Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Marcinkutė, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2008-07-30, Nr. MPL-11453, Panaikinta

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2012-06-27, Nr. MPL-17642, Galiojanti

Marcinkutė Agnė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Marcinkutė Agnė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

92.6% Complete
4.6

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

93.5% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

89.1% Complete
4.5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

86.5% Complete
4.3

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

85.5% Complete
4.3

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

76.3% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75.4% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-05, 16:54 | 1

Labai nemaloni gydytoja, arogantiška. Pirmākart gyvenime turėjau tokiā nemalonę, skausmingā apžiūrā, po kurios padarinius/skausmus jaučiau keletā dienú. Labai nesupratinga, grubi, nemaloni. Niekam nerekomenduočiau apsilankyti pas tokiā gydytojā ir daugiau pati neisiu. Išėjus iš kabineto kylo pirma mintis “kaip tokie žmonės gali dirbti tokios srities specialistu”.

2019-07-15, 12:58 | 1

Didelis ir nuoširdus DĖKUI gydytojai akušerei ginekologei Agnei Marcinkutei, kuri šiais metais mane ne tik konsultavo dėl mano sveikatos būklės, bet ir du kartus operavo. Metų pradžioje man pašalino iš gimdos polipą, o atlikus jo biopsiją, - liepos mėnesį išoperavo gimdą su jos priedais. Manau, kad tik dėka šios jaunos gydytojos didelės kvalifikacijos, jos dėmesingumo pacientui, švelnaus žvilgsnio ir gero žodžio abi operacijos praėjo be komplikacijų ir, nors po antros operacijos praėjo tik keletas dienų, praktiškai nejaučiu jokio diskomforto, t. y. gyvenu pilnavertį gyvenimą. Žinoma, labai dėkoju ir kitiems specialistams, dalyvavusiems mano operacijų metu. Todėl, toms, kurioms prireiks gydytojų pagalbos panašiais kaip man klausimais, rekomenduoju kreiptis į gydytoją Agnę Marcinkutę, kuriai linkiu sveikatos, ištvermės, kantrybės ir kuo gražiausių ateities dienų.
Pagarbiai,
Janina Juškevičienė

2019-05-28, 14:01 | 1

Profesionali gydytoja, puiki specialistė.

2019-04-29, 16:38 | 3

LABAI ŠIURKŠTI MOTERIS. ATVYKAU SU SIUNTIMU DĖL BORTOLINIO LIAUKOS ABSCESAS DEAGNOZES... REIKEJO SKUBIOS APZIUROS IVERTINIMUI AR REIKALINGA OPERACIJA AR LAUKTI IR KENTETI SKAUSMUS TOLIAU. LABAI GRUBIAI APZIUREJO, PO APZIUROS ATRODO LYG ISDRASKE DAR LABIAU. DOKUMENTUS KURIUOS RODZIAU T.Y KELIU GINEKOLOGINIU SIUNTIMAI, SEIMOS DAKTARES SIUNTIMAS IR ALERGOLOGINES LIGOS, JU NET NEZIUREJO SU ATSAKYMU: KOKS MAN SKIRTUMAS KAS CIA PARASYTA. TIKRAI LIKAU MALONIAI SOKIRUOTA, KAI TIKETASI BUVO SKUBIOS KONSULTACIJOS. NIEKADA NEESU MACIUSI TOKIOS SAVO DARBO NEMYLINCIOS DAKTARES.

2018-12-14, 16:12 | 1

Lankiausi pas šią gydytoją antrą kartą privačioje Antiaging medicinos klinikoje. Pirmą kartą galbūt nebuvo tokių aktualių klausimų. O šį kartą paliko labai blogą įspūdį. Iš medicininės pusės ir jos supratimo negaliu nieko pasakyti, nes nieko ypatingo ir nebuvo. Bet po apžiūros, vien dėl ginekologės pasipūtusio kalbėjimo tono, pakeltų antakių, norimo pasirodyti daug daug protingesne (nors klausimai, regis, nebuvo kvaili. Juk tam ir einame, kad gautume atsakymus) ir akių vartymo jaučiausi labai blogai, kažkokia tarsi beviltiška. Kodėl ji dirba nemylimą darbą? Dar nebuvo taip, kad tiek daug apie tai galvočiau. Atrodė, kad mano apsilankymas išvis buvo jai juokingas. Su pacientu regis, stengiasi išlaikyti mandagų, tačiau su ironijos gaidele "Na, ar turite klausimų" (toks klausimas užduodamas po negatyvo). Tai net nesinori jai tokių užduoti, nes atrodo gausi vėl plūpsnį maivymosi. Tikrai daugiau pas ją nesilankysiu ir niekam nerekomenduoju. Juk čia ateiname ne su gydytoja konkuruoti, o pasikalbėti. Ginekologija - jautri tema moterims, tad norisi, kad žmogus, kuriam pasakoji problemas, tai priimtų bent jau šiltai. O be to, už tai moki tikrai nemažus pinigus. Vertėtų šiai klinikai pasmalsauti, kaip ji bendrauja su pacientais ir ar jiems toks bendravimo būdas priimtinas: po užduoto klausimo tiesiog žiūrėjimas į akis, nutylėjimas (maždaug kokios nesamonės paklausei) ir vieno žodžio pasakymas. Gaila.

2018-09-07, 12:27 | 2

Gydytoja labai profesionali, netuščiažodžiaujanti ir konkreti, atsakanti į visus klausimus. Apžiūros metu gana tiksliai įvertino padėtį, apžvelgė galimybes ir tolimesnį planą, paaiškino, kodėl reikia operuoti. Pasirinkau daryti laparoskopiją, operavo taip pat ši gydytoja. Operacija praėjo sklandžiai, nebuvo jokių komplikacijų po, gijimas sklandus, paskyrė reikiamus hormonus, paaiškino, kodėl būtent šie. Esu dėkinga ir tikrai grįžčiau.

2018-07-31, 10:55 | 1

Tik teigiami komentarai: aiški, maloni, rūpestinga, atidi, kruopšti ir kompetetinga.
Tiek prieš procedūrą, tiek jos metu ir po jaučiausi saugiose rankose, nei karto nesudvejojau gydytojos profesionalumu. Rekomenduoju, jei svarbu kokybė!
Dėkoju tiek gydytojai, tiek sesutei už palaikymą ir superinį bendravimą! ;)

2018-06-11, 18:04 | 1

Man ji patinka. Aiskus ir konkretus bendravimas, taip pat gera specialiste. Rekomenduoju