Susisiekimas nėra gerai apgalvotas

1.8

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

1.8

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

1.2

Navigacija po įstaigą yra sudėtinga, užtrunka laiko rasti reikiamą kabinetą

1.5

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

1.9

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trūksta komforto

1.9

Įranga pasenusi arba veikia netiksliai, dažnai reikiamos įrangos neturi

2.1

Dažnai siunčia į kitą įstaigą

2.1

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

1.9

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Pareigas atliko prastai

1.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

0.9

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
2023-06-04, 11:34 | 3

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Ignui Riaubai už profesionaliai atliktą operaciją, kurio profesionalumu nesuabejojau nei akimirkai. Esu labai dėkinga, kad patekau būtent pas gydytoją Igną Riaubą, kuris yra ne tik labai aukštos kvalifikacijos gydytojas ir pradininkas riešinio nykščio sąnario keitimo operacijų Lietuvoje, bet ir supratingas, komunikabilus bei šiltas žmogus. Tikrai rekomenduoju, man taip pat rekomendavo ir rezultatai kuo puikiausi. Tad nuoširdus AČIŪ Gydytojui! Sėkmės Jums visur ir visada. Ačiū, kad esate!
Taip pat dėkoju visai Ortopedijos ir traumotologijos skyriaus komandai! Jūsų visų profesionalumas, darbštumas, malonus bendravimas ir dėkingumas Jums išliks ilgai širdyje. Sėkmės Jums!
Irena

2023-05-27, 16:48 | 4

Atvykau į priėmimo skyrių verkdama iš skausmo tik po 40 min suleido vaistų, nes pradėjau ant kėdės raitytis ir dar labiau verkti, nuvedė pas ginekologę Neringą Kaupaitę kuri priėmė moterį pirmiau nei mane kuri telefonu žaidė kai aš iš skausmo verkiau ir dėjavau. Tada priėmė mane po kokių 30min. Įėjus į kabinetą likau apšaukta jog nepasisveikinau ir pakėlus toną su ja kalbėjau. Ir dar pasakė ko jūs iš manęs norit gi suleido jau vaistus nuo skausmo. Tad teko išeiti, neišrašė jokių vaistų nieko pasibaisėtinas darbas tiek ligoninės o dar labiau ir gydytojos.

2023-05-27, 16:47 | 4

2023-01-08, 02:48 | 3

Gydytojas D.Norkus. nesuteike butinosios medicinos pagalbos. Dirbdamas naktinėje pamainoje priemimo skyriuje, dehidratotam pacientui (žmogus vemė ir viduriavo 4 valandas, buvo atvežtas greitosios medicinos pagalbos) net nesugebėjo pastatyti lašalinės ir sulašinti skysčių į kraują). Nebuvo suteikta jokia pagalbą, žmogui teko guleti tesiog koridoryje ant suoliuko, 3!!! valandas, kol buvo atlikti kraujo tyrimai. Ne viena slaugytoja nepriėjo! (atsakymas: “Mes nedarome to, ko gydytojas nesako”). Na, o gydytojas tesiog abejingas pacientams. Acetono šlapime ar kraujuje pamatoti gydytojas nesugeba.:-( Skundų jis irgi nebijo, citata: “Kaip dirbau, taip ir toliau dirbsiu”. Gaila, kad mokam mokesčius is kuriu tokiems žmonėms apmokami mokslai is valstybės biudžeto ir dabar mokamas atlyginimas. Niekam nerekomenduoju pas tokį pakliūti.

2022-12-16, 20:41 | 5

Nevaikštantis žmogus, su didžiule žaizda ant sėdmenų buvo atvežtas su greitąją. Pati atvykau už 30min.
Pacientas net nebuvo apžiūrėtas, tirtas ar pan. Atvykus pasakė jog siunčia namo. Negalintį paeiti, su skaudančia žaizda. Man tai nesuvokiama.
Sekančią dieną Jūrinunkų ligoninė priėmė pacientą. Žaizda gydoma, atlikta daugybė tyrimų, kurių rodikliai silpni.

