Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 784

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

75.7% Complete
3.8

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

57.6% Complete
2.9

Išorėje yra dauguma atsipalaidavimą ir komfortą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

63.3% Complete
3.2

Registratūroje yra dauguma patogumą užtikrinančių priemonių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

57% Complete
2.9

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

77% Complete
3.9

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

53.6% Complete
2.7

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

66.6% Complete
3.3

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

79.2% Complete
4

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

79.5% Complete
4

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

76.7% Complete
3.8

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

70.9% Complete
3.5

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

68.4% Complete
3.4

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

51.1% Complete
2.6

Siūloma, bet tik dalis reikiamų papildomų paslaugų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75.3% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

23.6% Complete
1.2

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Respublikinė Šiaulių ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2024-02-05, 19:03 | 1

Pirmiausia tai norime tarti didelį AČIŪ visam ligoninės personalui nuo priimamojo gydytojų iki rūbinės darbuotojų. Prasidėjus gimdymui buvome prižiūrimi nuo pirmos iki paskutinės dienos. Nieko netrūko.
Išskirtinai didelį AČIŪ norėtume pasakyti akušerei Viktorijai Preimontei bei jos komandai. Akušerė Viktorija savo srities profesionalė. V. Preimontė dirba su entuziazmu ir nuo pat pirmos gimdymo minutės jautėmė palaikymą, rūpestį ir didžiulę pagalbą.

2023-11-02, 19:45 | 6

Ne darbo dieną atvykau pasitikrinti, kadangi neštumo metu sukilo ir laikėsi aukšta temperatūra. Personalas buvo rūpestingas ir nuoširdus, patarė ir maloniai apžiūrėjo. Atvykus nesijauti kaltas, kad atvykai, tad džiaugiuosi patirtimi čia.

2023-10-31, 18:19 | 9

Vykau i skubios pagalbos skyriu esant 6tam nestumo menesiui. Esu labai patenkinta budejusiu gydytoju darbo kokybe (V. Balciuniene, A. Domarkas), malonus, rupestingi, issamiai atliko reikiamus tyrimus, paskyre gydyma, profesionalus. Taip pat atskiras aciu visam kitam sutiktam personalui nestumo patalpgijos skyriuje, nuo akuseriu iki sesuciu - nuostabios, rupestingos moterytes!

2023-09-21, 22:25 | 1

Personalas tiek gimdymo tiek neonatologų tiek vaikų skyriuose labai malonus. Seselės super, nieko nebaisu klausti net nieko nežinančiai naujai mamytei.

2023-01-12, 17:38 | 11

Šiandien priėmimo skyriuje priėmusi budinti gydytoja puiki, neturiu priekaištų, viską paaiškino, pasakė kaip toliau elgtis. Tačiau prieš išeinant susistandė nemandagi, vyresnio amžiaus seselė, pradėjo priekaištauti, kad manęs iš vis tel neturėtų priimti, nes aš juk paeinu, nekraujuoju... Kad tik geros gydytojos dėka mane priėmė. Pradėjo sakyti, kad dėl tokių, kaip mano bėdų čia nevažiuoti, prikaišioti, kad kitur privačiai būtų reikėję nemažai sumokėti. Ir tai, ir dar daugiau dalykų akivaizdžiai kalbėjo su intencija prašydama kyšio. Žinoma, aš jo nedaviau ir pasakiau viso gero. Liūdna ir apmaudu, kad liūdnos kalbos apie šitą skyrių pasitvirtino su kaupu. O kyšių praktika vis dar didžiausia praktika. Kol tokie žmonės, kaip ta seselė, dirbs įstaigoje, tol niekas nepasikeis.

2023-01-06, 23:36 | 2

Grįžčiau .jei reikėtų.

2022-12-09, 09:47 | 4

Likau maloniai nustebinta ginekologijos skyriaus viso persinalo darbu, nuo gydytojų iki slaugytojų ir seselių. Manimi tikrai labai rūpinosi visi, labai dažnai pasiteiraudavo ar viskas gerai, ar man nieko netrūksta, ar nereikia nuo skausmo vaistų ir pan. Bendravimas šilčiausias koks tik gali būti, kiekvieną specialistą nors prie širdies dėk.
Siunčiu didelį apkabinimą Gyd. Domarkui ir visam personalui! ❤️

