apžiūrėjo, nei suteikė 1-ąją pagalba nei ką. Aš paklausiau, ar jūs žaizdas sutvarkysite, man atsakė žvilgsniu (ko aš čia atėjau) aš pralaukiau 10min kol jis sugalvojo atsakymą. Ar aš turiu siuntimą, kad aš čia atėjau. Pasibaisėjau jo pasakymu. Mane pasiuntė į polikliniką pasiimti siuntimą ir tada atvykti į ligoninę. Kur logika, kai mane užpuolė, aš turiu važiuoti, registruotis į polikliniką, sulaukti savo eilės pasiimti siuntimą ir į ligonine, kada jau viskas praeis, maždaug geriausiu atveju tai vyktu po mėnesio. Apsisukau nuvažiavau į KU ligoninę, mane kuo nuostabiausiai priėmė, sutvarkė žaizdas, paskiepijo. Aišku nieko rimto, bet pas mane pažeisti minkštieji audiniai ir sausgyslės. AČIŪ DAR KARTA KU LIGONINEI IR JŲ PERSONALUI.

2015-01-22, 23:44 | IP: 86.38.21.177 Kas parašė?

Pati geriausia ligonine!Likau viskuo patenkinta. Tiek gydytojas, tiek chirurgijos skyriaus sesutės malonios,rupestingos ir pan. Neprailgo laikas ligoninėje.

2015-01-10, 17:57 | IP: 86.100.140.32 Kas parašė?

Ligoninės personalas labai malonus,gydytojai labai profesionalūs , tikrai rekomenduoju šią ligoninę.

2014-11-05, 22:53 | IP: 90.134.113.77 Kas parašė?

Puiki ligoninė Klaipėdos centre

2014-09-12, 20:24 | IP: 88.118.29.175 Kas parašė?

Puikiai dirbo visas personalas, malonu, kad isleidzia tikrai pasveikus.

2014-07-08, 16:05 | IP: 78.61.101.29 Kas parašė?

Labai graži ligoninė, ypač džiaugiuosi LOR skyriumi, gydytojai nuostabūs, seselės rūpestingos. Gaila buvo kai mane iš čia išrašė : //

2014-05-17, 22:27 | IP: 78.61.7.18 Kas parašė?

aciu

2014-05-06, 14:42 | IP: 86.100.107.16 Kas parašė?

Slaugės ir seselės-dėmesingos, rūpestingos. iš jų gavome daugiau naudingos informacijos, nei iš gydytojų. Kur ta zona be korupcijos šitoj ligoninėj? kuriam rūsy ji paslėpta? kol nepakiši voko - esi nematomas kaip gerai išblizgintas stiklas... Nusivylėm

2014-03-17, 08:44 | IP: 82.135.211.37 Kas parašė?

Šioje gydymo įstaigoje geriau be pinigų nesigydyti. Nes jei kyšio negauna, žmogaus visai nežiūri. Labai blogi atsiliepimai apie Diagnostikos skyrių. Tenai be 200 Lt niekas tavęs net nežiūrės . Susidūriau pati su šia situacija. Ir taip nelabai už tuos pinigus žiūri. Nenustato ligos.

2014-01-06, 16:08 | IP: 78.61.68.164 Kas parašė?

puikus gydymas

2013-10-22, 22:09 | IP: 78.61.55.107 Kas parašė?

Be kysiu jokios medicinos ten nera, nuolatos reikalaujama nusipirkti vaistus net tvarscius.Apie gydytoju kompetencija is vis nera ko kalbeti.

2013-08-08, 12:15 | IP: 78.61.26.32 Kas parašė?