Ačiū šiai ligoninei, jog išsiuntė žmogų namo mirčiai. nesuvokiama nekompetencija.

2022-09-17, 20:37 | 3

Atvykau į priėmimą, labai maloniai bendravo, kraujo tyrimas buvo paimtas tikrai greitas, gydytojas priėmė iškart, kai tik gavo atsakymus. Ačiū!

2022-08-16, 15:39 | 3

gerbiam savo laika ir kitu..na bet kai musu laiko negerbia tai net nebesinori cia lankytis..kokiu tikslu duodami taloneliai jei net 50 min laukiu savo eiles pas radiologa? tai normalu?? manau ne!visi savo laika planuojames ..prasom pagarbos pacientams .

2022-06-17, 11:00 | 2

2022m. birželio 11d. Klaipėdoje patyriau traumą atviras rankos lūžis.
Dėkingas gydytojui Mantui Palskiui, visiems komandos nariams , su kurias teko bendrauti.
Dėmėsingumas, gera nuotaika, žmogiškumas viskas ką patyriau.
Skausmas mažėja per pus.
ŠAUNUOLIAI.
Vilnietis Jonas

2022-06-17, 11:00 | 2

2022m. birželio 11d. Klaipėdoje patyriau traumą atviras rankos lūžis.
Dėmėsingumas, gera nuotaika, žmogiškumas viskas ką patyriau.
Skausmas mažėja per pus.
ŠAUNUOLIAI.
Vilnietis Jonas

2022-06-16, 21:33 | 3

Tik patys geriausi atsiliepimai!
Tobulas rūpestis pacientais!
Patikima. Saugu. Dėmesinga.
Gydytojui - chirurgui Arvydui Noreikai didžiulė padėka už atliktą operaciją.
Taip pat ir visam pilvo ir endoskopijos chirurgijos skyriui reiškiu padėką už šiltą rūpestį, paslaugumą ligoninėje gydymosi metu.
Išvykstant buvau palydėta iki lifto..

2022-06-08, 15:34 | 8

Skubios pagalbos skyriaus darbuotojai profesionalai, tačiau patalpos netinkamos ligonių laukimui, šalia vyksta remontas, nemalonūs kvapai, mažai vietos.

2022-05-05, 19:39 | 6

100% patenkinta ketvirta operacija šioje įstaigoje,o gyd.Grikšas,tai lab lab atsakingas,kruopštus, Gydytojas iš didžiosios raidės.Ačiū,Jums,gydytojau,už geresnį gyvenimą...

2022-04-15, 07:46 | 2

Rekomenduoju Klaipėdoje pasirinkti šią ligoninę ir nedvejoti.

2022-03-21, 16:09 | 2

Si ligonine tvarkinga grazi maloni,taciau labai neatsakingai kaikurie dirba, nezmogiskumas 100% nesenai buvo atveztas 4val naties 70m tetis jam blogai su sveikata sunkiai vaiksciojo nes blogai jautesi jis neprasislapino tai jam istate kateteri ,nedare jokiu tyrimu nieko ,istacius kateteri buvo pareikalauta tevuko iseiti is ligonines 5val ryto o jis klp nera buves visiskai,prasesi kad leistu jam palaukti kolidoriuje kol atvaziuosim paisiimti nes nezino kur eiti tokiam angstyvam laike,tada ji vos negruste isgrudo ir pasake eik y autobuso stoti ten ir lauk,Nu atsiprasau kur zmogiskumas ar taip sunku ir gaila buvo leisti kokiam kamputi pasedeti o jeigu butu tevukui bloga pasidare butu sukrites kur ar ligonine butu atsakius uz tai,labai pikta del to kad su zmogum elgiasi kaip su siuksle tikrai daugiau ten nenoreciau nei as nei kad mano seimos nariai pakliutu.

