Pacientai, kurie rekomenduoja Romas Truncė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-14163, Galiojanti

Truncė Romas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Truncė Romas?

1.9

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.8

1.4

1.4

2019-09-25, 09:51 | 1

Baisu baisu baisu.

2019-06-07, 20:14 | 1

Tiesiogine to zodzio prasme isvare. Pasake ko cia atejai. Net nesiteike apziureti prasomas. Kodel nieks jo neismeta is darbo? Kur valdzia ziuri nesuprantu. Gink Dieve niekas niekada nesiregistruokit pas toki gydytoja!!!!!!

2018-10-29, 15:17 | 1

KATASTROFA! Draugui lūžo nosis bežaidžiant su augintiniu, tą pačią dieną atvykome (dar nebuvo ištinusi, bet kreiva) Gydytojas atvyko murzinu chalatu, pasikvietė draugą ir pradėjo jam aiškinti, kad tai senas lūžis. NET NEBANDĖ ŽIŪRĖTI, NET NEPALIETĖ NOSIES, nenorėjo padėti. Pradėjo šaipytis, kad dėl tiek kiti nevažiuoja tokių atstumų kaip mes. Draugo mamai TRENKĖ PER RANKĄ, akiplėša, o ne gydytojas. Pasakė, kad nieko su nosimi nedarys tad išėjome. Cituoju " Jeigu rasite chirurgą, kuris NORĖS padėti, sutvarkys" Tai tik parodo šio gydytojo abejingumą.

Nuvykome į Kauną, gydytojai apakę, kaip Panevėžį taip gali gydytojas dirbti. Dabar nosis patinusi, tad turime laukti kol atitins, tada operuoti reikės, nors, kaip pasakoja Kauno gydytojai, jeigu nebuvo patinimo, panevėžyje galėjo sutvarkyti viską labai greitai.

TOKIAM DAKTARUI NEVALIA DIRBTI, PAVARGĘS NUO SAVĘS IR VISIŠKAI NENORI PADĖTI KLIENTAMS. BAISU.

2018-10-28, 16:52 | 1

Ipatingai nemalonus gydytojas.

2018-02-24, 20:29 | 1

Gydytojas visiskas katastrofa , izulus , grubus , izeidinejantis , galima sakyti uzsipuole , kad buvome atsiusti pas ji .buvo siaubingai piktas .Ale pareiske matantis is akiu , kad vaikui nereikia pagalbos .man net liepe uzsiciaupti liepe , kai bandziau paaiskinti , kad esu nekalta kad pas ji atsiunte .Rasysiu skunda , kad tokie gydytojai nedirbtu ir negasdintu vaiku ,nes i pacienta ziuri kaip i visiska nuli!!!!! Ir ne viena mano pazystama apsilankiusi pas ji liko pasibjaurejusi tokiu elgesiu . kaip ji dar isvis laiko ten .i pencija jam tik ir kuo greiciau !!!!!!!!!!!!!!