Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Kilo sunkumų registruojantis, aptarnavimo kokybė nepatenkinama

1.5

Navigacija po įstaigą yra sudėtinga, užtrunka laiko rasti reikiamą kabinetą

2.2

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.7

2.3

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

0.9

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Klaipėdos ligoninė"
2020-01-23, 13:15 | 3

Teko lankytis ir ne kartą pas skirtingus gydytojus (kardiologai, urologas, diagnostikos skyrius - reikėjo tėčiui, ginekologas-reikėjo pačiai). Tik patys geriausi atsiliepimai apie visus gydytojus, pas kuriuos lankėmės, nuoširdus bendravimas, aiškiai ir suprantamai paaiškina sveikatos būklę, o svarbiausiai laiku ir tiksliai diagnozuoja problemą.

2019-12-12, 23:14 | 2

Labai dėkingi visiems Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojams už pagalbą . Čia dirbantys gydytojai mūsų turtas ir šios įstaigos puošmena.

2019-06-12, 22:18 | 2

S.m.berzelio 10, man atliko kelio sanario menisko plysimo artroscopia.Nuosirdziai dekynga gyd.Ignui Riaubai ir visam operaciniam personalui,sesutems ir ypac anesteziologei.Tai savo srities gyd.I.Riauba auksciausios klases specialistas.ACIU Daktare uz jusu auksines rankas,uz profesionaluma.Visiems rekomenduoju!Mums,pacientams,pasiseke,kad dar yra Klaipedoje gydytoju is didziosios raides!!!
Sekmes Daktare nelengvame Jusu darbe! Ala K.

2019-06-05, 17:54 | 6

Dienos chirurgijos centras Puodžių g. tai superinis! Aptarnavimas, priežiūra, paslaugos aukščiausio lygio! Gali pasijusti kaip brangiausioje privačioje klinikoje. Ačiū ginekologinio skyriaus personalui, Jūs einate tinama linkme slaugos ir gydymo profesionalumo ir kokybės link. Ačiū!

2018-12-05, 16:21 | 3

aš esu labai dėkinga pilvo ir endoskopijos chirurgijos skyriaus personalui. turėjau atsigulti i ligoninę operuoti tulzes pūslę. viskas buvo nuostabu!
visi skyriaus darbuotojai puikiai atlieka savo darbą! Chirurgas Donatas Černiauskas, gydytoja-anesteziologe, slaugytojos ir jų padėjėjos-visi labai malonus, dėmesingi, taktiški ir nuoširdus!
gavau visas konsultacijas, viskas buvo padaryta laiku, bendravo visi labai mandagiai!
patalpos labai švarios, patalyne labai švari , maistas labai skanus.is anksto mane paklausė apie alergijas. kadangi mano organizmas netoleruoja kai kuriu maisto produktu, darbuotojos pasirūpino, tinkamu maitinimu!
gaila, kad negaliu parašyti visu vardu, kad tinkamai padekuoti(dėl savo regėjimo negalėjau visu vardu perskaityti))).
labai aukštai vertinu šio skyriaus profesionalumą! ir viskas nemokomai! AČIŪ!!!!!!!!!!!!!!
Visiems linkiu sėkmes darbe ir gyvenime!

2018-12-05, 16:21 | 3

Visiems linkiu sėkmes darbe ir gyvenime!

