Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Internetas veikė be priekaištų

2024-02-28, 11:49 | 10

Labai dėkingas ir itin maloniai nustebintas likau po vizito Unėja klinikoje. Tikrai vieta su savo ypatinga atmosfera. Jaukumas ypatingas!

2024-01-17, 09:29 | 8

10 iš 10 tikrai! Nerealus dėmesys detalėms, jaukumas, pagalba laiku ir profesionaliai.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Ačiū Jums už tokius malonius pastebėjimus. Iki kitų kartų!

2024-01-16, 14:52 | 6

Lankiausi jau antrą kartą, ir šis kartas buvo taip pat vertas gerų atsiliepimų kaip ir pirmas. Lankiausi dėl neurologinės problemos. Viskas iki smulkiausių detalių patiko.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame nuoširdžiai už Jūsų pastebėjimus. Labai vertiname tai!

2023-10-03, 15:32 | 6

Nuostabus kolektyvas. Gera atmosfera. Labai jauki aplinka. Labai patiko vizitas.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Labai nuoširdžiai dėkojame už išsakytą nuomonę. Iki kitų susitikimų.

2023-09-26, 11:13 | 1

Puikus aptarnavimo lygis, detalus ir išsamus bendravimas, labai draugiška atmosfera!

2023-09-25, 15:01 | 818

Puikūs gydytojai, malonu lankytis

2023-09-25, 15:00 | 1

Dirba žmonės, kurie tikri profesionalai ir dar mylintys savo darbą!

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Malonu išgirsti Jūsų teigiamus pastebėjimus!

2023-02-27, 18:16 | 3

Rūta Bertašienė labai prifesionaliai ir kompetentingai suteikė paslaugą ir nuoširdžiai mums sekesi bendrauti.

2023-02-27, 18:16 | 3

2023-01-19, 14:19 | 6

Likau labai patenkinta klinikos paslaugomis, man reikėjo skubios pagalbos, buvau gana greitai priimta vizitui. Klinika paliko labai gerą įslūdį! Mandagus personalas, prieš vizitą sulaukiau skambučio, viską paaiškino, pasakė paslaugų kainas. Po savaitės sulaukiau skambučio iš klinikos, informavo dėl tyrimų atsakymų. Tikrai neturiu nei vieno priekaišto. Puiki vieta, į kurią sugrįšiu!

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame Jums už mums skirtą laiką ir vertinimą.

2023-01-18, 10:09 | 6

Esu klinikos pacientė kelerius metų. Turiu gana sudėtingą endokrinologinę ligą, kai reikia reguliarių vizitų ir gydymo plano reguliavimo. Noriu padėkoti savo gydytojai, visam klinikos personalui, kad per visą laikotarpį nereikėjo nusivilti šia klinika. Puiki priežiūra, atidumas žmonėms, viskas sukontroliuota ir atlikta laiku. Klinika, kuri dirba savo darbą profesonaliai ir deda maksimalias pastangas.

2022-10-31, 15:13 | 10

Kelis kartus per šiuos metus teko lankytis Unėja klinikoje ir kiekvienas kartas buvo kokybiškas. Draugiškumas, mandagus elgesys, jokios įtampos ir arogancijos. Šaunuoliai!

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame, kad pasidalinote savo nuomone apie mūsų kliniką. Vertiname Jūsų teigiamą atsiliepimą apie mus ir mūsų pastangas. Iki kitų kartų!

2022-08-10, 09:46 | 2

Puiki savo srities specialistė,iškart nustatė diagnozę ,paskyrė gydymą. Daugeliui gydytojų reikėtų pasimokyti iš šios gydytojos .Dėmesinga, nuoširdi,puiki savo srities specialistė.Nuoširdus ačiū Jums ,gydytoja Vita Lizdeniene❤️

2022-08-10, 09:45 | 2

2022-07-12, 21:00 | 1

Asmeninis dėmesys ir noras išspręsti bėdą, kuri užklupo mano šeimos narį taip netikėtai. Onkologija visada baugina, atrodo, kad jau nebėra išsigelbėjimo. Unėjoje tokia stipri komanda savo profesionalumu! Jautrumas, išklausymas, patarimai ir aiškus planas buvo neįkanuojami tuo momentu, kai kreipėmės pagalbos į kliniką. Be galo dėkingi už viską ir linkime sėkmės Jums kuo didžiausios.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Ačiū už Jūsų išsakytą nuomonę ir mūsų pastangų įvertinimą.

2022-06-20, 20:53 | 1

Viską gavau, ko tikėjausi eidama į kliniką, kuri yra privati. Puikus bendravimas, komunikacija išsami, labai mandagiai visi elgiasi, be streso, profesionalumas.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame nuoširdžiai už Jūsų pastebėjimus!

2022-05-18, 10:38 | 1

Lankausi šioje klinikoje jau daugiau ne treji metai ir per tuos metus nei karto neteko nusvilti kokybe. Turbūt vieni iš aukščiausio lygio gydytojų. Klinikos atmosfera tokia, kurioje jautiesi saugus ir savas.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Ačiū už Jūsų pozityvumą ir mūsų pastangų vertnimą.

2022-05-05, 21:31 | 6

100% rekomendacijos. Klinikoje nejutau jokio streso. Viskas tobulai.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame nuoširdžiai už Jūsų pastebėjimus. Labai vertiname tai!

2022-04-25, 13:34 | 2

Kuo širdingiausi padėkos žodžiai visam klinikos kokekyvui. Labai gerbiu šią vietą už profesionalumą, ypatingą požiūrį į žmogų, nuoširdų darbą. Sėkmės Jums!