2022-12-03, 15:03 | 21

Mano patirtis su vaiko ir moters klinika labai nuvilianti. Pirmiausia paskambinus neleidžia rinktis gydytojo. Pasako pavardę tos, apie kurią prasčiausi atsiliepimai internete ir pas kurią nenori niekas patekti. Tada, jei pats žinai kitas pavardes ir paklausi, pasako šita nepriima, šita nepriima šita nepriima. Gal iš visų dirbančių gydytojų teleidžia rinktis maždaug iš dviejų. Pralaukus mėnesį, ištiko menstruacijos, tada atkėlė vizitą dar mėnesiui. Taigi pralaukiau su savo bėda du mėnesius. Tada atvykus gydytoja J. B. buvo maloni, paėmė visus tyrimus, bet buvo perspėta, kad gėriau antibiotikus nuo šlapimo pūslės uždegimo ir kad bijau jog antiniotikai gali iškreipti tyrimų duomenis . Ji į tai nesigilino. Taigi atsakymą gavau, kad esu ale sveika ir reikia atstatyti florą. Kadangi gydytoja savo rezultatus pranešė iš mobilaus telefono, tai po savaitės ir paskambinau tuo numeriu kuriuo ji skambino, kad man skauda degina ir tt. Gydytoja buvo labai nepatenkinta. Pasakė jog reikia ateiti po mėnesio ir po menstruacijų. Na jei gydytoja nenori gydyti ir pyksta, kam grįžti ir ją šitaip nuvarginti. Kiek vėliau, kadangi poliklinikoje vis rodė uždegimą, Kreipiausi pas gydytoją P. privačiai. Parėjo stebuklingas tyrimas esą vėl man nieko nėra. Paskui pas tą pačią gydytoją užtaikiau priėmime... ji nebeatliko jokių tyrimų, kadangi privatūs nieko neparodė. Buvo nepatenkinta. Deja toliau poliklinikoje man vėl pakartotinai vis rodo uždegimus iš tepinėlio. Ir nors P. teigė, kad pas mane laktobacilų net 2 balai, pakartotinis tyrimas parodė jog jų yra O. Ir tt. Tiesiog aš gydymo taip ir nesulaukiau. Apie gydytojų norą pagelbėti pacientui, gilinimąsi ar siuntimą trečio lygio specialistui nėra jokios kalbos. Jeigu tau skauda ir degina tu esi durna. Ir nesvarbu, kad viskas prasidėjo nuo mišrios infekcijos ir gal vaistai išdegino, gal ph sutriko, gydykis durnele pati arba eik pas psichologą. Va toks ir gydymas šitoj klinikoj. Kad gal koks lėtinis uždegimas, nieko netiria. Vaikštau ir dirbu su baisiais skausmais. Toks įspūdis, kad gydytojos yra abejingos kito skausmui.

2022-11-21, 10:05 | 2

Priemime elgesi ziauriai ir nemandagiai. Niekad neteko taip patirti. Gydytojai atsiaurus ir nemalonus. Sesele ateina per para 1 karta geriausiu atveju. Liepe ligonineje gerti savo atsiveztus vaistus. Grizus namo - nebuvome pasveike. Zodziu baisi patirtis. Nerekomenduoju cia apsilankyti.

2022-09-27, 22:12 | 2

Noriu padėkoti Moters ir vaiko klinikos gytytojams ir parsonalui už neabejingumą, pozityvumą ir atsakingą darbą . Kai staiga susiduri su rimta vaiko sveikatos problema, ir nežinai kur kreiptis, ką daryti ... nedelsiant buvo padaryti visi tyrimai ir tolimesnis gydymas Kaune. AČIŪ jums.

2022-09-19, 04:08 | 1

Kadangi nežinau gyditojų, kurios 2022 rugsėjo 14 diena priėmė mano mergytės gimimą, nežinau ir kuriai gyditojai, akušerei ir seselėms padėkoti.. Jei moterys perskaitys, labai nuoširdžiai jums dėkojame su dukryte, už puikia pagalba gimti mano didžiausiam turtui.. Gimdymas buvo ganėtinai ilgas ir sunkus, tačiau tiek personalas (akušerė šviesi moteris tiek teprisimenu) labai paslaugi, ir vonia pripylė, aš dar sakė mama, kad buvau ir keiktis pradėjus, nežinau jau ne savimi buvau ta akimirka, tai labai atsiprašau... Buvot nuostabios, tiek jūs, tiek po to prižiūrintis personalas. Nors skausmas vis dar jaučiasi, tačiau prisiminimai labai gražus jūsų dėka :)

