Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1674

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

38% Complete
1.9

Susisiekimas nėra gerai apgalvotas

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

36.1% Complete
1.8

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

35.2% Complete
1.8

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

34.1% Complete
1.7

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

22.3% Complete
1.1

Navigacija po įstaigą yra sudėtinga, užtrunka laiko rasti reikiamą kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

30.3% Complete
1.5

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

38% Complete
1.9

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trūksta komforto

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

37.6% Complete
1.9

Įranga pasenusi arba veikia netiksliai, dažnai reikiamos įrangos neturi

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

41.1% Complete
2.1

Dažnai siunčia į kitą įstaigą

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

40.1% Complete
2

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

36.2% Complete
1.8

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

39.1% Complete
2

Pareigas atliko prastai

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

24.6% Complete
1.2

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

34.3% Complete
1.7

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

17.1% Complete
0.9

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Klaipėdos ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2022-05-05, 19:39 | 6

100% patenkinta ketvirta operacija šioje įstaigoje,o gyd.Grikšas,tai lab lab atsakingas,kruopštus, Gydytojas iš didžiosios raidės.Ačiū,Jums,gydytojau,už geresnį gyvenimą...

2022-04-15, 07:46 | 2

Rekomenduoju Klaipėdoje pasirinkti šią ligoninę ir nedvejoti.

2022-03-21, 16:09 | 1

Si ligonine tvarkinga grazi maloni,taciau labai neatsakingai kaikurie dirba, nezmogiskumas 100% nesenai buvo atveztas 4val naties 70m tetis jam blogai su sveikata sunkiai vaiksciojo nes blogai jautesi jis neprasislapino tai jam istate kateteri ,nedare jokiu tyrimu nieko ,istacius kateteri buvo pareikalauta tevuko iseiti is ligonines 5val ryto o jis klp nera buves visiskai,prasesi kad leistu jam palaukti kolidoriuje kol atvaziuosim paisiimti nes nezino kur eiti tokiam angstyvam laike,tada ji vos negruste isgrudo ir pasake eik y autobuso stoti ten ir lauk,Nu atsiprasau kur zmogiskumas ar taip sunku ir gaila buvo leisti kokiam kamputi pasedeti o jeigu butu tevukui bloga pasidare butu sukrites kur ar ligonine butu atsakius uz tai,labai pikta del to kad su zmogum elgiasi kaip su siuksle tikrai daugiau ten nenoreciau nei as nei kad mano seimos nariai pakliutu.

2022-03-09, 23:36 | 1

Ortopedas-traumotologas A.Lebedevas gydytojas iš didžiosios raidės.Malonus.kruopštus.viską aiškiai išaiškina.savo darbo specialistas.Visiems rekomenduoju šį nuoširdų gydytoją.Ačiū Jums už jūsų kruopštų darbą

2021-11-30, 19:13 | 1

Labai AČIŪ Pulmonologijos alergologijos skyriaus gydytojoms V. Labžentytei, R. Venytei, radiologei N. Puleikytei, kardiologei J. Radavičiūtei, echoskopuotojai L. Cėplienei ir visam personalui už rūpestingą gydymą, už skanų maistą…
Linkiu Jums kuo daugiau laimingų dienų!

2021-10-22, 18:26 | 1

Esu dėkingas daktarui traumatologui G. Paplauskui už profesionaliai suteiktas paslaugas, konsultacijas, atsakingą požiūrį bei nuoširdumą ištikus nelaimei .

2021-05-24, 16:35 | 3

Priėmime (skubus priėmimas ) dirba labai nemalioni darbuotoja, kalba pakeltu tonu, isakmei, į ligonius žiuri nepagarbiai(iš aukšto). Labai nemalonus žmogus.

