Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Internetas veikė be priekaištų

2022-12-21, 00:11 | 4

Visiems rekomenduoju Vingio kliniką. Gydytojas Audrius dantų iplantacijas atliko profesionaliai, aukšto lygio specialistas, netikėjau, kad man bus taip lengva tiek implantų įdėti. Jokio skausmo, gijo puikiai. Darbą atlieka iš visos širdies. Ir dantų tiesinimas, ir gydymas, viskas vienoje geriausioje mano atrastoje Vingio klinikoje
Jei dar neturite savo odontologo, rekomenduoju tik čia.

2022-12-21, 00:11 | 4

Jei dar neturite savo odontologo, rekomenduoju tik čia.

2022-11-23, 12:17 | 2

Esu labai patenkinta, ne tik rezultatu, bet pačia komunikacija, visada šalia ir pasiekiami, visada galėjau pasikonsultuoti, o kas svarbiausia, kad visas paslaugas gavau vienoje klinikoje.
Tvarkiausi plombas, roviau dantis, nešiojau nematomas kapas, tiesinau sąkandį ir dėjausi implantus… Pagaliau turiu gražią šypseną ir esu begalo dėkinga visai komandai!

2019-11-17, 14:02 | 1

Puikūs šios srities specialistai! Dantys po balinimo ir higienos nei kiek nesujautrėjo. Džiaugiuosi esamu rezultatu. Ačiū!

2019-02-16, 12:08 | 25

Nuostabi klinika, moderni, inovatyvi, gydytojai aukščiausios kvalifikacijos, asistentės ir administratorės taip pat puikiai komunikuoja, paslaugios. Labai patogi vieta, rekomenduojame