2022-07-18, 16:42 | 3

2022-07-18 teko atvykti į Moters ir vaiko skubios pagalbos priimamąjį. Sunegalavo 2,5 metukų sesers dukrytė. Aš ir sesė buvome labai šokiruotos baisiu personalo darbu. Pralaukta su maža, blogai besijaučiančia mergyte 2 valandas, Mergaitė pavargo, verkė, o sesutės vis drausmino, barė, baisiausiai nepatenkintos. Pagaliau po dviejų valandų priėmė, apžiūra vyko labai trumpai. Jokių tyrimų, spėjimas tik, gal infekcija, gal virusas. Absoliučiai jokio tyrimo. Išrašytas paracetamolis ir lašiukai.Tokia tad skubi pirminė pagalba vaikui.

2022-07-12, 11:17 | 1

Pirmiausia dėkoju tiems darbuotojams, kuriems tikrai rūpi pacientas. Kam, negaliu įvardinti, nes gydytojai neturėjo (arba jos buvo kažkur prie šono) kortelių, neprisistatė, tai nebuvo aišku, nei kas gydė, nei kas operavo, nei kas prižiūrėjo... Gaila, bet mūsų atveju 3-4 metų vaikui buvo gydomas uždegimas, bet trūko ligoninėje apendicitas, dvi savaites prabuvom reanimacijoje, tai dar prasidėjo problemos su plaučiais, kelis kartus prašėme siųsti į Kauną, tai gydytojai sakė, kad viskas gerai, kad taip turi būti, kad konsultuojasi su Kauno gydytojais, tačiau mergaitei buvo vis blogiau, kilo temperatūra, todėl šiaip ne taip išvežė į Kauno klinikas. Deja, vežant su greitąja mama turėjo laikyti dukrelę ant kelių visą kelią, negalėjo net prisisegti, mergaitė užmigo, todėl abiem buvo labai nepatogu ir net sunku. Nuvažiavus lydinti seselė nuvedė iki registratūros, padavė dokumentus ir nesulaukusi, kol priims ligonį, išvyko. Deja, ne viskas buvo sutvarkyta, registratūroje nežinojo, nei pas ką atvyko, su ligoniu vaiku teko laukti, skambinėti, pačiai mamai teikti informaciją. Be to, Šiauliuose gydytojų paprašius susipažinti su ligos istorija, buvo mamai su pašaipa pasakyta, kad čia ne romanas, nėra ko skaityti, kad ji vis tiek nieko nesupras. Gavus ligos istoriją prieš išvykstant dar pastebėjom, kad įrašuose buvo klaidų... Žodžiu, galima daryti išvadą, kad per 3 savaites šioje ligoninėje mamai ir 3-4 metukų dukrai teko išgyventi košmarus, vaikas išgyveno tai, ko galbūt neturėjo išgyventi, jei laiku būtų numatę apendicitą, jei jis ligoninėje nebūtų trūkęs, jei būtų atidžiau pažiūrėta į tai, kad mažam vaikui net 4-5 dienas laikosi 40 laipsnių temperatūra, jei būtų imtasi profesionalaus gydymo ir ieškota problemos, kol apendicitas netrūko (jis trūko tik po kelių dienų, o per tą laiką mergaitė kentė ir skausmus, ir priepuolius...). Nepasiteisinimas, kad vaikams negalima numatyti apendicito - žinant, kad taip yra, gydytojai privalo numatyti visus atvejus ir tirti, o jei neturi tam įrangos, ieškoti pagalbos ar siųsti kitur. Mergaitės sveikata pašlijusi, nežinia, kiek jai reikės laiko atsigauti, ar galės rudenį grįžti į darželį, kaip per visą tą laiką leisti antibiotikai paveiks jos vystymąsi... Jau nekalbu apie mamą, kuri išgyveno didžiulį stresą, negalėjo dirbti, juk žinom, kad biuletenis - tik ašaros... Kyla klausimai - kas atsakys už šią situaciją, kas grąžins prarastą abiejų sveikatą, ar medicina tokia bejėgė, o gal trūksta kompetencijos, o gal paprasčiausia - nebesilaikoma Hipokrato priesaikos. Kas vyksta medicinoje? Kodėl žmogus nebesijaučia saugus, ar tikrai pacientas turi mokyti ir kontroliuoti gydytojus (taip buvo man pasakyta kitoje privačioje klinikoje)? Norėtųsi, kad kiekvienas dirbtume savo darbą iš širdies - juk renkamės profesiją iš pašaukimo, o gal klystu: gal renkamės gydytojo profesiją dėl kitokių sumetimų! Dar kartą dėkoju tiems, kurie su manimi kalbėjo telefonu, lyg ir bandė spręsti problemas, dėkoju reanimacijos darbuotojoms, bet ne gydytojams...

