Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Leinartienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02726, Galiojanti

2019-11-05, 18:28 | 1

Gydytoja yra savo srities žinovė,ji yra labai puiki

2017-10-05, 17:14 | IP: 213.252.196.158

Gydytoja bendrauja gal ir nelabai maloniai, bet asmeniškai pasirūpino, kad mano tėvą skubos tvarka guldytų į širdies stimuliatoriaus įstatymui, kai kiti gydytojai nematė reikalo į tokią tėvo būklę reguoti skubiai. Jeigu ne Leinartienė, jo turbūt ir gyvo nebebūtų, tad šioje situacijoje ne pats mandagiausias bendravimas man visai nesvarbus..

2017-02-23, 17:45 | IP: *.*.*.*
2017-02-08, 18:18 | IP: 213.252.196.158

Gydytoja man sutvarkė ritmo trikimus, kurių apie 4 metus prieš tai nepašalino nei vienas gydytojas, nes nepastebėjo netinkamo vaistų derinio, tad tikrai vertinu šios gydytojos dėmesingumą ir profesionalumą. Suprantu, kad jos intonacijos kartais gali užgauti, bet man susidarė įspūdis, kad tame nėra nieko asmeniško - tokia jos kalbėjimo maniera (nugirdau, kad mob telefonu su kažkuo kalbėjo labai panašia intonacija), o jos veiksmai (pvz., tai, kiek skiria ligos istorijai) mano akimis perteikia jos nuoširdų rūpestį pacientais. Tikiuosi, kad ji padės ir mano mamai - neseniai ją perrašiau pas šią kardiologę.

2016-12-06, 13:15 | IP: *.*.*.*