Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 784

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

76.6% Complete
3.8

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

59.4% Complete
3

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

65% Complete
3.3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

58.3% Complete
2.9

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

78.6% Complete
3.9

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

54.3% Complete
2.7

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

67.7% Complete
3.4

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

79% Complete
4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

80.4% Complete
4

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

76.9% Complete
3.8

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

71.5% Complete
3.6

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

69.8% Complete
3.5

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

52.4% Complete
2.6

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75.5% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

23.7% Complete
1.2

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Šiaulių ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2024-08-16, 20:58 | 1

Atvykus su vaikeliu del karščiavimo, buvo pasakyta jog covid-19 nors nedarė jokiu tyrimu. Toks jausmas kad tik tokia liga bežino. Paprašius pateikti ar buvo padaryti tyrimai ir kaip nustatė kad covid-19, numeta jog tai ne as nusprendžiau ir kurio bepaklausi visi ta pati sako. O kai pakeliau balsa pareiškė kad iškvies policija. Nemoka bendrauti personalas, neadekvačiai bendrauja. Viskas ka žino tai tik viena liga ir daugiau nieko. (Covid-19 per 2-3dienas neišgydomas, bet vaikas pasveiko per pora dienu) o kai paklausiau koks tai covid-19 pasakė, kad nežinau… Tikrai daugiau nebevešiu vaiko į šia įstaiga, jau geriau nuvažiuosiu į kita miesta negu gydisiu savo mieste su neadekvačiai “daktarais-seselėmis”.

2023-01-12, 19:38 | 1

Šiandien priėmimo skyriuje priėmusi budinti gydytoja puiki, neturiu priekaištų, viską paaiškino, pasakė kaip toliau elgtis. Tačiau prieš išeinant susistandė nemandagi, vyresnio amžiaus seselė, pradėjo priekaištauti, kad manęs iš vis tel neturėtų priimti, nes aš juk paeinu, nekraujuoju... Kad tik geros gydytojos dėka mane priėmė. Pradėjo sakyti, kad dėl tokių, kaip mano bėdų čia nevažiuoti, prikaišioti, kad kitur privačiai būtų reikėję nemažai sumokėti. Ir tai, ir dar daugiau dalykų akivaizdžiai kalbėjo su intencija prašydama kyšio. Žinoma, aš jo nedaviau ir pasakiau viso gero. Liūdna ir apmaudu, kad liūdnos kalbos apie šitą skyrių pasitvirtino su kaupu. O kyšių praktika vis dar didžiausia praktika. Kol tokie žmonės, kaip ta seselė, dirbs įstaigoje, tol niekas nepasikeis.

2022-12-03, 17:03 | 1

Mano patirtis su vaiko ir moters klinika labai nuvilianti. Pirmiausia paskambinus neleidžia rinktis gydytojo. Pasako pavardę tos, apie kurią prasčiausi atsiliepimai internete ir pas kurią nenori niekas patekti. Tada, jei pats žinai kitas pavardes ir paklausi, pasako šita nepriima, šita nepriima šita nepriima. Gal iš visų dirbančių gydytojų teleidžia rinktis maždaug iš dviejų. Pralaukus mėnesį, ištiko menstruacijos, tada atkėlė vizitą dar mėnesiui. Taigi pralaukiau su savo bėda du mėnesius. Tada atvykus gydytoja J. B. buvo maloni, paėmė visus tyrimus, bet buvo perspėta, kad gėriau antibiotikus nuo šlapimo pūslės uždegimo ir kad bijau jog antiniotikai gali iškreipti tyrimų duomenis . Ji į tai nesigilino. Taigi atsakymą gavau, kad esu ale sveika ir reikia atstatyti florą. Kadangi gydytoja savo rezultatus pranešė iš mobilaus telefono, tai po savaitės ir paskambinau tuo numeriu kuriuo ji skambino, kad man skauda degina ir tt. Gydytoja buvo labai nepatenkinta. Pasakė jog reikia ateiti po mėnesio ir po menstruacijų. Na jei gydytoja nenori gydyti ir pyksta, kam grįžti ir ją šitaip nuvarginti. Kiek vėliau, kadangi poliklinikoje vis rodė uždegimą, Kreipiausi pas gydytoją P. privačiai. Parėjo stebuklingas tyrimas esą vėl man nieko nėra. Paskui pas tą pačią gydytoją užtaikiau priėmime... ji nebeatliko jokių tyrimų, kadangi privatūs nieko neparodė. Buvo nepatenkinta. Deja toliau poliklinikoje man vėl pakartotinai vis rodo uždegimus iš tepinėlio. Ir nors P. teigė, kad pas mane laktobacilų net 2 balai, pakartotinis tyrimas parodė jog jų yra O. Ir tt. Tiesiog aš gydymo taip ir nesulaukiau. Apie gydytojų norą pagelbėti pacientui, gilinimąsi ar siuntimą trečio lygio specialistui nėra jokios kalbos. Jeigu tau skauda ir degina tu esi durna. Ir nesvarbu, kad viskas prasidėjo nuo mišrios infekcijos ir gal vaistai išdegino, gal ph sutriko, gydykis durnele pati arba eik pas psichologą. Va toks ir gydymas šitoj klinikoj. Kad gal koks lėtinis uždegimas, nieko netiria. Vaikštau ir dirbu su baisiais skausmais. Toks įspūdis, kad gydytojos yra abejingos kito skausmui.