2022-03-07, 07:47 | 3

Sesele atnešė pusryčius ir pasakiau kad sunku pačiai atsisėsti, nes labai skauda tikėjausi pagalbos, bet man tik atrėžė "bandyk kaip nors" ir išėjo.... gulėjau vaikų skyriuje...

2022-03-07, 07:47 | 3

Sesele atnešė pusryčius ir pasakiau kad sunku pačiai atsisėsti, nes labai skauda tikėjausi pagalbos, bet man tik atrėžė "bandyk kaip nors" ir išėjo.... gulėjau vaikų skyriuje...

2022-03-07, 07:47 | 3

Sesele atnešė pusryčius ir pasakiau kad sunku pačiai atsisėsti, nes labai skauda tikėjausi pagalbos, bet man tik atrėžė "bandyk kaip nors" ir išėjo.... gulėjau vaikų skyriuje...

2022-02-16, 16:20 | 1

Ne atlieką savo darbo , atvažiavus į nėščių priėjimą buvau išsiusta namo nes ne darbo diena nėštumas 6sav rodosi kraujas, budintis gydytojas nes nesiroše ateitį apžiūrėti seselė pasakė važiuoti namo nes gal aš net nesilaukiu ir laukti namie kol priims mano ginekologė, kažkoks apsurdas mesti lauk tokius gydytojus!!!

2022-01-31, 16:15 | 4

Gydziausi Siauliu vaiku ir moters klinikoje, ginekologijos skyriuje.JUS VISI TEN DIEVO DOVANA....
Pagarbiai Laima

2021-11-19, 15:23 | 1

Esu labai patenkinta pirmuoju gimdymu Moters ir vaiko klinikoje. Labai rūpestinga akušerė Jolanta, kuri su viskuo supažindino, atsakė į rūpimus klausimus, laiku teikė pagalbą. Priežiūra po gimdymo taip pat - kasdien buvome prižiurimi, konsultuojami įvairių soecialistų (vaikų gydytoja, ginekologas, žindymo specialistai, seselės). O ir maistas skanus, kaip pas močiutę. Gimdymas buvo sklandus dėka gydytojo ir personalo. Esu begalo dėkinga už sveiką mažylį.

2021-08-09, 15:47 | 2

Persionalas tai tragedija laukiu jau visa valanda mane reikia tik abziureti laukiuosi 21sav o jos slambineja is kampo i kamba nuejusi paziureti ka jos veikia pasirodo kavyte geria sakau o tai ilgai as dar cia lauksiu jums gaila man skirti 15min abziurai sako pasedekit kaip reikes pasiviesim

2021-05-25, 15:59 | 1

Nerekomenduoju darbuotojai neatlieka paskirto darbo mano mergina nėščia 2paras kankinasi jei būtinas Cezario pjūvis daktarai kiša visokius skatinamuosius nors po pirmos paros matė kad gimda jai daugiau neprasiveria 2 dieną nuleido vandenys ir liepė laukti pusę paros kad pagimdytų aš nesuprantu kaip jin pagimdys jei neprasiveria pusesere pasakojus kai jei buvo Cezaris jai nuleido vandenys ir po 8 h padarė operacija vaiko galūnės po 8 h tiek rankos tiek kojos buvo pemelynavusios vaikas buvo nugabentas į inkubatorių o čia dabar sakė laukti 11h iki tol kol gimdys nors ir taip aišku visiems kad jin to padaryti negali operacija būtina . Siunčia praktikantes į tokias situacijas drauge kankinasi iš skausmo o praktikantes tai taip turi būti jų žodžiai nusivylęs šią tyrimo įstaiga daktarai delsia dvi paras padaryti Cezario operacija

2021-05-15, 14:47 | 2

Pirmą kartą gulejau šioje ligoninėje- planinė operacija ginekologijos skyriuje. Labai dėkinga operavusiam skyriaus vedėjui Simavičiui už profesionalumą, rūpestį. Personalas malonus ir paslaugus. Palatos tvarkingos, patogios, tik lova buvo kietoka. Valgyt davė skaniai. Nelabai patiko, kad pas anesteziologą labai smirdejo rankos rūkalais, o jis jas dėjo ant veido.
Ir dar pasikartosiu - gydytojas Simavičius nuostabus! Štai tokie turi būti gydytojai! Didelės jam sveikatos !

