Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Zarankienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02485, Galiojanti

2019-08-08, 14:48 | 2

Pas Rūta Paulina Zarankienė lankiausi vieną kartą, tačiau paliko labai negerą įspūdi. Tai pikta, nemaloni ir susireikšminusi asmenybė, kuri vizito metu man sukėlė stresą. Keista, kad tokie žmonės dirba LSMU. :(

2019-06-03, 10:13 | 1

Visada pikta ir visada nepatenkinta jeigu dar nori daugiau informacijos.Tokio būdo žmogus neturėtų dirbti gydytoju!!!Niekam nepatariu lankytis pas šią gydytoją

2019-05-25, 22:08 | 1

Kompenteninga gydytoja. Skyrė tiek laiko, kiek man reikėjo konsultacijai. Mano nuomonė,kad ši gydytoja sedės su pacientu ir kalbėsis, tol kol ji išsiaiškins kas yra. Ir kol pačiam pacientui bus viskas aišku. Išssamiai paaiškino apie gydymą. Patarė kaip geriau gydytis. Padarė reikiamus tyrimus. Tik geriau pas šią gydytoja neveluoti. Jeigu vėl tektu eiti gydytis, tai eičiau tik pas šią gydytoja. Esu labai patenkinta šita gydytoja. Kad daugiau tokiu gydytoju mylinčių savo darbą

2019-03-15, 08:54 | 3

Iš išvaizdos atrodo piktoka gydytoja, bet priimant pasirodė tikrai malonus žmogus. Svarbiausiai nevėluoti į vizitą ir viskas bus gerai. Rekomenduoju!

2017-12-09, 21:20 | 2

Labai gera gydytoja, savo darbą atliko 100%. Užtai nuoširdžiai dėkoju. Esant problemai,tikrai žadu sugrįžti pas ją ir rekomenduoju kitiems.

2017-11-10, 22:36 | IP: *.*.*.*
2017-06-14, 19:04 | 3

Pas Rūtą Pauliną Zarankienę šį pavasarį lankiausi kelis kartus. Apžiūrėjo, paėmė mėginį, ištyrus pasiūlė darinuką pašalinti. Man paprašius ir nusiskundus, kad turiu sunkumų važinėti, pati pašalino darinį, nors jau buvo pasibaigusios darbo valandos. Apie kokį nors atsilyginimą neužsiminė, neparodė jokio nepasitenkinimo. Viskas atlikta profesionaliai, išspręsta dalykiškai bei žmogiškai. Paprašius apžiūrėjo ir priėmė sprendimą dėl kitos, papildomos problemos. Esu labai dėkinga gydytojai už profesionalią pagalbą bei atjautą. Taip pat dėkoju labai dėmesingai ir maloniai seselei Agnei Juknevičiūtei už aiškius, tikslius nurodymus.
Daugybę metų į KMUK vežiojau savo vyrą, įvairiuose skyriuose turėjome 13 operacijų, bet niekada nepatyriau jokio "reketavimo" , jokio iškalbinėjimo. KMUK gydytojai labai profesionalūs ir dalykiški, pasirengę žmogų gelbėti. Manau, gana pacientams apkalbinėti ir skleisti ne visada tikrus gandus apie kyšininkavimą klinikose. Esu įsitikinusi, kad patys būname kalti, nes patys stengiamės įduoti, o paskui skundžiamės. Iš patirties tvirtinu, kad čia visi gydomi atsakingai. Visada. Ačiū visam kolektyvui ir linkiu visiems sveikatos.

2017-04-07, 18:35 | IP: *.*.*.*