Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

0.1

Išorės aplinka netinkama atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

0.1

Tokių paslaugų išviso nėra

2.5

Nėra įvertinimų
Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Fizinis, aktyvumas, sveika mityba, profilaktiniai sveikatos patikrinimai buvo mano propaguojamos gyvensenos įpročiai. Tačiau, nepaisant visų mano pastangų, kūno svoris kiekvienais metais augo.
Nors ir lankiausi privačiose klinikose bandydama surasti atsakymus, kodėl taip yra, deja, nepavykdavo gauti atsakymų nei iš terapeutų, nei iš siauros srities specialistų. Tradiciškai paguosdavo, kad reikia susitaikyti ir priimti tai kaip neišvengiamybę, nurašant organizmo senėjimo procesui, genetikai, sulėtėjusiam metabolizmui ir kitoms populiarioms bei gajoms visuomenėje tvyrančioms dogmoms. Nenorėjau su tuo sutikti, o klausimų radosi vis daugiau. Man niekaip nepavykdavo sujungti į loginę seką gydytojų paaiškinimų. Esu atsakinga ir žingeidi, visada kvestionuoju status quo, domiuosi naujovėmis sveikatos ir medicinos srityje.
Todėl sužinojus, kad klinikoje „Endobiogenika“ yra taikoma visapusiška individualizuota medicina, nusprendžiau savo problemas patikėti šios klinikos darbuotojams. Šioje klinikoje lankausi kas 3-4 mėn.
Registruodamasi konsultacijai, tikrai nesitikėjau tokio visapusiško, netradicinio požiūrio į paciento konsultavimą. Pati registracija į konsultaciją yra tarsi mini konsultacija, kurios metu nustatomi paciento poreikiai ir užsakomi reikalingi tyrimai. Personalas maloniai ir sistemiškai įveda klientą į visiškai kitokį požiūrį ir mąstyseną sveikatos pasaulyje.
Ar kada prieš apsilankant pas gydytoją, gavote namų darbų klausimyną, atsakydami į kurį turėjote pasinerti į savo vaikystės prisiminimus, pareflektuoti apie savo gyvensenos įpročius arba įvertinti streso lygius? Ar žinojote, kad kelionės lėktuvu ar fizinis krūvis prieš kraujo tyrimus, daro įtakos jų tikslumui? Prieš pasimatant su gydytoju vyksta saugus, profesionalus įvedimas į individualizuotą mediciną.
Buvau labai nustebusi, kad konsultacijai reikia planuoti ir skirti dvi valandas laiko, laukiau susitikimo su gydytoju labai susidomėjusi. Pati konsultacija verta platesnio aprašymo, tačiau galima akcentuoti tik keletą dalykų, kurie nulėmė mano ilgalaikius santykius su endobiogenika – tai gydytojo dėmesys, tikrumas ir empatija. Jautiesi lyg pas patikimą draugą, kuris nuoširdžiai nori ir, svarbiausia, gali tau padėti. Prie šio pasitikėjimo prisideda išsami tavo tyrimų, klausimyno analizė, kurių pagalba gydytojas tarsi moko pažinti save patį iš vidaus, suprasti kaip viskas yra tarpusavyje susiję ir padeda sujungti viską į loginę seką. Man tai buvo tarsi edukacinė paskaita skirta būtent tik man!
Jau nemažai žmonių, sekančių mano pasiekimus šiame įdomiame ir pilname neįtikėtų atradimų kelyje, gavo mano rekomendacijas kreiptis į klinikos „Endobiogenika“ specialistus. Kadangi geri mano rezultatai dar labiau sustiprino mano atsakomybę dėl savo sveikatos ir ateities. Atradau atsakymus į savo ilgai neišsprendžiamus svorio augimo klausimus ir net dar daugiau! Supratau, kad augalinės kilmės maistas ir vaistai turi ne mažesnį poveikį sureguliuojant žmogaus hormonų veiklą nei sintetiniai vaistai.
Pas tradicinį endokrinologą būčiau gavusi sintetinį hormono preparatą, kuris sugadintų natūralų organizmo savireguliacijos mechanizmą, galimai būtų iššaukęs kitas ligas. Man patinka taikomas platus tyrimų spektras nuo hormonų disbalanso, omega 3/6 santykio iki teisingo mikrobiotos balanso, kuris taikomas kaip sisteminis metodas gydytojo arsenale. Visus gautus tyrimų rezultatus galiu panaudoti gerindama savo sveikatos rodiklius, lėtinant senėjimo procesus, sąmoningai pasirinkdama kasdienę visavertę mitybą ir sveikos gyvensenos būdą.
Puikus jausmas valdyti situaciją!