2022-11-21, 12:05 | 1

Priemime elgesi ziauriai ir nemandagiai. Niekad neteko taip patirti. Gydytojai atsiaurus ir nemalonus. Sesele ateina per para 1 karta geriausiu atveju. Liepe ligonineje gerti savo atsiveztus vaistus. Grizus namo - nebuvome pasveike. Zodziu baisi patirtis. Nerekomenduoju cia apsilankyti.

2022-07-18, 19:42 | 1

2022-07-18 teko atvykti į Moters ir vaiko skubios pagalbos priimamąjį. Sunegalavo 2,5 metukų sesers dukrytė. Aš ir sesė buvome labai šokiruotos baisiu personalo darbu. Pralaukta su maža, blogai besijaučiančia mergyte 2 valandas, Mergaitė pavargo, verkė, o sesutės vis drausmino, barė, baisiausiai nepatenkintos. Pagaliau po dviejų valandų priėmė, apžiūra vyko labai trumpai. Jokių tyrimų, spėjimas tik, gal infekcija, gal virusas. Absoliučiai jokio tyrimo. Išrašytas paracetamolis ir lašiukai.Tokia tad skubi pirminė pagalba vaikui.

2022-07-12, 14:17 | 1

Pirmiausia dėkoju tiems darbuotojams, kuriems tikrai rūpi pacientas. Kam, negaliu įvardinti, nes gydytojai neturėjo (arba jos buvo kažkur prie šono) kortelių, neprisistatė, tai nebuvo aišku, nei kas gydė, nei kas operavo, nei kas prižiūrėjo... Gaila, bet mūsų atveju 3-4 metų vaikui buvo gydomas uždegimas, bet trūko ligoninėje apendicitas, dvi savaites prabuvom reanimacijoje, tai dar prasidėjo problemos su plaučiais, kelis kartus prašėme siųsti į Kauną, tai gydytojai sakė, kad viskas gerai, kad taip turi būti, kad konsultuojasi su Kauno gydytojais, tačiau mergaitei buvo vis blogiau, kilo temperatūra, todėl šiaip ne taip išvežė į Kauno klinikas. Deja, vežant su greitąja mama turėjo laikyti dukrelę ant kelių visą kelią, negalėjo net prisisegti, mergaitė užmigo, todėl abiem buvo labai nepatogu ir net sunku. Nuvažiavus lydinti seselė nuvedė iki registratūros, padavė dokumentus ir nesulaukusi, kol priims ligonį, išvyko. Deja, ne viskas buvo sutvarkyta, registratūroje nežinojo, nei pas ką atvyko, su ligoniu vaiku teko laukti, skambinėti, pačiai mamai teikti informaciją. Be to, Šiauliuose gydytojų paprašius susipažinti su ligos istorija, buvo mamai su pašaipa pasakyta, kad čia ne romanas, nėra ko skaityti, kad ji vis tiek nieko nesupras. Gavus ligos istoriją prieš išvykstant dar pastebėjom, kad įrašuose buvo klaidų... Žodžiu, galima daryti išvadą, kad per 3 savaites šioje ligoninėje mamai ir 3-4 metukų dukrai teko išgyventi košmarus, vaikas išgyveno tai, ko galbūt neturėjo išgyventi, jei laiku būtų