Ypatingai blogai dirba 1 aukšte esanti registratūra. Tam, kad gauti taloną arba kortelę pas gydytoją ar susimokėti kasoje sugaištu visuomet ilgiau, negu eilėje prie gydytojo kabineto.Dėl to būna, kad paskirtu laiku net nesuspėji pas gydytoją. Telefonu apskritai neprisiskambinsi, nes nekelia arba užimta. Darbuotojų gal ir netrūksta, bet kad su pacientais dirba tik dalis jų. Būna, kad jos plepa telefonu asmeniniais reikalais, nekreipdamos dėmesio į laukiančius žmones. Dažnai išeina iš savo darbo vietos, ypač kasininkė. Dirba lėtai, nemandagios. Registratūroje dažniausiai labai karšta ir tvyro nemalonus kvapas, nors kondicionieriai atrodo yra. Vietų atsisėsti yra, bet dėl didelio laukiančiųjų skaičiaus jų dažnai pritrūksta, o stovėti pusvalandį ar daugiau ligoniui tikrai nelengva.
Tokia registratūra - ligoninės veidas - gadina visą ligoninės įvaizdį. Sunku suvokti, kaip ligoninės vadovai sugeba suremontuoti ligoninę, vykdyti grandiozines statybas, bet nepajėgia rinkamai tvarkyti registratūros darbo.

2013-07-25, 23:01 | IP: 212.12.206.164 Kas parašė?

Labai gera ligoninė.Šaunios urologinio skyriaus slaugytojos,ypač Jūratė Kazlauskienė.AČIŪ.

2013-07-07, 23:33 | IP: 78.61.97.192 Kas parašė?

Šioje ligoninėje jaučiausi oriai kaip ligonis, tiesiog puikiai kaip žmogus, nes visas aptarnaujantis ir gydantis, tyrimus atliekantis personalas tiesiog aukščiausios kompetencijos. Norėtusi, kad ir kitos gydymo istagos būtų nors kiek panašios i šią,,, Meno kūriniai,gėlės,vidinis kiemas : viskas nuteikia geresniai nuotaikai,kuri pagimdo ligoniui viltį ir tikėjimą. Be galo dėkinga.

2013-06-10, 15:37 | IP: 62.212.207.120 Kas parašė?

Labai puiki, moderni, šiuolaikiška gydymo įstaiga. Ir kitoms Klaipėdos ligoninėms reiktų taip tvarkytis kaip šioje ligoninėje. Puikus kolektyvas, maloni atmosfera, kompetetingas gydytojų personalas. Šaunuolis vyr.gydytojas šitaip sutvarkęs visą ligoninę.

2013-04-04, 15:09 | IP: 77.79.58.151 Kas parašė?

Vienai dienai buvau paguldyta i ginekologini skyriu,tyrimams.Aptarnaujantis personalas mandagus ir paslaugus.Gydytoja Petrutienė labai maloni. Ačiū jiems

2013-03-18, 11:03 | IP: 193.219.187.68 Kas parašė?

GERIAU ,NEGU BET KOKIOJE SANATORIJOJE, SLAUGYTOJU IR VISU DARBOTOJU BENDRAVIMO KULTURA AUKSTA ,DRAUGISKA,NUOSIRDI, O APIE GYDYTOJA PSICHATRA KOMENTARA RASIAU ATSKIRAI, KAD TAI PATS GERIAUSIAS PSICHATRAS VISOJE LIETUVOJE TAI NE VIEN MANO NUOMONE ,VISI TA PATI PARASYTU ,KAS GYDESI PAS JI

2013-01-16, 14:39 | IP: 85.232.131.227 Kas parašė?

Labai gerai sutvarkyta ligonines aplinka, palatos, geras med. sesuciu darbas, taip pat gydė puikus gydytojas-profesionalas A. Lekstutis. Didelis AČIŪ JUMS.

2013-01-12, 17:35 | IP: 78.61.208.106 Kas parašė?

Puiki ligonine ir personalas.Saunuoliai

2012-12-20, 16:17 | IP: 193.219.187.101 Kas parašė?

Na nesenei vienam artimam zmogui teko ekstra tvarka pakliūti i chirurgijos skyrių operacijai buvau pakraupus ,kad po paros su drenais buvo israsytas gydytis ambulatoriškai... Ir už ka mes mokam mokesčius visai niera žmogiškumo.