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Su endobiogenika pirmą kartą susidūriau prieš penkis metus, kuomet endobiogenika Lietuvoje žengė pirmuosius žingsnius. Esu dėkinga likimui už šį gyvenimą keičiantį susitikimą. Mano vidurinysis vaikas Aras nuo trejų metų susidūrė su sveikatos būkle, tiek Santariškių, tiek Kauno klinikų medikų pavadinta „astma“. Menkiausia sloga baigdavosi sunkiais dusimo priepuoliais ligoninės priimamajame su adrenalino inhaliacijomis ir deksametazono injekcijomis. Savaime suprantama, kad vaikas net negalėjo normaliai lankyti darželio, nes tokie priepuoliai kartodavosi kas mėnesį.
Kai susidūrėme su endobiogenika, tuometinis endobiogenikos „nešėjas" ir lektorius H. Kamyar kartu su gydytoja Jurgita Šukevičiene ėmėsi gydyti Arą. Po kraujo tyrimų paaiškėjo, kad jam visiškai ne astma, o iškreipta organizmo alerginė reakcija į rino virusą. Du metus vaikas gėrė jam paskirtas žolines tinktūras, jokių skirtų „astmatinių" cheminių vaistų nevartojo. Per tą laiką aiškiai matėsi, kaip ligos epizodai trumpėja, lengvėja, retėja ir organizmas pradeda pats susidoroti su situacija. Baigus gydymo kursą tinktūromis „Santariškių medikai" astmos „neberado" ir stebėjosi puikiais tyrimais. Arui jau dešimt metų, jis sveikas ir ši būklė niekada nebepasikartojo.
Pas endobiogenikus dabar lankosi visa mūsų šeima - tiesiog profilaktiškai. Nors gyvename sveiką gyvenimo būdą, tačiau atsarga gėdos nedaro. Taip ir aš, nuėjusi tiesiog profilaktiškai, sužinojau, jog mano kortizolio indeksas praktiškai dvidešimt kartų viršija normą - kas labai greitai galėjo atvesti iki sunkios ligos. Po keturių mėnesių gydytojos Jurgitos Šukevičienės paskirto endobiogeninio gydymo šis indeksas sumažėjo beveik iki normos, taip išvengiau didelių sveikatos problemų.
Iš savo šeimos patirties galiu pasakyti, jog ši medicinos sritis tikras išsigelbėjimas ne tik ligos "į kampą įspraustiems" pacientams, bet ir visiems, profilaktiškai besirūpinantiems savo ir savo artimųjų sveikatos kokybe.
Džiugina ir klinikos aptarnavimo kokybė, nuoširdus dėmesys pacientams bei įvairiapusė informacija ir priežiūra.
Visiems rekomenduoju!

