Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Žaliūnienė, %

Gydytojas vaikų odontologas

Išduota: 2010-08-11, Nr. OPL-03834, Galiojanti

Gydytojas odontologas

Išduota: 2004-11-05, Nr. OPL-00853, Panaikinta

Žaliūnienė Rūta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žaliūnienė Rūta?

2019-08-26, 15:25 | 6

Puiki, rūpestinga, nuostabi, konkreti, dievinama vaiko, tokių žmonių dėka supranti, kas yra žmonės dirbantys iš pašaukimo. AČIŪ

2018-08-20, 10:52 | 6

Nuostabi gydytoja mokanti bendrauti su vaikais

2018-06-06, 11:25 | 7

Gydytoja iš didžiosios raidės.

2018-03-16, 11:48 | 4

Labai šilta, puiki gydytoja, savo srities specialistė, moka su vaikais dirbti. Rekomenduoju.

2018-03-12, 11:50 | 4

Buvome kelis kartus pas daktarę Northway centre. Sutvarkė vaikui kelis dantukus, bendravo tikrai gražiai. Po to kartą atėjom ir vaikas nebendradarbiavo (verkė, nenorėjo išsižioti) ir gydytoja liko labai nepatenkinta. Dėkui už tai, kad bent prie vaiko neišsiliejo, bet man pačiai gydytojos protrūkis buvo labai netikėtas ir nemalonus. Man pasakė, kad mano vaikas jai sugadino dieną ir keletą kitų nemalonių dalykų. Visko nevardinsiu, bet manau, kad tai nėra nei normalu nei profesionalu. Man atrodo, kad normalu jog vaikai ne visada geranoriškai sutinka su visais gydytojos nurodymais ir jei gydytojai neklusnūs pacientai sukelia pykčio protrūkius, tai gal nereikia dirbti su vaikais. Beje, visą laiką kaip įmanydama raminau vaiką, stengiausi kaip galėdama padėti gydytojai. Ankstesnius kartus gyrė, kad taip gerai nukreipiu vaiko dėmesį. Pasirodo, kad mes visi šaunūs kai gerai sekasi, o kai atsiranda kliūtys ir problemos, tai tada kalti pacientai.

2017-07-13, 21:43 | IP: 78.31.188.120

Labai gražiai moka sutarti su vaikais

2016-10-20, 01:19 | 2

Si gydytoja taise mano sunui dantis su sedacija. Viska, mano vertinimu, atliko profesionaliai, pries pradedama proceduras issamiai isaiskino visa eiga, bendravo ir paties taisymo metu. Vienos sedacijos pakako trims dantims sutaisyti, taigi, gydytoja dirba greitai. Esu labai patenkinta ir jeigu dar reikes, tikrai rinksiuos tik sia specialiste.

2016-08-22, 17:53 | IP: 88.223.56.89

Ačiū gydytojai už pagalbą. Puiki savo srities žinovė. Visiems rekomenduoju!