Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 1674

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

38.8% Complete
1.9

Susisiekimas nėra gerai apgalvotas

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

36.3% Complete
1.8

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

35.6% Complete
1.8

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

35.2% Complete
1.8

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

24% Complete
1.2

Navigacija po įstaigą yra sudėtinga, užtrunka laiko rasti reikiamą kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

30.7% Complete
1.5

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

38.8% Complete
1.9

Patalpos pritaikytos tik iš dalies arba trūksta komforto

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

38.5% Complete
1.9

Įranga pasenusi arba veikia netiksliai, dažnai reikiamos įrangos neturi

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

41.7% Complete
2.1

Dažnai siunčia į kitą įstaigą

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

41.1% Complete
2.1

Nepavyko diagnozuoti problemos arba gydymas buvo neveiksmingas

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

37.3% Complete
1.9

Bendravimas nėra malonus arba klausimai atsakomi tik iš dalies

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

39.8% Complete
2

Pareigas atliko prastai

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

25.2% Complete
1.3

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

35.9% Complete
1.8

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

17.5% Complete
0.9

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos"
Pacientų atsiliepimai
2023-05-27, 16:48 | 4

Atvykau į priėmimo skyrių verkdama iš skausmo tik po 40 min suleido vaistų, nes pradėjau ant kėdės raitytis ir dar labiau verkti, nuvedė pas ginekologę Neringą Kaupaitę kuri priėmė moterį pirmiau nei mane kuri telefonu žaidė kai aš iš skausmo verkiau ir dėjavau. Tada priėmė mane po kokių 30min. Įėjus į kabinetą likau apšaukta jog nepasisveikinau ir pakėlus toną su ja kalbėjau. Ir dar pasakė ko jūs iš manęs norit gi suleido jau vaistus nuo skausmo. Tad teko išeiti, neišrašė jokių vaistų nieko pasibaisėtinas darbas tiek ligoninės o dar labiau ir gydytojos.

2023-05-27, 16:47 | 4

Atvykau į priėmimo skyrių verkdama iš skausmo tik po 40 min suleido vaistų, nes pradėjau ant kėdės raitytis ir dar labiau verkti, nuvedė pas ginekologę Neringą Kaupaitę kuri priėmė moterį pirmiau nei mane kuri telefonu žaidė kai aš iš skausmo verkiau ir dėjavau. Tada priėmė mane po kokių 30min. Įėjus į kabinetą likau apšaukta jog nepasisveikinau ir pakėlus toną su ja kalbėjau. Ir dar pasakė ko jūs iš manęs norit gi suleido jau vaistus nuo skausmo. Tad teko išeiti, neišrašė jokių vaistų nieko pasibaisėtinas darbas tiek ligoninės o dar labiau ir gydytojos.

2023-01-08, 02:48 | 3

Gydytojas D.Norkus. nesuteike butinosios medicinos pagalbos. Dirbdamas naktinėje pamainoje priemimo skyriuje, dehidratotam pacientui (žmogus vemė ir viduriavo 4 valandas, buvo atvežtas greitosios medicinos pagalbos) net nesugebėjo pastatyti lašalinės ir sulašinti skysčių į kraują). Nebuvo suteikta jokia pagalbą, žmogui teko guleti tesiog koridoryje ant suoliuko, 3!!! valandas, kol buvo atlikti kraujo tyrimai. Ne viena slaugytoja nepriėjo! (atsakymas: “Mes nedarome to, ko gydytojas nesako”). Na, o gydytojas tesiog abejingas pacientams. Acetono šlapime ar kraujuje pamatoti gydytojas nesugeba.:-( Skundų jis irgi nebijo, citata: “Kaip dirbau, taip ir toliau dirbsiu”. Gaila, kad mokam mokesčius is kuriu tokiems žmonėms apmokami mokslai is valstybės biudžeto ir dabar mokamas atlyginimas. Niekam nerekomenduoju pas tokį pakliūti.

2022-12-16, 20:41 | 5

Nevaikštantis žmogus, su didžiule žaizda ant sėdmenų buvo atvežtas su greitąją. Pati atvykau už 30min.
Pacientas net nebuvo apžiūrėtas, tirtas ar pan. Atvykus pasakė jog siunčia namo. Negalintį paeiti, su skaudančia žaizda. Man tai nesuvokiama.
Sekančią dieną Jūrinunkų ligoninė priėmė pacientą. Žaizda gydoma, atlikta daugybė tyrimų, kurių rodikliai silpni.

Ačiū šiai ligoninei, jog išsiuntė žmogų namo mirčiai. nesuvokiama nekompetencija.