2021-04-27, 15:13 | 8

Kuo toliau tuo blogiau,sita ligonine ritasi į purvyna

2021-03-14, 22:34 | 2

Baisi ligonine, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti ligą.
Neimanoma prisiskambinti į odos pulmonologijos skyrių atsako kad tokio numerio ne egzistuoja. Aptarnaujantis personalas, sesutės piktos ne mandagios numeta ragelį iš kovid 3 skyriaus net ne bando išklausiti kokiu klausimų skambina žmogus kurjis nori pasiteirauti apie artymo žmogaus būklė . Per išeiginės kai nėra gydytojos klaikiai elgesi su ligonių šio atvejų pagyvenės žmogus (tėvas) jam yra dodami migdomeji vaistai kad žmogus tik miegotu ir ne keltų personalui rūpesčių. Pacientą laiko jau 1 mėnesį . Odos pulmonologijos skyriuje gavo kraujo užkrietima ir skubiai nuvežtas į reanimaciją. Po savaitės buvimo reanimacijos skyriuje buvo vėl paguldytas į odos pulmonologijos skyrių pas tą pačią gyd. VILHELMA ČELKONIENĖ gyditoja pacientą gydo jau visa mėnesį . Po 5 savaičių gydymo tėvą bandysiu išvežti namo nes ligonynė primena griežtą kalėjimą o ne ligoninė kur suteikia pagalbą .Po mėnesio gydimo ir skyriuje gavus kraujo užkrietimą pagerėjimo nėra.

2020-10-09, 20:43 | 2

Puikus kolektyvas,puiki įstaiga.

2020-06-10, 16:40 | 1

Atvežiau tėvelį su rimtomis problemomis, gydytojo siuntime buvo nurodyta diagnozė. Tyrimai kurie buvo būtini - neatlikti. Nusiuntė į kitą ligoninę, kurioje pamatavo tik spaudimą ir išleido. Problemų neišsprendė, ligos nediagnozavo, išrašo niekas nedavė.

2020-05-29, 04:44 | 10

Mano situacijoje esu nepatenkinta nuotolinem konsultacijoms. Ypac pas reumatologas, gydytoja nebekonsultavo, dingo,seseles nezinojo dėl ko, nebuvo pavaduojancios daktares, paskambinus kada gris gydytoja vis reikejo laukti kitos savaites is pradziu dėl to kad daktare tikrino korono regentus, po to dėl neaisku priezasciu, o galiausiai ir vos ne siuntimas pasibaige. Nežinau kokia čia buvo daktares nebekonsultavimo net telefonu priezastis bet manau Istaiga turetu pasirupinti pavaduojanciu daktaru, o ne reikalauti naujo siuntimo. Nežinau tikros situacijos. Bet manAu kad pavaduojancia daktare reiktu iškart pasirupinti, ar is tikro taip reikia nežinau. Po 1.5menesio pavaduojanti gydytoja atsirado

2020-05-18, 18:49 | 3

Patekau į šią ligoninę labai neramiu laikotarpiu: balandžio 24 - 30 dienomis. Tik geriausi atsiliepimai, pradedant priėmimo, karantino skyriais ir baigiant kardiologiniu skyriumi. Kardiologiniame skyriuje buvau vienintelė pacientė, kuriai nereikėjo ypatingos priežiūros, kitus reikėjo prausti, maitinti, guosti. Personalo kantrybė, geranoriškumas tiesiog angeliški. Esu labai dėkinga už profesionalų gydymą.

Su pagarba, Birutė Norvidienė, 419 palata.

2020-03-05, 06:06 | 3

6 ryto su greitąja atvežamas vyresnio amžiaus pacientas i šitą ligoninę. Su stipriu kosuliu, visą naktį trukusiais dusulio priepuoliais, 4 dienas vis kylančia temperatūra. Sakoma,kad neseniai pacientas išleistas iš ligonines po gydyto plaučiu uždegimo. Ir gydytojas Mindaugas Vežbavicius nusprendžia, kad ligoniui reikia keliauti namo. Ir po 5 val matant, kad situacija akyse blogėja vėl kviečiama greitoji ir žmogus jau vežamas į kitą miesto ligoninę. Ten iškart paguldomas. Nustatomas atsinaujinęs plaučių uždegimas. Crb -34. pajungiamos lašelinės, leidžiami antibiotikai ir suteikiamas rimtas gydymas. Kaip tai gali būti?

