Nr. T1-465-(1.1)

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Internetas veikė be priekaištų

2021-09-26, 04:29 | 1

Intymioje zonoje man atsirado dariniai. Daktaras Lukošius paaiškino, kad tai papilomos ir pasakė, kaip jas panaikinti. Man papilomas pašalino elektrokauguliatoriumi. Neskausminga ir labai greitai užgijo. Tikiuosi, kad jų neatsiras vėl.

2021-09-22, 09:00 | 1

Hal Rar metodas yra stebuklingas. Perskaičiau informaciją internete, bet realiai gydymas viršijo lūkesčius. Ačiū gydytojui Smolskui iš InnMed!

2021-09-18, 08:12 | 1

Liko labai geras įspūdis po apsilankymo pas gydytoja Olgą Žemaitienę. Supratau, kad kompetentingas specialistas ji yra, kuri supranta labai daug apie sveikatos problemas. Jos žinios ir požiūris labai platus. Tyrimą atlieka labai subtiliai, jokio nejaukumo ir diskomforto.

2021-09-15, 21:30 | 1

Aš seno kirpimo žmogus ir man buvo labai nepatogu kreiptis su savo problema į medikus. Bet situacija reikalavo. Dabar aš manau, kodėl nesigydžiau anksčiau. Daktarė Pukinskienė nuostabi ir taktiška. Ji sugrąžino mane į gyvenimą su hal rar gydymu apie kurį aš anksčiau niekada negirdėjau. Reabilitacijos metu nebuvo jokių sunkumų. Dėkoju labai.

2021-09-11, 23:05 | 1

Gydžiausi pas daktarą Lukošių, pas Žemaitienę ir pas Pukinskienę. Gal mano atsiliepimas padės kam nors surasti gerą specialistą. Aš asmeniškai galiu pasakyti, kad mano vyriškos sveikatos problemos sugrįžo į normą ir kol kas pokyčių į blogąją pusę nėra. Dėka Innmed aš prisiminiau, kas yra normalus gyvenimas.

2021-08-30, 06:36 | 1

Džiaugiuosi, kad kreipiausi į gydytoją Olgą Žemaitienę Innmed klinikoje. Jos tiksli diagnozė man padėjo suprasti su kokia problema susidūriau ir laiku priimti sprendimą dėl operacijos.

2021-08-24, 08:51 | 1

Ilgai svajojau apie labiaplastiką. Man atrodė, kad ši operacija labai specifiška ir sudėtinga. Skaičiau straipsnius, žiūrėjau portfolio įvairių daktarų, bet kažkodėl buvau įsitikinusi, kad man kažkas nesigaus, kad bus blogai. Dabar aš žinau, kad klydau. Laima Saltanavičienė mane nuramino ir puikiai atliko operaciją. Jokio diskomforto ir šalutinių reiškinių. Viskas labai aukštam lygyje.

2021-08-17, 12:29 | 1

Jau 3 kartus man čia suteikę operatyvią pagalbą gydytojai iš skirtingų sričių. Kiekvieną jų labai gerbiu. Tai specialistai, kuriais gali pasitikėti. Po procedūros gydytojas man paskambina, klausia kaip jaučiuosi, duoda rekomendacijų. Po gydymo kurso manęs niekad nepamiršdavo, domėjosi savijauta. Tai labai malonu.

2021-08-11, 23:30 | 1

Su amžiumi pastebėjau, kad viršutiniai vokai nelabai jau gerai atrodo ir gerokai nusileido. Man tai katastrofa, aš kažkiek viešas žmogus ir turiu atrodyti patraukliai. Apsilankiau Innmed klinikoje sulaukusi kolegių rekomendacijų, kurios prieš tai jau praėjo kitur ugnį ir vandenį. Man operaciją atliko Šemetienė, su vietiniu nuskausminimu. Tai užtruko apie valandą.Tą pačią dieną gavau visas instrukcijas ir išvykdau namo. Aišku, iš karto buvo sunku įvertinti rezultatą, po 10 d. man išemė siūles, atlikau visus rekomenduojamus veiksmus namuose. Maždaug po mėnesio aš pirmą kartą po labai ilgo laiko apsidžiaugiau savo atvaizdu veidrodyje. Viskas taip estetiška ir gražu...Aš rekomenduoju Giedrę Uždavinytę Šemetienę kaip nuostabų plastikos chirurgą.