2022-03-09, 23:36 | 1

Ortopedas-traumotologas A.Lebedevas gydytojas iš didžiosios raidės.Malonus.kruopštus.viską aiškiai išaiškina.savo darbo specialistas.Visiems rekomenduoju šį nuoširdų gydytoją.Ačiū Jums už jūsų kruopštų darbą

2021-11-30, 19:13 | 1

Labai AČIŪ Pulmonologijos alergologijos skyriaus gydytojoms V. Labžentytei, R. Venytei, radiologei N. Puleikytei, kardiologei J. Radavičiūtei, echoskopuotojai L. Cėplienei ir visam personalui už rūpestingą gydymą, už skanų maistą…
Linkiu Jums kuo daugiau laimingų dienų!

2021-10-22, 18:26 | 1

Esu dėkingas daktarui traumatologui G. Paplauskui už profesionaliai suteiktas paslaugas, konsultacijas, atsakingą požiūrį bei nuoširdumą ištikus nelaimei .

2021-05-24, 16:35 | 3

Priėmime (skubus priėmimas ) dirba labai nemalioni darbuotoja, kalba pakeltu tonu, isakmei, į ligonius žiuri nepagarbiai(iš aukšto). Labai nemalonus žmogus.

2021-04-27, 15:13 | 8

Kuo toliau tuo blogiau,sita ligonine ritasi į purvyna

2021-03-14, 22:34 | 2

Baisi ligonine, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti ligą.
Neimanoma prisiskambinti į odos pulmonologijos skyrių atsako kad tokio numerio ne egzistuoja. Aptarnaujantis personalas, sesutės piktos ne mandagios numeta ragelį iš kovid 3 skyriaus net ne bando išklausiti kokiu klausimų skambina žmogus kurjis nori pasiteirauti apie artymo žmogaus būklė . Per išeiginės kai nėra gydytojos klaikiai elgesi su ligonių šio atvejų pagyvenės žmogus (tėvas) jam yra dodami migdomeji vaistai kad žmogus tik miegotu ir ne keltų personalui rūpesčių. Pacientą laiko jau 1 mėnesį . Odos pulmonologijos skyriuje gavo kraujo užkrietima ir skubiai nuvežtas į reanimaciją. Po savaitės buvimo reanimacijos skyriuje buvo vėl paguldytas į odos pulmonologijos skyrių pas tą pačią gyd. VILHELMA ČELKONIENĖ gyditoja pacientą gydo jau visa mėnesį . Po 5 savaičių gydymo tėvą bandysiu išvežti namo nes ligonynė primena griežtą kalėjimą o ne ligoninė kur suteikia pagalbą .Po mėnesio gydimo ir skyriuje gavus kraujo užkrietimą pagerėjimo nėra.

2020-10-09, 20:43 | 2

Puikus kolektyvas,puiki įstaiga.

2020-06-10, 16:40 | 1

Atvežiau tėvelį su rimtomis problemomis, gydytojo siuntime buvo nurodyta diagnozė. Tyrimai kurie buvo būtini - neatlikti. Nusiuntė į kitą ligoninę, kurioje pamatavo tik spaudimą ir išleido. Problemų neišsprendė, ligos nediagnozavo, išrašo niekas nedavė.

2020-05-29, 04:44 | 12

Mano situacijoje esu nepatenkinta nuotolinem konsultacijoms. Ypac pas reumatologas, gydytoja nebekonsultavo, dingo,seseles nezinojo dėl ko, nebuvo pavaduojancios daktares, paskambinus kada gris gydytoja vis reikejo laukti kitos savaites is pradziu dėl to kad daktare tikrino korono regentus, po to dėl neaisku priezasciu, o galiausiai ir vos ne siuntimas pasibaige. Nežinau kokia čia buvo daktares nebekonsultavimo net telefonu priezastis bet manau Istaiga turetu pasirupinti pavaduojanciu daktaru, o ne reikalauti naujo siuntimo. Nežinau tikros situacijos. Bet manAu kad pavaduojancia daktare reiktu iškart pasirupinti, ar is tikro taip reikia nežinau. Po 1.5menesio pavaduojanti gydytoja atsirado

2020-05-18, 18:49 | 3

Patekau į šią ligoninę labai neramiu laikotarpiu: balandžio 24 - 30 dienomis. Tik geriausi atsiliepimai, pradedant priėmimo, karantino skyriais ir baigiant kardiologiniu skyriumi. Kardiologiniame skyriuje buvau vienintelė pacientė, kuriai nereikėjo ypatingos priežiūros, kitus reikėjo prausti, maitinti, guosti. Personalo kantrybė, geranoriškumas tiesiog angeliški. Esu labai dėkinga už profesionalų gydymą.

