Susisiekimas nėra gerai apgalvotas

1.7

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

1.6

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

0.9

Navigacija po įstaigą yra sudėtinga, užtrunka laiko rasti reikiamą kabinetą

1.4

1.8

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trūksta komforto

1.8

Įranga pasenusi arba veikia netiksliai, dažnai reikiamos įrangos neturi

1.9

Dažnai siunčia į kitą įstaigą

1.9

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

1.7

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Pareigas atliko prastai

1.1

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

0.7

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Klaipėdos ligoninė"
2017-01-22, 23:34 | 1

Niekados neguldysiu savo artimuju i sia ligonine.

2017-01-11, 15:32 | IP: *.*.*.*

Vyras atvažiavo su nudegimų kojos,pradėjo skaudėti ir jau buvo pūlinių.Sutvarstė ir išleido namo nakti.Vyras serga cukriniu diabetu.Kreipėmės į universitetine ligoninę,bet jau buvo per vėlu,amputavo koją .

2016-11-05, 18:33 | IP: 86.100.89.83

Puikūs gydytojai, anesteziologai, slaugytojos, priėmimo darbuotojos.

2016-10-19, 15:11 | 2

Nuo 2016.10.11 atsiguliau i ginekologijos skyriu pas daktara A.Fabijonaviciu,Nuo pirmos minutes buvo viska maloniai isaiskinta.Prasidejo paruosimas operacijai.Personalas seseliu ir sanitariu kaip sakoma parinktas puikus.Maloniai padaro visas proceduras,po operacijos labai priziuri.Per vizitacijas viska isaiskinta jei yra klausimu maloniai atsakyta.Labai labai dekinga esu daktarui A.Fabionaviciui ir visam kolektyvui.Sekmes ir istvermes kolektyvui nelengvam darbe. Su pagarba Jelena Zaleskaja.

2016-08-23, 14:29 | IP: *.*.*.*

Gydytojai traumatologai labai mažai bendravo,nemaloniai atsakė į klausimus,konsultacijos metu labai ilgai teko laukti už durų.

2016-08-23, 13:37 | IP: 89.116.83.185

Teko trumpai gydytis Klaipedos respublikines ligonines dienos chirurgijos centre. Nesigailejau, kad pasirinkau sia ligonine. Aplinka, prieziura, personalas- viskas aukstame lygyje! Dekoju ginekologei Gedai Holcman! Kita karta net nedvejodama rinkciausi butenst sia gydymo istaiga!

2016-06-21, 16:47 | IP: *.*.*.*

Baisi ligonine, skambini 03 (universitetine ligonine) ten iskart dispetcere sako, ten i (respublikine) net nesikreipk, ten tau nepades, juokesi is sitos ligonines, iskart sako, na kaunas, vilnius, arba pas mus i universitetine.

Respublikinei (raudonas krizius) jokios medicinos nera, priemimo skyriuje visiems is ejles rekomenduoja psichotrpines iskart, tai yra trankviziliatorius kaip minimum, arba skausmomalsinancius, nesvarbu kokie simptomai ir del kokios ligos, kiti iskart antibiotiku israsineja be jokiu tyrimu, diagnozus stato su pirsta i dangus, tesiog klaunai. Ir taip visoje klipaedoje, kiekvienas gydytojas savo diagnuoza stato, vienas i kita su pirsta rodo, ir niekas ne uz ka neatsako ir ne i viena medicnos klausima atsakyti nesugeba, kisininkai, pinigus ima, o apie ligas nieko nesupranta, pinigus paima ir ko greciau nori atsikratyti tave.

Yra ten ir naujuoku praktikantu ir senu marazmatiku, kurie pati vartoja psichotropinius, ir negali nieko normalei pasakyti kai zmogu atveza su greitoji, bando prirasyti visokios nesamones , ir pervesti viska i psichosomatika, tikri aferistai, o kai prasai paaskinti, pradeda bijoti, ir net kopijos nepalieka, apie tai ka rase, jie gali meloti tik tiems kurie medicinos nesupranta, ir F diagnozus statyti tik tiems kas medicinoj nieko nesupranta, o paskui bijo ir zodzio istarti, kai supranta kad apgauti nepaviks, ir kas tokiu marazmatiku laika ligoninese? Kurie tik ir gali kalbeti apie tai kad viskas nuo nervu, o paskui "ejna giliau" , na cia profanacija, ir apgaule.