2020-12-02, 22:14 | 1

Teko apsilankyti priimamajame, dėja paliko gilų randą gydytojos bendravimas. Esu nėščia gal hormonai ir siautėja, bet nemandagus, grubus elgesys yra nepateisinamas. Gydytoja net neatsakė į mano klausimą ar viskas gerai? Tiesiog ignoravo. Turbūt ilgai nepamiršiu šios patirties. Ramina tik viena mintis, kad dar gal būt yra ir gerų ten dirbančiūjų.

2020-03-05, 21:50 | 3

Labai nusivyliau bendravimu ir bendru žmogaus nesupratimu. Žmonės kurie mane supo man tokią svarbią akimirką kaip vaiko gimimas tūrėtų būti malonesni, o ne dirbti savo darbą sukastais dantimis. Administracija į darbuotoju emocinę būseną tūrėtų atkreipti daugiau dėmesio. Nuo žvilgsniu iki balso tono, viskas labai nemalonu.... kažkaip pasisekė ant tokio "puikaus" personalo pakliūti. Mėnesį prieš lankiausi priėmine dėl skausmų, tiek akušerė tiek gyd. Bogužienė pasirodė nuostabios! Nuteikė labai teigiamai, o atvykus gimdyti gavau kaip su šlapiu skuduru per veida.

2019-08-19, 14:14 | 1

Seselės ir budinčios daktarės buvo be galo draugiškos, paslauguos ir malonios, likau labai maloniai nustebinta kad net po paros budėjimo pasitikdavo su šypsena ir neapsakoma kantrybe. Gaila to negaliu pasakyti apie daktare priimamajame, kuri buvo labai nedraugiška ir tikrai nekvalifikuota komunikacijai su vaikais .

2018-05-08, 05:59 | 1

Galejau 1 diena dienos stacionare uz mokamas paslaugas. Buvo isties kraupu. Nemandagi ir be galo grubi med. sesele. Palatose nera tuoleto o tuolete nera tuoletinio popieriaus. Atsibudus po narkozes paklausiau kur wc, atsakymas konkretus: koridoriuje desineja uz 4 palatu. O pasakius kad nera tuoletinio popieriaus atsake kad tai ne viesbutis reikia savo tureti. Niekas nepasisiule palydeti i tuoleta, nepasiule vandens, nepaklause kaip jauciuosi, nepamatavo spaudimo. Atsibudau po narkozes 11val o 12val jau pasake jog jus jau galit rengtis ir eiti namo. Buvau soke nes dienos stacionare priklauso 8val.

2018-04-01, 16:15 | 1

Didžiulė padėka visam personalui, kuomet buvo priimtas gimdymas, po to vyko gydytojų/akušerių vizitai, skirti naujagimio ir mamos priežiūrai, didžiulis dėkui visiems/visoms, buvau maloniai ir rūpestingai prižiūrima, didelis dėmesys naujagimiui.

2018-03-25, 15:15 | 3

Noriu nuoširdžiai padėkoti ginekologinio skyriaus gydytojui Dr.Andriui Simavičiui už atidumą ir profesionalumą, už gebėjimą paprastai ir aiškiai aptarti ligonio problemą, nesukeliant nepatogumų.Tai nuoširdus ir vertas didžiulės pagarbos Gydytojas. Dėkoju visam šio skyriaus medicinos personalui- sesutėms, slaugutėms už paslaugumą ir puikų darbą. NUOŠIRDUS AČIŪ VISIEMS.
Buvusi šio skyriaus pacientė Dana Peleckienė

