Nr. T1-465-(1.1)

Susisiekimas idealus, viskas gerai apgalvota

Išorės aplinka pilnai pritaikyta atsipalaidavimui ir komfortui

Registratūra paciento ir personalo patogumui yra pritaikyta idealiai

Darbuotojai maloniai bendrauja ir greitai aptarnauja

Įstaiga suplanuota apgalvotai arba labai aiškūs ženklai, dėl to lengva rasti gydytojo ar procedūrų kabinetą

Patalpos tvarkingos, švarios ir pilnai patenkina paciento komforto poreikius

Medicininės įrangos netrūksta ir visa įranga nauja ir moderni

Diagnozuoja tiksliai ir paskiria efektyvų gydymą

Bendrauja nuoširdžiai ir atsako į visus klausimus

Buvo rūpestingos ir paslaugios

Galėjau gauti visas reikiamas papildomas paslaugas

Internetas veikė be priekaištų

2021-06-19, 23:46 | 1

Ilgą laiką nedrįsau suleisti botuliną, nors į veidrodį vis mažiau žiūrėti norėjau. Pasirodė raukšlės. Jie pasireiškia kiekvienam su amžiumi, bet kai tai nutinka tau, tu labai nusiminsi. Pasirinkau INNMED kliniką ir atsidūriau pas Gedrą Uždavinitą Shemeteną. Ji mane nuramino, paaiškino, kaip vyks procedūra, visas subtilybes, kurios bus vėliau. Nesigailiu, kad nusprendžiau dėl procedūros, vėl esu graži, viskas atrodo natūraliai. Aš rekomenduoju šį gydytoją visoms moterims!

2021-06-15, 10:39 | 1

Rado įtartiną naviką. Labai norėjau išgirsti, kad situaciją galima kaip nors ištaisyti. Nuoširdžiausia pagarba daktarui Kastyčiui Žilinskui! Gydytojas viską aiškiai išdėstė, jis gi mane ir išoperavo. Džiaugiuosi, kad viskas pavyko ir esu dėkinga. Linkiu visiems tokių gydytojų.

2021-06-14, 17:04 | 1

Labai ačiū daktarei Giedrei Uždavinytei Šemetienei. Pas ją atlikau himenoplastiką. Tai buvo mūsų su vyru bendras sprendimas, jis rado INNMED kliniką ir šią nuostabę talentingą gydytoją. Be jokio streso, be skausmo gavau būtent tai, ko norėjau.

2021-05-28, 19:39 | 1

Turėjau kompleksų dėl mažų krūtų. Pavargau nuo to, ėmiausi iniciatyvos. Susitariau su Giedre Uždavinyte Šemetiene, viską jai papasakojau. Ji suprato mane kaip moterį ir pasakė, kad mano atveju būtų tinkamas krūtų padidinimas anatominių implantų pagalba. Kontraindikacijų nebuvo, tai suplanavom operaciją. Reabilitacija buvo normali ir dabar turiu C dydį. Tie, kas nepažįsta manęs, galvoja, kad mano krūtys yra mano pačios. Puiki gydytoja!

2021-05-22, 22:55 | 1

Gydžiausi gimdos kaklelio eroziją ir dar ne taip seniai koregavau lūpas „InnMed“ klinikoje. Visiems rekomenduočiau vykti tik ten! Tokie gydytojai ne dažnai sutinkami, o ir pati klinika jauki. Aplinka švari, graži. Pastebėjau, kad kabinetuose nauja įranga. Bet svarbiausia - puikūs gydytojai!

2021-05-22, 19:02 | 1

Po apsilankymo „InnMed“ nusprendžiau, kad sveikatos problemas spręsiu tik čia. Viskas puiku: gražios patalpos, kokybiška įranga, šaunūs specialistai ir kokybiškas aptarnavimas. Malonu bendrauti su visais, nėra primestų paslaugų. Gydymas visada praeidavo sėkmingai. Dabar patariu draugams ir šeimos nariams.

2021-05-04, 10:28 | 1

Rašau tiems, kurie yra visiškoj nevilty, kaip aš neseniai buvau. Apie pusę metų vaistais gydžiausi erekcijos disfunkciją. Deja, pagerėjimo nebuvo. Nenorėjau pasiduoti, todėl pradėjau domėtis, kaip išspręsti savo problemą. Aptikau bangų terapijos tyrimus, kurie parodė, kad 70% pacientų gavo teigiamus rezultatus. Nusprendžiau išbandyti ir aš. Sužinojau, kad „Innmed“ siūlo tokias procedūras. Mėnesį lankiau šias procedūras. Man atrodo, kad jau po pirmo apsilankymo man pagerėjo. Dabar aš vėl sveikas.

2021-04-27, 19:01 | 1

Klinika man padėjo susidoroti su hemorojaus problema dėka Hal-RAR metodo. Deginimo jausmas ir skausmas buvo nuolatiniai palydovai, o po procedūros tapo kur kas lengviau ir hemorojus daugiau nebekelia nerimo.

2021-04-23, 13:59 | 1

Man labai patiko potencijos gydymas su Revona aparatu. Neskausmingas, greitas ir efektyvus. Darbuotojai yra labai mandagūs, rūpestingi ir draugiški. Išliko labai malonus įspūdis.

2021-04-19, 18:39 | 1

Norėčiau padėkoti klinikai „Innmed“. Jautrus ir draugiškas požiūris į pacientą, profesionalus gydytojų požiūris į savo darbą. Labai aiškiai ir suprantamai paaiškina Hal-Rar metodo tyrimų rezultatus.

2021-04-17, 10:04 | 4

Pajutau stiprius pilvo skausmus, skambinau į visas įmanomas poliklinikas, privačias klinikas, tačiau niekur negalėjau patekti. Skubioje pagalboje man pasakė, kad jokios problemos nemato, bet man skausmai nesiliovė ir vakare skaudėjo dar labiau. Atsitiktinai radau šią kliniką, paskambinau ir buvo maloniai nustebinta. Manęs nepasiuntė kreiptis kitur ir nepasakė ateiti po dviejų savaičių, specialiai mano atvejui buvo suorganizuotas gydytojo atvykimas ir mane priėmė po 3 val. registratūros darbuotojos man pasiūlė arbatos, palydėjo iki kabineto, visas sutiktas personalas sveikinasi, klinika labai graži ir jauki. Man buvo atlikti visi tyrimai, gydytojas Lukošius išsamiai išaiškino man mano situaciją, paskyrė gydymą ir jau tą vakarą pasijutau daug geriau. Rekomenduoju, nes jie pasirengę padėti ir yra žmogiški ir draugiški. Lina

2021-04-16, 17:48 | 1

Nei karto nesuabejojau pasirinkdamas gydymą Renova aparatu. Linkiu, kad klinika toliau klestėtų ir išliktų tokia pat geranoriška savo pacientams. Sėkmės jums!

2021-04-12, 16:20 | 1

Klinikoje dirba tikri specialistai, kurie teikia aukštos kvalifikacijos priežiūrą ir padeda kiekvienam pacientui individualiai. Pas gydytoją patekau be problemų, personalas draugiškas, klinika švari, rezultatus gavau tą pačią dieną. Dėkoju!