2012-11-15, 14:42 | IP: 46.249.185.4 Kas parašė?

geriau aplenkti šią gydymo įstaigą.kai kurie daktarai gali sau leisti 2 val.vėluoti, kai už durų laukia minia žmonių, kurie konvejeriu aptarnaujami iki darbo pabaigos likus 20-30 minučių. tokie ir rezultatai,ir mes jiems neįdomūs, jei piniginėje nešlama... iki kokio nihilizmo prieita. siaubas

2012-10-16, 14:09 | IP: 79.142.122.186 Kas parašė?

puiki

2012-10-14, 20:31 | IP: 78.60.253.212 Kas parašė?

Lėšos panaudojamos labai tikslingai, renovuojama ten kur reikia!

2012-07-17, 12:32 | IP: 78.61.122.28 Kas parašė?

Ačiū Neurochirurgijos skyriaus seselėms Renatai, Irinai ir Gražinai, sanitarei Paulinai. Jos nuošiddžiai padėjo ir rūpinosi bet kokioje situacijoje. Deja Neurochirurgijos skyriaus vyr. seselė grubi, nežiūri savo tiesioginio darbo, sugeba tik gąsdinti personalą (bent jau kiek gulėjau susidarė toks įspūdis). Nesistengia užtikrinti ligoniams tinkamos aplinkos sveikimui. Apskritai Neurochirurgijos skyriaus palatos, tualetai, kitos patalpos nepritaikytos ligoniams po sunkių operacijų, palatose nėra net mygtuko pagalbai išsikviesti, tualetas ir dušas bendras, vienam įėjus praustis tualetu pasinaudoti nėra galimybės. Tualetuose nėra jokių atramų ar rankenų įsikibimui, turint omeny, kokie ligoniai gydomi šiame skyriuje (po stuburo, galvos ar kitų sunkių operacijų), galima tik įsivaizduoti, koks vargas ar neviltis apima norint atlikti paprastą gamtinį reikalą. Palatoje, kurioje gulėjau, nebuvo jokios ventiliacijos, durų neleido pravertų laikyti vyr. seselė, o lango nebuvo galima atidaryti, nes prie jo gulėjo ligonis išoperuota galva. Nuo deguonies trūkumo tiesiogine žodžio prasme alpo palatoje žmonės. Iš ligoninės išėjau išvargusi nuo nepatogumo, tvankumos, labiau serganti ne dėl operacijos, o dėl pooperacinės priežiūros ir sąlygų. Skyrius buvo perpildytas, operacijos daromos konvejeriu, tad apie šią gydymo įstaigą (bent jau Neurochirurgijos skyrių) nieko gero pasakyti negaliu.

2012-01-15, 16:19 | IP: 88.118.250.2 Kas parašė?

nera tokiu gydytojai tikrai nekompetetingi,gal tik kai kurie,beveik nesirupina ir nedaro jokiu reikiamu tyrimu.o neigiama atsiliepima galiu palikt vaikui gydytojai garbonienei.nelabai rupestingai ziuri i savo mazuosius pacientus

2011-11-21, 16:22 | IP: 194.176.60.225 Kas parašė?

Puiki gydymo įstaiga

2011-11-08, 13:54 | IP: 85.232.140.72 Kas parašė?

galetu sestadieniais dirbti informacija, tokioj istaigoj ji butina,zmones vaiksto pasimete.

2011-10-07, 11:32 | IP: 94.192.64.108 Kas parašė?

Gydziausi sioje ligonineje rugpjucio menesi. Labai puiki, svari ligonine, malonus,nuostabus personalas.

2011-08-11, 16:19 | IP: 213.226.164.9 Kas parašė?

Registratūros darbuotojos tai siaubingos. Nuo pat ryto piktos ir viskuom nepatenkintos. Niekada neranda kortelės. Vis užveda naują.Sesutės labai arogantiškos.Tik įėjęs pro duris pasijauti KALTAS, kad atėjai, nes gaišini personalo laiką.

2011-07-13, 14:17 | IP: 85.206.61.167 Kas parašė?

Labai blogas aptarnavimas į registratura prisiskambinti neįmanoma.Pati sėdėjau prie registraturos laukiau pas gydytoja skambėjo telefonas nežinau kiek, jos abi sėdi sau ir kalbasi nekelia rageli.Kaip galima jos įvertinti.Kiek reikia pastangų kad prisiskambinti, tai pavargsti ir važiuoji pas jos kad užregistruotu pas gydytoja.

