Pacientai, kurie rekomenduoja Gintaras Gelžinis, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13801, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-12-15, 15:12 | Registruotas lankytojas 4

Nekokia mano patirtis su šiuo chirurgu. Bendravo maloniai iki operacijos ir perrišimo metu. Operacijos rezultatai manęs visiškai nenudžiugino. Krūtys liko asimetriškos. Po 4m plyšo kairys imlpantas. Dar po 2m plyšo dešinys. Echoskopijos metu onkochirugas man paaiiškino, kad silikono granulės skverbiasi į limfmazgius ir aplinkinius audinius. Darau išvadą, kad G.Gelžinio konsultacijos metu, buvau suklaidinta. Jis konsultacijos metu man sakė, kad plyšimo atveju silikonas neišlenda iš implanto apvalkalo. Kadangi buvau pametusi implantų garantijos knygelę, todėl kreipiausi į G.Gelžinį, pranešiau apie problemą ir paprašiau atsiūsti informaciją apie implantus. Ne gana to, kad nemaloniai ir iškirtinai šaltai bendravo, dar informaciją parašė klaidingą, t.y visiškai kitos gamintojo firmos pavadinimą ir implanų tūrius. Nesant mirtinam atvejui šio chirurgo rinktis nerekomenduočiau! Labai esu nusivylusi jo darbo rezultatais ir cinišku abejingumu iškilus problemai.

2022-12-15, 15:11 | Registruotas lankytojas 4

2022-12-15, 15:11 | Registruotas lankytojas 4

2021-07-15, 09:38 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, lengvai ir noriai bendrauja, atsako į visus klsusimus, pajuokauja.

2021-04-03, 14:55 | Registruotas lankytojas 2

Tik geri ir šilti žodžiai apie chirurga Gintara Gelžini. Profesionalas is didžiosios raidės! Atlikau krūtų pakėlimo operacija, darbas atliktas nepriekaistingai, pooperacinis laikotarpis lengvas, tik ketvirta diena po operacijos, esu be galo patenkinta rezultatu, nors galutinis efektas matysis po ilgesnio laiko ;) manau, šiais laikais rasti profesionalą chirurga, kuriame išlieka ir žmogiškosios vertybės (kas pacientui labai svarbu), šiltas ir malonus bendravimas su klientu nuo pirmojo vizito iki paskutiniojo, nėra lengva. Rekomenduoju 100proc ;) Žaneta / Klaipeda

2020-06-27, 20:59 | Registruotas lankytojas 9

geras gydytojas, labai pastabus, linksmas. Gerai nuteikė prieš operaciją, juokavo iki paskutiniosios. Net leidžiant vaistus šypsojos ir ramino. Seselė su juo operacijos metu buvo gera komanda. labai nuramino. pagarba.

2020-01-29, 10:33 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas.
Auksciausios klases savo srities specialistas.
Rekomenduoju.
Arvydas Lakacauskas.

2019-11-20, 11:40 | Registruotas lankytojas 3

Didžiulis didžiulis ačiū už atliktą mažą operaciją...Sveikatos jums daktare,ačiū kad esate. K. C.

2018-03-21, 05:46 | Registruotas lankytojas 5

Superinis gydytojas. Daugiau tokiu neteko sutikti.

2017-05-08, 19:39 | Registruotas lankytojas 1

Labai šiltas ir malonus žmogus.

2017-04-01, 10:16 | IP: 46.24.229.196

Savo darbo profesionalas !!! Kompetetingas, jautrus, bendraujantis ir tiksliai žinantis diagnozę. Visada esu rami ir pozityvi, kai lankausi pas šį chirurgą - virtuozą :-))

2017-02-09, 14:52 | IP: 46.249.185.104

Puikus gydytojas, labai dėmesingas, atsakė į visus rūpimus klausimus, patarė iš savo profesionalios pusės. Atliktų darbų likau labai patenkinta, nuoširdžiai rekomenduoju Gintarą Gelžinį!
P.S. Ačiū personalui, už nuoširdų bendravimą ir rūpestį!
Pagarbiai, V V.

2016-12-01, 18:24 | Registruotas lankytojas 1

Tik patys geriausi atsiliepimai. Puikus, kompetetingas ir malonus gydytojas.

2016-11-24, 19:26 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas ir zmogus! Esu labai dekinga uz itin profesionaliai suteikta paslauga,uz labai rupestinga, silta ir malonu bendradarbiavima, pagalba. Didziausia pagarba!

2016-11-12, 21:22 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoju labai patenkinta, kreipsies dar karta.

2016-10-24, 20:27 | IP: 83.176.214.120

Tikrai puikus gydytojas. Atlikau krūtų didinimo operaciją. Rekomenduoju šį gydytoją. Be viso to, kad savo srities specialistas, jis taip pat žmogus turintis gerą humoro hausmą, su kuriuo tikrai lengva bendrauti.

2016-09-30, 01:01 | Registruotas lankytojas 3

Tikras savo srities profesionalas. Operacija bei pooperacinis periodas vyko labai sklandziai. Gydytojas demesingas. Suteike issamia informacija. Gydytojas is didziosios raides.

2016-09-28, 11:40 | IP: 82.140.128.33

Na gydytojas nesimėto šypsena į kairę ar į dešinę. Bet susipažinęs su problema pasiūlė greičiausią ir geriausią gydymą.

2016-02-05, 10:57 | IP: 188.69.197.97

Saunus gydytojas, labai rejomenduoju, greitai ir lengvai pasalinom guza, kuris man trugde 15 metu.

2016-01-05, 14:13 | IP: 86.38.205.95

Norėtųsi tokį komunikabilų ir malonų gydytoją vertinti gerai, tačiau negaliu. Man atlikta operacija buvo neilga, odos darinuko šalinimas, Tačiau iškart po operacijos matėsi, kad "guziukas" nesumažėjęs, ir siūlų traukimo metu slaugytoja įtariai pasakė, kad kažkaip ne taip atrodo, lyg būtų ne viskas išpjauta. Žodžiu, susidarė baisus iškilus randas, kurį jaučiu. Jau metai laiko po operacijos. O vieta tokia, kad ne visada paslėpsi po rūbais. Kelis kartus ėjau pas jį po operacijos konsultuotis, tačiau buvo tik neaiškus mykimas, ir nieko konkretaus. Žodžiu, labai nusivyliau šio gydytojo atliktu darbu.

2015-08-24, 10:42 | IP: 46.7.27.6

Super profesianalus!Tolerantiskas ir rupestingas,atsakingas ir demesingas.Nedvejodama atlikciau kitas plastines operacijas tik pas ji!Rekomenduoju100%!

2014-07-12, 14:26 | IP: 88.118.21.238

Labai geras,profesionalus,malonus, su humoro jausmu gydytojas. Esu labai patenkinta jo darbu .

2014-07-11, 16:02 | IP: 86.100.20.105

Profesionalas. Puikiai dirba, viską paaiškina ir pataria. Nuosirdus, rūpestingas, malonus.

2012-08-25, 20:10 | IP: 85.232.132.135

Nuostabus gydytojas,zinantis atsakyma i kiekviena uzduota klausima.Super profesionalas.rekomenduoja tik ji.atlikau krutu didinimo operacija-esu labai patankinta ir laiminga.Aciu,daktarui Gintarui Gelziniui ir sekmes visur ir visada.