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Esu trenerė, visada domėjausi sveikata ir aktyviu gyvenimo būdu. Apie endobiogeniką sužinojau kiek daugiau nei prieš penkerius metus, kai ji tik žengė pirmuosius žingsnius Lietuvoje. Endobiogenika mane sužavėjo perskaičius J.C.Lapraz knygą „Individualizuota medicina“. Požiūris į (ne)sveikatą, kuris dėstomas knygoje, man labai priimtinas. Supratau, kad į žmogaus sveikatą arba negalavimus, reikia žiūrėti atsakingai. Džiaugiuosi, kad toks gydymas yra ir pas mus Lietuvoje. Esu ganėtinai sveikas žmogus, bet skiriu didelį dėmesį profilaktiniam sveikatos patikrinimui. Nes užkirsti kelią ligai yra lengviau, nei susirgus bandyti pasveikti. Todėl klinikoje „Endobiogenika“ profilaktiškai lankausi kartą per metus.
Kartu rūpinuosi ne tik savo, bet ir savo artimųjų sveikata. Turiu paauglę dukrą, kurią vargino aknė. Klinikoje dirbantys specialistai padėjo suprasti, kodėl taip yra, ir su jų pagalba sprendžiame šią problemą. Taip, tai užtrunka ilgiau, bet suderinus gyvenimo būdą: prisižiūrint maistą, geriant gydytojos išrašytas vaistinių augalų tinktūras, aknė mažėja. Jei laikote save sąmoningu žmogumi, gebate prisiimti atsakomybę už savo sveikatą ir daryti kiek įmanoma teisingesnius pasirinkimus (čipsų pakelį iškeisti į morkas, sofą prie TV į pasivaikščiojimą lauke), drąsiai rekomenduoju šioje klinikoje dirbančius specialistus! Visada gera čia sugrįžti!

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Su endobiogenika susipažinau, kai ji tik radosi Lietuvoje. Tuo metu patekau į gydytojo Kamyar Hedayat rankas (aš turiu Hašimoto sindromą, kuris man buvo diagnozuotas prieš 8 metus). Sužinojusi, jog endobiogenika žiūri į žmogaus ligą holistiškai, į pirmą vietą iškeldama endokrininės sistemos svarbą ir tai daro remdamasi kraujo tyrimais, nedvejodama susiradau endobiogenikos vieno iš pradininkų gyd. J.C. Lapraz knygą „Individualizuota medicina“, kad galėčiau suprasti labiau. Taigi, susipažinusi ir išbandžiusi nusprendžiau šiuo gydymo būdu stebėti ir stiprinti savo skydliaukę.
Pirma buvo netikėta, jog konsultacijos metu gydytojas skiria tiek daug laiko. Klausia apie vaikystės ligas ar sapnuojamus sapnus. Toks požiūris į pacientą buvo įdomus ir leido patikėti, jog atvejis vertinamas individualiai, žiūrint į visumą to, ką tu kalbi ir ką rodo tavo kraujo analizė. Kaip viena mano bičiulė pasakė: „Aš net išsigandau, kaip jie apie mane iš kraujo viską žino“.
Taigi, šiandien galiu pasidalinti, jog glaudus bendradarbiavimas su gydytoju, padedant suprasti ligos priežastis ir mokantis gyventi su ja, man, visų pirma, atnešė nusiraminimą ir atsakymus, kodėl jaučiuosi taip ar kitaip. Žinau, ką ir kiek turiu daryti, kad pasiekčiau maksimaliai gerą savo savijautą turėdama autoimuninį tiroiditą (Hašimoto sindromą). Derinu tiek vaistus, tiek augalinius preparatus kartu. Išsiaiškinau, kokie maisto produktai yra tinkami ir stiprinantys mano organizmą, o kokie ne. Išmokau pati pajausti savo organizmo signalus.
Manau, kad tik pats žmogus atsako už savo savijautą. Tikiu, jog kiekvienas mūsų kūno susirigimas, signalas yra lyg asmeniškas Dievo pokalbis su žmogumi apie tai, kur jis turi įsiklausyti ir pagalvoti, ką galėtų daryti kitaip, kad jaustųsi gerai ar bent geriau. Šiuo klausimu mūsų požiūriai su endobiogenikais sutapo. Kliniką „Endobiogenika“ jau rekomendavau ne vienam žmogui, tame tarpe ir savo artimiesiems bei draugams. Vieni patys pasiprašė, kitiem norėjosi pasiūlyti užbėgti už akių rimtiems susirgimams, nes mačiau, jog prevencija bus daug greitesnė pagalba, nei jau galimos konkrečios ligos gydymas.