Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja , %

Licencija

Nr. 630

Detalus įvertinimas

Susisiekimas visuomeniniu ar asmeniniu transportu, automobilio parkavimas

68.8% Complete
3.4

Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

Išorinės aplinkos pritaikymas Jūsų atsipalaidavimui ir komfortui (privatus įėjimas, suoliukai lauke, patogūs laiptai)

46.5% Complete
2.3

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

Registratūros ar priimamajo zonos patogumas (eilės valdymas, vietos prisėsti, galimybė atsigerti, WC ir pan.)

48.5% Complete
2.4

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Registratūros ar priimamajo darbuotojų darbo kokybė (nuoširdus bendravimas, greitas aptarnavimas, supratingumas)

53.5% Complete
2.7

Darbą atlieka, bet formliai

Ar lengvai radote gydytojo/procedūrų kabinetą?

70.2% Complete
3.5

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Kiek ilgai tenka laukti prie gydytojo kabineto durų?

52.2% Complete
2.6

Laukiau iki 15 min

Kabinetų ar palatų pritaikymas Jūsų komfortui ir personalo darbo patogumui

53.8% Complete
2.7

Patalpos pritaikytos daugumai poreikių

Medicininė įranga (naujumas, modernumas bei kiekis)

59.4% Complete
3

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Ar visas procedūras ir tyrimus galėjote gauti vietoje?

75.7% Complete
3.8

Visos reikiamos procedūros ar tyrimai buvo vietoje

Gydytojų profesionalumas (problemos diagnozavimas, gydymo efektyvumas)

54.7% Complete
2.7

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Gydytojų bendravimo įgudžiai (nuoširdumas, atsakymas į klausimus)

59.7% Complete
3

Bendravimas formalus arba klausimai atsakomi, bet neišsamiai

Seselių, slaugių ar slaugytojų darbo kokybė (bendravimas, rūpestingumas)

59.4% Complete
3

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

Papildomos paslaugos (maitinimas, taksi iškvietimas, TV, vaikų priežiūra)

29.7% Complete
1.5

Pasiūla ar kokybė neatitiko lūkesčių

Kaip vertinate paslaugų kainas?

73.3% Complete
3.7

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar papildomai atsilyginate įstaigos gydytojams asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Wifi internetas

44.3% Complete
2.2

Internetas veikė prastai

Gydytojai, kurie dirba "Mykolo Marcinkevičiaus ligoninė"
Pacientų atsiliepimai
2021-11-28, 18:02 | 1

Nuoširdžiai dėkoju Vidaus ligų skyriaus vedėjai Irmai Jakštienei ir visam šio skyriaus personalui už suteiktą medicininę pagalbą, atliktus visus reikalingus diagnostinius tyrimus, gydymą ir rekomendacijas. Nepaprastas nuoširdumas, paprastumas, profesionalumas, rūpestis ir dėmesys.
Begalinis Ačiū Jums visiems. Tai buvo tarsi šv. Kalėdų stebuklas.
Sėkmės Jums tolimesniame darbe. Linkiu sveikatos, stiprybės, ištvermės.

Stasė Traigienė

2021-04-25, 20:51 | 1

Norėčiau padėkoti ir žemai nusilenkti Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės pirmojo palaikomojo skyriaus vedėjai ir gydytojai Giletai Diržinauskienei, gydytojui Audriui Skliutui, bendrosios praktikos slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms. Gydžiusiems, slaugiusiems ir prižiūrėjusiems mano mamytę Jadvygą Beganskają. Būkite sveiki ir stiprūs tiek fiziškai, tiek emociškai šiame sunkiame darbe. Ačiū, su pagarba, dukra Stanislava L.

2021-04-24, 16:40 | 2

Dėkojame Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės personalui ir ypač Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjui Gediminui Valiui, Neurologijos skyriaus gydytojui Mindaugui Filipavičiui, Palaikomojo gydymo ir slaugos 1-ojo skyriaus vedėjai Giletai Diržinauskienei ir gydytojui Audriui Skliutui, šių skyrių seselėms ir slaugytojoms, kurie iki paskutinės sekundės kovojo už mūsų mylimo ir brangiausio žmogaus gyvybę.
Mus labai sujaudino ligoninės darbuotojų išreikštas jautrus dėmesys, žmogiškumas ir profesionalumas. Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės atmosfera ir atviras bendravimas leidžia pasitikėti tuo, ką darote.

