Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Leinartienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02726, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02726, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2023-07-21, 10:59 | Registruotas lankytojas 4

labai profesionali gydytoja. Bendrauja draugiškai, atsako į visus klausimus.

2021-07-30, 11:43 | Registruotas lankytojas 1

Didelis ačiū daktarei , buvo atlikti išsamūs tyrimai, paskirti nauji vaistai. Sulaukiau labai daug dėmesio iš daktarės D.Leinartienės. Labai profesionali ir maloni gydytoja. Linkiu jai tvirtos sveikatos ir sėkmės jos nelengvame darbe.

2019-11-05, 16:28 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja yra savo srities žinovė,ji yra labai puiki

2017-10-05, 14:14 | IP: 213.252.196.158

Gydytoja bendrauja gal ir nelabai maloniai, bet asmeniškai pasirūpino, kad mano tėvą skubos tvarka guldytų į širdies stimuliatoriaus įstatymui, kai kiti gydytojai nematė reikalo į tokią tėvo būklę reguoti skubiai. Jeigu ne Leinartienė, jo turbūt ir gyvo nebebūtų, tad šioje situacijoje ne pats mandagiausias bendravimas man visai nesvarbus..

2017-02-08, 16:18 | IP: 213.252.196.158

Gydytoja man sutvarkė ritmo trikimus, kurių apie 4 metus prieš tai nepašalino nei vienas gydytojas, nes nepastebėjo netinkamo vaistų derinio, tad tikrai vertinu šios gydytojos dėmesingumą ir profesionalumą. Suprantu, kad jos intonacijos kartais gali užgauti, bet man susidarė įspūdis, kad tame nėra nieko asmeniško - tokia jos kalbėjimo maniera (nugirdau, kad mob telefonu su kažkuo kalbėjo labai panašia intonacija), o jos veiksmai (pvz., tai, kiek skiria ligos istorijai) mano akimis perteikia jos nuoširdų rūpestį pacientais. Tikiuosi, kad ji padės ir mano mamai - neseniai ją perrašiau pas šią kardiologę.

2016-05-25, 18:47 | IP: 78.60.143.37

AČIŪ už tikslią diagnozę, vaistus ir kompetenciją

2013-06-27, 11:14 | IP: 79.132.188.104

Labai profesionali gydytoja, mane kaip nėščia labai rūpestingai apžiūrėjo, skyrė daug laiko, kad apžiūrėti, esu patenkinta jos konsultacija. Ir kaip žmogus labai malonus. Jai dideles sekmės!

2012-06-19, 10:04 | IP: 78.60.15.87

Bendravimas priklauso ne tik nuo gydytojo, bet ir paciento. Man su ja lengva, kaip su savo šeimos nariu.Storą mano medicininę kortelę perskaitė ir išnagrinėjo namuose. Ar dar žinote gydytojų, kurie taip rūpintųsi pacientu? Be jokių dokumentų skaitymo atsimena visa, kas buvo sakyta ar daryta prieš keletą mėnesių. Apibendrinta nuomonė apie gydytoją tik teigiama.

2012-06-12, 16:28 | IP: 84.32.66.147

paliko labai gerą įspūdį. apie 20 min skaitė mano ligos istoriją, labai daug klausinėjo. Kas svarbiausia - spaudimu nebesiskundžiu!

2012-03-23, 17:23 | IP: 78.63.246.153

Kiekvienas gydytojas yra savotiškas. Ši gydytoja buvo labai bendraujanti, rūpesting, pasipasakojo apie save.