2011-06-11, 14:19 | IP: 84.15.178.149 Kas parašė?

Labai nemandagus gydytojai reanimacijos,visiskai nesiskaito su zmogum.liepia ruostis laidotuvem,o po 3d.zmogus atsigauna (kaip jiem negeda sakyti kai patys to nezino) ir dabar yra sveikiausias zmogus.

2011-06-10, 14:58 | IP: 82.135.197.166 Kas parašė?

Pruėmimo skyrių tai jau geriau aplenkti.Suprantu,sunku ten dirbti,bet kai seną žmogų vaiko 3 valandas ir tiesiog išpraš0 be diagnozės ,tai pasidaro baisu...

2011-04-14, 16:09 | IP: 86.100.101.61 Kas parašė?

Gulejau ginekologiniam sk. Gyd. Z.Petrutiene yra gydytoja is didziosios raides. Seseles labai rupestingos, tikrai gerai dirba. Grindys plaunamos keleta kartu per diena. Priekaistu neturiu. Dariausi endoskopinius skrandzio ir zarnyno tyrimus... Skrandzio dare be narkozes, nes nesiule, nezinojau, kad galima prasyti. Priesui nepalinkeciau... Zverys ten dirba, ypac moteris kuri kartu su gydytoju buna proceduroj - gailescio ir kulturos nulis. Zmones, prasykit narkozes! Zarnyno iskart pasiule narkoze. Norejau pilnos, bet atkalbejo, prizadejo, kad uzteks dalines. Gavau daugiau nei reikia, tai nieko neatsimenu, atsigavau, kai jau atveze i palata. Bet skrandzio proceduros gyvenime nepamirsiu.

2011-01-19, 12:34 | IP: 193.219.187.29 Kas parašė?

Pabendravus su registratūroje dirbančiomis moterytėmis, nuotaika sugadinta visai dienai. Jokios pagarbos žmogui. Ko paklausi to negausi, už tai aprėks su malonumu. mano nuomone, jei darbas nemėgstamas ieškaisi kito... Kam kankintis ir išsilieti ant kitu?..

2010-11-10, 19:26 | IP: 77.79.58.92 Kas parašė?

normalu

2010-10-22, 14:51 | IP: 213.190.40.202 Kas parašė?

Tiesiog baisu ir apsakyti, ka veikia sios gydymo istaigos med. personalas nakties metu, jei sunkios bukles ligonis sugeba tamsios paros metu iseiti is NEUROLOGIJOS SKYRIAUS nepastebetas ir atsidurti gatveje. Ir siuo atveju med. personalas savo kaltes neizvelgia, o tiesiog atsikrato senyvo amziaus sunkiu ligoniu. Juk taip zymiai paprasciau, argi ne?

2010-06-13, 20:19 | IP: 78.61.68.93 Kas parašė?

Teko lankytis pas skirtingu sriciu specialistus-kaip is filmu,gerieciai. O seseles, slaugytes ir kt. personalas, atrodo, tik tau ir dirba, bet juk ligoniu pilnos palatos..neitiketina! Ir pati istaiga paremontuota,pasviezinta. Manau, lesu veltui nemeto, o tikslingai panaudoja.

2010-06-12, 18:53 | IP: 78.61.68.44 Kas parašė?

atsisakyti mokamų paslaugų

2010-03-31, 12:56 | IP: 195.182.76.26 Kas parašė?

moderni ir šiuolaikiška, yra gerų specialistų ir įrangos.Yra net neimančių papildomo atlygio...

2010-02-25, 21:11 | IP: 86.100.49.11 Kas parašė?

