Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 2603

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

87.3% Complete
4.4

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

82.6% Complete
4.1

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

82.1% Complete
4.1

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

81.3% Complete
4.1

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

96.7% Complete
4.8

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

76.5% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

84.8% Complete
4.2

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

85.5% Complete
4.3

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

69.7% Complete
3.5

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

77.9% Complete
3.9

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

82.8% Complete
4.1

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

90.5% Complete
4.5

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

62% Complete
3.1

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

52.6% Complete
2.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

36.8% Complete
1.8

Internetas veikė prastai

Pacientų atsiliepimai
2020-03-04, 18:33 | 2

Teko apsilankyti pas vadinamą gyd. Inga Evaltaitė Budvytienė. Vaikui nustatė ausies bugnelio plyšimą. Išrašė antibiotikus..
Nuvykome kitą dieną į Kardiolitos kliniką pas LOR gyd., kuris nustatė kad jokio plyšimo nėra, abu bugneliai sveiki. Ir patarė negerti antibiotikų. Tą pačią naktį vaikas pradėjo kosėti kaip šuniukas, vėl grįžome pas p. Ingą, kuri pasakė kad tikriausiai laringitas ir be gydymo paleido namo. Mums tai pirmas laringito atvejis. Naktį vaikas pradėjo dusti, ko pasėkoje išvažiavome su greitąją į santariškių ligoninę. Felčerė patarė keisti gyd. nes paprasčiausiai savo darbo neišmanymas.
Gaila G. Kazlauskas nebedirba, buvo puikus gydytojas..
Paskutiniais metais labai didelė gydytojų kaita. Per paskutinius 1.5m pakeitėme 5 gydytojus..

2020-02-25, 09:19 | 1

Del gydytoju darbo neturiu priekaistu kol kas, taciau vakar patekom i nemalonia situacija, sukarsciavo vaikas, teko kreiptis, atvykus i klinika registraturoje pasake, kad uzsidetume kaukes ir kad antras aukstas izoliuotas, 2 aukste musu gydytoja dirba, tad pasake kad ji dabar kitamw kabinete, paklausus kodel turime uzsideti kaukes, pasake kad itariamas korona virusas.. Ta prasme?! Kaip paaiskejo veliau, visi klinikos darbuotojai su neva uzsikretusiu turejo kontakta, mes su vaiku atvaziavome, musu niekas neperspejo, klinika nebuvo uzdaryta, kaip rase spauda, zinoma po musu jau uzrakino... siaubas, juk maza klinika, mazos patalpos, kalba eina apie klinika Baltrusaicio g., nejaugi negalejo paskambinti ir pranesti, uzrakinti duris? Kodel prieme pacientus , jeigu jau izoliuotas 2 aukstas, o darbuotojai kontaktave jau neva uzsikretusiu? Nesvarbu, kad tas atvejis nepasitvirtino, nesvarbu, kad zmogus neaerga korona virusu, bet viska buvo galima padaryt prevenciskai, klausiu gydytojos sakau, o tai mus i formuos jeigu bus patvirtinta? Ji sako, zinoma, tada visus teiks izoliuoti. Taip, kai jau tiek pacientai, tiek klinikos darbuotojai bus pabendrave su dar belekiek zmoniu... Tad pasirode man siek tiek aplaidus klinikos darbas siuo butent atveju, gerai kad nepasitvirtino, puiku, bet o jeigu butu kitaip? Pagalvokit ar tikrai viska padarete? Gal jau nereiketu priimti nauji pacientu kai yra kiles itarimas

2020-01-06, 15:16 | 1

Nerekomenduoju niekam gydytojo G.Kazlausko. Neatsakė nė į vieną klausimą, nepasiūlo jokių vaistų, tiesiog skauda, nu ką, paskaudės ir praeis. Visiškas neprofesionalumas, dar pareikšė, kad neturi laiko, nors už durų nė vienas žmogus nelaukė.
Esu labai nusivylusi šio gydytojo darbu, niekam nerekomenduoju, nes tik sugaišite laiko, o atsakymų ir vaistų negausite.

2017-06-30, 10:27 | IP: 88.119.48.148

Labai rekomenduoju šią kliniką, 2017-06-30 teko apsilankyti pirmą kartą, bet rekomenduosiu ir šeimos nariams ir draugams! Regisratūra pasitin ka su šypsenom, ilgai gydytojo konsultacijos laukti nereikėjo, žodžiu, išėjau patenkinta efektyvių klinikos darbu.Sekmės!

