Pacientai, kurie rekomenduoja Goda Miniauskienė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2006-12-20, Nr. MPL-08895, Galiojanti

Miniauskienė Goda dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Miniauskienė Goda?

2019-06-24, 15:18 | 1

Dėkoju gydytojai už profesionalumą, paprastumą ir rūpestį. Už sėkmingai atliktą akies operaciją. Džiaugiuosi, kad tokie medikai dirba Lietuvoje!

2019-05-19, 05:33 | 1

Tikrai savo srities specialistė. Gydymas dar nebaigtas, bet ji stengėsi padieti. Ačiu.

2018-03-18, 13:44 | 1

Labai nusivyliau Kauno akiu klinikos skyriaus gydytoja.Vyrui buvo diagnozuotas akies duobes auglys.Per mazdaug tris dienas padare tyrimus ,o po to 7 d.laukem atsakymu (nusipirkom mokama palata,todel neskubejo)Salia tos ligos buvo problemos su plauciuose besikaupiancias skysciais,bet i tai niekas nekreipe demesio.Vyrui buvau pasakius ,kad negailetu pinigu,bet zinot vyrai...Kai atvaziavau jo pasiimti,jis vos stovejo ant koju.Jiems nei motais kaip zmogus jauciasi.Labai gailiuosi,kad pasiemiau ir neissireikalavau proceduru.O ir apskritai,pamaciau,kad klinikose akmens amzius.Labai turetu būti geda del tokio tik rupescio zmogumi.Tokie gydytojai neturetu dirbti..

2016-04-18, 03:50 | IP: 84.15.186.15

Labai maloni gydytoja,gerai rūpinasi,stengiasi sukelti kuo mažiau nemalonių pojučių gydant... Tik gaila pasidarė jos,kai pamačiau su kokia didele mase žmonių ji turi spėti dirbti...

2015-01-09, 15:17 | IP: 46.249.171.4

Labai nuoširdi ir puiki gydytoja.Man pasisekė,kad ji pasirūpino mano akimi.

2014-11-12, 11:09 | IP: 78.58.45.201

Labai nuoširdi ir rupestinga ši gydytoja

2014-06-29, 14:32 | IP: 188.69.236.1

Gera gydytoja.

Esate Goda Miniauskienė?
2012-09-09, 20:08 | IP: 88.216.53.52

Labai puiki gydytoja. Man labai pasiseke kad butent ji rupinasi mano akimis.

Esate Goda Miniauskienė?