2020-02-24, 12:31 | 2

Moderni ir šiuolaikiška gydymo įstaiga. Geras personalas.

2020-01-23, 11:15 | 3

Teko lankytis ir ne kartą pas skirtingus gydytojus (kardiologai, urologas, diagnostikos skyrius - reikėjo tėčiui, ginekologas-reikėjo pačiai). Tik patys geriausi atsiliepimai apie visus gydytojus, pas kuriuos lankėmės, nuoširdus bendravimas, aiškiai ir suprantamai paaiškina sveikatos būklę, o svarbiausiai laiku ir tiksliai diagnozuoja problemą.

2019-12-12, 21:14 | 2

Labai dėkingi visiems Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojams už pagalbą . Čia dirbantys gydytojai mūsų turtas ir šios įstaigos puošmena.

2019-06-12, 19:18 | 2

S.m.berzelio 10, man atliko kelio sanario menisko plysimo artroscopia.Nuosirdziai dekynga gyd.Ignui Riaubai ir visam operaciniam personalui,sesutems ir ypac anesteziologei.Tai savo srities gyd.I.Riauba auksciausios klases specialistas.ACIU Daktare uz jusu auksines rankas,uz profesionaluma.Visiems rekomenduoju!Mums,pacientams,pasiseke,kad dar yra Klaipedoje gydytoju is didziosios raides!!!
Sekmes Daktare nelengvame Jusu darbe! Ala K.

2019-06-05, 14:54 | 6

Dienos chirurgijos centras Puodžių g. tai superinis! Aptarnavimas, priežiūra, paslaugos aukščiausio lygio! Gali pasijusti kaip brangiausioje privačioje klinikoje. Ačiū ginekologinio skyriaus personalui, Jūs einate tinama linkme slaugos ir gydymo profesionalumo ir kokybės link. Ačiū!

2019-02-18, 14:47 | 6

Kaip atvykome su didžiausiai skausmais taip ir išvykome. Važiuok namo ir kentėk kol numirsi...

2019-01-03, 13:12 | 1

Į ligonines priėmimo skyriu kreipiausi dėl mamos prastos bukles (kraujo spaudimas buvo labai aukštas), kreipėmės vakarop, todėl nesulaukėme reikiamos pagalbos. Buvau pasibaisėjusi gydytojos (dirbo Inga Ubartiene) darbu, bendravimu ir elgesiu. Nesuteikė reikiamos pagalbos, išleido su beveik tokiu pat spaudimu (190/130), kokiu ir atvykom. Jos komentaras buvo, kad jų ekstrine diena, kad daug darbo, kad ir jie pavargsta, kad nėra vietos, kur lašinti lasalines, sudavė po liežuviu vaistų ir išsiuntė namo. Liūdna, kai taip gydo dar būsimi gydytojai, nes kiek supratau, tai šita gydytoja dar rezidente. Kur atsakomybė už žmogaus sveikata? Tikrai liūdina tokia Lietuvos situacija...

2018-12-05, 14:21 | 3

aš esu labai dėkinga pilvo ir endoskopijos chirurgijos skyriaus personalui. turėjau atsigulti i ligoninę operuoti tulzes pūslę. viskas buvo nuostabu!
visi skyriaus darbuotojai puikiai atlieka savo darbą! Chirurgas Donatas Černiauskas, gydytoja-anesteziologe, slaugytojos ir jų padėjėjos-visi labai malonus, dėmesingi, taktiški ir nuoširdus!
gavau visas konsultacijas, viskas buvo padaryta laiku, bendravo visi labai mandagiai!
patalpos labai švarios, patalyne labai švari , maistas labai skanus.is anksto mane paklausė apie alergijas. kadangi mano organizmas netoleruoja kai kuriu maisto produktu, darbuotojos pasirūpino, tinkamu maitinimu!
gaila, kad negaliu parašyti visu vardu, kad tinkamai padekuoti(dėl savo regėjimo negalėjau visu vardu perskaityti))).
labai aukštai vertinu šio skyriaus profesionalumą! ir viskas nemokomai! AČIŪ!!!!!!!!!!!!!!
Visiems linkiu sėkmes darbe ir gyvenime!