Linkime ir toliau tai puoselėti ir palaikyti.

2021-04-04, 19:34 | 3

Nerekomenuoju kada nors čia papulti. Prisiskambinti neįmanoma, pabandykite paskambinti į neurologini skyrių, sužinoti ligonio būklę neįmanoma , visi sako informacija skirtingai. Mamą paguldė su neigiamu covid testu , tai ten užkrėtė ir atsakomybės neprisiėmė. Ar iš tos ligoninės gyvą ką nors išrašę? Musu mamą numarino.

2021-03-29, 20:25 | 1

DĖMESIO !!! TEGUL TAM TIKROS INSTITUCIJOS PASIDOMI JŲ VEIKLA IR DARBU.DĖMESIO !!! GERBEMIEJI ŽMONĖS,TAUTIEČIAI KREIPIUOSI I JUS VISUS,
JEIGU BRANGINATE SAVE IR SAVO GYVYBE ,JEI NORITE IŠLIKT GYVI PRAŠAU JŪSŲ VISŲ.NESIGULKITE,NELEISKITE GULDOMI I ŠIĄ ISTAIGA.
GINK DIEVE NESIGULKITE I ŠIA LIGONINĘ .
PERSONALAS TRAGIŠKAS, ELGIASI KAIP SU GYVULIAIS.ŠAUKIA RĖKIA,NESISKAITO.Į VISKĄ ŽIŪRI APLAIDŽIAI,NEŽIŪRI ,NESIRŪPINA, NIEKUOM.
TIK VAIDINA KAD ATLIEKA SAVO DARBĄ.
TIESIOG JUS PASMERKS MYRIOP.
ATVEŽA SU VIENAIS NEGALAVIMAIS, DAR PRIEDO PADĖS KORONA ,COVID19 UŽSIKRĖST. "VISUS LIGONIUS META I VIENĄ KUBILĄ "NESVARBU TU INFEKUOTAS AR NE.
O JAU PO TO ,KAIP BUS TAIP BUS.

2020-12-25, 13:45 | 8

Dėkojame 2 palaikomojo gydymo ir slaugos skyriui, visam personalui, kuris net tokiu sunkiu metu išlieka profesionalus, su didele atsakomybe, atsidavimu rūpinasi ligoniais. Sunkiai dirbant sudėtingomis sąlygomis dovanoja šypsenas, švelnų žodį, palaikymą ligoniams. Personalas dabar jiems yra artimiausias, kai negalime lankyti savo artimiausių žmonių. Didžiausia padėka Jums - Jūs darote mūsų dienas šviesesnias.
Pagarbiai

Erika Nomeikienė

2020-12-18, 16:05 | 1

Nuoširdžiai noriu padėkoti visam Vidaus ligų personalui ir ypatingai gydytojui Andriui Apšegai už mamos Vladislovos Podumis gydymą. Už rūpestingumą, dėmesį, profesionalumą diagnozuojant ir gydant, tokiu sudėtingu laikotarpiu.
Linkiu visam personalui ir Jūsų šeimoms sveikatos, stiprybės, ištvermės.

Pagarbiai
Kristina Podūmytė

2020-10-04, 08:44 | 1

Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius visam medicinos personalui už profesionalumą ir operatyvumą. Pacientų priežiūrą vertinu pačiu aukščiausiu balu. O ypač dėkoju už rūpestį, šypseną, už dėmesį ir labai malonų bendravimą fizinės ir ambulatorinės reabilitacijos vedėjai Alinai Jastšemskai ir med. darbuotojoms: Alicijai Matulevič, Bernadetai Paltanavičienei ir Ramintai Rentelienei.

Jan Jarmolovič.

2020-09-12, 13:10 | 1

100% nerekomenduoju, aplenkite šią įstaigą, nulis kompetencijos bei minus žmogiškumo!

2020-07-07, 10:45 | 1

Ačiū neurologijos skyriaus gydytojai Giedrei Jančienei už darbą, puikų, naudingą gydymą ir suteiktą siuntimą sanatoriniam gydymui, reabilitacijai. Taip pat, ačiū už suteiktą pagalbą.

