Susisiekimas su įstaiga patogus, bet stotelė/parkingas yra atokiau nuo įėjimo

2.1

Aplinka tik formaliai tinkama, bet praktiškai nepateisina lūkesčių

2.3

Registratūros patogumas nepateisimo lūkesčių

Įstaiga logiškai suskirstyta ir yra daug ženklų, bet naviguoti gana sudėtinga

Įrangos būklė gera, bet kartais nėra reikiamo aparto

Retais atvėjais siunčia į kitą įstaiga

Diagnozavo tik dalį arba gydymas padėjo tik iš dalies

Savo darbą atliko, bet be entuziazmo

1.1

1.8

Gydytojai, kurie dirba "Mykolo Marcinkevičiaus ligoninė"
2019-03-04, 09:15 | 1

Jums tai tik pacientai, o kažkam tai yra begalo brangūs žmonės. Neįsivaizduojat kokį skausmą mums sukėlėt! Kaip jūs vieną dieną galit sakyt, kad žmogui nieko čia baisaus o po to jis staiga miršta??? Kaip galit sakyt, kad į ŠIĄ LIGONINĘ IR ATVEŽA NUMIRT IR KO ČIA STEBIMĖS?? kaip artimieji su skausmo stojančiom širdim klausė kas ta klinikinė mirtis, kodėl jūs negalėjot atsakyt?? Kodėl pasakėt: imkit išmaniuosius ir pasigooglinkit! Kodėl visą dieną niekas nematė kaip mums artimas žmogus tinsta nuo tų jūsų leidžiamų vaistų ir tik vakare atvažiavus su mūsų prašymu išvežėt į reanimaciją? Galbūt tai ir būtų pasibaigę paprastu kaip sakėt plaučiu uždegimu jei ne jūsų abejingumas..

2019-01-06, 01:55 | 1

Sunku suprasti tokį prastą pareigų atlikimą šiame amžiuje, tokia apatija žmogui turėtų būti baudžiama griežtai, nes gydymo įstaigose turi išmanyti savo darbą arba nedirbti. Didelis nusivylimas, patariu niekada čia nepakliūti.

2018-10-15, 17:56 | 1

Sveiki,

esu 32 metų, jau 12 metų turiu opinį kolitą. Eilinį kartą atsiguliau į šią gerą ligoninę atlikti kolonoskopijos. Kadangi gulėjau stacionare, tai man buvo atlikta ir daugiau papildomų tyrimų. Kiekvieną kartą paskirta gydytoja buvo dėmesinga, rodė, kad rūpi mano sveikata. Mane tai nustebino :)

Seselės yra kolkas geriausios seselės, su kuriomis susidūriau. Jaučiausi kaip bendraujantis su šeimos nariais! Seselių dėka ir prisijuokiau, ir nuramino dėl laukiančios procedūros, kuri yra kiek nemaloni.

Kam aktualu pasidaryti kolonoskopiją tai rekomenduočiau gydytoją, kurios vardas yra Diana Žukauskienė. Jos dėka kolonoskopija pirmą kartą buvo atlikta visiškai iš absoliučiai idealiai. Pirmą kartą po kolonoskopijos nejutau nei dujų vaikščiojimo pilve, nei skausmo, nei diskomforto! Nereikėjo net atsigauti, nes nebuvo jokių blogų pasėkmių! Tai labai svarbu, nes nebijosiu čia vėl ir vėl grįžti ir reguliariai pasitikrinti storosios žarnos.

Gydytojai, seselės atsakydavo į visiškai visus mane dominančius klausimus :)

Parkavimas žalioje zonoje, vietos ribotos, tad siūlau iki 7 ryto prisiparkuoti prieš pat įėjimą, kitaip galima nerasti vietos.

Bendrai: ligoninę paprasta surasti, su automobilio parkavimu beveik nebuvo problemų, tyrimų atliekama daug ir greitai, seselės geros, gydytojai geri ir patyrę ir dėmesingi (kartais būna ir iš santarų klinikų atvyksta), o svarbiausia – tavimi rūpinasi bei padeda tau sutvarkyti tavo neįkainojamą sveikatą.

Ačiū šios ligoninės personalui!

2018-06-21, 09:56 | 1

Baisi reanimacijos slauga :( papraseme sutvarkyti tracheostomos vamzdeli tai atsake kita pamaina sutvarkys. 2slauges negalejo paimti kraujo is venos, nepataike. I maisus tik nosi kiso.

2017-08-19, 18:39 | 1

Šiemet mano mamą Oną Gipiškienę iškvietus greitąją pagalbą du kartus vežė į šią ligoninę, vieną kartą paguldė. Ligoninėje atliko visus reikiamus tyrimus, rūpestingai gydė. Nuoširdžiai noriu padėkoti Priėmimo skyriaus gydytojoms, Reanimacijos skyriaus vedėjui, gydytojams, slaugytojoms, Geriatrijos poskyrio gydytojai Orintai Jakubėnaitei ir visam personalui.