2018-12-05, 14:21 | 3

aš esu labai dėkinga pilvo ir endoskopijos chirurgijos skyriaus personalui. turėjau atsigulti i ligoninę operuoti tulzes pūslę. viskas buvo nuostabu!
visi skyriaus darbuotojai puikiai atlieka savo darbą! Chirurgas Donatas Černiauskas, gydytoja-anesteziologe, slaugytojos ir jų padėjėjos-visi labai malonus, dėmesingi, taktiški ir nuoširdus!
gavau visas konsultacijas, viskas buvo padaryta laiku, bendravo visi labai mandagiai!
patalpos labai švarios, patalyne labai švari , maistas labai skanus.is anksto mane paklausė apie alergijas. kadangi mano organizmas netoleruoja kai kuriu maisto produktu, darbuotojos pasirūpino, tinkamu maitinimu!
gaila, kad negaliu parašyti visu vardu, kad tinkamai padekuoti(dėl savo regėjimo negalėjau visu vardu perskaityti))).
labai aukštai vertinu šio skyriaus profesionalumą! ir viskas nemokomai! AČIŪ!!!!!!!!!!!!!!
Visiems linkiu sėkmes darbe ir gyvenime!

2018-10-22, 17:20 | 1

Š.m.rugpjūčio 27 d.atsiguliau i Klaipėdos Respublikinę Ligoninę traumatologijos sk. ir buvau labai maloniai nustebinta, kad dar tikrai yra gerų, nuoširdžių, paprastų medikų atsidavusių savo profesijai.Noriu tarti nuoširdų ačiū sk. vedėjui V.Mačiuliui, mane operavusiam klubo sąnarį, ortopedui traumatologui Z. Juzumui už profesionaliai atliktą operaciją, už patarimus, pamokymus ir nuoširdumą. Linkiu asmenines laimes Jums ir Jūsų visam kolektyvui pasirinktame gyvenimo kelyje.
Buvusi paciente D.Šerlinskiene

2018-06-08, 01:14 | 14

Baisi ligonine, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, sodina visam gyvenimui ant psichiatrine narkota, faktiskai zudant zmogu, o ne gydant., jie taip save gelbia , o ne pacienta. Kita ligonine , sako galit isvis ne ejti i respublikine, raudona kriziu , ten jums nepades. Kitur, kaip ir respublikineje, rekomenduoja vaizuoti i Kauna ar Vilniu, nes patis nesugeba nei diagnozuoti nei gydyti.

2018-04-03, 16:41 | 3

Noriu padekoti priimamojo pwrsonalui uz demesinguma ir jautruma.med.sesutes nuostabiai atliwkancios savo darba.visada buvo suteikta pagalba.plius nuosirdziausias Aciu rentgenologei uz silta ir malonu bendravima

2018-01-21, 08:42 | 5

Teko susidurti su gydytoja- Aiste Mankauskiene budejimo metu.
Buvome pakraupe tokiu nesuvaidintu moters abejingumu, pašaipimu, ziurejimo is auksto. Nesuvokiama kaip tokie žmones gali buti gydytojais. Per skausmus atvyksti gauti pagalbos, o is taves tik pasišaipo ir kandžiai replikuoja... tikiuosi tokios žmogiškumo neturinčios specialistes ilgai nedirbs ir negadins ir taip serganciuju zmoniu sveikatos ir nuotaikos... geda..