Pagarbiai,
Algis, 322

2020-07-02, 10:11 | 4

Noriu padėkoti už puikų darbą neurologijos skyrui, o ypač gydytojai Giedrei Jančienei už profesionalumą, už suteiktą bei tinkamai parinktą gydymą, bei nuoširdumą ir atsakytus rūpimus klausimus.

Pagarbiai,
Algis, 322palata

2019-03-04, 07:15 | 1

Jums tai tik pacientai, o kažkam tai yra begalo brangūs žmonės. Neįsivaizduojat kokį skausmą mums sukėlėt! Kaip jūs vieną dieną galit sakyt, kad žmogui nieko čia baisaus o po to jis staiga miršta??? Kaip galit sakyt, kad į ŠIĄ LIGONINĘ IR ATVEŽA NUMIRT IR KO ČIA STEBIMĖS?? kaip artimieji su skausmo stojančiom širdim klausė kas ta klinikinė mirtis, kodėl jūs negalėjot atsakyt?? Kodėl pasakėt: imkit išmaniuosius ir pasigooglinkit! Kodėl visą dieną niekas nematė kaip mums artimas žmogus tinsta nuo tų jūsų leidžiamų vaistų ir tik vakare atvažiavus su mūsų prašymu išvežėt į reanimaciją? Galbūt tai ir būtų pasibaigę paprastu kaip sakėt plaučiu uždegimu jei ne jūsų abejingumas..

2019-01-05, 23:55 | 1

Sunku suprasti tokį prastą pareigų atlikimą šiame amžiuje, tokia apatija žmogui turėtų būti baudžiama griežtai, nes gydymo įstaigose turi išmanyti savo darbą arba nedirbti. Didelis nusivylimas, patariu niekada čia nepakliūti.

2018-10-15, 14:56 | 3

Sveiki,

esu 32 metų, jau 12 metų turiu opinį kolitą. Eilinį kartą atsiguliau į šią gerą ligoninę atlikti kolonoskopijos. Kadangi gulėjau stacionare, tai man buvo atlikta ir daugiau papildomų tyrimų. Kiekvieną kartą paskirta gydytoja buvo dėmesinga, rodė, kad rūpi mano sveikata. Mane tai nustebino :)

Seselės yra kolkas geriausios seselės, su kuriomis susidūriau. Jaučiausi kaip bendraujantis su šeimos nariais! Seselių dėka ir prisijuokiau, ir nuramino dėl laukiančios procedūros, kuri yra kiek nemaloni.

Kam aktualu pasidaryti kolonoskopiją tai rekomenduočiau gydytoją, kurios vardas yra Diana Žukauskienė. Jos dėka kolonoskopija pirmą kartą buvo atlikta visiškai iš absoliučiai idealiai. Pirmą kartą po kolonoskopijos nejutau nei dujų vaikščiojimo pilve, nei skausmo, nei diskomforto! Nereikėjo net atsigauti, nes nebuvo jokių blogų pasėkmių! Tai labai svarbu, nes nebijosiu čia vėl ir vėl grįžti ir reguliariai pasitikrinti storosios žarnos.

Gydytojai, seselės atsakydavo į visiškai visus mane dominančius klausimus :)

Parkavimas žalioje zonoje, vietos ribotos, tad siūlau iki 7 ryto prisiparkuoti prieš pat įėjimą, kitaip galima nerasti vietos.

Bendrai: ligoninę paprasta surasti, su automobilio parkavimu beveik nebuvo problemų, tyrimų atliekama daug ir greitai, seselės geros, gydytojai geri ir patyrę ir dėmesingi (kartais būna ir iš santarų klinikų atvyksta), o svarbiausia – tavimi rūpinasi bei padeda tau sutvarkyti tavo neįkainojamą sveikatą.

Ačiū šios ligoninės personalui!

2018-06-21, 06:56 | 1

Baisi reanimacijos slauga :( papraseme sutvarkyti tracheostomos vamzdeli tai atsake kita pamaina sutvarkys. 2slauges negalejo paimti kraujo is venos, nepataike. I maisus tik nosi kiso.

2017-08-19, 15:39 | 1

Šiemet mano mamą Oną Gipiškienę iškvietus greitąją pagalbą du kartus vežė į šią ligoninę, vieną kartą paguldė. Ligoninėje atliko visus reikiamus tyrimus, rūpestingai gydė. Nuoširdžiai noriu padėkoti Priėmimo skyriaus gydytojoms, Reanimacijos skyriaus vedėjui, gydytojams, slaugytojoms, Geriatrijos poskyrio gydytojai Orintai Jakubėnaitei ir visam personalui.