numatę apendicitą, jei jis ligoninėje nebūtų trūkęs, jei būtų atidžiau pažiūrėta į tai, kad mažam vaikui net 4-5 dienas laikosi 40 laipsnių temperatūra, jei būtų imtasi profesionalaus gydymo ir ieškota problemos, kol apendicitas netrūko (jis trūko tik po kelių dienų, o per tą laiką mergaitė kentė ir skausmus, ir priepuolius...). Nepasiteisinimas, kad vaikams negalima numatyti apendicito - žinant, kad taip yra, gydytojai privalo numatyti visus atvejus ir tirti, o jei neturi tam įrangos, ieškoti pagalbos ar siųsti kitur. Mergaitės sveikata pašlijusi, nežinia, kiek jai reikės laiko atsigauti, ar galės rudenį grįžti į darželį, kaip per visą tą laiką leisti antibiotikai paveiks jos vystymąsi... Jau nekalbu apie mamą, kuri išgyveno didžiulį stresą, negalėjo dirbti, juk žinom, kad biuletenis - tik ašaros... Kyla klausimai - kas atsakys už šią situaciją, kas grąžins prarastą abiejų sveikatą, ar medicina tokia bejėgė, o gal trūksta kompetencijos, o gal paprasčiausia - nebesilaikoma Hipokrato priesaikos. Kas vyksta medicinoje? Kodėl žmogus nebesijaučia saugus, ar tikrai pacientas turi mokyti ir kontroliuoti gydytojus (taip buvo man pasakyta kitoje privačioje klinikoje)? Norėtųsi, kad kiekvienas dirbtume savo darbą iš širdies - juk renkamės profesiją iš pašaukimo, o gal klystu: gal renkamės gydytojo profesiją dėl kitokių sumetimų! Dar kartą dėkoju tiems, kurie su manimi kalbėjo telefonu, lyg ir bandė spręsti problemas, dėkoju reanimacijos darbuotojoms, bet ne gydytojams...

2022-03-07, 09:47 | 1

Sesele atnešė pusryčius ir pasakiau kad sunku pačiai atsisėsti, nes labai skauda tikėjausi pagalbos, bet man tik atrėžė "bandyk kaip nors" ir išėjo.... gulėjau vaikų skyriuje...

2022-03-07, 09:47 | 1

Sesele atnešė pusryčius ir pasakiau kad sunku pačiai atsisėsti, nes labai skauda tikėjausi pagalbos, bet man tik atrėžė "bandyk kaip nors" ir išėjo.... gulėjau vaikų skyriuje...

2022-03-07, 09:47 | 1

Sesele atnešė pusryčius ir pasakiau kad sunku pačiai atsisėsti, nes labai skauda tikėjausi pagalbos, bet man tik atrėžė "bandyk kaip nors" ir išėjo.... gulėjau vaikų skyriuje...

2021-08-09, 18:47 | 1

Persionalas tai tragedija laukiu jau visa valanda mane reikia tik abziureti laukiuosi 21sav o jos slambineja is kampo i kamba nuejusi paziureti ka jos veikia pasirodo kavyte geria sakau o tai ilgai as dar cia lauksiu jums gaila man skirti 15min abziurai sako pasedekit kaip reikes pasiviesim

