Išduota: 2011-07-01, Nr. MPL-17083, Galiojanti

Statkevičienė Laura dirba šioje gydymo įstaigoje

2017-04-12, 14:30 | registruotas lankytojas

Puiki gydytoja, visada maloni, su šypsena, viską paaiškina, atsako į klausimus ir skiria reikalingus tyrimus. Matosi, kas šiai gydytojai tikrai rūpi jos pacientai. Eidama pas šią gydytoją nejaučiu jokio streso, nes žinau, kad visada būsiu šiltai sutikta. Džiaugiuosi, kad ji yra mano gydytoja.

2017-01-19, 21:55 | registruotas lankytojas

puiki gydytoja-isklausanti negalavimus,isigilinanti i sveikatos nusiskundimus,puikiai skiria gydyma ir rekomenduoja vaistus.musu visa seima lankomes pas sia gydytoja. aciu gydytojai uz nuosirduma,sypsena ir puiku jos darba.

2016-11-20, 15:21 | IP: 84.15.180.72

Maloni, rūpestinga. Džiaugiuosi,kad esu jos pacientas. Gydo ne tik vaistas, bet ir geras žodis.

2016-11-20, 11:57 | IP: 78.62.191.135

Jau penki metai visa seima lankomes pas sia gydytoja - atsiliepimai patys geriausi, visada isklauso, demesinga, maloni, rupestinga. Kantrybes ir sekmes.

2016-09-20, 15:44 | IP: 78.63.213.22

Nuostabiausia gydytoją pas kokią tik teko lankytis! Švelni, rūpestinga, globojiška, geraširdė ir dar daugiau. Nors temperatūra nebuvo aukšta, buvau kątik atvykus į Kauną- priėmė be eilės. Nuodugniai apžiūrėjo, pasidomėjo ankstesnėmis sveikatos problemomis, skyrė vaistus pasakodama kodėl ir kam! Norėjau kraujo tyrimų dėl maisto medžiagų- gavus atsakymus pati paskambino, pasakojo ką matė ir kokio maisto įtraukt į mitybą! REKOMENDUOJU!

Statkevičienė Laura atsakė

Labai ačiū už gražius žodžius ir įvertinimą.

2016-06-29, 18:55 | IP: 84.55.20.120

Abu su vyru lankomes pas ja ir esame labai patenkinti jei daugiau tokiu gydytoju butu Dainavos poliklinikoje reciting tiaras skilful Sekmes!

Statkevičienė Laura atsakė

Ačiū. Džiaugiuosi, kad galiu būti Jūsų šeimos gydytoja. Man tai labai svarbu.

2016-03-26, 19:05 | IP: 85.255.50.49

Labai gera daktarė. Maloni, su šypsena, globėjiška. Rekomenduoju visiems !

Statkevičienė Laura atsakė

Ačiū. Stengiuosi, kad visi mano pacientai jaustųsi gerai ir nepatirtų papildomo streso.

2015-04-08, 07:42 | IP: 178.250.34.124

Nepakelia net galvos į ligonį. Geriau nieko apie savo ligą neklausk. Bėgu nuo jos.

Statkevičienė Laura atsakė

Dėkoju Jums už laiką, skirtą komentarui parašyti. Apgailestauju, kad ne visada galiu skirti tiek laiko, kiek norėčiau paciento priėmimui ir apžiūrai. Ypač taip gali būti pikiniais periodais, kai sergamumas padidėja ir priimti tenka daugiau sergančiųjų. Tikrai norėčiau kiekvienam skirti tiek laiko, kiek reikia. Suprantu Jūsų nepasitenkinimą ir nuoširdžiai apgailestauju. Man nėra malonu patekti į tokias situacijas, bet, deja, kartais tai pasitaiko.

2014-11-15, 07:28 | IP: 78.57.158.181

Daugiau tokių gydytojų,tik jos sesutė labai- diktatorius,daugiau pacientams nurodinėja.atrodytų .kad gydytojos darbas priklauso nuo jos.

2013-04-28, 15:06 | IP: 78.57.158.181

Specialistų registratūroje,labai gražu ,visi nauji kompiuteriai,graži aplinka ,o kai užeini į šeimos registratūrą pasijunti,kad kitoje polikliklinikoje randiesi,monitoriai tokie seni,kad net registruojantis gėda žiūrėti.

2013-04-05, 11:56 | IP: 78.57.179.132

Duok Dieve nepagesti,likti ir toliau tikru gydytoju. T.y. gydytoju pagal pašaukimą.

2012-09-14, 18:44 | IP: 78.57.179.132

Tikra gydytoja, mątosi kad savo darbą myli. Linkiu kad liktumet visuomet tokia , stiprybės ir daug kantrybės sunkiam darbe.