Pacientai, kurie rekomenduoja Loreta Pilipaitytė, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2008-06-30, Nr. MPL-11069, Galiojanti

Pilipaitytė Loreta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Pilipaitytė Loreta?

2019-06-21, 23:08 | 1

Puiki gydytoja, tikra savo srities profesionalė. Operacija pateisino lūkesčius.Taip pat esu dėkinga visam LSMUL Kauno klinikų Plastinės chirurgijos ir nudegimų skyriaus personalui už nuoširdų rūpestį ir malonų bendravimą. Sėkmės Jums tolimesniame nelengvame darbe. J.A.

2019-06-03, 19:19 | 3

Nuostabi, jautri, atsakinga savo srities profesionalė. Atliktos trys operacijos, visos sėkmingos, be komplikacijų. Gydytojos dėmesys iki operacijos ir po jos nustebino labiausiai. Į visus klausimus atsako išsamiai, argumentuotai ir suprantamai. Į namus pacientą išleidžia tik įsitikinusi, kad viskas bus gerai. Be mažiausių abejonių rekomenduoju šią gydytoją visiems, kam tik reikia tokios specialisto pagalbos.
Gydytoja ne tik profesionalė, bet ir iš didžiosios raidės.

2018-08-21, 21:17 | 1

Tai gydytoja iš didžiosios raidės. Visapusiška profesionalė tiek konsultacijoje su pacientu, tiek operacinėje. Ši gydytoja turi viską, kas pacientui yra svarbu - šiltas, žmogiškas bendravimas, profesionalumas, rūpestingumas, atidumas bei kruopštumas. Pirmą kartą sutikau tokį mediką. Klausimų gydytojai turėjau nedaug, nes pati gydytoja viską labai plačiai ir išsamiai paaiškino. Esu be galo dėkinga Jums už gražintą pasitikėjimą savimi ir gyvenimo džiaugsmą! Žodis ačiū čia per maža. Sėkmės Jums ir sveikatos, gydytoja! Pagarbiai, Indrė V.

2017-12-27, 19:06 | 3

Profesionali gydytoja. Jautri, atidi ir puikiai išmananti savo darbą. Visas dėmesys pacientui ir jo problemoms. Klausimus supranta iš pusės žodžio ir rūpinasi, kad pacientas suprastų viską iki galo ir neliktų jokių neaiškumų. Esu dėkinga šiai gydytojai ir ją supančiam personalui.

2017-06-21, 19:45 | IP: 94.244.76.110

Didelis aciu siai puikiai Gydytojai. Buvau suzaveta kaip graziai bendrauja. Atsakingai rupinosi visu mano gydymo periodu o taip ir pasibaigus jam galejau kreiptis ir gauti profesionaliu patarimu. Be galo Jums dekinga J.L.