Pacientai, kurie rekomenduoja Andrėj Levinger, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2006-07-17, Nr. MPL-08401, Galiojanti

Levinger Andrėj dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Levinger Andrėj?

2019-10-04, 12:47 | 1

AS LANKAUSI JAU APIE 5 METUS PAS GYD. A.LEVINGERI,JIS PUIKUS GYDITOJAS,VISADA PAAISKINA SITUACIJA,ATSAKO I VISUS KLAUSIMUS,VISADA PRIIMA PACIANTA JEI IR YRA PROBLEMA SU UZSIREGISTRAVIMU(TAIP AS TUREJAU PROBLEMELE).SILTAS ZMOGUS.MEGSTA PAJUOKAUTI KAI MATO JOG SITUACIJA ZMOGU GNIUZDO.TIK GALETU PATARTI KAIP APSEITI BE OPERACIJOS,IR GYDITIS ,KAD ISVENGTI.
SU PAGARBA SITAM GYDITOJUI,E.GRIGIENE,KLAIPEDA

2019-07-19, 16:59 | 1

2019-01-01, 21:48 | 1

Kuo aukštesnis žmogaus intelektas ,tuo daugiau jumoro.Kartais ir ironiško . Savo atžvilgiu-taip pat . O šis gydytojas tikrai yra aukšto intelekto žmogus ir savo srities (net žymiai daugiau) ekspertas. Žiūri į žmogaus sveikatos visumą ,o ne tik į savo sritį , kaip ,deja , daro dauguma gydytojų. Matyt ,ne kiekvienam žmogui duota suprasti , pas kokį nuostabų GYDYTOJĄ DIEVAS jį atvedė. Ir už tai reikėtų Dievui dėkoti ,o ne švaistyti laiką neigiamiems komentarams. Teisingai pasakyta-,nebarstykite perlų ****ėms... Kaip Dievas leidžia savo saulei tekėti blogiesiems ir geriesiems, siunčia lietų ant teisiųjų ir neteisiųjų... Taip Gydytojas vienodai stengiasi dėl visų . Nuoširdi pagarba ir padėka Jums Gydytojau .

2018-02-02, 16:49 | 2

Lankiausi pas si gydytoja pirma karta ir man jis paliko gera ispudi. Operatyviai, konkreciai, gana informatyviai ir labai aiskiai pakomentavo esama padeti. Esu patenkinta ir kitiems rekomenduoju!

2017-11-02, 00:24 | IP: 90.138.233.41

Puikus gydytojas . Džiaugiuosi jį sutikusi.

2017-08-07, 15:21 | 9

Šiuo metu būdama stresinės būklės geriau būčiau pas p. Levingerį nėjus. Labai nejautriai aptarinėjo viską ir vaizdingai nugąsdino, neatsižvelgdamas į tyrimus. Džiaugiuosi, kad buvau šnekėjusi su kitais specialistais. Bet išėjau vis vien blogos nuotaikos ir patyrusi stresą. Daug šnekėjo, nieko neklausinėjo. Nesuprantu, ar negalima jautriau ir taktiškiau, ne šitaip arogantiškai konsultuoti pacientus. Tikiu, kad, kaip gydytojas, A. Levingeris turi patirties, žinių ir gerą galvą, bet vien iš požiūrio į ligą ir pacientą negalėčiau jo rekomenduoti. Labiausiai pakraupino tokios frazės ir patarimai, kaip antai: „negerk vaistų, kam tau jų reikia, darykis operaciją, o tada jau ateisi pas mus vaistų ir visokių hormonų (kurių gali pradėt trūkt dėl komplikacijų), kiek reiks kartų, tiek ir išpjausim... Žodžiu, susitiksim po operacijos.“ (juokdamasis)... Nesutapo mūsų požiūriai į sveikatą, nes įsivaizdavau, kad gydytojo darbas yra gydyti kuo mažiau pakenkiant.

2017-06-21, 02:38 | IP: *.*.*.*
2017-04-20, 00:46 | IP: 88.119.36.142

Nežinau,kaip kitiems,bet šį gydytoją aš labai gerbiu ir esu dėkinga už daugelį dalykų.Turėjau įvairių sveikatos sutrikimų ilgą laiką,ne tik susijusių su hormonais ir tiesiog savo vizito laiku iš nevilties prašiau jo patarimo (kadangi tiek šeimos gydytoja,tiek kiti specialistai visiškai nepadėjo) ir nuoširdžiai man patarė kur kreiptis ir ką daryti ir būtent šio nuostabaus žmogaus dėka man pavyko išsigydyti savo sveikatos problemas tada kai aš buvau praradusi viltį.Aš net nekalbu apie hormoninius sutrikimus,kuriuos gydytojas tikslingai nustatė ir nuo jo paskirto gydymo tikrai pagerėjo.Man šis gydytojas paliko labai gerą įspūdį.
Kas liečia bendravimą,tai nepasakyčiau,kad jis būtų grubus ar netaktiškas,tikrai nuoširdžiai pataria ir išsamiai paaiškina apie ligą ir ką daryt ir ko nedaryt.Tai tiek.

2017-04-07, 12:14 | 1

Labai konkreciai Paris kino kaip ir ka turiu dayti savo ligos atveju. Konkreciai ir labai suprantamai. Esu labai deckinga. Aciu.

2017-02-05, 00:16 | IP: *.*.*.*
2016-10-27, 17:19 | IP: *.*.*.*
2016-10-24, 03:24 | IP: *.*.*.*
2016-04-25, 21:19 | IP: 86.100.68.59

Geras daktaras, puikus specialistas, bet dėl bendravimo su pacientais kaip kam ir kada pasiseka. Galbūt , sakyčiau, nuotaikos žmogus neturiu

2015-08-11, 15:42 | IP: 85.232.130.111

Labai dėmesingas gydytojas. Išsamiai išanalizavo tyrimus ir išaiškino visą situacija ko prieš tai kitas endokrinologas ne sugebėjo padaryti. Kantrus.

2015-05-26, 18:56 | IP: *.*.*.*