2017-06-30, 09:42 | IP: *.*.*.*

Buvau šios klinikos pacientė, bet labai nusivyliau. Patekti pas šeimos gydytoją gal ir nėra labai sudėtinga (gydytoja taip pat pasitaikė šauni), bet visa kita.... už kiekvieną tyrimą reikia mokėti, paskutinį kartą pritrenkė CRB tyrimo kaina. Kitų sričių specialistų arba nėra, arba įkainotos jų paslaugos tiek pat, kiek bet kurioje kitoje privačioje klinikoje. Registratūroje dirba labai surūgusios panelės, paprašai atlikti registraciją, ar nori atsiskaityti už paslaugas, ant pažymos antspaudą gauti, tai jautiesi, lyg didžiausią gyvenimo paslaugų darytų, taip ir norisi išraut tą antspaudą iš letenų ir pačiai apsitarnauti.

2017-06-15, 21:31 | IP: *.*.*.*

Šeškinės klinikoje dirbantis personalas labai nemalonus - pradedant registratūra ir baigiant šeimos gydytoja. Mokant pinigus už paslaugas norėtųsi nuoširdesnio bendravimo ir atsakingesnio požiūrio į savo darbą (šeimos gydytojai konsultuojant pacientą įėjusi į kabinetą kita darbuotoja nekreipdama dėmesio į ten sėdintį pacientą su pastarąja pasikalba dar ir apie orą - manau,tai labai neprofesionalu).

2017-01-12, 13:08 | IP: *.*.*.*

Atvykau su kūdikiu į Alfa kliniką Baltrušaičio g. 3, reikėjo jam atlikti kraujo tyrimą. Kaip ir viskas būtų gerai, išskyrus tai, jog teoriškai yra kur užkilti su vaikišku vežimėliu, bet praktiškai užkilimas neveikė, todėl teko vežimą palikti lauke per lietų. Turėjau neštis kūdikį rankose, nėra jo kur padėti koridoriuje, vaikas nesėdi... kol darė tyrimą, vaikas verkė, sukaito, aš taip pat sukaitau. Sudėtinga buvo atsiskaityti už tyrimą, nes reikėjo laikyti sunkų vaiką ir iš kuprinės krapštyti piniginę. Tuomet su sukaitusiu vaiku teko eiti į lietų, vėją ir šaltį ir dėti jį į šlapią vežimą. Personalą informavau, kad neveikia pakilimas, bet man nieko neatsakė, tik nusišypsojo, nesupratau, ką ta šypsena turėjo reikšti... Bendras aptarnavimas buvo neblogas, bet po apsilankymo jaučiausi nusivylusi, juolab kad už tyrimą sumokėjau daugiau nei mane informavo telefonu.

"InMedica" klinika, J. Baltrušaičio g. 3, Vilnius, (UAB, Inmedica) atsakė

Laba diena,
apgailestaujame dėl patirtų nepatoumų mūsų klinikoje. Šiuo metu vyksta pasiruošimo darbai atnaujinant patogesnį neįgaliųjų bei pacientų su kūdikių vežimėliais patekimą į kliniką. Dėkojame už atsiliepimą. Stengiamės reaguoti į Jūsų pastabas ir taisyti padarytas klaidas.

2016-08-23, 08:53 | IP: *.*.*.*

Klinika tinkama tiems kas nori moketi uz visas paslaugas.nemokama tik.seimos gyd konsultacijos ir ta suzinojau tik po puses metu.niekas nesiteike pasakyti.ovz ginekologe kainuoja 50 eu kartas su ekoskopu nors jei siuncia seimos gyd.absurdas. taip cia nebus eiliu uzrasymas labai greitas gal del to kad nedaug klientu. Atrodo kad nelabai kas cia lankosi tinka kas nori pavirsutiniskos prieziuros.

2014-11-24, 09:21 | IP: 212.59.24.161

Maloni,jauki aplinka, šiltas bendravimas. Papildomas apmokėjimas už tam tikras paslaugas, procedūras

2014-02-06, 15:53 | IP: 83.189.254.50

Šioje įstaigoje lankausi tik dėl vienos gydytojos,tai I.Gasiūnaitė-tai jauna,maloni,kompetetinga gydytoja verta pagarbos. Kas liečia ten dirbančią dantistę tai mus nuvylė.Dėl ko kreipiausi į vartotojų teises iš kur atėjo atsakymas kad ši įstaiga elgiasi neteisingai,bet neturėjau sveikatos bylinėtis.Ir dar vienas aspektas kad už atliktus tyrimus ima labai brangiai ir šiaip paslaugos labai brangios....

2014-02-06, 08:33 | IP: 213.164.101.76

vertinu gydytojų profesionalumą, mokėjimą bendrauti su pacientais,slaugytojų kompetenciją, mokėjimą dirbti ir su suaugusiais ir su vaikais. Sėkmės ir sveikatos jums mieli medikai.

