Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Leinartienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02726, Galiojanti

2020-03-02, 21:27 | 2

Vėlavo priimti virš 30 min, pakvietus į kabinetą, nei pasisvaikino nei išviso kreipė į mane dėmesį - 8 min, bendravo su sesele kitomis temomis - mane ignoravo, sėdėjau ant kėdutės ir laukiau, kol baigs kalbėti apie kitus ligonius ir t.t.t (kam tada reikėjo kvieti į kabinetą? ) Sunkiai judu, sėdint skauda, turbūt sukiau atsidusau - gyd. klausia: "ko čia dūsaujat... paminėjo pavardę" (intonacija daug žadanti) tolimesnis bendravimas žemiau turgaus bobos lygio, per 30 metų nesu rašiusi skundo nei vienai gydytojai, pačios motina 35 metus gydytoja dirbo, suprantu, kad darbas nelengvas, bet D.Leinartienė nepakonsultavo, beje konsultacijos laukiau 6 sav, o akivaizdžiai žemino ir tyčiojosi. Net neišklausė skundų, simptomų - replika "ko norit taigi jau buvot pas kardiologą" į bandymą vardinti nusiskundimu, simptomus - kurių net neklausė,pertraukinėjo kas antrą žodį dviprasmiškom įžeidžiančiom frazėm, akivaizdžiai jai trukdžiau , į pasakymą, kad dustu nuo mažo fizinio krūvio - ėmė skėsti rankas į šonus sakydama : "tai ko jūs norit tai jūs va toookia va tokia" ir rodė rankomis jas ištiesus į šonus, į klausimą kad qtc viršija normą 30 proc - sakė "aš jūsų vietoje nekreipčiau dėmesio (tą pakartojo kelis kartus) pasakius, kad giminėje yra buvę staigių mirčių sustojus širdžiai (ką ir sukelia prailgėjęs qtc) astakė "aaa tai jums dabar neramu pasidarė" (su pašaipa balse- ir vėl atsakymas "aš jūsų vietoj nekreipčiau dėmesio, nes naktį suletėja pulsas ir qtc užkyla, sakau man vaistai paskirti, kurie lėtina puslą, ar niek jei juos gersiu> atsako: "tai negerkit". Siaubinga Intonacija, arogantiška povyzą, bei demonstarvimas kaip ji nesupranta ko aš čia atėjau "nes jau buvot pas kardiologą" pertraukinėjimas bandant pasakyti nusiskundimus ir vizito tikslą. Beliko apsisukti ir išeiti. TLK įstaigai ir jai perves pinigus už atlikrą paslaugą ?

2019-11-05, 18:28 | 1

Gydytoja yra savo srities žinovė,ji yra labai puiki

2017-10-05, 17:14 | IP: 213.252.196.158

Gydytoja bendrauja gal ir nelabai maloniai, bet asmeniškai pasirūpino, kad mano tėvą skubos tvarka guldytų į širdies stimuliatoriaus įstatymui, kai kiti gydytojai nematė reikalo į tokią tėvo būklę reguoti skubiai. Jeigu ne Leinartienė, jo turbūt ir gyvo nebebūtų, tad šioje situacijoje ne pats mandagiausias bendravimas man visai nesvarbus..

2017-02-23, 17:45 | IP: *.*.*.*
2017-02-08, 18:18 | IP: 213.252.196.158

Gydytoja man sutvarkė ritmo trikimus, kurių apie 4 metus prieš tai nepašalino nei vienas gydytojas, nes nepastebėjo netinkamo vaistų derinio, tad tikrai vertinu šios gydytojos dėmesingumą ir profesionalumą. Suprantu, kad jos intonacijos kartais gali užgauti, bet man susidarė įspūdis, kad tame nėra nieko asmeniško - tokia jos kalbėjimo maniera (nugirdau, kad mob telefonu su kažkuo kalbėjo labai panašia intonacija), o jos veiksmai (pvz., tai, kiek skiria ligos istorijai) mano akimis perteikia jos nuoširdų rūpestį pacientais. Tikiuosi, kad ji padės ir mano mamai - neseniai ją perrašiau pas šią kardiologę.

2016-12-06, 13:15 | IP: *.*.*.*
2016-05-25, 21:47 | IP: 78.60.143.37

AČIŪ už tikslią diagnozę, vaistus ir kompetenciją

2014-08-18, 17:11 | IP: *.*.*.*

2013-10-24, 16:10 | IP: *.*.*.*

2013-06-27, 14:14 | IP: 79.132.188.104

Labai profesionali gydytoja, mane kaip nėščia labai rūpestingai apžiūrėjo, skyrė daug laiko, kad apžiūrėti, esu patenkinta jos konsultacija. Ir kaip žmogus labai malonus. Jai dideles sekmės!

2012-06-19, 13:04 | IP: 78.60.15.87

Bendravimas priklauso ne tik nuo gydytojo, bet ir paciento. Man su ja lengva, kaip su savo šeimos nariu.Storą mano medicininę kortelę perskaitė ir išnagrinėjo namuose. Ar dar žinote gydytojų, kurie taip rūpintųsi pacientu? Be jokių dokumentų skaitymo atsimena visa, kas buvo sakyta ar daryta prieš keletą mėnesių. Apibendrinta nuomonė apie gydytoją tik teigiama.

2012-06-12, 19:28 | IP: 84.32.66.147

paliko labai gerą įspūdį. apie 20 min skaitė mano ligos istoriją, labai daug klausinėjo. Kas svarbiausia - spaudimu nebesiskundžiu!

2012-03-23, 19:23 | IP: 78.63.246.153

Kiekvienas gydytojas yra savotiškas. Ši gydytoja buvo labai bendraujanti, rūpesting, pasipasakojo apie save.

2011-09-27, 14:36 | IP: *.*.*.*

2011-03-22, 18:42 | IP: *.*.*.*