2018-03-22, 15:21 | 1

Vaikui pradejus sunkiai valdyti kojyte (negalejo begti,lipant laiptais pradedavo verkti ir krisdavo,eidamas nelenke kojytes,atsitupus nebegalejo atsistoti,skundesi skausmais zemiau keliuku ir t.t.),pakalbejus su darzelio aukletojomis ,nes jos pastebejo tapati,kad vaikas vaiksto keistai,lyg nevaldytu kojytes,nusprendeme kreiptis i gydymo istaiga.Paskambinus seimos gydytojai,atsiliepe sesele ,nes gydytojai tuo metu buvo ne darbo valandos,buvo papasakota visa situacija ir ji patare vaziuoti i chirurgijos-traumatologijos skyriaus priimamaji.Ten nuvykus nebuvo nei vieno zmogaus,uz stiklo sedejo keturios seseles ir snekuciavosi.Man (mamai) priejus prie langelio buvo paklausta kokiu tikslu atvykome.Buvo paaiskinta situacija.Viena is seseliu pradejo ironiskai komentuoti : Seimos gydytoja neismano savo darbo?Gerai,ismokysime kaip reikia dirbti! Nekreipiau demesio,nes ne konfliktuoti atvykau.Iskviete gydytoja.Atejo gydytojas Basijokas.Jam iejus i kabineta iseke ir minetoji sesele,ir pradejo komentuoti gydytojui:isivaizduojate atvyko be siuntimo,be jokiu tyrimu ir t.t.Gydytojas atsake kad pasidarysime viska cia.Apziurejo vaikuti,jis zinoma verke (jam 4m.),issityciojo is vaikucio,ji gulinti apstumde.Paskyre kojytes rentgeno nuotrauka,kraujo tyrima,paziureti ar nera uzdegimo,nes is pirmines apziuros nieko nepavyko nustatyti.Gryzus su visais tyrimais,vel buvome pakviesti i kabineta.Gydytojo zodziai paziurejus i nuotraukas : rimtu kaulu luziu nera,o jei yra nerimtu tai pasimatys veliau.Kraujo tyrimas nieko nerodo,toliau gydysites pas pediatra.Sesele paklause gydytojo:Ar siunciame pas musu pediatrus ar tegul vaziuoja pas savo?Gydytojas atsako :Jeigu jau atleke cia i ligonine tai tegul ir laksto dabar po ligonines,siusk pas musu pediatrus.Pediatres diagnoze artritas.Mes su vyru abu dirbantys,mokame mokescius,sveikatos draudimo imokas,ar su tokiu bendravimu turime susidurti atveze vaika i gydymo istaiga? Ar sesele turi teise tyciotis is musu ziuredama i akis?Tikiuosi kad su sita istaiga susiduriau paskutini karta,daugiau i ja niekada nesikreipsime net jei ir bus problemu,vyksime kitur.Mus su vaikuciu isjuoke,pazemino ir issityciojo.Seseles vardo ir pavardes korteleje nepavyko perskaityti nes ji buvo uzdengta,manyciau kad sitaip neturetu buti,o paklausus jos pavardes nebuvo atsakyta.Svarstome galimybe kreiptis i ligonines vadova.Viskas ivyko 2018 03 22 apie 10val.ryte.

2018-01-05, 09:09 | 1

Buvau prisiregistravusi,vitas buvo atšauktas,bet pati gyditoja perskambino.Vitas buvo atidetas man patogiu laiku.Bogužienė Emilija prieme maloniai,viska paaiškino,užregistravo miomos šalinimui,operatyvi gyditoja. O Atvykus Sausio 3d, nors buvo anksti apie 6.30 Galiu pasidžiaugti taip pat dirbusiom priemime,malonios slaugytojos.Dekoju gydytojai J.Kalauskienei už pašalintas miomas, maloni gyditoja,tikiu kad savo darba atliko gerai,viska paaiškino.Anesteziologui Pavel Karavajev Ačiu,puikiai jaučiausi iš po narkozes.Taip pat Operacineėje malonios,negrubios slaugytojosAčiu. Visam personalui Ačiu, jusu darbas vertas didejančiu atlyginimu :-).R.Š Mažeikiai.

2017-08-09, 10:55 | IP: *.*.*.*

Gydytojai dažniausia vėluoja, kolidiriuose skersvėjai, laukti su mažais vaikais sąlygų nėra

2016-08-17, 00:21 | IP: *.*.*.*

Po operacijos mama mirė, o tyrimų rezultatų, ką išoperavo, dar negavome, nors praėjo 3 mėnesiai. Ką operavo? Ar reikėjo operuoti? Ar tiesiog treniruotis ir papjauti?