Dariau Kompjuterini tomografija, tai apgavo kad turiu padidinta spaudima galvoj, nors kiti neurologai sako, viskas tvarkoj, po pora metu, viena neurologe is kitos ambulatorijos, vel pasiunte daryti tomografija, nes po antibiotiku,(israse per apgaule) keleta dienu jauciau save nelabai gerai, IR DEL TO REIKEJO DARYTI TOMOGRAFIJA? ir vel dare tomografija, kaip matau lietuvos gydytojai sugeba tik nuodyti be kontroles su nereikalingais vaistais(pardavineti) ,su antibiotikais, ir ypac zudyti organizma su psichotropiniais, antideprisantis, neiroleptikais, trankvilizatoriais, taip pat apsvitinti su kopmpjuterini tomografija? Diagnuozuoti tikra liga, ir teisingai greitai isgydyti proto neuztenka?

Buvo atvejis kai stovejau tomografijos kabinete, ir girdejau ka kalba, gydytojai, zodziu zmogui neteisingai tomogradifija padare, zmogus gavo dydeli rentgeno doze, beprasmiskai, o kai pamate mane kabinete, lepe isejti, nors gydytojas pries tai pats pasake laukti ten kur as ir stovejau rentgeno kambarije.

O paskui dar sako kad dirba pagal istatymus kai prasai pagalbos, na gydytojas turi dirbti pagal hipocrato istatymus viso pirma, o jie nedirba nei pagal hipocrato, nei pagal lietuvos istatymus, istatymose neparasyta, kad reikia kisius imti, ir apgaudineti pacientus kad jie turi spaudima galvoje, israsyneti nereikalingus vaistus, ir prigalvoti neteisingus diagnozus ir taip toliau, kad zmogus kuo skubiau isejtu namuo ir vel kentetu.

Jeigu jums ten bando statyti aferestines F diagnozus, prasykit paaskinti kodel del ko, jeigu israsineja vaistus, klauskit del ko , kodel, kad placiau paaiskintu, nes siandien is lietuvos mediku tik nereikalingu vaistu ir psichotropiniu prekeiviai ir besiliko, atydziai ziurekit ka parasyta ant vaisto pakuotes, jeigu jums nepatinka salutines poveikiai, arba gydytojas kuris israse nepatinka, atrodo nekompetitingai, nepirkit ta ka jis israso, jie labai daug kalba ne apie medicina, o apie beleka, kaip bobutes turguje , o jau kiek lietuviu per apgaule ant prishotropiniu sodina tai isvis baisu, rasykit tokius i kameras, diktofonus, uzsirasykit ka sako, rasykit apie tokias internete, rasykit ju pavardes. Nes jie labai daug sau leidzia.

Tai va tokia istorija, kad be diagnozo, israsineja zmogui pora maisu vaistu, (kiekvienas alegydytojas po truputi israsineja savo vaistus) zmogus gauna (be diagnozo, nes nieko nediagnozavo ir neieskojo)vaistus gydyti visus organus iskart (kai skauda tik skrandi) o paskui jam dar naglai sako sitoje ligoninej, kad tu pats kaltas kad negeri vaistus, reikia isgerti puse vaistines kad pasveikti? Na tai yra tikrai ne medicina, uz tokia medicina reikia licenzija atimti, ir nutraukti is darbo, kaip nekompetitingus gydytojus.