2022-08-16, 15:39 | 3

gerbiam savo laika ir kitu..na bet kai musu laiko negerbia tai net nebesinori cia lankytis..kokiu tikslu duodami taloneliai jei net 50 min laukiu savo eiles pas radiologa? tai normalu?? manau ne!visi savo laika planuojames ..prasom pagarbos pacientams .

2022-03-21, 16:09 | 2

Si ligonine tvarkinga grazi maloni,taciau labai neatsakingai kaikurie dirba, nezmogiskumas 100% nesenai buvo atveztas 4val naties 70m tetis jam blogai su sveikata sunkiai vaiksciojo nes blogai jautesi jis neprasislapino tai jam istate kateteri ,nedare jokiu tyrimu nieko ,istacius kateteri buvo pareikalauta tevuko iseiti is ligonines 5val ryto o jis klp nera buves visiskai,prasesi kad leistu jam palaukti kolidoriuje kol atvaziuosim paisiimti nes nezino kur eiti tokiam angstyvam laike,tada ji vos negruste isgrudo ir pasake eik y autobuso stoti ten ir lauk,Nu atsiprasau kur zmogiskumas ar taip sunku ir gaila buvo leisti kokiam kamputi pasedeti o jeigu butu tevukui bloga pasidare butu sukrites kur ar ligonine butu atsakius uz tai,labai pikta del to kad su zmogum elgiasi kaip su siuksle tikrai daugiau ten nenoreciau nei as nei kad mano seimos nariai pakliutu.

2021-04-27, 15:13 | 8

Kuo toliau tuo blogiau,sita ligonine ritasi į purvyna

2020-06-10, 16:40 | 1

Atvežiau tėvelį su rimtomis problemomis, gydytojo siuntime buvo nurodyta diagnozė. Tyrimai kurie buvo būtini - neatlikti. Nusiuntė į kitą ligoninę, kurioje pamatavo tik spaudimą ir išleido. Problemų neišsprendė, ligos nediagnozavo, išrašo niekas nedavė.

2020-03-05, 06:06 | 3

6 ryto su greitąja atvežamas vyresnio amžiaus pacientas i šitą ligoninę. Su stipriu kosuliu, visą naktį trukusiais dusulio priepuoliais, 4 dienas vis kylančia temperatūra. Sakoma,kad neseniai pacientas išleistas iš ligonines po gydyto plaučiu uždegimo. Ir gydytojas Mindaugas Vežbavicius nusprendžia, kad ligoniui reikia keliauti namo. Ir po 5 val matant, kad situacija akyse blogėja vėl kviečiama greitoji ir žmogus jau vežamas į kitą miesto ligoninę. Ten iškart paguldomas. Nustatomas atsinaujinęs plaučių uždegimas. Crb -34. pajungiamos lašelinės, leidžiami antibiotikai ir suteikiamas rimtas gydymas. Kaip tai gali būti?

2019-02-18, 14:47 | 6

Kaip atvykome su didžiausiai skausmais taip ir išvykome. Važiuok namo ir kentėk kol numirsi...

2018-01-21, 08:42 | 5

Teko susidurti su gydytoja- Aiste Mankauskiene budejimo metu.
Buvome pakraupe tokiu nesuvaidintu moters abejingumu, pašaipimu, ziurejimo is auksto. Nesuvokiama kaip tokie žmones gali buti gydytojais. Per skausmus atvyksti gauti pagalbos, o is taves tik pasišaipo ir kandžiai replikuoja... tikiuosi tokios žmogiškumo neturinčios specialistes ilgai nedirbs ir negadins ir taip serganciuju zmoniu sveikatos ir nuotaikos... geda..

2017-08-26, 15:36 | IP: *.*.*.*

Dariausi peties sanario Magnetini rezonansa. I CD diskeli irase ne mano tyrima. Vietoj peties buvo irasytas kito zmogaus kelio sanario tyrimas. Ko pasekoje praradau vizita pas traumatologa. Jei butu buves irasytas kito zmogaus peties sanario tyrimas,kurio ligos diagnoze butu kritine su rekomendacija operacijai ar dar blogiau... Per toki aplaiduma techniku galejau netekti,bijau ir pagalvoti,rankos... jei butu buvusi reikalinga operacija anam zmogui. Vienu zodziu pasipiktines mediku darbu sioje istaigoje. Zmones atsargiai rinkites!!!