2017-07-01, 14:11 | 2

Noriu padėkoti Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėjui Alfredui Diržinauskui už jo atsidavimą ir žmogiškumą prižiūrint mano mamą Jadvygą Denkovskąją.
Taip pat dėkoju už profesionalų ir dėmesingą mano mamos priežiūrą ir gydymą Daktarei R.Vaicichovskei, Vyr. seselei R.Tailijūnienei. Taip pat Seselėms R.Dapkevičienei, K.Pilnikovienei, L.Pavliukėvič, Z.Triškutei, J.Stankevičienei, B.Brasaitei, R.Ingeliavičiui.
Širdingai norėčiau padėkoti Slaugytojai padėjėjai Zofijai Burinskai. Tai nuostabus žmogus ir darbuotojas. Taip pat jos kolegėms A.Komar, A.Latysevai, T.Kurdenko, K.Kackovskai, L.Naimovic, R.Milto, S.Borisevič, R.Gabnienei, I.Stankevič. Valytojoms S.Januskevič ir E.Maciuk.
Pasitikiu šia komanda ir rekomenduoju kiekvieną iš jų narių.

Galina Siudikienė.

2017-04-23, 18:25 | 2

Nuoširdžiai dėkoju Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės, palaikomojo gydymo skyriaus vedėjai Giletai Diržinauskienėi už kvalifikuotą ir dėmesingą mano močiutės Evgenijos Zdanovič gydymą.

2017-03-22, 11:47 | 1

Noriu padėkoti ligoninės personalui už rūpestį ir profesionalumą. Ypač Vidaus ligų skyriaus Gastroenterologijos poskyrio gydytojai DIANAI ŽUKAUSKIENEI. Visi reikiami tyrimai buvo atlikti greitai, kruopščiai bei efektyviai. Gydytojai suprantamai supažindino su tyrimų rezultatais. Nuolat jaučiau jų rūpestį ir dėmesį. Kiek teko bendrauti visi ligoniai apie ligoninę atsiliepdavo teigimai. Ligoninės kolektyvas puikiai "susidirbęs" tarpusavyje.

2017-01-08, 00:45 | IP: *.*.*.*

Ligoninė baisi,gydymas neefetyvus,rezultatas tragiškas. Slaugės veblena orkų t.y.rusų-lenkų kalbos mišiniu. Jeigu neduodi kyšio ir ligonis sunkios būklės tikėkis blogiausio. Kas iš to,kad gydytojas skiria gydymą,jei slauga nulio vietoj. Slaugės tiesiog negirdo vaistų. Žmonės nevežkit savo artimųjų į šią ligoninę, nes neparsivešit. Aš nuvežiau tėtį su plaučių uždegimų o begydant davedė iki insulto, nuo ko ir mirė

2017-01-06, 20:22 | 1

Likau labai patenkinta, kad puikūs šios ligoninės gydytojai greitai nustatė ligą ir ją išgydė.

2016-07-06, 01:10 | IP: 5.20.214.170

Labai dėkinga šios ligoninės Vidaus ligų skyriaus vedėjai už suburtą puikų kolektyvą ir palaikomą tvarką ir švarą skyriuje, nuostabiai palatos gyd. J.Laukaitienei, gyd. E.Žemeliui ir visiems skyriaus gydytojams (atsiprašau, kad pavardžių daugiau nespėjau įsidėmėti) už dideles pastangas gydant labai sunkų ligonį ir pratęsiant jo gyvenimą. Dėkoju visoms sesutėms, slaugutėms ir ypač slaugučiui Vyteniui už ligonių priežiūrą, kruopščiai ir sąžiningai atliekamą darbą.
Labai dėkinga reanimacijos skyriaus vedėjui ir gydytojams, sesutei Kristinai ir visoms kitoms, visoms slaugutėms ir netgi gydytojai, kuri prieš papasakodama telefonu apie ligonio būklę, pravedė lietuvių kalbos pamokėlę. Labai tikiuosi, kad su pacientais ji būna švelnesnė. Esu be galo dėkinga ir sugraudinta to, kad buvo toks dėmesys skiriamas ligoniui turinčiam proto negalią ir padaryta tai, kas jau daugelio akimis atrodė neįmanoma. Ačiū Jums MEDIKAI ir žemai lenkiuosi.
- Virginijos sesė -

2015-06-23, 07:43 | IP: *.*.*.*

Iejus i ligonine dvokia pelesiu ir slapimu,palatos nesvarios,ligoniai gydomi antisanitarinem salygom,ligonineje klesti baisi korupcija,esu girdejusi jog pats ligonines vadovas ima kysius tukstantinemis sumomis is pacientu ,bei personalo,retas ,atvykes sunkus ligonis is cia iseina gyvas-dazniausia zmones paprasciausia numarinami!

2015-06-18, 17:29 | IP: *.*.*.*

Baisu,kosmaras,cia nieko bendro su ligonine neturi!

2015-06-04, 14:26 | IP: *.*.*.*

Ne gydymas, o žmonių marinimas

2015-05-28, 09:44 | IP: *.*.*.*

Įsitikinusi - sudariusi sutartį su lavonine. Vietoj žodžio "ligoninė" turėtų būti "skerdykla"