2021-05-25, 18:59 | 1

Nerekomenduoju darbuotojai neatlieka paskirto darbo mano mergina nėščia 2paras kankinasi jei būtinas Cezario pjūvis daktarai kiša visokius skatinamuosius nors po pirmos paros matė kad gimda jai daugiau neprasiveria 2 dieną nuleido vandenys ir liepė laukti pusę paros kad pagimdytų aš nesuprantu kaip jin pagimdys jei neprasiveria pusesere pasakojus kai jei buvo Cezaris jai nuleido vandenys ir po 8 h padarė operacija vaiko galūnės po 8 h tiek rankos tiek kojos buvo pemelynavusios vaikas buvo nugabentas į inkubatorių o čia dabar sakė laukti 11h iki tol kol gimdys nors ir taip aišku visiems kad jin to padaryti negali operacija būtina . Siunčia praktikantes į tokias situacijas drauge kankinasi iš skausmo o praktikantes tai taip turi būti jų žodžiai nusivylęs šią tyrimo įstaiga daktarai delsia dvi paras padaryti Cezario operacija

2020-03-05, 23:50 | 1

Labai nusivyliau bendravimu ir bendru žmogaus nesupratimu. Žmonės kurie mane supo man tokią svarbią akimirką kaip vaiko gimimas tūrėtų būti malonesni, o ne dirbti savo darbą sukastais dantimis. Administracija į darbuotoju emocinę būseną tūrėtų atkreipti daugiau dėmesio. Nuo žvilgsniu iki balso tono, viskas labai nemalonu.... kažkaip pasisekė ant tokio "puikaus" personalo pakliūti. Mėnesį prieš lankiausi priėmine dėl skausmų, tiek akušerė tiek gyd. Bogužienė pasirodė nuostabios! Nuteikė labai teigiamai, o atvykus gimdyti gavau kaip su šlapiu skuduru per veida.

2018-03-22, 17:21 | 1

Vaikui pradejus sunkiai valdyti kojyte (negalejo begti,lipant laiptais pradedavo verkti ir krisdavo,eidamas nelenke kojytes,atsitupus nebegalejo atsistoti,skundesi skausmais zemiau keliuku ir t.t.),pakalbejus su darzelio aukletojomis ,nes jos pastebejo tapati,kad vaikas vaiksto keistai,lyg nevaldytu kojytes,nusprendeme kreiptis i gydymo istaiga.Paskambinus seimos gydytojai,atsiliepe sesele ,nes gydytojai tuo metu buvo ne darbo valandos,buvo papasakota visa situacija ir ji patare vaziuoti i chirurgijos-traumatologijos skyriaus priimamaji.Ten nuvykus nebuvo nei vieno zmogaus,uz stiklo sedejo keturios seseles ir snekuciavosi.Man (mamai) priejus prie langelio buvo paklausta kokiu tikslu atvykome.Buvo paaiskinta situacija.Viena is seseliu pradejo ironiskai komentuoti : Seimos gydytoja neismano savo darbo?Gerai,ismokysime kaip reikia dirbti! Nekreipiau demesio,nes ne konfliktuoti atvykau.Iskviete gydytoja.Atejo gydytojas Basijokas.Jam iejus i kabineta iseke ir minetoji sesele,ir pradejo komentuoti gydytojui:isivaizduojate atvyko be siuntimo,be jokiu tyrimu ir t.t.Gydytojas atsake kad pasidarysime viska cia.Apziurejo vaikuti,jis zinoma verke (jam 4m.),issityciojo is vaikucio,ji gulinti apstumde.Paskyre kojytes rentgeno nuotrauka,kraujo tyrima,paziureti ar nera uzdegimo,nes is pirmines apziuros nieko nepavyko nustatyti.Gryzus su visais tyrimais,vel buvome pakviesti i kabineta.Gydytojo zodziai paziurejus i nuotraukas : rimtu kaulu luziu nera,o jei yra nerimtu tai pasimatys veliau.Kraujo tyrimas nieko nerodo,toliau gydysites pas pediatra.Sesele paklause gydytojo:Ar siunciame pas musu pediatrus ar tegul vaziuoja pas savo?Gydytojas atsako :Jeigu jau atleke cia i ligonine tai tegul ir laksto dabar po ligonines,siusk pas musu pediatrus.Pediatres diagnoze artritas.Mes su vyru abu dirbantys,mokame mokescius,sveikatos draudimo imokas,ar su tokiu bendravimu turime susidurti atveze vaika i gydymo istaiga? Ar sesele turi teise tyciotis is musu ziuredama i akis?Tikiuosi kad su sita istaiga susiduriau paskutini karta,daugiau i ja niekada nesikreipsime net jei ir bus problemu,vyksime kitur.Mus su vaikuciu isjuoke,pazemino ir issityciojo.Seseles vardo ir pavardes korteleje nepavyko perskaityti nes ji buvo uzdengta,manyciau kad sitaip neturetu buti,o paklausus jos pavardes nebuvo atsakyta.Svarstome galimybe kreiptis i ligonines vadova.Viskas ivyko 2018 03 22 apie 10val.ryte.