2018-01-15, 14:19 | 7

Galiu teigiamai vertinti fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus visus darbuotojus, bei sistemą. Viskas sklandžiai vyksta, darbuotojai 100% įvykdo savo pareigas. Nežinau, kaip dabar tačiau kažkada teko labai nusivilti priėmimo skyriumis. Kai teko laukti eilėje :/ priėmimo skyriuose tokių dalykų neturėtu būti.

2018-01-05, 12:30 | 1

Labai didelis AČIŪ Pulmonologijos alergologijos skyriaus gydytojai Vitalijai Nausėdienei ir visam personalui už gydymą. Nė vieno nedžiugintų žinia, kad Naujuosius teks sutikti ligoninėj...Bet itin rūpestingų medikų dėka ir pasveikau, ir liūdna nebuvo. Visada besišypsančios, malonios šio skyriaus medikės. Sėkmės joms nelengvame darbe !

2017-11-29, 21:04 | 3

Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems gydytojams ir slaugėms! Tokio malonaus personalo dar jokioje kitoje ligoninėje nebuvau mačiusi. Sesutės nepraeidavo nepasiteiravusios ar nieko netrūksta ar nieko neskauda. Jautėsi didelis nuoširdumas ir rūpestis. Darbą atlikot nepriekaištingai visi! Verta buvo atvykti tiek kilometrų vien dėl kokybės ir personalo kuris sugebėjo parodyti, kad kiekvienas ligonis yra svarbus! Ačiū Jums!

2017-10-26, 15:39 | IP: 84.15.178.120

LOR skyriaus slaugytojos (iškyrus jaunas) bei gydytojai pikti. Paprašius vaistų, jų arba negauni, arba personalas burba taip, kad jų ir nebesinori.
Išskirtinai netaktiška slaugytoja Elvyra M.

2017-09-05, 18:16 | IP: 195.14.178.193

Košmaras!!! Pirmą kartą gulėjome čia, bet esame labai nepatenkinti. Personalas gaili duoti lėkštute, gaili duoti stiklinę. Ledų po anginos operacijos valgyti reikia, bet šaldytuvo su saldikliu nėra. Ledų pasidėti kur nėra. Seselės kur indus nurinkinėje puola į akis. Su žmonėmis elgiasi neadekvačiai. Labai esame nepatenkinti. Lor skyriumi.

2017-08-26, 15:36 | IP: *.*.*.*

Dariausi peties sanario Magnetini rezonansa. I CD diskeli irase ne mano tyrima. Vietoj peties buvo irasytas kito zmogaus kelio sanario tyrimas. Ko pasekoje praradau vizita pas traumatologa. Jei butu buves irasytas kito zmogaus peties sanario tyrimas,kurio ligos diagnoze butu kritine su rekomendacija operacijai ar dar blogiau... Per toki aplaiduma techniku galejau netekti,bijau ir pagalvoti,rankos... jei butu buvusi reikalinga operacija anam zmogui. Vienu zodziu pasipiktines mediku darbu sioje istaigoje. Zmones atsargiai rinkites!!!

2017-08-16, 18:06 | 4

*Patalpos tvarkingos ir svarios,nuolat yra valomos ir priziurimos.
*Maistas turbut priklauso kuri vireja dirba,viena diena skaniausiai kaip namie, kita diena visiskai beskonis maistas.
*Kalbant apie gydytojus, galiu paminet ir garsiai pasidžiaugt nuostabiausia mano sutikta ginekologe-akusere B. Beliajava. Rupestinga ir savo srities profesionale!!!
* Med. Sesutes visai nesuprantamos. Atžagarios, tranko duris, eina valyt dulkiu poilsio metu.
Aisku buvo ir maloniu-vyr. Slauge ir katik turbut baigusi sesute. Svelnios ir rupestingos.