Dar noriu pasakyti kad jeigu nemokejot i draudimo fonda, greitoji pagalba vistiek nemokama, viena karta bande apgauti, lasine pastatyti, kai padydynta temperatura turejau, atsisakiau, o tada sakau neuzka nemokesiu jums kol nepradesit normalei medicina zinoti, na sako AI NU GERAI tada... pvz del paprasta spuoga i kauna, vilniu siuntineja, TEN MED CENTRAI sako, patis sugeba tik vaistus pardavineti? Reiketu klaipedos alegydytojams komisijos is vilniaus, neusprantu kodel jie savo darba perdeda i kauno vilniu medikus, kiti marazmatikai isvis sako i baltarusija i rusija na kur geriau ieskoti, o 5% nuo algos uz ka med fondas gauna? Siandien lietuvos pyleciai yra apgaunami, moka 5% kad gauti tradicine irodomaja medicina, o gauna sintetinius narkotikus, tai yra antideprisantus , neiroleptikus, trankvilizatorius, tai yra narkotikai keiciantes samone, kurie zudo kuna ir smegeni, antideprisantai nei vieno zmogaus neisgyde, tik nuzude. Ir nei vienas gydytojas jums tiesos nepasakys, kad po psichotropiniu antideprisantu, jums prades tikrai skaudeti organai, plius atsyras psichines simptomai. O jeigu buvo pries, tai bus dar baisiau.

2016-05-29, 14:40 | IP: *.*.*.*

Tik keli medikai paliko gerą įspudi. Prasti medikai,kyšininkai,kurie net priveda prie stresų. Tiesiai prašo pinigų,ir gana nepadorios sumos pvz.gynekologijos sk.gyd.Rasa. O traumotolog.sk.neneša atsakomybės už sužalotą sveikatą.

2016-04-17, 21:27 | IP: 85.232.128.51

Puikiai pasirūpino prieš operaciją, operacijos metu ir po jos. Jaučiausi ne kaip ligoninėje, o kaip sanatorijoje.

2016-03-14, 11:24 | IP: *.*.*.*

Teko dažnai naudotis šios įstaigos paslaugomis, labiausiai nusivyliau priėmimo skyriumi. Ypač žiauriai tikra ta žodžio prasme elgiamasi su garbingo amžiaus žmonėmis. Paskutinį kartą taip elgėsi su mano tėvuku, šių metų kovo 13 dieną atvežus į ligoninę. Po 5 val praleistų priėmimo skyriuje, jis buvo grąžintas namo, o grįžus namo žmogučiui sukilo aukšta temperatūra, ėmė dusti, bet mes jau net bijojome pagalvoti apie grįžimą atgal į ligoninę.O apie gydytoją tą dieną dirbusį priėmimo skyriuje vien blogi prisiminimai, ne tik mūsų , bet daugumos kam teko su juo susidurti. Su pagarba Vida

2016-01-01, 01:56 | IP: 78.61.101.29

Jau antrus metus "draugauju" su šios ligoninės skyriais. Patinka viskas - nuo maisto iki personalo. Gydytojai mandagūs, gerbiantys, maloniai priimantys, seselės kaip draugės, rūpestingos, registratūroje nors is enka ilgai pralaikti, bet matau, kad žmonės dirba.
Visada kreipiuosi į RKL specialistus. Teigiamą įspūdį sugadino priimamojo tvarka. Jauna panelė - dėl to niekas rimtai ir nežiūri.

2015-08-25, 19:45 | IP: *.*.*.*

Esu Dėkinga Vertebroneurologijos skyriaus Bendrosios praktikos slaugytojoms Jolantai Norkienei , Gaivai Verseckienei , Marlenai Sivakovai . Dėka šiu nuostabiu medicinos seselių rūpestingu darbu ir visada su šypsena , postoviu dėmesiu ligoniams tikrai padeda greičiau įveikti ligą . Šiu medicinos seselių darbo metu aš jaučiausi oriai, tiesiog puikiai kaip ligonis ir kaip žmogus . Taip pat esu dėkinga gydančiai gydytojai R . Andriušytei už jos rūpesti ir dėmesį
Pagarbiai Dalia . V.

2015-06-08, 23:26 | IP: *.*.*.*

Diagnostikos skyriuje,kysininkai ima tukstanciais,taip pat ir hirurginiam,nupjuove koja ir paeme5000lt. Teigiamas ir neigiamas baisu,istatymus reik keisti,ar kameras deti.