2017-07-26, 09:05 | IP: *.*.*.*

Prisiskambinti į registratūrą konsultacinėse poliklinikose neįmanoma.Čia jums ne Kardiolita.Iš ten jums prieš parą paskambins į namus,taip yra ir kitur.Čia jums pačiam nepavyks prisiskambinti.Bus signalas gal ir geras-bet niekas nekels ragelio.O beveik visada užimta.Galite Skuode gyventi.Informacijos negausite jokios.Lygis.Čia-kaip prieš ...antrą pasaulinį karą

2017-02-07, 09:51 | IP: *.*.*.*

Labai bloga. Blogiausia.

2017-01-22, 21:34 | 1

Niekados neguldysiu savo artimuju i sia ligonine.

2017-01-11, 13:32 | IP: *.*.*.*

Vyras atvažiavo su nudegimų kojos,pradėjo skaudėti ir jau buvo pūlinių.Sutvarstė ir išleido namo nakti.Vyras serga cukriniu diabetu.Kreipėmės į universitetine ligoninę,bet jau buvo per vėlu,amputavo koją .

2016-08-23, 11:29 | IP: *.*.*.*

Gydytojai traumatologai labai mažai bendravo,nemaloniai atsakė į klausimus,konsultacijos metu labai ilgai teko laukti už durų.

2016-06-21, 13:47 | IP: *.*.*.*

Baisi ligonine, skambini 03 (universitetine ligonine) ten iskart dispetcere sako, ten i (respublikine) net nesikreipk, ten tau nepades, juokesi is sitos ligonines, iskart sako, na kaunas, vilnius, arba pas mus i universitetine.

Respublikinei (raudonas krizius) jokios medicinos nera, priemimo skyriuje visiems is ejles rekomenduoja psichotrpines iskart, tai yra trankviziliatorius kaip minimum, arba skausmomalsinancius, nesvarbu kokie simptomai ir del kokios ligos, kiti iskart antibiotiku israsineja be jokiu tyrimu, diagnozus stato su pirsta i dangus, tesiog klaunai. Ir taip visoje klipaedoje, kiekvienas gydytojas savo diagnuoza stato, vienas i kita su pirsta rodo, ir niekas ne uz ka neatsako ir ne i viena medicnos klausima atsakyti nesugeba, kisininkai, pinigus ima, o apie ligas nieko nesupranta, pinigus paima ir ko greciau nori atsikratyti tave.

Yra ten ir naujuoku praktikantu ir senu marazmatiku, kurie pati vartoja psichotropinius, ir negali nieko normalei pasakyti kai zmogu atveza su greitoji, bando prirasyti visokios nesamones , ir pervesti viska i psichosomatika, tikri aferistai, o kai prasai paaskinti, pradeda bijoti, ir net kopijos nepalieka, apie tai ka rase, jie gali meloti tik tiems kurie medicinos nesupranta, ir F diagnozus statyti tik tiems kas medicinoj nieko nesupranta, o paskui bijo ir zodzio istarti, kai supranta kad apgauti nepaviks, ir kas tokiu marazmatiku laika ligoninese? Kurie tik ir gali kalbeti apie tai kad viskas nuo nervu, o paskui "ejna giliau" , na cia profanacija, ir apgaule.

Dariau Kompjuterini tomografija, tai apgavo kad turiu padidinta spaudima galvoj, nors kiti neurologai sako, viskas tvarkoj, po pora metu, viena neurologe is kitos ambulatorijos, vel pasiunte daryti tomografija, nes po antibiotiku,(israse per apgaule) keleta dienu jauciau save nelabai gerai, IR DEL TO REIKEJO DARYTI TOMOGRAFIJA? ir vel dare tomografija, kaip matau lietuvos gydytojai sugeba tik nuodyti be kontroles su nereikalingais vaistais(pardavineti) ,su antibiotikais, ir ypac zudyti organizma su psichotropiniais, antideprisantis, neiroleptikais, trankvilizatoriais, taip pat apsvitinti su kopmpjuterini tomografija? Diagnuozuoti tikra liga, ir teisingai greitai isgydyti proto neuztenka?

Buvo atvejis kai stovejau tomografijos kabinete, ir girdejau ka kalba, gydytojai, zodziu zmogui neteisingai tomogradifija padare, zmogus gavo dydeli rentgeno doze, beprasmiskai, o kai pamate mane kabinete, lepe isejti, nors gydytojas pries tai pats pasake laukti ten kur as ir stovejau rentgeno kambarije.

O paskui dar sako kad dirba pagal istatymus kai prasai pagalbos, na gydytojas turi dirbti pagal hipocrato istatymus viso pirma, o jie nedirba nei pagal hipocrato, nei pagal lietuvos istatymus, istatymose neparasyta, kad reikia kisius imti, ir apgaudineti pacientus kad jie turi spaudima galvoje, israsyneti nereikalingus vaistus, ir prigalvoti neteisingus diagnozus ir taip toliau, kad zmogus kuo skubiau isejtu namuo ir vel kentetu.