2017-07-26, 09:05 | IP: *.*.*.*

Prisiskambinti į registratūrą konsultacinėse poliklinikose neįmanoma.Čia jums ne Kardiolita.Iš ten jums prieš parą paskambins į namus,taip yra ir kitur.Čia jums pačiam nepavyks prisiskambinti.Bus signalas gal ir geras-bet niekas nekels ragelio.O beveik visada užimta.Galite Skuode gyventi.Informacijos negausite jokios.Lygis.Čia-kaip prieš ...antrą pasaulinį karą

2017-07-08, 14:18 | 5

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojui neurochirurgui Jonui Milašiui už sėkmingą mamos stuburo išvaržos operaciją. Taip pat dėkoju anesteziologei, neurochirurgijos skyriaus sesutėms ir slaugėms.
Puikus gydytojas, rūpestingas personalas.
Ačiū jums.

2017-07-02, 14:22 | 2

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojui, traumatologui Mantui Palskiui, už dešinės rankos alkūnės operaciją, kuri pavyko sėkmingai. Taip pat dėkoju traumatologijos skyriaus aptarnaujančiam personalui, anesteziologei ir kitiems. Ačiū jums, gydytojau. Linkiu sėkmės, labai jums dėkinga.

2017-06-18, 12:18 | 41

Labai rūpestingos pri4mimo skyriaus seselės, tik trūksta laukiamojo patalpų.
Ypatingai ačiū gydytojui - kardiologui Žaliui!

2017-05-27, 19:19 | IP: 77.219.227.76

nuostabi ligonine, progesionalus gydytojai, labai grazios patalpos, puimus Priemimo skyriaus darbas

2017-02-07, 09:51 | IP: *.*.*.*

Labai bloga. Blogiausia.

2017-01-22, 21:34 | 1

Niekados neguldysiu savo artimuju i sia ligonine.

2017-01-11, 13:32 | IP: *.*.*.*

Vyras atvažiavo su nudegimų kojos,pradėjo skaudėti ir jau buvo pūlinių.Sutvarstė ir išleido namo nakti.Vyras serga cukriniu diabetu.Kreipėmės į universitetine ligoninę,bet jau buvo per vėlu,amputavo koją .

2016-11-05, 16:33 | IP: 86.100.89.83

Puikūs gydytojai, anesteziologai, slaugytojos, priėmimo darbuotojos.

2016-10-19, 12:11 | 2

Nuo 2016.10.11 atsiguliau i ginekologijos skyriu pas daktara A.Fabijonaviciu,Nuo pirmos minutes buvo viska maloniai isaiskinta.Prasidejo paruosimas operacijai.Personalas seseliu ir sanitariu kaip sakoma parinktas puikus.Maloniai padaro visas proceduras,po operacijos labai priziuri.Per vizitacijas viska isaiskinta jei yra klausimu maloniai atsakyta.Labai labai dekinga esu daktarui A.Fabionaviciui ir visam kolektyvui.Sekmes ir istvermes kolektyvui nelengvam darbe. Su pagarba Jelena Zaleskaja.

2016-08-23, 11:29 | IP: *.*.*.*

Gydytojai traumatologai labai mažai bendravo,nemaloniai atsakė į klausimus,konsultacijos metu labai ilgai teko laukti už durų.

2016-08-23, 10:37 | IP: 89.116.83.185

Teko trumpai gydytis Klaipedos respublikines ligonines dienos chirurgijos centre. Nesigailejau, kad pasirinkau sia ligonine. Aplinka, prieziura, personalas- viskas aukstame lygyje! Dekoju ginekologei Gedai Holcman! Kita karta net nedvejodama rinkciausi butenst sia gydymo istaiga!

2016-06-21, 13:47 | IP: *.*.*.*

Baisi ligonine, skambini 03 (universitetine ligonine) ten iskart dispetcere sako, ten i (respublikine) net nesikreipk, ten tau nepades, juokesi is sitos ligonines, iskart sako, na kaunas, vilnius, arba pas mus i universitetine.

