Pacientai, kurie rekomenduoja Andrėj Levinger, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2006-07-17, Nr. MPL-08401, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Levinger Andrėj dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Levinger Andrėj?

2020-11-24, 15:55 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju, nes neapziurejo, nepaklause net kuom skundziuos, o išraše nurode "skydliauke paslanki, neskausminga, aiskiu dariniu neciuopiu" ,nors net prisilietes nebuvo... turiu mazgeli, paklausus del echoskopijos, atsake, jei vizualiai jo nesimato, tai ir nereikia nieko stebeti... as pasibaisejus....

2020-03-06, 11:53 | Registruotas lankytojas 1

Pas šį gydytoją buvo lankomasi reguliariai 7 metus. Vis dėlto, labai apmaudu, kad šis gydytojas tuos 7 metus tik stebėjo skydliaukės mazgus, neatlikdamas jų biopsijos. Kai tuo tarpu pakeitus endokrinologą, pastarasis atliko skydliaukės mazgų biopsiją ir tokiu būdu buvo nustatyta onkologinė liga. Manytina, kad jeigu šis gydytojas tuos 7 metus būtų ne tik stebėjęs skydliaukės mazgus, bet ir būtų atlikęs jų biopsiją, liga būtų buvusi nustatyta daug anksčiau ir ne 3 stadijos.

2019-10-04, 09:47 | Registruotas lankytojas 1

AS LANKAUSI JAU APIE 5 METUS PAS GYD. A.LEVINGERI,JIS PUIKUS GYDITOJAS,VISADA PAAISKINA SITUACIJA,ATSAKO I VISUS KLAUSIMUS,VISADA PRIIMA PACIANTA JEI IR YRA PROBLEMA SU UZSIREGISTRAVIMU(TAIP AS TUREJAU PROBLEMELE).SILTAS ZMOGUS.MEGSTA PAJUOKAUTI KAI MATO JOG SITUACIJA ZMOGU GNIUZDO.TIK GALETU PATARTI KAIP APSEITI BE OPERACIJOS,IR GYDITIS ,KAD ISVENGTI.
SU PAGARBA SITAM GYDITOJUI,E.GRIGIENE,KLAIPEDA

2019-07-19, 13:59 | Registruotas lankytojas 1

2019-01-01, 19:48 | Registruotas lankytojas 1

Kuo aukštesnis žmogaus intelektas ,tuo daugiau jumoro.Kartais ir ironiško . Savo atžvilgiu-taip pat . O šis gydytojas tikrai yra aukšto intelekto žmogus ir savo srities (net žymiai daugiau) ekspertas. Žiūri į žmogaus sveikatos visumą ,o ne tik į savo sritį , kaip ,deja , daro dauguma gydytojų. Matyt ,ne kiekvienam žmogui duota suprasti , pas kokį nuostabų GYDYTOJĄ DIEVAS jį atvedė. Ir už tai reikėtų Dievui dėkoti ,o ne švaistyti laiką neigiamiems komentarams. Teisingai pasakyta-,nebarstykite perlų ****ėms... Kaip Dievas leidžia savo saulei tekėti blogiesiems ir geriesiems, siunčia lietų ant teisiųjų ir neteisiųjų... Taip Gydytojas vienodai stengiasi dėl visų . Nuoširdi pagarba ir padėka Jums Gydytojau .

2018-02-02, 14:49 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas si gydytoja pirma karta ir man jis paliko gera ispudi. Operatyviai, konkreciai, gana informatyviai ir labai aiskiai pakomentavo esama padeti. Esu patenkinta ir kitiems rekomenduoju!

2017-11-01, 22:24 | IP: 90.138.233.41

Puikus gydytojas . Džiaugiuosi jį sutikusi.

2017-08-07, 12:21 | Registruotas lankytojas 10
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-06-20, 23:38 | IP: *.*.*.*
2017-04-19, 21:46 | IP: 88.119.36.142

Nežinau,kaip kitiems,bet šį gydytoją aš labai gerbiu ir esu dėkinga už daugelį dalykų.Turėjau įvairių sveikatos sutrikimų ilgą laiką,ne tik susijusių su hormonais ir tiesiog savo vizito laiku iš nevilties prašiau jo patarimo (kadangi tiek šeimos gydytoja,tiek kiti specialistai visiškai nepadėjo) ir nuoširdžiai man patarė kur kreiptis ir ką daryti ir būtent šio nuostabaus žmogaus dėka man pavyko išsigydyti savo sveikatos problemas tada kai aš buvau praradusi viltį.Aš net nekalbu apie hormoninius sutrikimus,kuriuos gydytojas tikslingai nustatė ir nuo jo paskirto gydymo tikrai pagerėjo.Man šis gydytojas paliko labai gerą įspūdį.
Kas liečia bendravimą,tai nepasakyčiau,kad jis būtų grubus ar netaktiškas,tikrai nuoširdžiai pataria ir išsamiai paaiškina apie ligą ir ką daryt ir ko nedaryt.Tai tiek.

2017-04-07, 09:14 | Registruotas lankytojas 1

Labai konkreciai Paris kino kaip ir ka turiu dayti savo ligos atveju. Konkreciai ir labai suprantamai. Esu labai deckinga. Aciu.

2017-02-04, 22:16 | IP: *.*.*.*
2016-10-27, 14:19 | IP: *.*.*.*
2016-10-24, 00:24 | IP: *.*.*.*
2016-04-25, 18:19 | IP: 86.100.68.59

Geras daktaras, puikus specialistas, bet dėl bendravimo su pacientais kaip kam ir kada pasiseka. Galbūt , sakyčiau, nuotaikos žmogus neturiu

2015-08-11, 12:42 | IP: 85.232.130.111

Labai dėmesingas gydytojas. Išsamiai išanalizavo tyrimus ir išaiškino visą situacija ko prieš tai kitas endokrinologas ne sugebėjo padaryti. Kantrus.

2015-05-26, 15:56 | IP: *.*.*.*

2015-02-12, 18:30 | IP: *.*.*.*

2014-10-04, 06:39 | IP: 78.61.73.11

2014-03-02, 15:26 | IP: *.*.*.*

2011-01-03, 21:29 | IP: 77.79.59.224

puikus specialistas, bet bendravimo metodai nevisada suprantami