Jeigu jums ten bando statyti aferestines F diagnozus, prasykit paaskinti kodel del ko, jeigu israsineja vaistus, klauskit del ko , kodel, kad placiau paaiskintu, nes siandien is lietuvos mediku tik nereikalingu vaistu ir psichotropiniu prekeiviai ir besiliko, atydziai ziurekit ka parasyta ant vaisto pakuotes, jeigu jums nepatinka salutines poveikiai, arba gydytojas kuris israse nepatinka, atrodo nekompetitingai, nepirkit ta ka jis israso, jie labai daug kalba ne apie medicina, o apie beleka, kaip bobutes turguje , o jau kiek lietuviu per apgaule ant prishotropiniu sodina tai isvis baisu, rasykit tokius i kameras, diktofonus, uzsirasykit ka sako, rasykit apie tokias internete, rasykit ju pavardes. Nes jie labai daug sau leidzia.

Tai va tokia istorija, kad be diagnozo, israsineja zmogui pora maisu vaistu, (kiekvienas alegydytojas po truputi israsineja savo vaistus) zmogus gauna (be diagnozo, nes nieko nediagnozavo ir neieskojo)vaistus gydyti visus organus iskart (kai skauda tik skrandi) o paskui jam dar naglai sako sitoje ligoninej, kad tu pats kaltas kad negeri vaistus, reikia isgerti puse vaistines kad pasveikti? Na tai yra tikrai ne medicina, uz tokia medicina reikia licenzija atimti, ir nutraukti is darbo, kaip nekompetitingus gydytojus.

Dar noriu pasakyti kad jeigu nemokejot i draudimo fonda, greitoji pagalba vistiek nemokama, viena karta bande apgauti, lasine pastatyti, kai padydynta temperatura turejau, atsisakiau, o tada sakau neuzka nemokesiu jums kol nepradesit normalei medicina zinoti, na sako AI NU GERAI tada... pvz del paprasta spuoga i kauna, vilniu siuntineja, TEN MED CENTRAI sako, patis sugeba tik vaistus pardavineti? Reiketu klaipedos alegydytojams komisijos is vilniaus, neusprantu kodel jie savo darba perdeda i kauno vilniu medikus, kiti marazmatikai isvis sako i baltarusija i rusija na kur geriau ieskoti, o 5% nuo algos uz ka med fondas gauna? Siandien lietuvos pyleciai yra apgaunami, moka 5% kad gauti tradicine irodomaja medicina, o gauna sintetinius narkotikus, tai yra antideprisantus , neiroleptikus, trankvilizatorius, tai yra narkotikai keiciantes samone, kurie zudo kuna ir smegeni, antideprisantai nei vieno zmogaus neisgyde, tik nuzude. Ir nei vienas gydytojas jums tiesos nepasakys, kad po psichotropiniu antideprisantu, jums prades tikrai skaudeti organai, plius atsyras psichines simptomai. O jeigu buvo pries, tai bus dar baisiau.

2016-05-29, 11:40 | IP: *.*.*.*

Tik keli medikai paliko gerą įspudi. Prasti medikai,kyšininkai,kurie net priveda prie stresų. Tiesiai prašo pinigų,ir gana nepadorios sumos pvz.gynekologijos sk.gyd.Rasa. O traumotolog.sk.neneša atsakomybės už sužalotą sveikatą.

2016-03-14, 09:24 | IP: *.*.*.*

Teko dažnai naudotis šios įstaigos paslaugomis, labiausiai nusivyliau priėmimo skyriumi. Ypač žiauriai tikra ta žodžio prasme elgiamasi su garbingo amžiaus žmonėmis. Paskutinį kartą taip elgėsi su mano tėvuku, šių metų kovo 13 dieną atvežus į ligoninę. Po 5 val praleistų priėmimo skyriuje, jis buvo grąžintas namo, o grįžus namo žmogučiui sukilo aukšta temperatūra, ėmė dusti, bet mes jau net bijojome pagalvoti apie grįžimą atgal į ligoninę.O apie gydytoją tą dieną dirbusį priėmimo skyriuje vien blogi prisiminimai, ne tik mūsų , bet daugumos kam teko su juo susidurti. Su pagarba Vida

2015-08-25, 16:45 | IP: *.*.*.*

Esu Dėkinga Vertebroneurologijos skyriaus Bendrosios praktikos slaugytojoms Jolantai Norkienei , Gaivai Verseckienei , Marlenai Sivakovai . Dėka šiu nuostabiu medicinos seselių rūpestingu darbu ir visada su šypsena , postoviu dėmesiu ligoniams tikrai padeda greičiau įveikti ligą . Šiu medicinos seselių darbo metu aš jaučiausi oriai, tiesiog puikiai kaip ligonis ir kaip žmogus . Taip pat esu dėkinga gydančiai gydytojai R . Andriušytei už jos rūpesti ir dėmesį
Pagarbiai Dalia . V.