2015-03-07, 10:02 | IP: *.*.*.*

su 8mėn dukrele paguldė į skyrių. šlapimo takų infekcija, nenori roto, meningito ar kitų virusų už palatą mokėk! Kas pee sovietmetis mažiukai palatuose po 5! Kažkieno rėkia, kažkieno miego nori!!!! 5 dienas tikrai gulėsiu tai man kainuos 75€.... esu pakraupusi, pasibaisėjusi!!! P.s. jeigu perki palatą nuuui seselės taip ir žiūri PONAI, BENDRAI PER PRASTAI

2013-11-25, 17:23 | IP: 62.80.225.123

Klinika tiek iš išorės, tiek iš vidaus atrodo puikiai - viskas nauja, gražu, jauku. Lankiausi joje nėštumo metu (dienos stacionaras, nėštumo patalogijos skyrius, operacinė, pogimdyminis skyrius). Esu girdėjusi įvairių atsiliepimų apie personalą, tiek gerų, tiek blogų (grubus elgesys, įžeidinėjimai, pinigų "į kišenę" laukimas). Galiu pasakyti tik tiek, kad jokio blogo elgesio nesulauliau nei iš vieno gydytojo, akušerių, slaugių. Visi buvo malonūs, su šypsena, suteikė visą reikiamą priežiūra, nors nemokėjau niekam, bet niekas ir neprašė. Turbūt tai kaip gydytojai ir likęs personalas elgiasi su pacientais, iš dalies ir nuo pačių pacienčių priklauso.

2013-01-28, 08:17 | IP: 84.240.33.169

2012 spalio menesi vaiko ir mamos klinikoje pirma karta gimdžiau, esu patenkinta gydytoju gimdyklos profesionalumu, gimdžiau nesitarusi su gydytoja, atsilyginom personalui simboliškai, kudikių priežiūra gera, jaunesnes gydytojos daug malonesnes , pamoko kaip maitinti vaikeli, kaip nuprausti, suteikia visa informacija, likau patenkinta.

2012-09-29, 17:34 | IP: 78.58.241.38

DIDELIS NUOŠIRDUS AČIŪ VISIEMS. YPAČ POTOLOGINIO SKYRIAUS AKUŠĖRĖMS. VALYTOJOMS, MAISTO IŠVEŽIOTOJOMS. SKYRIAUS VEDĖJUI. GYDYTOJAI VOLDAREZAI BALČIŪNIENEI.

2012-06-01, 12:38 | IP: *.*.*.*

Viskas būtų puiku, jeigu gydytojų darbas būtų organizuojamas efektyviau. Nesuprantu, ar per didelis krūvis, ar nesugebėjimas suplanuoti, paskirstyti krūvio lemia tai, kad konsultacinėje poliklinikoje tenka laukti gydytojo 2 valandas ir daugiau. Pralaukus dvi valandas sužinoti, kad gydytojas nebeateis iš viso, nes turi kitų reikalų... Ir visiškai nesvarbu, kad esi užsiregistravusi elektroninėje registracijoje. Paprašius konsultacijos pas kitą gydytoją, pasiūloma atsinešti kitą siuntimą. Žodžiu konsultacinės poliklinikos darbas organizuojamas labai blogai. Taip pat būtų laikas Šiauliams pasirūpinti vaisingumo specialistais, nes labai daug šeimų, kurioms reikalinga tokia pagalba.

2011-10-05, 12:33 | IP: 62.80.225.127

+pati geriausia motinos ir vaiko klinika:)

2011-09-10, 22:56 | IP: 78.58.126.6

atlikta operacija praejo sklandziai, gydytojai malonus, rupestingi, sesutes taip pat kokybiskai atlieka savo darba , paslaugios . jauciausi tikrai gerai, bent ginekologijos skyriuje.

2011-08-23, 14:37 | IP: 88.118.95.86

Lenkiu galva prieš akušeres ,seseles ir slaugytojas , nes jos tikrai vertos pagarbos .

2009-11-06, 12:17 | IP: *.*.*.*

Gydytojai profesionalūs, tikrai gerai atlieka savo darbą - norėtūsi daugiau geranoriškumo, bet tai kolkas pateisinama dėl darbo sąlygų ir atlygio u darbą. Gimdymo skyriaus akušerių, slaugių ir ir kai kurių vaikų gydytojų darbas - klaikus. Jei mama dar neturėdama pieno negali prisiprašyt vaikučiui maisto - netelpa į jokios logikos rėmus.Niekaip nesuprantu - kam laiko toj ligoninej, jei pagalbos "tik mirštant" sulauktum...