Su pagarba, Birutė Norvidienė, 419 palata.

2020-03-05, 06:06 | 3

6 ryto su greitąja atvežamas vyresnio amžiaus pacientas i šitą ligoninę. Su stipriu kosuliu, visą naktį trukusiais dusulio priepuoliais, 4 dienas vis kylančia temperatūra. Sakoma,kad neseniai pacientas išleistas iš ligonines po gydyto plaučiu uždegimo. Ir gydytojas Mindaugas Vežbavicius nusprendžia, kad ligoniui reikia keliauti namo. Ir po 5 val matant, kad situacija akyse blogėja vėl kviečiama greitoji ir žmogus jau vežamas į kitą miesto ligoninę. Ten iškart paguldomas. Nustatomas atsinaujinęs plaučių uždegimas. Crb -34. pajungiamos lašelinės, leidžiami antibiotikai ir suteikiamas rimtas gydymas. Kaip tai gali būti?

2020-02-24, 12:31 | 2

Moderni ir šiuolaikiška gydymo įstaiga. Geras personalas.

2020-01-23, 11:15 | 3

Teko lankytis ir ne kartą pas skirtingus gydytojus (kardiologai, urologas, diagnostikos skyrius - reikėjo tėčiui, ginekologas-reikėjo pačiai). Tik patys geriausi atsiliepimai apie visus gydytojus, pas kuriuos lankėmės, nuoširdus bendravimas, aiškiai ir suprantamai paaiškina sveikatos būklę, o svarbiausiai laiku ir tiksliai diagnozuoja problemą.

2019-12-12, 21:14 | 2

Labai dėkingi visiems Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojams už pagalbą . Čia dirbantys gydytojai mūsų turtas ir šios įstaigos puošmena.

2019-06-12, 19:18 | 2

S.m.berzelio 10, man atliko kelio sanario menisko plysimo artroscopia.Nuosirdziai dekynga gyd.Ignui Riaubai ir visam operaciniam personalui,sesutems ir ypac anesteziologei.Tai savo srities gyd.I.Riauba auksciausios klases specialistas.ACIU Daktare uz jusu auksines rankas,uz profesionaluma.Visiems rekomenduoju!Mums,pacientams,pasiseke,kad dar yra Klaipedoje gydytoju is didziosios raides!!!
Sekmes Daktare nelengvame Jusu darbe! Ala K.

2019-06-05, 14:54 | 7

Dienos chirurgijos centras Puodžių g. tai superinis! Aptarnavimas, priežiūra, paslaugos aukščiausio lygio! Gali pasijusti kaip brangiausioje privačioje klinikoje. Ačiū ginekologinio skyriaus personalui, Jūs einate tinama linkme slaugos ir gydymo profesionalumo ir kokybės link. Ačiū!

2019-02-18, 14:47 | 6

Kaip atvykome su didžiausiai skausmais taip ir išvykome. Važiuok namo ir kentėk kol numirsi...

2019-01-03, 13:12 | 1

Į ligonines priėmimo skyriu kreipiausi dėl mamos prastos bukles (kraujo spaudimas buvo labai aukštas), kreipėmės vakarop, todėl nesulaukėme reikiamos pagalbos. Buvau pasibaisėjusi gydytojos (dirbo Inga Ubartiene) darbu, bendravimu ir elgesiu. Nesuteikė reikiamos pagalbos, išleido su beveik tokiu pat spaudimu (190/130), kokiu ir atvykom. Jos komentaras buvo, kad jų ekstrine diena, kad daug darbo, kad ir jie pavargsta, kad nėra vietos, kur lašinti lasalines, sudavė po liežuviu vaistų ir išsiuntė namo. Liūdna, kai taip gydo dar būsimi gydytojai, nes kiek supratau, tai šita gydytoja dar rezidente. Kur atsakomybė už žmogaus sveikata? Tikrai liūdina tokia Lietuvos situacija...