2015-06-08, 20:26 | IP: *.*.*.*

Diagnostikos skyriuje,kysininkai ima tukstanciais,taip pat ir hirurginiam,nupjuove koja ir paeme5000lt. Teigiamas ir neigiamas baisu,istatymus reik keisti,ar kameras deti.

2015-03-29, 12:54 | IP: *.*.*.*

Ne aš pirma ir paskutinė, kuri yra nusivylusi perdėta reklama, šios įstaigos. Čia net liežuvis neapsiverčia ją pavadinti gydimo įstaiga. Daug kartu teko joje pabuvoti, dėl vienos priežasties ji netoliese yra. Tai gi gal pradėsiu nuo svarbiausio, nors ir prieš tai yra daug visokiu kuriozu nutikę. 2011 metais, nespėjus išeiti iš pastato, nukritau nuo laiptu ir susižeidžiau koją. Taip smarkiai, kad pasižiūrėjus vien į ją akys“ išlysdavo“. Šiaip ne taip nušliaužiau į RKL priimamąjį, kad man suteiktu pirmąją pagalba, kadangi atsitiko nelaimingas įvykis. Bet apart suteiktos pagalbos mane „priėmė“ atgrasiai ir tiesiogine to žodžio prasme išvarė iš įstaigos, kadangi jie šiandiena tokiais dalykais neužsiima. Labai gaila nepamenu pavardžių asmenų kurie tuo metu dirbo. Akivaizdžiai matėsi, kad nepastoviu, kad koja yra ištinusi it balionas, bet jie mane išvarė, nieko neparekomendavę, ir nepasiūlė. Aš ne tik iš skausmo bet ir iš pykčio, net nežinau kaip sugebėjau atsidurti KU ligoninės priimamajame, kuriame mane priėmė nuoširdžiai ir šiltai, iškarto suteikė pirmąją pagalba ir apžiūrėjo. KU ligoninės darbuotojai nusistebėjo kaip aš sugebėjau iki jų ateiti nes pas mane dviejuose vietose trūko raiščiai, paniręs šokikaulis ir šeivikaulis. Klaipė manęs kodėl aš nesikreipiau į RKL. Kai pasakiau jiems kaip mane ten priėmė, jie buvo šoke. KU ligoninės darbuotojai paminėjo, pačiu laiku kreipiausi, nes kitu atveju galėjau likti luoša. Tą pačią dieną mane paguldė į ligoninę atliko operaciją, kurios metu koja buvo įmobilizuota į metalinę plokštelę. Po pusės metų intensyvios reabilitacijos ir gydimo aš vėl pradėjau vaikščioti, esu be galo dėkinga KU ligoninės darbuotojams. Dabar visai nesenai prieš porą savaičių mane užpuolė, aš vėl kreipiausi į RKL priimamąjį, aš nesuprantu ar jus susipykę su proteliu, ar jums patiems jau laikas gydytis, nes kaip kokie neišprusėlei, neišsiauklėja, nekultūringi. Sėdi kažkoks senuolis kuris jau net nesiorientuoja aplinkoje ir dar net nesugeba pasisveikinti. Paaiškinau situacija, kas atsitiko, į mane pažiūrėjo, sako na žaizda reikia užbintuoti. Tuom viskas ir baigėsi, nei manęs apžiūrėjo, nei suteikė 1-ąją pagalba nei ką. Aš paklausiau, ar jūs žaizdas sutvarkysite, man atsakė žvilgsniu (ko aš čia atėjau) aš pralaukiau 10min kol jis sugalvojo atsakymą. Ar aš turiu siuntimą, kad aš čia atėjau. Pasibaisėjau jo pasakymu. Mane pasiuntė į polikliniką pasiimti siuntimą ir tada atvykti į ligoninę. Kur logika, kai mane užpuolė, aš turiu važiuoti, registruotis į polikliniką, sulaukti savo eilės pasiimti siuntimą ir į ligonine, kada jau viskas praeis, maždaug geriausiu atveju tai vyktu po mėnesio. Apsisukau nuvažiavau į KU ligoninę, mane kuo nuostabiausiai priėmė, sutvarkė žaizdas, paskiepijo. Aišku nieko rimto, bet pas mane pažeisti minkštieji audiniai ir sausgyslės. AČIŪ DAR KARTA KU LIGONINEI IR JŲ PERSONALUI.