2021-08-10, 02:12 | 6

Potencijos gydymas buvo neefektyvus

2021-08-07, 18:09 | 1

Po 45 m. man prasidėjo įvairios sveikatos problemos, susijusios su erekcija. Man ši problema jautri ir todėl kliniką rinkausi atsakingai. Norėjosi ištaisyti situaciją kaip įmanoma greičiau. Konsultacijoje man viskas patiko. Mane visapusiškai ištyrė, kad galėtų nustatyti tikslias priežastis. Gydytojas Augustinas Matulevičius parodė savo kompetenciją ir rekomendavo gydymą su Renovos terapija. Jis man viską išsamiai išaiškino apie procedūrą ir jos efektą ir man neliko jokių abejonių. Iš pradžių aš nesitikėjau rimtų pokyčių greitai, bet mano nuomonė pasikeitė po gydymo. Šiuolaikinė medicina yra galinga. Aš galiu rekomenduoti InnMed ir šį specialistą.

2021-07-30, 23:40 | 1

Esu patenkinta, kad mane gydo gydytojas Edgaras Smolskas. Jis padėjo man atsikratyti diskomforto, labai dėmesingai kontroliavo visą procesą. Sužinojau apie Hal rar metodą, tai iš tikrųjų padeda. Ačiū Innmed ir žinoma daktarui Smolskui.

2021-07-29, 11:07 | 1

Giedrė Uždavinytė Šemetienė yra geriausia plastikos chirurgė. Ji tikrai žino, ką daro, supranta, ko reikia žmogui. Jos dėka aš susitvarkiau išvaizdos defektus, kurie man trukdė gyventi. Rekomenduoju gydytoją visiems, kas nori atrodyti gražiai ir labiau pasitikėti savimi. Didelis dėkingumas

2021-07-13, 23:49 | 1

Čia aš ir vėl patikėjau medicinos kokybe. Nuostabi vieta, kur gali būti tikras ir ramus dėl gydymo. Mano dėkingumas Jums.

2021-07-05, 21:43 | 1

Kažkuriuo gyvenimo periodu man prasidėjo problemos su erekcija. Pradėjau jaudintis, galvojau,kad tai nutinka vyresniame amžiuje. Kreipiausi į INNMED, į daktarą Igną Lukošių. Man paskyrė gydymą Renova įrenginiu. Turėjau kelis vizitus ir viskas pasikeitė. Ačiū.

2021-06-30, 22:19 | 1

Su amžiumi man nusileido akių vokai. Labai norėjau tai ištaisyti, bet bijojau patekti pas nekompetetingą specialistą, kad nesugadintų dar labiau. Peržiūrėjau Vilniaus klinikas ir užsirašiau į konsultaciją pas gydytoją Giedrę Uždavinytę Šemetienę. Nuo pirmų bendravimo akimirkų supratau, kad galiu pasitikėti šia gydytoja. Iš karto aišku, kai gydytoja supranta apie ką kalba. Ji mane nuodugniai apžiūrėjo, išsamiai papasakojo ir pakonsultavo, ir galiausiai atliko vokų plastiką. Man buvo ramu, nes aš žinojau apie kiekvieną operacijos etapą ir gijimo eigą. Aš atrodau atjaunėjusi 20 m. Ačiū.

2021-06-28, 22:00 | 1

Artimas žmogus patarė susisiekti su INNMED klinikoje dirbančiu gydytoju Kastyčiu Žilinsku. Deja, man nepasisekė su diagnoze... Buvo aptikta lytinių organų pūslelinė. Man taip anksčiau niekada nebuvo... Daktaro Žilinsko dėka aš greitai pasveikau ir dabar man niekas neprimena ligos. Dabar suprantu, kad taip gali atsitikti bet kam. Ačiū daktare!

2021-06-19, 23:46 | 1

Ilgą laiką nedrįsau suleisti botuliną, nors į veidrodį vis mažiau žiūrėti norėjau. Pasirodė raukšlės. Jie pasireiškia kiekvienam su amžiumi, bet kai tai nutinka tau, tu labai nusiminsi. Pasirinkau INNMED kliniką ir atsidūriau pas Gedrą Uždavinitą Shemeteną. Ji mane nuramino, paaiškino, kaip vyks procedūra, visas subtilybes, kurios bus vėliau. Nesigailiu, kad nusprendžiau dėl procedūros, vėl esu graži, viskas atrodo natūraliai. Aš rekomenduoju šį gydytoją visoms moterims!

2021-06-15, 10:39 | 1

Rado įtartiną naviką. Labai norėjau išgirsti, kad situaciją galima kaip nors ištaisyti. Nuoširdžiausia pagarba daktarui Kastyčiui Žilinskui! Gydytojas viską aiškiai išdėstė, jis gi mane ir išoperavo. Džiaugiuosi, kad viskas pavyko ir esu dėkinga. Linkiu visiems tokių gydytojų.

2021-06-14, 17:04 | 1

Labai ačiū daktarei Giedrei Uždavinytei Šemetienei. Pas ją atlikau himenoplastiką. Tai buvo mūsų su vyru bendras sprendimas, jis rado INNMED kliniką ir šią nuostabę talentingą gydytoją. Be jokio streso, be skausmo gavau būtent tai, ko norėjau.