2018-12-05, 14:21 | 3

aš esu labai dėkinga pilvo ir endoskopijos chirurgijos skyriaus personalui. turėjau atsigulti i ligoninę operuoti tulzes pūslę. viskas buvo nuostabu!
visi skyriaus darbuotojai puikiai atlieka savo darbą! Chirurgas Donatas Černiauskas, gydytoja-anesteziologe, slaugytojos ir jų padėjėjos-visi labai malonus, dėmesingi, taktiški ir nuoširdus!
gavau visas konsultacijas, viskas buvo padaryta laiku, bendravo visi labai mandagiai!
patalpos labai švarios, patalyne labai švari , maistas labai skanus.is anksto mane paklausė apie alergijas. kadangi mano organizmas netoleruoja kai kuriu maisto produktu, darbuotojos pasirūpino, tinkamu maitinimu!
gaila, kad negaliu parašyti visu vardu, kad tinkamai padekuoti(dėl savo regėjimo negalėjau visu vardu perskaityti))).
labai aukštai vertinu šio skyriaus profesionalumą! ir viskas nemokomai! AČIŪ!!!!!!!!!!!!!!
Visiems linkiu sėkmes darbe ir gyvenime!

2018-12-05, 14:21 | 3

Visiems linkiu sėkmes darbe ir gyvenime!

2018-10-22, 17:20 | 1

Š.m.rugpjūčio 27 d.atsiguliau i Klaipėdos Respublikinę Ligoninę traumatologijos sk. ir buvau labai maloniai nustebinta, kad dar tikrai yra gerų, nuoširdžių, paprastų medikų atsidavusių savo profesijai.Noriu tarti nuoširdų ačiū sk. vedėjui V.Mačiuliui, mane operavusiam klubo sąnarį, ortopedui traumatologui Z. Juzumui už profesionaliai atliktą operaciją, už patarimus, pamokymus ir nuoširdumą. Linkiu asmenines laimes Jums ir Jūsų visam kolektyvui pasirinktame gyvenimo kelyje.
Buvusi paciente D.Šerlinskiene