Yra nuosirdziu ir atsidavusiu darbui su ligoniais sesuciu ir slaugytoju,neziurint ligonio finansines padeties.Taip pat yra labai geru gydytoju,kurie daro tiesiog stebuklus teko guleti ligoninej ir tiesiog reikedavo maldauti,pagalbos,ipatingai renimacijoje,gal ten dirbantys mano kad tu vistiek esi bejegis,ir dziaugsesi kiekviena nuskausminimo doze, nakti kad prie taves prieitu reikia dideliu pastangu,asiu devui kad as buvau stipri ir sugebejau sulaukti ryto ,skaiciodama minutes ir laugdama ryto,bet daugelis nebesulaukia. Noretusi kad ten dirbantys gydytojai ir sesutes butu svelnesni ligoniams,nes daugelis praleidzia paskutines savo gyvenimo valandas.kad nepriklausytu ju gyvenimas nuo pinigines

2010-02-08, 21:27 | IP: 94.197.35.123 Kas parašė?

Visiems rekomenduoju... Po raktikaulio luzio dviejose vietose maniau kad rankos nebevaldysiu, bet sios ligonines medikai viska sutvarke taip kad siandien vel galiu su kaire ranka daruotis taip, kaip iki traumos...
Tad didelis dekui taumatologijos/ortopedijos skyriui ir ten dirbanties medikams, o ypac sesutems, kurios ten labai fainos, tik truputi be jumoro jausmo... ir dar prasymas virsininkams sios ligonines: pakeiskit priemimo skyriaus darbuotojas, nes jos labiau tiktu i gestapa arba KGB... Manau siais visuotines bedarbystes laikais galima rasti zmoniu, kurie labiau myletu savo darba bei busimus pacientus

2010-02-03, 21:55 | IP: 62.212.205.156 Kas parašė?

seni patyrę gydytojai, labai mandagūs ir profesionalūs. Bendraujant jautiesi reikšmingas ir svarbus savo problemomis.
Pagyvenusios seselės taip pat lyg angelai baltais chalatais: užjaus ir paguos. Žodis turi stebuklingą galią, o ir šypsena nieko nekainuoja. o ligoniui ji viltis į greitą pasveikimą.
esu sužavėta gydytoja Metrikiene, o kad daugiau būtų tokių asų,profesionalų. prvivati palata. košmaras šioje ligoninėje. moki už ją pinigus, bet prausiantis ar sėdint tualete sulauki piktų tetukių, joms tai kibirėlis reikalingas, tai dulkes virš tavo galvos būtinai veidan pavalyt. Apie televizorių, arbatinuką, elektros lizdą tualete nesvajokit. beje niekas nepasibels. ponia mat atsirado...privatumas tai neaiški sąvoka personalui. Esu po spindulines terapijos stengiuos nekontaktuot su masėmis, reikalingas privatumas, o kas jis yra kyla klausimas. beje valgyt jūs taip pat eisite į bendrą valgyklą.
labiausiai pašiurpino, kad širdies tyrimas buvo atliekamas be pirštinių, sesele sugebėjo apsimaut , o vedėjai statusas neleidžia. tai stebejo dar viena gydytoja, kuri taip pat nepastebėjo, kad nėra pirštinių.

2010-01-22, 13:35 | IP: 78.61.133.49 Kas parašė?

nenoriu apie tai kalbeti

2010-01-19, 22:32 | IP: 62.212.205.186 Kas parašė?

Guldziau savo mama i Pulmonologijos sk. vaizdas siaubingas..spintele prie lovos aptaskyta uogiene, o viduje dulkiu..siaubas, kur ligonones higiena???

2009-12-25, 16:01 | IP: 213.226.144.203 Kas parašė?

Bendras vaizdas neblogas isskyrus priemima-priemejos baisios!!! Neisiminiau pavardziu, bet tokioms tik karves melzt (bet ir gyvuliui reikia svelnumo), tai nezinau kur jos tinka. Dabar tiek bedarbiu,kad ,manau galetu ten idarbinti -mylincius savo darba zmones ir mokancius bendrauti.

2009-03-23, 17:49 | IP: 62.212.206.181 Kas parašė?

Grazi aplinka. Kysio dydis neatitinka paslaugu kokybes.

2009-02-19, 11:06 | IP: 85.232.143.158 Kas parašė?

buvau labai nustebinta šios įstaigos aplinka, teikiamomis paslaugomis, esu dėkinga už profesionalią gydytojų pagalbą ir slaugių rūpestingumą

2009-02-14, 22:43 | IP: 86.100.93.62 Kas parašė?

ne visuose skyriuose prasta tvarka. prastas privaziavimas

2008-12-24, 15:01 | IP: 195.182.71.140 Kas parašė?