Respublikinei (raudonas krizius) jokios medicinos nera, priemimo skyriuje visiems is ejles rekomenduoja psichotrpines iskart, tai yra trankviziliatorius kaip minimum, arba skausmomalsinancius, nesvarbu kokie simptomai ir del kokios ligos, kiti iskart antibiotiku israsineja be jokiu tyrimu, diagnozus stato su pirsta i dangus, tesiog klaunai. Ir taip visoje klipaedoje, kiekvienas gydytojas savo diagnuoza stato, vienas i kita su pirsta rodo, ir niekas ne uz ka neatsako ir ne i viena medicnos klausima atsakyti nesugeba, kisininkai, pinigus ima, o apie ligas nieko nesupranta, pinigus paima ir ko greciau nori atsikratyti tave.

Yra ten ir naujuoku praktikantu ir senu marazmatiku, kurie pati vartoja psichotropinius, ir negali nieko normalei pasakyti kai zmogu atveza su greitoji, bando prirasyti visokios nesamones , ir pervesti viska i psichosomatika, tikri aferistai, o kai prasai paaskinti, pradeda bijoti, ir net kopijos nepalieka, apie tai ka rase, jie gali meloti tik tiems kurie medicinos nesupranta, ir F diagnozus statyti tik tiems kas medicinoj nieko nesupranta, o paskui bijo ir zodzio istarti, kai supranta kad apgauti nepaviks, ir kas tokiu marazmatiku laika ligoninese? Kurie tik ir gali kalbeti apie tai kad viskas nuo nervu, o paskui "ejna giliau" , na cia profanacija, ir apgaule.

Dariau Kompjuterini tomografija, tai apgavo kad turiu padidinta spaudima galvoj, nors kiti neurologai sako, viskas tvarkoj, po pora metu, viena neurologe is kitos ambulatorijos, vel pasiunte daryti tomografija, nes po antibiotiku,(israse per apgaule) keleta dienu jauciau save nelabai gerai, IR DEL TO REIKEJO DARYTI TOMOGRAFIJA? ir vel dare tomografija, kaip matau lietuvos gydytojai sugeba tik nuodyti be kontroles su nereikalingais vaistais(pardavineti) ,su antibiotikais, ir ypac zudyti organizma su psichotropiniais, antideprisantis, neiroleptikais, trankvilizatoriais, taip pat apsvitinti su kopmpjuterini tomografija? Diagnuozuoti tikra liga, ir teisingai greitai isgydyti proto neuztenka?

Buvo atvejis kai stovejau tomografijos kabinete, ir girdejau ka kalba, gydytojai, zodziu zmogui neteisingai tomogradifija padare, zmogus gavo dydeli rentgeno doze, beprasmiskai, o kai pamate mane kabinete, lepe isejti, nors gydytojas pries tai pats pasake laukti ten kur as ir stovejau rentgeno kambarije.

O paskui dar sako kad dirba pagal istatymus kai prasai pagalbos, na gydytojas turi dirbti pagal hipocrato istatymus viso pirma, o jie nedirba nei pagal hipocrato, nei pagal lietuvos istatymus, istatymose neparasyta, kad reikia kisius imti, ir apgaudineti pacientus kad jie turi spaudima galvoje, israsyneti nereikalingus vaistus, ir prigalvoti neteisingus diagnozus ir taip toliau, kad zmogus kuo skubiau isejtu namuo ir vel kentetu.

Jeigu jums ten bando statyti aferestines F diagnozus, prasykit paaskinti kodel del ko, jeigu israsineja vaistus, klauskit del ko , kodel, kad placiau paaiskintu, nes siandien is lietuvos mediku tik nereikalingu vaistu ir psichotropiniu prekeiviai ir besiliko, atydziai ziurekit ka parasyta ant vaisto pakuotes, jeigu jums nepatinka salutines poveikiai, arba gydytojas kuris israse nepatinka, atrodo nekompetitingai, nepirkit ta ka jis israso, jie labai daug kalba ne apie medicina, o apie beleka, kaip bobutes turguje , o jau kiek lietuviu per apgaule ant prishotropiniu sodina tai isvis baisu, rasykit tokius i kameras, diktofonus, uzsirasykit ka sako, rasykit apie tokias internete, rasykit ju pavardes. Nes jie labai daug sau leidzia.

