Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 784

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

76.6% Complete
3.8

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

59.4% Complete
3

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

65% Complete
3.3

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

58.3% Complete
2.9

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

78.6% Complete
3.9

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

54.3% Complete
2.7

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

67.7% Complete
3.4

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

79% Complete
4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

80.4% Complete
4

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

76.9% Complete
3.8

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

71.5% Complete
3.6

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

69.8% Complete
3.5

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

52.4% Complete
2.6

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75.5% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

23.7% Complete
1.2

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Šiaulių ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2025-07-23, 19:39 | 1

Viskas puiku. Personalas labai malonus. Net ir valytojos superines. Galiu palyginti kaip buvo pries 16 metu ir begant laikui ir dabar… Nors ir anksciau ten viskas buvo gerai bet dabar dar geriau. Palatos svarios, dusai pritaikyti vaikams prausti… Visur blizga svara… na gal laiptinems jau atejo remonto metas… Rekomenduoju

2025-05-17, 08:25 | 1

Norime padėkoti Moters ir vaiko klinikos personalui. Gimdėme antrąjį vaikelį ir tiek su pirmu, tiek su antru gimdymu priežiūrą vertinčiau puikiai. Nuostabūs gydytojai, slaugytojai ir visas kitas personalas. Nuoširdų ačiū tariame M. Stasiūnaitei, kuri prižiūrėjo visą neštumą ir J. Anužui už atliktą skubią cezario operaciją, bei visam dalyvavusiam personalui.

2024-10-15, 18:24 | 1

Vaikų poliklinika paliko labai gerą įspūdį. Graži ir apgalvota erdvė. Nudžiugino mamos ir vaiko kambarys, yra staliukų vaiko aprengimui. Malonus personalas nuo rūbininkės (kuri pasitiko su šysena), registratorės, slaugytojų (palydėjo iki kabineto; kita slaugytoja padėjo blaškyti vaikelį procedūros metu, turėjo žaislų) iki gydytojos (trumpai ir aiškiai paaiškinusios situaciją). Jautėsi abipusė pagarba. Ačiū!

2024-05-01, 20:21 | 1

Palyginus, kaip buvo prieš 8 metus ir dabar, tai kardinalūs pokyčiai gerąja prasme. Gimdžiau antrą vaikelį, teko lankytis dieniniame stacionare, po to patekau į patologinį skyrių ir galiausiai į gimdymo skyrių. Tai per visą nueitą kelią mane lydėjo ir rūpinosi savo srities profesionalai. Gydytojai, akušeriai ir kiti medicinos darbuotojai buvo malonūs, paslaugūs, taktiški, suteikė visą reikiamą infornaciją, skyrė daug dėmesio man ir mano vaikeliui. Aplinka jauki, palatos švarios ir skanus maistas. Didelis ačiū gimdymą priėmusiai akušerei A. Jankevičienei ir be galo profesionaliai gydytojai M. Stasiūnaitei.

2024-02-05, 21:03 | 1

Pirmiausia tai norime tarti didelį AČIŪ visam ligoninės personalui nuo priimamojo gydytojų iki rūbinės darbuotojų. Prasidėjus gimdymui buvome prižiūrimi nuo pirmos iki paskutinės dienos. Nieko netrūko.
Išskirtinai didelį AČIŪ norėtume pasakyti akušerei Viktorijai Preimontei bei jos komandai. Akušerė Viktorija savo srities profesionalė. V. Preimontė dirba su entuziazmu ir nuo pat pirmos gimdymo minutės jautėmė palaikymą, rūpestį ir didžiulę pagalbą.

2023-11-02, 21:45 | 1

Ne darbo dieną atvykau pasitikrinti, kadangi neštumo metu sukilo ir laikėsi aukšta temperatūra. Personalas buvo rūpestingas ir nuoširdus, patarė ir maloniai apžiūrėjo. Atvykus nesijauti kaltas, kad atvykai, tad džiaugiuosi patirtimi čia.