2017-08-09, 13:55 | IP: *.*.*.*

Gydytojai dažniausia vėluoja, kolidiriuose skersvėjai, laukti su mažais vaikais sąlygų nėra

2016-08-17, 03:21 | IP: *.*.*.*

Po operacijos mama mirė, o tyrimų rezultatų, ką išoperavo, dar negavome, nors praėjo 3 mėnesiai. Ką operavo? Ar reikėjo operuoti? Ar tiesiog treniruotis ir papjauti?

2015-03-07, 12:02 | IP: *.*.*.*

su 8mėn dukrele paguldė į skyrių. šlapimo takų infekcija, nenori roto, meningito ar kitų virusų už palatą mokėk! Kas pee sovietmetis mažiukai palatuose po 5! Kažkieno rėkia, kažkieno miego nori!!!! 5 dienas tikrai gulėsiu tai man kainuos 75€.... esu pakraupusi, pasibaisėjusi!!! P.s. jeigu perki palatą nuuui seselės taip ir žiūri PONAI, BENDRAI PER PRASTAI

2012-06-01, 15:38 | IP: *.*.*.*

Viskas būtų puiku, jeigu gydytojų darbas būtų organizuojamas efektyviau. Nesuprantu, ar per didelis krūvis, ar nesugebėjimas suplanuoti, paskirstyti krūvio lemia tai, kad konsultacinėje poliklinikoje tenka laukti gydytojo 2 valandas ir daugiau. Pralaukus dvi valandas sužinoti, kad gydytojas nebeateis iš viso, nes turi kitų reikalų... Ir visiškai nesvarbu, kad esi užsiregistravusi elektroninėje registracijoje. Paprašius konsultacijos pas kitą gydytoją, pasiūloma atsinešti kitą siuntimą. Žodžiu konsultacinės poliklinikos darbas organizuojamas labai blogai. Taip pat būtų laikas Šiauliams pasirūpinti vaisingumo specialistais, nes labai daug šeimų, kurioms reikalinga tokia pagalba.

2009-11-06, 14:17 | IP: *.*.*.*

Gydytojai profesionalūs, tikrai gerai atlieka savo darbą - norėtūsi daugiau geranoriškumo, bet tai kolkas pateisinama dėl darbo sąlygų ir atlygio u darbą. Gimdymo skyriaus akušerių, slaugių ir ir kai kurių vaikų gydytojų darbas - klaikus. Jei mama dar neturėdama pieno negali prisiprašyt vaikučiui maisto - netelpa į jokios logikos rėmus.Niekaip nesuprantu - kam laiko toj ligoninej, jei pagalbos "tik mirštant" sulauktum...

2009-09-07, 13:16 | IP: *.*.*.*

gydytojai labai demesingi, profesionalus. SLAUGYTOJOM REIKTU PASIMOKYTI ETIKOS IR BENDRAVIMO SU PACIENTAIS. O JAU YPAC SLAUGYTOJAI DIRBANCIAI SU GYD. A. SIMAVICIUMI

2009-02-12, 09:54 | IP: *.*.*.*

sesutės susiraukusios nuolat, jokios šilumos bendraujant.... piktos... darbo metu sėdi prie bankuchinais nukrauto stalo :) gaila gydytojų, pavargę nuolat atrodo...

2008-10-08, 17:59 | IP: *.*.*.*

Kol pinigėlių neįbruksi tau niekas nepadės. Nebent tuo metu dirba visą nėštumo laikotarpį nėštukę prižiūrintis gydytojas, arba bent jau yra pačio gydytojo pranešta iš anksto, kad atvyksta jo nėštukė ir ją REIKIA apžiūrėti. Pasibaisėjau tokiu gydytojų požiūriu į būsimas mamytes.