2021-05-28, 19:39 | 1

Turėjau kompleksų dėl mažų krūtų. Pavargau nuo to, ėmiausi iniciatyvos. Susitariau su Giedre Uždavinyte Šemetiene, viską jai papasakojau. Ji suprato mane kaip moterį ir pasakė, kad mano atveju būtų tinkamas krūtų padidinimas anatominių implantų pagalba. Kontraindikacijų nebuvo, tai suplanavom operaciją. Reabilitacija buvo normali ir dabar turiu C dydį. Tie, kas nepažįsta manęs, galvoja, kad mano krūtys yra mano pačios. Puiki gydytoja!

2021-05-22, 22:55 | 1

Gydžiausi gimdos kaklelio eroziją ir dar ne taip seniai koregavau lūpas „InnMed“ klinikoje. Visiems rekomenduočiau vykti tik ten! Tokie gydytojai ne dažnai sutinkami, o ir pati klinika jauki. Aplinka švari, graži. Pastebėjau, kad kabinetuose nauja įranga. Bet svarbiausia - puikūs gydytojai!

2021-05-22, 19:02 | 1

Po apsilankymo „InnMed“ nusprendžiau, kad sveikatos problemas spręsiu tik čia. Viskas puiku: gražios patalpos, kokybiška įranga, šaunūs specialistai ir kokybiškas aptarnavimas. Malonu bendrauti su visais, nėra primestų paslaugų. Gydymas visada praeidavo sėkmingai. Dabar patariu draugams ir šeimos nariams.

2021-05-04, 10:28 | 1

Rašau tiems, kurie yra visiškoj nevilty, kaip aš neseniai buvau. Apie pusę metų vaistais gydžiausi erekcijos disfunkciją. Deja, pagerėjimo nebuvo. Nenorėjau pasiduoti, todėl pradėjau domėtis, kaip išspręsti savo problemą. Aptikau bangų terapijos tyrimus, kurie parodė, kad 70% pacientų gavo teigiamus rezultatus. Nusprendžiau išbandyti ir aš. Sužinojau, kad „Innmed“ siūlo tokias procedūras. Mėnesį lankiau šias procedūras. Man atrodo, kad jau po pirmo apsilankymo man pagerėjo. Dabar aš vėl sveikas.

2021-04-27, 19:01 | 1

Klinika man padėjo susidoroti su hemorojaus problema dėka Hal-RAR metodo. Deginimo jausmas ir skausmas buvo nuolatiniai palydovai, o po procedūros tapo kur kas lengviau ir hemorojus daugiau nebekelia nerimo.

2021-04-23, 13:59 | 1

Man labai patiko potencijos gydymas su Revona aparatu. Neskausmingas, greitas ir efektyvus. Darbuotojai yra labai mandagūs, rūpestingi ir draugiški. Išliko labai malonus įspūdis.

2021-04-19, 18:39 | 1

Norėčiau padėkoti klinikai „Innmed“. Jautrus ir draugiškas požiūris į pacientą, profesionalus gydytojų požiūris į savo darbą. Labai aiškiai ir suprantamai paaiškina Hal-Rar metodo tyrimų rezultatus.

2021-04-17, 10:04 | 4

Pajutau stiprius pilvo skausmus, skambinau į visas įmanomas poliklinikas, privačias klinikas, tačiau niekur negalėjau patekti. Skubioje pagalboje man pasakė, kad jokios problemos nemato, bet man skausmai nesiliovė ir vakare skaudėjo dar labiau. Atsitiktinai radau šią kliniką, paskambinau ir buvo maloniai nustebinta. Manęs nepasiuntė kreiptis kitur ir nepasakė ateiti po dviejų savaičių, specialiai mano atvejui buvo suorganizuotas gydytojo atvykimas ir mane priėmė po 3 val. registratūros darbuotojos man pasiūlė arbatos, palydėjo iki kabineto, visas sutiktas personalas sveikinasi, klinika labai graži ir jauki. Man buvo atlikti visi tyrimai, gydytojas Lukošius išsamiai išaiškino man mano situaciją, paskyrė gydymą ir jau tą vakarą pasijutau daug geriau. Rekomenduoju, nes jie pasirengę padėti ir yra žmogiški ir draugiški. Lina

2021-04-16, 17:48 | 1

Nei karto nesuabejojau pasirinkdamas gydymą Renova aparatu. Linkiu, kad klinika toliau klestėtų ir išliktų tokia pat geranoriška savo pacientams. Sėkmės jums!

2021-04-12, 16:20 | 1

Klinikoje dirba tikri specialistai, kurie teikia aukštos kvalifikacijos priežiūrą ir padeda kiekvienam pacientui individualiai. Pas gydytoją patekau be problemų, personalas draugiškas, klinika švari, rezultatus gavau tą pačią dieną. Dėkoju!