2023-10-31, 20:19 | 1

Vykau i skubios pagalbos skyriu esant 6tam nestumo menesiui. Esu labai patenkinta budejusiu gydytoju darbo kokybe (V. Balciuniene, A. Domarkas), malonus, rupestingi, issamiai atliko reikiamus tyrimus, paskyre gydyma, profesionalus. Taip pat atskiras aciu visam kitam sutiktam personalui nestumo patalpgijos skyriuje, nuo akuseriu iki sesuciu - nuostabios, rupestingos moterytes!

2023-09-22, 01:25 | 1

Personalas tiek gimdymo tiek neonatologų tiek vaikų skyriuose labai malonus. Seselės super, nieko nebaisu klausti net nieko nežinančiai naujai mamytei.

2023-01-07, 01:36 | 1

Grįžčiau .jei reikėtų.

2022-12-09, 11:47 | 1

Likau maloniai nustebinta ginekologijos skyriaus viso persinalo darbu, nuo gydytojų iki slaugytojų ir seselių. Manimi tikrai labai rūpinosi visi, labai dažnai pasiteiraudavo ar viskas gerai, ar man nieko netrūksta, ar nereikia nuo skausmo vaistų ir pan. Bendravimas šilčiausias koks tik gali būti, kiekvieną specialistą nors prie širdies dėk.
Siunčiu didelį apkabinimą Gyd. Domarkui ir visam personalui! ❤️

2022-09-28, 01:12 | 1

Noriu padėkoti Moters ir vaiko klinikos gytytojams ir parsonalui už neabejingumą, pozityvumą ir atsakingą darbą . Kai staiga susiduri su rimta vaiko sveikatos problema, ir nežinai kur kreiptis, ką daryti ... nedelsiant buvo padaryti visi tyrimai ir tolimesnis gydymas Kaune. AČIŪ jums.

2022-01-31, 18:15 | 1

Gydziausi Siauliu vaiku ir moters klinikoje, ginekologijos skyriuje.JUS VISI TEN DIEVO DOVANA....
Pagarbiai Laima

2021-11-19, 17:23 | 1

Esu labai patenkinta pirmuoju gimdymu Moters ir vaiko klinikoje. Labai rūpestinga akušerė Jolanta, kuri su viskuo supažindino, atsakė į rūpimus klausimus, laiku teikė pagalbą. Priežiūra po gimdymo taip pat - kasdien buvome prižiurimi, konsultuojami įvairių soecialistų (vaikų gydytoja, ginekologas, žindymo specialistai, seselės). O ir maistas skanus, kaip pas močiutę. Gimdymas buvo sklandus dėka gydytojo ir personalo. Esu begalo dėkinga už sveiką mažylį.

2021-05-15, 17:47 | 1

Pirmą kartą gulejau šioje ligoninėje- planinė operacija ginekologijos skyriuje. Labai dėkinga operavusiam skyriaus vedėjui Simavičiui už profesionalumą, rūpestį. Personalas malonus ir paslaugus. Palatos tvarkingos, patogios, tik lova buvo kietoka. Valgyt davė skaniai. Nelabai patiko, kad pas anesteziologą labai smirdejo rankos rūkalais, o jis jas dėjo ant veido.
Ir dar pasikartosiu - gydytojas Simavičius nuostabus! Štai tokie turi būti gydytojai! Didelės jam sveikatos !

2019-08-19, 17:14 | 1

Seselės ir budinčios daktarės buvo be galo draugiškos, paslauguos ir malonios, likau labai maloniai nustebinta kad net po paros budėjimo pasitikdavo su šypsena ir neapsakoma kantrybe. Gaila to negaliu pasakyti apie daktare priimamajame, kuri buvo labai nedraugiška ir tikrai nekvalifikuota komunikacijai su vaikais .

2018-04-01, 19:15 | 1

Didžiulė padėka visam personalui, kuomet buvo priimtas gimdymas, po to vyko gydytojų/akušerių vizitai, skirti naujagimio ir mamos priežiūrai, didžiulis dėkui visiems/visoms, buvau maloniai ir rūpestingai prižiūrima, didelis dėmesys naujagimiui.