2017-07-01, 11:11 | 2

Noriu padėkoti Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjui Alfredui Diržinauskui už jo atsidavimą ir žmogiškumą prižiūrint mano mamą Jadvygą Denkovskąją.
Taip pat dėkoju už profesionalų ir dėmesingą mano mamos priežiūrą ir gydymą Daktarei R.Vaicichovskei, Vyr. seselei R.Tailijūnienei. Taip pat Seselėms R.Dapkevičienei, K.Pilnikovienei, L.Pavliukėvič, Z.Triškutei, J.Stankevičienei, B.Brasaitei, R.Ingeliavičiui.
Širdingai norėčiau padėkoti Slaugytojai padėjėjai Zofijai Burinskai. Tai nuostabus žmogus ir darbuotojas. Taip pat jos kolegėms A.Komar, A.Latysevai, T.Kurdenko, K.Kackovskai, L.Naimovic, R.Milto, S.Borisevič, R.Gabnienei, I.Stankevič. Valytojoms S.Januskevič ir E.Maciuk.
Pasitikiu šia komanda ir rekomenduoju kiekvieną iš jų narių.

Galina Siudikienė.

2017-04-23, 15:25 | 2

Nuoširdžiai dėkoju Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės, palaikomojo gydymo skyriaus vedėjai Giletai Diržinauskienėi už kvalifikuotą ir dėmesingą mano močiutės Evgenijos Zdanovič gydymą.

2017-03-22, 09:47 | 1

Noriu padėkoti ligoninės personalui už rūpestį ir profesionalumą. Ypač Vidaus ligų skyriaus Gastroenterologijos poskyrio gydytojai DIANAI ŽUKAUSKIENEI. Visi reikiami tyrimai buvo atlikti greitai, kruopščiai bei efektyviai. Gydytojai suprantamai supažindino su tyrimų rezultatais. Nuolat jaučiau jų rūpestį ir dėmesį. Kiek teko bendrauti visi ligoniai apie ligoninę atsiliepdavo teigimai. Ligoninės kolektyvas puikiai "susidirbęs" tarpusavyje.

2017-01-07, 22:45 | IP: *.*.*.*

Ligoninė baisi,gydymas neefetyvus,rezultatas tragiškas. Slaugės veblena orkų t.y.rusų-lenkų kalbos mišiniu. Jeigu neduodi kyšio ir ligonis sunkios būklės tikėkis blogiausio. Kas iš to,kad gydytojas skiria gydymą,jei slauga nulio vietoj. Slaugės tiesiog negirdo vaistų. Žmonės nevežkit savo artimųjų į šią ligoninę, nes neparsivešit. Aš nuvežiau tėtį su plaučių uždegimų o begydant davedė iki insulto, nuo ko ir mirė

2017-01-06, 18:22 | 1

Likau labai patenkinta, kad puikūs šios ligoninės gydytojai greitai nustatė ligą ir ją išgydė.

2016-07-05, 22:10 | IP: 5.20.214.170

Labai dėkinga šios ligoninės Vidaus ligų skyriaus vedėjai už suburtą puikų kolektyvą ir palaikomą tvarką ir švarą skyriuje, nuostabiai palatos gyd. J.Laukaitienei, gyd. E.Žemeliui ir visiems skyriaus gydytojams (atsiprašau, kad pavardžių daugiau nespėjau įsidėmėti) už dideles pastangas gydant labai sunkų ligonį ir pratęsiant jo gyvenimą. Dėkoju visoms sesutėms, slaugutėms ir ypač slaugučiui Vyteniui už ligonių priežiūrą, kruopščiai ir sąžiningai atliekamą darbą.
Labai dėkinga reanimacijos skyriaus vedėjui ir gydytojams, sesutei Kristinai ir visoms kitoms, visoms slaugutėms ir netgi gydytojai, kuri prieš papasakodama telefonu apie ligonio būklę, pravedė lietuvių kalbos pamokėlę. Labai tikiuosi, kad su pacientais ji būna švelnesnė. Esu be galo dėkinga ir sugraudinta to, kad buvo toks dėmesys skiriamas ligoniui turinčiam proto negalią ir padaryta tai, kas jau daugelio akimis atrodė neįmanoma. Ačiū Jums MEDIKAI ir žemai lenkiuosi.
- Virginijos sesė -