2014-05-06, 11:42 | IP: *.*.*.*

Slaugės ir seselės-dėmesingos, rūpestingos. iš jų gavome daugiau naudingos informacijos, nei iš gydytojų. Kur ta zona be korupcijos šitoj ligoninėj? kuriam rūsy ji paslėpta? kol nepakiši voko - esi nematomas kaip gerai išblizgintas stiklas... Nusivylėm

2014-03-17, 06:44 | IP: *.*.*.*

Šioje gydymo įstaigoje geriau be pinigų nesigydyti. Nes jei kyšio negauna, žmogaus visai nežiūri. Labai blogi atsiliepimai apie Diagnostikos skyrių. Tenai be 200 Lt niekas tavęs net nežiūrės . Susidūriau pati su šia situacija. Ir taip nelabai už tuos pinigus žiūri. Nenustato ligos.

2013-10-22, 19:09 | IP: *.*.*.*

Be kysiu jokios medicinos ten nera, nuolatos reikalaujama nusipirkti vaistus net tvarscius.Apie gydytoju kompetencija is vis nera ko kalbeti.

2013-08-08, 09:15 | IP: *.*.*.*

Ypatingai blogai dirba 1 aukšte esanti registratūra. Tam, kad gauti taloną arba kortelę pas gydytoją ar susimokėti kasoje sugaištu visuomet ilgiau, negu eilėje prie gydytojo kabineto.Dėl to būna, kad paskirtu laiku net nesuspėji pas gydytoją. Telefonu apskritai neprisiskambinsi, nes nekelia arba užimta. Darbuotojų gal ir netrūksta, bet kad su pacientais dirba tik dalis jų. Būna, kad jos plepa telefonu asmeniniais reikalais, nekreipdamos dėmesio į laukiančius žmones. Dažnai išeina iš savo darbo vietos, ypač kasininkė. Dirba lėtai, nemandagios. Registratūroje dažniausiai labai karšta ir tvyro nemalonus kvapas, nors kondicionieriai atrodo yra. Vietų atsisėsti yra, bet dėl didelio laukiančiųjų skaičiaus jų dažnai pritrūksta, o stovėti pusvalandį ar daugiau ligoniui tikrai nelengva.
Tokia registratūra - ligoninės veidas - gadina visą ligoninės įvaizdį. Sunku suvokti, kaip ligoninės vadovai sugeba suremontuoti ligoninę, vykdyti grandiozines statybas, bet nepajėgia rinkamai tvarkyti registratūros darbo.

2013-01-16, 12:39 | IP: *.*.*.*

Labai gerai sutvarkyta ligonines aplinka, palatos, geras med. sesuciu darbas, taip pat gydė puikus gydytojas-profesionalas A. Lekstutis. Didelis AČIŪ JUMS.

2012-12-20, 14:17 | IP: *.*.*.*

Na nesenei vienam artimam zmogui teko ekstra tvarka pakliūti i chirurgijos skyrių operacijai buvau pakraupus ,kad po paros su drenais buvo israsytas gydytis ambulatoriškai... Ir už ka mes mokam mokesčius visai niera žmogiškumo.

2012-11-15, 12:42 | IP: *.*.*.*

geriau aplenkti šią gydymo įstaigą.kai kurie daktarai gali sau leisti 2 val.vėluoti, kai už durų laukia minia žmonių, kurie konvejeriu aptarnaujami iki darbo pabaigos likus 20-30 minučių. tokie ir rezultatai,ir mes jiems neįdomūs, jei piniginėje nešlama... iki kokio nihilizmo prieita. siaubas