2018-10-22, 20:20 | 1

Š.m.rugpjūčio 27 d.atsiguliau i Klaipėdos Respublikinę Ligoninę traumatologijos sk. ir buvau labai maloniai nustebinta, kad dar tikrai yra gerų, nuoširdžių, paprastų medikų atsidavusių savo profesijai.Noriu tarti nuoširdų ačiū sk. vedėjui V.Mačiuliui, mane operavusiam klubo sąnarį, ortopedui traumatologui Z. Juzumui už profesionaliai atliktą operaciją, už patarimus, pamokymus ir nuoširdumą. Linkiu asmenines laimes Jums ir Jūsų visam kolektyvui pasirinktame gyvenimo kelyje.
Buvusi paciente D.Šerlinskiene

2018-04-03, 19:41 | 3

Noriu padekoti priimamojo pwrsonalui uz demesinguma ir jautruma.med.sesutes nuostabiai atliwkancios savo darba.visada buvo suteikta pagalba.plius nuosirdziausias Aciu rentgenologei uz silta ir malonu bendravima

2018-01-05, 14:30 | 1

Labai didelis AČIŪ Pulmonologijos alergologijos skyriaus gydytojai Vitalijai Nausėdienei ir visam personalui už gydymą. Nė vieno nedžiugintų žinia, kad Naujuosius teks sutikti ligoninėj...Bet itin rūpestingų medikų dėka ir pasveikau, ir liūdna nebuvo. Visada besišypsančios, malonios šio skyriaus medikės. Sėkmės joms nelengvame darbe !

2017-11-29, 23:04 | 3

Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems gydytojams ir slaugėms! Tokio malonaus personalo dar jokioje kitoje ligoninėje nebuvau mačiusi. Sesutės nepraeidavo nepasiteiravusios ar nieko netrūksta ar nieko neskauda. Jautėsi didelis nuoširdumas ir rūpestis. Darbą atlikot nepriekaištingai visi! Verta buvo atvykti tiek kilometrų vien dėl kokybės ir personalo kuris sugebėjo parodyti, kad kiekvienas ligonis yra svarbus! Ačiū Jums!

2017-10-26, 18:39 | IP: 84.15.178.120

LOR skyriaus slaugytojos (iškyrus jaunas) bei gydytojai pikti. Paprašius vaistų, jų arba negauni, arba personalas burba taip, kad jų ir nebesinori.
Išskirtinai netaktiška slaugytoja Elvyra M.

2017-09-05, 21:16 | IP: 195.14.178.193

Košmaras!!! Pirmą kartą gulėjome čia, bet esame labai nepatenkinti. Personalas gaili duoti lėkštute, gaili duoti stiklinę. Ledų po anginos operacijos valgyti reikia, bet šaldytuvo su saldikliu nėra. Ledų pasidėti kur nėra. Seselės kur indus nurinkinėje puola į akis. Su žmonėmis elgiasi neadekvačiai. Labai esame nepatenkinti. Lor skyriumi.

2017-08-16, 21:06 | 3

*Patalpos tvarkingos ir svarios,nuolat yra valomos ir priziurimos.
*Maistas turbut priklauso kuri vireja dirba,viena diena skaniausiai kaip namie, kita diena visiskai beskonis maistas.
*Kalbant apie gydytojus, galiu paminet ir garsiai pasidžiaugt nuostabiausia mano sutikta ginekologe-akusere B. Beliajava. Rupestinga ir savo srities profesionale!!!
* Med. Sesutes visai nesuprantamos. Atžagarios, tranko duris, eina valyt dulkiu poilsio metu.
Aisku buvo ir maloniu-vyr. Slauge ir katik turbut baigusi sesute. Svelnios ir rupestingos.

2017-07-08, 17:18 | 5

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojui neurochirurgui Jonui Milašiui už sėkmingą mamos stuburo išvaržos operaciją. Taip pat dėkoju anesteziologei, neurochirurgijos skyriaus sesutėms ir slaugėms.
Puikus gydytojas, rūpestingas personalas.
Ačiū jums.

2017-07-02, 17:22 | 2

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydytojui, traumatologui Mantui Palskiui, už dešinės rankos alkūnės operaciją, kuri pavyko sėkmingai. Taip pat dėkoju traumatologijos skyriaus aptarnaujančiam personalui, anesteziologei ir kitiems. Ačiū jums, gydytojau. Linkiu sėkmės, labai jums dėkinga.