2015-06-23, 04:43 | IP: *.*.*.*

Iejus i ligonine dvokia pelesiu ir slapimu,palatos nesvarios,ligoniai gydomi antisanitarinem salygom,ligonineje klesti baisi korupcija,esu girdejusi jog pats ligonines vadovas ima kysius tukstantinemis sumomis is pacientu ,bei personalo,retas ,atvykes sunkus ligonis is cia iseina gyvas-dazniausia zmones paprasciausia numarinami!

2015-06-18, 14:29 | IP: *.*.*.*

Baisu,kosmaras,cia nieko bendro su ligonine neturi!

2015-06-04, 11:26 | IP: *.*.*.*

Ne gydymas, o žmonių marinimas

2015-05-28, 06:44 | IP: *.*.*.*

Įsitikinusi - sudariusi sutartį su lavonine. Vietoj žodžio "ligoninė" turėtų būti "skerdykla"

2015-05-08, 18:16 | IP: *.*.*.*

Baisi ligonine!Siaubas!

2015-03-28, 14:29 | IP: *.*.*.*

Tokio siaubo niekur nesu maciusi !

2015-03-21, 17:41 | IP: *.*.*.*

Veterinarijos paslaugas teikti tokioje istaigoje,ir tai gaila zudyti savo augintinio tokioj fermoj butu!

2014-04-08, 17:00 | IP: 78.60.126.200

Skyriaus vedėja nuostabus žmogus ir gydytoja. Gyd Aleknaitė, Jarmulavičius, Degteriova puikūs specialistai. Slaugytojos malonios, valytojos tvarko ištisai. Masažistės nepakartojamos. Ačiū Irenai Brazauskienei. Išėjau sveika.DEKINGA VISIEMS.
Su
pgarba Mickunienė D.

2013-07-31, 19:43 | IP: 78.60.10.194

Šioje ligoninėje gydėsi artimas žmogus. Prieš kelis metus turėjau ne itin gerą nuomonę apie šią įstaigą, bet dabar buvau maloniai nustebinta teigiamų pokyčių. Itin gerą įspūdį paliko gydytojai rezidentai: pareigingi, dėmesingi, rūpestingi. Iš tiesų puikiai dirba visas medicinos personalas. Sužavėjo slaugytojų geranoriškumas ir paslaugumas. Nors daugelis čia besigydančių gan sunkūs ligoniais, teko girdėti ne vieną sakant, kad čia atvažiavę ir pasigydę vėl vaikšto savo kojomis.

2013-04-13, 21:03 | IP: *.*.*.*

baisi ligonine,o jau priemimo skyriuj moka tik izeidinet ir rekt,daveda ligoni iki isterijos,personalas be kysiu neprieis prie ligonio

2013-04-06, 23:37 | IP: 188.69.224.166

Vaziavau su greitaja i M. Marcinkeviciaus ligonine ir likau maloniai nustebinta, buvo padaryti visi reikiami tyrimai, gydytojas apziurai skyre laaabai daug laiko, maloniai bendravo, viska isaiskino, budinti sesele gal nebuvo is karto labai patenkinta,kad atvaziavau 12.30 nakties, bet veliau irgi maloniai bendravo, iskviete taksi. Visi mes zmones ;) Aciu uz pagalba.

2013-02-04, 12:37 | IP: *.*.*.*

Perskaiciau kito paciento komentara nuo 2012 m. birzelio men., PILNAI SUTINKU su tuo komentaru, o komentara nupastuoju cia:

"Atsiliepimai prasti. Neurologijos skyriaus vedeja nedemesinga, pinigus ima. Sesutes pamirsta pasientams isduoti vaistus, arba duoda is kart visus: cia vakariniai, cia igerti ryte. Tai kaip gali zmogus pvz po insulto susigaudyti ka kada gerti. Atnesa naujus vaistus, sako "O cia nuo kada tablete guli?" tai kaip neurologijos skyriuje gulintis zmogus gali pats susigaudyti kada kokius vaistus gerti.
2012.06.21, 12:40 | IP: 88.119.250.36 "
- - - -
Asmeniskai noriu pridurti, kad neurologijos skyriaus vedeja kaip papuga sneka tik apie pinigus: "kiek as mazai uzdirbu, as tokia gera skyriaus vedeja, o tiek mazai uzdirbu..."
O kam pacientui tokia informacija?
:)
Gerb. vedeja ponia Jolanta turetu sias savo finansines pretenzijas nukreipti:

a) savo vyrui, kad ja bloagai islaiko
b) ligonines direktoriui, kad jai mazai moka

BET NE PACIENTAMS!