2008-08-27, 22:26 | IP: *.*.*.*

Palatos tragiškos, sesutės dar tragiškesnės - kada nori tada ir pažiūri...

2008-08-07, 19:03 | IP: *.*.*.*

Jeigu valstybe nori pakelti gimstamuma,tai reikai pagalvoti ir apie tokiu istaigu remonta,aparatura,gydytoju atlyginima.Kodel seima turi leisti tiek pinigu is savo kisenes,kad pagimdyti vaikeli.Kur ziuri valstybe?Jie tik sugeba remontoti savo butus,statyti namus,statyti Valdovu rumus ir t.t.

2008-07-28, 10:54 | IP: *.*.*.*

Gimdziau sioje istaigoje. Gimdymo metu ligonines personalo darbas vyko sklandziai. Gimdyma prieme jaunas gydytojas, tiek jis, tiek seseles elgesi paslaugiai, maloniai. Po sekmingo ir malonaus gimdymo teko patirti visus sios ligonines teikiamus "malonumus". Su vaikeliu buvau atvezti i palata, kurios aplinka buvo itin nemaloni - kiauri langai, aptrupijusios senos ir aprudijusios prausyklos, tualetai. Pagulde su dar viena ta pacia diena pagimdziusia gimdyve. Ypatingai mazoje palatoje vaiku loveles buvo suglaustos, o musu lovos pristumtos prie vaikuciu loveliu, tai kai ateidavo lankytojai, nebegaledavome ikvepti gryno oro. Be to, mano vaikutis naktimis (3 naktis is eiles) verke. Seseles ir veliau gydytoja atsisake realiai padeti: "nerami mama - neramus ir vaikas", as pati supratau, kad tikrai sotus vaikutis verkdavo, nes jam skaudejo pilvuka, juk pries ryta jis issitustindavo ir ramiai nuo 6h ryto miegodavo... Galima kalbeti daug, bet idomu, kam reikia kankinti pagimdziusia mama ir vaika, jei nenori jiems padeti. Nenuostabu, kad grizus is gimdymo namu po 2 dienu prasidejo gimdos uzdegimas. Kartais geriau yra sumoketi didele suma gydytojui, kad jis israsytu vaistu ir neguldytu i ligonine. Galbut to ir buvo laukiama po gimdymo?????? Gydemes gimdos uzdegima namuose, leidziami vaistai padejo, issigydeme ir ne minute nepasigailejome, kad vel neatsiguleme i ta kankinimu ir patyciu vieta.

2008-06-24, 12:03 | IP: *.*.*.*

Aplinka graži, akušeris labai profesionalus, seselės malonios. Ir draugės gerai atsiliepia apie tuos namus. Kiek esu gulėjusi ligoninėje, tai ši geriausia Neigiamo nėra ir negali būti ;)

2008-04-03, 22:37 | IP: *.*.*.*

(: nejauku,senamadiskai,Airyjoje geriau

2008-03-14, 09:52 | IP: *.*.*.*

Tokiuose gimdymo namuose tikrai nėra malonu pasitikti naują žmogutį. Palatos baisios, nekalbant apie WC ir dušus. Negaliu suprasti, kaip tokiuose dušuose gali praustis tik ką pagimdžiusios moterys. O nuomonė apie personalą yra nevienareikšmiška, priklauso nuo pačio žmogaus. Buvo sesutės, kurių budėjimo metu skyriuje neverkė nei vienas vaikutis, o teko susidurti ir su tokia sesele, kuri apstaugė,kad mano vaikas verkia, nors pusę valandos nesugebėjo prieiti ir dar taip pažemino pačią, kad net skaudu prisiminti.

2008-02-28, 18:24 | IP: *.*.*.*

Viso personalo vienareiksmiskai vertinti negalima. Gulint nesciuju patologijos skyriuje personalas super, taciau apie naujagymiu prieziura po gimdymo ir jo personala, tai geriau patileti, taip ir norisi kuo greiciau begti is ten. Geda Siauliams tureti tokius gimdymo namus. Vaiduolkis, o ne gydymo istaiga.