Labai dėkinga pilvo chirurgijos skyriaus chirurgams, ypatingai mane operavusiam onkologui gyd. A. Kasiliauskui. Visų šio gydytojo pacienčių nuomonė vienoda: "aukštos kvalifikacijos, rūpestingas, gerbiantis ligonius". Ačiū sk. vedėjui Kaseliui už profesionią chirurgų komandą. Apie ginekologinio skyriaus gydytojas prisiminimai slogūs. Atleiskite, bet sk. vedėja, galbūt profesionali,bet daugiau bendrauti nenorėčiau.

2008-12-13, 22:37 | IP: 86.100.84.23 Kas parašė?

Šioje įstaigoje teko gydytis pačiai bei paguldyti savo mamą ilgesniam gydymui bei priežiūrai į slaugos sk. Visas personalas pradedant gydytojais, slaugytojom ir baigiant sanitarėm galiu pasakyti, kad tai žmonės dirbantys iš pašaukimo, dirba taip, kad atrodo savo artimąjį gydo bei slaugo.Bendravimas visada nuoširdus, negirdėsi pakeltos balso gairelės, apie visas atliekamas procedūras išsamiai ir nuoširdžiai paaiškinama.Slaugytojos tiek skyriaus, tiek pagalbiniuose kabinetuose, kurios atlieka gydytojo paskyrimus mielos, visada besišypsančios. Nusiskundimų neturiu

2008-11-07, 09:24 | IP: 212.59.0.201 Kas parašė?

Traumatologai nesiteikia įsigilinti į esamas problemas. Prieš kokius 5 metus po traumos plyšo meniskas. Po operacijos, praejus dienai mane jau israse, nors dar ganetinai sunku buvo vaikscioti. Vis del to traumos pasekmes jauciu iki siol, negaliu aktyviai sportuoti, nes tik truputi pasuku koja ir kelias istines ir pilnas kraujo. Kreipiausi keleta kartu i sios ligonines traumatologus. Gavau labai gera atsakyma " Ko jus norit, Sabonis irgi nebelaksto" Vienu zodziu, tingi gilintis i kliento problemas

2008-10-01, 13:02 | IP: 78.62.193.81 Kas parašė?

Labai normali ligoninė. Kitą kartą rinkčiausi be abejonių

2008-06-26, 14:07 | IP: 86.100.3.252 Kas parašė?

Ligoninėje esantis dienos stacionaras tai pasityčiojimas iš žmogaus.Po kolonoskopinių tyrimų ir operacijos[ be nuskausminimo] esi išmetamas į bendrą rūsio koridorių.Siūlau ligoninės vadovams patiems ir jų artimiesiems išbandyti šio 'stacionaro' paslaugas.

2008-06-17, 15:54 | IP: 82.135.198.11 Kas parašė?

jei nori čia gydytis - reikia turėti daug pinigų

2008-05-21, 15:02 | IP: 213.197.151.138 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-04-09, 22:37 | IP: 78.61.166.38 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 1 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-02-21, 16:24 | IP: 85.206.58.4 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-02-05, 11:42 | IP: 78.62.193.81 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-01-08, 12:33 | IP: 86.100.3.252 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 4 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-12-03, 11:42 | IP: 78.62.193.81 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 5 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-10-23, 11:42 | IP: 78.62.193.81 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 7 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-10-22, 15:41 | IP: 88.222.150.84 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 7 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-10-17, 12:19 | IP: 78.62.193.81 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 7 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-30, 20:03 | IP: 213.252.222.9 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 7 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-19, 23:42 | IP: 213.252.222.9 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-09-19, 13:06 | IP: 195.14.178.193 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 8 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-05-09, 21:38 | IP: 88.118.134.56 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-05-07, 17:02 | IP: 88.118.134.44 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 0 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-03-23, 12:11 | IP: 88.118.47.190 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.
2007-03-17, 19:26 | IP: 88.119.49.61 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 11 m. 2 mėn., todėl nebėra aktualus.