Tik lietuvoje - ubagu kraste, gali buti toks gydytoju proto atsilikimas!

Paziurekite i Latvija: ekonomine situacija tokia pat, o latviai gydytojai dirba zymiai saziningiau. Nes jie turi savigarbos, pagarbos sau ir pacientams.
O lietuviai eilini karta irode ir irodo, kai jie yra atsilikusiuju trecio pasaulio salis, nepaliesta civilizacijos.

2013-01-08, 14:01 | IP: 78.60.217.81

Naujai suremontuota, tvarkinga, švari ligoninė. Palatos valomos kelis kartus per dieną. Ypač dėmesingas ir rūpestingas personalas, tiek gydytojai, tiek medicinos seselės bei slaugytojos - visada malonios, bet kuriuo paros metu skubiai suteikiančios reikalingą pagalbą ir priežiūrą. Operatyviai paskiriami ir atliekami visi reikalingi tyrimai. Vienintelis minusas - labai prastas maitinimas.

2012-07-10, 10:02 | IP: 193.34.85.22

igoninė paliko gerą įspųdį,
ypač pesonalo bendravimas su pacientais žmogiškas šiltas bendravimas ,paslaugumas

2012-06-21, 13:47 | IP: 78.60.83.121

S laugytojos aukštos medicininės etikos su pacientu.Pakankamai maloni aplinka.Mandagus personalas.

2012-06-21, 09:40 | IP: *.*.*.*

Atsiliepimai prasti. Neurologijos skyriaus vedeja nedemesinga, pinigus ima. Sesutes pamirsta pasientams isduoti vaistus, arba duoda is kart visus: cia vakariniai, cia igerti ryte. Tai kaip gali zmogus pvz po insulto susigaudyti ka kada gerti. Atnesa naujus vaistus, sako "O cia nuo kada tablete guli?" tai kaip neurologijos skyriuje gulintis zmogus gali pats susigaudyti kada kokius vaistus gerti.

2012-01-24, 20:08 | IP: *.*.*.*

As gydziausi vidaus ligu skyriuje.Nieko blogo negaliu pasakyti apie gyd.Zivile Juskiene.Kaip ji rupinasi mano sveikata ,pataria kaip sveikai gyventi.Labai rupestiga gydydoja.Maingirdas NERA

2011-12-21, 11:40 | IP: 81.7.103.48

Šių metų lapkričio ir gruodžio mėnesiais teko dažnai būti šioje ligoninėje, kadangi joje gydėsi net du labai artimi garbaus amžiaus šeimos nariai. Turėdami rimtą ligonį per 3 metus aplankėme bevik visas Vilniaus ligonines. O tik M. Marcinkevičiaus ligoninėje pajutome pagarbą ir atjautą senam žmogui. Ypač sužavėjo gydytojų, slaugytojų profesionalumas, korektiškumas. Ypač esam dėkingi neurochirurgei V. Gilienei. Jos profesionalumą ir geraširdiškumą įvertintume aukščiausiu balu. Labai dėkingi reanimacijos skyriaus bei 1-ojo slaugos skyriaus vedėjoms, gydytojams ir slaugytojams. Jokių net užuominų apie pakišas nebuvo. Manome, jog šioje ligoninėje, palyginus su kitomis miesto ligoninėmis, pacientu rūpinamasi nuoširdžiausiai ir profesionaliausiai.
S. ir V. Šeduikiai

2011-09-12, 11:31 | IP: *.*.*.*

Baisu... nezinau kur ziuri tam tikros institucijos, bet cia ne kysiu mirti gali, niekam neidomu, seseles tai tragedija visada stovi kisenes atvepusios laukia pinigu nes kitaip net i tavo puse neziuri, gydytojai, ju cia dazniausiai nebuna, o jei ir buna tai tik tada kai duodi pinigu gali teigtis ateiti, 50 lt parai cia per mazai, cia reik duoti po 200 Lt. KYSININKAI IR NIEKO KITO. UŽDARYTI SIA LIGONINE, O JOS PERSONALUI NELEISTI ISIDARBINTI I KITAS.