2018-06-08, 01:14 | 14

Baisi ligonine, gydytojai, visai nekompetitingi, lietuvoje yra tendencija, sodinti visus is ejles ant psichiatrines psichotropines tabletes, nes taip lengviau, kam kazka galvoti, ieskoti liga, sufabrikavai psichine diagnoze ir pumpuok su psichiatrine narkota kiek iskentes, sitoje istaigoje nelabai ka sugeba ieskoti, kas per sutrikimas zmonems ir del ko, gydytojai nezino savo darbo, neismano apie ligas etiologija, bando pasodinti visus ant psichiatrines tabletes, kurie sukelia visas sizofrenijos ir depresijos simptomus, sukelia endokrinines sutrikimus, haliucinacijas, kliedesiai, nemiga ir taip toliau, o dar ir neurologines ir endokrinines sutrikimus, tokius kaip akatizija, parkinsonizmas, distonija, veliavoji diskenezija, o dar osteoporoze, cukrinis diabetas, galaktoreja, navikus, nevaisinguma, neuroleptini nutukima abdominalini, nutukima, gadina krauja, imuniteta, gali sukelti piktybini neurolpetini sindroma, infarkta , insulta. Visa sita sukelia tokie "vaistai" neurolpetikai antipsichotikai kaip haloperidolas, litis, valproatas, olanzapinas, risperidonas, clozapinas, paliperidonas, caripiprazine, quetiapinas, aripiprazolis, fluanksol, truksalis, tiapridas, ziprasidone, sulpiridas, amisulpiridas, metoclopradmias cerukalis, domperidonas motillium ir taip toliau. Is antidepresasntu tokius sutrikimus gali sukelti, amitriptilinas, fluoksetinas, paroksetinas, sertralinas, mirtazapinas, venlafaxinas, duloxetinas, fluvaxaminas, citalopram, escitalopram ir kiti, is trankvilizatoriu kurie sukelia stipri psichine ir fizine priklausomybe, abstinencija, lomkes, atsisakimo sindroma, tokie preparatai kaip diazepamas, bromazaepamas leksotanilas, lorazepamas lorafen, alprazolamas xanax, clonazepamas, zolpidemas, zopiclonas, pregabalinas lyrica, carbamazepinas, gabapentinas, lamatriginas,ir taip toliau..ne papulkit ant psichiatrine kabliuka. klauskit gydytoju del ko jie bando pastumti jums pas psichiatrus. Dazniausiai stumia pas psichiatrus alegydytojai, kurie neismano savo darba, nekompetitingi, zemos kvalifikacijos, jiems taip lengviau atsikratyti paciento. Viesinkit tokiu "gydytoju" pavardes internete, kad visi zinotu kad pas tokius specialistus, geriau nepapulti. Tokio naglumo dar nemaciau, kad psichiaskai sveikus, sodina visam gyvenimui ant psichiatrine narkota, faktiskai zudant zmogu, o ne gydant., jie taip save gelbia , o ne pacienta. Kita ligonine , sako galit isvis ne ejti i respublikine, raudona kriziu , ten jums nepades. Kitur, kaip ir respublikineje, rekomenduoja vaizuoti i Kauna ar Vilniu, nes patis nesugeba nei diagnozuoti nei gydyti.

2018-04-03, 16:41 | 3

Noriu padekoti priimamojo pwrsonalui uz demesinguma ir jautruma.med.sesutes nuostabiai atliwkancios savo darba.visada buvo suteikta pagalba.plius nuosirdziausias Aciu rentgenologei uz silta ir malonu bendravima

2018-01-21, 08:42 | 5

Teko susidurti su gydytoja- Aiste Mankauskiene budejimo metu.
Buvome pakraupe tokiu nesuvaidintu moters abejingumu, pašaipimu, ziurejimo is auksto. Nesuvokiama kaip tokie žmones gali buti gydytojais. Per skausmus atvyksti gauti pagalbos, o is taves tik pasišaipo ir kandžiai replikuoja... tikiuosi tokios žmogiškumo neturinčios specialistes ilgai nedirbs ir negadins ir taip serganciuju zmoniu sveikatos ir nuotaikos... geda..

2018-01-15, 14:19 | 7

Galiu teigiamai vertinti fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus visus darbuotojus, bei sistemą. Viskas sklandžiai vyksta, darbuotojai 100% įvykdo savo pareigas. Nežinau, kaip dabar tačiau kažkada teko labai nusivilti priėmimo skyriumis. Kai teko laukti eilėje :/ priėmimo skyriuose tokių dalykų neturėtu būti.

2018-01-05, 12:30 | 1

Labai didelis AČIŪ Pulmonologijos alergologijos skyriaus gydytojai Vitalijai Nausėdienei ir visam personalui už gydymą. Nė vieno nedžiugintų žinia, kad Naujuosius teks sutikti ligoninėj...Bet itin rūpestingų medikų dėka ir pasveikau, ir liūdna nebuvo. Visada besišypsančios, malonios šio skyriaus medikės. Sėkmės joms nelengvame darbe !

2017-11-29, 21:04 | 3

Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems gydytojams ir slaugėms! Tokio malonaus personalo dar jokioje kitoje ligoninėje nebuvau mačiusi. Sesutės nepraeidavo nepasiteiravusios ar nieko netrūksta ar nieko neskauda. Jautėsi didelis nuoširdumas ir rūpestis. Darbą atlikot nepriekaištingai visi! Verta buvo atvykti tiek kilometrų vien dėl kokybės ir personalo kuris sugebėjo parodyti, kad kiekvienas ligonis yra svarbus! Ačiū Jums!