2009-09-07, 10:16 | IP: *.*.*.*

gydytojai labai demesingi, profesionalus. SLAUGYTOJOM REIKTU PASIMOKYTI ETIKOS IR BENDRAVIMO SU PACIENTAIS. O JAU YPAC SLAUGYTOJAI DIRBANCIAI SU GYD. A. SIMAVICIUMI

2009-02-12, 07:54 | IP: *.*.*.*

sesutės susiraukusios nuolat, jokios šilumos bendraujant.... piktos... darbo metu sėdi prie bankuchinais nukrauto stalo :) gaila gydytojų, pavargę nuolat atrodo...

2008-10-08, 14:59 | IP: *.*.*.*

Kol pinigėlių neįbruksi tau niekas nepadės. Nebent tuo metu dirba visą nėštumo laikotarpį nėštukę prižiūrintis gydytojas, arba bent jau yra pačio gydytojo pranešta iš anksto, kad atvyksta jo nėštukė ir ją REIKIA apžiūrėti. Pasibaisėjau tokiu gydytojų požiūriu į būsimas mamytes.

2008-08-27, 19:26 | IP: *.*.*.*

Palatos tragiškos, sesutės dar tragiškesnės - kada nori tada ir pažiūri...

2008-08-07, 16:03 | IP: *.*.*.*

Jeigu valstybe nori pakelti gimstamuma,tai reikai pagalvoti ir apie tokiu istaigu remonta,aparatura,gydytoju atlyginima.Kodel seima turi leisti tiek pinigu is savo kisenes,kad pagimdyti vaikeli.Kur ziuri valstybe?Jie tik sugeba remontoti savo butus,statyti namus,statyti Valdovu rumus ir t.t.

2008-07-28, 07:54 | IP: *.*.*.*

Gimdziau sioje istaigoje. Gimdymo metu ligonines personalo darbas vyko sklandziai. Gimdyma prieme jaunas gydytojas, tiek jis, tiek seseles elgesi paslaugiai, maloniai. Po sekmingo ir malonaus gimdymo teko patirti visus sios ligonines teikiamus "malonumus". Su vaikeliu buvau atvezti i palata, kurios aplinka buvo itin nemaloni - kiauri langai, aptrupijusios senos ir aprudijusios prausyklos, tualetai. Pagulde su dar viena ta pacia diena pagimdziusia gimdyve. Ypatingai mazoje palatoje vaiku loveles buvo suglaustos, o musu lovos pristumtos prie vaikuciu loveliu, tai kai ateidavo lankytojai, nebegaledavome ikvepti gryno oro. Be to, mano vaikutis naktimis (3 naktis is eiles) verke. Seseles ir veliau gydytoja atsisake realiai padeti: "nerami mama - neramus ir vaikas", as pati supratau, kad tikrai sotus vaikutis verkdavo, nes jam skaudejo pilvuka, juk pries ryta jis issitustindavo ir ramiai nuo 6h ryto miegodavo... Galima kalbeti daug, bet idomu, kam reikia kankinti pagimdziusia mama ir vaika, jei nenori jiems padeti. Nenuostabu, kad grizus is gimdymo namu po 2 dienu prasidejo gimdos uzdegimas. Kartais geriau yra sumoketi didele suma gydytojui, kad jis israsytu vaistu ir neguldytu i ligonine. Galbut to ir buvo laukiama po gimdymo?????? Gydemes gimdos uzdegima namuose, leidziami vaistai padejo, issigydeme ir ne minute nepasigailejome, kad vel neatsiguleme i ta kankinimu ir patyciu vieta.

2008-06-24, 09:03 | IP: *.*.*.*

Aplinka graži, akušeris labai profesionalus, seselės malonios. Ir draugės gerai atsiliepia apie tuos namus. Kiek esu gulėjusi ligoninėje, tai ši geriausia Neigiamo nėra ir negali būti ;)

2008-04-03, 19:37 | IP: *.*.*.*

(: nejauku,senamadiskai,Airyjoje geriau

2008-03-14, 07:52 | IP: *.*.*.*

Tokiuose gimdymo namuose tikrai nėra malonu pasitikti naują žmogutį. Palatos baisios, nekalbant apie WC ir dušus. Negaliu suprasti, kaip tokiuose dušuose gali praustis tik ką pagimdžiusios moterys. O nuomonė apie personalą yra nevienareikšmiška, priklauso nuo pačio žmogaus. Buvo sesutės, kurių budėjimo metu skyriuje neverkė nei vienas vaikutis, o teko susidurti ir su tokia sesele, kuri apstaugė,kad mano vaikas verkia, nors pusę valandos nesugebėjo prieiti ir dar taip pažemino pačią, kad net skaudu prisiminti.