2018-03-25, 18:15 | 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti ginekologinio skyriaus gydytojui Dr.Andriui Simavičiui už atidumą ir profesionalumą, už gebėjimą paprastai ir aiškiai aptarti ligonio problemą, nesukeliant nepatogumų.Tai nuoširdus ir vertas didžiulės pagarbos Gydytojas. Dėkoju visam šio skyriaus medicinos personalui- sesutėms, slaugutėms už paslaugumą ir puikų darbą. NUOŠIRDUS AČIŪ VISIEMS.
Buvusi šio skyriaus pacientė Dana Peleckienė

2018-01-05, 11:09 | 1

Buvau prisiregistravusi,vitas buvo atšauktas,bet pati gyditoja perskambino.Vitas buvo atidetas man patogiu laiku.Bogužienė Emilija prieme maloniai,viska paaiškino,užregistravo miomos šalinimui,operatyvi gyditoja. O Atvykus Sausio 3d, nors buvo anksti apie 6.30 Galiu pasidžiaugti taip pat dirbusiom priemime,malonios slaugytojos.Dekoju gydytojai J.Kalauskienei už pašalintas miomas, maloni gyditoja,tikiu kad savo darba atliko gerai,viska paaiškino.Anesteziologui Pavel Karavajev Ačiu,puikiai jaučiausi iš po narkozes.Taip pat Operacineėje malonios,negrubios slaugytojosAčiu. Visam personalui Ačiu, jusu darbas vertas didejančiu atlyginimu :-).R.Š Mažeikiai.

2013-11-25, 19:23 | IP: 62.80.225.123

Klinika tiek iš išorės, tiek iš vidaus atrodo puikiai - viskas nauja, gražu, jauku. Lankiausi joje nėštumo metu (dienos stacionaras, nėštumo patalogijos skyrius, operacinė, pogimdyminis skyrius). Esu girdėjusi įvairių atsiliepimų apie personalą, tiek gerų, tiek blogų (grubus elgesys, įžeidinėjimai, pinigų "į kišenę" laukimas). Galiu pasakyti tik tiek, kad jokio blogo elgesio nesulauliau nei iš vieno gydytojo, akušerių, slaugių. Visi buvo malonūs, su šypsena, suteikė visą reikiamą priežiūra, nors nemokėjau niekam, bet niekas ir neprašė. Turbūt tai kaip gydytojai ir likęs personalas elgiasi su pacientais, iš dalies ir nuo pačių pacienčių priklauso.

2013-01-28, 10:17 | IP: 84.240.33.169

2012 spalio menesi vaiko ir mamos klinikoje pirma karta gimdžiau, esu patenkinta gydytoju gimdyklos profesionalumu, gimdžiau nesitarusi su gydytoja, atsilyginom personalui simboliškai, kudikių priežiūra gera, jaunesnes gydytojos daug malonesnes , pamoko kaip maitinti vaikeli, kaip nuprausti, suteikia visa informacija, likau patenkinta.

2012-09-29, 20:34 | IP: 78.58.241.38

DIDELIS NUOŠIRDUS AČIŪ VISIEMS. YPAČ POTOLOGINIO SKYRIAUS AKUŠĖRĖMS. VALYTOJOMS, MAISTO IŠVEŽIOTOJOMS. SKYRIAUS VEDĖJUI. GYDYTOJAI VOLDAREZAI BALČIŪNIENEI.

2011-10-05, 15:33 | IP: 62.80.225.127

+pati geriausia motinos ir vaiko klinika:)

2011-09-11, 01:56 | IP: 78.58.126.6

atlikta operacija praejo sklandziai, gydytojai malonus, rupestingi, sesutes taip pat kokybiskai atlieka savo darba , paslaugios . jauciausi tikrai gerai, bent ginekologijos skyriuje.

2011-08-23, 17:37 | IP: 88.118.95.86

Lenkiu galva prieš akušeres ,seseles ir slaugytojas , nes jos tikrai vertos pagarbos .