2014-01-21, 14:35 | IP: *.*.*.*

Patarčiau šios įstaigos pacientams nudugniau pasidomėti mokesčiais už atliekamus tyrimus, nes kartais reikalaujama mokėti neteisėtai.

2013-10-25, 06:37 | IP: *.*.*.*

Kol mokiejau pinigus personalas buvo mandagus Kada prireike pagalbos man ji nebuvo suteikiama!

2013-06-30, 18:59 | IP: *.*.*.*

Visiškas pacientų ignoravimas iškylus problemoms, neatsakoma į pateiktus klausimus.
Vadovė rūpinasi savo darbuotojais, o ne pacientais

2012-12-09, 09:19 | IP: *.*.*.*

Tikrai kad visas dėmesys tik fasadui visomis prasmėmis

2012-05-23, 17:37 | IP: *.*.*.*

Skoningas šiuolaikinis fasadas , gražiai padarytas , iš tolo matomas , informatyvus firminis ženklas ant pastato . Skoningas interjeras Matosi , kad visas dėmesys sutelktas sukurti gražią aplinka , o turinys . .. Profesionalumas abejotinas, gydytoja tiek prisikvėpinusi mano nemėgstamais kvepalais CK Eternity ( ar ji juos labai panašiais ) , kad norisi kuo greiciau .dingti iš kabineto . Dirbant su žmonėmis reiketu kreipti i tai didesnį dėmesį. ne gydymo istaiga, o kazkoks paneliu klubas. Su registratura tragedija. Pritariu žemiau rašiusiems

2012-03-09, 09:46 | IP: *.*.*.*

Kazkokia nesamone su registravimusi pas gydytojus. Uzsiregistuoji tam tikram laikui, kaip ir viskas gerai, bet atvaziavus 90% reikia laukti dar kokias 25-40 minutes kol patenki pas gydytojus, tai kam tas registravimasis??? Toks vaizdas kaip paprastoje poliklinikoje.

2012-01-20, 08:09 | IP: 78.60.104.21

Gydytojai tikrai dziugina,profesionalus, aptarnauja maloniai. Esu labai nusivylus registraturos darbu. Jau kelinta karta gaunu priekaista, kad paskambinu uzsiregistruot ta pacia diena su temperatura, jauciuosi turinti atsiprasyt, kad susirgau ir nesuplanavau savo susirgimo savaite i prieki. Taip pat viena registratore vis megsta sneketi su pasaipa, kas man labai nepriimtina. Laukti visada reikia minimum 30 minuciu, kol priims. Dar mazai technikos pacioje klinikoje, tai siuncia i kitas istaigas tyrimams.
As tiesiog lyginu su Antakalnio poliklinika, kur buvau ansciau ir man ten tikrai labiau patiko.

2011-05-27, 22:41 | IP: 78.56.154.102

Per paskutinius metus labai patobulejusi klinika, tiek personalo, tiek paslaugu atzvilgiu. Beje prasiplete i antra auksta, tai dabar ne taip sugrusta. Zodziu super, lankomes visa seima ir linkim jiems sekmes.

2011-05-23, 11:08 | IP: 195.12.167.234

Super klinika

2011-01-20, 12:02 | IP: 78.56.206.236

Jauki aplinka, profesionali komanda, atkaklus marketinas! Saunuoliai, aciu, kad esate!

2010-06-22, 11:58 | IP: 84.240.56.212

Visi darbuotojai malonūs, atidūs, tyrimai atliekami kokybiškai. Gydytojai profesionalūs, turintys patirties. Pritariu kitų nuomonei, kad patalpos mažos. Šiokia tokia betvarkė, kai kabinetai užkrauti gydymo aparatūra, kartais net baisu ką nors užkliudyti.

2010-04-16, 16:42 | IP: 62.212.207.102

Lankiausi klinikoj kelis kartus. Labai patiko aptarnavimas ir paslaugu kokybe. Kaskart iseinu su sypsena. Aciu personalui!

2010-04-15, 19:56 | IP: 81.29.26.170

Darnus kolektyvas ir dėl to malonu ten lankytis. A. Gal palinkeciau issiplesti. Nes vietos maza :)

2010-04-15, 16:10 | IP: 88.119.224.87

Super klinika, kurioje surinkta puiki dirbanciuju komanda! Violeta G.

2010-04-15, 13:05 | IP: 195.182.71.231

Profesionali, geras aptarnavimas, maloni aplinka.

2010-04-15, 11:47 | IP: 213.197.134.58

Super klinika, geri gyditojai, malonus aptarnavimas. Ačiu rad esate.ę

2010-04-15, 10:23 | IP: 212.122.74.97

Visai nebloga klinika Mažos patalpos

2010-04-15, 10:15 | IP: 212.122.74.97

Super