2015-03-29, 15:54 | IP: *.*.*.*

Ne aš pirma ir paskutinė, kuri yra nusivylusi perdėta reklama, šios įstaigos. Čia net liežuvis neapsiverčia ją pavadinti gydimo įstaiga. Daug kartu teko joje pabuvoti, dėl vienos priežasties ji netoliese yra. Tai gi gal pradėsiu nuo svarbiausio, nors ir prieš tai yra daug visokiu kuriozu nutikę. 2011 metais, nespėjus išeiti iš pastato, nukritau nuo laiptu ir susižeidžiau koją. Taip smarkiai, kad pasižiūrėjus vien į ją akys“ išlysdavo“. Šiaip ne taip nušliaužiau į RKL priimamąjį, kad man suteiktu pirmąją pagalba, kadangi atsitiko nelaimingas įvykis. Bet apart suteiktos pagalbos mane „priėmė“ atgrasiai ir tiesiogine to žodžio prasme išvarė iš įstaigos, kadangi jie šiandiena tokiais dalykais neužsiima. Labai gaila nepamenu pavardžių asmenų kurie tuo metu dirbo. Akivaizdžiai matėsi, kad nepastoviu, kad koja yra ištinusi it balionas, bet jie mane išvarė, nieko neparekomendavę, ir nepasiūlė. Aš ne tik iš skausmo bet ir iš pykčio, net nežinau kaip sugebėjau atsidurti KU ligoninės priimamajame, kuriame mane priėmė nuoširdžiai ir šiltai, iškarto suteikė pirmąją pagalba ir apžiūrėjo. KU ligoninės darbuotojai nusistebėjo kaip aš sugebėjau iki jų ateiti nes pas mane dviejuose vietose trūko raiščiai, paniręs šokikaulis ir šeivikaulis. Klaipė manęs kodėl aš nesikreipiau į RKL. Kai pasakiau jiems kaip mane ten priėmė, jie buvo šoke. KU ligoninės darbuotojai paminėjo, pačiu laiku kreipiausi, nes kitu atveju galėjau likti luoša. Tą pačią dieną mane paguldė į ligoninę atliko operaciją, kurios metu koja buvo įmobilizuota į metalinę plokštelę. Po pusės metų intensyvios reabilitacijos ir gydimo aš vėl pradėjau vaikščioti, esu be galo dėkinga KU ligoninės darbuotojams. Dabar visai nesenai prieš porą savaičių mane užpuolė, aš vėl kreipiausi į RKL priimamąjį, aš nesuprantu ar jus susipykę su proteliu, ar jums patiems jau laikas gydytis, nes kaip kokie neišprusėlei, neišsiauklėja, nekultūringi. Sėdi kažkoks senuolis kuris jau net nesiorientuoja aplinkoje ir dar net nesugeba pasisveikinti. Paaiškinau situacija, kas atsitiko, į mane pažiūrėjo, sako na žaizda reikia užbintuoti. Tuom viskas ir baigėsi, nei manęs apžiūrėjo, nei suteikė 1-ąją pagalba nei ką. Aš paklausiau, ar jūs žaizdas sutvarkysite, man atsakė žvilgsniu (ko aš čia atėjau) aš pralaukiau 10min kol jis sugalvojo atsakymą. Ar aš turiu siuntimą, kad aš čia atėjau. Pasibaisėjau jo pasakymu. Mane pasiuntė į polikliniką pasiimti siuntimą ir tada atvykti į ligoninę. Kur logika, kai mane užpuolė, aš turiu važiuoti, registruotis į polikliniką, sulaukti savo eilės pasiimti siuntimą ir į ligonine, kada jau viskas praeis, maždaug geriausiu atveju tai vyktu po mėnesio. Apsisukau nuvažiavau į KU ligoninę, mane kuo nuostabiausiai priėmė, sutvarkė žaizdas, paskiepijo. Aišku nieko rimto, bet pas mane pažeisti minkštieji audiniai ir sausgyslės. AČIŪ DAR KARTA KU LIGONINEI IR JŲ PERSONALUI.

2015-01-22, 23:44 | IP: 86.38.21.177

Pati geriausia ligonine!Likau viskuo patenkinta. Tiek gydytojas, tiek chirurgijos skyriaus sesutės malonios,rupestingos ir pan. Neprailgo laikas ligoninėje.