2017-10-26, 15:39 | IP: 84.15.178.120

LOR skyriaus slaugytojos (iškyrus jaunas) bei gydytojai pikti. Paprašius vaistų, jų arba negauni, arba personalas burba taip, kad jų ir nebesinori.
Išskirtinai netaktiška slaugytoja Elvyra M.

2017-09-05, 18:16 | IP: 195.14.178.193

Košmaras!!! Pirmą kartą gulėjome čia, bet esame labai nepatenkinti. Personalas gaili duoti lėkštute, gaili duoti stiklinę. Ledų po anginos operacijos valgyti reikia, bet šaldytuvo su saldikliu nėra. Ledų pasidėti kur nėra. Seselės kur indus nurinkinėje puola į akis. Su žmonėmis elgiasi neadekvačiai. Labai esame nepatenkinti. Lor skyriumi.

2017-08-26, 15:36 | IP: *.*.*.*

Dariausi peties sanario Magnetini rezonansa. I CD diskeli irase ne mano tyrima. Vietoj peties buvo irasytas kito zmogaus kelio sanario tyrimas. Ko pasekoje praradau vizita pas traumatologa. Jei butu buves irasytas kito zmogaus peties sanario tyrimas,kurio ligos diagnoze butu kritine su rekomendacija operacijai ar dar blogiau... Per toki aplaiduma techniku galejau netekti,bijau ir pagalvoti,rankos... jei butu buvusi reikalinga operacija anam zmogui. Vienu zodziu pasipiktines mediku darbu sioje istaigoje. Zmones atsargiai rinkites!!!

2017-08-16, 18:06 | 4

*Patalpos tvarkingos ir svarios,nuolat yra valomos ir priziurimos.
*Maistas turbut priklauso kuri vireja dirba,viena diena skaniausiai kaip namie, kita diena visiskai beskonis maistas.
*Kalbant apie gydytojus, galiu paminet ir garsiai pasidžiaugt nuostabiausia mano sutikta ginekologe-akusere B. Beliajava. Rupestinga ir savo srities profesionale!!!
* Med. Sesutes visai nesuprantamos. Atžagarios, tranko duris, eina valyt dulkiu poilsio metu.
Aisku buvo ir maloniu-vyr. Slauge ir katik turbut baigusi sesute. Svelnios ir rupestingos.

2017-07-26, 09:05 | IP: *.*.*.*

Prisiskambinti į registratūrą konsultacinėse poliklinikose neįmanoma.Čia jums ne Kardiolita.Iš ten jums prieš parą paskambins į namus,taip yra ir kitur.Čia jums pačiam nepavyks prisiskambinti.Bus signalas gal ir geras-bet niekas nekels ragelio.O beveik visada užimta.Galite Skuode gyventi.Informacijos negausite jokios.Lygis.Čia-kaip prieš ...antrą pasaulinį karą

2017-07-08, 14:18 | 5

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojui neurochirurgui Jonui Milašiui už sėkmingą mamos stuburo išvaržos operaciją. Taip pat dėkoju anesteziologei, neurochirurgijos skyriaus sesutėms ir slaugėms.
Puikus gydytojas, rūpestingas personalas.
Ačiū jums.

2017-07-02, 14:22 | 2

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojui, traumatologui Mantui Palskiui, už dešinės rankos alkūnės operaciją, kuri pavyko sėkmingai. Taip pat dėkoju traumatologijos skyriaus aptarnaujančiam personalui, anesteziologei ir kitiems. Ačiū jums, gydytojau. Linkiu sėkmės, labai jums dėkinga.

2017-06-18, 12:18 | 42

Labai rūpestingos pri4mimo skyriaus seselės, tik trūksta laukiamojo patalpų.
Ypatingai ačiū gydytojui - kardiologui Žaliui!

2017-05-27, 19:19 | IP: 77.219.227.76

nuostabi ligonine, progesionalus gydytojai, labai grazios patalpos, puimus Priemimo skyriaus darbas