Tai va tokia istorija, kad be diagnozo, israsineja zmogui pora maisu vaistu, (kiekvienas alegydytojas po truputi israsineja savo vaistus) zmogus gauna (be diagnozo, nes nieko nediagnozavo ir neieskojo)vaistus gydyti visus organus iskart (kai skauda tik skrandi) o paskui jam dar naglai sako sitoje ligoninej, kad tu pats kaltas kad negeri vaistus, reikia isgerti puse vaistines kad pasveikti? Na tai yra tikrai ne medicina, uz tokia medicina reikia licenzija atimti, ir nutraukti is darbo, kaip nekompetitingus gydytojus.

Dar noriu pasakyti kad jeigu nemokejot i draudimo fonda, greitoji pagalba vistiek nemokama, viena karta bande apgauti, lasine pastatyti, kai padydynta temperatura turejau, atsisakiau, o tada sakau neuzka nemokesiu jums kol nepradesit normalei medicina zinoti, na sako AI NU GERAI tada... pvz del paprasta spuoga i kauna, vilniu siuntineja, TEN MED CENTRAI sako, patis sugeba tik vaistus pardavineti? Reiketu klaipedos alegydytojams komisijos is vilniaus, neusprantu kodel jie savo darba perdeda i kauno vilniu medikus, kiti marazmatikai isvis sako i baltarusija i rusija na kur geriau ieskoti, o 5% nuo algos uz ka med fondas gauna? Siandien lietuvos pyleciai yra apgaunami, moka 5% kad gauti tradicine irodomaja medicina, o gauna sintetinius narkotikus, tai yra antideprisantus , neiroleptikus, trankvilizatorius, tai yra narkotikai keiciantes samone, kurie zudo kuna ir smegeni, antideprisantai nei vieno zmogaus neisgyde, tik nuzude. Ir nei vienas gydytojas jums tiesos nepasakys, kad po psichotropiniu antideprisantu, jums prades tikrai skaudeti organai, plius atsyras psichines simptomai. O jeigu buvo pries, tai bus dar baisiau.

2016-05-29, 11:40 | IP: *.*.*.*

Tik keli medikai paliko gerą įspudi. Prasti medikai,kyšininkai,kurie net priveda prie stresų. Tiesiai prašo pinigų,ir gana nepadorios sumos pvz.gynekologijos sk.gyd.Rasa. O traumotolog.sk.neneša atsakomybės už sužalotą sveikatą.

2016-04-17, 18:27 | IP: 85.232.128.51

Puikiai pasirūpino prieš operaciją, operacijos metu ir po jos. Jaučiausi ne kaip ligoninėje, o kaip sanatorijoje.

2016-03-14, 09:24 | IP: *.*.*.*

Teko dažnai naudotis šios įstaigos paslaugomis, labiausiai nusivyliau priėmimo skyriumi. Ypač žiauriai tikra ta žodžio prasme elgiamasi su garbingo amžiaus žmonėmis. Paskutinį kartą taip elgėsi su mano tėvuku, šių metų kovo 13 dieną atvežus į ligoninę. Po 5 val praleistų priėmimo skyriuje, jis buvo grąžintas namo, o grįžus namo žmogučiui sukilo aukšta temperatūra, ėmė dusti, bet mes jau net bijojome pagalvoti apie grįžimą atgal į ligoninę.O apie gydytoją tą dieną dirbusį priėmimo skyriuje vien blogi prisiminimai, ne tik mūsų , bet daugumos kam teko su juo susidurti. Su pagarba Vida