2022-04-12, 13:13 | 2

Klinikos paslaugos, jų spektras, komandos kompetencijos ir itin aukšto lygio ir nuoširdumo bendravimas. Likau labai patenkinta paslauga ir aptarnavimo kultūra. Sėkmės Jums!

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame Jums už mums skirtą laiką ir pozityvų vertinimą.

2022-04-10, 11:03 | 1

Klinikoje gavau paslaugas, kurias vertinu 200 proc. Labai daug dėmesio, profesonaliai ir kokybiškai! Dėkingas!

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame už Jūsų skirtą laiką ir teigiamą mūsų pastangų vertinimą!

2021-12-28, 18:48 | 1

Gavau visą reikiamą pagalbą. Rekomenduosiu ir kitiems, ypač gydytoją D.Šimonienę.

2021-12-05, 21:48 | 1

Puiki atsmosfera klinikoje! Personalas be priekaištų bendrauja su pacientais. Dirba tikrai profesionaliai.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame Jums už mums skirtą laiką ir pozityvų vertinimą. Iki kitų susitikimų!

2021-11-23, 11:42 | 1

Ši klinika buvo mano pasirinkta laukiantis 2 vaikučių. Esu be galo dėkinga peronalui už jų rūpestį, gavau tokią priežiūrą, kokios ir tikėjausi.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Ačiū už Jūsų išsakytą nuomonę ir mūsų pastangų įvertinimą.

2021-11-22, 21:01 | 10

Galiu pasakyti tik geriausius pastebejimus. Gavau tokia paslauga, kokios ir tikejausi. Viskas laiku, patogiai, kokybiskai.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame, kad pasidalinote savo nuomone apie kliniką Unėja.

2021-11-09, 12:26 | 1

Man viskas patiko, be priekaištų.

Ačiū už Jūsų įvertinimą.

2021-11-03, 17:09 | 1

Paslaugas gavau maksimaliai kokybiškas.

2021-08-02, 16:02 | 1

Viskas gerai, paslauga puikiai suteikta nuo iki. Šaunuoliai!

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame, kad radote laiko ir įvertinote mūsų suteiktas paslaugas. Iki kitų susitikimų!

2021-06-09, 08:38 | 3

Labai nuoširdžiai noriu padėkoti klinikos Unėja kolektyvui už pagarbą, profesionalumą ir tokią šiltą atmosferą.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame Jums už tokį teigiamą įvertinimą.

2021-06-09, 08:38 | 3

Dėkojame Jums!

2021-05-28, 10:02 | 2

Gera klinika, aukšto profesinio lygio gydytojai!

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame Jums už mums skirtą laiką ir pozityvų vertinimą.

2021-04-23, 13:43 | 1

Lankiausi viso nėštumo metu. Ypatingai šilta, jauki vieta su itin gera komanda. Linkėjimai ir padėka gydytojai R.Sinkevičienei.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Labai smagu išgirsti, kad mūsų darbas yra pastebimas, o pastangos taip nuoširdžiai įvertinamos. Ačiū Jums!

2021-03-24, 11:22 | 4

Rekomenduoju. Lankiausi viso nėštumo metu. Nėštumas buvo komplikuotas, pati labai blogai jaučiausi, pastoviai pykino. Teko lankytis pas dvi šios klinikos gydytojas-ginekologes. Puikios gydytojos, labai atidžios ir atsakančios net į pačius kvailiausius klausimus, duodančios patarimų, kaip kovoti su negalavimais. Labai atidžiai stebėjo vaisių. Tyrimus dariausi tiek klinikoje tiek atsinešdavau ir savo turimus. Beja, šios klinikos administratorė labai miela, primindavo apie vizitus, susakydavo visą reikiamą informaciją, kuri ypač dažnai yra pamirštama neštukių :) Ačiū už puikių ir SAUGIŲ paslaugų suteikimą 9 mėn. nėštumo laikotarpiu!

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Ačiū Jums už tokį šiltą atsiliepimą apie Unėja komandą! Labai vertiname, kad skyrėte laiko ir įvertinote mūsų pastangas. Linkime Jums saugaus, sveiko naujo gyvenimo etapo ir labai lauksime Jūsų klinikoje su nauju šeimos nariu.

2021-03-22, 11:38 | 2

Labai rekomenduoju Unėja kliniką. Čia dirba tikra profesionalų komanda, kurie kartu padeda priimti geriausius sprendimus.
Čia lankysiuos dar ne kartą.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Dėkojame Jums už skirtą laiką ir savo nuomonės išsakymą. Labai vertiname Jūsų rekomendacijas. Iki kitų susitikimų!

2021-03-21, 18:50 | 1

Neturiu priekaištų. Kokybiškai suteikė paslaugas nuo pradžios ir galo. Jauku, labai švaru, maloniai bendrauja visas personalas ir gydytojai. Puiku viskas!

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Tariame nuoširdų ačiū už Jūsų vertinimą!

2021-03-19, 18:45 | 1

Labai patiko klinika. Kokybiškos paslaugos ir ypatingas požiūris į atėjusį pacientą.

Klinika "Unėja", (UAB, Unėja) atsakė

Pradžiuginote mus puikiu vertinimu! Lauksime Jūsų vėl klinikoje UNĖJA!

2019-08-03, 06:13 | 1

Esu labai patenkinta klinika ir visos komandos darbu! Labai jauku, švaru klinikoje, jautiesi kaip namų aplinkoje. Sulaukiau daug dėmesio ir profesonalios pagalbos!