Pacientai, kurie rekomenduoja Loreta Pilipaitytė, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2008-06-30, Nr. MPL-11069, Galiojanti

Pilipaitytė Loreta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Pilipaitytė Loreta?

2019-06-21, 23:08 | 1

Puiki gydytoja, tikra savo srities profesionalė. Operacija pateisino lūkesčius.Taip pat esu dėkinga visam LSMUL Kauno klinikų Plastinės chirurgijos ir nudegimų skyriaus personalui už nuoširdų rūpestį ir malonų bendravimą. Sėkmės Jums tolimesniame nelengvame darbe. J.A.

2019-06-03, 19:19 | 3

Nuostabi, jautri, atsakinga savo srities profesionalė. Atliktos trys operacijos, visos sėkmingos, be komplikacijų. Gydytojos dėmesys iki operacijos ir po jos nustebino labiausiai. Į visus klausimus atsako išsamiai, argumentuotai ir suprantamai. Į namus pacientą išleidžia tik įsitikinusi, kad viskas bus gerai. Be mažiausių abejonių rekomenduoju šią gydytoją visiems, kam tik reikia tokios specialisto pagalbos.
Gydytoja ne tik profesionalė, bet ir iš didžiosios raidės.

2018-08-21, 21:17 | 1

Tai gydytoja iš didžiosios raidės. Visapusiška profesionalė tiek konsultacijoje su pacientu, tiek operacinėje. Ši gydytoja turi viską, kas pacientui yra svarbu - šiltas, žmogiškas bendravimas, profesionalumas, rūpestingumas, atidumas bei kruopštumas. Pirmą kartą sutikau tokį mediką. Klausimų gydytojai turėjau nedaug, nes pati gydytoja viską labai plačiai ir išsamiai paaiškino. Esu be galo dėkinga Jums už gražintą pasitikėjimą savimi ir gyvenimo džiaugsmą! Žodis ačiū čia per maža. Sėkmės Jums ir sveikatos, gydytoja! Pagarbiai, Indrė V.

2017-12-27, 19:06 | 3

Profesionali gydytoja. Jautri, atidi ir puikiai išmananti savo darbą. Visas dėmesys pacientui ir jo problemoms. Klausimus supranta iš pusės žodžio ir rūpinasi, kad pacientas suprastų viską iki galo ir neliktų jokių neaiškumų. Esu dėkinga šiai gydytojai ir ją supančiam personalui.

2017-06-21, 19:45 | IP: 94.244.76.110

Didelis aciu siai puikiai Gydytojai. Buvau suzaveta kaip graziai bendrauja. Atsakingai rupinosi visu mano gydymo periodu o taip ir pasibaigus jam galejau kreiptis ir gauti profesionaliu patarimu. Be galo Jums dekinga J.L.

2017-04-11, 00:48 | IP: 78.61.0.58

Ji nuostabi, geriausia Lietuvos gydytoja! Labai atsakinga, sąžininga ir konkreti. Ačiū! Didelis pavyzdys visiems gydytojams.

2017-03-11, 12:25 | 1

Nuoširdus ačiū už labai gerai atliktas dvi operacijas,labai profesionali,konkreti,maloniai bendraujanti gydytoja,tikrai galiu pasakyti-tai gydytoja iš didžiosios raidės-ir tai ne skambūs žodžiai,o faktas.
Sėkmės nelengvame darbe,pagarbiai ,Rita Alešiūnienė.

2017-02-16, 13:08 | IP: 212.117.15.14

Tai gydytoja iš didžiosios raidės.Labai kompetentinga,atidžiai išklauso ir įsigilina į paciento problemą.Labai ,,šiltas''žmogus,su pacientais elgiasi labai pagarbiai.Esu labai dėkinga šiai nuostabiai gydytojai už išspręstą mano sudėtingą problemą.Lenkiu žemai galvą ir linkiu didžiulės sėkmės.

2016-10-27, 13:07 | 4

Labai puiki gydytoja, net trūksta žodžių nusakyti kokia ji nuostabi, tikrai profesionali, rūpestinga, viską smulkiai paaiškinanti, siekianti geriausio rezultato savo pacientui. Po operacijos domėjosi mano sveikata, kasdien dalyvaudavo tvarstymuose, net atsiprašydavo už tai, kad man skaudėdavo nuimant pleistrus ir panašiai. Labai tikiuosi, kad tokia nuostabi gydytoja liks Lietuvoje ir nepabėgs į užsienį, nes tokių malonių ir profesionalių gydytojų mums tikrai labai trūksta.

Taip pat nustebino ir Plastikos chirurgijos skyriaus Klinikose darbas. Visos seselės, gydytojos, sanitarės buvo labai malonios, labai dažnai valydavo palatą ir vis užeidavo paklausti ar gerai jaučiuosi ir ar nieko nereikia. Ypač labai gerai dirba seselės Reda ir Zita, labai malonios ir geros net tampančios tavo draugėmis tą laiką kol guli skyriuje. Kitose palatose gulėjo problematiškų senyvo amžiaus žmonių, bet nei karto negirdėjau, kad su tais žmonėmis būtų bendraujama nemaloniai ar piktai. Papasakojus apie tokį personalo darbą kitiems, dauguma stebėjosi ar tikrai čia ne užsienyje gydžiausi, nes aptarnavimas tikrai buvo aukščiausios klasės. Dar kartą noriu padėkoti gydytojai Loretai už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą ir visam skyriui už tai, kad manim labai rūpinosi, linkiu sekmės darbuose!

2016-07-13, 14:17 | IP: 87.247.126.8

Esu garbaus amžiaus. Reikėjo atlikti plastinę operaciją. Mane operavo m.dr. Loreta Pilipaitytė. Dėkoju Dievui ir likimui, kad mane suvedė su šia nuostabia, auksinio proto ir auksinių rankų daktare. Žemai lenkiu galvą. Sėkmės Jums visame kame. AČIŪ, daktare. Pacientė Kristina.