2012-07-17, 09:32 | IP: *.*.*.*

Ačiū Neurochirurgijos skyriaus seselėms Renatai, Irinai ir Gražinai, sanitarei Paulinai. Jos nuošiddžiai padėjo ir rūpinosi bet kokioje situacijoje. Deja Neurochirurgijos skyriaus vyr. seselė grubi, nežiūri savo tiesioginio darbo, sugeba tik gąsdinti personalą (bent jau kiek gulėjau susidarė toks įspūdis). Nesistengia užtikrinti ligoniams tinkamos aplinkos sveikimui. Apskritai Neurochirurgijos skyriaus palatos, tualetai, kitos patalpos nepritaikytos ligoniams po sunkių operacijų, palatose nėra net mygtuko pagalbai išsikviesti, tualetas ir dušas bendras, vienam įėjus praustis tualetu pasinaudoti nėra galimybės. Tualetuose nėra jokių atramų ar rankenų įsikibimui, turint omeny, kokie ligoniai gydomi šiame skyriuje (po stuburo, galvos ar kitų sunkių operacijų), galima tik įsivaizduoti, koks vargas ar neviltis apima norint atlikti paprastą gamtinį reikalą. Palatoje, kurioje gulėjau, nebuvo jokios ventiliacijos, durų neleido pravertų laikyti vyr. seselė, o lango nebuvo galima atidaryti, nes prie jo gulėjo ligonis išoperuota galva. Nuo deguonies trūkumo tiesiogine žodžio prasme alpo palatoje žmonės. Iš ligoninės išėjau išvargusi nuo nepatogumo, tvankumos, labiau serganti ne dėl operacijos, o dėl pooperacinės priežiūros ir sąlygų. Skyrius buvo perpildytas, operacijos daromos konvejeriu, tad apie šią gydymo įstaigą (bent jau Neurochirurgijos skyrių) nieko gero pasakyti negaliu.

2012-01-15, 14:19 | IP: *.*.*.*

nera tokiu gydytojai tikrai nekompetetingi,gal tik kai kurie,beveik nesirupina ir nedaro jokiu reikiamu tyrimu.o neigiama atsiliepima galiu palikt vaikui gydytojai garbonienei.nelabai rupestingai ziuri i savo mazuosius pacientus

2011-08-11, 13:19 | IP: *.*.*.*

Registratūros darbuotojos tai siaubingos. Nuo pat ryto piktos ir viskuom nepatenkintos. Niekada neranda kortelės. Vis užveda naują.Sesutės labai arogantiškos.Tik įėjęs pro duris pasijauti KALTAS, kad atėjai, nes gaišini personalo laiką.

2011-07-13, 11:17 | IP: *.*.*.*

Labai blogas aptarnavimas į registratura prisiskambinti neįmanoma.Pati sėdėjau prie registraturos laukiau pas gydytoja skambėjo telefonas nežinau kiek, jos abi sėdi sau ir kalbasi nekelia rageli.Kaip galima jos įvertinti.Kiek reikia pastangų kad prisiskambinti, tai pavargsti ir važiuoji pas jos kad užregistruotu pas gydytoja.

2011-06-11, 11:19 | IP: *.*.*.*

Labai nemandagus gydytojai reanimacijos,visiskai nesiskaito su zmogum.liepia ruostis laidotuvem,o po 3d.zmogus atsigauna (kaip jiem negeda sakyti kai patys to nezino) ir dabar yra sveikiausias zmogus.

2011-06-10, 11:58 | IP: *.*.*.*

Pruėmimo skyrių tai jau geriau aplenkti.Suprantu,sunku ten dirbti,bet kai seną žmogų vaiko 3 valandas ir tiesiog išpraš0 be diagnozės ,tai pasidaro baisu...

2011-01-19, 10:34 | IP: *.*.*.*

Pabendravus su registratūroje dirbančiomis moterytėmis, nuotaika sugadinta visai dienai. Jokios pagarbos žmogui. Ko paklausi to negausi, už tai aprėks su malonumu. mano nuomone, jei darbas nemėgstamas ieškaisi kito... Kam kankintis ir išsilieti ant kitu?..

2010-11-10, 17:26 | IP: *.*.*.*

normalu

2010-10-22, 11:51 | IP: *.*.*.*

Tiesiog baisu ir apsakyti, ka veikia sios gydymo istaigos med. personalas nakties metu, jei sunkios bukles ligonis sugeba tamsios paros metu iseiti is NEUROLOGIJOS SKYRIAUS nepastebetas ir atsidurti gatveje. Ir siuo atveju med. personalas savo kaltes neizvelgia, o tiesiog atsikrato senyvo amziaus sunkiu ligoniu. Juk taip zymiai paprasciau, argi ne?