2011-01-20, 11:34 | IP: *.*.*.*

Kas gali būti gero, jei pacientas jiems trukdo "imituoti" darbą Jeigu jums svarbi jūsų sveikata ir gyvybė, geriau į šią ligoninę nepatekti, ypatingai jei atveža greitoji. Praleisit priimamajam maziausiai 3-4 valandas, o reikiamos pagalbos taip ir nesulauksit. Gydytoja išvis tyliu-užpakalio nesugeba pakelti per savo mandrumą.

2011-01-06, 16:57 | IP: *.*.*.*

reiktu pakviesti gera uzsienio rezisieriu i subaciaus padalini, tai jam mazai kainuotu sukurti siurpu siaubo filma, nereiktu ir aktoriu samdyti, nes aplinka atitinka tik reikalavimus kurti siaubakus, o ne gydyti pacientus. Daktarai dirba cia atmestinai, nepriziuri pacientu, be kysio neprisikviesi. Baisi, siaubinga vieta

2010-07-12, 17:59 | IP: *.*.*.*

Teigiamai galiu paminėti gastrologinio skyriaus gydytoją A. Navikienę, neurotginio skyriaus gydytoją Tutlienę. Labai blogai atsiliepsiu apie neurologinio skyriaus vedėją Jolantą Ražukienę.Tokios nemandagios ir taip reikalaujančios kyšio, tiesiog reketuojančios, gydytojos dar nebuvau mačiusi.

2010-03-13, 16:43 | IP: 79.133.247.39

tik kad graži po remonto gydytojai nemoka bendrauti,pikti laukia tik dovanų

2009-11-15, 08:13 | IP: *.*.*.*

nusiviliau marcinkeviciaus ligonine 2009 11 14d. greitoji pagalba atveze i ligonines priimamaji 21 val.30 min.mano sunu ,18 metu gimnazijos mokslevi.Matydama gydytojo poziuri i serganti vaikina ,( jis savo kabinete pusiau guledamas kedeje 40 min diskutavo kodel jis turetu priimti pacienta i ligonine) as soko busenoj begau i namus paimti raktus nuo masinos, kad saugiai grizti atgal namo su sunumi,nes galutinai praradau vilti i tuo metu budincio gydytojo pagalba. TIK po 1val 30 min sunui pastate lasaline ,gydytojas paaiskino ka toliau daryti , pridurdamas " kad paskui nesakytumete, kad as jums nepadejau".
Bet as jau sedejau ir beveik nieko negirdejau, nes jauciausi siaubingai toje istaigoje.Namo atgal su sunumi grizome 24:00, isvarge ... ir dar ilgai negalejau uzmigti po tokio SIAUBINGO apsilankymo.

2008-11-28, 13:24 | IP: *.*.*.*

Nevieną kartą teko susidurti su šia ligoninę, baisu prisiminti kokius įspudžius paliko ši gydymo įstaiga. Verkiau.. Neurologinio skyriaus gydytojų lygis labai žemas, kaip profesionalumo, taip ir kultūringumo, žmogiškumo atžvilgiu. Nėra specialistų. O kišininkavimas klesti... Pasak dirbančių čia medikų, šitoje ligoninėje yra tik gerų gastroenterologų.

2008-09-25, 16:50 | IP: 86.100.240.82

Na, kai gavau siuntima ir buvo sutarta pagulde tyrimams is karto.
Tyrimai, manau, atliekami kokybiskai, stengiamasi nuskausminti [pvz. kolonoskopija - tai nemalonus tyrimas, bet neprasius sesute suleido nuskausminamuju ir raminamuju]
Na, ir dabar jau beveik po remontu maloni gydymo istaiga. kadangi teko guleti tik 3 dienas ir tai buvo tyrimai, tai blogo nieko negaliu pasakyti

2008-01-19, 17:41 | IP: *.*.*.*
Atsiliepimo tekstas paslėptas.
2007-11-11, 18:19 | IP: *.*.*.*

NEMALONUS GYDYTOJU BENDRAVIMAS