Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorinės aplinkos pritaikymas JÅ«sų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogÅ«s laiptai)

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

RegistratÅ«ros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Ä®staiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškÅ«s ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedÅ«rų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiÅ«ra)

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Internetas veikė be priekaištų

2019-08-03, 09:13 | 1

Esu labai patenkinta klinika ir visos komandos darbu! Labai jauku, švaru klinikoje, jautiesi kaip namų aplinkoje. Sulaukiau daug dėmesio ir profesonalios pagalbos!

2019-08-02, 17:22 | 1

Labai nusivyliau.
Užėjus i kiniką “Unėja”, užsirašiau vizitui pas ginekologę, Dovilę Paulauskienę. Tikslas- profilaktiški patikrinimai. Taip pat buvo paaiškinta, kad praeityje buvo rasta ląstelių pakitimų mano tyrimuose, todėl man šie tyrimai itin svarbūs.
Dieną prieš vizitą sulaukiau skambučio iš klinikos. Kadangi mano ciklas turėjo prasidėti už dienos, dviejų, paklausiau registratorės/savininkės ar tai neturės įtakos tyrimų rezultatams. Atsakymas: “Ateisit ryt ir pašnekėsit apie tai su daktre konsultacijos metu”.
Konsultacijos metu, tarp kitų klausimų, daktarė manęs paklausė kada prasideda mano ciklas. Atsakius kad ryt poryt, daktarė belsdama pirštu į stalą pasakė kad negerai, nes tiksliausi rezultatai gaunami paėmus mėginėlį 14ą ciklo dieną. Buvo gan akivaizdu, kad Daktarei(o po to paaiškėjo kad ir registratorej/savininkei) buvo nė motais, kad nebuvau apie tai informuota (nors ir buvau tiesiogiai uždavusi šį klausimą savininkei/registratorei) ,nes turėjau rinktis tarp dviejų variantų:
1) leisti paimti netikslų mėginėlį to vizito metu
2) užsiregistruoti dar vienam naujam vizitui , ateiti ir vėl mokėti už jį +tyrimą ( kiekvienas vizitas kainuoja maždaug 40-50 eur).
Kitą dieną paskambinau klinikai norėdama pasakyti, kad nemanau kad buvo pasielgta teisingai. Man paaiškinus situaciją, registratorė/savininkė (ta pati pas kurią registravausi ir kuri skambino prieš konsultaciją) paklausė : ”O ką reikia daryti tom moterim kurios išvis neturi ciklo?”. Po šio sakinio supratau, kad neverta toliau diskutuoti. Šis klausymas labai gerai atspindi registratorės/savininkės požiūrį į profesionalumą. Be to, pasirodo ji žinojo, kad mėginėlį geriausia imti antros ciklo savaitės pabaigoje. Kodėl ji man to nepasakė prieš konsultaciją, net kai buvo tiesiogiai to paklausta, man yra nesuprantama. Juk turejo progą tą padaryti kai atėjau užsiregistruoti ,taipogi, kai ji skambino dieną prieš konsultaciją, kai net tiesiogiai paklausiau apie tai. Liūdna patirtis. Tikėjausi profesionalių paslaugų, mokėjau didelius pinigus, tačiau...