2010-02-25, 19:11 | IP: *.*.*.*

Yra nuosirdziu ir atsidavusiu darbui su ligoniais sesuciu ir slaugytoju,neziurint ligonio finansines padeties.Taip pat yra labai geru gydytoju,kurie daro tiesiog stebuklus teko guleti ligoninej ir tiesiog reikedavo maldauti,pagalbos,ipatingai renimacijoje,gal ten dirbantys mano kad tu vistiek esi bejegis,ir dziaugsesi kiekviena nuskausminimo doze, nakti kad prie taves prieitu reikia dideliu pastangu,asiu devui kad as buvau stipri ir sugebejau sulaukti ryto ,skaiciodama minutes ir laugdama ryto,bet daugelis nebesulaukia. Noretusi kad ten dirbantys gydytojai ir sesutes butu svelnesni ligoniams,nes daugelis praleidzia paskutines savo gyvenimo valandas.kad nepriklausytu ju gyvenimas nuo pinigines

2010-02-03, 19:55 | IP: *.*.*.*

seni patyrę gydytojai, labai mandagūs ir profesionalūs. Bendraujant jautiesi reikšmingas ir svarbus savo problemomis.
Pagyvenusios seselės taip pat lyg angelai baltais chalatais: užjaus ir paguos. Žodis turi stebuklingą galią, o ir šypsena nieko nekainuoja. o ligoniui ji viltis į greitą pasveikimą.
esu sužavėta gydytoja Metrikiene, o kad daugiau būtų tokių asų,profesionalų. prvivati palata. košmaras šioje ligoninėje. moki už ją pinigus, bet prausiantis ar sėdint tualete sulauki piktų tetukių, joms tai kibirėlis reikalingas, tai dulkes virš tavo galvos būtinai veidan pavalyt. Apie televizorių, arbatinuką, elektros lizdą tualete nesvajokit. beje niekas nepasibels. ponia mat atsirado...privatumas tai neaiški sąvoka personalui. Esu po spindulines terapijos stengiuos nekontaktuot su masėmis, reikalingas privatumas, o kas jis yra kyla klausimas. beje valgyt jūs taip pat eisite į bendrą valgyklą.
labiausiai pašiurpino, kad širdies tyrimas buvo atliekamas be pirštinių, sesele sugebėjo apsimaut , o vedėjai statusas neleidžia. tai stebejo dar viena gydytoja, kuri taip pat nepastebėjo, kad nėra pirštinių.

2010-01-22, 11:35 | IP: *.*.*.*

nenoriu apie tai kalbeti

2010-01-19, 20:32 | IP: *.*.*.*

Guldziau savo mama i Pulmonologijos sk. vaizdas siaubingas..spintele prie lovos aptaskyta uogiene, o viduje dulkiu..siaubas, kur ligonones higiena???

2009-12-25, 14:01 | IP: *.*.*.*

Bendras vaizdas neblogas isskyrus priemima-priemejos baisios!!! Neisiminiau pavardziu, bet tokioms tik karves melzt (bet ir gyvuliui reikia svelnumo), tai nezinau kur jos tinka. Dabar tiek bedarbiu,kad ,manau galetu ten idarbinti -mylincius savo darba zmones ir mokancius bendrauti.

2009-03-23, 15:49 | IP: *.*.*.*

Grazi aplinka. Kysio dydis neatitinka paslaugu kokybes.

2009-02-14, 20:43 | IP: *.*.*.*

ne visuose skyriuose prasta tvarka. prastas privaziavimas

2008-12-24, 13:01 | IP: *.*.*.*

Labai dėkinga pilvo chirurgijos skyriaus chirurgams, ypatingai mane operavusiam onkologui gyd. A. Kasiliauskui. Visų šio gydytojo pacienčių nuomonė vienoda: "aukštos kvalifikacijos, rūpestingas, gerbiantis ligonius". Ačiū sk. vedėjui Kaseliui už profesionią chirurgų komandą. Apie ginekologinio skyriaus gydytojas prisiminimai slogūs. Atleiskite, bet sk. vedėja, galbūt profesionali,bet daugiau bendrauti nenorėčiau.

2008-06-26, 11:07 | IP: *.*.*.*

Ligoninėje esantis dienos stacionaras tai pasityčiojimas iš žmogaus.Po kolonoskopinių tyrimų ir operacijos[ be nuskausminimo] esi išmetamas į bendrą rūsio koridorių.Siūlau ligoninės vadovams patiems ir jų artimiesiems išbandyti šio 'stacionaro' paslaugas.

2008-06-17, 12:54 | IP: *.*.*.*

jei nori čia gydytis - reikia turėti daug pinigų

2008-04-09, 19:37 | IP: *.*.*.*

Gydytojai geri, yra tikrų profesionalų. Seselės dirba gerai. Švaru. Gydytojaj visai neturi laiko net pabendrauti normaliai su pacientais, atsakyti į klausimus. Palatose garso izoliacijos jokios...
Priėmimo skyrius- tai tikras košmaras. Kol sulauksi specialisto konsultacijos tai dar labiau susirgsi.